Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 79, 80, 81  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad e-sigarist?
Aitab loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigarett
40%
 40%  [ 52 ]
Aitab loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
7%
 7%  [ 10 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigaret
23%
 23%  [ 30 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
29%
 29%  [ 38 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 14:05:43 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Miks aku vilkuma jääb, kui tõmmata 6-8 sekundit järjest? Paar sekki tirida, siis ei vilgu.
kaitse on peal
Vajuta korra uuesti enne 6-t sek ja lase kasvõi 10min järjest.

Lukku saab ka panna kui vajutad 5 korda järjest nupule

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 19.01.2013 14:11:50 vasta tsitaadiga

jeesus188, tänud, toimib.
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 19.01.2013 14:18:59 vasta tsitaadiga

Tegelikult ka selleks , et üle ei kärsataks ning coilile viga ei teeks. Soovitav on 3-4sekundit pikad mahvid. ma ise (vastavalt vedelikule) tõmban veits kauem muidugi.

masmre kirjutas:

Sa tee talle näidis arvutus, et kui palju sa säästad pärast... icon_razz1.gif


See säästmine on aint teooria. tegelikult ostad koguaeg midagi uut ja see "nulli jõudmise päev" lükkub koguaeg edasi icon_biggrin.gif
hetkel peaksin täpselt 1 kuu mitte midagi ostma , et 0'i saada (sellejaoks kõik asjad olemas ka tegelt. coilid ja 200ml vedeliku jne) aga nagunii ostan midagi (evic?) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 14:36:29 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Tegelikult ka selleks , et üle ei kärsataks ning coilile viga ei teeks. Soovitav on 3-4sekundit pikad mahvid. ma ise (vastavalt vedelikule) tõmban veits kauem muidugi.

No ma lasen ikka mehiselt, 4 sek, ja uuesti nupp kohe alla ja uuesti.
Ma pole veel suutnud coili elu lõpetada. Ennem tuleb kärsakas suhu, sest ei tule vist nii kiiresti osade vedelikega mahla nikotiinimahla peale icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 15:20:10 vasta tsitaadiga

Spezz ma toon sulle kliendi kes vajab full starter head kitti icon_biggrin.gif sul peaks neid olema ja mingi alguse vedeliku leiad ka ?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 16:30:41 vasta tsitaadiga

Minu poolt ka siis pisike eVic
Spoiler Spoiler Spoiler


Sedasi on päris hea juba kaasas tassida. Tahaks tegelt ideaalis mingit lühikest paaki.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 16:31:02 vasta tsitaadiga

Päris edev igapäeva tank, paneb kohe pihud sügelema... icon_razz.gif http://www.smoktek.com/SmokTech-R-Tank-Rebuildable-AtomizerTank_p_538.html
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 16:54:02 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Minu poolt ka siis pisike eVic
Spoiler Spoiler Spoiler


Sedasi on päris hea juba kaasas tassida. Tahaks tegelt ideaalis mingit lühikest paaki.

palju selle pisiga aku kestab ja kaua kestab normaalne aku ?
näiteks T3 komplektiga olnud 1100 akuga saan ma päeva hakkama

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 17:00:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Minu poolt ka siis pisike eVic
Spoiler Spoiler Spoiler


Sedasi on päris hea juba kaasas tassida. Tahaks tegelt ideaalis mingit lühikest paaki.

palju selle pisiga aku kestab ja kaua kestab normaalne aku ?
näiteks T3 komplektiga olnud 1100 akuga saan ma päeva hakkama

Originaal aku kestab mul 3 päeva. Seda ei tea palju see pisike kestab. Nagu pildil näha saab 5v üle 500 laksu veel. Päeva kestab kindlasti vb kaks isegi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 17:09:25 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Ehk siis võimalikult kanget vedelikku tellida 5x100ml ja seda siis hiljem lahjendada nikotiinitu vedelikuga?
Ja nikotiinita vedelikku ilma piiranguta.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 17:11:55 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ehk siis võimalikult kanget vedelikku tellida 5x100ml ja seda siis hiljem lahjendada nikotiinitu vedelikuga?
Ja nikotiinita vedelikku ilma piiranguta.

jep

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 17:21:11 vasta tsitaadiga

Ma vaatan toda Puff.fi poodi praegu.. Millepärast te peleoni eelistate?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 17:24:18 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Ma vaatan toda Puff.fi poodi praegu.. Millepärast te peleoni eelistate?

No ma pakun, et hinnad on meile taskukohasemad..., aga kui sa ise soomes oled, siis võta kindlasti soome poest ja vedelikke saad ka seal lõdvemalt tellida, seal teised seadused.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 17:26:51 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Ma vaatan toda Puff.fi poodi praegu.. Millepärast te peleoni eelistate?

seal on vedeliku hinnad kallimad kui sillamäel, nii palju kui silma hakkas
aga jah, soome palga juures on köömes icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 17:28:34 vasta tsitaadiga

Krt, seal nikotiinitud vedelikud aint.. või ma siis olen pime.
Peleoni lehel on vist 50mg pudelid max ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 17:31:02 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Krt, seal nikotiinitud vedelikud aint.. või ma siis olen pime.
Peleoni lehel on vist 50mg pudelid max ?

50ml ikka tahtsid öelda icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 17:33:57 vasta tsitaadiga

ml jah.
selle lehe nimi ka ei jää üldse meelde, mingi peoleo kõlgub meeles aint.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 17:37:48 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
ml jah.
selle lehe nimi ka ei jää üldse meelde, mingi peoleo kõlgub meeles aint.

esimeses postis poodide lingid olemas. neid on tegelikult veelgi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 18:31:27 vasta tsitaadiga

Keegi lähiajal tellimas? Võtaks heameelega mingeid 0mg maitsesegusid
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 19.01.2013 18:38:15 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Minu poolt ka siis pisike eVic
Spoiler Spoiler Spoiler


Sedasi on päris hea juba kaasas tassida. Tahaks tegelt ideaalis mingit lühikest paaki.

palju selle pisiga aku kestab ja kaua kestab normaalne aku ?
näiteks T3 komplektiga olnud 1100 akuga saan ma päeva hakkama

Minul kestab originaal 2600mah aku 2 päeva. 2000mah lisa aku mis ma ostsin, kestab heal juhul poolteist päeva. Mul veel väikest akut käes pole, aga ma ei usu et see mul üle poole päeva kestab...
Ma tõmban päevas 300-400 mahvi (4-5sek mahvid).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 18:43:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma tõmban päevas 300-400 mahvi


wat icon_eek.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 19.01.2013 18:48:15 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
tsitaat:

Ma tõmban päevas 300-400 mahvi


wat icon_eek.gif

On see palju või vähe? icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 18:59:57 vasta tsitaadiga

Palju icon_biggrin.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 19.01.2013 19:27:11 vasta tsitaadiga

Ma ei ole lugenud (olen mõelnud sellepeale aga alati unustan ära) kuid mul läheb keskmiselt 3ml päevas või natukene rohkem siis ma usun, et see on samuti enamvähem samapalju mahve.

aga kurat see mini-evic on üliilus. sinna üks 6ml DCT otsa ja on fantast ilmselt.

Spoiler Spoiler Spoiler


TAHAN KA!!!!

hmekk - noh kaugel on see 36 eurone? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 19:30:56 vasta tsitaadiga

Seda olete lugenud juba? http://www.e-cigarette-forum.com/forum/legislation-news/368593-eu-draft-tobacco-products-directive-who-write-what-say-short-guide.html
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 19.01.2013 19:33:01 vasta tsitaadiga

See käis ca 20.dets paiku ka delfist / postimehest ning siit teemast läbi. nüüd vist kolmas kord icon_biggrin.gif
2014 tahavad koostama hakata ja jõustuks 2015-2016 paiku kuid täpseid piiranguid e-sigarettide kohta ei ole veel kuskilt kirjas või välja öeldud. tavasuitsul aga küll . näiteks slim'e enam ei saaks toota/müüa kuna min. läbimõõt oli vist 7.5 või 8mm nüüd + mentooliga suitsud kaoks ära kuna sigaretid ei tohi olla maitsetega. jnejnejne
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 19:33:33 vasta tsitaadiga

Muideks kas juku on vastanud kirjale, keegi kirjutas ju talle icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 19.01.2013 19:37:23 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Minu poolt ka siis pisike eVic
Spoiler Spoiler Spoiler


Sedasi on päris hea juba kaasas tassida. Tahaks tegelt ideaalis mingit lühikest paaki.


Pikkus on 93mm vist? Viitsid üle mõõte? Palju läbimõõt on?
Mõtlen ainult mini-evic ilma clearota.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 19:43:38 vasta tsitaadiga

InterFace, pikkus 93mm, läbimõõt 22mm
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 19.01.2013 19:51:13 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
See käis ca 20.dets paiku ka delfist / postimehest ning siit teemast läbi. nüüd vist kolmas kord icon_biggrin.gif
2014 tahavad koostama hakata ja jõustuks 2015-2016 paiku kuid täpseid piiranguid e-sigarettide kohta ei ole veel kuskilt kirjas või välja öeldud. tavasuitsul aga küll . näiteks slim'e enam ei saaks toota/müüa kuna min. läbimõõt oli vist 7.5 või 8mm nüüd + mentooliga suitsud kaoks ära kuna sigaretid ei tohi olla maitsetega. jnejnejne

Ma lugesin sealt foorumist kuskilt välja et plaanitakse lubada kuni 4mg nikotiiniga vedelikud, seega see on leebem seadus kui meie kohalik praegu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 19.01.2013 19:52:21 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
InterFace, pikkus 93mm, läbimõõt 22mm


Kui sa mingil põhjusel ära väsid sellest siis ma olen kindel ostja icon_biggrin.gif

Jazz - aga keegi veel ei tea kuidas tootjaid pitsitama hakatakse.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 20:30:20 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Ma ei ole lugenud (olen mõelnud sellepeale aga alati unustan ära) kuid mul läheb keskmiselt 3ml päevas või natukene rohkem siis ma usun, et see on samuti enamvähem samapalju mahve.

aga kurat see mini-evic on üliilus. sinna üks 6ml DCT otsa ja on fantast ilmselt.

Spoiler Spoiler Spoiler


TAHAN KA!!!!

hmekk - noh kaugel on see 36 eurone? icon_biggrin.gif

Siin pildil tundub dct tank lühike kuidagi, see peaks boge cartoga olema vist. Ilus on küll, omast käest tean icon_lol.gif
JazZ kirjutas:

Ma lugesin sealt foorumist kuskilt välja et plaanitakse lubada kuni 4mg nikotiiniga vedelikud, seega see on leebem seadus kui meie kohalik praegu.

Kui lubatakse lahjad vedelikud, siis peaksid ka kanged suitsud ju ära kaduma? Aga kui punane malboro jääb, siis peaks ka 18mg/ml jääma.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 20:37:53 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Spezz ma toon sulle kliendi kes vajab full starter head kitti icon_biggrin.gif sul peaks neid olema ja mingi alguse vedeliku leiad ka ?

Sellega läks seekord nii kehvasti, et varuks ostetud starteritest üks osteti tund enne seda kui kuller pakiga kohale jõudis ja teine 6 tundi hiljem. Järgmise tellimuse sisse peaks vist juba 5-6 starterit panema..

Samas natuke ettevaatlikuks teeb see, et 1 kallim asi saabus surnult ja nüüd vaja end kurssi viia, kuidas/kui hästi peleoniga garantiiasjad sujuvad.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 20:50:09 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Seda olete lugenud juba? http://www.e-cigarette-forum.com/forum/legislation-news/368593-eu-draft-tobacco-products-directive-who-write-what-say-short-guide.html

Sellega seoses on valmis petitsioon, levitage ja kirjutage alla. Ehk saab seda asja veel inimlikumaks teha...
http://www.change.org/petitions/e-zigarette-in-gefahr?utm_source=share_petition&utm_medium=url_share&utm_campaign=url_share_before_sign
siin tõlked erinevates keeltes:
http://ig-ed.org/projekte/petition/
1940 allkirja puudu veel.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 20:53:36 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Seda olete lugenud juba? http://www.e-cigarette-forum.com/forum/legislation-news/368593-eu-draft-tobacco-products-directive-who-write-what-say-short-guide.html

Sellega seoses on valmis petitsioon, levitage ja kirjutage alla. Ehk saab seda asja veel inimlikumaks teha...
http://www.change.org/petitions/e-zigarette-in-gefahr?utm_source=share_petition&utm_medium=url_share&utm_campaign=url_share_before_sign
siin tõlked erinevates keeltes:
http://ig-ed.org/projekte/petition/
1940 allkirja puudu veel.

Allkirjastatud.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 20:56:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Samas natuke ettevaatlikuks teeb see, et 1 kallim asi saabus surnult ja nüüd vaja end kurssi viia, kuidas/kui hästi peleoniga garantiiasjad sujuvad.

jep, sõber nii lootis "suitsuvabaks" saada tänasest aga tutkit. No loodame, et läheb kõik hästi. Hea oleks kui saaks ainult "pea" tagasi saata mitte tervet komplekti.
Saan hetkel tema komplekti väikest akut kasutada kuniks endale leian. icon_razz.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 21:08:20 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Seda olete lugenud juba? http://www.e-cigarette-forum.com/forum/legislation-news/368593-eu-draft-tobacco-products-directive-who-write-what-say-short-guide.html

Sellega seoses on valmis petitsioon, levitage ja kirjutage alla. Ehk saab seda asja veel inimlikumaks teha...
http://www.change.org/petitions/e-zigarette-in-gefahr?utm_source=share_petition&utm_medium=url_share&utm_campaign=url_share_before_sign
siin tõlked erinevates keeltes:
http://ig-ed.org/projekte/petition/
1940 allkirja puudu veel.

Kui keegi inglise või saksa keele oskajatest viitsiks selle ära ka tõlkida, oleks juba super, saaks maakeelset teksti levitada...
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 21:25:18 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
masmre kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Seda olete lugenud juba? http://www.e-cigarette-forum.com/forum/legislation-news/368593-eu-draft-tobacco-products-directive-who-write-what-say-short-guide.html

Sellega seoses on valmis petitsioon, levitage ja kirjutage alla. Ehk saab seda asja veel inimlikumaks teha...
http://www.change.org/petitions/e-zigarette-in-gefahr?utm_source=share_petition&utm_medium=url_share&utm_campaign=url_share_before_sign
siin tõlked erinevates keeltes:
http://ig-ed.org/projekte/petition/
1940 allkirja puudu veel.

Allkirjastatud.

tehtud thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 06:18:37 vasta tsitaadiga

Loen seda teemat ja asi tundub olevat paras raketiteadus. Kolm-neli aastat tagasi kasutasin ühte Janty toodet mis päris korralikult vist
ei hakanudki tööle. Kord tuli vedelikku suhu ja kord ainult lasi kõrbe maitset/lõhna. Nüüd on aga uuesti tekkinud huvi. Kas keegi oskab
soovitada konkreetset mudelit mis Eestist saaks kohe osta? Mida vähem jamamist, seda parem. Kui keegi plaanib väljamaalt tellida, siis
võin ka kampa lüüa. Kuna ostan asja rohkem testimiseks, siis väga palju ei soovi kulutada. Vähemalt algselt.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 20.01.2013 08:00:44 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Loen seda teemat ja asi tundub olevat paras raketiteadus. Kolm-neli aastat tagasi kasutasin ühte Janty toodet mis päris korralikult vist
ei hakanudki tööle. Kord tuli vedelikku suhu ja kord ainult lasi kõrbe maitset/lõhna. Nüüd on aga uuesti tekkinud huvi. Kas keegi oskab
soovitada konkreetset mudelit mis Eestist saaks kohe osta? Mida vähem jamamist, seda parem. Kui keegi plaanib väljamaalt tellida, siis
võin ka kampa lüüa. Kuna ostan asja rohkem testimiseks, siis väga palju ei soovi kulutada. Vähemalt algselt.

Ma soovitan võtta Kanger T3(1.8 oomine kindlasti) komplekti ego aku(de)ga. Vaieldamatult parim variant alustamiseks. Maitse, kurgulaks ja aur on kõik väga head, töötab põhimõtteliselt igast asendist, ei pea kallutama ega jändama. Aku külge käiv kork koos spiraali ja tahiga on eraldi müüdav, tellides 2 eurot ja isegi alla selle, seega "varuosad" ka odavad. Kui viitsid jännata ja iga õhtu pesta, siis peaks eriti kaua vastu pidama, aga kui ei viitsi ja näiteks 2 tükki kuus peaks kuluma pole ka midagi hullu sellise hinna juures.

Kasutaja Spezz tellib neid komplekte Poolast pea iga nädal, olen üsna kindel, et kui ilusti küsid, saad järgmise tellimusega kampa lüüa. Lisaboonusena teab ta täpselt mida tellida.

Kui asi juba proovitud ja meeldib, siis saad vajaduse ja/või huvi korral teisi lahendusi ka proovima hakata.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 08:11:23 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Loen seda teemat ja asi tundub olevat paras raketiteadus. Kolm-neli aastat tagasi kasutasin ühte Janty toodet mis päris korralikult vist
ei hakanudki tööle. Kord tuli vedelikku suhu ja kord ainult lasi kõrbe maitset/lõhna. Nüüd on aga uuesti tekkinud huvi. Kas keegi oskab
soovitada konkreetset mudelit mis Eestist saaks kohe osta? Mida vähem jamamist, seda parem. Kui keegi plaanib väljamaalt tellida, siis
võin ka kampa lüüa. Kuna ostan asja rohkem testimiseks, siis väga palju ei soovi kulutada. Vähemalt algselt.

Rumeenlaste saidil alla 20€. http://vapo.ro/kits/eGo-CE4/CE4-with-LCD-display-battery või ostad siit eestist miskit 60€ ja kallimalt...
Ja juba soovitatud T3 on kindlel valik, algul probleeme vähem või üldse mitte.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 16:16:28 vasta tsitaadiga

greendef, on sul viidet ka sellele tootele? masmre, kas see pood on usaldusväärne? Pakid jõuavad ilusasti kohale?
Kui Spezz seda postitust loeb, võib ka kommenteerida, kas on millalgi jälle tellimas?

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 20.01.2013 17:10:47 vasta tsitaadiga

see http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1958

pilt on vale muidugi kuna seal ce5 mitte t3 otsas
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 17:30:23 vasta tsitaadiga

Hetkel üks kasutaja pakkus privaatselt sama mudelit. Vähe kasutatud ja vedelikud kaasa.
Kuidas kasutatud e-sigareti ostmine kõlab? icon_smile.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 17:31:33 vasta tsitaadiga

no clearo või huulik võiks ikka olla uus...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 20.01.2013 17:36:46 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Muideks kas juku on vastanud kirjale, keegi kirjutas ju talle icon_smile.gif


Ei, Juku pole vastanud, ju teda see teema ei huvita. Ise astusin mõned korrad mööda, kuna akud said tühjaks ja laadija jäi maha. Tegin vist 6-7 tavalist sigaretti. Nüüd laadisin ühte akut mingi 15 min ja sain nö. laksu kohe kätte. Algajale soovitan seda T3 komplekti koos 18mg vedelikuga.

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 17:48:10 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Muideks kas juku on vastanud kirjale, keegi kirjutas ju talle icon_smile.gif


Ei, Juku pole vastanud, ju teda see teema ei huvita. Ise astusin mõned korrad mööda, kuna akud said tühjaks ja laadija jäi maha. Tegin vist 6-7 tavalist sigaretti. Nüüd laadisin ühte akut mingi 15 min ja sain nö. laksu kohe kätte. Algajale soovitan seda T3 komplekti koos 18mg vedelikuga.

ise kannan teist akut alati kaasas.
kui selle evic kunagi saab, siis asi läheb lihtsamaks.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 18:25:36 vasta tsitaadiga

Olen sel nädalal taas tellimas. Pange oma soovid koos lingiga ps'i. Palun vaadake ka üle, et toode oleks laos saadaval.
Vedelikke ma seekord ei telli, neid hakkan muudmoodi organiseerima.

Super AMOLED kirjutas:
Keegi lähiajal tellimas? Võtaks heameelega mingeid 0mg maitsesegusid

Kui Inaweraga jutule saan, siis sealt olen varsti tellimas.
Kui peleoni vedelike hulgast 0mg leiad, siis viska ps'i tellimus icon_smile.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 18:28:48 vasta tsitaadiga

evicil on mingi megaaku vï millepoolest see parem on?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 18:33:45 vasta tsitaadiga

2,6 Ampertunnine(ehk siis 2600mAh). Lisaks muudetavad watid/voldid. Samuti statistika arvutisse.
Ma alguses arvasin, et voltide kruttimine on mõttetu aga tegelikult saab selle abil väga hästi iga vedeliku parima maitse välja timmida soovi korral icon_smile.gif
Endiselt - kui keegi soovib siis mul on 18650 elemente vedelemas - tagavaraakuks n.ö. saate mu käest täiesti tasuta.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 79, 80, 81  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.