Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 00:09:55 vasta tsitaadiga

Hull stats tagaajamine käib. Mänga peab olema fun. Minu jaoks ei ole fun aega surnuks lüüa. kiirelt lahingusse, paar meest kasti ja ise ka surnuks, või siis cappima.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Boot
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 00:18:19 vasta tsitaadiga

Kui keegi veel ei märganud, siis igaks juhuks märgin ära, et EES oli 14 tankiga.
Aga päris tore humorist teil siin teemas...

EES basecamper.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deux
HV vaatleja
Deux

liitunud: 05.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 00:20:09 vasta tsitaadiga

Võin kinnitada et Mikk ja Thing on suured kämparid ning noobid. Mäletan veel hästi kui nad Ranceris väravat kämpasid falconites ning ma mausiga jämmis istusin. Pidin 3 ex-7 batti sisse cynoma et neid eemale peletada, vot nii.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.01.2013 00:20:47 vasta tsitaadiga

Deux kirjutas:
Võin kinnitada et Mikk ja Thing on suured kämparid ning noobid. Mäletan veel hästi kui nad Ranceris väravat kämpasid falconites ning ma mausiga jämmis istusin. Pidin 3 ex-7 batti sisse cynoma et neid eemale peletada, vot nii.
icon_lol.gif

Sorry, aga ma ei ole Falconiga kämpinud, veel vähem seda teinud Ranceris.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 19.01.2013 00:26:05 vasta tsitaadiga

Krt, see teema on hullemaks keeranud, kui konsool vs pc.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.01.2013 00:38:00 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Krt, see teema on hullemaks keeranud, kui konsool vs pc.
Quality assured by erick.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 00:42:43 vasta tsitaadiga

Ehk aitaks sellest fleimimisest? Lähme normaalse WoT jutu juurde tagasi.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 19.01.2013 01:12:17 vasta tsitaadiga

Miks fleim. Üritatakse ju noorsant erick´ule selgeks teha, kuidas määrata teravat pliiatsit karbis, mitte seda, kes tumedama triibu tõmbab.
erick pole vanema kaardiväega sõdinud koos.
Me tagusime juba tanke siis kui onu Heino toompeal tangidega seisis.
Sa võid olla terava küünega pisike sõrm aga sa ei löö seina läbi. Selleks on vaja rusikat. Ja kui rusikas on mängus, siis tavaliselt kaalub see üle ka ericku suguste rushivate siemkade ülekaalu oma meeskonnas ning toob kastanid tulest välja!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.01.2013 01:38:10 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru kust sa võtad et ma noorsant olen icon_lol.gif
Ma olen Tuletegijaga koos pidu pannud ilmselt pikki aastaid enne kui teist keegi teda teadis icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 19.01.2013 01:45:34 vasta tsitaadiga

Võin ka härratada, kui see su ego paitab.
Siin pole juttu peo panemisest! beer_yum.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.01.2013 01:46:59 vasta tsitaadiga

Jah, algselt oli juttu sellest et "Kill all" on n00bide lahinguhüüe ja pole okei oma tiimikaaslasi tulistada cap ringis icon_wink.gif Sellist löögirusikat võite endale hoida, rahvuslik häbiplekk.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 19.01.2013 01:58:58 vasta tsitaadiga

Lõpetage see jama ära juba ükskord ometi...paha lugeda. Keegi võiks siin teemas vähe koristust teha.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 19.01.2013 02:03:03 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Jah, algselt oli juttu sellest et "Kill all" on n00bide lahinguhüüe ja pole okei oma tiimikaaslasi tulistada cap ringis icon_wink.gif Sellist löögirusikat võite endale hoida, rahvuslik häbiplekk.

Kill all, kui lõpetatakse viimast tanki ja mingi ericki sugune capib?
cap ringis tulistan enda oma vaid enda kaitseks, isegi replay ülesse pandud.
Rahvuslik häbiplekk on pigem see, kes tormab vastaste sekka, valgustab nad kõik ära ja sureb.... sellisest pole kasu... tõesti pole.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 02:07:11 vasta tsitaadiga

EES-i tiimi sisesed probleemid siin?
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.01.2013 02:08:44 vasta tsitaadiga

Ei see üldfilosoofiline ja eetiline küsimus icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.01.2013 02:10:31 vasta tsitaadiga

Evil14, erick ju pole EES'i sisene?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 19.01.2013 02:23:19 vasta tsitaadiga



Cappiv tank on...EFE-X
Vastast ajab taga...EES + kõik ülejäänud


icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ollkoll87
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2012




sõnum 19.01.2013 02:39:25 vasta tsitaadiga

pagan, see on ju ainult mäng
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.01.2013 02:51:24 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:


Cappiv tank on...EFE-X
Vastast ajab taga...EES + kõik ülejäänud


icon_biggrin.gif


Päris naljakas tõesti. Terve kari noobe ajab taga ühte vaest tanki lootuses kill saada, samas Panther capib ja saab ikka effi ja expi isegi kui te vaese T34 enne ära lõpetate kui capitud saab icon_smile.gif

Muide selle klannikaaslase statid: http://www.noobmeter.com/player/eu/VictorMike

Arvan, et see vend ikka teab mis ta teeb icon_lol.gif


viimati muutis erick 19.01.2013 03:02:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 19.01.2013 03:02:04 vasta tsitaadiga

seda kas capida v6i mitte v6tan mina v2ga lihtsalt, wot on meeskonna m2ng, KUI on kasulik meeskonnale capida, siis capigu terviseks, a kui keegi teine sellep2rast surma saab siis lasku v6i maha see tyyp sest ta on kasutu, kui tema kahurit l2heks vaja et vaenlane v6imalikult v2iksette kadudega 2ra elimineerida. see viimase pildi panther on ilmekas n2ide sellest , seda enam et vaenlane pole lipust kaugel.
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.01.2013 03:04:44 vasta tsitaadiga

Mida seal elimineerida on? Seal käib mingi kalkuleerimine kes viimase lasuga killi saab. Mida teeb Panther T34 vastu üldse? Sa ikka tead mis tankidega tegu on?
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 19.01.2013 03:09:13 vasta tsitaadiga

et v6tame siis v2iksematel tankidel yldse kahurid pealt 2ra et niikuinii dmg ei tee ? ja kui aus olla siis ma ei n2e palju vastasel elusid on sa n2ed ? kui ma lighte m2ngin siis aitan ikka tracki puruks laskmine on n2idanud et aitab tugevalt kaasa suuremate tankide mahav6tmisel. ning et asi yldse niikaugele seal yksi capis n2itab ka nii m6ndagi.
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.01.2013 03:16:57 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
et v6tame siis v2iksematel tankidel yldse kahurid pealt 2ra et niikuinii dmg ei tee ? ja kui aus olla siis ma ei n2e palju vastasel elusid on sa n2ed ? kui ma lighte m2ngin siis aitan ikka tracki puruks laskmine on n2idanud et aitab tugevalt kaasa suuremate tankide mahav6tmisel. ning et asi yldse niikaugele seal yksi capis n2itab ka nii m6ndagi.


Sa ikka vaatad seda sama screenshotti mida mina? 2x T34, T69, Tiiger II... lol, igaüks neist võiks ÜKSI selle viimase T34 võtta. Sa ei saa aru, et tegu on mõttetu võidujooksuga viimase killi peale millest mingil Pantheril pole mingit mõtet osa võtta? See T34 on ju ümber piiratud ja nurka aetud lagedal!
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 19.01.2013 03:18:48 vasta tsitaadiga

sa nagu lugesid mida ma kirjutasin ? see pilt on tehtud n6ks enne l6ppu, kui kaua l2heb aega et yksinda niikaugele capida ? millal said enne seda viimast tanki eelmised surma ?
ning kui v6tta yleyldist vaidlust mitte ja mitte seda konkreetset pilti siis point j22b samaks, kui need paartykki seal yksi tiksuvad on nad meeskonnale tervikuna kahjulikumad.
nagu siin mainiti et ma pigem capin 2ra kui l2hen paari vastasevstu, ja pole kindel et nad yldse vastu saavad? l2heks siis kaasa ja aitaks neid ? ei istud seal ja onad omaette ringis.

_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.01.2013 03:30:27 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
sa nagu lugesid mida ma kirjutasin ? see pilt on tehtud n6ks enne l6ppu, kui kaua l2heb aega et yksinda niikaugele capida ? millal said enne seda viimast tanki eelmised surma ?
ning kui v6tta yleyldist vaidlust mitte ja mitte seda konkreetset pilti siis point j22b samaks, kui need paartykki seal yksi tiksuvad on nad meeskonnale tervikuna kahjulikumad.
nagu siin mainiti et ma pigem capin 2ra kui l2hen paari vastasevstu, ja pole kindel et nad yldse vastu saavad? l2heks siis kaasa ja aitaks neid ? ei istud seal ja onad omaette ringis.


See on nagu öelda, et oi, näed seda jänest seal lagedal, äkki jääb ikka kolmest bazookadega mehest ja ühest automaaturist väheks, tule oma hernepüssiga ka appi, jänes muidu sööb meid ära icon_lol.gif

Tiimitunne vist lööb rinna uhkusest lõhki seda jänkut kottides thumbs_up.gif

Capitud on muide vaid 16 punkti. See peaks üsna kiiresti minema isegi Assaultis kus cappimine võtab 2x kauem... Ma ei tea, iga vähegi kogenud mängija saab aru millal pole enam mõtet karjaga kaasa joosta mängu lõpus. Kui sina sellest aru ei saa siis sa pole veel piisavalt palju mänginud.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Boot
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 03:36:53 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Jah, algselt oli juttu sellest et "Kill all" on n00bide lahinguhüüe ja pole okei oma tiimikaaslasi tulistada cap ringis icon_wink.gif Sellist löögirusikat võite endale hoida, rahvuslik häbiplekk.

Üldiselt see cappivate tiimikaaslaste tulistamine on mingi Thingi erafetish + veel mõned lambad EES-ist, enamik üritab ikka sõnadega omasid capiringist välja saada (loomulikult kui võit niigi kindel ja elus on suht suure tieri tankid, mida tasub tappa, mitte mingi madala tieri light, mille taga ajamine on mõttetu) ja kui ei õnnestu... no eks siis tuleb järjekordne väikse expiga capivõit...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
someguy
Kreisi kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 09:29:38 vasta tsitaadiga

Väikse expiga võit on ikkagi võit. Nii et võimaluse korral võtan mina baasi alati ära. Isegi kui võimalus vaenalse tankid hävitada. Lihtsalt igaks juhuks. Tolasid on kõik kohad täis, nii et minu viisil on võit kindlam. Kui keegi mind cappimise ajal omadest laseb, blokeerib mäng ta niikuinii varsti ära. Inimesed, kes sellepärast mängu ajal närvi lähevad, ei tohikski seda mängu mängida. See on mäng.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 12:31:47 vasta tsitaadiga

Eile oli mingi imelik kala mängus, mida varem pole näinud mängus ja üllatust EES vend veel oli vastas. Raiskasin mürske ja aega sellise nähtuse peale. Mõtlesin, et mingi sohk või midagi. Väga segadusse ajas igatahes ja ei tulnud kohe selle peale, et vaadata kas surnud icon_smile.gif

http://www.upload.ee/files/2997342/20130119_0232_germany-E-75_01_karelia.wotreplay.html

_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 12:36:36 vasta tsitaadiga

Meshboy28 kirjutas:
Eile oli mingi imelik kala mängus, mida varem pole näinud mängus ja üllatust EES vend veel oli vastas. Raiskasin mürske ja aega sellise nähtuse peale. Mõtlesin, et mingi sohk või midagi. Väga segadusse ajas igatahes ja ei tulnud kohe selle peale, et vaadata kas surnud icon_smile.gif

http://www.upload.ee/files/2997342/20130119_0232_germany-E-75_01_karelia.wotreplay.html

See pole kala, nii juhtub kui tankis kogu meeskond surma saab. Tank jääb platisele alles, aga mägija enam midagi teha ei saa.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
someguy
Kreisi kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 12:50:31 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
Meshboy28 kirjutas:
Eile oli mingi imelik kala mängus, mida varem pole näinud mängus ja üllatust EES vend veel oli vastas. Raiskasin mürske ja aega sellise nähtuse peale. Mõtlesin, et mingi sohk või midagi. Väga segadusse ajas igatahes ja ei tulnud kohe selle peale, et vaadata kas surnud icon_smile.gif

http://www.upload.ee/files/2997342/20130119_0232_germany-E-75_01_karelia.wotreplay.html

See pole kala, nii juhtub kui tankis kogu meeskond surma saab. Tank jääb platisele alles, aga mägija enam midagi teha ei saa.


Ma olen ka korra sellist asja näinud. Hea hulga mürske sai tema peale hakkama pandud enne kui aru sain.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 19.01.2013 13:00:49 vasta tsitaadiga

Vahest näeb seda jah. Kaugelt lastes on eriti halb, ei saagi aru kas ta sai siis pihta või ei saanud, elusid maha ka ei lähe tal.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 13:17:38 vasta tsitaadiga

ot:
Sattusin üsna juhuslikult youtube'is sarjale, mis peaks WOTi mängijatele kindlasti huvi pakkuma - WWII Tank Overhaul.
Ise vaatan praegu Pantri taastamist -
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 19.01.2013 16:52:09 vasta tsitaadiga

Läks täna siis veidi paremini.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 17:19:04 vasta tsitaadiga

Oioi mis mäng tuli icon_lol.gif mapiks oli hill ja kaasa aitas see, et vastane otsustas keskel asuva mäe meile jätta
Tulemus: 8 killi, Masters badge, Top Gun, Radley-Walter's Medal
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 18:02:51 vasta tsitaadiga

Krt ilgelt kahetsen, et Tiger H liini läksin. Vk3601 on küll mu parim killer ja moneymaker aga Tiger P on IMO parim T7. Täpselt nagu Tiger H aga lihtsalt 100 rohkem armorit ja parem layout.
Sinna saamine aga pz38na kaudu on väga piinarikas. Praegu saab Tiger P´lt H´d researchida, võiks olla vastupidi

_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 19.01.2013 18:30:49 vasta tsitaadiga

Riivo77, Tänud, ma teadsin, et selle teema jälgimisest tõuseb mingit kasu veel icon_smile.gif
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 19.01.2013 22:22:04 vasta tsitaadiga

Hiinlastel on mõlemad hevy liinid ? või alates IS 2 -st ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.01.2013 23:01:07 vasta tsitaadiga

-Kaivo-, äkki vaataks ise mängus või veebis?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 23:31:34 vasta tsitaadiga

Mäng maas või mis krt?
Visati välja lahingust ja nüüd sisse logimisel ques.... mida helli.... kopp.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 23:33:06 vasta tsitaadiga

Gil-Harris kirjutas:
Mäng maas või mis krt?
Visati välja lahingust ja nüüd sisse logimisel ques.... mida helli.... kopp.gif


Siin sama muusika icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 19.01.2013 23:37:43 vasta tsitaadiga

Lukksepp kirjutas:
Gil-Harris kirjutas:
Mäng maas või mis krt?
Visati välja lahingust ja nüüd sisse logimisel ques.... mida helli.... kopp.gif


Siin sama muusika icon_rolleyes.gif


+ 1

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 23:38:41 vasta tsitaadiga

Nende koduleht tundub samuti hetkel maas olevat.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tondu
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 23:51:47 vasta tsitaadiga

had a quick look on the wot eu forum, and there was a lot of complaints, now it looks like the site has crashed
"The service is temporarily unavailable
Error 500

We are currently performing maintenance.
Normal service will be restored soon.

We apologize for the inconvenience."
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 20.01.2013 00:19:06 vasta tsitaadiga

Ma just mõtlesin ka samast jamast teatada, kuid jäin teineteist sõimavaid noobe ja campereid lugema ning nii aeg läks icon_biggrin.gif
_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.01.2013 00:28:02 vasta tsitaadiga

Kerge DDoS WoT'i Euroopa serverite suunal.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 00:30:12 vasta tsitaadiga

di, paranoinkud, kähku kredakaardiandmeid kustutama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 20.01.2013 01:37:12 vasta tsitaadiga

Servu üleval!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 09:09:35 vasta tsitaadiga

Launger kirjutas:
Krt ilgelt kahetsen, et Tiger H liini läksin. Vk3601 on küll mu parim killer ja moneymaker aga Tiger P on IMO parim T7. Täpselt nagu Tiger H aga lihtsalt 100 rohkem armorit ja parem layout.
Sinna saamine aga pz38na kaudu on väga piinarikas. Praegu saab Tiger P´lt H´d researchida, võiks olla vastupidi


T29 imo peajagu üle teistest tier 7 rasketest. Kätt siiamaani proovitud kõigi peale KV-3 (sai betas mängitud, oli hea, peale muutust pole proovinud) prantsuse ja nüüd kilide omaga.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 20.01.2013 13:52:28 vasta tsitaadiga

Mul jäi t29 võidu% 62.x pubidest. Aint shremani oma kõrgem 64 juures. t29 on hea icon_smile.gif
Muuseas, kes ei kasuta chati aktiivselt mängus (pubid) siis soovitan no chat modi. Üllatavalt palju annab juurde kui mingi iba ei ole silmanurgs koguaeg. Peaaegu mängitavaks teeb...

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 19:47:49 vasta tsitaadiga

Tahtsingi uurida kuidas selle t-29 jagamine mängudes on uue 8.3 patchiga.Paistab,et vanaviisi madalam tier on põhiline icon_biggrin.gif
Tundub,et odavam premm tank + edasi arendus. icon_razz.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.