|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
Jägermeister
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.12.2002
|
19.01.2013 00:09:55
|
|
|
| Hull stats tagaajamine käib. Mänga peab olema fun. Minu jaoks ei ole fun aega surnuks lüüa. kiirelt lahingusse, paar meest kasti ja ise ka surnuks, või siis cappima.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Boot
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001
|
19.01.2013 00:18:19
|
|
|
Kui keegi veel ei märganud, siis igaks juhuks märgin ära, et EES oli 14 tankiga.
Aga päris tore humorist teil siin teemas...
EES basecamper.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deux
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2004
|
19.01.2013 00:20:09
|
|
|
| Võin kinnitada et Mikk ja Thing on suured kämparid ning noobid. Mäletan veel hästi kui nad Ranceris väravat kämpasid falconites ning ma mausiga jämmis istusin. Pidin 3 ex-7 batti sisse cynoma et neid eemale peletada, vot nii.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.01.2013 00:20:47
|
|
|
| Deux kirjutas: |
| Võin kinnitada et Mikk ja Thing on suured kämparid ning noobid. Mäletan veel hästi kui nad Ranceris väravat kämpasid falconites ning ma mausiga jämmis istusin. Pidin 3 ex-7 batti sisse cynoma et neid eemale peletada, vot nii. |
Sorry, aga ma ei ole Falconiga kämpinud, veel vähem seda teinud Ranceris.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
19.01.2013 00:26:05
|
|
|
Krt, see teema on hullemaks keeranud, kui konsool vs pc.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.01.2013 00:38:00
|
|
|
| madfury kirjutas: |
| Krt, see teema on hullemaks keeranud, kui konsool vs pc. |
Quality assured by erick.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
19.01.2013 01:12:17
|
|
|
Miks fleim. Üritatakse ju noorsant erick´ule selgeks teha, kuidas määrata teravat pliiatsit karbis, mitte seda, kes tumedama triibu tõmbab.
erick pole vanema kaardiväega sõdinud koos.
Me tagusime juba tanke siis kui onu Heino toompeal tangidega seisis.
Sa võid olla terava küünega pisike sõrm aga sa ei löö seina läbi. Selleks on vaja rusikat. Ja kui rusikas on mängus, siis tavaliselt kaalub see üle ka ericku suguste rushivate siemkade ülekaalu oma meeskonnas ning toob kastanid tulest välja!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
19.01.2013 01:38:10
|
|
|
Ma ei saa aru kust sa võtad et ma noorsant olen
Ma olen Tuletegijaga koos pidu pannud ilmselt pikki aastaid enne kui teist keegi teda teadis
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
19.01.2013 01:45:34
|
|
|
Võin ka härratada, kui see su ego paitab.
Siin pole juttu peo panemisest!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
19.01.2013 01:46:59
|
|
|
Jah, algselt oli juttu sellest et "Kill all" on n00bide lahinguhüüe ja pole okei oma tiimikaaslasi tulistada cap ringis Sellist löögirusikat võite endale hoida, rahvuslik häbiplekk.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
19.01.2013 01:58:58
|
|
|
| Lõpetage see jama ära juba ükskord ometi...paha lugeda. Keegi võiks siin teemas vähe koristust teha.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
19.01.2013 02:03:03
|
|
|
| erick kirjutas: |
Jah, algselt oli juttu sellest et "Kill all" on n00bide lahinguhüüe ja pole okei oma tiimikaaslasi tulistada cap ringis Sellist löögirusikat võite endale hoida, rahvuslik häbiplekk. |
Kill all, kui lõpetatakse viimast tanki ja mingi ericki sugune capib?
cap ringis tulistan enda oma vaid enda kaitseks, isegi replay ülesse pandud.
Rahvuslik häbiplekk on pigem see, kes tormab vastaste sekka, valgustab nad kõik ära ja sureb.... sellisest pole kasu... tõesti pole.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
19.01.2013 02:07:11
|
|
|
| EES-i tiimi sisesed probleemid siin?
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
19.01.2013 02:08:44
|
|
|
Ei see üldfilosoofiline ja eetiline küsimus
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.01.2013 02:10:31
|
|
|
| Evil14, erick ju pole EES'i sisene?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
19.01.2013 02:23:19
|
|
|
Cappiv tank on...EFE-X
Vastast ajab taga...EES + kõik ülejäänud
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollkoll87
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2012
|
19.01.2013 02:39:25
|
|
|
| pagan, see on ju ainult mäng
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
19.01.2013 02:51:24
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
Cappiv tank on...EFE-X
Vastast ajab taga...EES + kõik ülejäänud
 |
Päris naljakas tõesti. Terve kari noobe ajab taga ühte vaest tanki lootuses kill saada, samas Panther capib ja saab ikka effi ja expi isegi kui te vaese T34 enne ära lõpetate kui capitud saab
Muide selle klannikaaslase statid: http://www.noobmeter.com/player/eu/VictorMike
Arvan, et see vend ikka teab mis ta teeb
viimati muutis erick 19.01.2013 03:02:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
19.01.2013 03:02:04
|
|
|
seda kas capida v6i mitte v6tan mina v2ga lihtsalt, wot on meeskonna m2ng, KUI on kasulik meeskonnale capida, siis capigu terviseks, a kui keegi teine sellep2rast surma saab siis lasku v6i maha see tyyp sest ta on kasutu, kui tema kahurit l2heks vaja et vaenlane v6imalikult v2iksette kadudega 2ra elimineerida. see viimase pildi panther on ilmekas n2ide sellest , seda enam et vaenlane pole lipust kaugel.
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
19.01.2013 03:04:44
|
|
|
| Mida seal elimineerida on? Seal käib mingi kalkuleerimine kes viimase lasuga killi saab. Mida teeb Panther T34 vastu üldse? Sa ikka tead mis tankidega tegu on?
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
19.01.2013 03:09:13
|
|
|
et v6tame siis v2iksematel tankidel yldse kahurid pealt 2ra et niikuinii dmg ei tee ? ja kui aus olla siis ma ei n2e palju vastasel elusid on sa n2ed ? kui ma lighte m2ngin siis aitan ikka tracki puruks laskmine on n2idanud et aitab tugevalt kaasa suuremate tankide mahav6tmisel. ning et asi yldse niikaugele seal yksi capis n2itab ka nii m6ndagi.
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
19.01.2013 03:16:57
|
|
|
| KaarelK kirjutas: |
| et v6tame siis v2iksematel tankidel yldse kahurid pealt 2ra et niikuinii dmg ei tee ? ja kui aus olla siis ma ei n2e palju vastasel elusid on sa n2ed ? kui ma lighte m2ngin siis aitan ikka tracki puruks laskmine on n2idanud et aitab tugevalt kaasa suuremate tankide mahav6tmisel. ning et asi yldse niikaugele seal yksi capis n2itab ka nii m6ndagi. |
Sa ikka vaatad seda sama screenshotti mida mina? 2x T34, T69, Tiiger II... lol, igaüks neist võiks ÜKSI selle viimase T34 võtta. Sa ei saa aru, et tegu on mõttetu võidujooksuga viimase killi peale millest mingil Pantheril pole mingit mõtet osa võtta? See T34 on ju ümber piiratud ja nurka aetud lagedal!
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
19.01.2013 03:18:48
|
|
|
sa nagu lugesid mida ma kirjutasin ? see pilt on tehtud n6ks enne l6ppu, kui kaua l2heb aega et yksinda niikaugele capida ? millal said enne seda viimast tanki eelmised surma ?
ning kui v6tta yleyldist vaidlust mitte ja mitte seda konkreetset pilti siis point j22b samaks, kui need paartykki seal yksi tiksuvad on nad meeskonnale tervikuna kahjulikumad.
nagu siin mainiti et ma pigem capin 2ra kui l2hen paari vastasevstu, ja pole kindel et nad yldse vastu saavad? l2heks siis kaasa ja aitaks neid ? ei istud seal ja onad omaette ringis.
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
19.01.2013 03:30:27
|
|
|
| KaarelK kirjutas: |
sa nagu lugesid mida ma kirjutasin ? see pilt on tehtud n6ks enne l6ppu, kui kaua l2heb aega et yksinda niikaugele capida ? millal said enne seda viimast tanki eelmised surma ?
ning kui v6tta yleyldist vaidlust mitte ja mitte seda konkreetset pilti siis point j22b samaks, kui need paartykki seal yksi tiksuvad on nad meeskonnale tervikuna kahjulikumad.
nagu siin mainiti et ma pigem capin 2ra kui l2hen paari vastasevstu, ja pole kindel et nad yldse vastu saavad? l2heks siis kaasa ja aitaks neid ? ei istud seal ja onad omaette ringis. |
See on nagu öelda, et oi, näed seda jänest seal lagedal, äkki jääb ikka kolmest bazookadega mehest ja ühest automaaturist väheks, tule oma hernepüssiga ka appi, jänes muidu sööb meid ära
Tiimitunne vist lööb rinna uhkusest lõhki seda jänkut kottides
Capitud on muide vaid 16 punkti. See peaks üsna kiiresti minema isegi Assaultis kus cappimine võtab 2x kauem... Ma ei tea, iga vähegi kogenud mängija saab aru millal pole enam mõtet karjaga kaasa joosta mängu lõpus. Kui sina sellest aru ei saa siis sa pole veel piisavalt palju mänginud.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Boot
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001
|
19.01.2013 03:36:53
|
|
|
| erick kirjutas: |
Jah, algselt oli juttu sellest et "Kill all" on n00bide lahinguhüüe ja pole okei oma tiimikaaslasi tulistada cap ringis Sellist löögirusikat võite endale hoida, rahvuslik häbiplekk. |
Üldiselt see cappivate tiimikaaslaste tulistamine on mingi Thingi erafetish + veel mõned lambad EES-ist, enamik üritab ikka sõnadega omasid capiringist välja saada (loomulikult kui võit niigi kindel ja elus on suht suure tieri tankid, mida tasub tappa, mitte mingi madala tieri light, mille taga ajamine on mõttetu) ja kui ei õnnestu... no eks siis tuleb järjekordne väikse expiga capivõit...
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
someguy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
19.01.2013 09:29:38
|
|
|
| Väikse expiga võit on ikkagi võit. Nii et võimaluse korral võtan mina baasi alati ära. Isegi kui võimalus vaenalse tankid hävitada. Lihtsalt igaks juhuks. Tolasid on kõik kohad täis, nii et minu viisil on võit kindlam. Kui keegi mind cappimise ajal omadest laseb, blokeerib mäng ta niikuinii varsti ära. Inimesed, kes sellepärast mängu ajal närvi lähevad, ei tohikski seda mängu mängida. See on mäng.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
19.01.2013 12:36:36
|
|
|
See pole kala, nii juhtub kui tankis kogu meeskond surma saab. Tank jääb platisele alles, aga mägija enam midagi teha ei saa.
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
someguy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
19.01.2013 12:50:31
|
|
|
| hannes36 kirjutas: |
See pole kala, nii juhtub kui tankis kogu meeskond surma saab. Tank jääb platisele alles, aga mägija enam midagi teha ei saa. |
Ma olen ka korra sellist asja näinud. Hea hulga mürske sai tema peale hakkama pandud enne kui aru sain.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
19.01.2013 13:00:49
|
|
|
| Vahest näeb seda jah. Kaugelt lastes on eriti halb, ei saagi aru kas ta sai siis pihta või ei saanud, elusid maha ka ei lähe tal.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
19.01.2013 13:17:38
|
|
|
| ot: |
Sattusin üsna juhuslikult youtube'is sarjale, mis peaks WOTi mängijatele kindlasti huvi pakkuma - WWII Tank Overhaul.
Ise vaatan praegu Pantri taastamist -
Spoiler 
|
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
19.01.2013 16:52:09
|
|
|
Läks täna siis veidi paremini.
Spoiler 
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
19.01.2013 17:19:04
|
|
|
Oioi mis mäng tuli mapiks oli hill ja kaasa aitas see, et vastane otsustas keskel asuva mäe meile jätta
Tulemus: 8 killi, Masters badge, Top Gun, Radley-Walter's Medal
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
19.01.2013 18:02:51
|
|
|
Krt ilgelt kahetsen, et Tiger H liini läksin. Vk3601 on küll mu parim killer ja moneymaker aga Tiger P on IMO parim T7. Täpselt nagu Tiger H aga lihtsalt 100 rohkem armorit ja parem layout.
Sinna saamine aga pz38na kaudu on väga piinarikas. Praegu saab Tiger P´lt H´d researchida, võiks olla vastupidi
_________________ https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
19.01.2013 18:30:49
|
|
|
Riivo77, Tänud, ma teadsin, et selle teema jälgimisest tõuseb mingit kasu veel
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
19.01.2013 22:22:04
|
|
|
| Hiinlastel on mõlemad hevy liinid ? või alates IS 2 -st ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.01.2013 23:01:07
|
|
|
| -Kaivo-, äkki vaataks ise mängus või veebis?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
19.01.2013 23:31:34
|
|
|
Mäng maas või mis krt?
Visati välja lahingust ja nüüd sisse logimisel ques.... mida helli....
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
19.01.2013 23:33:06
|
|
|
| Gil-Harris kirjutas: |
Mäng maas või mis krt?
Visati välja lahingust ja nüüd sisse logimisel ques.... mida helli....  |
Siin sama muusika
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
19.01.2013 23:37:43
|
|
|
| Lukksepp kirjutas: |
| Gil-Harris kirjutas: |
Mäng maas või mis krt?
Visati välja lahingust ja nüüd sisse logimisel ques.... mida helli....  |
Siin sama muusika  |
+ 1
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
19.01.2013 23:38:41
|
|
|
| Nende koduleht tundub samuti hetkel maas olevat.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tondu
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2005
|
19.01.2013 23:51:47
|
|
|
had a quick look on the wot eu forum, and there was a lot of complaints, now it looks like the site has crashed
"The service is temporarily unavailable
Error 500
We are currently performing maintenance.
Normal service will be restored soon.
We apologize for the inconvenience."
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olver
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2005
|
20.01.2013 00:19:06
|
|
|
Ma just mõtlesin ka samast jamast teatada, kuid jäin teineteist sõimavaid noobe ja campereid lugema ning nii aeg läks
_________________ Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast. |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
20.01.2013 00:28:02
|
|
|
| Kerge DDoS WoT'i Euroopa serverite suunal.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
20.01.2013 00:30:12
|
|
|
di, paranoinkud, kähku kredakaardiandmeid kustutama
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
20.01.2013 01:37:12
|
|
|
| Servu üleval!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
20.01.2013 09:09:35
|
|
|
| Launger kirjutas: |
Krt ilgelt kahetsen, et Tiger H liini läksin. Vk3601 on küll mu parim killer ja moneymaker aga Tiger P on IMO parim T7. Täpselt nagu Tiger H aga lihtsalt 100 rohkem armorit ja parem layout.
Sinna saamine aga pz38na kaudu on väga piinarikas. Praegu saab Tiger P´lt H´d researchida, võiks olla vastupidi |
T29 imo peajagu üle teistest tier 7 rasketest. Kätt siiamaani proovitud kõigi peale KV-3 (sai betas mängitud, oli hea, peale muutust pole proovinud) prantsuse ja nüüd kilide omaga.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
20.01.2013 13:52:28
|
|
|
Mul jäi t29 võidu% 62.x pubidest. Aint shremani oma kõrgem 64 juures. t29 on hea
Muuseas, kes ei kasuta chati aktiivselt mängus (pubid) siis soovitan no chat modi. Üllatavalt palju annab juurde kui mingi iba ei ole silmanurgs koguaeg. Peaaegu mängitavaks teeb...
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
20.01.2013 19:47:49
|
|
|
Tahtsingi uurida kuidas selle t-29 jagamine mängudes on uue 8.3 patchiga.Paistab,et vanaviisi madalam tier on põhiline
Tundub,et odavam premm tank + edasi arendus.
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|