|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
24.10.2012 13:23:20
|
|
|
ma tahtsin neilt suvelt väikest "serverit" ja hinnakirja peale pärisin ,et noh, andke "see". siis tul ivastuseks, et " oh, nii vanad asjad hinnakirjas, neid me enam ei tee, tellime jupid ja prose tuleb 2-3 nädala pärast.." läksin tigmasse ja sain testitud asja odavamalt, parema konfiga, on-site garantiiga ja 3 peävaga kätte.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
08.11.2012 17:22:25
|
|
|
| Sellel firmal moraali pole, hoida eemale parem.Iga liigutus maksab 100000€ neil.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
08.11.2012 17:37:42
|
|
|
Pärnus saab alates homsest 12 aastat Ordi ajalugu otsa:
Anname teada, et AS Ordi sulgeb Pärnu filiaali alates 09.11.12 k.a.
Ordi poolt müüdud toodetele teostavad edaspidi Pärnus garantiid Arvutiparandus OÜ ja IThaldus.ee OÜ.
Võib arvata, et suured hiiud nagu Elion ja Euroonik on oma värviliste reklaamidega enamust rahvast enda juurde meelitanud..
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:MDK:.
HV veteran

liitunud: 24.12.2002
|
08.11.2012 19:51:57
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| Sellel firmal moraali pole, hoida eemale parem.Iga liigutus maksab 100000€ neil. |
Lahmid niisama?
_________________ Experience is gained immediately after it is needed. |
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
08.11.2012 19:55:03
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| Sellel firmal moraali pole, hoida eemale parem.Iga liigutus maksab 100000€ neil. |
Mõni asjalik näide on ka välja käis või käid niisama end välja elamas?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
08.11.2012 20:34:24
|
|
|
Kui inimene palub sisuliselt ühe kondensaatori vahetuse hinda teada ja siis teatatakse hoopis arve mis mingi 1 minut töö eest 10x üle loogilise pole miskit positiivset öelda.Mida te siin lahmite ja välja elate- ma ei saa täpsemalt kirjutada, sest muidu Ordi maksab äkki veel suurema arvega kätte inimesele.HV lasteaed...
Eesti ettevõtlus on ikka nii röövmajanduseks läinud, et see pole võrreldav veel 10 aastat tagasi olukorraga kus inimesi ikka inimestena koheldi, nüüd on kõik rahazombid ja nõus oma ema või venna vajadusel maha müüma.
1 minuti töö eest küsida vaese inimese päevapalk, läheb juba hambaarstide hinnakirja lähedale.
Loomulikult olgem uhked oma rahvuse üle- "eestlane on loomult ju aus".
Täna üks inimene kurtis, et Overallis küsitakse Canon EF 18-55mm vana kit objektiivi lintkaabli vahetuse eest üle 100€,
kaabel maksab ebays 4€... oleme ikka riiki sattunud, fu..ing Norra juba siin.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:MDK:.
HV veteran

liitunud: 24.12.2002
|
08.11.2012 20:35:41
|
|
|
Kui hinnakirjas on teenustööde miinimumtasu 13€, siis mida oodati, et tehakse õlle eest? Kondensaatori vahetus ei tähenda reeglina ainult kondensaatori vahetust vaid ka emaplaadi välja ja tagasi keeramist ning järeltesti, sest alati pole vahetamisest kasu. Kas kõik need tööd on teostavad 1min jooksul? Ei.
Kui on vajadus end välja elada, siis tee seda vaba mikrofoni foorumites.
_________________ Experience is gained immediately after it is needed. |
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
08.11.2012 20:46:18
|
|
|
| .:MDK:. kirjutas: |
Kui hinnakirjas on teenustööde miinimumtasu 13€, siis mida oodati, et tehakse õlle eest? Kondensaatori vahetus ei tähenda reeglina ainult kondensaatori vahetust vaid ka emaplaadi välja ja tagasi keeramist ning järeltesti, sest alati pole vahetamisest kasu. Kas kõik need tööd on teostavad 1min jooksul? Ei.
Kui on vajadus end välja elada, siis tee seda vaba mikrofoni foorumites. |
Kule mine äkki algklassi ja õpi lugema korralikult- inimene tahtis teada mis see töö maksab ja mingi remonti polnud kokkulepitud ja nad omal initsiatiivil remontisid ja hindasid.Mingit emaplaadi remontimist, testimist polnud kokkulepitud.
Roni ise vaba mikrofoni alla, töötad ka nagunii sellise jokk süsteemi "klienditeenindajana" kus naerataval näol inimestele valetatakse ja neid röövitakse.Ma tean väga hästi kuidas selline jokk skeem meil toimib ja seda igas valdkonnas.
Inimestest on röövlid saanud.Ära kobise kui asja sisu sulle selgusetu.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:MDK:.
HV veteran

liitunud: 24.12.2002
|
08.11.2012 20:59:03
|
|
|
Segane tekst sul, loe kuidas tahad. Ei, ma ei ole klienditeenindaja. Jah, ma olen röövel. Ilmselt üks suurimaid. Aga see-eest tuba on soe ja kõht on täis.
Kui inimene tahab teada, palju mingi konkreetne töö maksab, siis ta küsib. Selle jaoks ei pea minema kohale. Eriti kui nagunii raha pole, et töö eest maksta.
Mis see summa siis ikkagi oli?
_________________ Experience is gained immediately after it is needed.
viimati muutis .:MDK:. 08.11.2012 21:33:18, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
08.11.2012 21:21:19
|
|
|
| soodent kirjutas: |
inimene tahtis teada mis see töö maksab ja mingi remonti polnud kokkulepitud ja nad omal initsiatiivil remontisid ja hindasid.Mingit emaplaadi remontimist, testimist polnud kokkulepitud.
|
Oot.. Tehti omaalgatuslikult ja klienti teavitamata tööd ja klient maksis selle ilma kisa tõstmata kinni? Või siis ei tahtnud klient hakata lihtsalt vaidlema ja valis lihtsama "pääsetee"?
Sel juhul muidugi masendav koti pähe tõmbamine.
Umbes nagu komöödia-võtmes rehvivahetus autoteeninduses: "Näe, kallasime sul siin jahutusvedelikku ka juurde ja õli oli ka vähevõitu.. ja siis oli veel üks pirn tuhm, panime selle ka uue ja klaasipesu täitsime kah ära" Ja lõpuks lajatatakse arve
viimati muutis pinTero 08.11.2012 21:26:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
08.11.2012 21:23:21
|
|
|
odri on kohati sellist remonti omal algatusel teinud. ma pole ka aru saanud, mis moodi nad otsustavad, kas remonditakse või vahetatakse. nt läpakad, mille vga pesa maha joosti said osalt uued plaadid, osalt joodeti pesad peale tagasi.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
09.11.2012 01:49:34
|
|
|
Ordist on ka selline hea jokk kogemus kus läpaka klaviatuuri alt leiti 3mm laik ja kohe muidugi garantii tühistati(loe veekahjustus, ostja probleem oli halb kontakt laadija pesas).Samuti on kogemusi kriibitud korpusega(automaatselt maha kukkunuks loetud).Annab leida 1-2 aastat vana läpakat kus pole ühtegi väikest plekki või kriimu ja sisuliselt siis ju garantiid ju polegi seadmel.Automüüjatel oleks palju õppida Ordi klienditeeninduselt.
Mulle hiljuti tehti täpselt sama jokk hambaarsti juures- läksin tihvti ja krooni tahtma ja sain 3x ajutist plommi samale hambale(kokku läks 160€) ja lõpuks öeldi, et minge pange ennast nüüd tehniku järjekorda kes tegeleb kroonide ja tihvtidega.
Oleks ju võinud kohe suunata ja mitte 3x tsirkuse plomme sisse panna.Nii teenitakse siin riigis raha.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
09.11.2012 08:30:49
|
|
|
| soodent kirjutas: |
Ordist on ka selline hea jokk kogemus kus läpaka klaviatuuri alt leiti 3mm laik ja kohe muidugi garantii tühistati(loe veekahjustus, ostja probleem oli halb kontakt laadija pesas).Samuti on kogemusi kriibitud korpusega(automaatselt maha kukkunuks loetud).Annab leida 1-2 aastat vana läpakat kus pole ühtegi väikest plekki või kriimu ja sisuliselt siis ju garantiid ju polegi seadmel.Automüüjatel oleks palju õppida Ordi klienditeeninduselt.
Mulle hiljuti tehti täpselt sama jokk hambaarsti juures- läksin tihvti ja krooni tahtma ja sain 3x ajutist plommi samale hambale(kokku läks 160€) ja lõpuks öeldi, et minge pange ennast nüüd tehniku järjekorda kes tegeleb kroonide ja tihvtidega.
Oleks ju võinud kohe suunata ja mitte 3x tsirkuse plomme sisse panna.Nii teenitakse siin riigis raha. |
Ohhooo, Ordi ravib juba hambaid............
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Morpheus15
HV veteran

liitunud: 27.06.2006
|
09.11.2012 12:38:05
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| soodent kirjutas: |
Ordist on ka selline hea jokk kogemus kus läpaka klaviatuuri alt leiti 3mm laik ja kohe muidugi garantii tühistati(loe veekahjustus, ostja probleem oli halb kontakt laadija pesas).Samuti on kogemusi kriibitud korpusega(automaatselt maha kukkunuks loetud).Annab leida 1-2 aastat vana läpakat kus pole ühtegi väikest plekki või kriimu ja sisuliselt siis ju garantiid ju polegi seadmel.Automüüjatel oleks palju õppida Ordi klienditeeninduselt.
Mulle hiljuti tehti täpselt sama jokk hambaarsti juures- läksin tihvti ja krooni tahtma ja sain 3x ajutist plommi samale hambale(kokku läks 160€) ja lõpuks öeldi, et minge pange ennast nüüd tehniku järjekorda kes tegeleb kroonide ja tihvtidega.
Oleks ju võinud kohe suunata ja mitte 3x tsirkuse plomme sisse panna.Nii teenitakse siin riigis raha. |
Ohhooo, Ordi ravib juba hambaid............  |
Antud kasutaja tagasisidet vaadates ma ei ole üldse üllatunud sellisest halast. Kuid mis puutub Ordi AS klienditeenindusse siis on halva maiguga teenindust olnud ja hea maiguga aga KÕIK mured olen lahendatud saanud. Kui sul endal puudub võime aru saada ja lahti seletada oma mure või pretensioon pole midagi teha... Ordi klienditeenindus on minule küll kordi ja kordi vastu tulnud ja mind aidanud. Ja ei ma ei tööta ordis, ei ole seal ei leti taga ega ka tehnik. Lihtsalt selline pori loopimine on minu arust alusetu. Ennem proovi ikka sõbralikult lahenduseni jõuda siis on kõigi närvikulu väiksem
_________________ hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud! |
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
09.11.2012 19:35:58
|
|
|
| ot: |
Elektroonika diagnostika on ise juba kallis, vahetuseks tuleb tihtipeale SMD elektroonika puhul ka korralikku tehnikat omada. Olles ise neid "kondekaid" vahetanud siis minuteid tuleb ikka mitmega korrutada. Seda ainult detaili eemaldamiseks plaadilt ja uue paigaldamiseks.
Järgmine kord saada inimene IT- bussi.
| soodent kirjutas: |
Spoiler 
Kui inimene palub sisuliselt ühe kondensaatori vahetuse hinda teada ja siis teatatakse hoopis arve mis mingi 1 minut töö eest 10x üle loogilise pole miskit positiivset öelda.Mida te siin lahmite ja välja elate- ma ei saa täpsemalt kirjutada, sest muidu Ordi maksab äkki veel suurema arvega kätte inimesele.HV lasteaed...
Eesti ettevõtlus on ikka nii röövmajanduseks läinud, et see pole võrreldav veel 10 aastat tagasi olukorraga kus inimesi ikka inimestena koheldi, nüüd on kõik rahazombid ja nõus oma ema või venna vajadusel maha müüma.
1 minuti töö eest küsida vaese inimese päevapalk, läheb juba hambaarstide hinnakirja lähedale.
Loomulikult olgem uhked oma rahvuse üle- "eestlane on loomult ju aus".
Täna üks inimene kurtis, et Overallis küsitakse Canon EF 18-55mm vana kit objektiivi lintkaabli vahetuse eest üle 100€,
kaabel maksab ebays 4€... oleme ikka riiki sattunud, fu..ing Norra juba siin. |
Sa ju ise vana fotokala, kas vahetasid ise nigu naksti kaabli ära, peale eBayst saabumist. Kõik vahendid ja oskused optika avamiseks puhtas keskkonnas ja hilisem töötav objektiivi tagastamine kliendile on ju käkitegu. Selle eest raha küsida oleks täitsa patt.
Mille pärast küll optika su käest ostes nii kallis oli, kui eBayst saab juppidena poolmuidu.  |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
feispuuk
HV vaatleja
liitunud: 24.11.2012
|
24.11.2012 22:51:50
|
|
|
olen ostnud 2 arvutit ordist, pole probleeme olnud seni. järgmise ostan küll mujalt, lihtsalt tehti hea pakkumine
|
|
| tagasi üles |
|
 |
keskeerik
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
30.12.2012 17:13:07
|
|
|
| Jap, võta juba parem see Vostro... Teiste näitajate poole pealt on ka Ordi omast üle (parem graafika, suurem aku ja reso). + otseloomulikult kvaliteet.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keskeerik
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2006
|
30.12.2012 17:19:08
|
|
|
| Oeh, ma tahaks kõik Dellid mängust välja jätta, Mu eelmine oli Vostro ja garantii vahet sai ikka pidevalt käidud aastate jooksul. Praegu vedeleb siin laua peal kuna kõvaketas andis lõpuks lambist otsad. Sõbrale soovitasin ka Vostrot ja temal oli ka mitmeid jamasid. Võib-olla emotsionaalne otsus, aga kunagi enam ei tahaks Delli.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
30.12.2012 17:20:44
|
|
|
| Mis mudelid olid? Vanema generatsiooni omad olidki veidike probleemsed. Nüüd võib juba võrrelda suht äriklassiga isegi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keskeerik
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2006
|
30.12.2012 17:27:31
|
|
|
| 1310, 1520, 3300, kõik probleemsed. 1310-l sai erinevatel aegadel vahetatud garantii korras nii emaplaat, ekraan kui kõvaketas, graafikakaart ka jupsis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
30.12.2012 17:32:40
|
|
|
Nojah, siis ei imesta, et Vostrost hoiad võimalikult kaugele eemale. Õnneks mul vanemate generatsioonide mudelitega kokkupuuteid pole olnud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
30.12.2012 20:53:52
|
|
|
ordiga on loterii - kuidas nende ostutiim viitsis hiinas barebone kerjamas käia. DELL il on vähemalt teada, et sulel pannakse arvutisse samasugune emaplaat mitte "nii palju uuem, et enam kloonida ei saa " vms. nagu ordiga juhtus, kui mu eelmise tööandja juures selle firma tooted rendis olid. alguses vahetati emaplaate ka siis kui nt vga pistik maha "tuli". hiljem hakati ilmselt tänu plaatide rariteetsemaks muutumisele pistikuid emaplaadile tagasi jootma.. keskeerik, KUI sa mõtled seda arvutit ka natukeseks välismaale viia SIIS arvesta sellega, et delli remonditakse sul vähemalt garantii regioonis, ordi pead remondiks eestisse tagasi tooma / saatma. probleemseks kohaks ilmselt saab sul selles masinas SSD, mis on küll kiire aga kui katki läheb siis nii, et sealt andmete tagasi toomine keeruline on ja vahet pole kes on arvuti tootja, ordi või dell.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
30.12.2012 20:58:06
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| alguses vahetati emaplaate ka siis kui nt vga pistik maha "tuli". hiljem hakati ilmselt tänu plaatide rariteetsemaks muutumisele pistikuid emaplaadile tagasi jootma.. |
WTF?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
30.12.2012 21:00:54
|
|
|
olc, mis sulle arusaamatuks jäi? meile renditi mingeid style note kirjaga "asju" millel vga pesa oli väga õnnetus kohas. 3 aasta jooksul läks selle küsimusega remonti miski 10 -12 masinat. esimestel vahetati raha eest emaplaat, hilisematele tuli arve peale "emaplaat remonditud" mitte enam " vahetatud".
see ei ole ainuke selline kogemus. miskid hilisemad masiand seisid tänu tootjapoolse EFIbiose puudulikkusele ning võimetusele KMS otsas valideeruda 2 kuud virnas enne kui neid kasutajatele kätte jagama hakata sai. odri shippis need meile loomulikult "et JAAA; töötab küll korporatsioonis" w7 profesional kleeps oli kenasti all aga by the book neile deployda polnud keegi mitte kunagi proovinud. kuniks iinamaalt uuem EFI tuli, mis suutis KMS ile söödava päringu vastuse anda, seisid 160 masinat nurgas ja ootasid oma aega.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
viimati muutis laurx 30.12.2012 21:05:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
30.12.2012 21:02:33
|
|
|
| laurx, + garantiiosas tuleks ära märkida ka see, et Dellil laienenud "NBD on-site" garantii ka Eestisse (helistad tehnikule, tuleb järgi või isegi vist võimaluse korral saab parandada väiksemad probleemikesed kohapealgi?).
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
30.12.2012 22:03:37
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| olc, mis sulle arusaamatuks jäi? |
See jäigi segaseks, et mis mudel see küll on millel VGA pesa lihtsalt ise parematele jahimaadele läheb.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
30.12.2012 22:50:43
|
|
|
ise ei lähe midagi, kasutaja aitab kaasa alati aga lihtsalt aegade jooksul muutus probleemide menetlemise viis.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:MDK:.
HV veteran

liitunud: 24.12.2002
|
31.12.2012 00:13:01
|
|
|
Mis mudeliga ikkagi tegemist oli?
_________________ Experience is gained immediately after it is needed. |
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
31.12.2012 01:19:34
|
|
|
ise eelistaks pigem mõne tuntud brändi masinat, vähemalt kui peeti läheb on kergem pärast varuosasid leida ja remontida. Dell, HP , Lenovo -> kõigil netis ka service manuaalid olemas mille järgi on suht kerge ära vaadata, mis jupp kuidas vahetatakse.
vostro rontidel on ka enamasti varuosad kiirest kättesaadavad, max 123 sai suht kiirelt, servica ict'ga oli kuidas kunagi.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
31.12.2012 10:36:57
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| ise ei lähe midagi, kasutaja aitab kaasa alati aga lihtsalt aegade jooksul muutus probleemide menetlemise viis. |
Style note kirjaga meenub mulle esialgu vaid üks seeria ja sellel sai vga pesa vahetada, isegi joota ei olnud vaja.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxxxim
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2003
|
01.01.2013 13:27:36
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Kas Ordist arvutikomplekte ostes on juriidilisel ja eraisikul mingeid erinevusi garantii osas? |
Ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
01.01.2013 13:36:33
|
|
|
olc, meil olid miskid vanad celeronid, via platvormil ja neil ei saanud. igatahes esialgu olid arve selgitused " emaplaat vahetatud " hiljem " vga pesa parandatud".
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
01.01.2013 16:56:21
|
|
|
| Maxxxim kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Kas Ordist arvutikomplekte ostes on juriidilisel ja eraisikul mingeid erinevusi garantii osas? |
Ei ole. |
Niipalju siiski on, et juriidilsel isikul pole tarbijakaitseametisse asja.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
01.01.2013 17:52:15
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| olc, meil olid miskid vanad celeronid, via platvormil ja neil ei saanud. igatahes esialgu olid arve selgitused " emaplaat vahetatud " hiljem " vga pesa parandatud". |
Need olid tõesti via kividega M6x seeria int või nvidia videoga.
| Spezz kirjutas: |
| Maxxxim kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Kas Ordist arvutikomplekte ostes on juriidilisel ja eraisikul mingeid erinevusi garantii osas? |
Ei ole. |
Niipalju siiski on, et juriidilsel isikul pole tarbijakaitseametisse asja. |
See on ükskõik kust ja mida ostes nii. Võib ka olla nii, et eraisiku garantii on pikem kui juriidilsel isikul. Seda peab alati küsima, kui midagi ostad.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
01.01.2013 18:16:11
|
|
|
| olc kirjutas: |
| Spezz kirjutas: |
| Maxxxim kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Kas Ordist arvutikomplekte ostes on juriidilisel ja eraisikul mingeid erinevusi garantii osas? |
Ei ole. |
Niipalju siiski on, et juriidilsel isikul pole tarbijakaitseametisse asja. |
See on ükskõik kust ja mida ostes nii. |
Seega vahe on olemas, nagu ma ka oma eelnevas postituses ütlesin.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hela
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2004
|
18.01.2013 17:49:52
|
|
|
| Ordist ostetud kõvaketas läks katki. Viisin tagasi ja vahetati välja, kuid asenduseks sain kasutatud kõvaketta. Kas selline teguviis poe poolt on õige?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
18.01.2013 18:20:21
|
|
|
| Kasutatud teise ketta vastu nad küll välja vahetada ei tohi... Neil on võimalus kas garantiikorras parandavad sinu ketta ära või siis vahetavad samasuguse uue vastu välja.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
18.01.2013 18:23:32
|
|
|
| hela, kui küsida tohib, siis millest järeldus, et tegu kasutatud kettaga?
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hela
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2004
|
18.01.2013 18:27:37
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| hela, kui küsida tohib, siis millest järeldus, et tegu kasutatud kettaga? |
Lasin andmetaastustarkvaraga ketta üle. Ketas oli läbinisti piraatfilme täis. Lisaks veel muidugi asjaolu, et väliselt on ketas korralikult kriimustatud ja kilepakend oli lahtine.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
18.01.2013 18:47:50
|
|
|
vii tagasi ja ütle, et antaks seekord ketas ilma filmideta
tegelt võid otse pikalt saata, katki läinud ketta asemele pead saama kas tootja poolt parandatud või uue ketta. Näinud neid "parandatud" kettaid isegi üks kord. Mingi "kleeps" oli peal tootja poolt, et "fix'itud".
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
18.01.2013 19:06:00
|
|
|
Seda kasutatud ketast oleks päris huvitav mingi taastamissoftiga (Recuva vms) skännida. Kui anti mingi "formatitud" vana ketas, siis võib sealt nii mõndagi huvitavat leida.
Mõni aasta tagasi sain isegi Ordist uue aga avatud kiles ketta ja uudishimu-skännimine leidiski sealt ilmselt mingi ajutise Windowsi installi koos kellegi failide ja piltidega
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
18.01.2013 20:57:39
|
|
|
| hela kirjutas: |
| Ordist ostetud kõvaketas läks katki. Viisin tagasi ja vahetati välja, kuid asenduseks sain kasutatud kõvaketta. Kas selline teguviis poe poolt on õige? |
Sa said garantiivahetuse kohta ka paberi. Seal paberil on garantiisse läinud ketta s/n ja asemele saadud ketta s/n. Kas seal paberil on asemele saadud ketta s/n või midagi muud (s/n, mis ei kattu s/n'ga sinu asemele saadud kettal)?
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hela
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2004
|
18.01.2013 21:19:07
|
|
|
| smurfer kirjutas: |
Sa said garantiivahetuse kohta ka paberi. Seal paberil on garantiisse läinud ketta s/n ja asemele saadud ketta s/n. Kas seal paberil on asemele saadud ketta s/n või midagi muud (s/n, mis ei kattu s/n'ga sinu asemele saadud kettal)? |
Vahetusketta seerianumber klapib garantiipaberil kirjas olevaga.
Ketta S.M.A.R.T info väidab power on time-iks 8994 tundi, seega ketas ilmselt juba üle aasta enne minu kätte jõudmist kellegi teise kasutuses olnud.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
18.01.2013 21:25:56
|
|
|
Eks mõni töömees proovis 10 euri vahelt teenida. Vii aga ketas tagasi ja küsi mõnda suuremat bossi. Sellistele tüümeestele kulub sulg ilusti sappa ära.
_________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf. |
|
| Kommentaarid: 841 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
638 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivos
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.04.2004
|
18.01.2013 22:49:29
|
|
|
| hela kirjutas: |
| Ordist ostetud kõvaketas läks katki. Viisin tagasi ja vahetati välja, kuid asenduseks sain kasutatud kõvaketta. Kas selline teguviis poe poolt on õige? |
Ei tea miks peaksid sa uue kasutamata saama?
_________________ Taastan datat katkistelt ketastelt ja katkistelt Flash(USB) mäludelt. Nüüd ka katkistelt SSD ketastelt. |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
18.01.2013 23:05:02
|
|
|
| toivos, sellepärast, et Ordi saab maaletoojalt uue ketta asemele, näiteks?
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|