Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Ordi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.10.2012 13:23:20 vasta tsitaadiga

ma tahtsin neilt suvelt väikest "serverit" ja hinnakirja peale pärisin ,et noh, andke "see". siis tul ivastuseks, et " oh, nii vanad asjad hinnakirjas, neid me enam ei tee, tellime jupid ja prose tuleb 2-3 nädala pärast.." läksin tigmasse ja sain testitud asja odavamalt, parema konfiga, on-site garantiiga ja 3 peävaga kätte.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 08.11.2012 17:22:25 vasta tsitaadiga

Sellel firmal moraali pole, hoida eemale parem.Iga liigutus maksab 100000€ neil.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2012 17:37:42 vasta tsitaadiga

Pärnus saab alates homsest 12 aastat Ordi ajalugu otsa:

Anname teada, et AS Ordi sulgeb Pärnu filiaali alates 09.11.12 k.a.
Ordi poolt müüdud toodetele teostavad edaspidi Pärnus garantiid Arvutiparandus OÜ ja IThaldus.ee OÜ.


Võib arvata, et suured hiiud nagu Elion ja Euroonik on oma värviliste reklaamidega enamust rahvast enda juurde meelitanud..
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 08.11.2012 19:51:57 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Sellel firmal moraali pole, hoida eemale parem.Iga liigutus maksab 100000€ neil.

Lahmid niisama?

_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2012 19:55:03 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Sellel firmal moraali pole, hoida eemale parem.Iga liigutus maksab 100000€ neil.

Mõni asjalik näide on ka välja käis või käid niisama end välja elamas?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2012 19:59:57 vasta tsitaadiga

Rikas mees. Pole miskit öelda icon_eek.gif thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 08.11.2012 20:34:24 vasta tsitaadiga

Kui inimene palub sisuliselt ühe kondensaatori vahetuse hinda teada ja siis teatatakse hoopis arve mis mingi 1 minut töö eest 10x üle loogilise pole miskit positiivset öelda.Mida te siin lahmite ja välja elate- ma ei saa täpsemalt kirjutada, sest muidu Ordi maksab äkki veel suurema arvega kätte inimesele.HV lasteaed...
Eesti ettevõtlus on ikka nii röövmajanduseks läinud, et see pole võrreldav veel 10 aastat tagasi olukorraga kus inimesi ikka inimestena koheldi, nüüd on kõik rahazombid ja nõus oma ema või venna vajadusel maha müüma.
1 minuti töö eest küsida vaese inimese päevapalk, läheb juba hambaarstide hinnakirja lähedale.
Loomulikult olgem uhked oma rahvuse üle- "eestlane on loomult ju aus".
Täna üks inimene kurtis, et Overallis küsitakse Canon EF 18-55mm vana kit objektiivi lintkaabli vahetuse eest üle 100€,
kaabel maksab ebays 4€... oleme ikka riiki sattunud, fu..ing Norra juba siin.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 08.11.2012 20:35:41 vasta tsitaadiga

Kui hinnakirjas on teenustööde miinimumtasu 13€, siis mida oodati, et tehakse õlle eest? Kondensaatori vahetus ei tähenda reeglina ainult kondensaatori vahetust vaid ka emaplaadi välja ja tagasi keeramist ning järeltesti, sest alati pole vahetamisest kasu. Kas kõik need tööd on teostavad 1min jooksul? Ei.

Kui on vajadus end välja elada, siis tee seda vaba mikrofoni foorumites.

_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 08.11.2012 20:46:18 vasta tsitaadiga

.:MDK:. kirjutas:
Kui hinnakirjas on teenustööde miinimumtasu 13€, siis mida oodati, et tehakse õlle eest? Kondensaatori vahetus ei tähenda reeglina ainult kondensaatori vahetust vaid ka emaplaadi välja ja tagasi keeramist ning järeltesti, sest alati pole vahetamisest kasu. Kas kõik need tööd on teostavad 1min jooksul? Ei.

Kui on vajadus end välja elada, siis tee seda vaba mikrofoni foorumites.


Kule mine äkki algklassi ja õpi lugema korralikult- inimene tahtis teada mis see töö maksab ja mingi remonti polnud kokkulepitud ja nad omal initsiatiivil remontisid ja hindasid.Mingit emaplaadi remontimist, testimist polnud kokkulepitud.
Roni ise vaba mikrofoni alla, töötad ka nagunii sellise jokk süsteemi "klienditeenindajana" kus naerataval näol inimestele valetatakse ja neid röövitakse.Ma tean väga hästi kuidas selline jokk skeem meil toimib ja seda igas valdkonnas.
Inimestest on röövlid saanud.Ära kobise kui asja sisu sulle selgusetu.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 08.11.2012 20:59:03 vasta tsitaadiga

Segane tekst sul, loe kuidas tahad. Ei, ma ei ole klienditeenindaja. Jah, ma olen röövel. Ilmselt üks suurimaid. Aga see-eest tuba on soe ja kõht on täis. icon_razz.gif
Kui inimene tahab teada, palju mingi konkreetne töö maksab, siis ta küsib. Selle jaoks ei pea minema kohale. Eriti kui nagunii raha pole, et töö eest maksta.

Mis see summa siis ikkagi oli?

_________________
Experience is gained immediately after it is needed.


viimati muutis .:MDK:. 08.11.2012 21:33:18, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2012 21:21:19 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:

inimene tahtis teada mis see töö maksab ja mingi remonti polnud kokkulepitud ja nad omal initsiatiivil remontisid ja hindasid.Mingit emaplaadi remontimist, testimist polnud kokkulepitud.

Oot.. Tehti omaalgatuslikult ja klienti teavitamata tööd ja klient maksis selle ilma kisa tõstmata kinni? Või siis ei tahtnud klient hakata lihtsalt vaidlema ja valis lihtsama "pääsetee"?
Sel juhul muidugi masendav koti pähe tõmbamine.
Umbes nagu komöödia-võtmes rehvivahetus autoteeninduses: "Näe, kallasime sul siin jahutusvedelikku ka juurde ja õli oli ka vähevõitu.. ja siis oli veel üks pirn tuhm, panime selle ka uue ja klaasipesu täitsime kah ära" Ja lõpuks lajatatakse arve icon_lol.gif icon_neutral.gif


viimati muutis pinTero 08.11.2012 21:26:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.11.2012 21:23:21 vasta tsitaadiga

odri on kohati sellist remonti omal algatusel teinud. ma pole ka aru saanud, mis moodi nad otsustavad, kas remonditakse või vahetatakse. nt läpakad, mille vga pesa maha joosti said osalt uued plaadid, osalt joodeti pesad peale tagasi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 09.11.2012 01:49:34 vasta tsitaadiga

Ordist on ka selline hea jokk kogemus kus läpaka klaviatuuri alt leiti 3mm laik ja kohe muidugi garantii tühistati(loe veekahjustus, ostja probleem oli halb kontakt laadija pesas).Samuti on kogemusi kriibitud korpusega(automaatselt maha kukkunuks loetud).Annab leida 1-2 aastat vana läpakat kus pole ühtegi väikest plekki või kriimu ja sisuliselt siis ju garantiid ju polegi seadmel.Automüüjatel oleks palju õppida Ordi klienditeeninduselt.
Mulle hiljuti tehti täpselt sama jokk hambaarsti juures- läksin tihvti ja krooni tahtma ja sain 3x ajutist plommi samale hambale(kokku läks 160€) ja lõpuks öeldi, et minge pange ennast nüüd tehniku järjekorda kes tegeleb kroonide ja tihvtidega.
Oleks ju võinud kohe suunata ja mitte 3x tsirkuse plomme sisse panna.Nii teenitakse siin riigis raha.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 09.11.2012 08:30:49 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Ordist on ka selline hea jokk kogemus kus läpaka klaviatuuri alt leiti 3mm laik ja kohe muidugi garantii tühistati(loe veekahjustus, ostja probleem oli halb kontakt laadija pesas).Samuti on kogemusi kriibitud korpusega(automaatselt maha kukkunuks loetud).Annab leida 1-2 aastat vana läpakat kus pole ühtegi väikest plekki või kriimu ja sisuliselt siis ju garantiid ju polegi seadmel.Automüüjatel oleks palju õppida Ordi klienditeeninduselt.
Mulle hiljuti tehti täpselt sama jokk hambaarsti juures- läksin tihvti ja krooni tahtma ja sain 3x ajutist plommi samale hambale(kokku läks 160€) ja lõpuks öeldi, et minge pange ennast nüüd tehniku järjekorda kes tegeleb kroonide ja tihvtidega.
Oleks ju võinud kohe suunata ja mitte 3x tsirkuse plomme sisse panna.Nii teenitakse siin riigis raha.
Ohhooo, Ordi ravib juba hambaid............ icon_rolleyes.gif icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morpheus15
HV veteran
Morpheus15

liitunud: 27.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2012 12:38:05 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
soodent kirjutas:
Ordist on ka selline hea jokk kogemus kus läpaka klaviatuuri alt leiti 3mm laik ja kohe muidugi garantii tühistati(loe veekahjustus, ostja probleem oli halb kontakt laadija pesas).Samuti on kogemusi kriibitud korpusega(automaatselt maha kukkunuks loetud).Annab leida 1-2 aastat vana läpakat kus pole ühtegi väikest plekki või kriimu ja sisuliselt siis ju garantiid ju polegi seadmel.Automüüjatel oleks palju õppida Ordi klienditeeninduselt.
Mulle hiljuti tehti täpselt sama jokk hambaarsti juures- läksin tihvti ja krooni tahtma ja sain 3x ajutist plommi samale hambale(kokku läks 160€) ja lõpuks öeldi, et minge pange ennast nüüd tehniku järjekorda kes tegeleb kroonide ja tihvtidega.
Oleks ju võinud kohe suunata ja mitte 3x tsirkuse plomme sisse panna.Nii teenitakse siin riigis raha.
Ohhooo, Ordi ravib juba hambaid............ icon_rolleyes.gif icon_lol.gif icon_rolleyes.gif


Antud kasutaja tagasisidet vaadates ma ei ole üldse üllatunud sellisest halast. Kuid mis puutub Ordi AS klienditeenindusse siis on halva maiguga teenindust olnud ja hea maiguga aga KÕIK mured olen lahendatud saanud. Kui sul endal puudub võime aru saada ja lahti seletada oma mure või pretensioon pole midagi teha... Ordi klienditeenindus on minule küll kordi ja kordi vastu tulnud ja mind aidanud. Ja ei ma ei tööta ordis, ei ole seal ei leti taga ega ka tehnik. Lihtsalt selline pori loopimine on minu arust alusetu. Ennem proovi ikka sõbralikult lahenduseni jõuda siis on kõigi närvikulu väiksem icon_wink.gif

_________________
hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud!
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.11.2012 19:35:58 vasta tsitaadiga

ot:
soodent kirjutas:
Kui inimene palub sisuliselt ühe kondensaatori vahetuse hinda teada ja siis teatatakse hoopis arve mis mingi 1 minut töö eest 10x üle loogilise pole miskit positiivset öelda
Spoiler Spoiler Spoiler

1 minuti töö eest küsida vaese inimese päevapalk, läheb juba hambaarstide hinnakirja lähedale.
Spoiler Spoiler Spoiler



Elektroonika diagnostika on ise juba kallis, vahetuseks tuleb tihtipeale SMD elektroonika puhul ka korralikku tehnikat omada. Olles ise neid "kondekaid" vahetanud siis minuteid tuleb ikka mitmega korrutada. Seda ainult detaili eemaldamiseks plaadilt ja uue paigaldamiseks.
Järgmine kord saada inimene IT- bussi.

soodent kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Täna üks inimene kurtis, et Overallis küsitakse Canon EF 18-55mm vana kit objektiivi lintkaabli vahetuse eest üle 100€,
kaabel maksab ebays 4€... oleme ikka riiki sattunud, fu..ing Norra juba siin.


Sa ju ise vana fotokala, kas vahetasid ise nigu naksti kaabli ära, peale eBayst saabumist. Kõik vahendid ja oskused optika avamiseks puhtas keskkonnas ja hilisem töötav objektiivi tagastamine kliendile on ju käkitegu. Selle eest raha küsida oleks täitsa patt.
Mille pärast küll optika su käest ostes nii kallis oli, kui eBayst saab juppidena poolmuidu. doh.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
feispuuk
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2012




sõnum 24.11.2012 22:51:50 vasta tsitaadiga

olen ostnud 2 arvutit ordist, pole probleeme olnud seni. järgmise ostan küll mujalt, lihtsalt tehti hea pakkumine icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keskeerik
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2006




sõnum 30.12.2012 16:30:10 vasta tsitaadiga

Kas teab keegi pajatada midagi Ordi Ultra seeria sülearvutitest? Vaatasin siin seda isendit http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=ARVUTID&IC=9920&Page=2&ItemID=9920-1875 Mul oleks vaja, et oleks SSD ketas, see on põhikriteerium. Kahjuks ekraani reso on väike sellel, aga muidu tundub okei. Kas laguneb enne ära kui 2 korda kallimad Samsungi/Asuse jms alternatiivid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.12.2012 16:58:47 vasta tsitaadiga

Vaata parem seda pakkumist: SSD ketes, FHD 15,6 matt ekraan
http://www.computech.ee/dell-sulearvutid/dell-vostro/dell-vostro-3560-616.html

arutelu siin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=557258

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2012 17:13:07 vasta tsitaadiga

Jap, võta juba parem see Vostro... Teiste näitajate poole pealt on ka Ordi omast üle (parem graafika, suurem aku ja reso). + otseloomulikult kvaliteet.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keskeerik
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2006




sõnum 30.12.2012 17:19:08 vasta tsitaadiga

Oeh, ma tahaks kõik Dellid mängust välja jätta, Mu eelmine oli Vostro ja garantii vahet sai ikka pidevalt käidud aastate jooksul. Praegu vedeleb siin laua peal kuna kõvaketas andis lõpuks lambist otsad. Sõbrale soovitasin ka Vostrot ja temal oli ka mitmeid jamasid. Võib-olla emotsionaalne otsus, aga kunagi enam ei tahaks Delli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2012 17:20:44 vasta tsitaadiga

Mis mudelid olid? Vanema generatsiooni omad olidki veidike probleemsed. Nüüd võib juba võrrelda suht äriklassiga isegi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keskeerik
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2006




sõnum 30.12.2012 17:27:31 vasta tsitaadiga

1310, 1520, 3300, kõik probleemsed. 1310-l sai erinevatel aegadel vahetatud garantii korras nii emaplaat, ekraan kui kõvaketas, graafikakaart ka jupsis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2012 17:32:40 vasta tsitaadiga

Nojah, siis ei imesta, et Vostrost hoiad võimalikult kaugele eemale. icon_biggrin.gif Õnneks mul vanemate generatsioonide mudelitega kokkupuuteid pole olnud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.12.2012 20:53:52 vasta tsitaadiga

ordiga on loterii - kuidas nende ostutiim viitsis hiinas barebone kerjamas käia. DELL il on vähemalt teada, et sulel pannakse arvutisse samasugune emaplaat mitte "nii palju uuem, et enam kloonida ei saa " vms. nagu ordiga juhtus, kui mu eelmise tööandja juures selle firma tooted rendis olid. alguses vahetati emaplaate ka siis kui nt vga pistik maha "tuli". hiljem hakati ilmselt tänu plaatide rariteetsemaks muutumisele pistikuid emaplaadile tagasi jootma.. keskeerik, KUI sa mõtled seda arvutit ka natukeseks välismaale viia SIIS arvesta sellega, et delli remonditakse sul vähemalt garantii regioonis, ordi pead remondiks eestisse tagasi tooma / saatma. probleemseks kohaks ilmselt saab sul selles masinas SSD, mis on küll kiire aga kui katki läheb siis nii, et sealt andmete tagasi toomine keeruline on ja vahet pole kes on arvuti tootja, ordi või dell.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2012 20:58:06 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
alguses vahetati emaplaate ka siis kui nt vga pistik maha "tuli". hiljem hakati ilmselt tänu plaatide rariteetsemaks muutumisele pistikuid emaplaadile tagasi jootma..

WTF?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.12.2012 21:00:54 vasta tsitaadiga

olc, mis sulle arusaamatuks jäi? meile renditi mingeid style note kirjaga "asju" millel vga pesa oli väga õnnetus kohas. 3 aasta jooksul läks selle küsimusega remonti miski 10 -12 masinat. esimestel vahetati raha eest emaplaat, hilisematele tuli arve peale "emaplaat remonditud" mitte enam " vahetatud".
see ei ole ainuke selline kogemus. miskid hilisemad masiand seisid tänu tootjapoolse EFIbiose puudulikkusele ning võimetusele KMS otsas valideeruda 2 kuud virnas enne kui neid kasutajatele kätte jagama hakata sai. odri shippis need meile loomulikult "et JAAA; töötab küll korporatsioonis" w7 profesional kleeps oli kenasti all aga by the book neile deployda polnud keegi mitte kunagi proovinud. kuniks iinamaalt uuem EFI tuli, mis suutis KMS ile söödava päringu vastuse anda, seisid 160 masinat nurgas ja ootasid oma aega.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582


viimati muutis laurx 30.12.2012 21:05:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2012 21:02:33 vasta tsitaadiga

laurx, + garantiiosas tuleks ära märkida ka see, et Dellil laienenud "NBD on-site" garantii ka Eestisse (helistad tehnikule, tuleb järgi või isegi vist võimaluse korral saab parandada väiksemad probleemikesed kohapealgi?).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2012 22:03:37 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
olc, mis sulle arusaamatuks jäi?

See jäigi segaseks, et mis mudel see küll on millel VGA pesa lihtsalt ise parematele jahimaadele läheb.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.12.2012 22:50:43 vasta tsitaadiga

ise ei lähe midagi, kasutaja aitab kaasa alati aga lihtsalt aegade jooksul muutus probleemide menetlemise viis.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 31.12.2012 00:13:01 vasta tsitaadiga

Mis mudeliga ikkagi tegemist oli?
_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2012 01:19:34 vasta tsitaadiga

ise eelistaks pigem mõne tuntud brändi masinat, vähemalt kui peeti läheb on kergem pärast varuosasid leida ja remontida. Dell, HP , Lenovo -> kõigil netis ka service manuaalid olemas mille järgi on suht kerge ära vaadata, mis jupp kuidas vahetatakse.

vostro rontidel on ka enamasti varuosad kiirest kättesaadavad, max 123 sai suht kiirelt, servica ict'ga oli kuidas kunagi.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2012 10:36:57 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ise ei lähe midagi, kasutaja aitab kaasa alati aga lihtsalt aegade jooksul muutus probleemide menetlemise viis.

Style note kirjaga meenub mulle esialgu vaid üks seeria ja sellel sai vga pesa vahetada, isegi joota ei olnud vaja.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2012 14:51:49 vasta tsitaadiga

Kas Ordist arvutikomplekte ostes on juriidilisel ja eraisikul mingeid erinevusi garantii osas?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2013 13:27:36 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas Ordist arvutikomplekte ostes on juriidilisel ja eraisikul mingeid erinevusi garantii osas?

Ei ole.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.01.2013 13:36:33 vasta tsitaadiga

olc, meil olid miskid vanad celeronid, via platvormil ja neil ei saanud. igatahes esialgu olid arve selgitused " emaplaat vahetatud " hiljem " vga pesa parandatud".
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2013 16:56:21 vasta tsitaadiga

Maxxxim kirjutas:
Betamax kirjutas:
Kas Ordist arvutikomplekte ostes on juriidilisel ja eraisikul mingeid erinevusi garantii osas?

Ei ole.

Niipalju siiski on, et juriidilsel isikul pole tarbijakaitseametisse asja.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2013 17:52:15 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
olc, meil olid miskid vanad celeronid, via platvormil ja neil ei saanud. igatahes esialgu olid arve selgitused " emaplaat vahetatud " hiljem " vga pesa parandatud".

Need olid tõesti via kividega M6x seeria int või nvidia videoga.
Spezz kirjutas:
Maxxxim kirjutas:
Betamax kirjutas:
Kas Ordist arvutikomplekte ostes on juriidilisel ja eraisikul mingeid erinevusi garantii osas?

Ei ole.

Niipalju siiski on, et juriidilsel isikul pole tarbijakaitseametisse asja.

See on ükskõik kust ja mida ostes nii. Võib ka olla nii, et eraisiku garantii on pikem kui juriidilsel isikul. Seda peab alati küsima, kui midagi ostad.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2013 18:16:11 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:

Spezz kirjutas:
Maxxxim kirjutas:
Betamax kirjutas:
Kas Ordist arvutikomplekte ostes on juriidilisel ja eraisikul mingeid erinevusi garantii osas?

Ei ole.

Niipalju siiski on, et juriidilsel isikul pole tarbijakaitseametisse asja.

See on ükskõik kust ja mida ostes nii.

Seega vahe on olemas, nagu ma ka oma eelnevas postituses ütlesin.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hela
HV vaatleja
hela

liitunud: 01.02.2004




sõnum 18.01.2013 17:49:52 vasta tsitaadiga

Ordist ostetud kõvaketas läks katki. Viisin tagasi ja vahetati välja, kuid asenduseks sain kasutatud kõvaketta. Kas selline teguviis poe poolt on õige?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 18:20:21 vasta tsitaadiga

Kasutatud teise ketta vastu nad küll välja vahetada ei tohi... Neil on võimalus kas garantiikorras parandavad sinu ketta ära või siis vahetavad samasuguse uue vastu välja.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 18:23:32 vasta tsitaadiga

hela, kui küsida tohib, siis millest järeldus, et tegu kasutatud kettaga?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hela
HV vaatleja
hela

liitunud: 01.02.2004




sõnum 18.01.2013 18:27:37 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
hela, kui küsida tohib, siis millest järeldus, et tegu kasutatud kettaga?

Lasin andmetaastustarkvaraga ketta üle. Ketas oli läbinisti piraatfilme täis. Lisaks veel muidugi asjaolu, et väliselt on ketas korralikult kriimustatud ja kilepakend oli lahtine.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 18:47:50 vasta tsitaadiga

vii tagasi ja ütle, et antaks seekord ketas ilma filmideta icon_lol.gif

tegelt võid otse pikalt saata, katki läinud ketta asemele pead saama kas tootja poolt parandatud või uue ketta. Näinud neid "parandatud" kettaid isegi üks kord. Mingi "kleeps" oli peal tootja poolt, et "fix'itud".

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 19:06:00 vasta tsitaadiga

Seda kasutatud ketast oleks päris huvitav mingi taastamissoftiga (Recuva vms) skännida. Kui anti mingi "formatitud" vana ketas, siis võib sealt nii mõndagi huvitavat leida.
Mõni aasta tagasi sain isegi Ordist uue aga avatud kiles ketta ja uudishimu-skännimine leidiski sealt ilmselt mingi ajutise Windowsi installi koos kellegi failide ja piltidega icon_biggrin.gif icon_confused.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 20:57:39 vasta tsitaadiga

hela kirjutas:
Ordist ostetud kõvaketas läks katki. Viisin tagasi ja vahetati välja, kuid asenduseks sain kasutatud kõvaketta. Kas selline teguviis poe poolt on õige?


Sa said garantiivahetuse kohta ka paberi. Seal paberil on garantiisse läinud ketta s/n ja asemele saadud ketta s/n. Kas seal paberil on asemele saadud ketta s/n või midagi muud (s/n, mis ei kattu s/n'ga sinu asemele saadud kettal)?
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hela
HV vaatleja
hela

liitunud: 01.02.2004




sõnum 18.01.2013 21:19:07 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:

Sa said garantiivahetuse kohta ka paberi. Seal paberil on garantiisse läinud ketta s/n ja asemele saadud ketta s/n. Kas seal paberil on asemele saadud ketta s/n või midagi muud (s/n, mis ei kattu s/n'ga sinu asemele saadud kettal)?

Vahetusketta seerianumber klapib garantiipaberil kirjas olevaga.

Ketta S.M.A.R.T info väidab power on time-iks 8994 tundi, seega ketas ilmselt juba üle aasta enne minu kätte jõudmist kellegi teise kasutuses olnud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 21:25:56 vasta tsitaadiga

Eks mõni töömees proovis 10 euri vahelt teenida. Vii aga ketas tagasi ja küsi mõnda suuremat bossi. Sellistele tüümeestele kulub sulg ilusti sappa ära.
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivos
Kreisi kasutaja
toivos

liitunud: 13.04.2004




sõnum 18.01.2013 22:49:29 vasta tsitaadiga

hela kirjutas:
Ordist ostetud kõvaketas läks katki. Viisin tagasi ja vahetati välja, kuid asenduseks sain kasutatud kõvaketta. Kas selline teguviis poe poolt on õige?
Ei tea miks peaksid sa uue kasutamata saama?
_________________
Taastan datat katkistelt ketastelt ja katkistelt Flash(USB) mäludelt. Nüüd ka katkistelt SSD ketastelt.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 23:05:02 vasta tsitaadiga

toivos, sellepärast, et Ordi saab maaletoojalt uue ketta asemele, näiteks?
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Ordi mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.