Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy Note 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 15.01.2013 13:41:36 vasta tsitaadiga

arvatavasti ebay on kõige mõstlikum ja suurima valikuga, seniks kuni tellimus tuleb pane mingi ajutine peale... enamasti pannakse ka erinevate coveritega mingid kiled kaasa...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 13:46:52 vasta tsitaadiga

mis point sellel tagumise poole kiletamisel on beed backcoverid ei maksa ju mitte midagi, kui kulubki jubedaks saab maitse järgi uue osta...
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 15.01.2013 14:05:35 vasta tsitaadiga

nõus, vahetatavat tagakaant pole erilist vajadust kilega kaitsta
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 14:11:35 vasta tsitaadiga

Ja kust seda uut tagakaant saab? pole veel mina kusagil müügil näinud.
Vähemalt eestis. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 15.01.2013 14:15:29 vasta tsitaadiga

kas just kõike peab eestis müügil olema? kui endal krediitkaarti pole, et veebist osta siis äkki sõber aitab vms icon_smile.gif ebay on neid originaal ja mitte originaal tagakaasi täis, vali mis värvi ja läikega tahad... icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 14:23:18 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
Ja kust seda uut tagakaant saab? pole veel mina kusagil müügil näinud.
Vähemalt eestis. icon_rolleyes.gif

flipcase vähemalt on https://pood.elion.ee/productInfo/187/umbris-samsung-galaxy-note-ii-le-(valge)/EFC-1J9FWEGSTD
Mingi katte moodi asi on ka https://pood.elion.ee/productInfo/187/telefonikate-samsung-galaxy-note-ii-le/EFC-1J9BWEGSTD
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 15.01.2013 15:20:25 vasta tsitaadiga

hmm, ei teadnudki, et selline ametlik "bumper" case ka olemas. kahju muidugi, et seda tehakse ainult valget või musta värvi sest Note 2 on ju saadaval hoopis nn titanium gray toonis...

http://static.shop033.com/resources/4A/5194/picture/AC/82496428.jpg

review: http://www.youtube.com/watch?v=7OTSk6p4o5E
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KzxTc
HV kasutaja
KzxTc

liitunud: 20.04.2008




sõnum 15.01.2013 16:03:33 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
Ja kust seda uut tagakaant saab? pole veel mina kusagil müügil näinud.
Vähemalt eestis. icon_rolleyes.gif

Mustika keskuses, prisma kassade juures on 1 telefonipood kus müüakse N2 tagakaant, ca 20 euri.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 17:27:07 vasta tsitaadiga

KzxTc, Oh tänud, mõnipäev lähen läbi. Tagavaraks võiks üks olla küll. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 20:01:31 vasta tsitaadiga

Mustika Keskuses olevas Garmini / Kaitsekiled.ee poes on ka igasugu träni. Võid sinna ka kiigata.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Harald205
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 18:38:17 vasta tsitaadiga

Küsimus Note 2 omanikele, kas Note 2 kontaktide avamine ja telefoni kasutamine on samamoodi aeglane ja lagine nagu Galaxy S3 teemas kirjutatakse? Olen nimelt ostmas endale uut telefoni ja valin Galaxy S3 ja Note 2 vahel ja tahaks see nädal veel valiku teha.
_________________
www.tece.ee
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 18:47:13 vasta tsitaadiga

Harald205, noh selline sirts üle sekundi oskaks enda oma hinnata icon_rolleyes.gif Nii palju kui mul neid droidi telefone on, on neil kõikidel kontaktide avamine suht uimane.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 16.01.2013 18:48:48 vasta tsitaadiga

Harald205 kirjutas:
Küsimus Note 2 omanikele, kas Note 2 kontaktide avamine ja telefoni kasutamine on samamoodi aeglane ja lagine nagu Galaxy S3 teemas kirjutatakse? Olen nimelt ostmas endale uut telefoni ja valin Galaxy S3 ja Note 2 vahel ja tahaks see nädal veel valiku teha.


On jah sama uimane thumbs_down.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 19:02:43 vasta tsitaadiga

Jah, on.
Ja mitte ainult avamine, aga ka kontaktide vahel kerimisel on lag sees.. Natuke häirib küll, arvestades muude süsteemide kiirust. thumbs_down.gif Aga pole hullu. Äkki muutub asi 4.1.2 kiiremaks. icon_rolleyes.gif ???
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 16.01.2013 19:09:10 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
Jah, on.
Ja mitte ainult avamine, aga ka kontaktide vahel kerimisel on lag sees.. Natuke häirib küll, arvestades muude süsteemide kiirust. thumbs_down.gif Aga pole hullu. Äkki muutub asi 4.1.2 kiiremaks. icon_rolleyes.gif ???



Jah, see on ainuke lag või asi mis siiani on olnud, aga see kontaktide avamine ja kerimine pole ainult Samsa probleem, Sonydega oli mul täpselt sama lugu.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 08:36:06 vasta tsitaadiga

Xperia Neo telefoni ja kontaktide avamine oli uimane peale ICS tulekut (minimaalselt paranes viimase uuendusega), Xperia S puhul seda eriti ei tähelda icon_rolleyes.gif
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harald205
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 09:46:04 vasta tsitaadiga

Tänud vastuste eest. Küsin veel, kas see Note 2 suurus ei häiri, kui kasutada telefoni ühe käega omades mitte just kõige suuremaid kämblaid? icon_wink.gif
_________________
www.tece.ee
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 10:28:54 vasta tsitaadiga

See on puhtalt individuaalne asi. Mul pole teab mis suured käed ja kõige mugav just pole. Eriti kui liikumise pealt on vaja home või menu ja back nuppu vajutada. Aga suur ekraan korvab selle. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 17.01.2013 18:15:24 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
See on puhtalt individuaalne asi. Mul pole teab mis suured käed ja kõige mugav just pole. Eriti kui liikumise pealt on vaja home või menu ja back nuppu vajutada. Aga suur ekraan korvab selle. thumbs_up.gif


thumbs_up.gif suur ekraan on hea ja kaalub selle üle! Back nupu vajutamine ühe käega ongi vast suurimaks miinuseks aga eks harjud ümber.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 22:54:39 vasta tsitaadiga

Suur ekraan on kasutamiseks tõesti hea, kuid kas see ajal, kui ei kasuta, ka tasku punnitamise ja venitamise üles kaalub, on igaühe subjektiivne otsus. Kui suur ekraan (mugavaks surfamiseks ja filmivaatamiseks võiks ju veelgi suurem kui see 5.5" olla) oleks ainuõige valik, ei tahaks neid väikseid keegi.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 23:05:13 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Suur ekraan on kasutamiseks tõesti hea, kuid kas see ajal, kui ei kasuta, ka tasku punnitamise ja venitamise üles kaalub, on igaühe subjektiivne otsus. Kui suur ekraan (mugavaks surfamiseks ja filmivaatamiseks võiks ju veelgi suurem kui see 5.5" olla) oleks ainuõige valik, ei tahaks neid väikseid keegi.


S3 tundub küll iiga pisike peale paarinädalast note2 kasutamist
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 17.01.2013 23:16:17 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
rex kirjutas:
Suur ekraan on kasutamiseks tõesti hea, kuid kas see ajal, kui ei kasuta, ka tasku punnitamise ja venitamise üles kaalub, on igaühe subjektiivne otsus. Kui suur ekraan (mugavaks surfamiseks ja filmivaatamiseks võiks ju veelgi suurem kui see 5.5" olla) oleks ainuõige valik, ei tahaks neid väikseid keegi.


S3 tundub küll iiga pisike peale paarinädalast note2 kasutamist



Täpselt sama siin icon_biggrin.gif beer_yum.gif Kõik teised telefonid on väikesed nüüd, ei tahagi enam alla 5,5 tolli, kuigi Xperia Z on väga ilus ja kihvt....
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 23:23:46 vasta tsitaadiga

Nojah, aga suvel lühikeste pükstega rannas oled selle labidaga nagu lits lapsega. Mingi Xperia Mini oleks palju mõnusam. Eriti kui virtuaalne sotsiaalvõrgustik närvisüsteemiga veel päriselt sümbioosis ei ole. Ei, ma ei ole tegelikult mingi põhimõtteline vastane, lihtsalt tuleb aru saada, et taskuseadme väiksemad mõõtmed on kompromiss.

viimati muutis rex 17.01.2013 23:25:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.01.2013 23:24:44 vasta tsitaadiga

Randa tuleb speedode asemel miskit asjalikumat jalga panna lihtsalt
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 23:51:04 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Nojah, aga suvel lühikeste pükstega rannas oled selle labidaga nagu lits lapsega. Mingi Xperia Mini oleks palju mõnusam. Eriti kui virtuaalne sotsiaalvõrgustik närvisüsteemiga veel päriselt sümbioosis ei ole. Ei, ma ei ole tegelikult mingi põhimõtteline vastane, lihtsalt tuleb aru saada, et taskuseadme väiksemad mõõtmed on kompromiss.


No ega su iPhone-gi sinna stringide vahele ära ei mahu ju icon_rolleyes.gif
Ei saa aru mis pükstega te ringi käite, et kõigil taskus pigistab.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KzxTc
HV kasutaja
KzxTc

liitunud: 20.04.2008




sõnum 17.01.2013 23:53:43 vasta tsitaadiga

irw icon_biggrin.gif
täiesti mõttetu arutlus suuruse kohta, igasse taskusse mahub ära, ega see nüüd nii suur ka ei ole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 23:54:29 vasta tsitaadiga

EI saa ma ka aru. Endal täiesti tavalised teksad ja mahub väga kenasti taskusse ära. Kõndides ei ole ebanormaalne ega midagi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 00:15:49 vasta tsitaadiga

blackhawk kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
rex kirjutas:
Suur ekraan on kasutamiseks tõesti hea, kuid kas see ajal, kui ei kasuta, ka tasku punnitamise ja venitamise üles kaalub, on igaühe subjektiivne otsus. Kui suur ekraan (mugavaks surfamiseks ja filmivaatamiseks võiks ju veelgi suurem kui see 5.5" olla) oleks ainuõige valik, ei tahaks neid väikseid keegi.


S3 tundub küll iiga pisike peale paarinädalast note2 kasutamist



Täpselt sama siin icon_biggrin.gif beer_yum.gif Kõik teised telefonid on väikesed nüüd, ei tahagi enam alla 5,5 tolli, kuigi Xperia Z on väga ilus ja kihvt....


Sorry for OT aga millal Xperia Z saadavale peaks ilmuma ? siis teab millal note II müüki panna icon_razz1.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 18.01.2013 00:35:45 vasta tsitaadiga

Zi kohta enne märtsit/aprilli ei julgeks midagi pakkuda...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 12:33:19 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
rex kirjutas:
Nojah, aga suvel lühikeste pükstega rannas oled selle labidaga nagu lits lapsega. Mingi Xperia Mini oleks palju mõnusam. Eriti kui virtuaalne sotsiaalvõrgustik närvisüsteemiga veel päriselt sümbioosis ei ole. Ei, ma ei ole tegelikult mingi põhimõtteline vastane, lihtsalt tuleb aru saada, et taskuseadme väiksemad mõõtmed on kompromiss.


No ega su iPhone-gi sinna stringide vahele ära ei mahu ju icon_rolleyes.gif
Ei saa aru mis pükstega te ringi käite, et kõigil taskus pigistab.

Poovige radikaalse fanboy vaatenurga avaldamise asemel natuke ka seda mõista, mida öelda taheti. Jutt oli mikro ja maksi vahelise kompromissi leidmisest.

Lauri0112 kirjutas:
EI saa ma ka aru. Endal täiesti tavalised teksad ja mahub väga kenasti taskusse ära. Kõndides ei ole ebanormaalne ega midagi. thumbs_up.gif

Kuidas istudes on?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 12:37:13 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
rex kirjutas:
Nojah, aga suvel lühikeste pükstega rannas oled selle labidaga nagu lits lapsega. Mingi Xperia Mini oleks palju mõnusam. Eriti kui virtuaalne sotsiaalvõrgustik närvisüsteemiga veel päriselt sümbioosis ei ole. Ei, ma ei ole tegelikult mingi põhimõtteline vastane, lihtsalt tuleb aru saada, et taskuseadme väiksemad mõõtmed on kompromiss.


No ega su iPhone-gi sinna stringide vahele ära ei mahu ju icon_rolleyes.gif
Ei saa aru mis pükstega te ringi käite, et kõigil taskus pigistab.

Poovige radikaalse fanboy vaatenurga avaldamise asemel natuke ka seda mõista, mida öelda taheti. Jutt oli mikro ja maksi vahelise kompromissi leidmisest.

Lauri0112 kirjutas:
EI saa ma ka aru. Endal täiesti tavalised teksad ja mahub väga kenasti taskusse ära. Kõndides ei ole ebanormaalne ega midagi. thumbs_up.gif

Kuidas istudes on?


Pole ka istudes ei midagi hullu. Saab küll aru et midagi suurt on taskus, aga ei ütleks, et see häriks.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 13:47:20 vasta tsitaadiga

Minul pole küll mingeid probleeme Note-i rannas speedode sees kanda, pigem vastupidi. Naisedki vaatavad mind kohe kuidagi sõbralikumalt.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 13:49:57 vasta tsitaadiga

Kanna sokke ka veel taskus, vaatavad veelgi rõõmsamalt.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 15:39:59 vasta tsitaadiga

Speedod ongi tema kõhukott
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 23:13:27 vasta tsitaadiga

Kellegi mõnda head õpetust, mille järgi ära rootida on?
esimese hooga leidsin sellise õpetuse. On keegi selle järgi korda saanud?
http://galaxynote2root.com/galaxy-note-2-root/how-to-root-galaxy-note-2-easiest-method/
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 23:48:39 vasta tsitaadiga

see on ok õpetus.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 10:29:10 vasta tsitaadiga

xxlmaster, Tänud kinnitamast. Nüüd mul ka root. thumbs_up.gif icon_cool.gif

Vaatan, et kui root olemas, saab vabalt omale 4.1.2 peale lasta. Õhtul hakkan uurima. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 22.01.2013 14:43:18 vasta tsitaadiga

grr, miks siis ametliku rom-iga ikka veel 4.1.2 pole kättesaadav...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 22:18:51 vasta tsitaadiga

Nii, kas see osutab mingit ohtu kui lasta peale vale regiooni 4.1.2??
Nimekirjas järgmised riigid: Regions: Austria, Belgium, France, Germany, Hungary, Italy, Spain, United Kingdom
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 22:27:49 vasta tsitaadiga

Lauri0112, UK vast kindlam variant. Endal läks esimese hooga poola peale, keel võid küll muuta aga osad rakendused käivitusid ikka poola keeles.
Sain aru, et sa pole rootimisega eriti tuttav? Samsungi telefonidel üks väike jama, korduvalt flashides võid IMEI peeti keerata ja seda sa ei taha, usu mind. Official ROMi kasutades seda ei pruugi juhtuda aga igaksjuhuks tee
see http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1901098 ära. Pead seda tegema vaid ükskord ja võid hoida tulevikus palju jamasid ära.
Peale uue ROMi peale laskmist pead siis uuesti rootima.
flash counterit saad sellega nullida http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1494114

Have fun
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2013 14:22:27 vasta tsitaadiga

Rootimine minu jaots täiesti uus tegevus tõesti. ( Ammu sai SE telefoni flash-e muudetud jms ) Ingliskeel vast kõige kindlam tõesti. kasutan nagunii igas tehnika seadmes inglise keelt eesti keele asemel.

Aga tänud sulle. thumbs_up.gif Hakkan vaikselt lugema ja ennast kurssi viima.

EDIT: Kellelgi infot, kunas ametlik 4.1.2 Eestis välja tuleb?? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 29.01.2013 14:26:45 vasta tsitaadiga

Pidi jaanuari jooksul kõikjal välja tulema...kohe kohe veebruar juba käes icon_neutral.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2013 14:33:28 vasta tsitaadiga

Eks tuleb siis veel oodata. icon_neutral.gif
Välismaalt olen kuulnud, et 4.1.2 toob edaga kaasa märgatava lag-i. Otsustasin loobuda välismaa firmwarest ja ootan nagu kõik teised ametliku uuenduse ära. icon_biggrin.gif
Aga näpud sügelevad ikka..
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2013 16:05:33 vasta tsitaadiga

Arvad, et kodumaisest on lag välja progetud?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 29.01.2013 16:48:56 vasta tsitaadiga

mnjahh, väikevend S3 on juba 2 uuendust saanud (sealhulgas Exynos 4 Exploit fixi). kahtlane kas selles, varsti mitu kuud tagasi, välja lastud 4.1.2-s ka viimati mainitud fix sees on...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2013 17:40:06 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Arvad, et kodumaisest on lag välja progetud?

Vaevalt. Aga loota võib.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KzxTc
HV kasutaja
KzxTc

liitunud: 20.04.2008




sõnum 29.01.2013 22:38:54 vasta tsitaadiga

Siin on downloadis link, 4.1.2 balti versioon, kas see on eestikeelse menüü toega versioon?
http://www.sammobile.com/firmware/?page=8&view=10580
GT-I9082 Baltic 2013 January Android 4.1.2 I9082XXAMAB I9082OXXAMA3 Download Unlock Info
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2013 22:46:10 vasta tsitaadiga

See tiba teine mudel või mis? icon_wink.gif I9082 ei ole N7100. Sellega võib oma masina pilbasteks lasta.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2013 22:51:12 vasta tsitaadiga

Kes asja päris ei jaga, ärge postitage igasugu jama siia kuna mõni algajam kasutaja võib teie vea tõttu oma fööni peeti keerata.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sonex
HV kasutaja
sonex

liitunud: 27.09.2005




sõnum 31.01.2013 00:33:23 vasta tsitaadiga

Niii,

"Tarkade-klubi" oskab mõnda head auto-hoidjat soovitada mis esi-klaasile kinnitub, mõistliku hinnaga, any ideas?

Muidu läheb orikas loosi.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy Note 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.