|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
d_m
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2002
|
15.01.2013 13:41:36
|
|
|
| arvatavasti ebay on kõige mõstlikum ja suurima valikuga, seniks kuni tellimus tuleb pane mingi ajutine peale... enamasti pannakse ka erinevate coveritega mingid kiled kaasa...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
15.01.2013 13:46:52
|
|
|
| mis point sellel tagumise poole kiletamisel on beed backcoverid ei maksa ju mitte midagi, kui kulubki jubedaks saab maitse järgi uue osta...
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d_m
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2002
|
15.01.2013 14:05:35
|
|
|
| nõus, vahetatavat tagakaant pole erilist vajadust kilega kaitsta
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
15.01.2013 14:11:35
|
|
|
Ja kust seda uut tagakaant saab? pole veel mina kusagil müügil näinud.
Vähemalt eestis.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d_m
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2002
|
15.01.2013 14:15:29
|
|
|
kas just kõike peab eestis müügil olema? kui endal krediitkaarti pole, et veebist osta siis äkki sõber aitab vms ebay on neid originaal ja mitte originaal tagakaasi täis, vali mis värvi ja läikega tahad...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d_m
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KzxTc
HV kasutaja

liitunud: 20.04.2008
|
15.01.2013 16:03:33
|
|
|
| Lauri0112 kirjutas: |
Ja kust seda uut tagakaant saab? pole veel mina kusagil müügil näinud.
Vähemalt eestis.  |
Mustika keskuses, prisma kassade juures on 1 telefonipood kus müüakse N2 tagakaant, ca 20 euri.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
15.01.2013 17:27:07
|
|
|
KzxTc, Oh tänud, mõnipäev lähen läbi. Tagavaraks võiks üks olla küll.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harald205
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2003
|
16.01.2013 18:38:17
|
|
|
Küsimus Note 2 omanikele, kas Note 2 kontaktide avamine ja telefoni kasutamine on samamoodi aeglane ja lagine nagu Galaxy S3 teemas kirjutatakse? Olen nimelt ostmas endale uut telefoni ja valin Galaxy S3 ja Note 2 vahel ja tahaks see nädal veel valiku teha.
_________________ www.tece.ee |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
16.01.2013 18:47:13
|
|
|
Harald205, noh selline sirts üle sekundi oskaks enda oma hinnata Nii palju kui mul neid droidi telefone on, on neil kõikidel kontaktide avamine suht uimane.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
16.01.2013 18:48:48
|
|
|
| Harald205 kirjutas: |
| Küsimus Note 2 omanikele, kas Note 2 kontaktide avamine ja telefoni kasutamine on samamoodi aeglane ja lagine nagu Galaxy S3 teemas kirjutatakse? Olen nimelt ostmas endale uut telefoni ja valin Galaxy S3 ja Note 2 vahel ja tahaks see nädal veel valiku teha. |
On jah sama uimane
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
16.01.2013 19:02:43
|
|
|
Jah, on.
Ja mitte ainult avamine, aga ka kontaktide vahel kerimisel on lag sees.. Natuke häirib küll, arvestades muude süsteemide kiirust. Aga pole hullu. Äkki muutub asi 4.1.2 kiiremaks. ???
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
16.01.2013 19:09:10
|
|
|
| Lauri0112 kirjutas: |
Jah, on.
Ja mitte ainult avamine, aga ka kontaktide vahel kerimisel on lag sees.. Natuke häirib küll, arvestades muude süsteemide kiirust. Aga pole hullu. Äkki muutub asi 4.1.2 kiiremaks. ??? |
Jah, see on ainuke lag või asi mis siiani on olnud, aga see kontaktide avamine ja kerimine pole ainult Samsa probleem, Sonydega oli mul täpselt sama lugu.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
17.01.2013 08:36:06
|
|
|
Xperia Neo telefoni ja kontaktide avamine oli uimane peale ICS tulekut (minimaalselt paranes viimase uuendusega), Xperia S puhul seda eriti ei tähelda
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harald205
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2003
|
17.01.2013 09:46:04
|
|
|
Tänud vastuste eest. Küsin veel, kas see Note 2 suurus ei häiri, kui kasutada telefoni ühe käega omades mitte just kõige suuremaid kämblaid?
_________________ www.tece.ee |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
17.01.2013 10:28:54
|
|
|
See on puhtalt individuaalne asi. Mul pole teab mis suured käed ja kõige mugav just pole. Eriti kui liikumise pealt on vaja home või menu ja back nuppu vajutada. Aga suur ekraan korvab selle.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d_m
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2002
|
17.01.2013 18:15:24
|
|
|
| Lauri0112 kirjutas: |
See on puhtalt individuaalne asi. Mul pole teab mis suured käed ja kõige mugav just pole. Eriti kui liikumise pealt on vaja home või menu ja back nuppu vajutada. Aga suur ekraan korvab selle.  |
suur ekraan on hea ja kaalub selle üle! Back nupu vajutamine ühe käega ongi vast suurimaks miinuseks aga eks harjud ümber.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
17.01.2013 22:54:39
|
|
|
| Suur ekraan on kasutamiseks tõesti hea, kuid kas see ajal, kui ei kasuta, ka tasku punnitamise ja venitamise üles kaalub, on igaühe subjektiivne otsus. Kui suur ekraan (mugavaks surfamiseks ja filmivaatamiseks võiks ju veelgi suurem kui see 5.5" olla) oleks ainuõige valik, ei tahaks neid väikseid keegi.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
17.01.2013 23:05:13
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Suur ekraan on kasutamiseks tõesti hea, kuid kas see ajal, kui ei kasuta, ka tasku punnitamise ja venitamise üles kaalub, on igaühe subjektiivne otsus. Kui suur ekraan (mugavaks surfamiseks ja filmivaatamiseks võiks ju veelgi suurem kui see 5.5" olla) oleks ainuõige valik, ei tahaks neid väikseid keegi. |
S3 tundub küll iiga pisike peale paarinädalast note2 kasutamist
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
17.01.2013 23:16:17
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| Suur ekraan on kasutamiseks tõesti hea, kuid kas see ajal, kui ei kasuta, ka tasku punnitamise ja venitamise üles kaalub, on igaühe subjektiivne otsus. Kui suur ekraan (mugavaks surfamiseks ja filmivaatamiseks võiks ju veelgi suurem kui see 5.5" olla) oleks ainuõige valik, ei tahaks neid väikseid keegi. |
S3 tundub küll iiga pisike peale paarinädalast note2 kasutamist |
Täpselt sama siin Kõik teised telefonid on väikesed nüüd, ei tahagi enam alla 5,5 tolli, kuigi Xperia Z on väga ilus ja kihvt....
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
17.01.2013 23:23:46
|
|
|
Nojah, aga suvel lühikeste pükstega rannas oled selle labidaga nagu lits lapsega. Mingi Xperia Mini oleks palju mõnusam. Eriti kui virtuaalne sotsiaalvõrgustik närvisüsteemiga veel päriselt sümbioosis ei ole. Ei, ma ei ole tegelikult mingi põhimõtteline vastane, lihtsalt tuleb aru saada, et taskuseadme väiksemad mõõtmed on kompromiss.
viimati muutis rex 17.01.2013 23:25:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
17.01.2013 23:24:44
|
|
|
Randa tuleb speedode asemel miskit asjalikumat jalga panna lihtsalt
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
17.01.2013 23:51:04
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Nojah, aga suvel lühikeste pükstega rannas oled selle labidaga nagu lits lapsega. Mingi Xperia Mini oleks palju mõnusam. Eriti kui virtuaalne sotsiaalvõrgustik närvisüsteemiga veel päriselt sümbioosis ei ole. Ei, ma ei ole tegelikult mingi põhimõtteline vastane, lihtsalt tuleb aru saada, et taskuseadme väiksemad mõõtmed on kompromiss. |
No ega su iPhone-gi sinna stringide vahele ära ei mahu ju
Ei saa aru mis pükstega te ringi käite, et kõigil taskus pigistab.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KzxTc
HV kasutaja

liitunud: 20.04.2008
|
17.01.2013 23:53:43
|
|
|
irw
täiesti mõttetu arutlus suuruse kohta, igasse taskusse mahub ära, ega see nüüd nii suur ka ei ole
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
17.01.2013 23:54:29
|
|
|
EI saa ma ka aru. Endal täiesti tavalised teksad ja mahub väga kenasti taskusse ära. Kõndides ei ole ebanormaalne ega midagi.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.01.2013 00:15:49
|
|
|
| blackhawk kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| Suur ekraan on kasutamiseks tõesti hea, kuid kas see ajal, kui ei kasuta, ka tasku punnitamise ja venitamise üles kaalub, on igaühe subjektiivne otsus. Kui suur ekraan (mugavaks surfamiseks ja filmivaatamiseks võiks ju veelgi suurem kui see 5.5" olla) oleks ainuõige valik, ei tahaks neid väikseid keegi. |
S3 tundub küll iiga pisike peale paarinädalast note2 kasutamist |
Täpselt sama siin Kõik teised telefonid on väikesed nüüd, ei tahagi enam alla 5,5 tolli, kuigi Xperia Z on väga ilus ja kihvt.... |
Sorry for OT aga millal Xperia Z saadavale peaks ilmuma ? siis teab millal note II müüki panna
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d_m
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2002
|
18.01.2013 00:35:45
|
|
|
| Zi kohta enne märtsit/aprilli ei julgeks midagi pakkuda...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
18.01.2013 12:33:19
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| Nojah, aga suvel lühikeste pükstega rannas oled selle labidaga nagu lits lapsega. Mingi Xperia Mini oleks palju mõnusam. Eriti kui virtuaalne sotsiaalvõrgustik närvisüsteemiga veel päriselt sümbioosis ei ole. Ei, ma ei ole tegelikult mingi põhimõtteline vastane, lihtsalt tuleb aru saada, et taskuseadme väiksemad mõõtmed on kompromiss. |
No ega su iPhone-gi sinna stringide vahele ära ei mahu ju
Ei saa aru mis pükstega te ringi käite, et kõigil taskus pigistab. |
Poovige radikaalse fanboy vaatenurga avaldamise asemel natuke ka seda mõista, mida öelda taheti. Jutt oli mikro ja maksi vahelise kompromissi leidmisest.
| Lauri0112 kirjutas: |
EI saa ma ka aru. Endal täiesti tavalised teksad ja mahub väga kenasti taskusse ära. Kõndides ei ole ebanormaalne ega midagi.  |
Kuidas istudes on?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
18.01.2013 12:37:13
|
|
|
| rex kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| Nojah, aga suvel lühikeste pükstega rannas oled selle labidaga nagu lits lapsega. Mingi Xperia Mini oleks palju mõnusam. Eriti kui virtuaalne sotsiaalvõrgustik närvisüsteemiga veel päriselt sümbioosis ei ole. Ei, ma ei ole tegelikult mingi põhimõtteline vastane, lihtsalt tuleb aru saada, et taskuseadme väiksemad mõõtmed on kompromiss. |
No ega su iPhone-gi sinna stringide vahele ära ei mahu ju
Ei saa aru mis pükstega te ringi käite, et kõigil taskus pigistab. |
Poovige radikaalse fanboy vaatenurga avaldamise asemel natuke ka seda mõista, mida öelda taheti. Jutt oli mikro ja maksi vahelise kompromissi leidmisest.
| Lauri0112 kirjutas: |
EI saa ma ka aru. Endal täiesti tavalised teksad ja mahub väga kenasti taskusse ära. Kõndides ei ole ebanormaalne ega midagi.  |
Kuidas istudes on? |
Pole ka istudes ei midagi hullu. Saab küll aru et midagi suurt on taskus, aga ei ütleks, et see häriks.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
18.01.2013 13:47:20
|
|
|
| Minul pole küll mingeid probleeme Note-i rannas speedode sees kanda, pigem vastupidi. Naisedki vaatavad mind kohe kuidagi sõbralikumalt.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
18.01.2013 13:49:57
|
|
|
Kanna sokke ka veel taskus, vaatavad veelgi rõõmsamalt.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
21.01.2013 23:48:39
|
|
|
| see on ok õpetus.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
22.01.2013 10:29:10
|
|
|
xxlmaster, Tänud kinnitamast. Nüüd mul ka root.
Vaatan, et kui root olemas, saab vabalt omale 4.1.2 peale lasta. Õhtul hakkan uurima.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d_m
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2002
|
22.01.2013 14:43:18
|
|
|
| grr, miks siis ametliku rom-iga ikka veel 4.1.2 pole kättesaadav...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
22.01.2013 22:18:51
|
|
|
Nii, kas see osutab mingit ohtu kui lasta peale vale regiooni 4.1.2??
Nimekirjas järgmised riigid: Regions: Austria, Belgium, France, Germany, Hungary, Italy, Spain, United Kingdom
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
22.01.2013 22:27:49
|
|
|
Lauri0112, UK vast kindlam variant. Endal läks esimese hooga poola peale, keel võid küll muuta aga osad rakendused käivitusid ikka poola keeles.
Sain aru, et sa pole rootimisega eriti tuttav? Samsungi telefonidel üks väike jama, korduvalt flashides võid IMEI peeti keerata ja seda sa ei taha, usu mind. Official ROMi kasutades seda ei pruugi juhtuda aga igaksjuhuks tee
see http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1901098 ära. Pead seda tegema vaid ükskord ja võid hoida tulevikus palju jamasid ära.
Peale uue ROMi peale laskmist pead siis uuesti rootima.
flash counterit saad sellega nullida http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1494114
Have fun
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
29.01.2013 14:22:27
|
|
|
Rootimine minu jaots täiesti uus tegevus tõesti. ( Ammu sai SE telefoni flash-e muudetud jms ) Ingliskeel vast kõige kindlam tõesti. kasutan nagunii igas tehnika seadmes inglise keelt eesti keele asemel.
Aga tänud sulle. Hakkan vaikselt lugema ja ennast kurssi viima.
EDIT: Kellelgi infot, kunas ametlik 4.1.2 Eestis välja tuleb??
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
29.01.2013 14:26:45
|
|
|
Pidi jaanuari jooksul kõikjal välja tulema...kohe kohe veebruar juba käes
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
29.01.2013 14:33:28
|
|
|
Eks tuleb siis veel oodata.
Välismaalt olen kuulnud, et 4.1.2 toob edaga kaasa märgatava lag-i. Otsustasin loobuda välismaa firmwarest ja ootan nagu kõik teised ametliku uuenduse ära.
Aga näpud sügelevad ikka..
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
29.01.2013 16:05:33
|
|
|
| Arvad, et kodumaisest on lag välja progetud?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d_m
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2002
|
29.01.2013 16:48:56
|
|
|
| mnjahh, väikevend S3 on juba 2 uuendust saanud (sealhulgas Exynos 4 Exploit fixi). kahtlane kas selles, varsti mitu kuud tagasi, välja lastud 4.1.2-s ka viimati mainitud fix sees on...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
29.01.2013 17:40:06
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Arvad, et kodumaisest on lag välja progetud? |
Vaevalt. Aga loota võib.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KzxTc
HV kasutaja

liitunud: 20.04.2008
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
29.01.2013 22:51:12
|
|
|
| Kes asja päris ei jaga, ärge postitage igasugu jama siia kuna mõni algajam kasutaja võib teie vea tõttu oma fööni peeti keerata.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sonex
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2005
|
31.01.2013 00:33:23
|
|
|
Niii,
"Tarkade-klubi" oskab mõnda head auto-hoidjat soovitada mis esi-klaasile kinnitub, mõistliku hinnaga, any ideas?
Muidu läheb orikas loosi.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|