Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EMT märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 00:08:02 vasta tsitaadiga

Aleksandr kirjutas:
Kas EMTil tuleb ka sõnum ajaga ja tel. numbriga kui helistati telefonile mis oli välja lülitatud. Tele2-s on selline asi olemas, täitsa mugav lahendus.


Tele2-e puhul nimetaks ma seda pigem mugavaks vabanduseks. Levi ju nagunii ei ole. Vähemalt saad hiljem teada, kes sulle helistada tahtis icon_smile.gif

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aleksandr
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 01:48:13 vasta tsitaadiga

No seda kummal on parem levi saan teada järgmine nädal, järgmisest nädalast siis EMT leeris. Aga see SMS teavitus, mis iganes põhjusel see ka ei oleks, on ikkagi mugav teenus.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 10.01.2013 12:16:48 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Aleksandr kirjutas:
Kas EMTil tuleb ka sõnum ajaga ja tel. numbriga kui helistati telefonile mis oli välja lülitatud. Tele2-s on selline asi olemas, täitsa mugav lahendus.


Tele2-e puhul nimetaks ma seda pigem mugavaks vabanduseks. Levi ju nagunii ei ole. Vähemalt saad hiljem teada, kes sulle helistada tahtis icon_smile.gif


justjust, huvitaval kombel olen päris mitu korda pidanud EMT inimestele hotspotti tegema oma tele2-ga, kuna nende nett on nii aeglane või peaaegu olematu.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 12:36:06 vasta tsitaadiga

SurfData, nii on palju
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 11.01.2013 13:57:24 vasta tsitaadiga

Midagi positiivset ka !

Sain sellise sms-i, mis suunas sellele lehele. https://www.emt.ee/pakkumised/2013/jaanuar/minuemt2013

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2013 14:25:38 vasta tsitaadiga

Oi, päris kena. Nad võiks MeieEMT paketis ka analoogsed muudatused teha. Tundub, et seal langes vaid ületatud kõneminuti hind.
_________________
Juriidiliselt on kõik korrektne!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 12.01.2013 11:00:20 vasta tsitaadiga

Pigem võiks nad oluliselt suurendada M-interneti mahtusid, sms'e ja kõneminuteid jääb minul üle lademetes, või noh õigemini tuleb minul odavam maksta min ja sms'i eest eraldi ilma minu emt tasuta.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 12:25:15 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Pigem võiks nad oluliselt suurendada M-interneti mahtusid, sms'e ja kõneminuteid jääb minul üle lademetes, või noh õigemini tuleb minul odavam maksta min ja sms'i eest eraldi ilma minu emt tasuta.


+1
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 00:28:57 vasta tsitaadiga

Kolletiivne küsimus,keegi EMT nutipaketi liitunud on?Sooviks saada ühtnest telefoni EMT
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 10:40:52 vasta tsitaadiga

Ametlik uudis ka https://www.emt.ee/uudised/-/uudisvoog/uudis/21371851. Kahju, et MeieEMT kõnemahtu ei tõstetud, sõnumeid ma ei saada peaaegu üldse.
_________________
Juriidiliselt on kõik korrektne!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.02.2013 12:36:16 vasta tsitaadiga

Emt just tegi pakkumise 4g neti jaoks. Pulk/ruuter tasuta kätte, 3 kuud 1€ kuumaks, hiljem sõltuvalt paketist. Odavaima puhul kiirus 8/2 Mbit ning 30G andmemahtu.

Isiklikult ei pakkunud väga huvi kuid võibolla keegi teine tunneb vajadust icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 12:55:15 vasta tsitaadiga

Helistati mulle ka. Ütlesin ära, et läpakat kaasas ei kanna ja telefoni 3Gga rahul. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 16:20:14 vasta tsitaadiga

EMT võiks andmeside limiite tõsta või siis pakkuda pakette kus need on kõrgemad, olen neilt isegi eraldi pakkumise kohta uurinud, kuid siiani pole mingit adekvaatset vastust saanud. Paraku EMT ainuke operaator kelle 3.5g levi mu töökohale SEB panga pekontori keldris küünidib.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mazz56
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 17:24:31 vasta tsitaadiga

Kui EMTle kiri saata, et nad suurendaks andmemahtu ?
On keegi seda proovinud. Andke andeks aga 15GB ei ole rahuldav. Mint näiteks 50GB
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 17:28:48 vasta tsitaadiga

Viimane kord kui ma seda proovisin lingiti mulle nende mõistliku kasutuse põhimõtet, mis nüüdseks on kadunud.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 08.02.2013 11:56:39 vasta tsitaadiga

Mis huvitav biznisplan on EMT-il sellega, et Simpeli kliendile maksab 1GB netti ühe euro (päevalagi samuti euro) aga lepingulisele kliendile maksab vaikimisi avatud kuumaksuvaba Internet "kõigest" 2,55.- MB (päevalagi 4,95 €, mis sisaldab 50 MB andmemahtu.)
_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2013 11:10:24 vasta tsitaadiga

See EMT 4G andmemahtude limiit on ju täielik naljaasi. Miks ma peaksin tarbima 4G kiirusel andmesideühendust, mille piirang on 30GB?
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiki
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 10.02.2013 11:36:08 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Emt just tegi pakkumise 4g neti jaoks. Pulk/ruuter tasuta kätte, 3 kuud 1€ kuumaks, hiljem sõltuvalt paketist. Odavaima puhul kiirus 8/2 Mbit ning 30G andmemahtu. icon_smile.gif

Ruuter ZTE MF28D asukoht Tallinn Mähe.
Pakett EMT Internet M+4G
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 10.02.2013 13:32:00 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
See EMT 4G andmemahtude limiit on ju täielik naljaasi. Miks ma peaksin tarbima 4G kiirusel andmesideühendust, mille piirang on 30GB?
võta 4G+ ja ole õnnelik
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 16:21:30 vasta tsitaadiga

Kas EMT internetil on mingi kontroll liikuvatel paketidel? Ei oska täpsemalt sõnastada ega täpset asja nime ei tea.
Nimelt Eesti saite pingida, siis jääb see sinna 30-50ms. Välismaa saite, näiteks www.google.com, siis hüpab nii 100-xxx ms.
Kiirused stabiilselt 3-4,5MB alla ja ca 1MB üles. Eesti saidid manab võluväel ette, kuid väljamaa omad tõmbab iga natukese aja tagant kooma.

Muidu oleks täiesti savi, kuid onlaine mänge on odav piin mängida. EE ja POE. Iga mingi 5-10 sekundi tagant tõmbab ürituse kooma ja ping on laes. Ja nii stabiilselt.
Elionil oli analoogne asi olemas, kui neile sai aastaid tagasi kirjutatud oma koduse interneti pärast ning nad võtsid selle jama maha ning sai porbleemideta mängida.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Starfield
HV kasutaja
Starfield

liitunud: 13.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2013 00:55:44 vasta tsitaadiga

EMTi koduleht paneb kelbast praegu.. Login ID kaardiga sisse E-teenustesse, näen oma kontot. Vajutan mingile lingile, näen täiesti võõrast kasutajanime, vajutan kuhugi veel edasi, näen juba järgmise inimese nime, firma nime ja nii edasi.. icon_biggrin.gif

edit. nüüd korras.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 06.03.2013 19:33:50 vasta tsitaadiga

Mind hakkab see jama juba ära tüütama.

Praktiliselt kolm korda viiest pean ma naisele uuesti kõne valima, kuna esimene(esimesed) kõned lihtsalt ei ütle midagi või siis ütleb, et on välja lülitatud.
Temaga täpselt sama jama. Ei saa tema mind kätte. Telefon vastab kas välja lülitatud või lihtsalt vaikus.

Töökaaslane mainis täna, et see pidi olema nutitelefonide probleem... Võib see nii olla?

Mõni päev on jälle kõik korras. Enamus ajast ma juba arvestan, et kui kauem vaikus tekib, et panen kinni ja helistan uuesti. icon_razz.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2013 20:51:14 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Mind hakkab see jama juba ära tüütama.
Praktiliselt kolm korda viiest pean ma naisele uuesti kõne valima, kuna esimene(esimesed) kõned lihtsalt ei ütle midagi või siis ütleb, et on välja lülitatud.
Temaga täpselt sama jama. Ei saa tema mind kätte. Telefon vastab kas välja lülitatud või lihtsalt vaikus.
Töökaaslane mainis täna, et see pidi olema nutitelefonide probleem... Võib see nii olla?
Mõni päev on jälle kõik korras. Enamus ajast ma juba arvestan, et kui kauem vaikus tekib, et panen kinni ja helistan uuesti. icon_razz.gif

Nutitelefonide probleem see ei ole aga sõltub seadistusest. Kui internetipakett mobiilis avatud ja ühendus püsti ning samal hetkel levi kehvem ehk telefon mitte 3G võrgus vaid andmeside GPRS või EDGE püsti siis kõned ei tule alati sisse. Lihtne lahendus, kui netti ei tarbi, kinni keerata.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 06.03.2013 21:36:52 vasta tsitaadiga

Mina võtsin juba endal mõni aeg tagasi interneti maha. Arve läks palju paremaks. icon_biggrin.gif

Lasen naisel kuulõpuni tarbida, siis keeran tal ka kinni. Äkki läheb asi paremaks.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 08:45:20 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Mina võtsin juba endal mõni aeg tagasi interneti maha. Arve läks palju paremaks. icon_biggrin.gif
Lasen naisel kuulõpuni tarbida, siis keeran tal ka kinni. Äkki läheb asi paremaks.

Ma loodan, et said ikka õigesti aru icon_biggrin.gif, paketti ei pea sulgema vaid telefonis internetiühenduse sulgema kui seda hetkel ei tarbita. (android telefonil näiteks hoiad sisselülitusnuppu all ja seal on andmesidevõrgu reziim sees/väljas) Kui internetti jälle vaja on siis aktiveerid jällegi nupust.
PS. kui vaid paketi kinni paned siis muutub sul see aktiivne 3G ühendus mahupõhiseks ja arve maksimaalseks mida mahupõhine pakett lubab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 07.03.2013 11:38:37 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Mind hakkab see jama juba ära tüütama.

Praktiliselt kolm korda viiest pean ma naisele uuesti kõne valima, kuna esimene(esimesed) kõned lihtsalt ei ütle midagi või siis ütleb, et on välja lülitatud.
Temaga täpselt sama jama. Ei saa tema mind kätte. Telefon vastab kas välja lülitatud või lihtsalt vaikus.

Töökaaslane mainis täna, et see pidi olema nutitelefonide probleem... Võib see nii olla?

Mõni päev on jälle kõik korras. Enamus ajast ma juba arvestan, et kui kauem vaikus tekib, et panen kinni ja helistan uuesti. icon_razz.gif


mul ka mõne EMT inimesega sama probleem. Terve eesti on kaetud ülikiire 3,5G internetiga, aga inimesele helistan, siis teatab et on välja lülitatud või võrguteeninduspiirkonnast väljaspool. Helistan 5 minutit hiljem, siis kutsub ja tema ei tea vastamata kõnest ega võrgust väljas olemisest midagi. Nett on tal 24/7 sees. Vahest on tal ka teistele helistamisel jama (katkestab kõne jms). Võta nüüd kinni, on asi operaatoris või telefonis...EMT tööandja poolt, seega ta seda ise ka vahetada ei saa. Teiste operaatorite võrgus olijatega sellist jama ma väga ei tea et mul oleks olnud.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 07.03.2013 12:08:10 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
PS. kui vaid paketi kinni paned siis muutub sul see aktiivne 3G ühendus mahupõhiseks ja arve maksimaalseks mida mahupõhine pakett lubab.

Mul internet telefonis kinni keeratud peale sulgemist. Ma ei kasuta tegelikult telefoniga interneti nii intensiivselt, et see eluoluline peaks olema.
Puudust tunnen ainult ilmajaamast. Muidu poleks rohkem vajagi.

Mis ma selle pisikese telefoniga seal netis ikka istun. Samsung W8150.

Alguses, kui nutitelefoni sain, siis oli internet vajalik. Angri birds ja muud rakendused sai läbi proovitud. Nüüd pole enam küll isu.
Arvest rääkides, siis ligemale ~5 eurot läks väiksemaks.

SurfData kirjutas:
Võta nüüd kinni, on asi operaatoris või telefonis...EMT tööandja poolt, seega ta seda ise ka vahetada ei saa. Teiste operaatorite võrgus olijatega sellist jama ma väga ei tea et mul oleks olnud.

Emt sai sellel lihtsalt põhjusel valitud, et "pidavat" olema kõige kvaliteetsem. Natukene kallim, aga see eest on levi hea ja probleeme vähem. Tegelikult on asi hoopis vastand...

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 11.03.2013 21:18:34 vasta tsitaadiga

Wiki kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Emt just tegi pakkumise 4g neti jaoks. Pulk/ruuter tasuta kätte, 3 kuud 1€ kuumaks, hiljem sõltuvalt paketist. Odavaima puhul kiirus 8/2 Mbit ning 30G andmemahtu. icon_smile.gif

Ruuter ZTE MF28D asukoht Tallinn Mähe.
Pakett EMT Internet M+4G
Ma just proovin sedasama lahendust. Paraku on kodune levi selline, et kõigub Edge ja 3G vahel (päris kasutuskohta pole veel sõitnud), antud ruuteriga on internetiühendus kehvem kui mobiiliga. Probleem on hoopis, et see ruuter ei tee elementaarsemaidki asju, näiteks ei Connecti automaatselt (kuigi nii on seadistatud) pärast voolukatkestust. Kuidagi tobe oleks vanemaid iga kord pärast restarti admin liidesesse ühendama saata.

Kuidas teiste kogemused on?

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.04.2013 10:23:24 vasta tsitaadiga

Kas EMT teeb mingeid personaalseid pakkumisi ka?
MinuEMT-st pole huvitatud, tahaks mingit mõistlikumat paketti, hetkel kasutan teist operaatorit.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.04.2013 11:46:23 vasta tsitaadiga

Teeb ikka aga ilmselt on need siiski kallimad kui teistel. Alles mingi aeg oli uudis, et nemad rõhuvad kvaliteedile, mitte odavatele hindadele. Kindlasti tasuks küsida mailiteel. Osad teenindajad lettides (esinduses) ei suvatse üldse selliste asjadega pead vaevata.
Ja ilmselt tehakse seda ka MinuEMT baasil.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2013 12:12:39 vasta tsitaadiga

Teeb küll vähemalt mina sain väga asjaliku pakkumise.
Elisast lahkumiseks oli palju põhjuseid.
Arved olid 3 nr peale ~65.- kuus ja ühel nr oli miski aeglane nett ka.
Nüüdsed arved on ~25.- ja kahel nr on kiire nett ja mobiil ID on ka juures kõneminuteid ei ole suutnud täis rääkida veel.
Seega minu arvamus on siiani, et saab teha küll kui vaid soovi on.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.04.2013 12:26:56 vasta tsitaadiga

Aga kust seda siis küsida kui teenindajaid pole mõtet piinata? Üldmeilile ei hakka ka vist otse sellist kirja saatma?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tavka007
HV kasutaja
tavka007

liitunud: 12.02.2008




sõnum 13.04.2013 20:58:22 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Kas EMT teeb mingeid personaalseid pakkumisi ka?
MinuEMT-st pole huvitatud, tahaks mingit mõistlikumat paketti, hetkel kasutan teist operaatorit.


Mina vahetasin täna oma Elisa nutipaketi Diili nutipaketi vastu. Mõlema paketi hind on veidi alla 5 euro. Elisa annab selles paketis Interneti kiiruseks 1MB/s, Tele2 2MB/s ja Diil annab selles paketis 3MB/s. Ülejäänud tingimused ja omadused on paketis samad. Kõneaega arvestavad sekundilise täpsusega, kõnealustustasu pole ja kõneminuti hind on 1 sent. Uurisin ka mina kunagi EMT-st personaalseid pakkumisi, kuid ei saanud ma sealt midagi. EMT klienditeenindaja soovitas hoopis Diili poole vaadata. Kõned ja Internet toimivad EMT võrgus, kuid hinnad on odavamad. Eks näis, kuidas Diili kvaliteet on.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aleksandr
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2013 21:17:34 vasta tsitaadiga

Nüüdseks olen 3 kuud EMT klient. Enne üleminekut küsisin meiliteel kõikidelt kolmelt operaatoritelt pakkumist. Üllatavalt tegi EMT kõige soodsama pakkumise. Muidugi tuleb pinnida ja isegi natuke bluffida, sest alguses pakutakse ikka kallimat paketti. Aga kõik sai meiliteel korda aetud, EMT puhul oli Pakkumistesoovid@emt.ee meili aadressiks.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2013 13:21:06 vasta tsitaadiga

Mina igatahes läksin Elisasse üle. EMT-s (olin Diilis) ei tehtud odavamat pakkumist ning seetõttu ka selline otsus. Elisa pakkus 10€ eest kuni 5 inimest 2000min kõneaega, SMS-e oli ka rohkem kui Diili pakettides jne. Küll mina seda asja ise ei ajanud (selle 5 inimese paketis on meid hetkel 4), kuid tunduvalt soodsam ja parem pakkumine igatahes Elisalt tuli.
EMT üldse väga mingeid pakkumisi varemalt pole ka teinud ja Elisas on juba muidu soodsam ka ilma selle minu personaalse pakkumiseta. Olen kogu aeg EMT klient olnud, kuid nüüd siis meie teed läksid lahku.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2013 13:23:16 vasta tsitaadiga

Ma just tulin Elisast EMT-sse. Maksan pigem rohkem ja saan seda mille eest maksan icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2013 21:28:06 vasta tsitaadiga

käisin eelmise nädala algul emtis, esitasin kirjaliku kaebuse levikvaliteedi kohta, et kõned katkevad suvalistel aegadel...pidid nädala jooksul ühendust võtma, aga pole võetud...huvitav kas oodata veel, või minna uuesti kaeblema?
Kuigi katkestamisi on huvitaval kombel vähemaks jäänud aga ikkagi...elisaga sellist kammi ei olnud

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tavka007
HV kasutaja
tavka007

liitunud: 12.02.2008




sõnum 19.04.2013 19:33:58 vasta tsitaadiga

Kas keegi on saatnud EMT numbrile 1711 SMS-i märksõnaga saldo? Saatsin praegu päringu ning sõnum ütles, et mu arve on juba 2 euri. Number hakkas tööle täna hommikul ning Diili paketiks on Netidiil 4,96. Kas Diili konto seis näitab tavaliselt saldot nii, et kuutasu on ära jagatud päevade peale võrdselt, et nt ku mu kuutasu on 5 eur-i, siis poole kuu peal näitab saldo, et mu arve on 2,50 eur-i või mis süsteemi järgi töötab see Saldo lepingulistel klientidel?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2013 20:37:01 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
Kuigi katkestamisi on huvitaval kombel vähemaks jäänud aga ikkagi...elisaga sellist kammi ei olnud

Ole rahulik elisal katkeb ka ikka päris palju
Keegi ei hakka neid asju korda tegema, suht ressursi rikas tegevus.
Kui ehitatakse süsteem ringi siis ilmselt parandatakse ka vead
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.04.2013 15:16:02 vasta tsitaadiga

Diil pakett "internet arvutis" (5,93eur kuus)

Lubatud 2mbit/384kbit, reaalsus:


Asukoht Muhu, positiivselt üllatunud, kiidan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 15:38:23 vasta tsitaadiga

Palju seal ühe masti küljes netipulgaga kliente on üldse? icon_biggrin.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.04.2013 15:50:29 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Palju seal ühe masti küljes netipulgaga kliente on üldse? icon_biggrin.gif

Ei tea, aga kena, et EMT pole vägisi mingit paketipõhist limiiti (2/384) peale surunud, vaid vastavalt ressursile laseb toru lõdvemaks ka..
Võrdluseks kasutan telefonis Elisa Mint Mildi (lubatud 1Mbit/384) ja see on reaalsuses siin samas 1,3/0,3
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 16:56:20 vasta tsitaadiga

Mul on tel sama raha eest siis ~6.- piiranguvaba
Äkki ka sul toru vabaks jäetud.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
georgots
HV kasutaja
georgots

liitunud: 08.02.2005




sõnum 28.04.2013 10:43:48 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
käisin eelmise nädala algul emtis, esitasin kirjaliku kaebuse levikvaliteedi kohta, et kõned katkevad suvalistel aegadel...pidid nädala jooksul ühendust võtma, aga pole võetud...huvitav kas oodata veel, või minna uuesti kaeblema?
Kuigi katkestamisi on huvitaval kombel vähemaks jäänud aga ikkagi...elisaga sellist kammi ei olnud


Mul on sama jama kestnud juba pool aastat. Olen saatnud probleemi uurimiseks kellaajad, tlf numbrid, vea teate ning abi ei mingisugust. Kõige pikem sett kus ei saanud helistada oli vist 12 korda, st. järjest tuli teateid - pole levi, telefon väljas jne. Kusjuures olen vahetanud telefone nuti omadest kõige odavama uue Nokiani, vahet pole, kas nett on kinni keeratud või mitte. Seega võib Emt oma kvaliteedi jutu maha matta.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2013 11:50:05 vasta tsitaadiga

Arvad, et teistel operaatoritel on asjad korras?
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
georgots
HV kasutaja
georgots

liitunud: 08.02.2005




sõnum 28.04.2013 15:24:56 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
Arvad, et teistel operaatoritel on asjad korras?


Ei ole, selle sama pärast tulin ka Tele2 -st Emt-sse kuigi praegu tundub, et esimeses oli vähem probleeme. Närvi ajab asjaolu, et keeldutakse probleemi tunnistamast, kuna olen küsinud, et kas keegi teine ei ole kurtnud nende vigade pärast, siis öeldakse, et pole kurdetud, kuigi nüüd foorumit lugedes on näha - teistel kodanikel samad jamad.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2013 18:27:09 vasta tsitaadiga

georgots kirjutas:
puna kirjutas:
Arvad, et teistel operaatoritel on asjad korras?


Ei ole, selle sama pärast tulin ka Tele2 -st Emt-sse kuigi praegu tundub, et esimeses oli vähem probleeme. Närvi ajab asjaolu, et keeldutakse probleemi tunnistamast, kuna olen küsinud, et kas keegi teine ei ole kurtnud nende vigade pärast, siis öeldakse, et pole kurdetud, kuigi nüüd foorumit lugedes on näha - teistel kodanikel samad jamad.


Ka mina tulin oma probleemide tõttu Elisast üle kuigi olin seal klient olnud vist ~18aastat
Samas ma loen siin teiste muresi ja tundub naljakas lugu.
Mina ei ole endal neid probleeme tuvastanud.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2013 19:42:48 vasta tsitaadiga

Mul just oli jälle seeria katkestusi, kõne maksimaalseks pikkuseks sai 23 sekundit, minimaalne 4 sekki...ajab närvi küll ..Elisas samas 5 aasta jooksul seda ei tähendanud...
Nädala sees tuli sõnumina vastus mu kaebusele siis, et proovige ikka teiste telefonidega ka ( olen proovinud) , ning teie logidest on näha et telefon vahetab maste pidevalt ja see on tingitud maastiku iseäralisusest....wtf nagu..

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2013 19:55:04 vasta tsitaadiga

kuskohas see konkreetselt toimub siis
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2013 20:04:26 vasta tsitaadiga

Ütleme nii et Setumaa ja Eesti piiri ääres.. ja emti- mast on ca- 4 km kaugusel
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EMT mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.