Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 135, 136, 137, 138  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2012 11:47:05 vasta tsitaadiga

koby kirjutas:
Draqula kirjutas:
koby kirjutas:
koby kirjutas:
class 4


Kontrollisin täpselt nüüd järgi ja mul on telefonis class 4 Kingstone 16 GB kaart. Kas tõesti kui soetaksin class 6 olgu siis sandisk, muutuks ta silm nähtavalt kiiremaks? ei viitsi väga niisama soetada neid kaarte endale pärast vedelevad kuskil sahtlis ei ole nendega midagi peale hakata.


Kindluse mõttes võid osta sellise kaardi, millel on "micro-SD > tavamõõdus SD" adapter kaasas või hangi lisaks. Seda saad igal juhul kasutada kuskil (fotokas, videokaamera, vms).
Kasvõi mälupulgana, kui väiksemõõduline USB-microSD lugeja juurde hankida.


Asi ongi selles et seal kus vaja on vajalikud asjad juba ammu olemas, lisaks seisab lauasahtlis üks 2 gb ja üks 4 gb class 4 kaarti, aga jah mis seal ikka see minu probleem rohkem. Eks ma mõtlen, et teeks selle investteringu mis ei ole midagi märimisväärset, kuid ma ei ole kindel kas see on mõistlik kas midagi muutuks või ostan uue kaardi ja toimetab samahästi nagu mul praegune class4.


Garantiid sulle keegi anda ei saa, kuid minu mäletamistmööda oli selle Supernova vms tegija lehel ka mingi sektsioon, kus kaartide kohta soovitusi antud ja kogemusi kirjas, et mis tootja mis klass on tõenäoliselt bueno ja mis on jama.
Kõige hullem ongi tegelt see, et su lahendus peaks olema klass 6 kaart, mis iseenesest on tulevikku vaadates mõttetu ost (tuleks vaadata klass10), kuid klass10 toob endaga suure tõenäosusega probleeme Desire puhul.
Nagu uunikumautole juppe ostes - moodsad ei sobi icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qdwin
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010




sõnum 20.11.2012 17:40:09 vasta tsitaadiga

Olen DHD peal proovinud mitmeid custom rom'e. Nagu Murphy seadus, niikaua kui ei ole kiire, on kõik romid enam-vähem head. Kui aga on kiire, hakkavad kõik käru keerama ja häirivalt segama. Jellytime ja icecoldsandwich on kõige stabiilsemad. Aga see pole ikkagi see.
Kuidas ma saaks tagasi minna htc desire hd enda androidi peale aga nii et mul säiliksid "superuser"-i õigused?
Kas ma saaks htc androidi nii kasutada, et sens'i ei oleks ja ta ei käiks isegi mitte taustal? Sense ei meeldi ja see oli ka põhjus miks custom rom'e installisin.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KRJ
HV vaatleja
KRJ

liitunud: 30.05.2009




sõnum 21.11.2012 16:24:19 vasta tsitaadiga

Kui Sense ei soovi, siis vist kõige stabiilsemad on Cyanogenmod 7 ja selle baasil tehtud romid. Ise olen ka igasuguseid rom-e proovinud, aga lõpuks ikka Android Revolution HD 6.3.3 peal lõpetanud (see on Sense-ga). Mingite varasemate ARHD-dega sai pärast romi peale panekut ka no-Sense scripti kasutada, mis mingil määral eemaldas Sense aga mitte täielikult (see ei olevatki võimalik). Uuemate (ver 6 ja 7) seda vist enam kasutada ei saa.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 21.11.2012 21:26:25 vasta tsitaadiga

kas on võimalik teha system update ilma et peaks rooti maha võtma ......mul on muidugi küll hboot unlocked ja s-on
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005




sõnum 05.12.2012 12:57:31 vasta tsitaadiga

Raskusi on IGOl kaardi käimasaamisega, aega läheb 3-6 min. enne kui kaardil asukoha saab määratud. GPS, wireless ja AGPS on lubatud.
GPS conf äkki vale - mul on:
NTP server address - 1.ee.pool.ntp.org
SUPL server address - supl.google.com
SUPL server port - 7276
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 28.12.2012 18:29:08 vasta tsitaadiga

Kõik kes ICS peale oma Desire S updatenud. Kas teil updateb automaatselt kella all oleva ilma asukohta. Mul näitab ainult current location seal. ja käsitsi uuendades annab hoiatuse et unable to contact the location service. Kõik googles olevad näpunäited läbi tehtud aga midagi ei toimi.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qdwin
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010




sõnum 29.12.2012 18:35:58 vasta tsitaadiga

bingo kirjutas:
Raskusi on IGOl kaardi käimasaamisega, aega läheb 3-6 min. enne kui kaardil asukoha saab määratud. GPS, wireless ja AGPS on lubatud.
GPS conf äkki vale - mul on:
NTP server address - 1.ee.pool.ntp.org
SUPL server address - supl.google.com
SUPL server port - 7276

Kas see teadus on tõesti vajalik iGo toimimiseks???
Minu käes on igo alati toiminud ilma mingi needuse ja nõiduseta. Halvimal juhul minutiga on asukoht ikka kindlasks tehtud. Seda muidugi juhul, kui DHD suudab gps-ga ühendust saada. GPS ja gps kontaktid on DHD puhul ämber ruudus. Lihtsalt pole kontakti ja kõik. Ostsin lõpuks ebay-st välise bluetooth gps-i ja probleemid said lahendatud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 14.01.2013 17:54:00 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
koby kirjutas:
Draqula kirjutas:
koby kirjutas:
koby kirjutas:
class 4


Kontrollisin täpselt nüüd järgi ja mul on telefonis class 4 Kingstone 16 GB kaart. Kas tõesti kui soetaksin class 6 olgu siis sandisk, muutuks ta silm nähtavalt kiiremaks? ei viitsi väga niisama soetada neid kaarte endale pärast vedelevad kuskil sahtlis ei ole nendega midagi peale hakata.


Kindluse mõttes võid osta sellise kaardi, millel on "micro-SD > tavamõõdus SD" adapter kaasas või hangi lisaks. Seda saad igal juhul kasutada kuskil (fotokas, videokaamera, vms).
Kasvõi mälupulgana, kui väiksemõõduline USB-microSD lugeja juurde hankida.


Asi ongi selles et seal kus vaja on vajalikud asjad juba ammu olemas, lisaks seisab lauasahtlis üks 2 gb ja üks 4 gb class 4 kaarti, aga jah mis seal ikka see minu probleem rohkem. Eks ma mõtlen, et teeks selle investteringu mis ei ole midagi märimisväärset, kuid ma ei ole kindel kas see on mõistlik kas midagi muutuks või ostan uue kaardi ja toimetab samahästi nagu mul praegune class4.


Garantiid sulle keegi anda ei saa, kuid minu mäletamistmööda oli selle Supernova vms tegija lehel ka mingi sektsioon, kus kaartide kohta soovitusi antud ja kogemusi kirjas, et mis tootja mis klass on tõenäoliselt bueno ja mis on jama.
Kõige hullem ongi tegelt see, et su lahendus peaks olema klass 6 kaart, mis iseenesest on tulevikku vaadates mõttetu ost (tuleks vaadata klass10), kuid klass10 toob endaga suure tõenäosusega probleeme Desire puhul.
Nagu uunikumautole juppe ostes - moodsad ei sobi icon_smile.gif


Ostsin siis class 6 kaardi ära. Nüüd ei teagi kust pihta hakata pean telefoni algastmese tagasi viima ja uuesti otsastpeale hakkama jantima? Küll oli päris keeruline leida class 6 ikka oli kas 4 või 10 aga lõpuks leidsin. Ei ole küll sandiski aga on silicon power, loodan et see ei mõjuta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagirl
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2005




sõnum 14.01.2013 22:27:44 vasta tsitaadiga

Selline küsimus et ka Desire X kuulub ka selle teema alla kui mul juhul mingi küsimus tekib? icon_redface.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shadow25
HV vaatleja
Shadow25

liitunud: 21.11.2010




sõnum 14.01.2013 22:30:53 vasta tsitaadiga

Endal SanDisk Ultra 16GB Class 10 ja toimib Desirel suurepäraselt, kuigi class 10 on ilmselt väike overkill. Sain Inglismaalt 14 euroga. Võrreldes algse 4GB Class 2 kaardiga tundub nobedam küll - rakendused suures osas kaardil ju. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 01.02.2013 11:37:18 vasta tsitaadiga

Nii siis vahetasin oma HTC desirel class 4 kaardi class 6 vastu välja. Tegin küll seda alles eile ja päris palju vaja näppida ja äppe panna jne jne. Aga 24h põhjal võiks küll öelda, et telefon ei haki enam ja on sama kiire kui orginaalis (loodan et ei ole liiga rutakas oma järeldustega). Hetkel siis telefonimälu (kasutatud 333mb ja vaba 1,4 GB) ja SD mälu näitab 5,7 GB. Kasutasin siis Supernova romi. Hetkel suht rahul muutusega ja hetkel ei tunneta vajadust välja vahetada telefoni.

Küll juhtus täna väike anomaalja, et telefon lükkas end taskus välja-vähemalt powernupp pilti ette ei võtnud (aku oli täis). Võtsin aku tagant ära ja siis sain uuesti tööle (loodan siiralt et tegemist oli ühekordse juhtumiga). Kuna kui kasutasin class4 kaarti siis sellist asja ei juhtunud kordagi ja rom on sama versioon. Eks paistab kas käitub edaspidi korralikult või ei.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qdwin
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010




sõnum 02.02.2013 00:25:17 vasta tsitaadiga

koby kirjutas:
Nii siis vahetasin oma HTC desirel class 4 kaardi class 6 vastu välja. Tegin küll seda alles eile ja päris palju vaja näppida ja äppe panna jne jne.
Kas sa vana mälukaardi infot üle ei tõstnud? Mälukaardi vahetus ei ole senini tekitanud mingit vajadust midagi näppida ja juurde panna. Copypaste ja töötab jälle.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 04.02.2013 11:51:08 vasta tsitaadiga

qdwin kirjutas:
koby kirjutas:
Nii siis vahetasin oma HTC desirel class 4 kaardi class 6 vastu välja. Tegin küll seda alles eile ja päris palju vaja näppida ja äppe panna jne jne.
Kas sa vana mälukaardi infot üle ei tõstnud? Mälukaardi vahetus ei ole senini tekitanud mingit vajadust midagi näppida ja juurde panna. Copypaste ja töötab jälle.


Ei tõstnud midagi üle alustasin nii öelda 0ist. Nüüd ei ole enam pilti eest ära visanud nii et see oli siiki vast ajutine anomaalja.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antx
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2013 17:36:07 Desire X vasta tsitaadiga

Probleem HTC desire X'ga, nimelt sai elukaaslasele kingitud desire X, helistades oli taustal sahin, sai viidud garantiisse, vahetati emaplaat ja kõlar, sain tagasi ja testisime uuesti, ikka sahin. Viisin uuesti garantiisse ning vahetati telefon välja, võtsin uuesti sama mudeli uue telefoni, ikka sahin. Miks nii, kas see desire X'i tüüpviga v milles asi?. Endal mul One X, eelmine oli Wildfire - nendega sellist sahinat pole.
NB! Telefon hakkab sahisema kohe kui helistama hakkad, pole vahet kas kõne võetakse vastu v mitte.

Oskab keegi midagi öelda?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 06.02.2013 23:02:38 vasta tsitaadiga

antx, mõne teise operaatori sim kaarti oled proovinud?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antx
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2013 01:55:38 vasta tsitaadiga

Jah olen, ikka sahiseb. Isegi ilma simita proovides lööb korra sahina sisse enne kui kõne katkestab.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spooky
HV kasutaja
Spooky

liitunud: 25.02.2005




sõnum 07.02.2013 10:27:07 vasta tsitaadiga

antx, tarkvaraline viga võib olla. Endal oli HTC Touch 2-ga sarnane kala. Uuendasid firmware ära ja kala ujus minema icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antx
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2013 11:22:09 vasta tsitaadiga

jah just tegin softi update, ei muutunud midagi. Proovisin kõik volume asjad nulli panna, ikka sahiseb. Pikad kõned hakkavad ikka väga häirima. Krt ei saa ju olla et ühel mudelil on siuke viga küljes.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 07.02.2013 14:38:33 vasta tsitaadiga

Mida muud väljamaa foorumid soovitavad teha. Seal äkki X-i kasutajaid rohkem jne...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 07.02.2013 16:53:09 vasta tsitaadiga

xda-s pikk teema DX sahina kohta ja seal jõuti järeldusele, et kehva riistvara viga. Sahiseb nii kõnede kui muusika kuulamise ajal. Võimaluse korral vaheta telefon välja kui väga häirib.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kodanik21
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2003




sõnum 07.02.2013 22:03:18 vasta tsitaadiga

Mul ka Desire X'ga algusest peale sahin olnud. Tundub, nagu võimendaks sissetulevat heli üle. Ei ole viitsind sellega esindusse minna ja nüüdseks põhimõtteliselt sellega ära harjunud (4 kuud). Natuke telefoni kõrva ääres sättides ei kuule sahinat eriti (kuular kõrvakuulmest natuke üles poole).
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagirl
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2005




sõnum 07.02.2013 22:40:42 vasta tsitaadiga

Endal mul ka desire x ja pole küll täheldanud sellist probleemi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 08.02.2013 10:48:57 vasta tsitaadiga

Ei teagi mis nüüd valesti on läinud:
Kasutasin seda supernova rom enne kaart oli class4 töötas OK ainult tiba nn hakkis vahepeal, muidu prolbeeme kunagi ei olnud.

Nüüd vahetasin class 6 kaardi vastu jookseb supper hästi, aga lisaks jookseb telefon kokku tihti (n: võtad kõne vastu aga midagi ei juhtu telefon freezib ära ja jääbgi helisema/ n2: power nuppu vajutades pilti ette ei võta helistades teise telefonipealt kutusub, minu htc aga ei tee midagi täis vaikus-aitab ainult aku ära võtmine nagu ka eelmise näite puhul)

Ei teagi mida teha, natuke tüdinenud sellest romi teemast, tahaks et kõik töötaks ja ei peaks koguaeg mässama, praegu ilmselgelt pean midagi ette võtma ikkagi. Mine või orginaalipeale tagasi kui seal krt ainult seda mälu nii vähe ei oleks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2013 19:28:03 vasta tsitaadiga

Minul igatahes endiselt One S mingisuguseid uuendusi ei paku...
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
exciter
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 09.02.2013 23:11:43 vasta tsitaadiga

Kui kaua peaks olema esmane telefoni laadimine, kas ikka nagu vanasti , a la 12 tundi , või pisab kah,kui aku täis, siis võtad juhtme kohe tagant. Nutikaks siis HTC Desire X, alles ostetud. Ma värske nutika omanik:D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 135, 136, 137, 138  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.