|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
15.12.2012 15:59:15
|
|
|
Oraval on küll EMT internet telefonis nobe (4/1 pakett).
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
20.12.2012 01:03:59
|
|
|
Nujah, piirang peal. See 4G 1TB piirangu jutt teenindaja poolt oli ikkagi õige jutt
Name:
Number: 123
Content:
Hea klient! Olete kasutanud käesoleval kuul 1 TB andmemahtu. EMT
Time: 19.12.2012 10:57:23
Mõtlesin, et teen endale 120-e eurose jõulukingi detsembriks, ainult kink sai enne jõule otsa
viimati muutis kraaks 20.12.2012 01:18:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
20.12.2012 01:17:43
|
|
|
| kraaks kirjutas: |
Nujah, piirang peal. See 1TB piirangu jutt teenindaja poolt oli ikkagi õige jutt
Name:
Number: 123
Content:
Hea klient! Olete kasutanud käesoleval kuul 1 TB andmemahtu. EMT
Time: 19.12.2012 10:57:23
Mõtlesin, et teen endale 120-e eurose jõulukingi detsembriks, ainult kink sai enne jõule otsa  |
| tsitaat: |
| Olete kasutanud käesoleval kuul 1 TB andmemahtu |
vot selliste jaoks ongi piirangud tehtud, ok, sul ehk lubatud, aga pointile saab igayx pihta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
20.12.2012 19:39:53
|
|
|
| kraaks kirjutas: |
| ...Olete kasutanud käesoleval kuul 1 TB andmemahtu... |
...? Kuidas on see võimalik? Tirid internetti alla? Tõsiselt...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
20.12.2012 20:11:35
|
|
|
Laadisin oma pildid, koduvideod skydrive-i. 100 giga umbes.
Siis upgreidisin DVD filmid 1080p peale, nii ta läks.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.12.2012 21:08:03
|
|
|
| kraaks kirjutas: |
Laadisin oma pildid, koduvideod skydrive-i. 100 giga umbes.
Siis upgreidisin DVD filmid 1080p peale, nii ta läks. |
Odavam oleks "suuremahulised" tööd kaabliotsas ära teha, ehk odavam on kettaga "kiire otsa" juurde sõita. Kui stabiilselt kiiret otsa vaja siis võta kaabliga "sõbra" juurde 100M nett ja käid aegajalt möödaminnes ketast vahetamas
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
20.12.2012 22:11:24
|
|
|
Mnjah, eks saab ka nii, kuigi tülikas sõbra juures käia.
Eks too 4G jääb 8/2 paketi peale varuühenduseks, netimängudeks.
Põhiühendus siis Elioni WIMAX.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
20.12.2012 22:14:44
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| kraaks kirjutas: |
Laadisin oma pildid, koduvideod skydrive-i. 100 giga umbes.
Siis upgreidisin DVD filmid 1080p peale, nii ta läks. |
Odavam oleks "suuremahulised" tööd kaabliotsas ära teha, ehk odavam on kettaga "kiire otsa" juurde sõita. Kui stabiilselt kiiret otsa vaja siis võta kaabliga "sõbra" juurde 100M nett ja käid aegajalt möödaminnes ketast vahetamas  |
ma ei tea ühtegi tuttavat, kel oleks kaabel, kus ma saaks tõmmata
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
20.12.2012 22:16:32
|
|
|
1TB mahu saamiseks kalendrikuus piisab mahust 1,35GB tunnis ja sellega saaks l6dvalt hakkama isegi 3,5G aeglane HSPA-modem.
Postitatud Sony Ericsson mobiililt
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
20.12.2012 23:01:14
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| kraaks kirjutas: |
Laadisin oma pildid, koduvideod skydrive-i. 100 giga umbes.
Siis upgreidisin DVD filmid 1080p peale, nii ta läks. |
Odavam oleks "suuremahulised" tööd kaabliotsas ära teha, ehk odavam on kettaga "kiire otsa" juurde sõita. Kui stabiilselt kiiret otsa vaja siis võta kaabliga "sõbra" juurde 100M nett ja käid aegajalt möödaminnes ketast vahetamas  |
ma ei tea ühtegi tuttavat, kel oleks kaabel, kus ma saaks tõmmata  |
no minu juures oleks läänel variant või laial tänaval gigase fiibri otsas. Samas saaksid EMT 4G pakkumisega hakkama. Kui piiramatut soovid, siis 32€ eest tuuakse 8/8 Mbit kenasti kätte. Neuron viimati tarnis sarnast lahendust.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
03.01.2013 05:11:43
|
|
|
Telefonis see kõige "kehvem" neti-pakett ehk 250MB kuulimiit ja 4.94€/kuumaks. Alates aprillist pole ma nagunii üle 150mb kordagi kuus kasutust saanud seega täiesti piisab - pigem isegi alla 100 kõvasti tihti. aegajalt vaatan mida keegi jutustand on a'la fb's või siis ebk/hv/sr foorumis ning teinekord mõni uudis ja ilmateade või siis nokia drive otsing online's. kord päevas meiliuuendus samuti kah muidugi.
kui maale metsade vahele sattund ja läppar kaasas siis panen mobiili wifit jagama ja saab ka sedasi istutud mingiaeg.
lubatud siis kuni 21.6mbit/5.7mbit aga siin Laagris hetkel on ees H märk ja 3G'd ta kätte pole kunagi saand. Linnas sees muidugi saab küll aga pole kiirust kunagi testind - igatahes täiesti piisav
wifi mobiilist jagatuna ja läpparis tehtud test "H" kiirusel
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
03.01.2013 09:14:29
|
|
|
| kraaks kirjutas: |
Nujah, piirang peal. See 4G 1TB piirangu jutt teenindaja poolt oli ikkagi õige jutt
Name:
Number: 123
Content:
Hea klient! Olete kasutanud käesoleval kuul 1 TB andmemahtu. EMT
Time: 19.12.2012 10:57:23
Mõtlesin, et teen endale 120-e eurose jõulukingi detsembriks, ainult kink sai enne jõule otsa  |
Kus sa siit piirangu välja loed? Või kas reaalselt ka piirati?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.01.2013 11:47:46
|
|
|
| tsitaat: |
lubatud siis kuni 21.6mbit/5.7mbit aga siin Laagris hetkel on ees H märk ja 3G'd ta kätte pole kunagi saand.
|
see sinu "H" on 3G edasiarendus. 3.5G vms... HSDPA Androidid minuarust näidavadki 3G ja 3.5G võrgus andmeid liigutades H tähte...3G on vaid miskis standby reziimis vist vaid ees
Mul endal M pakett 1.28GB mahupiiranguga ja piiramatute kiirustega Telefon peaks lubama maksimaalselt 14.4/5.76, parim mis ma olen saanud on mingi 8 alla ja 5.5 üles
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
03.01.2013 12:33:34
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| tsitaat: |
lubatud siis kuni 21.6mbit/5.7mbit aga siin Laagris hetkel on ees H märk ja 3G'd ta kätte pole kunagi saand.
|
see sinu "H" on 3G edasiarendus. 3.5G vms... HSDPA Androidid minuarust näidavadki 3G ja 3.5G võrgus andmeid liigutades H tähte...3G on vaid miskis standby reziimis vist vaid ees
Mul endal M pakett 1.28GB mahupiiranguga ja piiramatute kiirustega Telefon peaks lubama maksimaalselt 14.4/5.76, parim mis ma olen saanud on mingi 8 alla ja 5.5 üles |
Mul on HTC Mozart kus peal custom windows phone 7.8 rom...
H on aeglasem kui 3G
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
03.01.2013 13:04:58
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
| tsitaat: |
lubatud siis kuni 21.6mbit/5.7mbit aga siin Laagris hetkel on ees H märk ja 3G'd ta kätte pole kunagi saand.
|
see sinu "H" on 3G edasiarendus. 3.5G vms... HSDPA Androidid minuarust näidavadki 3G ja 3.5G võrgus andmeid liigutades H tähte...3G on vaid miskis standby reziimis vist vaid ees
Mul endal M pakett 1.28GB mahupiiranguga ja piiramatute kiirustega Telefon peaks lubama maksimaalselt 14.4/5.76, parim mis ma olen saanud on mingi 8 alla ja 5.5 üles |
Mul on HTC Mozart kus peal custom windows phone 7.8 rom...
H on aeglasem kui 3G |
Ju sul tähistab H hoopis midagi muud kui tavaliselt- HS(d)PA ehk 3.75G või-mis-ta-nimi-ongi. 21,6Mbps peaks maks allalaadimiskiirus olema
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
03.01.2013 13:23:21
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| InterFace kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
| tsitaat: |
lubatud siis kuni 21.6mbit/5.7mbit aga siin Laagris hetkel on ees H märk ja 3G'd ta kätte pole kunagi saand.
|
see sinu "H" on 3G edasiarendus. 3.5G vms... HSDPA Androidid minuarust näidavadki 3G ja 3.5G võrgus andmeid liigutades H tähte...3G on vaid miskis standby reziimis vist vaid ees
Mul endal M pakett 1.28GB mahupiiranguga ja piiramatute kiirustega Telefon peaks lubama maksimaalselt 14.4/5.76, parim mis ma olen saanud on mingi 8 alla ja 5.5 üles |
Mul on HTC Mozart kus peal custom windows phone 7.8 rom...
H on aeglasem kui 3G |
Ju sul tähistab H hoopis midagi muud kui tavaliselt- HS(d)PA ehk 3.75G või-mis-ta-nimi-ongi. 21,6Mbps peaks maks allalaadimiskiirus olema |
Ära arengust maha jää, juba on olemas ka 28,8 mega ning 42 mega kiirust kasutad oskavad telefonid. Pigem on see meie ISP-de suurem magamine, et tooted arenevad sellistele tasemetele, millega pole Eestis midagi pihta hakata.
Näiteks kasvõi:
Samsung Galaxy S II
http://www.selectivemobile.com/details/samsung_galaxy_s_ii_4g_steel_gray_for_t-mobile.asp
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
04.01.2013 01:11:56
|
|
|
vana_urr,
Piirati reaalselt ka, helistasin kohe helpdeski, küsisin. Tingimustes pidi ka kirjas olema kui torrentid jne. liigapalju koormust
tekitavad. Mitte konkreetselt 1TB. Pole ise tingimusi täpselt lugenud.
_________________ lillekasvatus.ee |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m6tleja
HV kasutaja
liitunud: 30.03.2007
|
04.01.2013 18:16:48
|
|
|
Kasutan seadet ZTE MF29A. Vahepeal oli taga suundantenn. Hetkel ei ole võimalik seda kasutada, aga kui ruuteril vajutan välise antenni kasutamise võimaluse välja (ruuteri taga Press Ant ON), siis kaob ka internet. Olen ruuterit välja lülitanud ja reseti teinud, aga aidanud pole. Kui välise antenni kasutamise võimalus on sisse lülitatud, siis internet toimib, olgugi et välist antenni taga ei ole.
Manuaalis on kirjas:
"Ant sisse (on): vahtemiseks sisemise antenni ja välise antenni vahel. Vaikimisi kasutab ruuter sisseehitatud antenni. Kui ühendate ruuteri antenni pisitkusse ANT port, võite vajutada ANT siise (ANT ON) ja muuta ruuteri sisemise antenni režiimi välise antenni režiimi asendile. TAgasi muutmiseks vajuta ANT uuesti . Märkus: Kui vajutate ANT ON ilma välist antenni ühendamata, on ruuteri RSSI signaalitugevus halb."
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricooo
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2008
|
04.01.2013 19:14:56
|
|
|
| Tere ei tea kas õige koht sellise probleemiga tulla, aga probleem selline, et emt netipulk ei võta enam levi üles. Ühendab küll mingit moodi netiga ja roheline tuluke vilgub ja levi on 0%. Endal kasutusel kaks pulka mõtlesin, et emt kaardi viga vahetasin sim kaardid ära pulkade vahel ja tuli välja, et üks pulk ei võtagi levi üles teine samas töötab perfektselt. Mis jama võib olla? Emt esindusse pöörduda?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
06.01.2013 07:21:57
|
|
|
Keegi oskab öelda mis sagedusel LTE (4G) näiteks Põlvas töötab EMT'l?
Pulgal on 2 antennipesa olemas aga ei tea ju mis antenni osta...multiband antennid on väga nõrga võimendusega ja maksavad meeletult palju
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
06.01.2013 10:30:46
|
|
|
| HA kirjutas: |
Keegi oskab öelda mis sagedusel LTE (4G) näiteks Põlvas töötab EMT'l?
Pulgal on 2 antennipesa olemas aga ei tea ju mis antenni osta...multiband antennid on väga nõrga võimendusega ja maksavad meeletult palju |
2 antennipesa näitavad seda, et tegemist on MIMO-toega USB-modemiga ja sellel käib küljes 2 täpselt ühesugust antenni, mitte üks antenn.
Ja antennid on sul mõistlik hankida / või kui rahakott vastu ei pea, siis ise ehitada, All Bands antennid.
-------------------------
Väike näide järgmiselt lingilt. Seal on näha siis 2 ühesugust All Bands kaugvastuvõtuantenni.
RFI 12dBi 3G & 4G LTE Yagi Antenna - All Bands 700-3000MHz
http://telcoantennas.com.au/site/rfi-12dbi-3g-4g-lte-yagi-antenna
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
06.01.2013 10:59:59
|
|
|
| EMT-l on kasutusel 1800 ja 2600mhz
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
06.01.2013 15:15:26
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| HA kirjutas: |
Keegi oskab öelda mis sagedusel LTE (4G) näiteks Põlvas töötab EMT'l?
Pulgal on 2 antennipesa olemas aga ei tea ju mis antenni osta...multiband antennid on väga nõrga võimendusega ja maksavad meeletult palju |
2 antennipesa näitavad seda, et tegemist on MIMO-toega USB-modemiga ja sellel käib küljes 2 täpselt ühesugust antenni, mitte üks antenn.
Ja antennid on sul mõistlik hankida / või kui rahakott vastu ei pea, siis ise ehitada, All Bands antennid.
-------------------------
Väike näide järgmiselt lingilt. Seal on näha siis 2 ühesugust All Bands kaugvastuvõtuantenni.
RFI 12dBi 3G & 4G LTE Yagi Antenna - All Bands 700-3000MHz
http://telcoantennas.com.au/site/rfi-12dbi-3g-4g-lte-yagi-antenna |
*** ma tean isegi et 2 antenni käib...on nad ühes korpuses või mitte...sellepärast otsingi võimalikult soodsat lahendust
tahtsin lihtsalt teada mis sagedusel see siin töötab et võimalikult hea võimendusega antenn leida
nagu ma juba ütlesin siis multiband (nimeta sina seda siis All Bands) antennid on oluliselt kallimad ja kordades väiksema võimendusega
näiteks:
http://www.tehnoturg.ee/EE/4331/PAN13
125€ eest 2.5dBi
Snaxez,
seda ma oskan ise ka googlest otsida:
http://foorum.emt.ee/home/-/message_boards/view_message/29466;jsessionid=598E92348D62A13F695604E899D5A33C
igalpool ju kõiki kolme sagedust kasutusel ei ole
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
06.01.2013 16:07:41
|
|
|
HA: Aga selle pisiasjaga tasub tasapisi harjuma hakata küll, et MIMO-toega seadmetel käib korraga mitu antenni küljes.
Ja kui tulevad n-ö järgmise põlvkonna MIMO-seadmed, siis neil hakkab 4 antenni korraga küljes käima.
----------------------------
PS: Ning kui Läänes toimuvat jälgida, siis MIMO-antennikomplektide (2 antenni kohe komplektis) tootmine ja müük hoogustub iga päevaga. Ootan ammu huviga, millal Eesti ISP-d taipavad samuti neid MIMO-antennikomplekte müüma hakata.
Eelmisel lingil oli siis Yagi kaugvastuvõtuantenn, seekord siis link, kus on näha moodsa ajastu kaugvastuvõtu paraboolantenn.
17dBi Optus & Telstra 4G MIMO Grid Parabolic Antenna Pack
http://telcoantennas.com.au/site/17dbi-4g-mimo-grid-parabolic-antenna-pack
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
06.01.2013 18:36:19
|
|
|
Mis sul viga on?
Ma tean ammu et MIMOga 4G (või mis iganes muu MIMO side) töötab kahe või enama antenniga, sa ei pea mulle mitu korda seda rääkima...ma ei räägi üldse sellest praegu kui ma küsin sageduste kohta
need lingid on ka suht kasutud, soovita midagi siitpoolt riigipiiri
sinu viimati antud antennid on 1800 MHz, kas sellest piisaks siis et EMT 4G töötaks mul kodus?
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ROTAX
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2008
|
07.01.2013 18:23:17
|
|
|
Väike ime EMT 4G vallast.
Nii nagu asjad ootamatult katki lähevad, pani enne uut aastat, mõned päevad minu ZTE MF 632 ruuter (3,5G) jala ämbri . Kuna Harku vallas Vääna kandis sain 3G levi ainult välise paneelantenniga (http://www.tehnoturg.ee/EE/3875/PAN11 ), siis esialgu 4G peale ei mõelnud. Seadsin sammud EMT poole, et ruuter parandusse anda. Kuna garantii läbi, siis nende arvamus oli, et pole mõtet sellega jamada ja kasulikum uus osta. Saigi võetud ZTE MF 29A. No sellega kannatab ainult lutsu visata . Panin antennile taha ja no vaevalt mingi 1pulka ja kohe ka 0 levi ees Eelmise ehk vanema MF 632 mudeliga 2-3 pulka viiest ja täitsa toimis. Ruttu siis sammud jälle EMTi poole muret kurtma. Erinevatest foorumitest vaadates midagi head selle ZTE MF 29A kohta ka ei räägitud. Kuna EMT il on kuni 20.01.2013 pakkumine: Saab muuta oma kehtiva paketi 4G paketiks. L paketiga ka HUAWEI B 593 ruuter tasuta kaasa. Ainuke mure, et pidin uue Ranteloni kahe kaabliga antenni ostma. Asi polegi nii palju ostmises, kui paigaldamises. Sellel paneelikal 7m kaablit küljes, aga mulle läheks veel 8-9m sinna otsa vaja. Esimese hooga mõtlesin,et viskan lihtsalt kuskilt aknast katusele proovimiseks ja siis alles ostan puuduvad jupid kaablit juurde. Meeldivaks üllatuseks ilmus 1 pulgake 4G levi juba kaasas olnud plastmass sarvedega . Ära ka ei kadunud! Igaks juhuks mõtlesin, et proovin ühte antenni auku juba katusel masti otsas olevat 3G paneelantenni. Teise auku jätsin selle kaasas olnud tubase sarve. Nii ja mis ilmus 4 pulka viiest võimalikust Ping 30-34 ja 12 alla samas ka üles! Täna läks soetatud Ranteloni paneelikas EMT i tagasi! Hetkel kõik toimib nagu kellavärk ja isegi hangumisi pole veel ette tulnud, nagu vanasti.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
07.01.2013 21:18:01
|
|
|
Sain täna EMT-ist kõne, vabandati ja öeldi et see 1TB piirang oli eksitus kiireima, kalleima 4G paketi puhul.
Nii et võib tõmmata niipalju kui torust tuleb
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.01.2013 15:49:58
|
|
|
Peaks olema L pakett. ZTE MF29A modemiga. Keset Kaberneeme metsi.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
13.01.2013 19:19:41
|
|
|
link :: EMT - Internet telefonis
EMT on nüüd lubanud ka mobiilidele 4G võrgu.
Kahjuks on pakett selle jaoks minuarvates natuke liiga kallis - 29,95 EUR.
Tore oleks see, kui "Internet arvutis" paketid oleks ka mobiilile saadaval.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
13.01.2013 19:40:00
|
|
|
| Sellise hinna eest ei raatsi seda võtta jah, mõni lahjema kiiruse ja hinnaga pakett võiks ka olemas olla.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
13.01.2013 20:15:34
|
|
|
lol, M+ pakett kaotati ära
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.01.2013 20:18:50
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
lol, M+ pakett kaotati ära  |
Ning kui M paketis ma mahtu ületan, siis nüüd ei piirata kiirust vaid katkestatakse üldse ühendus...
a no pole hullu, ainult eelmine kuu sai mul 1.28 GB suurune piirang ületatud 31. detsembri hommikul... sai 2 seriaali tõmmatud telefoni torrentikliendiga...
a mis nendele klientidele öeldi kellel M+ pakett oli? peavad M või L võtma?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
13.01.2013 20:27:35
|
|
|
Ma arvan, et tagantjärgi ei muudeta midagi (mul M+).
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
13.01.2013 23:23:39
|
|
|
Raisk. Ise märkasin üleeile sama asja, detsembris tegin lepingu, ja M peale.. .kuna teenindaja ütles, et kuna pakettidel hinnavahet pole, saab vähemalt mahu täitutes paketti tasuta vahetada M+....
Nagunii oleks mobiilis megasest ühendusest küll, tirimine toimub ikka kaabli taga.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
13.01.2013 23:31:50
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
Raisk. Ise märkasin üleeile sama asja, detsembris tegin lepingu, ja M peale.. .kuna teenindaja ütles, et kuna pakettidel hinnavahet pole, saab vähemalt mahu täitutes paketti tasuta vahetada M+....
Nagunii oleks mobiilis megasest ühendusest küll, tirimine toimub ikka kaabli taga. |
minul on mobiilne S
ytlesin kohe, et tahan odavamat paketti ja seda ma ei muuda, sest seda enam ei pakuta.
kokkuvõttes sain paketi odavamaks ja rohkem möliseda, aga nett jäi samaks. seebitati küll pikalt, aga ma jäin kindlaks.
miks ma pean loobuma, kui kiirus tõsteti 2,5 Mbit/s ja piiranguid pole ja maksab vaid 6 €
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
14.01.2013 08:53:38
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| gan3b kirjutas: |
lol, M+ pakett kaotati ära  |
Ning kui M paketis ma mahtu ületan, siis nüüd ei piirata kiirust vaid katkestatakse üldse ühendus...
a no pole hullu, ainult eelmine kuu sai mul 1.28 GB suurune piirang ületatud 31. detsembri hommikul... sai 2 seriaali tõmmatud telefoni torrentikliendiga...
a mis nendele klientidele öeldi kellel M+ pakett oli? peavad M või L võtma? |
Kust sa seda võtad, et ühendus katkestatakse täitsa ära? seda kirjas küll pole
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
14.01.2013 09:23:37
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
| gan3b kirjutas: |
lol, M+ pakett kaotati ära  |
Ning kui M paketis ma mahtu ületan, siis nüüd ei piirata kiirust vaid katkestatakse üldse ühendus...
a no pole hullu, ainult eelmine kuu sai mul 1.28 GB suurune piirang ületatud 31. detsembri hommikul... sai 2 seriaali tõmmatud telefoni torrentikliendiga...
a mis nendele klientidele öeldi kellel M+ pakett oli? peavad M või L võtma? |
Kust sa seda võtad, et ühendus katkestatakse täitsa ära? seda kirjas küll pole |
https://www.emt.ee/internet-telefonis#open-4079408-tab-2
| tsitaat: |
| Teenus teavitab limiidi rakendumisest SMS-ga ja/või e-kirjaga. Limiidi täitumisel katkestatakse olemasolev ühendus ja piiratakse andmeside ühenduste loomine EMT võrgus Eestis kuni kalendrikuu lõpuni, kui sa ise ei eemalda limiidikontrolli. Uue kalendrikuu saabumisel on ühenduste loomine taas automaatselt võimalik. Rakendunud limiiti saab SMS-ga eemaldada, vastavad juhendid saadetakse limiidi saabumisel SMS-ga. Juriidilisest isikust klientide puhul saab õiguslik või selleks volitatud isik juhtida kasutajate limiidi tõstmise õigusi. |
Varem oli sellel lehel jutt, et kiirus piiratakse 100kb/s juurde.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
14.01.2013 09:26:08
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| vana_urr kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
| gan3b kirjutas: |
lol, M+ pakett kaotati ära  |
Ning kui M paketis ma mahtu ületan, siis nüüd ei piirata kiirust vaid katkestatakse üldse ühendus...
a no pole hullu, ainult eelmine kuu sai mul 1.28 GB suurune piirang ületatud 31. detsembri hommikul... sai 2 seriaali tõmmatud telefoni torrentikliendiga...
a mis nendele klientidele öeldi kellel M+ pakett oli? peavad M või L võtma? |
Kust sa seda võtad, et ühendus katkestatakse täitsa ära? seda kirjas küll pole |
https://www.emt.ee/internet-telefonis#open-4079408-tab-2
| tsitaat: |
| Teenus teavitab limiidi rakendumisest SMS-ga ja/või e-kirjaga. Limiidi täitumisel katkestatakse olemasolev ühendus ja piiratakse andmeside ühenduste loomine EMT võrgus Eestis kuni kalendrikuu lõpuni, kui sa ise ei eemalda limiidikontrolli. Uue kalendrikuu saabumisel on ühenduste loomine taas automaatselt võimalik. Rakendunud limiiti saab SMS-ga eemaldada, vastavad juhendid saadetakse limiidi saabumisel SMS-ga. Juriidilisest isikust klientide puhul saab õiguslik või selleks volitatud isik juhtida kasutajate limiidi tõstmise õigusi. |
Varem oli sellel lehel jutt, et kiirus piiratakse 100kb/s juurde. |
Aga see leht ju räägib limiidi teenusest, mitte ei räägi netipaketist.
"Andmesidelimiit Eestis on numbripõhine teenus, mis võimaldab määrata
maksimaalse pakettandmeside arve kalendrikuus Eestis. Teenus tagab, et
sa ei saa pakettandmeside kasutamise eest suuremat arvet kui oled eelnevalt määranud."
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
14.01.2013 09:34:56
|
|
|
aiai, ongi nii... ja see kiirusepiirangu jutt on viidud teise kohta...
| tsitaat: |
| Kui kuutasus sisalduv andmemaht täitub, siis EMT Internet telefonis S ja EMT Internet telefonis M makseviisiga interneti kiirust piiratakse kuni 120 kbit/s. Piiratud kiirusel on mahtu ületav kasutus tasuta. Soovi korral saab kiiruse taastada, saates SMS’i „TAASTA“ numbrile 1711. Sel juhul maksustatakse teenuse kasutust vastavalt hinnakirjale. |
seega kõik on ikka okay edasi
Hommikul ka üks proov ZTE MF29A ruuteriga
Paketiks XL... maksimaalne mis kätte olen saanud, on ~7mbit
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
14.01.2013 17:44:51
|
|
|
Ja ikkagi positiivne kogemus, kirjutasin paketivahetussoovi M+ peale ja vahetatigi praegu ära!
Ei tea kas kasu oli ka sellest, aga lisasin selle lingi https://www.emt.ee/internet-telefonis/hinnad-paketid selle järgi on M+ pakett ju täiesti olemas, ju on neil see kahe silmavahele jäänud, sest iseteenindusest seda pole.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
16.01.2013 17:48:53
|
|
|
| Soomes teenib ilmselt firma tunduvalt rohkem
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k-d.k
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2010
|
18.01.2013 19:33:31
|
|
|
| Mul L pakett ja ei saa uuest süsteemist väga aru. Kiirust piiratakse nüüd vähem kui 120kbit sek igatahes (ei oska numbrites öelda), aga ehk keegi oskab rohkem seletada, teenus ikka samamoodi tasuta edasi et nüüd uue piiranguga võin tirida palju jaksan?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
18.01.2013 21:50:31
|
|
|
| ka-la kirjutas: |
| Mul L pakett ja ei saa uuest süsteemist väga aru. Kiirust piiratakse nüüd vähem kui 120kbit sek igatahes (ei oska numbrites öelda), aga ehk keegi oskab rohkem seletada, teenus ikka samamoodi tasuta edasi et nüüd uue piiranguga võin tirida palju jaksan? |
helista 123
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
19.01.2013 08:21:31
|
|
|
| ka-la kirjutas: |
| Mul L pakett ja ei saa uuest süsteemist väga aru. Kiirust piiratakse nüüd vähem kui 120kbit sek igatahes (ei oska numbrites öelda), aga ehk keegi oskab rohkem seletada, teenus ikka samamoodi tasuta edasi et nüüd uue piiranguga võin tirida palju jaksan? |
mis uus süsteem seal? aeglase kiirusega lahista nagu jaxad...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
k-d.k
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2010
|
19.01.2013 11:52:04
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
| ka-la kirjutas: |
| Mul L pakett ja ei saa uuest süsteemist väga aru. Kiirust piiratakse nüüd vähem kui 120kbit sek igatahes (ei oska numbrites öelda), aga ehk keegi oskab rohkem seletada, teenus ikka samamoodi tasuta edasi et nüüd uue piiranguga võin tirida palju jaksan? |
mis uus süsteem seal? aeglase kiirusega lahista nagu jaxad... |
olen üsna kindle et täis ent kiirus on 3-5x kiirem kui see 120kbit sek milleni varem piirati
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
19.01.2013 11:54:19
|
|
|
| ka-la kirjutas: |
| vana_urr kirjutas: |
| ka-la kirjutas: |
| Mul L pakett ja ei saa uuest süsteemist väga aru. Kiirust piiratakse nüüd vähem kui 120kbit sek igatahes (ei oska numbrites öelda), aga ehk keegi oskab rohkem seletada, teenus ikka samamoodi tasuta edasi et nüüd uue piiranguga võin tirida palju jaksan? |
mis uus süsteem seal? aeglase kiirusega lahista nagu jaxad... |
olen üsna kindle et täis ent kiirus on 3-5x kiirem kui see 120kbit sek milleni varem piirati |
Mis http://www.speedtest.net/ näitab?
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k-d.k
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2010
|
19.01.2013 12:38:56
|
|
|
Paar päeva juba sarnane värk, ent kui normaalne oleks oleks sinna 3-4mbps kanti asi
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
19.01.2013 15:07:51
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
| Soomes teenib ilmselt firma tunduvalt rohkem |
On see põhjus või tagajärg või mõlemad?
Lihtsustatult - loomulikult teenib rohkem, kui hind on 4x odavam. Aga ainult siis, kui näiteks kliente on "kalli hinna" ja sel puhul "ühe kliendi" asemel nüüd tänu 4x odavamale hinnale juba "5" ja rohkem. Ja sama peaks Soome kui ka Eesti puhul kehtima. Aga ju siis meie kohalikud otsustajad "ei tea" (või "ei taha" teada) seda. Või ei usu sellesse. Sellesse, et meil siin oleks "ühe" asemel kohe vähemalt "viis" või "rohkem" klienti 4x odavama hinna puhul. Aga see on tüüpiline siin, kahjuks...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
19.01.2013 15:18:09
|
|
|
Hind ei lange ilmselt enne kui 4G massidesse läheb ja ka teised teenuspakujad suudavad üle Eesti 4g ühendust pakkuda.
Ootame, kuna Tele2 4G üle eesti levima hakkab ja Elisa võrgud avab siis ma usun, et on hinnalangust oodata.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|