Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Tarkvara »  Tarkvara »  Id kaardi sertifikaatide eemaldamine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 13.01.2013 22:25:52 Id kaardi sertifikaatide eemaldamine vasta tsitaadiga

Kuidas oleks võimalik vanad sertifikaadid eemaldada, id.ee lehel info selle kohta puudub.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2013 22:32:27 vasta tsitaadiga

sa mõtled seda, et kui id kaardiga kuskile logid, siis enne viskab miskise akna ette kus on su isikukood ja nimi teema?

Internet Explorer -> Tools -> Internet Options -> Content tab -> Certificates

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 13.01.2013 22:36:46 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
sa mõtled seda, et kui id kaardiga kuskile logid, siis enne viskab miskise akna ette kus on su isikukood ja nimi teema?

Internet Explorer -> Tools -> Internet Options -> Content tab -> Certificates


Ei ma vahepeal vahetasin id kaardi ära, nüüd viskab kahte sertifikaati, üks mis on kehtiv kuni 2013 ja teine, mis on kehtiv kuni 2017 sertifikaat, ja valin selle uue (kuni 2017) aga ikka paljudesse kohtadesse ei saa ütleb timed out vms.. masendav!

Proovitud IE ja Chromega
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2013 22:39:01 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
sa mõtled seda, et kui id kaardiga kuskile logid, siis enne viskab miskise akna ette kus on su isikukood ja nimi teema?

Internet Explorer -> Tools -> Internet Options -> Content tab -> Certificates


Ei ma vahepeal vahetasin id kaardi ära, nüüd viskab kahte sertifikaati, üks mis on kehtiv kuni 2013 ja teine, mis on kehtiv kuni 2017 sertifikaat, ja valin selle uue (kuni 2017) aga ikka paljudesse kohtadesse ei saa ütleb timed out vms.. masendav!

Proovitud IE ja Chromega

Aga IE puhul tulebki nii teha nagu kirjutatud...
Super AMOLED kirjutas:
Internet Explorer -> Tools -> Internet Options -> Content tab -> Certificates

...sealt võtad oma vanad serdid maha ja jätad uued alles. IE puhul ei tohiks siis enam mitut serti visata.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.01.2013 22:40:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga IE puhul tulebki nii teha nagu kirjutatud...

peaks mõjuma ka Chromele, vähemalt mul nii töötas

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 13.01.2013 22:42:25 vasta tsitaadiga

Jah sain vanadest lahti, aga sisse ikka logida ei saa, ennem peale mingi 13x proovimist sain swedbanki sisse logitud, ütles kah sama asja nagu siin:

http://www.upload.ee/image/2982420/id_fail.jpg

icon_eek.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.01.2013 22:43:35 vasta tsitaadiga

nah, restart arvutile peaks aitama, tal on veel vanad andmed vahemälus.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2013 22:48:11 vasta tsitaadiga

Mul ka mõnikord jukerdab ID kaart... eriti siis kui olen brauseri enne avanud kui kaardi sisse panen... siis saadab ka timeouti ja muid erroreid... aga kui kaart enne sees kui brauseri avan, siis on okei kõik.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 13.01.2013 22:52:15 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
nah, restart arvutile peaks aitama, tal on veel vanad andmed vahemälus.


Ei aidanud.

Super AMOLED kirjutas:
Mul ka mõnikord jukerdab ID kaart... eriti siis kui olen brauseri enne avanud kui kaardi sisse panen... siis saadab ka timeouti ja muid erroreid... aga kui kaart enne sees kui brauseri avan, siis on okei kõik.


Proovitud, tulemus ikka sama.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.01.2013 22:58:25 vasta tsitaadiga

Mis ID-kaardi utiliit näitab?
Värskeim soft peal ja uued serdid registreeritud ikka?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 13.01.2013 23:00:51 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mis ID-kaardi utiliit näitab?
Värskeim soft peal ja uued serdid registreeritud ikka?


Jap

tsitaat:


Keeleseaded (aja-, numbriformaat / kooditabel): Estonian / 1257 (ANSI - Baltic)
Kasutajaõigused: Administraator
Baastarkvara: 3.6.0.904
ID-kaardi haldusvahendi versioon: 3.6.0.694
Operatsioonisüsteem: Windows 7 Service Pack 1 (64 bit)
Protsessor: 586



Chromei veateade:

tsitaat:

This webpage is not available
The webpage at https://paberivaba.ark.ee/id/id.py?id_login=1 might be temporarily down or it may have moved permanently to a new web address.
Error 141 (net::ERR_SSL_CLIENT_AUTH_SIGNATURE_FAILED): Unknown error.



Samas vana id kaardiga polnud kunagi sellist jama... okse.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.01.2013 23:02:32 vasta tsitaadiga

nah, kas https://www.eesti.ee/est saad sisse logida?

Kas ID-kaardi utiliidiga näiteks endale pilti saad laadida?

Saan ma õigesti aru, et uue ID-kaardiga sa pole kordagi kuhugi veel sisse saanud?
Sul on ikka brauserites kuskil vana serdi andmed sees.
Proovi teha täielik vahemälu tühjendamine ja sertifikaatide uuesti registreerimine.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 13.01.2013 23:05:54 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
nah, kas https://www.eesti.ee/est saad sisse logida?

Kas ID-kaardi utiliidiga näiteks endale pilti saad laadida?

Saan ma õigesti aru, et uue ID-kaardiga sa pole kordagi kuhugi veel sisse saanud?
Sul on ikka brauserites kuskil vana serdi andmed sees.
Proovi teha täielik vahemälu tühjendamine ja sertifikaatide uuesti registreerimine.


Ei saa eesti.ee-sse sisse.

Olen uue id kaardiga swedbanki sisse saanud mingi 13-20x proovimisega..
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.01.2013 23:07:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Olen uue id kaardiga swedbanki sisse saanud mingi 13-20x proovimisega..

oot, 13-20x said sisse või 13-20x proovisid ja alles siis said sisse?

Üldiselt tee mingi seadete alglaadimine.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 13.01.2013 23:09:01 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Olen uue id kaardiga swedbanki sisse saanud mingi 13-20x proovimisega..

oot, 13-20x said sisse või 13-20x proovisid ja alles siis said sisse?


13-20x proovisin, siis sain 1x sisse ja nüüd jälle enam ei saa icon_lol.gif

Tanel kirjutas:

Proovi teha täielik vahemälu tühjendamine
Üldiselt tee mingi seadete alglaadimine.


Ja kuidas?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.01.2013 23:10:46 vasta tsitaadiga

No sul arvuti seadetes mingi totaalne kamm.
Proovi kõikvõimalikud vahemälud tühjendada ja kõik sertifikaadid IE kaudu eemaldada.
Tee restart, käivita id-kaardi utiliit, registreeri serdid uuesti.

Ning vastamata jäi sul küsimusele

tsitaat:

Kas ID-kaardi utiliidiga näiteks endale pilti saad laadida?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NAIRI2
HV kasutaja
NAIRI2

liitunud: 23.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2013 23:14:40 vasta tsitaadiga

Ma prooviks teha arvutisse uue puhta kasutaja. Mõnikord aitab.
_________________
Tehnikadoktor.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 13.01.2013 23:15:50 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
No sul arvuti seadetes mingi totaalne kamm.
Proovi kõikvõimalikud vahemälud tühjendada ja kõik sertifikaadid IE kaudu eemaldada.
Tee restart, käivita id-kaardi utiliit, registreeri serdid uuesti.

Ning vastamata jäi sul küsimusele

tsitaat:

Kas ID-kaardi utiliidiga näiteks endale pilti saad laadida?


Ei saa pilti laadida.

Viskasin juba 1x kõik sertifikaadid ära..

Eks ma viskan siis uuesti ja teen tarkvarale ka uninstalli ja reinstalli ...
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2013 23:16:19 vasta tsitaadiga

Tee ID-kaardi installeriga Repair. See peaks serdid ka resettima.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 13.01.2013 23:34:11 vasta tsitaadiga

Jah uuesti peale installitud ja serdid uuesti paigaldatud, aga sama jama ikkagi icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.01.2013 23:35:14 vasta tsitaadiga

Kui sa id-kaardi utiliidi käivitad, mis andmeid ta ütleb?
Sertifikaadid ikka kehtivad? Ja mis veateate ta ütleb, kui üritad pilti laadida?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 13.01.2013 23:52:01 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kui sa id-kaardi utiliidi käivitad, mis andmeid ta ütleb?
Sertifikaadid ikka kehtivad? Ja mis veateate ta ütleb, kui üritad pilti laadida?


Jah isikutuvastus kehtib, kaart kehtib, allkirjastamise sert kehtib.

Pildi laadimisel: RSA lib

Lugejaks Reflex 20


tsitaat:
Muidugi Reflex 20-ga oli selline ooper, et see ei saanud uuema 2011 ID kaardiga hakkama koos uusima ID tarkvaraga. Kohe kui sai kaartilugeja Omnikey 4040 vastu vahetatud, luges kaarti ilusti välja. Vana ID kaarti samas luges Reflex 20 nagu peab...


Ehk siis võin ära unustada uue id kaardiga sisse logimise?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=474134&postdays=0&postorder=asc&start=25
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krooms
HV kasutaja
Krooms

liitunud: 09.12.2009




sõnum 30.05.2013 17:59:38 vasta tsitaadiga

Oskab keegi täpsustada, kuidas Mozillal vanu serte eemaldada?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2013 19:33:53 vasta tsitaadiga

Tools > Options > Advanced > Encryption > View Certificates > ...
Seal kusagil pole vä?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 30.05.2013 19:37:34 vasta tsitaadiga

uus lugeja ammu juba soetatud omikey 4040 ja probleemid kadunud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2013 12:35:26 vasta tsitaadiga

Krooms kirjutas:
Oskab keegi täpsustada, kuidas Mozillal vanu serte eemaldada?

Mozilla su ID-kaardi serte meelde ei jäta nagunii, eemaldada on mõtet vaid ise paigaldatud juur- vm serte ja see käib Options - Advanced - Encryption - Certificates, kui tahad sealt ükshaaval neid näppida.
Kõik serdid korraga saab "resettida", kui kustutad oma Mozilla kasutajaprofiilist cert8.db faili. Siis järgmisel käivitamisel asendab Mozilla selle faili Mozillaga kaasatuleva sertide koguga. ID-kaardi tarkvara juurserdid tulevad ka sinna.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krooms
HV kasutaja
Krooms

liitunud: 09.12.2009




sõnum 31.05.2013 20:34:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:
...Tools > Options > Advanced > Encryption > View Certificates > ...
Seal kusagil pole vä?
Täitsa olidki seal. icon_redface.gif
tsitaat:
...Mozilla su ID-kaardi serte meelde ei jäta nagunii
Interneti pangas ülekandeid tehaes ikka viskab vanu tserte ette.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2013 12:03:11 vasta tsitaadiga

Krooms kirjutas:

tsitaat:
...Mozilla su ID-kaardi serte meelde ei jäta nagunii
Interneti pangas ülekandeid tehaes ikka viskab vanu tserte ette.

Imelik, mul küll ei viska ta midagi. Kui ise ei ole neid serte sinna salvestanud, siis vaikimisi Mozilla neid küll meelde jätta ei tohiks.

Või on jutt hoopis PIN2 sertidest? Netipanga nn "brauseripõhine" allkirjastamise variant paistab Windowsis kasutavat Windowsi enda smartcardi lugemise ja sertide süsteemi, ehk sama mis IE ja Chrome. Ühesõnaga, Mozilla brauseripõhine allkirjastamise plugin suunab selle PIN2 päringu op-süsteemile ja ise "peseb käed puhtaks". Seal võib küll eelmiste kaartide serte leiduda ja nende eemaldamine käib siis ikka sealtsamast kust IE puhul, Mozillal pole PIN2 sertidega midagi tegemist, ta on ainult "vahendaja".

Vähemalt mul on küll Windows 7 sertide hoidlas isiklike sertide all nii autentimise (PIN1) kui allkirjastamise (PIN2) sert salvestatud ja kui kasutaksin mõnd muud ID-kaarti, salvestaks sinna ka nende omad. Netipanga PIN2 päringu puhul siis näeksin neid kõiki ka Mozilla kasutamisel tõenäoliselt.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krooms
HV kasutaja
Krooms

liitunud: 09.12.2009




sõnum 01.06.2013 14:00:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Või on jutt hoopis PIN2 sertidest?
Jah PIN2 pidasin silmas. Sertide kaust koosneb mingitest...koodidest ja sõnadest millest mitte tuhkagi aru ei saa. icon_confused.gif (mida kustudada ja mida mitte)
Exploreril on see lihtsam.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2013 13:38:20 vasta tsitaadiga

Krooms kirjutas:

Sertide kaust koosneb mingitest...koodidest ja sõnadest millest mitte tuhkagi aru ei saa. icon_confused.gif (mida kustudada ja mida mitte)
Exploreril on see lihtsam.

Millest sa räägid? Exploreri cert manager näeb välja sisuliselt samasugune ju...

ie (internet options - content - certificates) vs ff (options - advanced - encryption - view certificates):
Spoiler Spoiler Spoiler


Sertide kaust? Firefoxil ei ole mingit sertide kausta, kõik on ühes andmebaasifailis koos (cert8.db).
Ja IE-l valid cert manageris "Personal" (eesti keeles tõenäoliselt "Isiklikud") ja sealt kustutad. Mozillas nähtavad PIN2 serdid siis ka IE cert managerist. Veelkord - Mozilla ei jäta sinu serte meelde.
Mingis kaustas sobramist ei ole aga kummalgi.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rambler
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 12.11.2014 15:38:23 vasta tsitaadiga

See ei ole väga hea minu arust, et jälg maha jääb kui ei tea ära kustutada.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 23:57:27 vasta tsitaadiga

Jah. Kaeba Microsoftile - nende süsteem on selline.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Tarkvara »  Tarkvara »  Id kaardi sertifikaatide eemaldamine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.