Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DotA 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tarmo92
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009




sõnum 28.12.2012 23:32:30 vasta tsitaadiga

Uus turniir: http://dota.ee/index.php/forum/10-turniirid/49-dota-ee-cup-2
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2013 20:14:45 vasta tsitaadiga

Üks sõber soovib ka DotA 2 gifti steamis, kellelgi lahkel inimesel veel mõni üle?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmo92
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009




sõnum 03.01.2013 20:27:16 vasta tsitaadiga

Lisagu tarmo92 stiimi, mul neid üle küll.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2sser
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2009




sõnum 03.01.2013 22:56:07 vasta tsitaadiga

Võib ka mind, sama nimega mis siin, steamis lisada. Endalgi 6 tükki üle icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n0bzter
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2013 19:36:52 vasta tsitaadiga

http://dota.ee/index.php/forum/10-turniirid/49-dota-ee-cup-2 homme kell 4 lõppeb registeerimine ja toimub kell 5! Kes ei ole veel enda tiimiga/gruppi inimestega kirja pannud, kindlasti pange. Seekord on cup arvatavasti parem, kuna mängud on bo3 e. asi on võrdsem ja pikem. Kui keegi aga soovib castida, siis kirjutage siia või dota.ee topicusse
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gertin
HV vaatleja
Keelatud avatar

liitunud: 24.06.2012




sõnum 05.01.2013 14:38:40 vasta tsitaadiga


Link

Väike GamePlay ka meiepoolt siis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 05.01.2013 16:14:05 vasta tsitaadiga

Nii kahju, et mul kunagi teiesuguseid vastaseid ei ole icon_sad.gif
_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2013 16:45:09 vasta tsitaadiga

Veerand videost oli kuidas te mängu connectite ja kes kasutaks hiirt skillide vajutamiseks... icon_biggrin.gif


outcast kirjutas:
Nii kahju, et mul kunagi teiesuguseid vastaseid ei ole icon_sad.gif


See oleks igav icon_biggrin.gif

_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gertin
HV vaatleja
Keelatud avatar

liitunud: 24.06.2012




sõnum 05.01.2013 16:54:39 vasta tsitaadiga

UnknowFunk kirjutas:
Veerand videost oli kuidas te mängu connectite ja kes kasutaks hiirt skillide vajutamiseks... icon_biggrin.gif


outcast kirjutas:
Nii kahju, et mul kunagi teiesuguseid vastaseid ei ole icon_sad.gif


See oleks igav icon_biggrin.gif


Juhtus ja nii, aga ma juu mainisin, et ma algaja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2013 17:28:18 vasta tsitaadiga

Kas eesti poistel ka mingi aktiivne vendi server on, kus party-si tehakse?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 05.01.2013 18:23:11 vasta tsitaadiga

Gertin, icon_lol.gif tehke tutorialeid ja ole pidevas liikumises muidu ma sama tüübiga hookin sind ning oled naksti surnud.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simCa
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2010




sõnum 05.01.2013 22:00:01 vasta tsitaadiga

Castitakse Eesti cupi mänge atm
http://www.twitch.tv/urcazgul
http://dota.ee/index.php/turniirid
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 06.01.2013 09:25:53 vasta tsitaadiga

DotA 2 kingikaarte 11 tükki üle. Endale mäng huvi üldse ei paku. Kel huvi, võtab Steami kaudu ühendust, kasutajanimi on sama.
_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2013 22:47:13 vasta tsitaadiga

Sai ka esimest korda Dota2 ette võetud, polegi varem ühtegi sarnast asja mänginud, päris sõltuvust tekitav värk.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2013 00:47:01 vasta tsitaadiga

MatchMaker, sama siin, nädalalõpuga 15h kokku mängitud 8)
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simCa
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2010




sõnum 07.01.2013 02:57:22 vasta tsitaadiga

Ja nüüd on ka Dota.ee #2 cup läbi. Tulemusi saab näha http://dota.ee/index.php/hof ja vodid on http://www.twitch.tv/urcazgul.
Oleks tore, kui saaks järgmiseks cupiks veel rohkem tiime kokku. Peaks kuskil jaanuari lõpus toimuma.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarts608
HV kasutaja
tarts608

liitunud: 18.10.2009




sõnum 08.01.2013 04:14:22 vasta tsitaadiga

5 gifti jälle ära anda pm-i email kui soovi.
_________________
http://steamcommunity.com/id/Twizek/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 11:35:43 vasta tsitaadiga

11 gifti ära anda. kes tahab, võtku ise ühendust thumbs_up.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 12:23:52 vasta tsitaadiga

on tekkinud ka jälle uued keyd. 7 tk ära anda kes soovib pm oma e-mailiaadress või siis lisage steamis sõbraks.

edit: 4 alles


viimati muutis capa 08.01.2013 22:36:45, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 08.01.2013 13:54:32 vasta tsitaadiga

Srsly guys. Las inimesed ise küsivad ja siis annate. Neid võtmeid on meeletult palju laiali.
_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 08.01.2013 14:54:03 vasta tsitaadiga

Tohoh, ei pannutki enne tähele, et dota 2 gifti ei saa hiinalased redeemida ...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 15:43:14 vasta tsitaadiga

Epic mäng oli ikka icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 15:44:54 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:
Epic mäng oli ikka icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


epic? suht Easy GG Stomp tundub skoori järgi
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 15:47:37 vasta tsitaadiga

cubedude kirjutas:
Arvutipäss kirjutas:
Epic mäng oli ikka icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


epic? suht Easy GG Stomp tundub skoori järgi


Nujah:D, minu jaoks oli suht esimene korralik mäng icon_wink.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 08.01.2013 17:11:46 vasta tsitaadiga

tundub jah suht pingevaba mäng olnud olevat,( sul 570 gpm, vastaste parim 254 ) kuid kui ma esimest korda elus tuimalt omasin, siis oi plaa kui hea tunne oli.
Hiljem pakuvad pinget rohkem just võrdsed mängud
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 17:19:39 vasta tsitaadiga

Broodmother paistab AFK, 4 vs 5.
Aga noh, vastastel Luna karm feeder. icon_razz.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 08.01.2013 18:34:36 vasta tsitaadiga

2 armletit = respect. Aga ega tal on kaks kätt ka ju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 15:35:48 vasta tsitaadiga

Mis nad lootsid 5 carryga võita? icon_lol.gif
Item buildid ka korralikud kopp.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loser
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2006




sõnum 10.01.2013 15:59:35 vasta tsitaadiga

Sandor kirjutas:
Item buildid ka korralikud kopp.gif

Huskaril puudub Dominator aga noh milleks tal seda vaja kui BF olemas, vapustavad buildid tõesti thumbs_up.gif .
Nii, replay leitud, seda nalja peab oma silmaga nägema beer_yum.gif .
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 16:38:37 vasta tsitaadiga

Ma selliseid mänge söön hommikusöögiks icon_rolleyes.gif
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 17:04:59 vasta tsitaadiga

Kõvemat sorti arutelu käib ilmselge low-level mängu üle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 10.01.2013 18:11:12 vasta tsitaadiga

Täna kukkus jälle 5 Dotat postkasti, praeguseks on 12 tükki üle siis.

http://steamcommunity.com/id/roklykthat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 21:12:12 vasta tsitaadiga

Miks see Dota juba closed betast välja ei lähe, kõigil on nagunii olemas ja keysid veel ülegi ning nad jagavad koguaeg juurde. Mul endal ka 11 tükki..
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 23:47:00 vasta tsitaadiga

cubedude kirjutas:
Miks see Dota juba closed betast välja ei lähe, kõigil on nagunii olemas ja keysid veel ülegi ning nad jagavad koguaeg juurde. Mul endal ka 11 tükki..

Sest siis tuleks suurem hulk mängijad ning serverid ei pruugi vastu pidada koormusele (hiinas on palju dota fänne jne)
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2013 00:45:51 vasta tsitaadiga

Mina näen küll venelasi kõige rohkem. Passivad kõikides servudes peale enda oma. icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2013 01:10:12 vasta tsitaadiga

Ma ei saa sellest süsteemist aru... see mäng on closed betas, selle pärast küsibki steam raha ja hiljem tuleb mäng f2p-na välja?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2013 09:18:44 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
Mina näen küll venelasi kõige rohkem. Passivad kõikides servudes peale enda oma. icon_lol.gif


Ega jah, ma pole vist ühesgi nii olnud kus venku sees pole icon_lol.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2013 10:09:35 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
Ma ei saa sellest süsteemist aru... see mäng on closed betas, selle pärast küsibki steam raha ja hiljem tuleb mäng f2p-na välja?


Nu vaata ringi, paljudel mängudel on nii, et saad endale betas accessi osta icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2013 12:49:12 vasta tsitaadiga

Natuke tuleb kastist välja mõtelda. Mäng ju läheb palju paremini peale kui mängijad ise seda reklaamivad ja müüvad n.ö dota keyde näol. Personaalne lähenemine on palju efektiivsem mängurite poolt teistele inimestele kui nende enda suur kuulutus F2P. Eriti tänapäeval. Ikka lähed ja pakud mõnele sõbrale kes pole veel proovinud mängu - et kle hea mäng tahad äkki keyd. Ma ei usu, et dota täitsa f2p läheb - lihtsalt mingi hetk saavad kõik endale keyd - sedasi värvatakse rohkem inimesi.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2013 20:29:49 vasta tsitaadiga

Tere, kui kellelgi on mõni key üle, siis võtaks 2 tükki endale ning sõbrale. icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmo92
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009




sõnum 11.01.2013 20:38:42 vasta tsitaadiga

lisa tarmo92 stiimi siis
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kiru
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2005




sõnum 11.01.2013 21:34:07 vasta tsitaadiga

Mul peaks mõned invited üle olema. Kui soovi on, siis saatke enda emaili aadress.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teepak
HV kasutaja
Teepak

liitunud: 01.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 14:47:29 vasta tsitaadiga

12 invite'i üle. Kirjutage sõnum kellel soovi on icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 17.01.2013 13:18:12 vasta tsitaadiga

HV'laste lobby ka olemas?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3ality
HV kasutaja
R3ality

liitunud: 13.04.2003




sõnum 17.01.2013 23:48:45 vasta tsitaadiga

Also terve hunnik invitesi üle. Pange aga e-maili aadress PS-i kel soovi..
EDIT: 5tk järgi veel, andke tuld...


viimati muutis R3ality 23.01.2013 20:07:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aR_
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2011




sõnum 18.01.2013 10:50:09 vasta tsitaadiga

Mul ka 11 invite üle, kes soovib siis pm.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 03:21:50 vasta tsitaadiga

8 kutset, ps või steami kasutaja on sama, mis HV kasutaja.
_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meigo52
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2013




sõnum 22.01.2013 22:52:44 vasta tsitaadiga

R3ality, Kle tahan saada neid lisa steami Lambapea
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 23:06:27 vasta tsitaadiga

Võin ka jagada steamis neid giftina. Meshboy
_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 03:40:50 vasta tsitaadiga


_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DotA 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.