Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
autor
tarmo92
HV vaatleja
liitunud: 01.09.2009
Kommentaarid: 9 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
8
tagasi üles
Markxy10
HV kasutaja
liitunud: 27.09.2009
03.01.2013 20:14:45
Üks sõber soovib ka DotA 2 gifti steamis, kellelgi lahkel inimesel veel mõni üle?
Kommentaarid: 11 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
11
tagasi üles
tarmo92
HV vaatleja
liitunud: 01.09.2009
03.01.2013 20:27:16
Lisagu tarmo92 stiimi, mul neid üle küll.
Kommentaarid: 9 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
8
tagasi üles
m2sser
HV vaatleja
liitunud: 05.09.2009
03.01.2013 22:56:07
Võib ka mind, sama nimega mis siin, steamis lisada. Endalgi 6 tükki üle
tagasi üles
n0bzter
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2007
04.01.2013 19:36:52
http://dota.ee/index.php/forum/10-turniirid/49-dota-ee-cup-2 homme kell 4 lõppeb registeerimine ja toimub kell 5! Kes ei ole veel enda tiimiga/gruppi inimestega kirja pannud, kindlasti pange. Seekord on cup arvatavasti parem, kuna mängud on bo3 e. asi on võrdsem ja pikem. Kui keegi aga soovib castida, siis kirjutage siia või dota.ee topicusse
Kommentaarid: 13 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
13
tagasi üles
Gertin
HV vaatleja
liitunud: 24.06.2012
05.01.2013 14:38:40
VIDEO
Link
Väike GamePlay ka meiepoolt siis
Kommentaarid: 4 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
4
tagasi üles
outcast
HV kasutaja
liitunud: 04.12.2003
05.01.2013 16:14:05
Nii kahju, et mul kunagi teiesuguseid vastaseid ei ole
_________________www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
9
tagasi üles
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2009
05.01.2013 16:45:09
Veerand videost oli kuidas te mängu connectite ja kes kasutaks hiirt skillide vajutamiseks...
outcast kirjutas:
Nii kahju, et mul kunagi teiesuguseid vastaseid ei ole
See oleks igav
_________________ Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
84
tagasi üles
Gertin
HV vaatleja
liitunud: 24.06.2012
05.01.2013 16:54:39
UnknowFunk kirjutas:
Veerand videost oli kuidas te mängu connectite ja kes kasutaks hiirt skillide vajutamiseks...
outcast kirjutas:
Nii kahju, et mul kunagi teiesuguseid vastaseid ei ole
See oleks igav
Juhtus ja nii, aga ma juu mainisin, et ma algaja
Kommentaarid: 4 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
4
tagasi üles
Markxy10
HV kasutaja
liitunud: 27.09.2009
05.01.2013 17:28:18
Kas eesti poistel ka mingi aktiivne vendi server on, kus party-si tehakse?
Kommentaarid: 11 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
11
tagasi üles
Kevvare
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.06.2010
05.01.2013 18:23:11
Gertin , tehke tutorialeid ja ole pidevas liikumises muidu ma sama tüübiga hookin sind ning oled naksti surnud.
Kommentaarid: 33 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
3 ::
29
tagasi üles
simCa
HV vaatleja
liitunud: 17.03.2010
Kommentaarid: 1 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
1
tagasi üles
Helbeke
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2002
06.01.2013 09:25:53
DotA 2 kingikaarte 11 tükki üle. Endale mäng huvi üldse ei paku. Kel huvi, võtab Steami kaudu ühendust, kasutajanimi on sama.
_________________ i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
13
tagasi üles
MatchMaker
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2007
06.01.2013 22:47:13
Sai ka esimest korda Dota2 ette võetud, polegi varem ühtegi sarnast asja mänginud, päris sõltuvust tekitav värk.
Kommentaarid: 2 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
2
tagasi üles
Markxy10
HV kasutaja
liitunud: 27.09.2009
07.01.2013 00:47:01
MatchMaker , sama siin, nädalalõpuga 15h kokku mängitud 8)
Kommentaarid: 11 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
11
tagasi üles
simCa
HV vaatleja
liitunud: 17.03.2010
Kommentaarid: 1 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
1
tagasi üles
tarts608
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2009
Kommentaarid: 1 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
1
tagasi üles
cubedude
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.12.2009
08.01.2013 11:35:43
11 gifti ära anda. kes tahab, võtku ise ühendust
Kommentaarid: 90 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
87
tagasi üles
capa
HV vaatleja
liitunud: 23.10.2005
08.01.2013 12:23:52
on tekkinud ka jälle uued keyd. 7 tk ära anda kes soovib pm oma e-mailiaadress või siis lisage steamis sõbraks.
edit: 4 alles
viimati muutis capa 08.01.2013 22:36:45, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 7 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
7
tagasi üles
outcast
HV kasutaja
liitunud: 04.12.2003
08.01.2013 13:54:32
Srsly guys. Las inimesed ise küsivad ja siis annate. Neid võtmeid on meeletult palju laiali.
_________________www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
9
tagasi üles
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
08.01.2013 14:54:03
Tohoh, ei pannutki enne tähele, et dota 2 gifti ei saa hiinalased redeemida ...
Kommentaarid: 30 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
28
tagasi üles
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.11.2011
08.01.2013 15:43:14
Epic mäng oli ikka
Spoiler
Kommentaarid: 47 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
43
tagasi üles
cubedude
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.12.2009
08.01.2013 15:44:54
Arvutipäss kirjutas:
Epic mäng oli ikka
Spoiler
epic? suht Easy GG Stomp tundub skoori järgi
Kommentaarid: 90 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
87
tagasi üles
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.11.2011
08.01.2013 15:47:37
cubedude kirjutas:
Arvutipäss kirjutas:
Epic mäng oli ikka
Spoiler
epic? suht Easy GG Stomp tundub skoori järgi
Nujah:D, minu jaoks oli suht esimene korralik mäng
Kommentaarid: 47 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
43
tagasi üles
kaurrrr
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2008
08.01.2013 17:11:46
tundub jah suht pingevaba mäng olnud olevat,( sul 570 gpm, vastaste parim 254 ) kuid kui ma esimest korda elus tuimalt omasin, siis oi plaa kui hea tunne oli.
Hiljem pakuvad pinget rohkem just võrdsed mängud
Kommentaarid: 36 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
35
tagasi üles
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
08.01.2013 17:19:39
Broodmother paistab AFK, 4 vs 5.
Aga noh, vastastel Luna karm feeder.
Kommentaarid: 126 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
118
tagasi üles
carbz
HV kasutaja
liitunud: 20.07.2009
08.01.2013 18:34:36
2 armletit = respect. Aga ega tal on kaks kätt ka ju.
tagasi üles
Sandor
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2011
10.01.2013 15:35:48
Mis nad lootsid 5 carryga võita?
Item buildid ka korralikud
Kommentaarid: 11 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
11
tagasi üles
loser
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2006
10.01.2013 15:59:35
Sandor kirjutas:
Item buildid ka korralikud
Huskaril puudub Dominator aga noh milleks tal seda vaja kui BF olemas, vapustavad buildid tõesti .
Nii, replay leitud, seda nalja peab oma silmaga nägema .
Kommentaarid: 17 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
16
tagasi üles
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2009
10.01.2013 16:38:37
Ma selliseid mänge söön hommikusöögiks
_________________ Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
84
tagasi üles
Lovvi
HV veteran
liitunud: 20.01.2009
10.01.2013 17:04:59
Kõvemat sorti arutelu käib ilmselge low-level mängu üle
Kommentaarid: 61 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
58
tagasi üles
carbz
HV kasutaja
liitunud: 20.07.2009
tagasi üles
cubedude
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.12.2009
10.01.2013 21:12:12
Miks see Dota juba closed betast välja ei lähe, kõigil on nagunii olemas ja keysid veel ülegi ning nad jagavad koguaeg juurde. Mul endal ka 11 tükki..
Kommentaarid: 90 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
87
tagasi üles
Lovvi
HV veteran
liitunud: 20.01.2009
10.01.2013 23:47:00
cubedude kirjutas:
Miks see Dota juba closed betast välja ei lähe, kõigil on nagunii olemas ja keysid veel ülegi ning nad jagavad koguaeg juurde. Mul endal ka 11 tükki..
Sest siis tuleks suurem hulk mängijad ning serverid ei pruugi vastu pidada koormusele (hiinas on palju dota fänne jne)
Kommentaarid: 61 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
58
tagasi üles
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
11.01.2013 00:45:51
Mina näen küll venelasi kõige rohkem. Passivad kõikides servudes peale enda oma.
Kommentaarid: 5 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
4
tagasi üles
Markxy10
HV kasutaja
liitunud: 27.09.2009
11.01.2013 01:10:12
Ma ei saa sellest süsteemist aru... see mäng on closed betas, selle pärast küsibki steam raha ja hiljem tuleb mäng f2p-na välja?
Kommentaarid: 11 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
11
tagasi üles
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.11.2011
11.01.2013 09:18:44
vysnap007 kirjutas:
Mina näen küll venelasi kõige rohkem. Passivad kõikides servudes peale enda oma.
Ega jah, ma pole vist ühesgi nii olnud kus venku sees pole
Kommentaarid: 47 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
43
tagasi üles
karm
HV vaatleja
liitunud: 23.09.2003
11.01.2013 10:09:35
Markxy10 kirjutas:
Ma ei saa sellest süsteemist aru... see mäng on closed betas, selle pärast küsibki steam raha ja hiljem tuleb mäng f2p-na välja?
Nu vaata ringi, paljudel mängudel on nii, et saad endale betas accessi osta
Kommentaarid: 10 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
8
tagasi üles
bush
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.04.2002
11.01.2013 12:49:12
Natuke tuleb kastist välja mõtelda. Mäng ju läheb palju paremini peale kui mängijad ise seda reklaamivad ja müüvad n.ö dota keyde näol. Personaalne lähenemine on palju efektiivsem mängurite poolt teistele inimestele kui nende enda suur kuulutus F2P. Eriti tänapäeval. Ikka lähed ja pakud mõnele sõbrale kes pole veel proovinud mängu - et kle hea mäng tahad äkki keyd. Ma ei usu, et dota täitsa f2p läheb - lihtsalt mingi hetk saavad kõik endale keyd - sedasi värvatakse rohkem inimesi.
_________________ >OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
30
tagasi üles
Psych0
HV veteran
liitunud: 21.11.2004
11.01.2013 20:29:49
Tere, kui kellelgi on mõni key üle, siis võtaks 2 tükki endale ning sõbrale.
Kommentaarid: 61 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
57
tagasi üles
tarmo92
HV vaatleja
liitunud: 01.09.2009
11.01.2013 20:38:42
lisa tarmo92 stiimi siis
Kommentaarid: 9 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
8
tagasi üles
Kiru
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2005
11.01.2013 21:34:07
Mul peaks mõned invited üle olema. Kui soovi on, siis saatke enda emaili aadress.
Kommentaarid: 7 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
7
tagasi üles
Teepak
HV kasutaja
liitunud: 01.03.2008
12.01.2013 14:47:29
12 invite'i üle. Kirjutage sõnum kellel soovi on
Kommentaarid: 34 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
32
tagasi üles
d-scorpion
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2008
17.01.2013 13:18:12
HV'laste lobby ka olemas?
Kommentaarid: 1 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
1
tagasi üles
R3ality
HV kasutaja
liitunud: 13.04.2003
17.01.2013 23:48:45
Also terve hunnik invitesi üle. Pange aga e-maili aadress PS-i kel soovi..
EDIT: 5tk järgi veel, andke tuld...
viimati muutis R3ality 23.01.2013 20:07:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 60 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
54
tagasi üles
aR_
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2011
18.01.2013 10:50:09
Mul ka 11 invite üle, kes soovib siis pm.
tagasi üles
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
20.01.2013 03:21:50
8 kutset, ps või steami kasutaja on sama, mis H V kasutaja.
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
0 ::
184
tagasi üles
meigo52
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2013
22.01.2013 22:52:44
R3ality , Kle tahan saada neid lisa steami Lambapea
tagasi üles
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
22.01.2013 23:06:27
Võin ka jagada steamis neid giftina. Meshboy
_________________ Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
40
tagasi üles
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2009
23.01.2013 03:40:50
_________________ Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
84
tagasi üles