|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
loomet
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
09.01.2013 23:52:40
|
|
|
Täna proovisin siis eesti maapealse digitv vormingus faili mängida. Vaikimisi peal olev pleier ei suuda. Proovisin ka muid enamlevinud pleiereid, igaühega mingid anomaaliad. Kuni jõudsin Bsplayerini. Mängib puhtalt! Lisaks mängib ka 1080P 60fps faile täiesti sujuvalt! Teiste pleieritega oli märgata mõningast hakkimist, juba olin leppinud, et ju vist n7 lihtsalt ei vea täielikult 60fps 1080P välja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
10.01.2013 11:29:06
|
|
|
| tsitaat: |
Sorry! Devices on Google Play is not available in your country yet.
We're working to bring devices to more countries as quickly as possible.
Please check back again soon. |
nope
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Realist
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.11.2001
|
10.01.2013 16:29:32
|
|
|
| Ka õnnelik N7 omanik softina 4.2.1 kasutada tundub päris hea. Elisa pakub praegult päris headel tingimustel 32gb Nexus 7meid. Eriti lahe on mitme kasutaja tugi kuna kodus huvilisi rohkem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
10.01.2013 16:38:15
|
|
|
Kuidas see 7'' filmide jaoks on? Kannatab vaadata või jääb ikka väikeseks?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
10.01.2013 16:41:10
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Kuidas see 7'' filmide jaoks on? Kannatab vaadata või jääb ikka väikeseks? |
See on sügavalt isiklik tunnetus, osad vaatavad 3,5'' pealt ka filme ja on rahul. Mulle isiklikult alla ~30'' ekraani ei meeldi filmi vaadata näiteks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
10.01.2013 17:00:03
|
|
|
Voodis ja autos on üsna ok vaadata sarju vähemasti 4.7'' pealt, 7 peaks oluliselt parem olema.
Mobiiliga vaatamisel põhimure on see, et kõlar on ekraani taga ja suunab eemale hääle, peab käega tagasi enda poole põrgatama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
10.01.2013 17:12:31
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
Voodis ja autos on üsna ok vaadata sarju vähemasti 4.7'' pealt, 7 peaks oluliselt parem olema.
Mobiiliga vaatamisel põhimure on see, et kõlar on ekraani taga ja suunab eemale hääle, peab käega tagasi enda poole põrgatama. |
Nexus 7'l ka taga ja peab käega suunama. Muidu näiteks klappidega on lennukis ideaalseks kaaslaseks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
10.01.2013 17:12:37
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
Voodis ja autos on üsna ok vaadata sarju vähemasti 4.7'' pealt, 7 peaks oluliselt parem olema.
Mobiiliga vaatamisel põhimure on see, et kõlar on ekraani taga ja suunab eemale hääle, peab käega tagasi enda poole põrgatama. |
'
Mul on pigem voodis enne magaminekut lugemine teemaks + seriaalid/filmid. Hetkel kasutan ipadi (1gen), aga see ei toeta mõndasid olulisi failiformaate ja väga uimane on ka. Heli kõrvaklappidest.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
10.01.2013 17:30:10
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Hetkel kasutan ipadi (1gen), aga see ei toeta mõndasid olulisi failiformaate ja väga uimane on ka. Heli kõrvaklappidest. |
Downgrade'i 4.3.3 peale ja kasuta VLC-d. Ei tohiks probleeme jääda.
7" on muide täpselt see suurus, kust alates full HD reso kasutamine mõistlik on. Erinevalt 5"-st. 1920p 7" peal on 315 PPI.
Filmide vaatamise osas, nii et neist ka mingi naudingu saaks, olen paraku Markoga sama meelt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
10.01.2013 17:32:38
|
|
|
| Vermon kirjutas: |
Nexus 7'l ka taga ja peab käega suunama. Muidu näiteks klappidega on lennukis ideaalseks kaaslaseks  |
http://www.euronics.ee/tootekaart/35756/Audio_ja_video/Korvaklapid/JBLREF610WHT
Ajaviiteks rongis/bussis jms on n7 ideaalne kaaslane eriti kui kuskil pead passima, aeg läheb niuhti
Muidugi FULLHD filmide puhul kodus eelistan kodukino.
Metsikult detailne muru on sel videol N7 peal vaadates (1:30)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
10.01.2013 17:43:49
|
|
|
| rex kirjutas: |
| weasel kirjutas: |
| Hetkel kasutan ipadi (1gen), aga see ei toeta mõndasid olulisi failiformaate ja väga uimane on ka. Heli kõrvaklappidest. |
Downgrade'i 4.3.3 peale ja kasuta VLC-d. Ei tohiks probleeme jääda.
7" on muide täpselt see suurus, kust alates full HD reso kasutamine mõistlik on. Erinevalt 5"-st. 1920p 7" peal on 315 PPI.
Filmide vaatamise osas, nii et neist ka mingi naudingu saaks, olen paraku Markoga sama meelt. |
See jäi mainimata, et striimin neid võrgukettalt ja suuremate failide puhul jääb see vana ipääd ikka väga jänni. Samas tahaks ikka N10-t, aga seda imelooma vist siia ei satugi.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
10.01.2013 17:59:12
|
|
|
lennukis on ka 3,5 " (vist) telefonist seriaale vaadatud, hotellitoas voodis kah. 7" peaks ikka parem olema ju Kui ainult mälu rohkem oleks, kas need USB OTG kaablid töötavad asjaga lihtsalt, et viskan pulga kaabli külge ja voilaa?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
10.01.2013 18:21:19
|
|
|
Küsimus nende kaante kohta millel magnet sees on ja automaatselt n7 äratab. Kas need magnetid kuidagi halvasti ei mõju tehnikale (n7'le) ? Täielik võhik selle koha pealt, seega ärge siis näkku lööge palun
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
10.01.2013 18:38:17
|
|
|
| crazyxman kirjutas: |
Küsimus nende kaante kohta millel magnet sees on ja automaatselt n7 äratab. Kas need magnetid kuidagi halvasti ei mõju tehnikale (n7'le) ? Täielik võhik selle koha pealt, seega ärge siis näkku lööge palun  |
Ei mõju. Juba ligi 2a tagasi tuli näiteks iPad 2 välja koos sellise smart cover'iga. Magnet mõjutab lülitit (herkon või mis iganes seal on).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
10.01.2013 19:12:21
|
|
|
| Päris paugust vist ei toimi, vaja mõningaid appe ja vist isegi ruutimist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
10.01.2013 22:44:44
|
|
|
Toimib täitsa paugust
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
PriitPeljo
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2012
|
11.01.2013 11:17:29
|
|
|
Küsimus, et kas keegi saab oma N7-ga mängida mänge sellel lehel http://www.papunet.net/pelit/
sama Flash mis on mul n7-le installitud on ka telefonile Note N7000 installitud. Note-ga saan seal mänge mängida aga N7 ütleb et vaja flash installida.
hea oleks lapsega seal neid vahvaid ja harivaid mänge mängida ilma et peaks kasutama tava arvutit.
N7 siis mul 32GB ja 3G toega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
11.01.2013 11:37:44
|
|
|
| PriitPeljo kirjutas: |
Küsimus, et kas keegi saab oma N7-ga mängida mänge sellel lehel http://www.papunet.net/pelit/
sama Flash mis on mul n7-le installitud on ka telefonile Note N7000 installitud. Note-ga saan seal mänge mängida aga N7 ütleb et vaja flash installida.
hea oleks lapsega seal neid vahvaid ja harivaid mänge mängida ilma et peaks kasutama tava arvutit.
N7 siis mul 32GB ja 3G toega |
Chromega ei saa, mingi muu browseri pead installima, Dolphini näiteks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PriitPeljo
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2012
|
11.01.2013 11:59:48
|
|
|
olen 3me erineva browseriga proovinud. ei tööta.
Note mul 4.0.4 aga N7 JB, võibolla JB ja Flash ei sobi enam kokku.
ootan Note-le JB ära ja vaatab kas Note ka siis enam ei mängi kõiki Flash-i asju.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kremka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
11.01.2013 12:08:09
|
|
|
| Built-IN Browseriga peaks ju ommeti töötama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
11.01.2013 12:11:39
|
|
|
| Et flash 100% töötaks on mul õnnestunud ainult Firefoxi + Adobe flash playeriga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PriitPeljo
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2012
|
11.01.2013 12:19:58
|
|
|
| Kremka kirjutas: |
| Built-IN Browseriga peaks ju ommeti töötama. |
kas sinul töötab?
eks õhtul kodus proovin veel neid variante.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
11.01.2013 12:24:51
|
|
|
Kremka, ICS'i või JB'iga kadus androidil ametlik flash tugi, ehk ei pea töötama built-in browseriga.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| tagasi üles |
|
 |
PriitPeljo
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kremka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PriitPeljo
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2012
|
11.01.2013 13:00:43
|
|
|
Tänud Kremka, proovin kodus õhtal järgi ja annan vastukaja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
11.01.2013 17:59:07
|
|
|
Sain mängida. Ma installisin selle juhendi järgi http://howto.cnet.com/8301-11310_39-57554629-285/install-adobe-flash-player-on-jelly-bean-devices/
Huvitaks rootimise teema. Kas on ka mõnda lihtsat viisi, et installib ise ühe kahe klõpsuga, või next, next....reboot.
Sain kätte tellitud OTG kaabli, mis pidi imesid tegema, aga mul ei midagi. Mälupulgale ega välisele kettale(lisatoitega) ei reageerinud kuidagi. Proovisin ka HTC telefoniga, seal ilmub tekst "car mode enabled" ja kõik.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PriitPeljo
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2012
|
11.01.2013 23:18:21
|
|
|
bingo, homme vist ka kohalikest poodidest sellise kaaabli ostan. Ja annan siis teada et kuda minu n7 ja note sellele reageerivad
Kas saate ainult mänge avada vôi neid ka mängida?
Näteks selle mängu puzled paika panna http://papunet.net/pelit/_palapelit/kolopalapeli/
Minul ei ole õnnestunud see 4ja browseriga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
12.01.2013 00:00:35
|
|
|
bingo, USB storage jaoks vist rooti vaja.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
12.01.2013 10:55:42
|
|
|
Rootimine on esimene asi mida võiks teha, siis ei pea tulevikus muretsema kas mingi asi töötab või mitte.
Targem on teha kohe alguses, kuna kõik kustub (läheb tagasi olekusse nagu karbist välja võttes)
Ise tegin sellega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
12.01.2013 11:12:38
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Rootimine on esimene asi mida võiks teha, siis ei pea tulevikus muretsema kas mingi asi töötab või mitte.
Targem on teha kohe alguses, kuna kõik kustub (läheb tagasi olekusse nagu karbist välja võttes)
Ise tegin sellega. |
Root nullib garantii?
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
12.01.2013 11:25:58
|
|
|
DVDRW, kui seade pekkis (pilti ette ei võta näiteks), siis ei unroodi sa midagi.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
12.01.2013 11:50:05
|
|
|
Alati on võimalus ka 2 aastat oodata ja siis rootida
Ketta tööle saamiseks kasutasin veel Stickmount appi.
Keegi võiks microUSB pisikesi microSD lugejaid tootma hakata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martmaalt
HV vaatleja
liitunud: 07.10.2011
|
12.01.2013 15:05:22
|
|
|
Looda sa, ma tellisin miski 10$ kaaned tahvlile, siiamaani ootan. 23 dets läks välja ja avati hiina tollis 02.01:
tracking number 2012 Opening 10010200 EE 20130102 1527
Kahtlustan, et jäängi ootama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
12.01.2013 15:36:40
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Rootimine on esimene asi mida võiks teha, siis ei pea tulevikus muretsema kas mingi asi töötab või mitte.
Targem on teha kohe alguses, kuna kõik kustub (läheb tagasi olekusse nagu karbist välja võttes)
Ise tegin sellega. |
on suur võimalus rootimise käigus asi telliseks lasta? muidu kunagi HTC-telef. sai seda tehtud küll ja isegi edukalt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
12.01.2013 15:41:04
|
|
|
Hiinast tulebki teinekord kaua, minu jõulude aeg tellitud kaaned jõudsid käesoleva nädala keskel. Arvasin, et läheb kauem.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
12.01.2013 15:41:06
|
|
|
| martmaalt kirjutas: |
Looda sa, ma tellisin miski 10$ kaaned tahvlile, siiamaani ootan. 23 dets läks välja ja avati hiina tollis 02.01:
tracking number 2012 Opening 10010200 EE 20130102 1527
Kahtlustan, et jäängi ootama  |
Ai pagan, siis on pahasti. Samast kohast?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
12.01.2013 15:54:57
|
|
|
PriitPeljo
Mängu avas, aga puzzletükke liigutada ei saanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martmaalt
HV vaatleja
liitunud: 07.10.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
12.01.2013 16:09:19
|
|
|
| No õnneks seal kirjas, et peale ülevaatust saadetakse edasi. Loodetavasti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
12.01.2013 16:33:04
|
|
|
USB OTG kaabel + xbox 360 pult = päris mõnus gaming experience. dead trigger + gta vice city jooksevad ilusti puldiga ja päris lust on mängida. Ainult rohkem mänge võiks pulti toetada - peab vist ära rootima ja hakkama neid puldi emulaatoreid või muid junne kasutama...
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
12.01.2013 17:12:44
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Rootimine on esimene asi mida võiks teha, siis ei pea tulevikus muretsema kas mingi asi töötab või mitte.
Targem on teha kohe alguses, kuna kõik kustub (läheb tagasi olekusse nagu karbist välja võttes)
Ise tegin sellega. |
Esimene pilt näitab, et saab teha backupi (ei tea küll millest).
Kas sellega rootimine läheb probleemideta (ma pole kunagi rootinud) ja need valikud jätan nagu piltidel on?
Mis ROM peale panna?
E: Nexus 7 up to 1TB storage without Root http://www.youtube.com/watch?v=xcC7ri-kifo alates 2:30
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
12.01.2013 17:31:34
|
|
|
Kas 7" väikseks ei jää? Selles mõttes, et ostad ära ja varsti hakkad mõtlema, et krt, oleks võinud ikka suurema võtta.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
12.01.2013 18:12:46
|
|
|
7" saab mugavalt ühe käega servadest hoida (mistõttu võiks ekraani servad olla max 5mm) + põuetaskus olles ei saa arugi, et kaasas on.
Ise kasutan enamasti Landscape mode. Ja ka siis ei puuduta mul käsi ekraani: kolm sõrme toetab alt, pöial hoiab vasakult servast ülevalt poolt ja väikseim sõrm alt keskelt.
10" seadmega kaob palju mugavusi + on kallim ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
12.01.2013 18:15:50
|
|
|
Mul on kogemus 10-tollise Samsung Galaxy Tab-iga ja ausalt öeldes ei kujuta pisemat ette.
7-tolline on minu silmis selline ei liha ega kala - pole enam päris telefoni mõõdus ja samas ei anna nagu kasutatava tahvli mõõtu ka välja ... ootan ise pikisilmi 3G ja Wifiga Nexus 10 saabumist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|