Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Asus|Google Nexus 7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
loomet
HV kasutaja
loomet

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2013 23:20:50 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Ümbrisesse võiks olla sisseehitatud microSD lugeja.

Optimist.. icon_smile.gif

Aga see on päris hea: http://www.ebay.com/itm/Smart-Cover-Stand-Magnetic-Slim-Case-Skin-for-Asus-Google-nexus-7-Tablet-PC-New-/160870602721?ssPageName=ADME:X:AAQ:US:1123

Paned kaane kinni siis lülib tahvli välja ka.

_________________
/R.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2013 23:52:40 vasta tsitaadiga

Täna proovisin siis eesti maapealse digitv vormingus faili mängida. Vaikimisi peal olev pleier ei suuda. Proovisin ka muid enamlevinud pleiereid, igaühega mingid anomaaliad. Kuni jõudsin Bsplayerini. Mängib puhtalt! Lisaks mängib ka 1080P 60fps faile täiesti sujuvalt! Teiste pleieritega oli märgata mõningast hakkimist, juba olin leppinud, et ju vist n7 lihtsalt ei vea täielikult 60fps 1080P välja. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 11:02:04 vasta tsitaadiga

https://play.google.com/store/devices/details?id=nexus_7_32gb_hspa_att&feature=home-mt-0#?t=W251bGwsMSwyLDcwMywiZGV2aWNlLW5leHVzXzdfMzJnYl9oc3BhX2F0dCJd
Ametlikult saab nüüd Google Play kaudu ka Eestis Nexus 7 kõiki kolme varianti osta thumbs_up.gif

E: sorri, proovisin, laseb korvi lisada aga Shipping valikus ainult USA. Pettis sellega ära, et maakeelne pakkumine ja korvi lisamise võimalus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 11:29:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sorry! Devices on Google Play is not available in your country yet.
We're working to bring devices to more countries as quickly as possible.
Please check back again soon.

nope

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Realist
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 16:29:32 vasta tsitaadiga

Ka õnnelik N7 omanik softina 4.2.1 kasutada tundub päris hea. Elisa pakub praegult päris headel tingimustel 32gb Nexus 7meid. Eriti lahe on mitme kasutaja tugi kuna kodus huvilisi rohkem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 10.01.2013 16:38:15 vasta tsitaadiga

Kuidas see 7'' filmide jaoks on? Kannatab vaadata või jääb ikka väikeseks?
_________________
PSN: weaselEST
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 16:41:10 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Kuidas see 7'' filmide jaoks on? Kannatab vaadata või jääb ikka väikeseks?
See on sügavalt isiklik tunnetus, osad vaatavad 3,5'' pealt ka filme ja on rahul. Mulle isiklikult alla ~30'' ekraani ei meeldi filmi vaadata näiteks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.01.2013 17:00:03 vasta tsitaadiga

Voodis ja autos on üsna ok vaadata sarju vähemasti 4.7'' pealt, 7 peaks oluliselt parem olema.
Mobiiliga vaatamisel põhimure on see, et kõlar on ekraani taga ja suunab eemale hääle, peab käega tagasi enda poole põrgatama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 17:12:31 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Voodis ja autos on üsna ok vaadata sarju vähemasti 4.7'' pealt, 7 peaks oluliselt parem olema.
Mobiiliga vaatamisel põhimure on see, et kõlar on ekraani taga ja suunab eemale hääle, peab käega tagasi enda poole põrgatama.


Nexus 7'l ka taga ja peab käega suunama. Muidu näiteks klappidega on lennukis ideaalseks kaaslaseks icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 10.01.2013 17:12:37 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Voodis ja autos on üsna ok vaadata sarju vähemasti 4.7'' pealt, 7 peaks oluliselt parem olema.
Mobiiliga vaatamisel põhimure on see, et kõlar on ekraani taga ja suunab eemale hääle, peab käega tagasi enda poole põrgatama.
'

Mul on pigem voodis enne magaminekut lugemine teemaks + seriaalid/filmid. Hetkel kasutan ipadi (1gen), aga see ei toeta mõndasid olulisi failiformaate ja väga uimane on ka. Heli kõrvaklappidest.

_________________
PSN: weaselEST
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 17:30:10 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Hetkel kasutan ipadi (1gen), aga see ei toeta mõndasid olulisi failiformaate ja väga uimane on ka. Heli kõrvaklappidest.

Downgrade'i 4.3.3 peale ja kasuta VLC-d. Ei tohiks probleeme jääda.

7" on muide täpselt see suurus, kust alates full HD reso kasutamine mõistlik on. Erinevalt 5"-st. 1920p 7" peal on 315 PPI.

Filmide vaatamise osas, nii et neist ka mingi naudingu saaks, olen paraku Markoga sama meelt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 17:32:38 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
Nexus 7'l ka taga ja peab käega suunama. Muidu näiteks klappidega on lennukis ideaalseks kaaslaseks icon_cool.gif

http://www.euronics.ee/tootekaart/35756/Audio_ja_video/Korvaklapid/JBLREF610WHT icon_wink.gif
Ajaviiteks rongis/bussis jms on n7 ideaalne kaaslane eriti kui kuskil pead passima, aeg läheb niuhti thumbs_up.gif
Muidugi FULLHD filmide puhul kodus eelistan kodukino.
Metsikult detailne muru on sel videol N7 peal vaadates (1:30) icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 10.01.2013 17:43:49 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
weasel kirjutas:
Hetkel kasutan ipadi (1gen), aga see ei toeta mõndasid olulisi failiformaate ja väga uimane on ka. Heli kõrvaklappidest.

Downgrade'i 4.3.3 peale ja kasuta VLC-d. Ei tohiks probleeme jääda.

7" on muide täpselt see suurus, kust alates full HD reso kasutamine mõistlik on. Erinevalt 5"-st. 1920p 7" peal on 315 PPI.

Filmide vaatamise osas, nii et neist ka mingi naudingu saaks, olen paraku Markoga sama meelt.


See jäi mainimata, et striimin neid võrgukettalt ja suuremate failide puhul jääb see vana ipääd ikka väga jänni. Samas tahaks ikka N10-t, aga seda imelooma vist siia ei satugi.

_________________
PSN: weaselEST
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 17:59:12 vasta tsitaadiga

lennukis on ka 3,5 " (vist) telefonist seriaale vaadatud, hotellitoas voodis kah. 7" peaks ikka parem olema ju icon_smile.gif Kui ainult mälu rohkem oleks, kas need USB OTG kaablid töötavad asjaga lihtsalt, et viskan pulga kaabli külge ja voilaa?
icon_smile.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 10.01.2013 18:21:19 vasta tsitaadiga

Küsimus nende kaante kohta millel magnet sees on ja automaatselt n7 äratab. Kas need magnetid kuidagi halvasti ei mõju tehnikale (n7'le) ? icon_redface.gif Täielik võhik selle koha pealt, seega ärge siis näkku lööge palun icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 18:38:17 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
Küsimus nende kaante kohta millel magnet sees on ja automaatselt n7 äratab. Kas need magnetid kuidagi halvasti ei mõju tehnikale (n7'le) ? icon_redface.gif Täielik võhik selle koha pealt, seega ärge siis näkku lööge palun icon_rolleyes.gif

Ei mõju. Juba ligi 2a tagasi tuli näiteks iPad 2 välja koos sellise smart cover'iga. Magnet mõjutab lülitit (herkon või mis iganes seal on).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 19:12:21 vasta tsitaadiga

Päris paugust vist ei toimi, vaja mõningaid appe ja vist isegi ruutimist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 22:44:44 vasta tsitaadiga

Toimib täitsa paugust icon_razz1.gif
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitPeljo
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2012




sõnum 11.01.2013 11:17:29 vasta tsitaadiga

Küsimus, et kas keegi saab oma N7-ga mängida mänge sellel lehel http://www.papunet.net/pelit/

sama Flash mis on mul n7-le installitud on ka telefonile Note N7000 installitud. Note-ga saan seal mänge mängida aga N7 ütleb et vaja flash installida.

hea oleks lapsega seal neid vahvaid ja harivaid mänge mängida ilma et peaks kasutama tava arvutit.

N7 siis mul 32GB ja 3G toega
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.01.2013 11:37:44 vasta tsitaadiga

PriitPeljo kirjutas:
Küsimus, et kas keegi saab oma N7-ga mängida mänge sellel lehel http://www.papunet.net/pelit/

sama Flash mis on mul n7-le installitud on ka telefonile Note N7000 installitud. Note-ga saan seal mänge mängida aga N7 ütleb et vaja flash installida.

hea oleks lapsega seal neid vahvaid ja harivaid mänge mängida ilma et peaks kasutama tava arvutit.

N7 siis mul 32GB ja 3G toega


Chromega ei saa, mingi muu browseri pead installima, Dolphini näiteks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitPeljo
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2012




sõnum 11.01.2013 11:59:48 vasta tsitaadiga

olen 3me erineva browseriga proovinud. ei tööta.
Note mul 4.0.4 aga N7 JB, võibolla JB ja Flash ei sobi enam kokku.
ootan Note-le JB ära ja vaatab kas Note ka siis enam ei mängi kõiki Flash-i asju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2013 12:08:09 vasta tsitaadiga

Built-IN Browseriga peaks ju ommeti töötama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2013 12:11:39 vasta tsitaadiga

Et flash 100% töötaks on mul õnnestunud ainult Firefoxi + Adobe flash playeriga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitPeljo
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2012




sõnum 11.01.2013 12:19:58 vasta tsitaadiga

Kremka kirjutas:
Built-IN Browseriga peaks ju ommeti töötama.


kas sinul töötab?

eks õhtul kodus proovin veel neid variante.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2013 12:24:51 vasta tsitaadiga

Kremka, ICS'i või JB'iga kadus androidil ametlik flash tugi, ehk ei pea töötama built-in browseriga.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PriitPeljo
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2012




sõnum 11.01.2013 12:33:56 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Et flash 100% töötaks on mul õnnestunud ainult Firefoxi + Adobe flash playeriga


tänud, proovin hiljem Firefox'ga
http://www.youtube.com/watch?v=Xpn603oZbIQ

kuigi ka praegu pea kõki Flash asju toimetab aga huvitav et sellel lehel ei toimeta http://www.papunet.net/pelit/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2013 12:46:43 vasta tsitaadiga

Üldiselt ma kasutan Chrome mis ei toeta Flash ja never will.
Proovisin seda sinu lehte Browseris. Ver: 4.1.1-418202 kui se midagi loeb.
Peale on ka intallitud https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.flashplayer
Works like Charm. JB 4.1.1.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitPeljo
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2012




sõnum 11.01.2013 13:00:43 vasta tsitaadiga

Kremka kirjutas:
Üldiselt ma kasutan Chrome mis ei toeta Flash ja never will.
Proovisin seda sinu lehte Browseris. Ver: 4.1.1-418202 kui se midagi loeb.
Peale on ka intallitud https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.flashplayer
Works like Charm. JB 4.1.1.


Tänud Kremka, proovin kodus õhtal järgi ja annan vastukaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2013 17:59:07 vasta tsitaadiga

PriitPeljo kirjutas:
Küsimus, et kas keegi saab oma N7-ga mängida mänge sellel lehel http://www.papunet.net/pelit/
Sain mängida. Ma installisin selle juhendi järgi http://howto.cnet.com/8301-11310_39-57554629-285/install-adobe-flash-player-on-jelly-bean-devices/

Huvitaks rootimise teema. Kas on ka mõnda lihtsat viisi, et installib ise ühe kahe klõpsuga, või next, next....reboot.

Sain kätte tellitud OTG kaabli, mis pidi imesid tegema, aga mul ei midagi. Mälupulgale ega välisele kettale(lisatoitega) ei reageerinud kuidagi. Proovisin ka HTC telefoniga, seal ilmub tekst "car mode enabled" ja kõik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitPeljo
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2012




sõnum 11.01.2013 23:18:21 vasta tsitaadiga

bingo, homme vist ka kohalikest poodidest sellise kaaabli ostan. Ja annan siis teada et kuda minu n7 ja note sellele reageerivad

PriitPeljo kirjutas:
Küsimus, et kas keegi saab oma N7-ga mängida mänge sellel lehel http://www.papunet.net/pelit/



Kas saate ainult mänge avada vôi neid ka mängida?

Näteks selle mängu puzled paika panna http://papunet.net/pelit/_palapelit/kolopalapeli/

Minul ei ole õnnestunud see 4ja browseriga icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 00:00:35 vasta tsitaadiga

bingo, USB storage jaoks vist rooti vaja.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 00:15:44 vasta tsitaadiga

Eestikeelne arvustus icon_arrow.gif http://www.kahvel.ee/17329/arvustus-nexus-7/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 10:55:42 vasta tsitaadiga

Rootimine on esimene asi mida võiks teha, siis ei pea tulevikus muretsema kas mingi asi töötab või mitte.
Targem on teha kohe alguses, kuna kõik kustub (läheb tagasi olekusse nagu karbist välja võttes)
Ise tegin sellega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 11:12:38 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Rootimine on esimene asi mida võiks teha, siis ei pea tulevikus muretsema kas mingi asi töötab või mitte.
Targem on teha kohe alguses, kuna kõik kustub (läheb tagasi olekusse nagu karbist välja võttes)
Ise tegin sellega.

Root nullib garantii?

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 11:23:10 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Root nullib garantii?

Root or not to root Nexus 7
Kui unrootida siis on garantii tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 11:25:58 vasta tsitaadiga

DVDRW, kui seade pekkis (pilti ette ei võta näiteks), siis ei unroodi sa midagi.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 11:50:05 vasta tsitaadiga

Alati on võimalus ka 2 aastat oodata ja siis rootida icon_razz1.gif
Ketta tööle saamiseks kasutasin veel Stickmount appi.
Keegi võiks microUSB pisikesi microSD lugejaid tootma hakata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 14:43:39 vasta tsitaadiga

http://dx.com/p/bg-7-rechargeable-wireless-bluetooth-61-key-keyboard-for-google-nexus-7-silver-black-175448#
Tellisin omale BT klaviatuuri, vähem kui 19eur, loodan kiiret saabumist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martmaalt
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2011




sõnum 12.01.2013 15:05:22 vasta tsitaadiga

timok kirjutas:
http://dx.com/p/bg-7-rechargeable-wireless-bluetooth-61-key-keyboard-for-google-nexus-7-silver-black-175448#
Tellisin omale BT klaviatuuri, vähem kui 19eur, loodan kiiret saabumist.


Looda sa, ma tellisin miski 10$ kaaned tahvlile, siiamaani ootan. 23 dets läks välja ja avati hiina tollis 02.01:
tracking number 2012 Opening 10010200 EE 20130102 1527
Kahtlustan, et jäängi ootama icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 15:36:40 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Rootimine on esimene asi mida võiks teha, siis ei pea tulevikus muretsema kas mingi asi töötab või mitte.
Targem on teha kohe alguses, kuna kõik kustub (läheb tagasi olekusse nagu karbist välja võttes)
Ise tegin sellega.



on suur võimalus rootimise käigus asi telliseks lasta? muidu kunagi HTC-telef. sai seda tehtud küll ja isegi edukalt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 15:41:04 vasta tsitaadiga

Hiinast tulebki teinekord kaua, minu jõulude aeg tellitud kaaned jõudsid käesoleva nädala keskel. Arvasin, et läheb kauem.
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 15:41:06 vasta tsitaadiga

martmaalt kirjutas:
timok kirjutas:
http://dx.com/p/bg-7-rechargeable-wireless-bluetooth-61-key-keyboard-for-google-nexus-7-silver-black-175448#
Tellisin omale BT klaviatuuri, vähem kui 19eur, loodan kiiret saabumist.


Looda sa, ma tellisin miski 10$ kaaned tahvlile, siiamaani ootan. 23 dets läks välja ja avati hiina tollis 02.01:
tracking number 2012 Opening 10010200 EE 20130102 1527
Kahtlustan, et jäängi ootama icon_sad.gif


Ai pagan, siis on pahasti. Samast kohast?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 15:54:57 vasta tsitaadiga

PriitPeljo
Mängu avas, aga puzzletükke liigutada ei saanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martmaalt
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2011




sõnum 12.01.2013 16:06:03 vasta tsitaadiga

timok kirjutas:

Ai pagan, siis on pahasti. Samast kohast?


Samast kohast jah....
http://au.answers.yahoo.com/question/index?qid=20121216211639AAzXERS
ja mul just seesama kood ja jama ongi, lisasin igaks juhuks tellimusele 1,7$ eest tracking'u ja nüüd ta seal on icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 16:09:19 vasta tsitaadiga

No õnneks seal kirjas, et peale ülevaatust saadetakse edasi. Loodetavasti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 16:33:04 vasta tsitaadiga

USB OTG kaabel + xbox 360 pult = päris mõnus gaming experience. dead trigger + gta vice city jooksevad ilusti puldiga ja päris lust on mängida. Ainult rohkem mänge võiks pulti toetada - peab vist ära rootima ja hakkama neid puldi emulaatoreid või muid junne kasutama...
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 17:12:44 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Rootimine on esimene asi mida võiks teha, siis ei pea tulevikus muretsema kas mingi asi töötab või mitte.
Targem on teha kohe alguses, kuna kõik kustub (läheb tagasi olekusse nagu karbist välja võttes)
Ise tegin sellega.

Esimene pilt näitab, et saab teha backupi (ei tea küll millest).
Kas sellega rootimine läheb probleemideta (ma pole kunagi rootinud) ja need valikud jätan nagu piltidel on?
Mis ROM peale panna?

E: Nexus 7 up to 1TB storage without Root http://www.youtube.com/watch?v=xcC7ri-kifo alates 2:30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 17:31:34 vasta tsitaadiga

Kas 7" väikseks ei jää? Selles mõttes, et ostad ära ja varsti hakkad mõtlema, et krt, oleks võinud ikka suurema võtta.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 18:12:46 vasta tsitaadiga

7" saab mugavalt ühe käega servadest hoida (mistõttu võiks ekraani servad olla max 5mm) + põuetaskus olles ei saa arugi, et kaasas on.
Ise kasutan enamasti Landscape mode. Ja ka siis ei puuduta mul käsi ekraani: kolm sõrme toetab alt, pöial hoiab vasakult servast ülevalt poolt ja väikseim sõrm alt keskelt.
10" seadmega kaob palju mugavusi + on kallim ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 18:15:50 vasta tsitaadiga

Mul on kogemus 10-tollise Samsung Galaxy Tab-iga ja ausalt öeldes ei kujuta pisemat ette.
7-tolline on minu silmis selline ei liha ega kala - pole enam päris telefoni mõõdus ja samas ei anna nagu kasutatava tahvli mõõtu ka välja ... ootan ise pikisilmi 3G ja Wifiga Nexus 10 saabumist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Asus|Google Nexus 7 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.