|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
24.11.2012 17:25:38
|
|
|
| Shoptost 2 pakki tellitud pooleteist tunnise vahega 12.nov , hiljem tellitud kohal juba esmaspäevast aga teisest pakist pole haisugi.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matrix
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
27.11.2012 12:30:03
|
|
|
Nüüd, kus see paki saabumise maksimaalne 28 päeva ammu möödas, paneb ShopTo.Net täiega tuima, ei mingeid vastuseid enam minu järelpärimistele ja raha tagasi nõudmistele. Seega endiselt strong avoid recommentation for ShopTo.Net. (Ka vesi võib järjekindla tilkumisega kivisse augu uuristada. See soovitus ongi guuglis juba ilusti esikohal).
_________________ Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
27.11.2012 13:15:17
|
|
|
| Ah raudselt mingi kohalik postiljon paneb asju tuuri sul.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
27.11.2012 13:23:30
|
|
|
| Shopto ei ole kullerifirma. Samuti ei ole seda Zavvi, Game jne. Sa ei ole neil ainuke klient, et kohe saavad sulle vastata. Kannata natuke. Üldiselt saad raha tagasi või saadetakse uus mäng.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matrix
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
29.11.2012 11:52:45
|
|
|
ShopTo.Net on ikka täiesti uskumatu firma. Kui ma tahan raha tagasi saada, siis ainus võimalus on täita nende lehel Lost Parcel Claim Form, ainus väike asi, et see form ei tööta neil, ning sõnumina saadetud nõuet nad ei tunnista. Ja kui ma tahan pakki kätte saada/üles leida, tuleb endal pöörduda Royal Maili poole. Nemad ei liiguta lillegi. Nii et still strong avoid recommentation for ShopTo.Net.
Lähen ise detsembris Inglismaale, ja kui tüübid selleks ajaks end ei liiguta, siis astun suurima rõõmuga nende kontorist läbi.
_________________ Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kn1ghT
HV vaatleja
liitunud: 18.11.2002
|
29.11.2012 13:36:58
|
|
|
oot sa siis ei soovita shopto-d?
jäi natuke segaseks eelnevate postide põhjal.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
29.11.2012 14:30:57
|
|
|
Mainin igaks juhuks, et novembrist veebruarini (+ veebruar Aasias) on postinduses "pühade hullus" ja pakkide liikumine on ettearvamatu kiirusega (loe: aeglusega)...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matrix
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
04.12.2012 11:43:45
|
|
|
| Kn1ghT kirjutas: |
oot sa siis ei soovita shopto-d?
jäi natuke segaseks eelnevate postide põhjal. |
Just. Praegune seis on, et nendega on olnud probleeme kaks korda kahest. Eriti vihaseks ajab see, et tegemist on olnud eeltellimustega.
Vahepeal siis sellised arengud, et kuna mul ei õnnestunud nende lehel vormi täita, siis saatsid nad selle mulle maili peale. Vorm tuli välja trükkida, allkirjastada, sisseskännida, ning nende lehele uploadida. Eks näis, kas nüüd hakkavad asjad liikuma.
_________________ Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
04.12.2012 16:34:34
|
|
|
Näiteks ma olen tellinud sealt 23 korda ja kõik pakid 2 nädala sees kätte saanud. Just saying. Samas see track record ei sisalda viimasest aastast midagi, aga vähemalt kunagi oli see OK koht
Sinu 2/2'st (100%) läbikukkumise näitaja on muidugi muljetavaldav. Peaks proovima ja tellima mingi PSABR'i.. tglt mängimist piisavalt hetkel.
Sain oma amazoni paki kätte. 24ndal pandi USA'st posti ja 29'nda hommikul oli postiljon ukse taga möllamas.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linux
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2003
|
05.12.2012 16:36:02
|
|
|
hmm,
ma olen shopto'st tellinud kahe kuu vältel u 4 asja ja kõik, kaasaarvatud eilne pakk, tulid u nädalase ootamisega kohale.Ilusti veel postkasti(ps3 mängud, vita mäng ja vita kaitseymbris), ennem on jäetud mingi kiri, et tule postkontorisse.
Tellitud on nad veel selle kõige odavama saatmisega, mis ei sisalda trackimist.
Just sayin, ise oleks ka suht pahane, ja ilusti kohale tulemise jutti ei tahaks uskuda vms, kui ise sama situatsiooni sees oleksin : )
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
05.12.2012 16:46:27
|
|
|
| linux, Mis head kraami sa vitale said sealt siis?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linux
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2003
|
05.12.2012 19:35:03
|
|
|
Ma tellisin endale sealt selle kaitsekoti nö ja enne seda oli mingi plastikust kaitse, mis ma arvasin, on psp sarnane, et kummid sees, aga oli lihtsalt plastik, mis vita kattis ja lumines mängu.Aksessuaare minu meelest ShopTo's väga pole, aga noh, koti sain vähemalt ja suht kiirelt veel.Yldiselt, kui suurem mälukaart vital on, siis tasuks need mängud tirida(PSN), ei pea nende kaartitega mässama.
| asdasd kirjutas: |
| linux, Mis head kraami sa vitale said sealt siis? |
[/url]
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matrix
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
07.12.2012 10:30:16
|
|
|
Eile jõudis pakk lõpuks kohale, näeb üsna räsitud välja ja templiga MISSENT TO KENYA. Ehk viimane aeg on muuta Estonia Estland-iks, ning trikolor asendada ristilipuga, et Royal Maili sorteerimiskeskustes iga viimanegi neeger teaks kus me asume, mitte ei arvaks, et Estonia asub East-Africas või East-Kenyas.
_________________ Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
07.12.2012 14:20:23
|
|
|
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scaryx
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2007
|
17.12.2012 18:18:58
|
|
|
pyhade aeg vist juba käes...zavvist pandi 5ndal 3 pakki teele, mitte ükski neist pole siiani kohale jõudnud, närviliseks teeb see, et enam ei hoita lihtsaadetiste kohta mitte mingit infot eesti posti arvutis, kui pakiteatis on välja läinud ja ära kadunud, siis istudki pimedas
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
akk
HV kasutaja
liitunud: 10.07.2006
|
17.12.2012 19:03:30
|
|
|
no ma ootan ka HMV pakki, mis pandi teele 23. nov. Samal ajal pandi ka Zavvist pakk teele, mis jõudis ilusti 5ndal kohale. HMV oma ootan siiani.
Olen paar korda tahtnud käia postkontoris pärimas ka, aga kui seal üle 3 inimese järjekorras seisab, siis võib nii poole kuni tunnise ootamiseg arvestada enne kui jutule saad. Viimasel ajal on seal muidugi 10 inimest järjekorras olnud.. nii et ma olena alati uksel heaga ringi keeranud.. ei ole mul seda aega, et seal tund aega infot oodata. Vägev on muidugi, et Eesti Postil on 400 000 inimese teenindamiseks 3 inimest tööle pandud. Täna küsisin neil uudishimust, et mis on selle loogika taga, et 2012 aastal peab inimene tunde postkontoris veetma.. vahet pole kas pühad või mitte... vastus oli muidugi selline, mis sunnib mind hädasti alternatiivi otsima, sest paistab et neil ei ole kavas iialgi oma teenuse kvaliteeti tõsta. Absurd, arvestades, et netikaubanduse ajastul peaksid kuller-ja transportteenuseid pakkuvad firmad käsi kokku lööma, sest nende teenus on süsteemi hädavajalik osa ja töö ei peaks neil küll kunagi otsa lõppema. Noh vähemalt nii kaua, kui kaupu teleportima ei hakata
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smartwo
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2012
|
21.12.2012 22:25:50
|
|
|
Endalgi selle kuu alguses mõned mängud tellitud nii shopto'st kui zavvist. Ainult 1 on jõudnud kohale. 3 mängu veel seiklevad kuskil. 5-7 päevasest postiajast on viimasel ajal asi väga kaugel. Tuleb vähemalt 3 nädalaga arvestada
_________________ www.autonavi.ee (Auto mudelikohased raadiod ja navi seadmed...) |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
22.12.2012 14:56:42
|
|
|
| tsitaat: |
5-7 päevasest postiajast on viimasel ajal asi väga kaugel. Tuleb vähemalt 3 nädalaga arvestada
|
| beastbeats kirjutas: |
| Mainin igaks juhuks, et novembrist veebruarini (+ veebruar Aasias) on postinduses "pühade hullus" ja pakkide liikumine on ettearvamatu kiirusega (loe: aeglusega)... |
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noormees16
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2009
|
25.12.2012 22:15:41
|
|
|
| Kas game.co.uk leht on siiani veel normaalne või enam ei tasu sealt tellida ?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
26.12.2012 00:04:36
|
|
|
| Noormees16 kirjutas: |
| Kas game.co.uk leht on siiani veel normaalne või enam ei tasu sealt tellida ? |
Pole tal viga midagi
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
26.12.2012 18:48:03
|
|
|
6.dets vormistasin games horizoni tellimuse, hetkel pole veel midagi. Väike möödapanek oli ilmselt tellimuse sooritamine vahetult enne pühi
e:
game.co.uk-s siis.
viimati muutis Anti 27.12.2012 00:11:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
26.12.2012 23:10:29
|
|
|
| Noormees16 kirjutas: |
| Kas game.co.uk leht on siiani veel normaalne või enam ei tasu sealt tellida ? |
Lehe enda ülesehitus ja disain on koeras*tt; kuid vahel leiab sealt häid pakkumisi - eile just tellisin paar mängu
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
31.12.2012 11:51:44
|
|
|
Viimasel ajal paar mängu tellinud sealt, kõik OK!
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
twm
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2006
|
31.12.2012 16:49:54
|
|
|
3. ja 4. kuupäeval postitatud Zavvi saadetised täna kohal.
_________________ "When trouble arises and things look bad, there is always one individual who perceives a solution and is willing to take command. Very often, that individual is crazy. " |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
31.12.2012 21:11:35
|
|
|
ex6, Game'l ammu uued omanikud
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scaryx
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2007
|
02.01.2013 10:50:03
|
|
|
5 dets UK's posti pandud mängu sain täna kätte
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smartwo
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2012
|
04.01.2013 13:27:11
|
|
|
Mul samal ajal paar mängu sealt posti pandud, kuid ei midagi
_________________ www.autonavi.ee (Auto mudelikohased raadiod ja navi seadmed...) |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matrix
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
04.01.2013 14:11:57
|
|
|
Käisin pühade vahel Londonis, kuna kõik poed kuulutasid tohutuid alesid, siis astusin ka ühte mängupoodi sisse. Uuemate mängude hinnad olid £19. Vanemad veel odavamad. Nii et netipoed on ikka ropud röövlid. Edasi-tagasi pilet maksis €125.
_________________ Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
04.01.2013 18:40:30
|
|
|
Plaan netist 2x Fifa 13 xbox 360'le võtta.
Amazonist tuleb tükihinnaks u 43€
Mida rohkem eksemplare, seda odavam tuleks saatmiskulu.
Kuna absoluutselt kiiret ei ole, ootan huvilisi, kes soovivad liituda ühistellimisega.
Samuti kui keegi teab, et näe, osta parem sealt, odavam saatmiskulu etc... oleksin tänulik, kui annate märku.
Tänud!
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jarmo
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2003
|
04.01.2013 19:22:14
|
|
|
| NeroEST kirjutas: |
Plaan netist 2x Fifa 13 xbox 360'le võtta.
Amazonist tuleb tükihinnaks u 43€
Mida rohkem eksemplare, seda odavam tuleks saatmiskulu.
Kuna absoluutselt kiiret ei ole, ootan huvilisi, kes soovivad liituda ühistellimisega.
Samuti kui keegi teab, et näe, osta parem sealt, odavam saatmiskulu etc... oleksin tänulik, kui annate märku.
Tänud! |
no aga võta kasvõi zavvist nt.. hetkel €38.69 ja veel vähemalt eelmise aasta lõpus postitamise eest tasu ei võetud.. otsid mõne discount koodi ka veel (£6 off Orders Over £60 at Zavvi vms) ja saad veel odavamalt..
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smartwo
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2012
|
06.01.2013 22:53:11
|
|
|
Ma ei soovita zavvist tellida. Postiajad väga pikad ning päris mitu paki pole üldse kohale tulnud. Ütleks, et amazonist on kindlam võtta kui sealt.
| Jarmo kirjutas: |
| NeroEST kirjutas: |
Plaan netist 2x Fifa 13 xbox 360'le võtta.
Amazonist tuleb tükihinnaks u 43€
Mida rohkem eksemplare, seda odavam tuleks saatmiskulu.
Kuna absoluutselt kiiret ei ole, ootan huvilisi, kes soovivad liituda ühistellimisega.
Samuti kui keegi teab, et näe, osta parem sealt, odavam saatmiskulu etc... oleksin tänulik, kui annate märku.
Tänud! |
no aga võta kasvõi zavvist nt.. hetkel €38.69 ja veel vähemalt eelmise aasta lõpus postitamise eest tasu ei võetud.. otsid mõne discount koodi ka veel (£6 off Orders Over £60 at Zavvi vms) ja saad veel odavamalt.. |
_________________ www.autonavi.ee (Auto mudelikohased raadiod ja navi seadmed...) |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jarmo
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2003
|
06.01.2013 23:03:41
|
|
|
| Smartwo kirjutas: |
Ma ei soovita zavvist tellida. Postiajad väga pikad ning päris mitu paki pole üldse kohale tulnud. Ütleks, et amazonist on kindlam võtta kui sealt.
| Jarmo kirjutas: |
| NeroEST kirjutas: |
Plaan netist 2x Fifa 13 xbox 360'le võtta.
Amazonist tuleb tükihinnaks u 43€
Mida rohkem eksemplare, seda odavam tuleks saatmiskulu.
Kuna absoluutselt kiiret ei ole, ootan huvilisi, kes soovivad liituda ühistellimisega.
Samuti kui keegi teab, et näe, osta parem sealt, odavam saatmiskulu etc... oleksin tänulik, kui annate märku.
Tänud! |
no aga võta kasvõi zavvist nt.. hetkel €38.69 ja veel vähemalt eelmise aasta lõpus postitamise eest tasu ei võetud.. otsid mõne discount koodi ka veel (£6 off Orders Over £60 at Zavvi vms) ja saad veel odavamalt.. |
|
aga öeldi ju, et absoluutselt kiiret ei ole ja tähtsam on hind.. pakid võivad kaotsi minna igal poolt tellides, seega kui seda kardad, siis tasub osta otse poest.. mina isiklikult olen tellinud sealt suurema osa oma mängudest (u 20 mängu) ja seni ei ole veel ükski kaduma läinud ega mingit muud probleemi nendega olnud.. samas ei ole ma kordagi amazonist midagi tellinud ja selle koha pealt ei oska kogemusi jagada..
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
07.01.2013 00:43:34
|
|
|
| tsitaat: |
Ma ei soovita zavvist tellida. Postiajad väga pikad ning päris mitu paki pole üldse kohale tulnud. Ütleks, et amazonist on kindlam võtta kui sealt.
|
Kui erinevad pühad, Islandi tuhapilv jms. kõrvale jätta, siis Zavvi'st (ma sealt aastate jooksul 60+ asja tellinud) reeglina 5 tööpäevaga pakid kohal.
Amazon on muidu tore koht, kuid paraku teeb postikulu sealt mängude ostmise reeglina suht mõtetuks...
Kui soovid kiirelt ja "probleemideta" mängu kätte saada, tuleb kohaliku kaupmehe käest osta - paraku väljendub mugavus ka hinnasildil.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
07.01.2013 10:52:11
|
|
|
Olen Zavvist umbes 10 korda tellinud mänge - ainult 1 mäng kaotsi läinud (Zavvist mitu mängu tellides tulevad mängud individuaalselt pakituna ja vahel saabuvad mitu mängu koos tellides eri päevadel).
Aga peale nende klienditeenindusele kirjutamist tuli varsti vastus et ärge muretsege, saadame uue paki veel täna teele.
Ma ei tea kas nad olid unustanud ühe mängu saata mitme mängu tellimusest, või ongi nad nii kliendisõbralikud kui mõni pakk kaduma läheb... igatahes bro teenindus oli/on.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiriE
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2003
|
07.01.2013 11:53:38
|
|
|
Shoptost tellinutele küsimus: Mis meetoditega viimasel ajal pakk Teieni jõudnud on? Eesti Post on postkasti toimetanud või mõni kullerteenuse firma on paki üle andnud?
Mul siin mingi imelik teema G4S kullerteenusega, kus kuller helistas mulle ja ütles et mulle pakk, aga ta ei saa täna ära tuua kuna sõitis Tallinnast välja. Nüüd nädal hiljem suhtlen dispetseriga ja nad on paki üles leidmisega raskustes.
Ainukene pakk, mida tõepoolest oskan oodata on shopto pakk...aga you never know.
Aah. Pakk pandi UK-st teele 09.12.2012.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
07.01.2013 12:03:17
|
|
|
kiriE, see oleneb, kas võtsid odavama või kallima postituse - odavama kohaletoimetamine sõltub postitöötaja suvast (kas jätab paki postkasti või siis teatise selle kohta); kallima puhul on tegu tähitud pakiga ja see tuuakse koju kätte.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiriE
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2003
|
07.01.2013 15:04:39
|
|
|
Tänud vastuse eest.
Kuna tegemist odavama pakiga, siis järelikult on mäng endiselt jumal-teab-kus.
Vast läks kah Keenia ringile...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kirss11
HV vaatleja
liitunud: 24.05.2009
|
08.01.2013 00:21:34
|
|
|
Päris hea kogemus game-ga. 29 detsember 2012 sai õhtul 17.20 kaks mängu PS3-le tellitud,
sama päeva õhtul 19.40 tuli meil, et pakk teele pandud ja täna hommikul olid mängud postkastis.
Olen gamest u. 15 mängu tellinud ja nii kiiret teenindust pole veel kogenud.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kn1ghT
HV vaatleja
liitunud: 18.11.2002
|
08.01.2013 11:29:36
|
|
|
| kirss11 kirjutas: |
Päris hea kogemus game-ga. 29 detsember 2012 sai õhtul 17.20 kaks mängu PS3-le tellitud,
sama päeva õhtul 19.40 tuli meil, et pakk teele pandud ja täna hommikul olid mängud postkastis.
Olen gamest u. 15 mängu tellinud ja nii kiiret teenindust pole veel kogenud.  |
mul jällegi 13.dets tellitud mäng pole siiani tulnud.
eelnevalt on kõik kiiremini tulnud.
asjad ikka käivad nagu jumal juhatab
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linux
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2003
|
08.01.2013 11:59:44
|
|
|
Hmm, minu 5st+ pakist, on kõik postkasti potsatanud ja alati olen võtnud selle kõige odavama tellimuse.
| kiriE kirjutas: |
Tänud vastuse eest.
Kuna tegemist odavama pakiga, siis järelikult on mäng endiselt jumal-teab-kus.
Vast läks kah Keenia ringile... |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
08.01.2013 12:13:16
|
|
|
18ndal thehutist tellitud 2 mängu jõudsid eile postkasti
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Angryhead
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2005
|
08.01.2013 14:04:12
|
|
|
28. detsembril ShopTost tellitud mäng oli 3. jaanuaril postkastis
Aga 20. detsembril samast kohast teele pandud mäng pole veel jõudnud.
e: Täna tuli kohale.
viimati muutis Angryhead 09.01.2013 16:34:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
09.01.2013 15:32:18
|
|
|
14.12.2012 Zavvi'st tellitud (saadetud Prahast) pakk kohal 07.01.2013
20.12.2012 eBay'st tellitud (saadetud HK-st) pakk kohal 03.01.2013
25.12.2012 Game'st tellitud pakk kohal 07.01.2013
28.12.2012 eBay'st tellitud (saadetud Jaapanist) pakk kohal 05.01.2013
01.01.2013 Zavvi'st tellitud pakk pole veel kohal
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiriE
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2003
|
09.01.2013 22:17:46
|
|
|
| Sain ka lõpuks oma 09.12 teele pandud RE6 Shoptost kätte. Parem hilja kui mitte kunagi:)
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kn1ghT
HV vaatleja
liitunud: 18.11.2002
|
11.01.2013 11:35:52
|
|
|
| Kn1ghT kirjutas: |
| kirss11 kirjutas: |
Päris hea kogemus game-ga. 29 detsember 2012 sai õhtul 17.20 kaks mängu PS3-le tellitud,
sama päeva õhtul 19.40 tuli meil, et pakk teele pandud ja täna hommikul olid mängud postkastis.
Olen gamest u. 15 mängu tellinud ja nii kiiret teenindust pole veel kogenud.  |
mul jällegi 13.dets tellitud mäng pole siiani tulnud.
eelnevalt on kõik kiiremini tulnud.
asjad ikka käivad nagu jumal juhatab  |
ja eile oli postkastis, lõpuks
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
11.01.2013 18:26:08
|
|
|
Täpselt sama teema, mis eelmine aasta.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
12.01.2013 02:58:37
|
|
|
Ah raudselt ise rebisid kotis mandi laiali ja nüüd süüdistavad teisi.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
13.01.2013 17:50:29
|
|
|
Plaanin dealextremist tellida hdmi to vga adapteri. Toimib too koht eestlaste jaoks veel või peaks midagi teadma enne kui tellin?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|