Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Välismaa netipoed & tellimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 85, 86, 87  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 24.11.2012 17:25:38 vasta tsitaadiga

Shoptost 2 pakki tellitud pooleteist tunnise vahega 12.nov , hiljem tellitud kohal juba esmaspäevast aga teisest pakist pole haisugi.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 27.11.2012 12:30:03 vasta tsitaadiga

Nüüd, kus see paki saabumise maksimaalne 28 päeva ammu möödas, paneb ShopTo.Net täiega tuima, ei mingeid vastuseid enam minu järelpärimistele ja raha tagasi nõudmistele. Seega endiselt strong avoid recommentation for ShopTo.Net. (Ka vesi võib järjekindla tilkumisega kivisse augu uuristada. See soovitus ongi guuglis juba ilusti esikohal).
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 13:15:17 vasta tsitaadiga

Ah raudselt mingi kohalik postiljon paneb asju tuuri sul.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 27.11.2012 13:23:30 vasta tsitaadiga

Shopto ei ole kullerifirma. Samuti ei ole seda Zavvi, Game jne. Sa ei ole neil ainuke klient, et kohe saavad sulle vastata. Kannata natuke. Üldiselt saad raha tagasi või saadetakse uus mäng.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 29.11.2012 11:52:45 vasta tsitaadiga

ShopTo.Net on ikka täiesti uskumatu firma. Kui ma tahan raha tagasi saada, siis ainus võimalus on täita nende lehel Lost Parcel Claim Form, ainus väike asi, et see form ei tööta neil, ning sõnumina saadetud nõuet nad ei tunnista. Ja kui ma tahan pakki kätte saada/üles leida, tuleb endal pöörduda Royal Maili poole. Nemad ei liiguta lillegi. Nii et still strong avoid recommentation for ShopTo.Net.
Lähen ise detsembris Inglismaale, ja kui tüübid selleks ajaks end ei liiguta, siis astun suurima rõõmuga nende kontorist läbi. icon_evil.gif

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kn1ghT
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 29.11.2012 13:36:58 vasta tsitaadiga

oot sa siis ei soovita shopto-d?
jäi natuke segaseks eelnevate postide põhjal.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2012 14:30:57 vasta tsitaadiga

Mainin igaks juhuks, et novembrist veebruarini (+ veebruar Aasias) on postinduses "pühade hullus" ja pakkide liikumine on ettearvamatu kiirusega (loe: aeglusega)...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 04.12.2012 11:43:45 vasta tsitaadiga

Kn1ghT kirjutas:
oot sa siis ei soovita shopto-d?
jäi natuke segaseks eelnevate postide põhjal.


Just. Praegune seis on, et nendega on olnud probleeme kaks korda kahest. Eriti vihaseks ajab see, et tegemist on olnud eeltellimustega.

Vahepeal siis sellised arengud, et kuna mul ei õnnestunud nende lehel vormi täita, siis saatsid nad selle mulle maili peale. Vorm tuli välja trükkida, allkirjastada, sisseskännida, ning nende lehele uploadida. Eks näis, kas nüüd hakkavad asjad liikuma.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2012 16:34:34 vasta tsitaadiga

Näiteks ma olen tellinud sealt 23 korda ja kõik pakid 2 nädala sees kätte saanud. Just saying. Samas see track record ei sisalda viimasest aastast midagi, aga vähemalt kunagi oli see OK koht icon_biggrin.gif
Sinu 2/2'st (100%) läbikukkumise näitaja on muidugi muljetavaldav. Peaks proovima ja tellima mingi PSABR'i.. tglt mängimist piisavalt hetkel.
Sain oma amazoni paki kätte. 24ndal pandi USA'st posti ja 29'nda hommikul oli postiljon ukse taga möllamas.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linux
HV vaatleja
linux

liitunud: 05.10.2003




sõnum 05.12.2012 16:36:02 vasta tsitaadiga

hmm,

ma olen shopto'st tellinud kahe kuu vältel u 4 asja ja kõik, kaasaarvatud eilne pakk, tulid u nädalase ootamisega kohale.Ilusti veel postkasti(ps3 mängud, vita mäng ja vita kaitseymbris), ennem on jäetud mingi kiri, et tule postkontorisse.
Tellitud on nad veel selle kõige odavama saatmisega, mis ei sisalda trackimist.

Just sayin, ise oleks ka suht pahane, ja ilusti kohale tulemise jutti ei tahaks uskuda vms, kui ise sama situatsiooni sees oleksin : )
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2012 16:46:27 vasta tsitaadiga

linux, Mis head kraami sa vitale said sealt siis?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linux
HV vaatleja
linux

liitunud: 05.10.2003




sõnum 05.12.2012 19:35:03 vasta tsitaadiga

Ma tellisin endale sealt selle kaitsekoti nö ja enne seda oli mingi plastikust kaitse, mis ma arvasin, on psp sarnane, et kummid sees, aga oli lihtsalt plastik, mis vita kattis ja lumines mängu.Aksessuaare minu meelest ShopTo's väga pole, aga noh, koti sain vähemalt ja suht kiirelt veel.Yldiselt, kui suurem mälukaart vital on, siis tasuks need mängud tirida(PSN), ei pea nende kaartitega mässama.


asdasd kirjutas:
linux, Mis head kraami sa vitale said sealt siis?
[/url]
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 07.12.2012 10:30:16 vasta tsitaadiga

Eile jõudis pakk lõpuks kohale, näeb üsna räsitud välja ja templiga MISSENT TO KENYA. Ehk viimane aeg on muuta Estonia Estland-iks, ning trikolor asendada ristilipuga, et Royal Maili sorteerimiskeskustes iga viimanegi neeger teaks kus me asume, mitte ei arvaks, et Estonia asub East-Africas või East-Kenyas.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 14:20:23 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 17.12.2012 18:18:58 vasta tsitaadiga

pyhade aeg vist juba käes...zavvist pandi 5ndal 3 pakki teele, mitte ükski neist pole siiani kohale jõudnud, närviliseks teeb see, et enam ei hoita lihtsaadetiste kohta mitte mingit infot eesti posti arvutis, kui pakiteatis on välja läinud ja ära kadunud, siis istudki pimedas icon_sad.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
akk
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2006




sõnum 17.12.2012 19:03:30 vasta tsitaadiga

no ma ootan ka HMV pakki, mis pandi teele 23. nov. Samal ajal pandi ka Zavvist pakk teele, mis jõudis ilusti 5ndal kohale. HMV oma ootan siiani.
Olen paar korda tahtnud käia postkontoris pärimas ka, aga kui seal üle 3 inimese järjekorras seisab, siis võib nii poole kuni tunnise ootamiseg arvestada enne kui jutule saad. Viimasel ajal on seal muidugi 10 inimest järjekorras olnud.. nii et ma olena alati uksel heaga ringi keeranud.. ei ole mul seda aega, et seal tund aega infot oodata. Vägev on muidugi, et Eesti Postil on 400 000 inimese teenindamiseks 3 inimest tööle pandud. Täna küsisin neil uudishimust, et mis on selle loogika taga, et 2012 aastal peab inimene tunde postkontoris veetma.. vahet pole kas pühad või mitte... vastus oli muidugi selline, mis sunnib mind hädasti alternatiivi otsima, sest paistab et neil ei ole kavas iialgi oma teenuse kvaliteeti tõsta. Absurd, arvestades, et netikaubanduse ajastul peaksid kuller-ja transportteenuseid pakkuvad firmad käsi kokku lööma, sest nende teenus on süsteemi hädavajalik osa ja töö ei peaks neil küll kunagi otsa lõppema. Noh vähemalt nii kaua, kui kaupu teleportima ei hakata icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smartwo
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2012 22:25:50 vasta tsitaadiga

Endalgi selle kuu alguses mõned mängud tellitud nii shopto'st kui zavvist. Ainult 1 on jõudnud kohale. 3 mängu veel seiklevad kuskil. 5-7 päevasest postiajast on viimasel ajal asi väga kaugel. Tuleb vähemalt 3 nädalaga arvestada icon_biggrin.gif
_________________
www.autonavi.ee (Auto mudelikohased raadiod ja navi seadmed...)
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2012 14:56:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

5-7 päevasest postiajast on viimasel ajal asi väga kaugel. Tuleb vähemalt 3 nädalaga arvestada


beastbeats kirjutas:
Mainin igaks juhuks, et novembrist veebruarini (+ veebruar Aasias) on postinduses "pühade hullus" ja pakkide liikumine on ettearvamatu kiirusega (loe: aeglusega)...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2012 22:15:41 vasta tsitaadiga

Kas game.co.uk leht on siiani veel normaalne või enam ei tasu sealt tellida ?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 26.12.2012 00:04:36 vasta tsitaadiga

Noormees16 kirjutas:
Kas game.co.uk leht on siiani veel normaalne või enam ei tasu sealt tellida ?

Pole tal viga midagi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2012 18:48:03 vasta tsitaadiga

6.dets vormistasin games horizoni tellimuse, hetkel pole veel midagi. Väike möödapanek oli ilmselt tellimuse sooritamine vahetult enne pühi icon_biggrin.gif

e:
game.co.uk-s siis.


viimati muutis Anti 27.12.2012 00:11:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2012 23:10:29 vasta tsitaadiga

Noormees16 kirjutas:
Kas game.co.uk leht on siiani veel normaalne või enam ei tasu sealt tellida ?

Lehe enda ülesehitus ja disain on koeras*tt; kuid vahel leiab sealt häid pakkumisi - eile just tellisin paar mängu icon_smile.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2012 11:06:09 vasta tsitaadiga

Noormees16 kirjutas:
Kas game.co.uk leht on siiani veel normaalne või enam ei tasu sealt tellida ?


Ma ei tea kuidas nende netipood hetkel on - vanasti sai sealt ikka tihti ostetud, aga alates 2012 aasta skandaalist pole nende teenuseid enam igaks juhuks kasutanud.
> http://metro.co.uk/2012/03/26/300-game-stores-could-close-today-website-already-offline-364942/
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 31.12.2012 11:51:44 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
Noormees16 kirjutas:
Kas game.co.uk leht on siiani veel normaalne või enam ei tasu sealt tellida ?


Ma ei tea kuidas nende netipood hetkel on - vanasti sai sealt ikka tihti ostetud, aga alates 2012 aasta skandaalist pole nende teenuseid enam igaks juhuks kasutanud.
> http://metro.co.uk/2012/03/26/300-game-stores-could-close-today-website-already-offline-364942/


Viimasel ajal paar mängu tellinud sealt, kõik OK!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
twm
HV vaatleja
twm

liitunud: 07.02.2006




sõnum 31.12.2012 16:49:54 vasta tsitaadiga

3. ja 4. kuupäeval postitatud Zavvi saadetised täna kohal.
_________________
"When trouble arises and things look bad, there is always one individual who perceives a solution and is willing to take command. Very often, that individual is crazy. "
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2012 21:11:35 vasta tsitaadiga

ex6, Game'l ammu uued omanikud icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 02.01.2013 10:50:03 vasta tsitaadiga

5 dets UK's posti pandud mängu sain täna kätte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smartwo
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2013 13:27:11 vasta tsitaadiga

Mul samal ajal paar mängu sealt posti pandud, kuid ei midagi icon_neutral.gif
_________________
www.autonavi.ee (Auto mudelikohased raadiod ja navi seadmed...)
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 04.01.2013 14:11:57 vasta tsitaadiga

Käisin pühade vahel Londonis, kuna kõik poed kuulutasid tohutuid alesid, siis astusin ka ühte mängupoodi sisse. Uuemate mängude hinnad olid £19. Vanemad veel odavamad. Nii et netipoed on ikka ropud röövlid. Edasi-tagasi pilet maksis €125.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 04.01.2013 18:40:30 vasta tsitaadiga

Plaan netist 2x Fifa 13 xbox 360'le võtta.
Amazonist tuleb tükihinnaks u 43€
Mida rohkem eksemplare, seda odavam tuleks saatmiskulu.
Kuna absoluutselt kiiret ei ole, ootan huvilisi, kes soovivad liituda ühistellimisega.
Samuti kui keegi teab, et näe, osta parem sealt, odavam saatmiskulu etc... oleksin tänulik, kui annate märku.

Tänud!

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 04.01.2013 19:22:14 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
Plaan netist 2x Fifa 13 xbox 360'le võtta.
Amazonist tuleb tükihinnaks u 43€
Mida rohkem eksemplare, seda odavam tuleks saatmiskulu.
Kuna absoluutselt kiiret ei ole, ootan huvilisi, kes soovivad liituda ühistellimisega.
Samuti kui keegi teab, et näe, osta parem sealt, odavam saatmiskulu etc... oleksin tänulik, kui annate märku.

Tänud!


no aga võta kasvõi zavvist nt.. hetkel €38.69 ja veel vähemalt eelmise aasta lõpus postitamise eest tasu ei võetud.. otsid mõne discount koodi ka veel (£6 off Orders Over £60 at Zavvi vms) ja saad veel odavamalt..
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smartwo
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2013 22:53:11 vasta tsitaadiga

Ma ei soovita zavvist tellida. Postiajad väga pikad ning päris mitu paki pole üldse kohale tulnud. Ütleks, et amazonist on kindlam võtta kui sealt.

Jarmo kirjutas:
NeroEST kirjutas:
Plaan netist 2x Fifa 13 xbox 360'le võtta.
Amazonist tuleb tükihinnaks u 43€
Mida rohkem eksemplare, seda odavam tuleks saatmiskulu.
Kuna absoluutselt kiiret ei ole, ootan huvilisi, kes soovivad liituda ühistellimisega.
Samuti kui keegi teab, et näe, osta parem sealt, odavam saatmiskulu etc... oleksin tänulik, kui annate märku.

Tänud!


no aga võta kasvõi zavvist nt.. hetkel €38.69 ja veel vähemalt eelmise aasta lõpus postitamise eest tasu ei võetud.. otsid mõne discount koodi ka veel (£6 off Orders Over £60 at Zavvi vms) ja saad veel odavamalt..

_________________
www.autonavi.ee (Auto mudelikohased raadiod ja navi seadmed...)
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 06.01.2013 23:03:41 vasta tsitaadiga

Smartwo kirjutas:
Ma ei soovita zavvist tellida. Postiajad väga pikad ning päris mitu paki pole üldse kohale tulnud. Ütleks, et amazonist on kindlam võtta kui sealt.

Jarmo kirjutas:
NeroEST kirjutas:
Plaan netist 2x Fifa 13 xbox 360'le võtta.
Amazonist tuleb tükihinnaks u 43€
Mida rohkem eksemplare, seda odavam tuleks saatmiskulu.
Kuna absoluutselt kiiret ei ole, ootan huvilisi, kes soovivad liituda ühistellimisega.
Samuti kui keegi teab, et näe, osta parem sealt, odavam saatmiskulu etc... oleksin tänulik, kui annate märku.

Tänud!


no aga võta kasvõi zavvist nt.. hetkel €38.69 ja veel vähemalt eelmise aasta lõpus postitamise eest tasu ei võetud.. otsid mõne discount koodi ka veel (£6 off Orders Over £60 at Zavvi vms) ja saad veel odavamalt..


aga öeldi ju, et absoluutselt kiiret ei ole ja tähtsam on hind.. pakid võivad kaotsi minna igal poolt tellides, seega kui seda kardad, siis tasub osta otse poest.. mina isiklikult olen tellinud sealt suurema osa oma mängudest (u 20 mängu) ja seni ei ole veel ükski kaduma läinud ega mingit muud probleemi nendega olnud.. samas ei ole ma kordagi amazonist midagi tellinud ja selle koha pealt ei oska kogemusi jagada..
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2013 00:43:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma ei soovita zavvist tellida. Postiajad väga pikad ning päris mitu paki pole üldse kohale tulnud. Ütleks, et amazonist on kindlam võtta kui sealt.

Kui erinevad pühad, Islandi tuhapilv jms. kõrvale jätta, siis Zavvi'st (ma sealt aastate jooksul 60+ asja tellinud) reeglina 5 tööpäevaga pakid kohal.
Amazon on muidu tore koht, kuid paraku teeb postikulu sealt mängude ostmise reeglina suht mõtetuks...
Kui soovid kiirelt ja "probleemideta" mängu kätte saada, tuleb kohaliku kaupmehe käest osta - paraku väljendub mugavus ka hinnasildil.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2013 10:52:11 vasta tsitaadiga

Olen Zavvist umbes 10 korda tellinud mänge - ainult 1 mäng kaotsi läinud (Zavvist mitu mängu tellides tulevad mängud individuaalselt pakituna ja vahel saabuvad mitu mängu koos tellides eri päevadel).

Aga peale nende klienditeenindusele kirjutamist tuli varsti vastus et ärge muretsege, saadame uue paki veel täna teele.

Ma ei tea kas nad olid unustanud ühe mängu saata mitme mängu tellimusest, või ongi nad nii kliendisõbralikud kui mõni pakk kaduma läheb... igatahes bro teenindus oli/on. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 07.01.2013 11:53:38 vasta tsitaadiga

Shoptost tellinutele küsimus: Mis meetoditega viimasel ajal pakk Teieni jõudnud on? Eesti Post on postkasti toimetanud või mõni kullerteenuse firma on paki üle andnud?
Mul siin mingi imelik teema G4S kullerteenusega, kus kuller helistas mulle ja ütles et mulle pakk, aga ta ei saa täna ära tuua kuna sõitis Tallinnast välja. Nüüd nädal hiljem suhtlen dispetseriga ja nad on paki üles leidmisega raskustes.
Ainukene pakk, mida tõepoolest oskan oodata on shopto pakk...aga you never know.

Aah. Pakk pandi UK-st teele 09.12.2012.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2013 12:03:17 vasta tsitaadiga

kiriE, see oleneb, kas võtsid odavama või kallima postituse - odavama kohaletoimetamine sõltub postitöötaja suvast (kas jätab paki postkasti või siis teatise selle kohta); kallima puhul on tegu tähitud pakiga ja see tuuakse koju kätte.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 07.01.2013 15:04:39 vasta tsitaadiga

Tänud vastuse eest.
Kuna tegemist odavama pakiga, siis järelikult on mäng endiselt jumal-teab-kus.
Vast läks kah Keenia ringile...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirss11
HV vaatleja

liitunud: 24.05.2009




sõnum 08.01.2013 00:21:34 vasta tsitaadiga

Päris hea kogemus game-ga. 29 detsember 2012 sai õhtul 17.20 kaks mängu PS3-le tellitud,
sama päeva õhtul 19.40 tuli meil, et pakk teele pandud ja täna hommikul olid mängud postkastis.
Olen gamest u. 15 mängu tellinud ja nii kiiret teenindust pole veel kogenud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kn1ghT
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 08.01.2013 11:29:36 vasta tsitaadiga

kirss11 kirjutas:
Päris hea kogemus game-ga. 29 detsember 2012 sai õhtul 17.20 kaks mängu PS3-le tellitud,
sama päeva õhtul 19.40 tuli meil, et pakk teele pandud ja täna hommikul olid mängud postkastis.
Olen gamest u. 15 mängu tellinud ja nii kiiret teenindust pole veel kogenud. thumbs_up.gif

mul jällegi 13.dets tellitud mäng pole siiani tulnud.
eelnevalt on kõik kiiremini tulnud.
asjad ikka käivad nagu jumal juhatab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linux
HV vaatleja
linux

liitunud: 05.10.2003




sõnum 08.01.2013 11:59:44 vasta tsitaadiga

Hmm, minu 5st+ pakist, on kõik postkasti potsatanud ja alati olen võtnud selle kõige odavama tellimuse.

kiriE kirjutas:
Tänud vastuse eest.
Kuna tegemist odavama pakiga, siis järelikult on mäng endiselt jumal-teab-kus.
Vast läks kah Keenia ringile...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 12:13:16 vasta tsitaadiga

18ndal thehutist tellitud 2 mängu jõudsid eile postkasti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 08.01.2013 14:04:12 vasta tsitaadiga

28. detsembril ShopTost tellitud mäng oli 3. jaanuaril postkastis icon_smile.gif

Aga 20. detsembril samast kohast teele pandud mäng pole veel jõudnud.
e: Täna tuli kohale.


viimati muutis Angryhead 09.01.2013 16:34:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2013 15:32:18 vasta tsitaadiga

14.12.2012 Zavvi'st tellitud (saadetud Prahast) pakk kohal 07.01.2013
20.12.2012 eBay'st tellitud (saadetud HK-st) pakk kohal 03.01.2013
25.12.2012 Game'st tellitud pakk kohal 07.01.2013
28.12.2012 eBay'st tellitud (saadetud Jaapanist) pakk kohal 05.01.2013
01.01.2013 Zavvi'st tellitud pakk pole veel kohal

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 09.01.2013 22:17:46 vasta tsitaadiga

Sain ka lõpuks oma 09.12 teele pandud RE6 Shoptost kätte. Parem hilja kui mitte kunagi:)
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kn1ghT
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 11.01.2013 11:35:52 vasta tsitaadiga

Kn1ghT kirjutas:
kirss11 kirjutas:
Päris hea kogemus game-ga. 29 detsember 2012 sai õhtul 17.20 kaks mängu PS3-le tellitud,
sama päeva õhtul 19.40 tuli meil, et pakk teele pandud ja täna hommikul olid mängud postkastis.
Olen gamest u. 15 mängu tellinud ja nii kiiret teenindust pole veel kogenud. thumbs_up.gif

mul jällegi 13.dets tellitud mäng pole siiani tulnud.
eelnevalt on kõik kiiremini tulnud.
asjad ikka käivad nagu jumal juhatab icon_biggrin.gif

ja eile oli postkastis, lõpuks icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2013 16:08:24 vasta tsitaadiga

link :: Enne jõule Suurbritanniast Eestisse saadetud maksikirjad jõudsid kohale rüüstatuna

...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 11.01.2013 18:26:08 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
...

Täpselt sama teema, mis eelmine aasta.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 02:58:37 vasta tsitaadiga

Ah raudselt ise rebisid kotis mandi laiali ja nüüd süüdistavad teisi. icon_wink.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2013 17:50:29 vasta tsitaadiga

Plaanin dealextremist tellida hdmi to vga adapteri. Toimib too koht eestlaste jaoks veel või peaks midagi teadma enne kui tellin? icon_question.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Välismaa netipoed & tellimine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 85, 86, 87  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.