Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 194, 195, 196 ... 284, 285, 286  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tripp
Kreisi kasutaja
Tripp

liitunud: 30.12.2003




sõnum 04.01.2013 10:26:29 vasta tsitaadiga

Spacefly kirjutas:
Leian, et isegi hetkel, ligi 2 aastat hiljem, on jätkuvalt see telefon parim valik ja ilmselt enne S4 tulekut S2 troonilt ka ei lahku. Eeldusel muidugi, et S4 on S2 mõõtmetega aga uue sisu ja servast servani ekraaniga. S3 on kahjuks paras labidas ilma olulise lisaväärtuseta.


Kui sa nii väidad, siis sa pole ilmselt S3 kasutanud. Mul on peres mõlemad paralleelselt kasutusel, endal S3 ja naisel S2. Kõrvuti vaadates on S2 ikka juba eilne päev.

_________________
"Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2013 10:30:23 vasta tsitaadiga

mightythor kirjutas:
Mul tekkis huvi testida CyanogenMod firmware. Kui ma soovin hiljem Samsungi poolt minu seadmele mõeldud firmware taastada, siis on see telefoni tootmisel kuskile salvestatud? Või kirjutatakse see samuti CyanogenMod paigaldamisel üle?

Ainus võimalus on peale CMi katsetusi originaal tarkvara peale tagasi flashida odini abil. Soovitan jätta meelde või pildistada üles mis firmware sul täpselt on, kuna neid versioone on igale eri riigile. *#1234# oli vist mille abil sai vaadata täpselt millega tegu.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hullmees
HV kasutaja
hullmees

liitunud: 19.01.2003




sõnum 04.01.2013 18:33:15 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Muideks tirisin selle ERR äppi ... aga ei hakka sellega mängima.
Jääb buffering ... selle arc media playeriga.
Kui wifi võrgus olen siis hakkab tööle...
Kas EMT 1mbit nett jääb lahjaks või milles asi?:S



Oled Sa proovinud näiteks MX Player-it või siis beeta versiooni VLC-d. Ise olen kasutanud siiani MX Player-it ja ei ole probleeme esinenud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naabrikass
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2013 19:29:54 vasta tsitaadiga

Tripp kirjutas:
Spacefly kirjutas:
Leian, et isegi hetkel, ligi 2 aastat hiljem, on jätkuvalt see telefon parim valik ja ilmselt enne S4 tulekut S2 troonilt ka ei lahku. Eeldusel muidugi, et S4 on S2 mõõtmetega aga uue sisu ja servast servani ekraaniga. S3 on kahjuks paras labidas ilma olulise lisaväärtuseta.


Kui sa nii väidad, siis sa pole ilmselt S3 kasutanud. Mul on peres mõlemad paralleelselt kasutusel, endal S3 ja naisel S2. Kõrvuti vaadates on S2 ikka juba eilne päev.


tuleb tõepoolest tõdeda, et S2 on võrreldes S3ga (ja paljude teiste uuemate telefonidega) võrreldes piinlikult madala resolutsiooni ja pikslitihedusega. Kuid olles ise tutvunud mõlemaga, peab samas nentima, et see on S3 üks vähestest eelistest. S3 on ühe käega opereerimiseks pisut liiga suur, S2 aga paras. Endal S2 peal Chameleon 3.0 XXLSJ AOKP (lekkinud ametliku Jelly Beani baasil) koos Siyah v6.0b4 kerneliga ja võin kihla vedada, et sellega on mu s2 vähemalt sama kiire ja sujuv kui S3.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 04.01.2013 19:30:45 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
mightythor kirjutas:
Mul tekkis huvi testida CyanogenMod firmware. Kui ma soovin hiljem Samsungi poolt minu seadmele mõeldud firmware taastada, siis on see telefoni tootmisel kuskile salvestatud? Või kirjutatakse see samuti CyanogenMod paigaldamisel üle?

Ainus võimalus on peale CMi katsetusi originaal tarkvara peale tagasi flashida odini abil. Soovitan jätta meelde või pildistada üles mis firmware sul täpselt on, kuna neid versioone on igale eri riigile. *#1234# oli vist mille abil sai vaadata täpselt millega tegu.

Olgu. Aga originaaltarkvara pean ma ennem CM'i peale minemist ise varundama või on seda võimalik Samsungi kodulehelt ametlikke kanaleid pidi alla laadida? icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 04.01.2013 20:07:56 vasta tsitaadiga

no kus see uus 4.1 on ah?
Igastahes kui jaanuaris see asi ei tule ametlikult siis ma samsungit enam ei osta. Kobin iphone peale yle.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2013 20:13:59 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
S2 mõõtmetega too vaevalt tuleb. Tasub loota ainult, et enam S3st suuremaks ei läheks.

Ilmselt läheb ikka 5'' peale kahjuks.
http://www.sammobile.com/2013/01/04/exclusive-samsung-galaxy-s-iv-leaked-press-release-shots/

Peab vist iFööni peale üle minema. icon_sad.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2013 20:23:02 vasta tsitaadiga

pigem lähen juba siis HTC peale, mina õuna ei kavatse osta, tekitab mul seedehäireid icon_smile.gif
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andyman
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2012




sõnum 04.01.2013 20:46:14 vasta tsitaadiga

Andke nõu, panin 4.1.3 Odiniga peale nagu siin www.sammobile.com/2012/11/15/i9100xxlsj-%E2%80%93-galaxy-s-ii-android-4-1-2-jelly-bean-test-firmware näidatud. Kuna tihti esineb seda, et ekraan ei reageeri ca 4-5 sekundi jooksul puudutustele, siis tahan tagasi 4.0.3 panna. Laadisin originaal SEB versiooni alla ning paigaldasin, nagu siin reviews.cnet.co.uk/mobile-apps/how-to-go-back-to-a-stock-android-rom-on-samsung-galaxy-s2-50007880 näidatud. Pärast paigaldust aga jääb Samsungi logo ekraanile ning midagi ei juhtu. Mis oleks lahendus? 4.1.3 laseb uuesti kenasti peale panna.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2013 20:50:03 vasta tsitaadiga

mul harva tekib see mitte reageerimine vaid wifi sees oleksus ja ekraani lukk peal, aga seda harva. nii et mind see ei häiri. samas mul pole ka orikas rom
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 04.01.2013 21:00:11 vasta tsitaadiga

Kui logo jääb ekraanile, siis lülita telefon välja ja mine Vol Up + Home + Power komboga system recoverysse ja vali sealt wipe data / factory reset ehk tee süsteemi algseadistamine.
Algseadistamise oleks pidanud ka tegema kui läksid 4.0.3 pealt üle 4.1.2-le. Arvatavasti seepärast sul föön tegigi imelikke asju ja oli uimane.

andyman kirjutas:
Pärast paigaldust aga jääb Samsungi logo ekraanile ning midagi ei juhtu. Mis oleks lahendus? 4.1.3 laseb uuesti kenasti peale panna.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andyman
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2012




sõnum 04.01.2013 21:20:10 vasta tsitaadiga

Tänud nõuande eest, katsetan!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 05.01.2013 21:51:24 vasta tsitaadiga

Tegin system restore ...
Sain perfi tagasi ja nüüd täna hakkas jälle samamoodi munema.
Helistama panen siis ootab 20 sec ennem kui ära valib ja muidu ka uimab.
Pooled proged mis ennem olid on ka maha lastud.
vaba mälu pool vaba jne. no mida? icon_cry.gif

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 305
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 05.01.2013 22:12:29 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
no kus see uus 4.1 on ah?
Igastahes kui jaanuaris see asi ei tule ametlikult siis ma samsungit enam ei osta. Kobin iphone peale yle.

rofl.gif eusa_wall.gif
ja iphone peale kuna seal on...?
Tunnistan, et ei tea Ishit-ist midagi aga pärast seda kui paadunud apple fänn ütles mulle, et iphone ei suuda saata bluetoothi kaudu faili non apple device ei tahtnud ma sellest vidinast enam midagi kuulda.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 05.01.2013 22:15:36 vasta tsitaadiga

Failid liiguvad tänapäeval yle neti, mitte uimaselt yle bluetoothi
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 05.01.2013 22:20:10 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Failid liiguvad tänapäeval yle neti, mitte uimaselt yle bluetoothi

njah, huvitav mis nad siis üldse topivad seda võimalust tänapäeval lapparitele, headsetidele, automakkidele jne peale?
Minu point oli see, et kui üks firma hakkab nii elementaarseid asju piirama siis ei taha ma sellest rohkem kuuldagi.
Aga noh, sinul meeldib ju ikka tarka panna ja mõni loll kild kusagile sisse visata...
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 05.01.2013 22:24:37 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Failid liiguvad tänapäeval yle neti, mitte uimaselt yle bluetoothi

njah, huvitav mis nad siis üldse topivad seda võimalust tänapäeval lapparitele, headsetidele, automakkidele jne peale?
Minu point oli see, et kui üks firma hakkab nii elementaarseid asju piirama siis ei taha ma sellest rohkem kuuldagi.
Aga noh, sinul meeldib ju ikka tarka panna ja mõni loll kild kusagile sisse visata...
no ytle mitu korda reaalselt on olnud vaja yle bluetoothi midagi saata, et selle puudumine reaalselt telefoni ostul otsustavaks saab? Selleks vaja telefonid paaritada ja passida saatmisprotsessi ajal suhteliselt lähestikku (jah, BT yhendusi on loodud kakilomeetrite taha). Samas gmaili, dropboxi vms vahendusel telefonist faile jagada on vaja vaid vastuvõtja meiliaadressi ja juba ta ongi kohal. Infokild missugune
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 05.01.2013 22:28:02 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Failid liiguvad tänapäeval yle neti, mitte uimaselt yle bluetoothi

njah, huvitav mis nad siis üldse topivad seda võimalust tänapäeval lapparitele, headsetidele, automakkidele jne peale?
Minu point oli see, et kui üks firma hakkab nii elementaarseid asju piirama siis ei taha ma sellest rohkem kuuldagi.
Aga noh, sinul meeldib ju ikka tarka panna ja mõni loll kild kusagile sisse visata...
no ytle mitu korda reaalselt on olnud vaja yle bluetoothi midagi saata, et selle puudumine reaalselt telefoni ostul otsustavaks saab?

Elementaarne näide: sain note 2, ei viitsinud USB kaalbit järgi torgata arvutile vaid kogu oma muusika folderi saatsin läbi bluetooth (4.0 icon_eek.gif ), kiirelt, edukalt, valutult.
Ise kasutan bluetoothi päris tihti, piisavalt tihti et kurvana tunda ennast kui ma ei saaks sellega enda teisi seadmeid ühendada.
Tean, et oled üks neist roosade prillidega fännboydest aga no lõpeta sellisele asjale küll vastu vaidlemine!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 05.01.2013 22:29:35 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Failid liiguvad tänapäeval yle neti, mitte uimaselt yle bluetoothi

njah, huvitav mis nad siis üldse topivad seda võimalust tänapäeval lapparitele, headsetidele, automakkidele jne peale?
Minu point oli see, et kui üks firma hakkab nii elementaarseid asju piirama siis ei taha ma sellest rohkem kuuldagi.
Aga noh, sinul meeldib ju ikka tarka panna ja mõni loll kild kusagile sisse visata...
no ytle mitu korda reaalselt on olnud vaja yle bluetoothi midagi saata, et selle puudumine reaalselt telefoni ostul otsustavaks saab?

Elementaarne näide: sain note 2, ei viitsinud USB kaalbit järgi torgata arvutile vaid kogu oma muusika folderi saatsin läbi bluetooth (4.0 icon_eek.gif ), kiirelt, edukalt, valutult.
Ise kasutan bluetoothi päris tihti, piisavalt tihti et kurvana tunda ennast kui ma ei saaks sellega enda teisi seadmeid ühendada.
Tean, et oled üks neist roosade prillidega fännboydest aga no lõpeta sellisele asjale küll vastu vaidlemine!
jah, samsungi kasutajast apple fanboy.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2013 22:30:38 vasta tsitaadiga

xxlmaster, kas sa vihkad maailma?
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2013 22:32:58 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
xxlmaster, kas sa vihkad maailma?

See kas ta seda teeb on tema enda asi aga hetkel näen ma temalt rohkem argumenteeritud vestlust kui teiste isikute poolt.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2013 22:33:45 vasta tsitaadiga

Minuarust on kogu sellele asjal lihtsalt mingi onu heino vanakooli asjades kinni olemise mekk küljes. Aeg on astuda aastasse 2012, mitte iidsete tehnoloogiate puudumise pärast kisa tõsta.

viimati muutis Anti 05.01.2013 22:34:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 05.01.2013 22:35:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

jah, samsungi kasutajast apple fanboy

jah, aga alati kui õuna aeda mõni kivi lendab oled kohal. Võid ka varese valgeks vaielda...
tsitaat:
kas sa vihkad maailma?

pean postal countidele vastama ka?
Anti kirjutas:
Minuarust on kogu sellele asjal lihtsalt mingi onu heino vanakooli asjades kinni olemise mekk küljes. Aeg on astuda aastasse 2012, mitte iidsete tehnoloogiate puudumise pärast kisa tõsta.

oih, poisil õun profiilis icon_redface.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 05.01.2013 22:38:28 vasta tsitaadiga

xxlmaster, kui õuna aeda lendab kivi, siis kipuvad kõik kommenteerijad olema sellised kes õuna vaid euronicsi stendil näppinud 6 minutit
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 05.01.2013 22:49:39 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
xxlmaster, kui õuna aeda lendab kivi, siis kipuvad kõik kommenteerijad olema sellised kes õuna vaid euronicsi stendil näppinud 6 minutit

no see juba nende kasutajate mure kui nad ei tea millest nad räägivad. Mina hetkel kaeblen ühe õuna poolt piiratud feature üle. Sina ja hr maailma parandaja olete need kes üritavad mind teisiti mõtlema panna.
Mis puudub igasugu "cloudi salvestamise peale" siis endal hetkel dropbox(50Gb), SkyDrive, Google drive, asus webStorage accountid föönis aga näe ikka aegajalt leian vajadust bluetoothi jaoks icon_neutral.gif




Vahet ei ole, lihtsalt nõme vähe kui selliseid asju piiratakse.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 194, 195, 196 ... 284, 285, 286  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.