Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Asus|Google Nexus 7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2012 13:29:11 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Ei tea jah, kogu tahvli Shut down aitab.

Milleks üldse sulgeda äppe? Kui vajadus tekiv sulguvad ise taustal olles.
DVDRW kirjutas:

Kui arvutis kasutatakse muusika kuulamiseks ~99% Winampi, siis mida Androidis?

Mina kasutan Play Musicut Google'i poolt.
DVDRW kirjutas:

Millal täpselt see Google navigation Eestis tööle hakkab?

Keegi ei tea
DVDRW kirjutas:

Proovisin Igo, Navigon, copilot - ükski neist ei tööta. thumbs_down.gif

N7 peal või üleüldse Androidi peal? Navigatsioonijaoks on eraldi teema veel tehtud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2012 13:44:11 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Milleks üldse sulgeda äppe? Kui vajadus tekiv sulguvad ise taustal olles.

Olen täheldanud, et näiteks N7 tahvlil videopleier hakkab hakkima kui liiga palju asju lahti, nagu PC-ga..

Proovisin neid NAVe N7 peal, tõenäoliselt olen liiga algaja nende tööle saamiseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.12.2012 13:56:57 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:

Kui arvutis kasutatakse muusika kuulamiseks ~99% Winampi, siis mida Androidis?


Winamp, Poweramp, Androidi pleier?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2012 14:54:03 vasta tsitaadiga

Winamp ei mängi midagimuud tehes.
Poweramp on tasuline.
N7 pakub vaikimisi ES Media Player või Google Play Music:
ES Media Playeris ei saa pikka faili (raadiosaade vms) kerida üle ~35min (hakkab otsast peale).
Google Play Music ei mängi midagimuud tehes.

Üks tähelepanek veel: Kui N7-l on vool taga ja tahvel on sees, siis akut ei lae. thumbs_down.gif
Lihtsalt norin - miks nad ei võiks teha nii, et kui on vool taga, tahvlit ei kasuta ja laeb akut, siis näitaks pidevalt suurelt infot mitu % on aku täis laetud, kaua on laetud ja kaua läheb veel, et täis saada.
Selle asemel on lihtsalt ekraan pime.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2012 15:40:48 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Üks tähelepanek veel: Kui N7-l on vool taga ja tahvel on sees, siis akut ei lae. thumbs_down.gif

Kui ei lae sel ajal kui tahvel sees, siis vigane tahvel sattunud.

% kuvamiseks sel ajal kui laeb on vaja mõnda aku % näitajat, millel ka daydream funktsioon küljes (esimese otsingu tulemusena näitab battery widget reborn)

edit:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wazabe.batterydream&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS53YXphYmUuYmF0dGVyeWRyZWFtIl0.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.12.2012 15:50:35 vasta tsitaadiga

DVDRW, lihtsalt ei lae või et saab USB'st nii vähe voolu, et kulutab rohkem kui voolu lisaks tuleb?

Rakendustega on see teema, et nii kui rakendus eest läheb, pannakse see täiesti seisma. Kui rakendusel on teenus olemas, siis rakendus saab selle enne sulgumist käivitada ja seal võib töö edasi minna, kulutades mälu ja protsessorit. Seda on näha ka hetkel jooksvatest rakendustest (Settings -> Apps -> Running).
1 GB RAM'i peaks olema piisav, et mälu täis ei jookseks koheselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2012 16:15:07 vasta tsitaadiga

Mul oli N7 kaasasoleva adapteriga (5V 2A) seinas öö läbi, desktop lihtsalt ees. Selle aja jooksul laadis akut ~10% (~30% pealt ~40% peale)
Kui on samamoodi standby asendis, siis laeb aku täis ~3h-iga (0 - 100%).
Kui tahvel laadub korralikult ainult standby või OFF reziimis, siis sellest batterydreamist pole kahjuks tolku.
Vb peabki nii olema, olen tahvlinduses suht algaja.

Siiski kui mudelismis laetakse akusid ~15min, siis miks mitte tahvelarvutieid jms?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2012 16:39:03 vasta tsitaadiga

N7 0-100% laadimine võtabki tunde, paratamatus. Hetkel mul battery daydream ees ja poole tunniga on mingi ~15% laadinud, wifi sees. Mingil määral laeks kindlasti kiiremini kui ekraan oleks päris pime ja tahvel lennurežiimis.

Desktop oli ees, miks mitte kinni vajutada öösel või saan ma millestki valesti aru? Siiski, öö jooksul isegi sees oleva ekraaniga peaks asi suutma ennast täis laadida icon_rolleyes.gif. Standby režiimi kui sellist androidil minuteada pole, pead silmas ainult ekraani välja lülitamist?

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2012 16:42:21 vasta tsitaadiga

DVDRW, lülita developer seadetest näiteks sisse "Stay awake". Hoiab ekraani koguaeg sees kui kaabli otsas (asendamatu asi nt autos või siis kui mingi chat jookseb tahvlis)
Lisaks - jah, kui ainult läbi USB laeb, siis näiteks mängimise ajal ei suuda jah ära toita. Aga seinast e siis nö 220v otsast (kus ta omale voolu parajaks teeb ikkagi eksole), suudab end elus hoida küll ja ka laadida.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2012 17:44:07 3 päeva vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
DVDRW, lülita developer seadetest näiteks sisse "Stay awake". Hoiab ekraani koguaeg sees kui kaabli otsas (asendamatu asi nt autos või siis kui mingi chat jookseb tahvlis)

Praegu vaatasin, mul oli see koguaeg hoopis sees. Kui lihtsalt laadida siis on parem kui väljas, sest ekraan kustub mõne ajapärast ise ja laadimise kiirus kasvab ~10x thumbs_up.gif
Ekraan sees - laeb ~3 päeva
Ekraan väljas - laeb ~3 tundi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2012 18:56:58 Re: 3 päeva vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Ekraan sees - laeb ~3 päeva
Ekraan väljas - laeb ~3 tundi

Enamvähem nii ta ongi jah icon_razz1.gif

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.12.2012 20:00:38 vasta tsitaadiga

Ja kui tekib küsimus, et miks nii kaua laeb, siis võtke oma praegune lauaarvuti monitor ette ja vaadake selle maksimaalset voolutarvet (ekraani taga peaks infokleebisel selline asi kirjas olema, ühik vattides või voltides ja amprites). Eelnevalt välja toodud 5V 2A laadija annab välja 10W.
Mida suurem ekraan, seda rohkem on vaja valgustust sama tasemega selle heledaks tegemiseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 30.12.2012 19:59:36 vasta tsitaadiga

Ega 235 €'st odavamat pakkumist vist praegu pole kusagil ? (16 gb wifi )
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2012 21:00:04 vasta tsitaadiga

nope
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2012 21:43:30 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
Ega 235 €'st odavamat pakkumist vist praegu pole kusagil ? (16 gb wifi )


On. Elioni kliendile hetkel 239eur-20eur soodukas e-poes = 219eur.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2012 21:45:26 vasta tsitaadiga

Normaalne, ei teadnudki, kuidas seda soodust veel saab? Kuskil kirjas nagu pole...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2012 21:49:59 vasta tsitaadiga

Logid e-poodi sisse ja mul viskab "täname teid blablabla" kirja, mis teatab, et 20eur sooduk kõigilt arvutitelt, teleritelt ja fotokatelt. Ostad näiteks fotoka ja tahvli, saad mõlema pealt 20eur alla, kokku 40eur.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2012 22:00:59 vasta tsitaadiga

Nägin jah, noh mis teha, ega Euronics seda parima hinna garantii alla nagunii ei arvesta. vist. See asi võiks Elioni avalehel kirjas olla.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2012 22:53:04 vasta tsitaadiga

Mis klappe N7-ga kasutate?
Nendega täiega rahul thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muidumees669
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2008




sõnum 31.12.2012 19:57:23 vasta tsitaadiga

Kas seda Nexus 7 HSPA+ 32GB saaks kasutada põhimõtteliselt ka telefonina? Ja kui saab, siis ei peaks olema mingid sinihambaga käedvaba seadet suht lithne järgi ühendada ju?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andree
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010




sõnum 01.01.2013 00:06:40 vasta tsitaadiga

SMS olevat tööle saadud, aga telefonina see ei töötavat. Targemad parandavad, kui eksin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2013 12:36:32 vasta tsitaadiga

Mis selle navbari nupu (ristkülikud) mõte on? Näitab taustal töötavaid protsesse? Mõnikord on neid ikka väga palju, kas neid peab ka sulgema, et koormavad akut?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2013 12:54:33 vasta tsitaadiga

bingo kirjutas:
Mis selle navbari nupu (ristkülikud) mõte on? Näitab taustal töötavaid protsesse? Mõnikord on neid ikka väga palju, kas neid peab ka sulgema, et koormavad akut?

Näitab viimati kasutatuid rakendusi, võid ära need libistada, ega eriti vahet ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2013 12:59:19 vasta tsitaadiga

Jep, suhteliselt mugav (suhteline?) moodus äppide vahel liikumiseks, kui ära harjuda.
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2013 13:10:04 vasta tsitaadiga

MSN ka töötab selle aparaadiga? Kaasasolev messanger hotmailiga ei toimi?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2013 13:10:47 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
MSN ka töötab selle aparaadiga? Kaasasolev messanger hotmailiga ei toimi?

msn läbi skype töötab jah
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2013 13:18:15 vasta tsitaadiga

Ma ei saa N7-ga Skypei sisse (MS konto). Ütleb, et vale parool aga raudselt on õige (Ei ole eri märke, n7 näitab parooli ja on õige). PC-ga saan. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2013 13:21:10 vasta tsitaadiga

Skype? Tavalist MSN enam pole või sellel pole? Ei ole eriti aktiivne kasutaja, aga igaks juhuks võiks ju olla.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2013 00:56:16 vasta tsitaadiga

tavaline msn-i rakendus töötab kah ilusti icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tossupomm
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2011




sõnum 03.01.2013 04:29:27 vasta tsitaadiga

Omanikud ehk oskavad vastata:

1) Kas 7" väikeseks ei jää? Näiteks netis surfates, kas peab horisontaalselt ka skrollima ning kas linkide klõpsimine pole raskendatud ilma zoomimata?
2) Kui palju teda customizeda saab? Nt homescreeni horisontaalseks muutmiseks jne?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2013 08:56:03 vasta tsitaadiga

1) Esimene asi, saada lahti systembarist ja panna näiteks LMT Launcher ja kasutada Fullscreeni toetavat Brauserit (Chrome ei toeta), näiteks Dolphin.
~40% saab nii ekraanipinda juurde.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2013 09:27:45 vasta tsitaadiga

2) Google on andnud vabad käed, tee mis tahad. Android on linux nagu linux ikka kogu kohandumisvõimalustega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 04.01.2013 10:48:33 vasta tsitaadiga

mainin ära, et kui kellelgi plaanis on osta see siis computech.ee kaudu tellides (neil hetkel poes olemas ei ole) saab 32 gb 3g variandi sama hinnaga mis 16 gb wifi mujal poodides on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2013 13:52:05 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
mainin ära, et kui kellelgi plaanis on osta see siis computech.ee kaudu tellides (neil hetkel poes olemas ei ole) saab 32 gb 3g variandi sama hinnaga mis 16 gb wifi mujal poodides on.

235€? icon_eek.gif Poisid, rahateenimisvõimalus!


viimati muutis DVDRW 04.01.2013 14:07:02, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2013 14:02:29 vasta tsitaadiga

Koduleht ei näita üldse...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2013 14:41:50 vasta tsitaadiga

ei taha nagu eriti uskuda, et üks Eesti firma müüb odavamalt kui google ise icon_smile.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2013 14:51:13 vasta tsitaadiga

Kui ise USAse Amazoni järgi minna saaks 199€-ga kätte icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2013 15:01:24 vasta tsitaadiga

See sul on WiFi onlyu mudel.
http://www.amazon.com/Asus-Google-Android-Quad-Core-Compatible/dp/B00AK7OEBE/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1357300836&sr=1-2&keywords=nexus+7+4g
See õige maksab ikka pisut rohkem icon_smile.gif

DVDRW kirjutas:
Kui ise USAse Amazoni järgi minna saaks 199€-ga kätte icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2013 15:09:53 vasta tsitaadiga

http://www.computech.ee/asus-nexus-7.html
€309 ikka hinnaks, mitte €235

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2013 15:57:48 vasta tsitaadiga

Selle rahateenimisega on nagu ta on, nulli võid jääda aga pigem müüd kahjumiga.
HV-s tasub müüa siis kui kiiresti mingist mittevajalikust asjast lahti tahad saada, et lihtsalt sahtli vedelema ei jää.
iPadide puhul saavad veel inimesed aru, et 32GB maksab 100€ rohkem kui 16GB siis Nexuste puhul paraku nende hinnavahest ei saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.01.2013 22:09:10 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
http://www.computech.ee/asus-nexus-7.html
€309 ikka hinnaks, mitte €235


269 peale alla hinnatud hetkel.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 04.01.2013 22:56:18 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
gan3b kirjutas:
http://www.computech.ee/asus-nexus-7.html
€309 ikka hinnaks, mitte €235


269 peale alla hinnatud hetkel.


Kusjuures tund tagasi oli 319 ja allhinnatud 309
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2013 00:23:39 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
269 peale alla hinnatud hetkel.

thumbs_up.gif tundub nii. Peab sel firmal hakkama eraldi silma peal hoidma (HVs 317€)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andree
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010




sõnum 07.01.2013 10:43:02 vasta tsitaadiga

Elisa m-internet, kuidas seadistada?
Näit. kas LTE valimine muudab midagi, vōi mida sealt üldse valida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2013 11:40:05 vasta tsitaadiga

APN: internet

Võrguvalik kas 3G only või 3G preferred (mis iganes analoogse sõnastustega see konkreetses menüüs kirjeldatud on).

Kogu lugu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andree
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010




sõnum 07.01.2013 13:32:31 vasta tsitaadiga

Bearer all kolm valikut:
LTE, eHRPD, Unspecified

Sellest valikust, ilmselt siis viimane.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 16:09:38 vasta tsitaadiga

Lisa uus APN ja APN-i väljali kirjuta "internet" ilma jutumärkideta ja ongi kõik...elisa nett 3g töötab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andree
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010




sõnum 09.01.2013 17:07:08 vasta tsitaadiga

Kōik töötab, kuid kas LTE annab tulevikus võimaluse Elisa 4G ühendust tarbida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2013 17:46:33 vasta tsitaadiga

Tulevikus võivad erinevad hetkel võimatuna näivad asjad võimalikuks saada. icon_smile.gif Ära vaeva liiga palju pead. Selleks ajaks on sul juba N7.2 vms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tossupomm
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2011




sõnum 09.01.2013 19:54:47 vasta tsitaadiga

Tellisin Computechist endale ära, tahaks juba kätte saada icon_lol.gif .. 2 tk. oli järgi, kui ma tellisin (eile).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Asus|Google Nexus 7 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.