|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
28.12.2012 13:29:11
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Ei tea jah, kogu tahvli Shut down aitab. |
Milleks üldse sulgeda äppe? Kui vajadus tekiv sulguvad ise taustal olles.
| DVDRW kirjutas: |
Kui arvutis kasutatakse muusika kuulamiseks ~99% Winampi, siis mida Androidis? |
Mina kasutan Play Musicut Google'i poolt.
| DVDRW kirjutas: |
Millal täpselt see Google navigation Eestis tööle hakkab? |
Keegi ei tea
| DVDRW kirjutas: |
Proovisin Igo, Navigon, copilot - ükski neist ei tööta.  |
N7 peal või üleüldse Androidi peal? Navigatsioonijaoks on eraldi teema veel tehtud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
28.12.2012 13:44:11
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| Milleks üldse sulgeda äppe? Kui vajadus tekiv sulguvad ise taustal olles. |
Olen täheldanud, et näiteks N7 tahvlil videopleier hakkab hakkima kui liiga palju asju lahti, nagu PC-ga..
Proovisin neid NAVe N7 peal, tõenäoliselt olen liiga algaja nende tööle saamiseks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
28.12.2012 13:56:57
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Kui arvutis kasutatakse muusika kuulamiseks ~99% Winampi, siis mida Androidis?
|
Winamp, Poweramp, Androidi pleier?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
28.12.2012 14:54:03
|
|
|
Winamp ei mängi midagimuud tehes.
Poweramp on tasuline.
N7 pakub vaikimisi ES Media Player või Google Play Music:
ES Media Playeris ei saa pikka faili (raadiosaade vms) kerida üle ~35min (hakkab otsast peale).
Google Play Music ei mängi midagimuud tehes.
Üks tähelepanek veel: Kui N7-l on vool taga ja tahvel on sees, siis akut ei lae.
Lihtsalt norin - miks nad ei võiks teha nii, et kui on vool taga, tahvlit ei kasuta ja laeb akut, siis näitaks pidevalt suurelt infot mitu % on aku täis laetud, kaua on laetud ja kaua läheb veel, et täis saada.
Selle asemel on lihtsalt ekraan pime.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.12.2012 15:50:35
|
|
|
DVDRW, lihtsalt ei lae või et saab USB'st nii vähe voolu, et kulutab rohkem kui voolu lisaks tuleb?
Rakendustega on see teema, et nii kui rakendus eest läheb, pannakse see täiesti seisma. Kui rakendusel on teenus olemas, siis rakendus saab selle enne sulgumist käivitada ja seal võib töö edasi minna, kulutades mälu ja protsessorit. Seda on näha ka hetkel jooksvatest rakendustest (Settings -> Apps -> Running).
1 GB RAM'i peaks olema piisav, et mälu täis ei jookseks koheselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
28.12.2012 16:15:07
|
|
|
Mul oli N7 kaasasoleva adapteriga (5V 2A) seinas öö läbi, desktop lihtsalt ees. Selle aja jooksul laadis akut ~10% (~30% pealt ~40% peale)
Kui on samamoodi standby asendis, siis laeb aku täis ~3h-iga (0 - 100%).
Kui tahvel laadub korralikult ainult standby või OFF reziimis, siis sellest batterydreamist pole kahjuks tolku.
Vb peabki nii olema, olen tahvlinduses suht algaja.
Siiski kui mudelismis laetakse akusid ~15min, siis miks mitte tahvelarvutieid jms?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
28.12.2012 16:39:03
|
|
|
N7 0-100% laadimine võtabki tunde, paratamatus. Hetkel mul battery daydream ees ja poole tunniga on mingi ~15% laadinud, wifi sees. Mingil määral laeks kindlasti kiiremini kui ekraan oleks päris pime ja tahvel lennurežiimis.
Desktop oli ees, miks mitte kinni vajutada öösel või saan ma millestki valesti aru? Siiski, öö jooksul isegi sees oleva ekraaniga peaks asi suutma ennast täis laadida . Standby režiimi kui sellist androidil minuteada pole, pead silmas ainult ekraani välja lülitamist?
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
28.12.2012 16:42:21
|
|
|
DVDRW, lülita developer seadetest näiteks sisse "Stay awake". Hoiab ekraani koguaeg sees kui kaabli otsas (asendamatu asi nt autos või siis kui mingi chat jookseb tahvlis)
Lisaks - jah, kui ainult läbi USB laeb, siis näiteks mängimise ajal ei suuda jah ära toita. Aga seinast e siis nö 220v otsast (kus ta omale voolu parajaks teeb ikkagi eksole), suudab end elus hoida küll ja ka laadida.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
28.12.2012 17:44:07
3 päeva |
|
|
| painkillah kirjutas: |
| DVDRW, lülita developer seadetest näiteks sisse "Stay awake". Hoiab ekraani koguaeg sees kui kaabli otsas (asendamatu asi nt autos või siis kui mingi chat jookseb tahvlis) |
Praegu vaatasin, mul oli see koguaeg hoopis sees. Kui lihtsalt laadida siis on parem kui väljas, sest ekraan kustub mõne ajapärast ise ja laadimise kiirus kasvab ~10x
Ekraan sees - laeb ~3 päeva
Ekraan väljas - laeb ~3 tundi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
28.12.2012 18:56:58
Re: 3 päeva |
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Ekraan sees - laeb ~3 päeva
Ekraan väljas - laeb ~3 tundi |
Enamvähem nii ta ongi jah
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.12.2012 20:00:38
|
|
|
Ja kui tekib küsimus, et miks nii kaua laeb, siis võtke oma praegune lauaarvuti monitor ette ja vaadake selle maksimaalset voolutarvet (ekraani taga peaks infokleebisel selline asi kirjas olema, ühik vattides või voltides ja amprites). Eelnevalt välja toodud 5V 2A laadija annab välja 10W.
Mida suurem ekraan, seda rohkem on vaja valgustust sama tasemega selle heledaks tegemiseks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
30.12.2012 19:59:36
|
|
|
| Ega 235 €'st odavamat pakkumist vist praegu pole kusagil ? (16 gb wifi )
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
30.12.2012 21:00:04
|
|
|
nope
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
30.12.2012 21:43:30
|
|
|
| crazyxman kirjutas: |
| Ega 235 €'st odavamat pakkumist vist praegu pole kusagil ? (16 gb wifi ) |
On. Elioni kliendile hetkel 239eur-20eur soodukas e-poes = 219eur.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
30.12.2012 21:45:26
|
|
|
Normaalne, ei teadnudki, kuidas seda soodust veel saab? Kuskil kirjas nagu pole...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
30.12.2012 21:49:59
|
|
|
| Logid e-poodi sisse ja mul viskab "täname teid blablabla" kirja, mis teatab, et 20eur sooduk kõigilt arvutitelt, teleritelt ja fotokatelt. Ostad näiteks fotoka ja tahvli, saad mõlema pealt 20eur alla, kokku 40eur.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
30.12.2012 22:00:59
|
|
|
Nägin jah, noh mis teha, ega Euronics seda parima hinna garantii alla nagunii ei arvesta. vist. See asi võiks Elioni avalehel kirjas olla.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
30.12.2012 22:53:04
|
|
|
Mis klappe N7-ga kasutate?
Nendega täiega rahul
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Muidumees669
HV vaatleja
liitunud: 29.11.2008
|
31.12.2012 19:57:23
|
|
|
| Kas seda Nexus 7 HSPA+ 32GB saaks kasutada põhimõtteliselt ka telefonina? Ja kui saab, siis ei peaks olema mingid sinihambaga käedvaba seadet suht lithne järgi ühendada ju?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
andree
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2010
|
01.01.2013 00:06:40
|
|
|
| SMS olevat tööle saadud, aga telefonina see ei töötavat. Targemad parandavad, kui eksin.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
02.01.2013 12:36:32
|
|
|
| Mis selle navbari nupu (ristkülikud) mõte on? Näitab taustal töötavaid protsesse? Mõnikord on neid ikka väga palju, kas neid peab ka sulgema, et koormavad akut?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
02.01.2013 12:54:33
|
|
|
| bingo kirjutas: |
| Mis selle navbari nupu (ristkülikud) mõte on? Näitab taustal töötavaid protsesse? Mõnikord on neid ikka väga palju, kas neid peab ka sulgema, et koormavad akut? |
Näitab viimati kasutatuid rakendusi, võid ära need libistada, ega eriti vahet ei ole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
02.01.2013 12:59:19
|
|
|
Jep, suhteliselt mugav (suhteline?) moodus äppide vahel liikumiseks, kui ära harjuda.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
02.01.2013 13:10:04
|
|
|
MSN ka töötab selle aparaadiga? Kaasasolev messanger hotmailiga ei toimi?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
02.01.2013 13:10:47
|
|
|
| iir kirjutas: |
| MSN ka töötab selle aparaadiga? Kaasasolev messanger hotmailiga ei toimi? |
msn läbi skype töötab jah
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
02.01.2013 13:18:15
|
|
|
Ma ei saa N7-ga Skypei sisse (MS konto). Ütleb, et vale parool aga raudselt on õige (Ei ole eri märke, n7 näitab parooli ja on õige). PC-ga saan.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
02.01.2013 13:21:10
|
|
|
Skype? Tavalist MSN enam pole või sellel pole? Ei ole eriti aktiivne kasutaja, aga igaks juhuks võiks ju olla.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
03.01.2013 00:56:16
|
|
|
tavaline msn-i rakendus töötab kah ilusti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tossupomm
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2011
|
03.01.2013 04:29:27
|
|
|
Omanikud ehk oskavad vastata:
1) Kas 7" väikeseks ei jää? Näiteks netis surfates, kas peab horisontaalselt ka skrollima ning kas linkide klõpsimine pole raskendatud ilma zoomimata?
2) Kui palju teda customizeda saab? Nt homescreeni horisontaalseks muutmiseks jne?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
03.01.2013 08:56:03
|
|
|
1) Esimene asi, saada lahti systembarist ja panna näiteks LMT Launcher ja kasutada Fullscreeni toetavat Brauserit (Chrome ei toeta), näiteks Dolphin.
~40% saab nii ekraanipinda juurde.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
03.01.2013 09:27:45
|
|
|
| 2) Google on andnud vabad käed, tee mis tahad. Android on linux nagu linux ikka kogu kohandumisvõimalustega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
04.01.2013 10:48:33
|
|
|
| mainin ära, et kui kellelgi plaanis on osta see siis computech.ee kaudu tellides (neil hetkel poes olemas ei ole) saab 32 gb 3g variandi sama hinnaga mis 16 gb wifi mujal poodides on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
04.01.2013 13:52:05
|
|
|
| crazyxman kirjutas: |
| mainin ära, et kui kellelgi plaanis on osta see siis computech.ee kaudu tellides (neil hetkel poes olemas ei ole) saab 32 gb 3g variandi sama hinnaga mis 16 gb wifi mujal poodides on. |
235€? Poisid, rahateenimisvõimalus!
viimati muutis DVDRW 04.01.2013 14:07:02, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
04.01.2013 14:02:29
|
|
|
Koduleht ei näita üldse...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
04.01.2013 14:41:50
|
|
|
ei taha nagu eriti uskuda, et üks Eesti firma müüb odavamalt kui google ise
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
04.01.2013 14:51:13
|
|
|
Kui ise USAse Amazoni järgi minna saaks 199€-ga kätte
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erkin
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2003
|
04.01.2013 15:57:48
|
|
|
Selle rahateenimisega on nagu ta on, nulli võid jääda aga pigem müüd kahjumiga.
HV-s tasub müüa siis kui kiiresti mingist mittevajalikust asjast lahti tahad saada, et lihtsalt sahtli vedelema ei jää.
iPadide puhul saavad veel inimesed aru, et 32GB maksab 100€ rohkem kui 16GB siis Nexuste puhul paraku nende hinnavahest ei saada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
04.01.2013 22:09:10
|
|
|
269 peale alla hinnatud hetkel.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
04.01.2013 22:56:18
|
|
|
| softis kirjutas: |
269 peale alla hinnatud hetkel. |
Kusjuures tund tagasi oli 319 ja allhinnatud 309
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
05.01.2013 00:23:39
|
|
|
| softis kirjutas: |
| 269 peale alla hinnatud hetkel. |
tundub nii. Peab sel firmal hakkama eraldi silma peal hoidma (HVs 317€)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
andree
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2010
|
07.01.2013 10:43:02
|
|
|
Elisa m-internet, kuidas seadistada?
Näit. kas LTE valimine muudab midagi, vōi mida sealt üldse valida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
07.01.2013 11:40:05
|
|
|
APN: internet
Võrguvalik kas 3G only või 3G preferred (mis iganes analoogse sõnastustega see konkreetses menüüs kirjeldatud on).
Kogu lugu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
andree
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2010
|
07.01.2013 13:32:31
|
|
|
Bearer all kolm valikut:
LTE, eHRPD, Unspecified
Sellest valikust, ilmselt siis viimane.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kankka
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2009
|
08.01.2013 16:09:38
|
|
|
| Lisa uus APN ja APN-i väljali kirjuta "internet" ilma jutumärkideta ja ongi kõik...elisa nett 3g töötab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
andree
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2010
|
09.01.2013 17:07:08
|
|
|
| Kōik töötab, kuid kas LTE annab tulevikus võimaluse Elisa 4G ühendust tarbida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
09.01.2013 17:46:33
|
|
|
Tulevikus võivad erinevad hetkel võimatuna näivad asjad võimalikuks saada. Ära vaeva liiga palju pead. Selleks ajaks on sul juba N7.2 vms.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tossupomm
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2011
|
09.01.2013 19:54:47
|
|
|
Tellisin Computechist endale ära, tahaks juba kätte saada .. 2 tk. oli järgi, kui ma tellisin (eile).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|