Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Forza Horizon märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 22:57:37 [X360] Forza Horizon vasta tsitaadiga

Forza Horizon




Koduleht: Forza Horizon
Arendaja: Turn10 Studious
Väljaandja: Microsoft Studious
Stiil: Open World Racing Simulator
Väljalaske kuupäev: 26.10.2012

tsitaat:
Forza Horizon is an open-world game based around a fictitious festival called the Horizon Festival, set in Colorado, USA. The game incorporates many different gameplay aspects from previous Forza Motorsport titles, like the large variety of cars, realistic physics and high definition graphics. The aim is to progress through the game by means of obtaining "Wristbands" by driving fast, destroying property, winning races and other driving antics. Horizon is set to feature the physics of Forza 4, which have been optimised to work on the 65 variants of terrain said to be present in the game. Players will be able to drive anywhere their cars can reach, such as fields and plains.[3]
Multiple race types are included, from drift to rally and point-to-point races. AI traffic will be present on the roads, which provides a new dynamic to the Forza racing system.[3] Players may also challenge other Horizon festival drivers they encounter in a one-on-one race to a given location. The location is random each time, and the AI have the ability to use shortcuts to their advantage.[4] Races will take place at different times throughout the day/night cycle included in the game, including night races.[3] A skill system is implemented in the game; players earn street cred during races by driving aggressively. Acts such as as drifting, jumping over obstacles and getting a car on two wheels all contribute to the cred. These can be chained together in a combo, which in turn affects the money players are paid at the end of a given race.[5] Cred also affects a player's popularity level in the game. As a player's popularity increases new special events are unlocked, such as races against helicopters and planes.[5]


Launch Trailer:

Link



Kellel preorder tehtud? Kust tellisite?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 23:42:06 vasta tsitaadiga

gamestar.ee tellin , preorder bonust ei ole kuid saan launch päevaks kätte vähemalt. Hind ka suht sama mis inglismaa lehelt tellides.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 23:47:04 vasta tsitaadiga

Sai demo proovitud ning kui peaks jälle ralli tuju tulema võtan kindlasti ette thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 17.10.2012 00:02:45 vasta tsitaadiga

Sai demo proovitud thumbs_up.gif

Mõnus mix Forzast, Test Drivest ja Need for Speedist. Graafika on kena ning Colorado näeb väga ilus välja. Peab mainima, et level ja enviroment disain tundub väga supper, erinevalt enamusest free roam auto mängudest (ala NFS) kus lihtsalt väga igav on sõita kuna kaart on igav... Juhitavus oli täitsa ok simcade forza 4 mõjutustega. Esimesed 2 raadiot on head (bass arena ja pulse) aga see indie rock raadio oleks võinud olemata olla imo või pannud mingit korralikumat rokki/metalli sinna icon_biggrin.gif
Aga üldiselt on mäng see mida ma oleks oodanud uutelt Need for Speedidelt, selle asemel et neid burnoudistada...

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2012 00:10:35 vasta tsitaadiga

Ei jõudnud veel sõitugi alustada, kui juba käis see moneyspilleri y0y00 stiil, muusika ja üleüldine tdu2 laadne teema närvidele. Miks ei võiks menüüd ja kõik sellega kaasnev olla rahulik, vaoshoitud ja viisakas nagu forza4-s. icon_smile.gif

Aga sõita oli mõnus. Päris seda õiget forza4 simu fiilingut muidugi kätte ei saanud millegipärast, aga ootame full versiooni ära. Horizonis on lõpuks rehvitossuga ka vaeva nähtud ja toss on julgelt paksem ja mõnusam võrreldes eelnevate forzadega.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2012 10:55:12 vasta tsitaadiga

käik abid maha ja viimane raskus aste peale siis on täitsa ok. muidu on lihtsalt läbimängimise vaev. ei oodanudki simu aga no söidad sa kruusal või asfaltil vahet pole, vöid rahulikult mölemal driftida
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2012 20:04:04 vasta tsitaadiga

Sai tellitud rootsist 43 euriga...jääb ootama thumbs_up.gif forza4 pole veel päris läbi aga siiski must buy.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 23.10.2012 14:32:45 vasta tsitaadiga

UK'st pandi täna teele. Toredus.
_________________
Xbox LIVE gamertag: xSullx ; Forza Motorsport 4 gallery on Flickr.
Forza huvilised liituge! Forza Motorsport Eesti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2012 21:50:50 vasta tsitaadiga

Laupäeval sain kätte . Meeldib rohkem kui Forza 4 , väga viis mäng . Soundtrack on ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2012 07:19:49 vasta tsitaadiga

Enda oma peaks täna saabuma kuid need kes ettetellimuse tegid ei pidand enam kui 2 autot saama lisaks? Mailile sain vaid SLS AMG ja GolfR koodid.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2012 15:20:42 vasta tsitaadiga

musa on alguses ok, pärast on sellest dubstepist kopp ees. vörreldes most wantediga tundub see hetkel parem mäng olevat. kuigi olles alles natuke mänginud(loe roosa käepaele juures veel) on see ikka läbisöitmise vaev.
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 30.10.2012 17:33:58 vasta tsitaadiga

Mängisin kuskil tunnikese täna. Tundub tore ja internetis free roaming on kindlasti üks tore tegevus, peab lihtsalt sõpru ootama, et nad mängu kätte saaks.
Kuna kõik kommenteerivad muusikat siis ega ma siis mainimata saa jätta... Kohe sai muidugi vahetatud rock raadio peale ja oli natuke parem. Rääkides helist, siis autode helid on kuidagi palju nõrgemad kui FM4's, ka siis kui muusikat vaiksemaks keerata. Kahju natuke.

_________________
Xbox LIVE gamertag: xSullx ; Forza Motorsport 4 gallery on Flickr.
Forza huvilised liituge! Forza Motorsport Eesti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 31.10.2012 11:32:42 vasta tsitaadiga

Hakkab pihta, täpselt sama kamm, mis Forza4-ga eelmine aasta, mis tuli Inglismaalt 14-st päeva, minu väidetavalt 8 päeva tagasi posti pandud mäng pole ikka veel kohal. See pole võimalik, et 1st class air mail tuleks Inglismaalt 8 päeva. Inglased on ikka räiged valetajad icon_evil.gif
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.10.2012 11:39:27 vasta tsitaadiga

oh johhaidii kui mitu korda on mul asi Eesti Posti taga seisnud, ei oska kokku lugedagi. Mitu korda on olnud nii, et tädid vannuvad letis, et pole sellist asja neil ja mingi hetk hiljem tuleb teade, et kas tulete järgi ka vä, sest muidu hakkame seda tagasi saatma?
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 15:17:18 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Hakkab pihta, täpselt sama kamm, mis Forza4-ga eelmine aasta, mis tuli Inglismaalt 14-st päeva, minu väidetavalt 8 päeva tagasi posti pandud mäng pole ikka veel kohal. See pole võimalik, et 1st class air mail tuleks Inglismaalt 8 päeva. Inglased on ikka räiged valetajad icon_evil.gif

Oleks võinud siis eelmisest korrast õppust võtta ja muude kanalite kaudu mäng soetada icon_idea.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 16:38:11 vasta tsitaadiga

tellisin kah täna ära thumbs_up.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 31.10.2012 22:54:36 vasta tsitaadiga

Proovisin demo ära, võrreldes forza 4-ga pole ikka see. No kohe üldse ei istu, ootasin midagi enamat. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 01.11.2012 13:49:36 vasta tsitaadiga

Tegelikult võiksid teadjamad mehed jagada infot, kust seda kõige odavamalt koos saatmisega tellida annaks?icon_smile.gif

Tänud!

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 14:29:15 vasta tsitaadiga

NeroEST, siin teemas piisavalt erinevaid poode:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=390147
"Kammi läbi" ja telli kust kõige soodsam/kiirem/parem jne...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 14:43:56 vasta tsitaadiga

Jõudis kohale, aga mängida saan ülejärgmine nädalavahetus alles icon_biggrin.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 01.11.2012 14:53:38 vasta tsitaadiga

Ma võin öelda, kust ei tasu tellida. ShopTo.Net-ist, 9 päeva väidetavast teelepanekust möödas ja ikka ei ole veel mäng kohal.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 01.11.2012 18:49:57 vasta tsitaadiga

Ons' ka hea mäng siis v? icon_razz.gif
Kas juhitavus on tõesti forza 4-st näiteks hullem? Et nagu täielik arkaad ikka jah? Kuidas rooliga on mängida?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 01.11.2012 19:05:52 vasta tsitaadiga

sten260 kirjutas:
Ons' ka hea mäng siis v? icon_razz.gif
Kas juhitavus on tõesti forza 4-st näiteks hullem? Et nagu täielik arkaad ikka jah? Kuidas rooliga on mängida?

Hullem on väga subjektiivne mõiste. Reaalsem see kindlasti pole, pigem rohkem lihtsamaks tehtud. Kuid on ilusti aru saada, et on FM4 sugulane ja kindlasti on kübeke reaalsem kui mõned muud levinumad arkaad sõidumängud. Ise ütleks, et üks parimatest "simkaad" variantidest ja open-world mängu jaoks sobib see stiil hästi.

Mäng mulle meeldib, pole veel väga süveneda jõudnud (on kolmas käepael hetkel) aga kogu maailm on hästi lahendatud ja paarutamist ning avastamist jagub seal küllaga.

_________________
Xbox LIVE gamertag: xSullx ; Forza Motorsport 4 gallery on Flickr.
Forza huvilised liituge! Forza Motorsport Eesti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 16:17:06 vasta tsitaadiga

Kui teha Rival sõitu mõnel rajal kas ma saan vastasteks samadel raskussätetel vastased ? Väga aus ei ole nt kui ise kasutan ABS ja rewind off ja see kellest kiiremat aega tahan teha sõidab assisted brake ja wheel jne.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 04.11.2012 05:39:49 vasta tsitaadiga

mxr kirjutas:
Kui teha Rival sõitu mõnel rajal kas ma saan vastasteks samadel raskussätetel vastased ? Väga aus ei ole nt kui ise kasutan ABS ja rewind off ja see kellest kiiremat aega tahan teha sõidab assisted brake ja wheel jne.

Rivals võtab ainult aja järgi.
Aga ABS oli sul natuke halb näide. Sest ABS maas pidurdab paremini kui ABS abi peal. Seega peaksid olema kiirem inimesest, kes kasutab ABS pidurdus abi (nii see oli vähemalt Forza Motorsport mängudes). Sama on ka manuaal kastiga, see on eelis, sest käiguvahetused on kiiremad. Muud asjad pigem nipet-näpet tunde küsimus.

_________________
Xbox LIVE gamertag: xSullx ; Forza Motorsport 4 gallery on Flickr.
Forza huvilised liituge! Forza Motorsport Eesti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 09.11.2012 15:59:21 vasta tsitaadiga

Sellesmõttes olen nõus, et Turn10 võttis ja näitas igasugustele Need for Speedidele ja Test Drivedele ära, kuidas mängu peab tegema.
Mõnus Dirt 2 vibe on sees kuidagi, kogu atmosfäär on hea.
See ongi täpselt selline mäng, millest kunagi Forza 3 ja 4a mängides sai unistatud. Oleks vaid need for speed vabaduse, test drive atmosfääri ja forza 4 mootoriga mäng...
Here it is!

Bar on nii kõrgele aetud, et EA games võiks NFSi tootmise ära lõpetada ja oma raha Turn 10le anda:)

Omad Forza 4a ja Horizonit, oled set for lifetime ( kuni järgmise forzani;) )

Hea mäng!

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZorroZip
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 09.11.2012 16:36:39 vasta tsitaadiga

Nõustus Nero'ga, ma ei ole ühtegi automängu nii kaifinud, nagu horizoni.

Seestvaade, abs ja traction off ning tuunitud cabrio corvette = epic fun!
Öösel S65 AMG = visualgasm.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 09.11.2012 16:47:29 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
Sellesmõttes olen nõus, et Turn10 võttis ja näitas igasugustele Need for Speedidele ja Test Drivedele ära, kuidas mängu peab tegema.
Mõnus Dirt 2 vibe on sees kuidagi, kogu atmosfäär on hea.
See ongi täpselt selline mäng, millest kunagi Forza 3 ja 4a mängides sai unistatud. Oleks vaid need for speed vabaduse, test drive atmosfääri ja forza 4 mootoriga mäng...
Here it is!

Bar on nii kõrgele aetud, et EA games võiks NFSi tootmise ära lõpetada ja oma raha Turn 10le anda:)

Omad Forza 4a ja Horizonit, oled set for lifetime ( kuni järgmise forzani;) )

Hea mäng!


ZorroZip kirjutas:
Nõustus Nero'ga, ma ei ole ühtegi automängu nii kaifinud, nagu horizoni.

Seestvaade, abs ja traction off ning tuunitud cabrio corvette = epic fun!
Öösel S65 AMG = visualgasm.

ok, seda oligi vaja teada.

*lippab poodi mängu järgi*
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 09.11.2012 16:49:56 vasta tsitaadiga

Kiitma peab Horizoni ja tööd, mida Playground games tegi väga kindlasti. Oleks kuskil 4-5 aastat tagasi, meeldiks see mäng mulle palju rohkem (mitte, et hetkel ei meeldiks). Lihtsalt Forza Motorsport seeriaga olen nii ära harjunud, et ma juba igatsengi auto seadistamist ja rajal sekundi sajandikke maha lihvimist selle tulemusel.

Ning kuna enamus sõidud on väga sarnased (va. paar sõitu, mis on 100% kiirteel ja ainult tippkiiruse peale) siis ei tule mul ka soovi osta erinevaid autosid. Igas klassis on üks keskmine tagaveoline, üks 4-veoline (et kruusal sõita) ja üks suurema tippkiirusega auto. Nagu juba arusaada on minu jaoks see "Motorsport" jupp, mida ma igatsen. Aga nagu mainitud, poleks Forza Motorsport 2, 3 ja 4 olnud, oleks Horizon tõesti perfektne sõidumäng.

Kui Horizon on nüüd "mainstream'im" siis ehk hakkab Forza Motorsport süvenema rohkem just ringraja sõidule veel enam simulaatori nurga alt, mis oleks väga teretulnud.

Aga Forza Horizon - parim openworld sõidumäng, 100% kindlalt.

_________________
Xbox LIVE gamertag: xSullx ; Forza Motorsport 4 gallery on Flickr.
Forza huvilised liituge! Forza Motorsport Eesti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 01:50:43 vasta tsitaadiga

Kes on huvitatud "Cruise Club" achievementi tegemisest, lisage GT: v1rx

Endal ka seda vaja.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 20:59:15 vasta tsitaadiga

parim sõit IMO: 20s street race.. Red Rocks - Dam ... korralik peaaegu 10 minutit andmist..
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2012 15:57:24 vasta tsitaadiga

kui kellelgi horizon kopa ette viskab ja tahab mängust lahti saada, andke teada icon_razz.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 26.11.2012 23:20:56 vasta tsitaadiga

väga kõva mäng ikka , AE86le mootoriswap teha supra 2JZ twinturbo vastu ja tulemus on thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif ning siis tänavatele põiki laskma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 23:30:14 vasta tsitaadiga

tegin just dariuse vastu viimase showdowni ära. See kõige viimane lõik on kuradi keeruline.. 2 korda läks valesti ja pidin uuesti sõitma icon_biggrin.gif lisaks.. 1087Kw Veyron SS ei ole just kõige parem masin selle jaoks icon_biggrin.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2012 21:22:18 vasta tsitaadiga

games on horizon hea hinnaga. 27,90GBP ehk u 33€.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 07.12.2012 11:13:07 vasta tsitaadiga

Sain ka lõpuks oma ShopTo.Net-ist eeltellitud mängu kätte, ning eile õhtul veidi ka tiirutasin. Tundub kuidagi laialivalguv see asi, pole ilusat ja ühtset menüüsüsteemi, on vaid juhuslike autodega juhuslik kulgemine. Ja krt, kuidagi ei saa selgeks, kummaga on parem, kas rooliga või puldiga. Asfaltikatsed on kindlalt rooliga, ning kruus ja kiirteed juhuslikult vastutulevate autodega jälle puldiga paremad, ning enamus katseid on ju mix nendest kolmest.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 15:11:21 vasta tsitaadiga

Mäng on oluliselt kiirem kui Forza 4 ja autosid on kergem teepeal hoida, rooli sõpradel peale niisama kulgemise ei ole seal suurt midagi teha.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 17.12.2012 11:37:59 vasta tsitaadiga

Horizon on oma edetabelitega ikka tõsiselt ämbrisse astunud. Ma ei räägigi sellest, et võid sõidu ajal nii palju kordi tagasi kerida ja kurve lõigata, kui ise tahad, tulemuse saad kirja ka siis, kui stardis otsa ümber keerad ja 200m tagasi sõidad. Varsti läheb ilmselt jälle totaalseks kustutamiseks nagu FM4-s, kui tüübid aru saavad, millise jama nad on korraldanud.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 18.12.2012 11:21:33 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Horizon on oma edetabelitega ikka tõsiselt ämbrisse astunud. Ma ei räägigi sellest, et võid sõidu ajal nii palju kordi tagasi kerida ja kurve lõigata, kui ise tahad, tulemuse saad kirja ka siis, kui stardis otsa ümber keerad ja 200m tagasi sõidad. Varsti läheb ilmselt jälle totaalseks kustutamiseks nagu FM4-s, kui tüübid aru saavad, millise jama nad on korraldanud.

Raske uskuda. Point selles ongi, et Horizon ei võta end nii tõsiselt ja pole otseselt simu. Ringiajad tulevad kõik puhtad, olenemate millega sa vahepeal hakkama saad - ei tule seda kolmnurga märki nagu FM4's. Ja selles mängus polegi seda puhtate ringide süsteemi rakendatud. Seega ma ei usu, et LB'de puhastus teemakohane oleks.

Ma ei väida, et see on parem lahendus kui Motorsport seerias, kuid nii on Horizonis ja ongi kõik.

_________________
Xbox LIVE gamertag: xSullx ; Forza Motorsport 4 gallery on Flickr.
Forza huvilised liituge! Forza Motorsport Eesti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 19.12.2012 01:34:49 vasta tsitaadiga

ot:
Keegi Horizoni mulle tahab müüa, siis PM
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2012 15:13:25 vasta tsitaadiga

Sain ka hommikul peale 3 nädalat oma mängu kätte. Esmamulje on OK. Sõit isegi kõige raskema leveliga kulgeb tõesti kõvasti lihtsamalt võrreldes fm4-ga ja see pidu peo otsa rahabosside stoori käib ka natuke närvidele. Aga no S65-ga öösel kanjonite vahel kruiisida on päris cool icon_cool.gif

edit: kas kedagi ei kipu häirima liiga vaikne mootoriheli? Kui volüümi juurde keerata on juba ka environmenti ja rehvide müra liiga suur. Forza 4-s tuli nagu mootorisound paremini esile. Sõitsin ühte rallit Minidega ja no niipalju oli muud müra ümber, et vahel jäi käiguvahetus kahe silma vahele, sest lihtsalt ei kuulnud pöördeid.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 31.12.2012 13:14:48 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
edit: kas kedagi ei kipu häirima liiga vaikne mootoriheli? Kui volüümi juurde keerata on juba ka environmenti ja rehvide müra liiga suur. Forza 4-s tuli nagu mootorisound paremini esile. Sõitsin ühte rallit Minidega ja no niipalju oli muud müra ümber, et vahel jäi käiguvahetus kahe silma vahele, sest lihtsalt ei kuulnud pöördeid.


Esimesest päevast on mind see väga häirinud. See vana Minida sõit, millest räägid on üks hullematest näidetest. Kui tahad mootori heli kuulda on siuke tunne, et pead valima kas Lamborghini või Ferrari - peaasi, et V12 mootor oleks. Pettumust valmistav natukene.

_________________
Xbox LIVE gamertag: xSullx ; Forza Motorsport 4 gallery on Flickr.
Forza huvilised liituge! Forza Motorsport Eesti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 28.01.2013 13:54:54 vasta tsitaadiga

Kas horizonil tavapärane split screen multiplayer puudub?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 28.01.2013 17:27:09 vasta tsitaadiga

Maleva kirjutas:
Kas horizonil tavapärane split screen multiplayer puudub?

Split screeni ei ole kahjuks jah.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 14:02:23 vasta tsitaadiga

Sai vöetud rally pack lisaks, mu meelest kuidagi ülimäära raske, no esimese raksuga sain 32'seks, pole nagu kehv rallitaja omast arust, ning tavamängus ei ole ka nii et köik on köige lihtsama peal, mängin keskmise raskus astmega, ning enamus abisid on maas, ainult veojöukontroll ja abs-pidurid vist olid peal(samad seaded mis tavamängus).
Esimesse kontrollpunkti jöuan esimesena ja sealt edasi hakkab langus, on keegi sama kogenud või lihtsalt olengi nii koba ja vaja lihtsalt tuimalt harjutada? Auto seadetes on ka köik "rally" asjad peal ja liigub suht väledalt, ning söiduvötted peaks ka olema suht okeid.

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 12.11.2013 00:43:17 vasta tsitaadiga

seda, et
lampi sattus playlisti Avicii - Levels ja mul tuli automaatselt Forza Horizon meelde.
Ma pole seda vist nüüdseks ca pool aastat mänginud, kuid piisas ühest loost, et meenutada kui awesome mäng see oli.
Faktimeenutus, et forza horizon on parim open-world automäng.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 21.04.2014 19:17:49 vasta tsitaadiga

Sai läbi foorumi ostetud kasutatud Collectors Edition, aga mäng on soome keeles.
Kas asi selles, et võib-olla sai pandud Soome oma regiooniks ?
Lisaks on olemas xbox Gold membership ja siit ka küsimus, et kas regiooni vahetades kaotan Gold membershipi ?
Horizon sai just online pärast ostetud, aga no krt soome keeles mäng on ajuvaba icon_evil.gif

EDIT: kuidas aru saada , et mäng on bannitud ? Multiplayeris (soome keeles Moninpeli-s) ei leia nagu kohta, kus saaks niisama ringi sõita, kus oleksid ka teised inimesed. Kui otsida mingit online sõitu, siis ringrajasõitu olen saanud teha... kuid mäng sai ostetud just sellepärast, et kui on igav, siis teha aega parajaks kellegagi vähe dragida, niisama cruisida vms... aga no ei saa aru, KUIDAS.. palun abi icon_sad.gif

EDIT: DNS conflict oli. Nüüd korras !

Keegi täna sõita/mängida viitsib ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 17:45:00 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi oleks jagada 1000 Club ja Season Passi DLC installikat?

Ostsin Collectors Editioni ja isegi õnnestus veel Season Pass USA gamestopist võtta, kuid 1000 Club oli tasuta lisa ja seda enam XBL vahendusel ei jagata (oktoobris vist pandi putka kinni). Season Passiga on ka jama, sest auto pakid ei tööta või siis mäng üritab mingeid lisafaile võrgust otsida, mida seal ei eksisteeri enam (samas Rally Expansion hakkas ilusti tööle).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 05.11.2017 16:29:50 vasta tsitaadiga

Pistsin oma vana plaadi masinasse ja töötab nagu lubatakse, kogu stuff, 9,5GB, tõmmati serverist ja mitte bittigi plaadi pealt. Kuigi vaid 5 aastat on ilmumisest möödas ja mahtu on vähemalt 2-3 kordistatud mõjub graafika täieliku 80ndatena, ilmselt on FM7 mu nägemismeele täiesti peesse keeranud icon_biggrin.gif
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2017 20:53:55 vasta tsitaadiga

See mäng ongi suht kaka graafikaga isegi 360 standardite järgi. Forza 3 näeb kobedam välja (Forza 4 rääkimata).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Forza Horizon mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.