Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Võrdleme tulemusi! PCMark2002 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 14.01.2004 23:38:55 vasta tsitaadiga

Vaatasin ORB-s ringi ja ei saa aru kuidas mõni vend saab HDD skoori ca10000, endal ca 1500 ja tundus norm tulemus aga 10000 on küll sick...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jupiter
Kreisi kasutaja
jupiter

liitunud: 02.04.2003




sõnum 14.01.2004 23:44:25 vasta tsitaadiga

GETO kirjutas:
Vaatasin ORB-s ringi ja ei saa aru kuidas mõni vend saab HDD skoori ca10000, endal ca 1500 ja tundus norm tulemus aga 10000 on küll sick...

Ega sa midagi segi ei ajanud? Kes see siis oli? ma arvan et RAID-is mitu ketast ka ei saa..

_________________
head lugemist: http://vaher.blogspot.com
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.01.2004 00:03:20 vasta tsitaadiga

ramdisk icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 15.01.2004 00:15:09 vasta tsitaadiga

Praegu on Futuremarki serverid maas aga proovin hommme selle lingi üles otsida.
Tõsi jah seal oli paar tulemust veel mingi 8k jne ja siis edasi 2-3k ja allapoole,imelikult hea tulemus, mingi 4 wd raptorit raid0 ei saa ka ju nii palju...kahtlane.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 15.01.2004 16:21:46 vasta tsitaadiga

big deal oma pennutega look @ price celeron maxsab nii ropult ja p4 r22kimata aga amd ownib hinna (odav) clockitavuse poolest ja v6imsuse poolest icon_razz.gif
_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2004 09:40:35 vasta tsitaadiga

amd2500 kirjutas:
big deal oma pennutega look @ price celeron maxsab nii ropult ja p4 r22kimata aga amd ownib hinna (odav) clockitavuse poolest ja v6imsuse poolest icon_razz.gif
sul läks õige kaua aega...
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wend
HV Guru

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2004 11:08:26 vasta tsitaadiga

Krt need testid on jura ilmselt. Vahetasin 2000pro XP vastu ja cpu läks 6974 pealt 8710 peale. Mem 11748->11960 3dmark03 6757->6975. Selline tunne jääb, et testitakse hoopis op süsteemi, mitte rauda. thumbs_down.gif
_________________
küll on kerge olla ebanormaalne
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jupiter
Kreisi kasutaja
jupiter

liitunud: 02.04.2003




sõnum 17.01.2004 12:39:07 vasta tsitaadiga

wend kirjutas:
Krt need testid on jura ilmselt. Vahetasin 2000pro XP vastu ja cpu läks 6974 pealt 8710 peale. Mem 11748->11960 3dmark03 6757->6975. Selline tunne jääb, et testitakse hoopis op süsteemi, mitte rauda. thumbs_down.gif

Pean oma AMD arvuti kah Win2K-lt WinXP-le panema...

_________________
head lugemist: http://vaher.blogspot.com
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2004 15:02:36 vasta tsitaadiga

P4 on xp'l kiirem ja AMD win2k'l kiirem!!!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jupiter
Kreisi kasutaja
jupiter

liitunud: 02.04.2003




sõnum 18.01.2004 17:25:31 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
P4 on xp'l kiirem ja AMD win2k'l kiirem!!!

Thanks! Siis ei hakka vaeva nägemagi icon_smile.gif

Ilmselt Windows XP telliski (rahastas ja toetas) Intel et oma nightmarest AMD XP-st vabaneda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Denkeš
HV kasutaja
Denkeš

liitunud: 11.09.2002




sõnum 19.01.2004 11:17:44 vasta tsitaadiga

Tuleb välja ,et videokaart mõjutab tulemusi päris palju.Mem testis on mu Ti4200 64mb kaardiga punktide vahe lausa 500p. ja cpu testis u. 50p.
Need siis uued tulemused ati9800pro -ga
cpu7313
mem7113
http://service.futuremark.com/compare?pcm=1682248
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 19.01.2004 11:29:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tuleb välja ,et videokaart mõjutab tulemusi päris palju.Mem testis on mu Ti4200 64mb kaardiga punktide vahe lausa 500p. ja cpu testis u. 50p.


nii juhtub jah, kui mälu bandwidth'i FPS'des mõõdetakse icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2004 12:38:46 vasta tsitaadiga

P4 2.6C@3.4 1:1
CPU 8584
RAM 10827
19411
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jupiter
Kreisi kasutaja
jupiter

liitunud: 02.04.2003




sõnum 20.01.2004 01:17:31 vasta tsitaadiga

sain parema ja suurema mälu ja testimise ajaks panin ka veebiserveri Apache ja MySQL seisma:
CPU: 3415
Mem: 2233
HDD: 761
Varasemad olid:
CPU Score 3253
Memory Score 2077
HDD Score 709
Athlon 1.33GHz 266fsb, 512MB+256MB PC-133 CL2 , Seagate 80GB HDD
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jupiter
Kreisi kasutaja
jupiter

liitunud: 02.04.2003




sõnum 21.01.2004 04:20:32 vasta tsitaadiga

jupiter kirjutas:
P4 1,8GHz@2,4GHz, 2*512MB DDR333 PQI, Abit SR7 SIS648, Seagate 80GB 7200rpm (2MB cache), video Radeon 7000:
CPU Score 5843
Memory Score 5799
HDD Score 1119
Piirdusin softiga settingutel: 4:6:2:1 Kas veidi veel clockides saab veel palju kõrgemaks ajada?

Default settingutel: 4 * 100MHz (3:3:2:1):
CPU Score 4358
Memory Score 3485
HDD Score 1111

P4 1,8 400fsb sai vahetatud P4 2,4 533fsb vastu ja ilma klokkimatta, default sain tulemused:
CPU Score 5962
Memory Score 6099
HDD Score 1133


viimati muutis jupiter 21.01.2004 11:32:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Denkeš
HV kasutaja
Denkeš

liitunud: 11.09.2002




sõnum 21.01.2004 05:54:52 vasta tsitaadiga

Piinasin siis veel oma proset, võttes appi avatud akna(aknalauale ei viitsind panna).
@10,5x228 1,775v
CPU: 7511
MEM: 7241
http://service.futuremark.com/compare?pcm=1684065
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 21.01.2004 11:54:40 vasta tsitaadiga

Denkeš kirjutas:
Piinasin siis veel oma proset, võttes appi avatud akna(aknalauale ei viitsind panna).
@10,5x228 1,775v
CPU: 7511
MEM: 7241
http://service.futuremark.com/compare?pcm=1684065


Ma vaatan, et sul onHDD scor ~12k
Kas RAID0 annab niipalju jurude HDD score`ile?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jupiter
Kreisi kasutaja
jupiter

liitunud: 02.04.2003




sõnum 21.01.2004 12:04:02 vasta tsitaadiga

GETO kirjutas:
Denkeš kirjutas:
Piinasin siis veel oma proset, võttes appi avatud akna(aknalauale ei viitsind panna).
@10,5x228 1,775v
CPU: 7511
MEM: 7241
http://service.futuremark.com/compare?pcm=1684065


Ma vaatan, et sul onHDD scor ~12k
Kas RAID0 annab niipalju jurude HDD score`ile?
Ma arvan et lambist Raid0 eest pannakse tulemusele 10K otsa.
Või võimaldab RAID0 mäluga sünkroonset taktsagedust, et samas rütmis töötades ei teki kummalgi pool ooteaegu?
Seejuures tal veel Serial-ATA ja Raid0

_________________
head lugemist: http://vaher.blogspot.com
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Denkeš
HV kasutaja
Denkeš

liitunud: 11.09.2002




sõnum 21.01.2004 14:38:58 vasta tsitaadiga

No HDD Score'ga on pc markis alati kummalised lood olnud, ei tasuks seda numbrit tõsiselt võtta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 21.01.2004 15:54:57 vasta tsitaadiga

Denkeš kirjutas:
No HDD Score'ga on pc markis alati kummalised lood olnud, ei tasuks seda numbrit tõsiselt võtta.


teisi numbreid tasub ve? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2004 21:27:54 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
Denkeš kirjutas:
No HDD Score'ga on pc markis alati kummalised lood olnud, ei tasuks seda numbrit tõsiselt võtta.


teisi numbreid tasub ve? icon_biggrin.gif
EI
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
energeetik
HV vaatleja


liitunud: 26.02.2002




sõnum 21.01.2004 23:11:49 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Arvo Cobrietti kirjutas:
Denkeš kirjutas:
No HDD Score'ga on pc markis alati kummalised lood olnud, ei tasuks seda numbrit tõsiselt võtta.


teisi numbreid tasub ve? icon_biggrin.gif
EI

No pakud midagi muud välja, hinnata siiski vaja...mida, keda, kui palju, kui kiire...jne...

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 23.01.2004 21:51:34 vasta tsitaadiga

sain hhd scoori paremaks 1516 huvitav kui hhd sai paremat jahutust tulemus t6usis märgatavalt njah muud asjad jaid mul samax icon_sad.gif kehv cooler cpu`l
_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2004 21:55:55 vasta tsitaadiga

päris hea HDD skoor, mul RAID0-is annavad WD kettad ~2k punkte icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jupiter
Kreisi kasutaja
jupiter

liitunud: 02.04.2003




sõnum 23.01.2004 22:08:47 vasta tsitaadiga

amd2500 kirjutas:
sain hhd scoori paremaks 1516 huvitav kui hhd sai paremat jahutust tulemus t6usis märgatavalt njah muud asjad jaid mul samax icon_sad.gif kehv cooler cpu`l

Mul Seagate 80GB HDD 2MB cachega ja Pennu4 2,4GHz+Abit SR7-ga üle 1150 pole saanud icon_sad.gif
Muidugi ma pole clockinud vaud default settingutel jookseb.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 23.01.2004 22:18:29 vasta tsitaadiga

jupiter kirjutas:
amd2500 kirjutas:
sain hhd scoori paremaks 1516 huvitav kui hhd sai paremat jahutust tulemus t6usis märgatavalt njah muud asjad jaid mul samax icon_sad.gif kehv cooler cpu`l

Mul Seagate 80GB HDD 2MB cachega ja Pennu4 2,4GHz+Abit SR7-ga üle 1150 pole saanud icon_sad.gif
Muidugi ma pole clockinud vaud default settingutel jookseb.

sobral sama hdd ja sama prose njah cache 2mb sul mul 8 mb aga ex barton @ 3200 way kiirem kui 2,4 GHz pennu icon_razz.gif

muidu see normaaalne tulemus keta kota vaata näiteks selle aasta neid TM arvuti teste kus mingi shit pennu v6itis icon_sad.gif

_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bart
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2003




sõnum 24.01.2004 13:30:14 vasta tsitaadiga

Panen siis Celeronide kategooriasse ka märgi maha.
Uskumatu klokkuja on küll see 2.0 GHz cellu. Originaal Al cooler, must möga all ja läheb ilma pinget tõstamtta 3 GHz-ni!!!
Kast kinni ja toas, temp 52 kraadi fullloadis poole tunni pärast.
Edasi tuli juba pinget tõsta, millega kaasnes ka kohe temp. tõus. Ilma korraliku jahutuseta ei hakka rohkem piinama.
Huvitav, millest see tuleb, et mida rohkem klokid, seda madalamaks läheb HDD skoor?
Ilma klokkimatta 1187, sealt edasi sujuvalt madalamaks, mida rohkem siinikiirust tõstad.
Tulemused allkirjas.


http://service.futuremark.com/compare?pcm=1687322
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jupiter
Kreisi kasutaja
jupiter

liitunud: 02.04.2003




sõnum 24.01.2004 14:20:36 vasta tsitaadiga

Palju klokkimata kujul Celeroni PCMark2002 tulemused on?
Minu P4 2,4GHz 533fsb, 2*512MB PQI cl2,5: CPU:5965, Mem:6100, HDD:1150
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 25.01.2004 02:13:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Uskumatu klokkuja on küll see 2.0 GHz cellu.


kloki palju tahad seda kellut, pcmargi punne võid ju juurde saada, reaalset jõudlust tühjagi thumbs_down.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bart
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2003




sõnum 25.01.2004 22:34:15 vasta tsitaadiga

Cel 2.0Ghz FSB400, 2*256Mb TwinMos cl2,5: CPU:4840, Mem:5314, HDD:1127
http://service.futuremark.com/compare?pcm=1688670

Cel 2.66Ghz FSB533, 2*256Mb TwinMos cl2,5: CPU:6030, Mem:6598, HDD:1141
http://service.futuremark.com/compare?pcm=1689078



Arvo Cobrietti kirjutas:
kloki palju tahad seda kellut, pcmargi punne võid ju juurde saada, reaalset jõudlust tühjagi


Ja mida selle hullu jõudlusega peale hakata? Minu vajadused rahuldab 2Ghz Celeron täiega ära, mängin vähe.Ok, AAO-d tuleb natuke tweakida, et selle configa enam-vähem jookseks aga netis surfamiseks ja progemiseks on jõudlust piisavalt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2004 18:52:32 vasta tsitaadiga

Minu tagasihoidlik tulemus: Athlon 1800+ KIXIB 0338 @ 2300 Mhz (200x11,5; 1,95V), Epox 8RDA3I (nForce 2 Ultra), 256 MB ADATA (2-3-3-11).

CPU: 7065
Memory: 5422

http://service.futuremark.com/compare?pcm=1690016
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 26.01.2004 23:10:22 vasta tsitaadiga

krt te panete suht julmalt ma vaatan ikka icon_razz.gif ma peaks vist ka korra veidi volte üle 1.9 ajama ja vaatama mis asjast tuleb. selle skoori teeme üle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jupiter
Kreisi kasutaja
jupiter

liitunud: 02.04.2003




sõnum 26.01.2004 23:30:07 vasta tsitaadiga

Oot-oot sinu Duron ikka elab veel?
Pea veidi hoogu!
Või tahad Bartonit soetada? Duronist siiber juba?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2004 00:26:00 vasta tsitaadiga

Anc kirjutas:
krt te panete suht julmalt ma vaatan ikka icon_razz.gif ma peaks vist ka korra veidi volte üle 1.9 ajama ja vaatama mis asjast tuleb. selle skoori teeme üle icon_biggrin.gif


Sa hoia nüüd Duroni meeste au ikka kõrgel ja vaata kuidas asi 2V peal elab icon_wink.gif Ma ise riskiks oma protsessoriga küll ja paneks 2,1V ära, tulemuseks oleks stabiilne ~2450 MHz ...aga viimane kord läks see üritus mulle ühe 300W toite hakatise maksma icon_razz1.gif Õnneks need Codegenid lögaodavad ja suuremat kaotust pole icon_razz1.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jupiter
Kreisi kasutaja
jupiter

liitunud: 02.04.2003




sõnum 27.01.2004 02:56:28 vasta tsitaadiga

Mul tekkis mõte et kevad-suve kokkutulekul võiks teha: kõigi surnud prosede matused koos peiedega icon_smile.gif

iga maetava lähedane koostab eelnevalt lahkunu nekroloogi, mille seal südantlõhestavalt ette kannab ...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 28.01.2004 00:04:25 vasta tsitaadiga

irw... ma reede õhtul hakkan vaatama. või milalgi kui ahju pole tükk aega kütnud. et laseks toa tempi madalaks jne. ma muidugi ei tea kuidas mu q-tec vastu peab sellisele koormusele. 4 venti ja sie ~5W 0,6A volcano, siis mäludel 2,9V arvatavasti, prose 1,95 (ma arvan et üle ma ei lase) ja põhjasild saab ka mingi laksu arvatavasti. eks näis kas tuleb miski korralik skoor ka. aga pidage meeles - mul on tavaline duron väikese l2 vahemäluga ja termopasta on aasta aega vana spire stars 25eegune! muidugi korralikult pandud jne aga siiski.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 01.02.2004 18:50:12 vasta tsitaadiga

palju see 1mb cache a64 pc markis saab scooriks ise m6tlesin endale selle kunagi soetada voi tulex see teine socket 2ra oodata? kas asi üldse clockitav ?
_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
babylon
HV kasutaja
babylon

liitunud: 18.01.2004




sõnum 01.02.2004 19:05:53 vasta tsitaadiga

CPU score: 5268 AMD Athlon 2500+ 1833MHz
Memory score: 3631 256MB (PC2100 DDR 266MHz)
HDD score : 1093 Maxtor 6E030L0 (30GB 7200rpm,Ultra-ATA/133)

_________________
Kõik sanitaartehnilised tööd ühest kohast.
www.santehnik24.net
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 02.02.2004 16:41:16 vasta tsitaadiga

babylon kirjutas:
CPU score: 5268 AMD Athlon 2500+ 1833MHz
Memory score: 3631 256MB (PC2100 DDR 266MHz)
HDD score : 1093 Maxtor 6E030L0 (30GB 7200rpm,Ultra-ATA/133)

kle prose jõudlus kuidagi eriti manneti mu saand koik on def pcmark i cpule 5,6~5,7k sul on mingi kraam lahti mis segab tulemust.

_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2004 17:32:09 vasta tsitaadiga

amd2500 kirjutas:
palju see 1mb cache a64 pc markis saab scooriks ise m6tlesin endale selle kunagi soetada voi tulex see teine socket 2ra oodata? kas asi üldse clockitav ?


a64 3000+ 512kB L2
pc3200 2-3-2-6

cpu: 6526
mem: 8520

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 02.02.2004 17:34:59 vasta tsitaadiga

traks kirjutas:
amd2500 kirjutas:
palju see 1mb cache a64 pc markis saab scooriks ise m6tlesin endale selle kunagi soetada voi tulex see teine socket 2ra oodata? kas asi üldse clockitav ?


a64 3000+ 512kB L2
pc3200 2-3-2-6

cpu: 6526
mem: 8520
woha AMD on ramide osas edasi arenenud(voi tegid sa tryki vea) btw see prose scooor nagu barton 3000+ tegija thumbs_up.gif
_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2004 10:30:04 vasta tsitaadiga

Niih .. sai sis testitud ja piinatud teist ( AXP2400+ )

CPU: 7294 p.
MEM: ~ 4000p. ( PC2100 mälu, PQI icon_razz.gif )

Proseks siis AMD Athlon XP2400+ "ThoughBred" [ AIUHB ] step. kloitud 2.0GHz.@2.45GHz. ( 148x16.5 ) @ 2.0V - TT Volcano 7+

Igatahes, ilmad võiksid jälle külmaks minna .. ja uued mälud võiks ka kätte saada, siis 7500 p. ALL-THE-WAY! 8)
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jupiter
Kreisi kasutaja
jupiter

liitunud: 02.04.2003




sõnum 05.02.2004 14:19:20 vasta tsitaadiga

jupiter kirjutas:
jupiter kirjutas:
P4 1,8GHz@2,4GHz, 2*512MB DDR333 PQI, Abit SR7 SIS648, Seagate 80GB 7200rpm (2MB cache), video Radeon 7000:
CPU Score 5843
Memory Score 5799
HDD Score 1119
Piirdusin softiga settingutel: 4:6:2:1 Kas veidi veel clockides saab veel palju kõrgemaks ajada?

Default settingutel: 4 * 100MHz (3:3:2:1):
CPU Score 4358
Memory Score 3485
HDD Score 1111

P4 1,8 400fsb sai vahetatud P4 2,4 533fsb vastu ja ilma klokkimatta, default sain tulemused:
CPU Score 5962
Memory Score 6099
HDD Score 1133
Nüüd on emaplaat Abit SR7 (400/533fsb) ilusasti vahetatud IS7 (800fsb) vastu, et toetaks Dual memory't ja HyperThreading-ut.
Vahetasin ka kõvaketta Seagate 80GB (2MB cache, UDMA100) Matrox-i vastu 120GB (8MB cache SATA150), kuid üllatuseks on CPU ja HDD skoorid nigelad: icon_sad.gif
CPU Score 4413 (ilmselt põhjus opsüsteemis Win2K sest varem oli asi WinXP-l)
Memory Score 7025
HDD Score 769 (kas tõesti Maxtor nõnda kesine? või aitaks siin ka opsüsteemi vahetus?)

Ahjaa süsteem ilma klokkimatta
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jupiter
Kreisi kasutaja
jupiter

liitunud: 02.04.2003




sõnum 05.02.2004 14:28:30 vasta tsitaadiga

wend kirjutas:
Mul tuli 12x290 ja cpu 6974, mem 11748 ja hdd 1657.
Wend kuidas sinu käes HDD nii hea skoori sai?
Või sa ei müünudki enda HDD-d mulle? icon_wink.gif
Või on kehvas tulemuses süüdi teiseks HDD-ks jäetud Seagate 80GB 2MB cache mis on UDMA100 mitte Serial ATA150?
Või see kellade kõrgemaks ajamine suurendab HDD skoori kaks korda?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wend
HV Guru

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2004 18:23:57 vasta tsitaadiga

Pagan teab, mul ta oli ainuke ketas masinas.
_________________
küll on kerge olla ebanormaalne
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jupiter
Kreisi kasutaja
jupiter

liitunud: 02.04.2003




sõnum 05.02.2004 19:09:54 vasta tsitaadiga

jupiter kirjutas:
jupiter kirjutas:
jupiter kirjutas:
P4 1,8GHz@2,4GHz, 2*512MB DDR333 PQI, Abit SR7 SIS648, Seagate 80GB 7200rpm (2MB cache), video Radeon 7000:
CPU Score 5843
Memory Score 5799
HDD Score 1119
Piirdusin softiga settingutel: 4:6:2:1 Kas veidi veel clockides saab veel palju kõrgemaks ajada?

Default settingutel: 4 * 100MHz (3:3:2:1):
CPU Score 4358
Memory Score 3485
HDD Score 1111

P4 1,8 400fsb sai vahetatud P4 2,4 533fsb vastu ja ilma klokkimatta, default sain tulemused:
CPU Score 5962
Memory Score 6099
HDD Score 1133
Nüüd on emaplaat Abit SR7 (400/533fsb) ilusasti vahetatud IS7 (800fsb) vastu, et toetaks Dual memory't ja HT-ut.
Vahetasin ka kõvaketta Seagate 80GB (2MB cache, UDMA100) Matrox-i vastu 120GB (8MB cache SATA150), kuid üllatuseks on CPU ja HDD skoorid nigelad: icon_sad.gif
CPU Score 4413 (ilmselt põhjus opsüsteemis Win2K sest varem oli asi WinXP-l)
Memory Score 7025
HDD Score 769 (kas tõesti Maxtor nõnda kesine? või aitaks siin ka opsüsteemi vahetus?)
Ahjaa süsteem ilma klokkimatta
Eemaldasin Seagste Udma HDD ja tulemus:
CPU Score 4429
Memory Score 7299
HDD Score 1425
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.02.2004 20:17:31 vasta tsitaadiga

Sai ka väike test siis tehtud.Kõik muu peale mälu(333@400)default.http://service.futuremark.com/compare?pcm=1700373 peab proovima mälu seadeid karmimaks muuta icon_razz1.gif .Sellel kiirusel töötab muidugi default pingel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2004 11:35:54 vasta tsitaadiga

Mäs see siine CPU rekord oli? 8)

CPU: 7466 p.
MEM: 5722 p.


Athlon XP 2400+ 2GHz.@2.44GHz., 512MB DDRAM PC3200 DIMM400 PQI [ 2-2-3-3 ]@205MHz.
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2004 11:40:54 vasta tsitaadiga

Mario kirjutas:
Mäs see siine CPU rekord oli? 8)

CPU: 7466 p.
MEM: 5722 p.


Athlon XP 2400+ 2GHz.@2.44GHz., 512MB DDRAM PC3200 DIMM400 PQI [ 2-2-3-3 ]@205MHz.


üle 8100 punkti, mem üle 7300, sul veel väga pikk tee sinnani 8)
prose klokk kah äärmiselt tagasihoidlik, esimene mees siin 2.7ghz-i peal benchinud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jupiter
Kreisi kasutaja
jupiter

liitunud: 02.04.2003




sõnum 09.02.2004 12:05:09 vasta tsitaadiga

jupiter kirjutas:
Eemaldasin Seagste Udma HDD ja tulemus:
CPU Score 4429
Memory Score 7299
HDD Score 1425

Arusaamatu käitumine kui eelnev test oli tehtud et Seagate UDMA100 HDD-l oli lihtsalt toide tagant ära, nüüd kui füüsiliselt eemaldasin on tulemused märksa paremad:
CPU Score 5873
Memory Score 7430
HDD Score 1468

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Võrdleme tulemusi! PCMark2002 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.