Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  EVE online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 13:05:06 vasta tsitaadiga

Kui oleks vähegi aega, siis haaraks selles 60-päevalisest kinni. Kes veel Eve-i pole proovinud, siis soovitan. Mängu endale vähemalt algtasemel selgeks teete, siis muutub täitsa omaette maailmaks, kus aeg-ajalt seigelda.
_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 12:53:38 vasta tsitaadiga

tondu kirjutas:

aga!

Special 60 Day Reactivation Offer
Activate your account and add 60 days of game time for only €19.95
Offer ends 1/6/2013


Ole sa neetud! Maksin ära ja istusin korraks mängima. Tõusin seitse tundi hiljem.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.12.2012 13:34:42 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
tondu kirjutas:

aga!

Special 60 Day Reactivation Offer
Activate your account and add 60 days of game time for only €19.95
Offer ends 1/6/2013


Ole sa neetud! Maksin ära ja istusin korraks mängima. Tõusin seitse tundi hiljem.


hahaha, päris kaasakiskuv , mis ? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 15:47:57 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:

hahaha, päris kaasakiskuv , mis ? icon_razz1.gif


No eks ikka. Paar tundi läks vana geari kokkukorjamiseks üle galaktika, tunnike veel fittide ja süstemide meenutamise peale ning siis tegi kahe tunniga 300 milli icon_lol.gif

EDIT: aktiveerisin teise konto ka ära, FML.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.12.2012 13:48:08 vasta tsitaadiga

Ise olen ka juba üle 4 aasta seda mängu mänginud ja ei põe üldse. Parim mäng ikka mu meelest, sellises pikas perspektiivis ja nüüd tuleb huvitavaid uuendusi ka igakord...järgmine aasta äkki tehakse POS'de majandamine ka inimlikumaks (et POS'si saab omada ka player, mitte ainult korporatsioon jne)
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 14.12.2012 18:47:39 vasta tsitaadiga

tondu kirjutas:
aga!

Special 60 Day Reactivation Offer
Activate your account and add 60 days of game time for only €19.95
Offer ends 1/6/2013


Kuskohast selle pakkumise leiab. Pime olen icon_mad.gif

Eve lehel sisse logides pakub 30 päeva 9,9€ võtaks aga kohe 60 päeva kui saaks

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2012 20:53:03 vasta tsitaadiga

link

Uus konto ja 30 päeva mänguaega natuke üle ühe euro eest.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rennokas
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2007




sõnum 06.02.2013 11:14:34 vasta tsitaadiga

Impex on ka eestlaste korp, kes ilmselt lähiajal aktiveerub jälle. Kui keegi huvitatud siis saatke eve-mail Boobiq'le icon_wink.gif
thumbs_up.gif
Meid ca 10 ja kõik päris vanad kalad. thumbs_up.gif

Tegutseme low ja hisec gallente aladel PvP-ga.
Meil muideks grindoperations ka kuhu algajad saavad tulla minereid tapma ja basic pvp-d õppima, corp finantseerib tegevust. icon_smile.gif
Kui keegi kogenumatest tahab ajaviiteks meiega hängida siis võib ka suicide altiga joinida ja main-ga olla mujal näiteks.

http://eve-kill.net/?a=corp_detail&crp_id=8262
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merekas
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2013 13:55:19 vasta tsitaadiga

Impex on jah, teema, oleme koos paugutanud. Ei kujutagi ette, kuidas selles mängus põnevam saaks olla, kui antud seltskonnaga lammutada ja gank'ida. 0-ist alustades ideaalne lõbu.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 17:07:48 vasta tsitaadiga

Talvegrill
Joinige.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3ality
HV kasutaja
R3ality

liitunud: 13.04.2003




sõnum 01.04.2013 23:38:59 vasta tsitaadiga

Nüüd juba mõnda siis Fanfest 2013 HD striim saadaval. Hinnaks 1 PLEX või 19.95 EUR. Ostjad saavad mälestuseks 2 in-game Quafe t-särki ja oma valitud piraadi rookie laeva.
Täpsem info siin: http://fanfest.eveonline.com/en/info/hdstream

Ühtlasi announceti ametlikult järgmine expansion: EvE Online: Odyssey
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2013 12:08:29 vasta tsitaadiga

Uutele mängijatele, kes otsivad newbie friendly corpi: http://www.youtube.com/watch?v=j_Ski9g3as4
ja siit saab ka abi: http://www.reddit.com/r/bravenewbies

21d triali saamiseks saatke pm postkasti.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatomik
HV kasutaja
aatomik

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.04.2013 19:40:18 vasta tsitaadiga

Ma ise pole kunagi EVE online varem mänginud, aga sattusin ühe striimi peale kus umbes 300 newbi üritavad mänguga algust teha. Tundub täitsa huvitav icon_biggrin.gif
http://www.twitch.tv/markeedragon
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3ality
HV kasutaja
R3ality

liitunud: 13.04.2003




sõnum 26.04.2013 16:23:16 vasta tsitaadiga

Striim on juba käimas, täna on Fanfesti esimene päev: http://fanfest.eveonline.com/en/stream/free

EDIT: Läbi ta ongi


viimati muutis R3ality 28.04.2013 15:39:41, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 27.04.2013 22:31:54 vasta tsitaadiga

Uus trailer "EVE Universe: Origins" üleval. thumbs_up.gif Väga vinge ning IMO kauaoodatud remake vanemast introst.


Link

_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hyperions
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2013 00:35:46 vasta tsitaadiga

Fanfestil näidati väikest tech demo kah, mille CCP tegi seitsme nädalaga peale Oculus Rifti devkiti kätte saamist.


Link



http://www.pcgamer.com/2013/04/26/embargoed-dnphands-on-with-ccps-eve-oculus-rift-dogfighting-game/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deFt
HV kasutaja
deFt

liitunud: 23.06.2008




sõnum 30.04.2013 10:36:51 vasta tsitaadiga

http://www.tvrage.com/news/6367/mmorpg-eve-online-to-be-adapted-for-television
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dvx
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2010




sõnum 09.05.2013 16:41:24 vasta tsitaadiga

Eestlaste corp E-x7 Network on ka veel elus
http://evemaps.dotlan.net/corp/E-x7_Network
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pruuli555
Kreisi kasutaja
pruuli555

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2013 16:54:12 vasta tsitaadiga

hehe icon_biggrin.gif tervist ei teadnudki et siin eve foorum ka on mängin ise nelja kontoga
_________________
BatRat
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2013 12:17:47 vasta tsitaadiga

Võtsin ka uuesti prooviks 2 kuud selle sooduskampaaniaga, eks näis palju aega jääb mängida. Miski battleship anti kah tasuta lisaks. Eile tegin tutorialid lõpuni põhimõtteliselt. Üsna casual gameri tasemel plaanin mängida, ei teagi kas seltsis-segasem huvis võiks isegi mõne eesti corp-iga liikuda. Samas paistab, et ka üksinda saab edukalt grindida icon_razz.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pruuli555
Kreisi kasutaja
pruuli555

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2013 12:42:37 vasta tsitaadiga

no seltsis segasem on muidugi parem. kahekesi tehes on isegi tulusam siin näitena kasvõi level 4 misse teha saaba sjale juba taktiliselt lähenedaja missioonide läbivuskiirus on oluliselt suurem.
_________________
BatRat
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kix007
HV vaatleja

liitunud: 19.07.2004




sõnum 24.06.2013 18:59:57 vasta tsitaadiga

Ehk oskab keegi mõnda korpi soovitada ? (new player friendly)
Tundub et siin eelnevalt mainitud E7x ja Impex ei vasta kirjadele kahjuks või on nad inactive.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2013 19:28:49 vasta tsitaadiga

Kix007 kirjutas:
Ehk oskab keegi mõnda korpi soovitada ? (new player friendly)
Tundub et siin eelnevalt mainitud E7x ja Impex ei vasta kirjadele kahjuks või on nad inactive.

'Estonian Ghosts' on eesti korp, seal palju noori mängijaid ikka olnud.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart77
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2011




sõnum 24.06.2013 22:33:31 vasta tsitaadiga

Kix007 kirjutas:
Ehk oskab keegi mõnda korpi soovitada ? (new player friendly)
Tundub et siin eelnevalt mainitud E7x ja Impex ei vasta kirjadele kahjuks või on nad inactive.


Mis su mängusisene nimi on? Kui veel liitunud kuhugi pole, siis äkki saab uurida EX-7 korbisiseselt. Kanalil "eestlased" oled infot küsinud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deux
HV vaatleja
Deux

liitunud: 05.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2013 23:00:44 vasta tsitaadiga

Enterprise Estonia hea valik kui veidi pvp huvi peale mõmmimise beer_yum.gif http://eve-kill.net/?a=corp_detail&crp_id=1263
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2013 17:14:55 vasta tsitaadiga

Kraapisin ka oma aastaid vana chari eve-s uuesti selle 5 päeva free game raames üles. Sättisid skillid-laevad paika ja sai ka paar lvl4 missiooni tehtud. Vaatan, et on lisandunud ka lvl5 missioonid. On need kuidagi keerukamad või nõuavad erilist lähenemist?
Kui keegi tahab koos ISKi teha, siis ma jätan kõik oma lvl4 missioonid lootimata. Kes tahab võib vabalt kola üles korjata ja salvage ära teha. Tegutsen Kaimoni kandis.
Eves nimi: Yerba Datura
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2013 11:51:00 vasta tsitaadiga

L5 missioonid on olnud olemas juba aastaid.
Need on grupikad, või siis multiboksides ise iski grindimine. Üksi saab ehk mingi carrieriga, või taolise überlaevaga.

Ise olen juba ümmarguselt umbes pool aastat EVE-st eemal olnud, praeguse seisuga pole midagi sellist tekkinud, mis huvi pakuks.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2013 13:10:32 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
L5 missioonid on olnud olemas juba aastaid.
Need on grupikad, või siis multiboksides ise iski grindimine. Üksi saab ehk mingi carrieriga, või taolise überlaevaga.

Ise olen juba ümmarguselt umbes pool aastat EVE-st eemal olnud, praeguse seisuga pole midagi sellist tekkinud, mis huvi pakuks.


Mina läksin evest puhkusele aastal 2007.. siis veel L5 missioonid ei paistnud silma.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Retsidivst
HV vaatleja

liitunud: 19.07.2012




sõnum 21.07.2013 18:31:58 vasta tsitaadiga

Keda huvitab, siis see nädalavahetus ja ka järgmisel kahel on taaskord toimumas EvE Liitude turniir. Seekord siis striimitakse Twitchi vahendusel.

http://www.twitch.tv/ccp

http://community.eveonline.com/community/alliance-tournament/schedule/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 23:19:09 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:

Need on grupikad, või siis multiboksides ise iski grindimine. Üksi saab ehk mingi carrieriga, või taolise überlaevaga.


Üksi Carrieriga blitzitakse neid. (warp in, kill objective, warp out).
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CRS
HV kasutaja
CRS

liitunud: 03.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 22:37:27 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi mingi mängutegelane või konto lohakil kus skille omajagu siis võiks ühendust võtta äkki saame kaubale kuidagi.
Endal on suht lowbied aga aastaid oodata ei tahaks et edasi minna oma tegemistega beer_yum.gif

saada priva siia näiteks!

Peaks vist mingi eesti korbi üles otsima oleks äkki lõbusam.

_________________
It's like Christianity! Have you heard the good word of... ME? Let me save you from what I'll do to you if you don't let me save you!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 07.10.2013 23:19:59 vasta tsitaadiga

CRS, ma ei tea, kas kasutajal yerba on tema Eve char veel alles, aga ehk võtad temaga ühendust!
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 23:23:07 vasta tsitaadiga

MacAivar kirjutas:
CRS, ma ei tea, kas kasutajal yerba on tema Eve char veel alles, aga ehk võtad temaga ühendust!


On alles küll. 34 mln SPd on tal hetkel.
Pmst Caldari ja Amarri laevaskillid, drooniskillid max ning basic skillid ka max kenasti. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 13:42:13 vasta tsitaadiga

On selline pakkuda, aga ainult, kui hind sobib mulle:
http://eveboard.com/pilot/TONL
Parool: takealook

Implandid on +5 kõik ja kontol 4b.


viimati muutis sirius4k 08.10.2013 14:01:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 13:51:19 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
On selline pakkuda, aga ainult, kui hind sobib mulle:
http://eveboard.com/pilot/TONL
Parool: takealook



Huvitav, kas piloodi info siis ei tule välja, kui konto on hetkel maksmata ehk lukus. Suskasin oma piloodi ka sinna eveboardi, aga andmeid ei vurise kuskilt.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 14:01:27 vasta tsitaadiga

Ei, kui inatkiivne konto, siis on API kinni.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 14:13:05 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Ei, kui inatkiivne konto, siis on API kinni.


Selge. Mis hinnaklassis või vahemikus Sinu konto võiks olla?
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 15:16:42 vasta tsitaadiga

600€
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EngadTanon
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2013




sõnum 08.10.2013 15:20:42 vasta tsitaadiga

CRS kirjutas:
Kui kellelgi mingi mängutegelane või konto lohakil kus skille omajagu siis võiks ühendust võtta äkki saame kaubale kuidagi.
Endal on suht lowbied aga aastaid oodata ei tahaks et edasi minna oma tegemistega beer_yum.gif

saada priva siia näiteks!

Peaks vist mingi eesti korbi üles otsima oleks äkki lõbusam.


Kui huvi on tõsine, siis ehk midagi ikka leiab. Charid ise 100+ mil SP'd kõik.

APid töötavad ka mitteaktiivsete kontodega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 16:40:22 vasta tsitaadiga

Minu viga, ma mingist vanast ajast mäletasin, et see läks koos kontoga kinni.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvi16
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2013 14:54:00 vasta tsitaadiga

mängisin 4 kuud, algus oli põnev.. lõpuks rikkusid gatecampid mänguelamuse nii ära ,et rohkem mänguaega juurde ei osta thumbs_down.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2013 18:26:24 vasta tsitaadiga

arvi16 kirjutas:
mängisin 4 kuud, algus oli põnev.. lõpuks rikkusid gatecampid mänguelamuse nii ära ,et rohkem mänguaega juurde ei osta thumbs_down.gif


icon_biggrin.gif

seda võiks tsiteerida kuskil.

aga tõsist juttu ajades, peaaegu kõikidest gatecampidest on võimalik mööda või läbi minna, lihtsalt õiged vahendid tuleb selleks valida.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aerozolic
HV kasutaja
aerozolic

liitunud: 16.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 10:51:54 vasta tsitaadiga

karm kirjutas:
arvi16 kirjutas:
mängisin 4 kuud, algus oli põnev.. lõpuks rikkusid gatecampid mänguelamuse nii ära ,et rohkem mänguaega juurde ei osta thumbs_down.gif


icon_biggrin.gif

seda võiks tsiteerida kuskil.

aga tõsist juttu ajades, peaaegu kõikidest gatecampidest on võimalik mööda või läbi minna, lihtsalt õiged vahendid tuleb selleks valida.

Pole ammu mänginud. Peale Rubiconi tulekut võiks vist kuukese mänguaega võtta. Äkki viitsib pelada ka jälle sutsu icon_razz.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvi16
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2013 15:16:50 vasta tsitaadiga

http://eveboard.com/pilot/Arvjuh_Antollare

see minu karakter, äsja sai mängu aeg läbi, nüüd seisab niisama
5.1mil SP-d

olen nõus loobuma natukese rahakese eest.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 14:51:01 vasta tsitaadiga

Enda char ka juba mõnda aega seisnud, vaevalt, et uuesti kunagi EVE pelama hakkan, ehk on kellelgi huvi
http://eveboard.com/pilot/Anti_Kondor

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2013 09:12:17 vasta tsitaadiga

Keegi 30d GTC ostmisest on huvitatud? (12 eurikut)

EDIT:

Lasen hinna alla 10 euriku peale, tegemist on GTCga mitte PLEXiga.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globalGP
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2013




sõnum 01.11.2013 13:11:19 vasta tsitaadiga

Karm olen huvitatud sinu pakkumisest aga mis viisil sulle maksta?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2013 17:47:53 vasta tsitaadiga

globalGP kirjutas:
Karm olen huvitatud sinu pakkumisest aga mis viisil sulle maksta?


Läks juba.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3ality
HV kasutaja
R3ality

liitunud: 13.04.2003




sõnum 15.11.2013 02:18:18 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2013 11:21:03 vasta tsitaadiga

http://www.amazon.com/dp/B00GDHD3LW/ref=cm_sw_su_dp?tag=mercycorps-20

Kohe on lõppemas Amazoni EVE-i mänguaja müük. Kolm kuud on näiteks 30 euri.
---

Uus konto ja kuu mänguaega, 1 eur - link
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  EVE online mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.