Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 329, 330, 331 ... 886, 887, 888  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2012 14:46:41 vasta tsitaadiga

oota arve ära ja kui juurde ei küsita, siis naudi. icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.12.2012 15:23:20 vasta tsitaadiga

middaigane, ja kanaleid vaatad läbi boksi või otse teleka tagant?
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.12.2012 16:07:07 vasta tsitaadiga

laurx, õigem küsimus on vast et kas vaadatakse analoog või digitaalkanaleid?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.12.2012 17:30:56 vasta tsitaadiga

eiei, minu küsimus on õige icon_razz.gif
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2012 17:57:59 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ThomThom kirjutas:
Kas keegi on ka uut Starboxi juba proovida saanud? Mure mul hetkel see, et kasutan starmani poolt antud mingit vanemat tüüpi digiboxi, mis teleka taga scartiga ja kogu süsteem on jube aeglane, tihti katkeb hetkeks ja kui heli kõvemaks keerata, siis tekib mingi pinin ka taustaks. Olen proovinud juhet mudida, aga eriti ei aita. Uus digibox oleks lahendus?


edit. kuskilt ei loe välja kas uus box ühendub hdtv'ga ikka läbi hdmi?

vajuta puldi sinist nuppu ja vaata, kas signaali "Q" quality on viimases veerandis?
pirinast saab lahti kui digiboxi ja teleka vahele antennikaabli paned. lahenduseks oleks mooduliga telekas, millel dvb-c tugi on.

uus starbox käib üle hdmi aga saab ka scardiga ühendada. tehnikutel on vastavad juhtmed kaasas.

torrentiga on see lugu, et kuna ilmselgelt asub koht, kust sulle serveeritakse, mignis välisvõrgus siis jutt, et " aga elionis oli nii" ei kehti - teenusepakkujatel on erinevad võimalused "välismaale" pääsemiseks + hetke koormus neile pääsudele + teise poole pääs. kui tahad kiirust mõtõa, kasuta pigem FTP d.

starmaniga on see, et " kui pilt katkub ja signaal kaob ära" on enamasti kodus toimunud mingi ümberpaigutus, mille käigus on ära nikerdatud pistikud, ühendatud omaloogminguliselt mingeid kurat teab mis signaalidele mõeldud kolmikuid, remonditud kortereid ja topitud seintesse migneid läbiviigu pistikuid jms. ehk siis kui hakkab katkuma, tuleks vaadata üle, kas pistikud on korralikult varjestatud, otsad juhtmete pealt maha ei tule, kolmikud ja datafiltrid oleks õiget pidi - "IN" on sisend, DATA otsas on modem ja "TV/FM" otsas on telekas. kui internetis hakkab tekkima katkestusi ja modem " ära kukub" on 95% juhtudel kuskil korteris mingi vigane pistik.
See scart juhe , mis Starman boxiga kaasa annab, on ikka ilge saast. Ostsin siis mingi aeg tagasi 500+EEK scart juhtme ja kõik probleemid kadusid. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2012 18:07:51 vasta tsitaadiga

500+krooni scart eest?
Rikkus ei anna häbeneda

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.12.2012 18:15:00 vasta tsitaadiga

-Margus-, paraku.. aga siis on sul mõistlik see starmani antud scart alles hoida ja kui sa seadmed tagasi annad, see kehv juhe tagasi anda.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2012 19:13:46 vasta tsitaadiga

Starman küsis puuduoleva scart juhtme eest vist 3 eur.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.12.2012 20:22:06 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
500+krooni scart eest?
Rikkus ei anna häbeneda

Aga mürakindlamad, oluliselt rohkem varjestatud, Scart-kaablid maksavad isegi veel praegusel ajal täiesti tuntavalt.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2012 20:30:08 vasta tsitaadiga

see on suht sama nagu võrrelda odavat hiina HDMI kaablit ning mingit eriti kalli firma oma
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2012 20:36:07 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
500+krooni scart eest?
Rikkus ei anna häbeneda
krt ma viisin selle perses juhtme pärast isegi teleka remonti icon_cool.gif õnneks oli garantiiaeg veel. Aga häbi kuhjaga icon_cool.gif . Kodus ei olnud parasjagu teist scarti ka prooviks. RGB tuli ka jumala sitalt läbi sealt. Starmani juhe on ikka alles icon_biggrin.gif . Tegelikult on probleem sitas maanduses. Seepärast antennikaabel aitabki icon_biggrin.gif Sugulasel ongi selline variant kasutusel, kuna ei raatsita korralikku kaablit osta icon_rolleyes.gif .
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.12.2012 20:52:25 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Starman küsis puuduoleva scart juhtme eest vist 3 eur.

modemi toide = 20€, rj45 = 1,50. rendiseadmed ju..

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThomThom
HV vaatleja

liitunud: 10.04.2012




sõnum 16.12.2012 00:26:18 vasta tsitaadiga

Mu lahenduseks oli digibox vahetus mooduli vastu - telekas toetas tegelikult koguaeg ka moodulit, ise ka aru ei saa mis ma sellest boxist seal hoidsin. Nüüd pilt korralik, heli 5+ ja ruumi ka rohkem.

Oskab keegi öelda, kas ETV HD on 720p või 1080p?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 16.12.2012 00:38:02 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
see on suht sama nagu võrrelda odavat hiina HDMI kaablit ning mingit eriti kalli firma oma

Ei ole sama, SCART kaablis on analoogsignaal ja selle puhul tõesti sõltub signaali kvaliteet kaabli kvaliteedist. Mis ei tähenda, et 32€ sellise asja eest liiga palju poleks.

_________________
Müüa 3D-printer
Hunnik DVD filme oksjonil: link
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
middaigane
HV kasutaja
middaigane

liitunud: 01.02.2005




sõnum 16.12.2012 15:57:09 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
middaigane, ja kanaleid vaatad läbi boksi või otse teleka tagant?


Läbi boxi
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.12.2012 16:45:08 vasta tsitaadiga

middaigane, thumbs_up.gif
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002




sõnum 16.12.2012 23:20:48 starman vasta tsitaadiga

...nii järjekordne brobleem starboxiga.
jooksis kokku, peale restarti annab kaardi viga. töötab ainult etv ja etv 2, neid näeb, ülejäänutel ees suur punane kast et kaardi viga. katsetasin ka oma mooduliga telekas, sama probleem. Et nagu oleks midagi kaardiga juhtunud???
Conax info boxil et vale kart. Infosse kurtes kästi kaarti puhastada jälle ja öeldi et kaart valetpidi icon_smile.gif ja lubati tasuline tehnik saata, et viga ikka vast teie poolne.... juhul kui ei ole pidid starboxi tasuta välja vahetama...
hunik õnnetust on juba see. Olen pikalt starmani klient olnud, esimesest alguse aastast, siaamaani (kuni sept.2012) pole ühtegi probleemi olnud, nüüd pidevalt. Algas XL paketiga, kiirus oli ainult kuskil 100 kanti. algul 120 kui tõsteti 150 peale siis kukkus 100 peale. tehnik käis ja lammutas pool korterit laiali, lõikus kaablid puruks( võttis süvistatud TV+R pesad) ära ja toppis oma kaabli f jätkuga otsa ja pani otse, teipis kinni ja ütles et nii oh ilus küll, sai 1,5db paremaks kuid midagi ei muutunud icon_smile.gif küsisin milleks seda vaja kui signaalitugevuses pole asi, siis ei osatud vastata ja ütles et üle 7.- euri ei küsi. Tehnik sai kutsutud tegelikult et Tv pilt hakkis ja heli kakkus, ütles et sellist probleemi pole kunagi olnus ja telekas teil katki, käskis kasutada minu enda Conax moodulit???. et selline asi ei ole võimalik et ainul mõned kanalid kakuvad ja teised mitte. Imelikul kombel läks siis mu telekas ise korda peale 1 nädalat kui si jälle kurdetud, siis tehti sealtpoolt midagi...
jne, jne
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eci
HV vaatleja

liitunud: 21.04.2002




sõnum 17.12.2012 17:04:38 Re: starman vasta tsitaadiga

sakurock kirjutas:
...nii järjekordne brobleem starboxiga.
jooksis kokku, peale restarti annab kaardi viga. töötab ainult etv ja etv 2, neid näeb, ülejäänutel ees suur punane kast et kaardi viga. katsetasin ka oma mooduliga telekas, sama probleem. Et nagu oleks midagi kaardiga juhtunud???
Conax info boxil et vale kart. Infosse kurtes kästi kaarti puhastada jälle ja öeldi et kaart valetpidi icon_smile.gif .......


Endal oli kohe prooviperioodi algul sama viga. Näitas vist ainult teatud kanaleid. Ülejäänutel oli kaardi viga (kood 9 kood 14 vms.) Vahepeal oli nagu korras ja siis hakkas jälle jamama. Mingi kolm korda mainisin neile seda ja proovisid sealtpoolt siis midagi teha. Aga lõpuks tuli vahetas tehnik kaardi ära ja töötab siiamaani.
Hetkel on aga kaardiga uus probleem, et vahepeal kaovad kõik kanalid ära (peale ETV). Lihtsalt must pilt. Aitab kaardi väljavõtmine.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaire88
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2012




sõnum 20.12.2012 10:45:05 vasta tsitaadiga

Selline probleem,et kui pandi digikanalid, pärast seda korra nädalas pean vähemalt uuesti kanalid otsima,sest ta kaotab ära nad. Lööb analoogi peale üle! Eraldi digiboksi mul ei ole, kaabel läheb otse telekasse, sest telekal on endal sees digi. Eile käis tehnik kohal ja teatas mulle,et mu telekas on hoopis katki, sellepärast kaovad digikanalid ära! Kui mul analoog oli, siis ei olnud kordagi sellist probleemi,et ta oleks mul minu järjestatud kanalid sassi löönud! Huvitav, kas tõesti on asi telekas? icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2012 11:12:37 vasta tsitaadiga

kaire88, antud veakirjelduse põhjal kipun tehnikuga nõustuma.
Starman muudab küll vahel kanalite järjestust, kuid seda hoopis harvem kui kord nädalas. Lisaks, kuna telekas viskab ennast analoogi peale, siis see ei tohiks küll kuidagi teenusepakkujaga seotud olla.
Kas teleka tarkvara oled uuendanud?

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaire88
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2012




sõnum 20.12.2012 11:30:09 vasta tsitaadiga

teleka tarkvara uuendasin ära jah!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 20.12.2012 14:10:00 vasta tsitaadiga

kaire88 kirjutas:
Selline probleem,et kui pandi digikanalid, pärast seda korra nädalas pean vähemalt uuesti kanalid otsima,sest ta kaotab ära nad. Lööb analoogi peale üle! Eraldi digiboksi mul ei ole, kaabel läheb otse telekasse, sest telekal on endal sees digi. Eile käis tehnik kohal ja teatas mulle,et mu telekas on hoopis katki, sellepärast kaovad digikanalid ära! Kui mul analoog oli, siis ei olnud kordagi sellist probleemi,et ta oleks mul minu järjestatud kanalid sassi löönud! Huvitav, kas tõesti on asi telekas? icon_eek.gif


Paljudel teleritel on olemas selline feature, et nad skaneerivad aeg-ajalt kaablist tulevaid signaale ja refreshivad kanalilisti ära.
Seda peaks saama välja lülida. Näiteks minu paaril Sonyl on menüüpunkti nimeks Auto service update.

Starmani kaabli puhul pole see mulle isiklikult peavalu valmistanud, kuna olen programmid jätnud alati Starmani pandud järjekorda.
Kuid õhust võetava signaaliga on tõesti nii, et Eesti ja Soome poolt tulevad asjad tekitavad automaatotsingu puhul paraja segaduse, mida tahan muuta. Ja soovin, et muutmistulemus säiluks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaire88
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2012




sõnum 20.12.2012 16:32:05 vasta tsitaadiga

pean proovima seda Auto service maha võtmist!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeCoder
HV kasutaja
DeCoder

liitunud: 26.11.2003




sõnum 20.12.2012 18:31:49 vasta tsitaadiga

kaire88 kirjutas:
Selline probleem,et kui pandi digikanalid, pärast seda korra nädalas pean vähemalt uuesti kanalid otsima,sest ta kaotab ära nad. Lööb analoogi peale üle! Eraldi digiboksi mul ei ole, kaabel läheb otse telekasse, sest telekal on endal sees digi. Eile käis tehnik kohal ja teatas mulle,et mu telekas on hoopis katki, sellepärast kaovad digikanalid ära! Kui mul analoog oli, siis ei olnud kordagi sellist probleemi,et ta oleks mul minu järjestatud kanalid sassi löönud! Huvitav, kas tõesti on asi telekas? icon_eek.gif

Võib veel üks variant olla.
Nimelt on osades vanemates Samsungi telerites korraga aktiivsed nii digi kui ka analoog kanalilistid. Kui vajutada järjest ühe kanali numbrit mitu korda siis hüppab analoogilt digile ja vastupidi. Samsungi lollvara nn. featuur.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 20.12.2012 21:16:08 vasta tsitaadiga

vähemalt tartus võtab tehnik teleka seadistusel START teenuse korral analoogid välja. kui nad sinna tagasi satuvad, on klient ise midagi tuuninud.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 329, 330, 331 ... 886, 887, 888  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.