Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2012 15:42:40 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Kelle täpselt seda ülearust nodi müüa kannatab? loobin suht palju minema.

Suvaline poetädi või safehouse kus saad relvi ja moona osta.. Kasvõi esimeses külas kus olid. Valid ülevalt paremalt teise ikooni ja müüd.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2012 15:46:32 vasta tsitaadiga

cf2 ei meeldinud üldse, kolmas on ikka tugev samm edasi, poleks ausaltöeldes uskunud, kuigi oli ka negatiivseid asju, näiteks saad pureda karu käest ja järgismeks tõmbad haavleid käevarrest välja icon_biggrin.gif, greefiliselt oleks võibolla meeldinud cr2 realstlik lähenemine mitte ere värvide kooslus, kuigi nägi suht hea välja, ja maailm ei olnud igav
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2012 20:05:38 vasta tsitaadiga

vägevad suitsud on seal mängus : D


_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
E90
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2007




sõnum 14.12.2012 20:42:14 vasta tsitaadiga

Ma ei saa vapsee aru sellest, kuidas seda valge ülikonnaga mehe sõpra päästma peab. Ütleb mulle, et "follow me I know where the mines are", seejärel jookseb esimese miini otsa surnuks ennast ja mission failed. Nii juba 10x järjest. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 14.12.2012 20:54:24 vasta tsitaadiga

Easy peal ei jooksnud ühegi otsa igatahes ise.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2012 21:04:16 vasta tsitaadiga

E90 kirjutas:
Ma ei saa vapsee aru sellest, kuidas seda valge ülikonnaga mehe sõpra päästma peab. Ütleb mulle, et "follow me I know where the mines are", seejärel jookseb esimese miini otsa surnuks ennast ja mission failed. Nii juba 10x järjest. icon_neutral.gif

ma tegin seda 3 korda, enne kui pidin venda järgima, siis sain kohe läbi.
miinid on näha, vaata täpsemini.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2012 21:16:25 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Easy peal ei jooksnud ühegi otsa igatahes ise.

ei jooksnud ka viimasega survivor ors.
sõltub kõik kogu kompotist kokku, kuhu jooksed, mis seisust vahe save teeb jne. jne.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 15.12.2012 00:41:07 vasta tsitaadiga

hardi_k kirjutas:
vägevad suitsud on seal mängus : D



haha icon_biggrin.gif
E90, pane siis raskusaste mediumi peale. mul sellist probleemi küll ei olnud, et ta oleks miini otsa jooksnud.
kuid mul oli selline nali, et ta jooksis pool teed ära, siis äkitselt pööras ringi ja jooksis algusesse tagasi icon_biggrin.gif ei märganud seda ja ta läks liiga kaugele minust ning mission fail.
järgmisel katsel tegi täpselt sama asja kuid siis oskasin ette oodata ja jooksin järgi, tema juurde jõudes hakkas uuesti edasi liikuma.
kuid siis tekkis järgmine takistus - puidust tee oli leekides. tõmbles seal leekide juures siis edasi-tagasi natuke aega, ning jooksis jälle algusesse tagasi icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d43m0n
HV kasutaja
d43m0n

liitunud: 03.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2012 17:41:06 vasta tsitaadiga

fc3 deluxe sooviks kas on müüa?
_________________
-= 1-2 =-
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 15.12.2012 19:08:54 vasta tsitaadiga

http://battlemap.net/map-database/shipyard käkats valmis.

TDM
Domination
Transmission


Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2012 19:17:24 vasta tsitaadiga

Kuramus... see WINGSUIT on ikka sick... icon_eek.gif
Täiega loovin thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

Sai üks video ka tehtud:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2012 19:40:28 vasta tsitaadiga

täitsa hea mäng:)
aga natuke lühikeseks jäiicon_sad.gif
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2012 19:47:30 vasta tsitaadiga

Keegi teab, mis pull on või ehk oskab aidata? Nimelt panen täna mängu tööle ja ainuke võimalus on "new game". Save filed on alles, aga mäng justkui ei leiaks neid üles. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 15.12.2012 21:13:27 vasta tsitaadiga

FC2-st oleks võinud Mortar kaasa tulla, see oleks väääga fun asi siin.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2012 22:33:25 vasta tsitaadiga

otty kirjutas:
Keegi teab, mis pull on või ehk oskab aidata? Nimelt panen täna mängu tööle ja ainuke võimalus on "new game". Save filed on alles, aga mäng justkui ei leiaks neid üles. icon_rolleyes.gif

Minul juhtus nii, kui vahetasin dx11 dx9 vastu ei leidnud save gamet üles. Panin dx11 tagasi ja oli kõik jälle ok.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2012 05:19:26 vasta tsitaadiga

otty kirjutas:
Keegi teab, mis pull on või ehk oskab aidata? Nimelt panen täna mängu tööle ja ainuke võimalus on "new game". Save filed on alles, aga mäng justkui ei leiaks neid üles. icon_rolleyes.gif

Endal pole küll probleemi olnud, aga juhuslikult sattusin lugema õpetust, kus tuleb save failil valida open with > mängu exe fail, millega mängid (dx9 või 11). Pidi toimima.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 16.12.2012 13:28:07 vasta tsitaadiga

Sai ka mäng lõpuni. Mängus selgus ikkagi vana tõde ,et naised on kõiges halvas süüdi, mis meiga juhtub icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2012 14:15:00 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
täitsa hea mäng:)
aga natuke lühikeseks jäiicon_sad.gif

Selle mängu pikkus on igaühe enda teha, seega kogu mure on ainult sinu oma icon_biggrin.gif
ma 50h mänginud ja alles jõudsin väiksemale saarele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2012 16:26:21 vasta tsitaadiga

see missioon kus peab sinna doktori juurde minema. neljas missioon vms. gameplaydest vaadates kõik tripivad easylt sinna ja ühtegi piraati pmts teele ette ei satu, aga mis keiss mul sellega, et reaalselt iga nurga peal on hull piraatide hunnik, kes mulle peale lendavad?
amanaki küla juures ka muudkui sõidavad oma autodega ringi ja ei saa rahulikult huntimagi minna.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2012 16:32:52 vasta tsitaadiga

kacmesi kirjutas:
see missioon kus peab sinna doktori juurde minema. neljas missioon vms. gameplaydest vaadates kõik tripivad easylt sinna ja ühtegi piraati pmts teele ette ei satu, aga mis keiss mul sellega, et reaalselt iga nurga peal on hull piraatide hunnik, kes mulle peale lendavad?
amanaki küla juures ka muudkui sõidavad oma autodega ringi ja ei saa rahulikult huntimagi minna.

Ma hakkasin ka otsast pihta, panin seekord warrior raskusastmeks ning sama lugu - piraate oleks nagu rohkem icon_biggrin.gif - lööd maha, võtad auto, hakkad edasi sõitma ja juba uued nina ees.

_________________
I need about tree fiddy.
Egert
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 16.12.2012 16:49:28 vasta tsitaadiga

egert kirjutas:
kacmesi kirjutas:
see missioon kus peab sinna doktori juurde minema. neljas missioon vms. gameplaydest vaadates kõik tripivad easylt sinna ja ühtegi piraati pmts teele ette ei satu, aga mis keiss mul sellega, et reaalselt iga nurga peal on hull piraatide hunnik, kes mulle peale lendavad?
amanaki küla juures ka muudkui sõidavad oma autodega ringi ja ei saa rahulikult huntimagi minna.

Ma hakkasin ka otsast pihta, panin seekord warrior raskusastmeks ning sama lugu - piraate oleks nagu rohkem icon_biggrin.gif - lööd maha, võtad auto, hakkad edasi sõitma ja juba uued nina ees.


Seems interesting.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2012 16:54:48 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
otty kirjutas:
Keegi teab, mis pull on või ehk oskab aidata? Nimelt panen täna mängu tööle ja ainuke võimalus on "new game". Save filed on alles, aga mäng justkui ei leiaks neid üles. icon_rolleyes.gif

Minul juhtus nii, kui vahetasin dx11 dx9 vastu ei leidnud save gamet üles. Panin dx11 tagasi ja oli kõik jälle ok.

Minul see ei aita. Tean jah, et see võib põhjustada seda... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2012 18:17:24 vasta tsitaadiga

mul kui siuksel algajal võtab lihtsalt mänguisu vähemaks. kuna ammo kogus nii väike, siis oleks vaja seda suurendada ja sellejaoks natuke küttida, ent nii kui metsas ühe looma ära tapad, siis kõrval tee peal olevad patrullivad piraadid kohe kuulevad ja hüppavad platsi icon_biggrin.gif
praegu selle 60-se ammoga ei jõua elusees amanakist lihtsalt sinna doktorini välja, sest liiga palju kõmmutamist ja kuulid saavad otsa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 16.12.2012 18:20:26 vasta tsitaadiga

pane siis korra easy peale - eriti kui "algaja".
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2012 18:59:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

praegu selle 60-se ammoga ei jõua elusees amanakist lihtsalt sinna doktorini välja

crafti endale siis suurem rahakott, seljakott ja ammo pouch.
ei jaga nagu probleemi ega muret icon_eek.gif
Neid loomi on nagu nii lihtne nottida, mõned viimase astme eri loomad on nati keerulisemad ja tuleb kasutada taktikat või nutt aga üldjoontes ikka liiga iizi icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2012 19:29:25 vasta tsitaadiga

mul ongi easy peal ja seda ma räägingi, et isegi loomi ei saa huntima minna, sest teel kuskile metsa peab mingi ~10+ piraati ka maha tapma. või see ongi normaalne ja kõigil nii, et nad niimoodi patrullivad? icon_biggrin.gif
anyways sain tolle questi tehtud, aga see patrullimine on liiga tihe ja häiriv siiski.

_________________
insta
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 16.12.2012 20:01:10 vasta tsitaadiga

no aga siis ära jookse otse peale vaid mine ringiga ja võta noaga maha. säästad ja samas kogud ammot nii.
easy peal on igatahes väga lihtne ja "chill ringijooksmine". ise mängingi nii kuna ei viitsi vaeva näha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2012 20:14:30 vasta tsitaadiga

no mul küll chill ringijooksmine pole selle easy peal. peakski nsm huvi pärast hardi peale lükkama ja vaatama mismoodi see asi veel hullem saaks olla icon_biggrin.gif
_________________
insta
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 16.12.2012 20:17:39 vasta tsitaadiga

kacmesi kirjutas:
no mul küll chill ringijooksmine pole selle easy peal. peakski nsm huvi pärast hardi peale lükkama ja vaatama mismoodi see asi veel hullem saaks olla icon_biggrin.gif
võta outpostid maha, siis ei tule piraate ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2012 20:22:04 vasta tsitaadiga

vahel on selleest väga lihtne, vaenlase baasis lasin karupuuri lahti ja juhtusid vennikesed kõik eri kohtades olema, karu tegi üksi kogu töö ronis isegi snaiprile trepist üles järgi, ma optikast jälgisin karu tegutsemist, kaks kuuli kulus teine siis karule muidugi.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 16.12.2012 20:47:23 vasta tsitaadiga

kas te siis ei tea, et põõsastes olemine kaotab nähtavuse ? kükitasin põõsas ühe koha peal, piraadid jooksid järjest ühekaupa sinna ja võtsin kõik takedowniga maha, nad ei näe isegi paari meetri kauguselt icon_biggrin.gif
aga need armoriga tüübid näevad vahest isegi läbi seinte ja puude, kui korra sind märkab siis põõsastes või suuremate puude taga peitmine ei aita
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2012 21:49:08 vasta tsitaadiga

point lihtsalt selles, et pidevalt sneakima peab, on ka tüütu icon_biggrin.gif hetkegi rahulikult jalutada ei saa
ertr2 kirjutas:
võta outpostid maha, siis ei tule piraate ju icon_rolleyes.gif
see, et nad outpostide juures oleksid, oleks loogiline jah, aga nad on nendest ikka päris kaugel ja nt see, et nad kohe amanaki küla ümber tiirutavad ja patrullivad tundub natuke lamp icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 16.12.2012 21:56:43 vasta tsitaadiga

vallutasin kõik radio towerid ära ning siis vallutasin kõik outpostid (suuremosa ajast istusin kuskil künka otsas ja võtsin snaipriga ükshaaval maha lihtsalt icon_biggrin.gif ) ning lõpuks tegin siis mängu "läbi".

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 16.12.2012 22:41:35 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
vallutasin kõik radio towerid ära ning siis vallutasin kõik outpostid (suuremosa ajast istusin kuskil künka otsas ja võtsin snaipriga ükshaaval maha lihtsalt icon_biggrin.gif ) ning lõpuks tegin siis mängu "läbi".

Spoiler Spoiler Spoiler


Selle quote osa kohta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2012 23:40:10 vasta tsitaadiga

http://forums.ubi.com/showthread.php/734149-Better-sights-mod
Minujaoks kohustuslik mod. thumbs_up.gif Siiani "optical" sihik oli suht kasutuskõlbmatu.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2012 23:41:57 vasta tsitaadiga

Ka terve nädalavahetus parima meelelahutuse lainel - FC3!

Vahepeal tekkis küsimus, et kuskil kirde osas on väiksem saar kus peal vangla. Nottisin 'valvurid' selle ümbert maha, aga sisse ikka ei pääse. Peasissepääsu juures saab ronida valveposti kus on võrkaias auk kust mina läbi pugeda ei mõista. Kusjuures deltaplaaniga tõmbas justkui tuulehoog mind maha seal kohas, niiet maanduda sinna keskele ei õnnestunud.
Kas peab veel ootama kuni seal mõni missioon toimub? Tahaks sealt looti kätte saada icon_biggrin.gif

Mingi mägikoobas oli ka kuskil kuhu sisse minnes oli uks ees ja mingit sissepääsu nagu ei näe. Paistab, et saab tippu kus on ka deltaplaan ja looti normilt.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 17.12.2012 00:14:12 vasta tsitaadiga

see peaks olema vist see vaas-i baas ? ja muide seal on üks loot kast, mille peab missiooni käigus ära võtma, sest muidu hiljem on uks kinni ja ligi ei pääse
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 17.12.2012 00:23:50 vasta tsitaadiga

osad uksed/seinad on ka granaadiga õhkulastavad - muudmoodi relicu juurde ei saagi.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2012 09:14:35 vasta tsitaadiga

Ahaa, sellepärast ma mõtlesin miks ma C4 liiga vähe sihtotstarbelist kasutust seni leidnud olen icon_lol.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d43m0n
HV kasutaja
d43m0n

liitunud: 03.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2012 13:24:46 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:


kuskil kirde osas on väiksem saar kus peal vangla


sinna saab ainult missiooni käigus sisse

_________________
-= 1-2 =-
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2012 23:09:06 vasta tsitaadiga

Kiidan ka mängu. Kõik asjad on paigas ja piisavalt looglised(ei kannata kui näiteks peategelane on mingi keskmine põrklev jõmm, või kõik on Jou jou jou stiilis.). thumbs_up.gif Stoori on kaasahaarav, korralik FPS+kerge RPG on vägagi meeldiv icon_cool.gif
Jookseb hästi, laeb kiiresti jne. Üle pika aja väga hea shooter icon_smile.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d43m0n
HV kasutaja
d43m0n

liitunud: 03.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2012 23:25:12 vasta tsitaadiga

aga kaeviku kaevamine oleks võinud ka ikka mängus olla ja maskeerimine icon_biggrin.gif beer_yum.gif
ok nali naljaks

kas keegi coopi on ka teinud? kuidas tundub?

_________________
-= 1-2 =-
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 17.12.2012 23:37:38 vasta tsitaadiga

d43m0n kirjutas:
aga kaeviku kaevamine oleks võinud ka ikka mängus olla ja maskeerimine icon_biggrin.gif beer_yum.gif
ok nali naljaks

kas keegi coopi on ka teinud? kuidas tundub?


Co-op oli superb! Nagu L4D2!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heikz
HV kasutaja
Heikz

liitunud: 10.07.2010




sõnum 18.12.2012 00:59:47 vasta tsitaadiga

Vau! Üli super mäng! olen väga-väga rahul, minu Game of the Year.
Läbi veel pole. Alles kohtusin onu Samiga ja sain saksa keelt praktiseerida: "Nein, nein oder ja". thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 18.12.2012 01:53:50 vasta tsitaadiga

panin paar modi kokku, parandab gameplayd ja unlockib DLC(ubisofti enda foorumis õpetus olemas, pole nende jaoks vist probleem). failid tuleb panna data_win32 kausta
http://www.upload.ee/files/2913775/FC3.rar.html
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2012 01:56:14 vasta tsitaadiga

rastaman, thumbs_up.gif Otsisingi modi kus oleks Better sights ja Attachments mod koos.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2012 10:04:28 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
panin paar modi kokku, parandab gameplayd ja unlockib DLC(ubisofti enda foorumis õpetus olemas, pole nende jaoks vist probleem). failid tuleb panna data_win32 kausta
http://www.upload.ee/files/2913775/FC3.rar.html
Spoiler Spoiler Spoiler

Save gamega midagi ei juhtu?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 18.12.2012 16:58:38 vasta tsitaadiga

minul ei juhtunud, aga igaks juhuks võid backupi originaalfailidest ja savegamest teha. savegame asub siis C:\Programdata\Orbit
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d43m0n
HV kasutaja
d43m0n

liitunud: 03.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 10:53:12 vasta tsitaadiga

Alustasin story otsast peale raskema raskusastmega.
Loodan et coop missioone tehakse ka juurde icon_arrow.gif tundub norm ja piisavalt raske, mõnda kohta tuleb ikka mitu korda teha...pole mingi liivakast

_________________
-= 1-2 =-
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zikiest
HV vaatleja
zikiest

liitunud: 07.05.2012




sõnum 21.12.2012 01:25:56 vasta tsitaadiga

No niih asja uurima,
Release note – PC patch 1.04
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
BF4 = Mr-ZiKi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.