|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
14.12.2012 15:42:40
|
|
|
| busta kirjutas: |
| Kelle täpselt seda ülearust nodi müüa kannatab? loobin suht palju minema. |
Suvaline poetädi või safehouse kus saad relvi ja moona osta.. Kasvõi esimeses külas kus olid. Valid ülevalt paremalt teise ikooni ja müüd.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
14.12.2012 15:46:32
|
|
|
cf2 ei meeldinud üldse, kolmas on ikka tugev samm edasi, poleks ausaltöeldes uskunud, kuigi oli ka negatiivseid asju, näiteks saad pureda karu käest ja järgismeks tõmbad haavleid käevarrest välja , greefiliselt oleks võibolla meeldinud cr2 realstlik lähenemine mitte ere värvide kooslus, kuigi nägi suht hea välja, ja maailm ei olnud igav
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
14.12.2012 20:05:38
|
|
|
vägevad suitsud on seal mängus : D
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
E90
HV kasutaja
liitunud: 30.10.2007
|
14.12.2012 20:42:14
|
|
|
Ma ei saa vapsee aru sellest, kuidas seda valge ülikonnaga mehe sõpra päästma peab. Ütleb mulle, et "follow me I know where the mines are", seejärel jookseb esimese miini otsa surnuks ennast ja mission failed. Nii juba 10x järjest.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
14.12.2012 20:54:24
|
|
|
| Easy peal ei jooksnud ühegi otsa igatahes ise.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.12.2012 21:04:16
|
|
|
| E90 kirjutas: |
Ma ei saa vapsee aru sellest, kuidas seda valge ülikonnaga mehe sõpra päästma peab. Ütleb mulle, et "follow me I know where the mines are", seejärel jookseb esimese miini otsa surnuks ennast ja mission failed. Nii juba 10x järjest.  |
ma tegin seda 3 korda, enne kui pidin venda järgima, siis sain kohe läbi.
miinid on näha, vaata täpsemini.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
14.12.2012 21:16:25
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
| Easy peal ei jooksnud ühegi otsa igatahes ise. |
ei jooksnud ka viimasega survivor ors.
sõltub kõik kogu kompotist kokku, kuhu jooksed, mis seisust vahe save teeb jne. jne.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
15.12.2012 00:41:07
|
|
|
| hardi_k kirjutas: |
vägevad suitsud on seal mängus : D
 |
haha
E90, pane siis raskusaste mediumi peale. mul sellist probleemi küll ei olnud, et ta oleks miini otsa jooksnud.
kuid mul oli selline nali, et ta jooksis pool teed ära, siis äkitselt pööras ringi ja jooksis algusesse tagasi ei märganud seda ja ta läks liiga kaugele minust ning mission fail.
järgmisel katsel tegi täpselt sama asja kuid siis oskasin ette oodata ja jooksin järgi, tema juurde jõudes hakkas uuesti edasi liikuma.
kuid siis tekkis järgmine takistus - puidust tee oli leekides. tõmbles seal leekide juures siis edasi-tagasi natuke aega, ning jooksis jälle algusesse tagasi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d43m0n
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2007
|
15.12.2012 17:41:06
|
|
|
fc3 deluxe sooviks kas on müüa?
_________________ -= 1-2 =- |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
15.12.2012 19:17:24
|
|
|
Kuramus... see WINGSUIT on ikka sick...
Täiega loovin
Sai üks video ka tehtud:
Spoiler 
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
15.12.2012 19:40:28
|
|
|
täitsa hea mäng:)
aga natuke lühikeseks jäi
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
15.12.2012 19:47:30
|
|
|
Keegi teab, mis pull on või ehk oskab aidata? Nimelt panen täna mängu tööle ja ainuke võimalus on "new game". Save filed on alles, aga mäng justkui ei leiaks neid üles.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
15.12.2012 21:13:27
|
|
|
| FC2-st oleks võinud Mortar kaasa tulla, see oleks väääga fun asi siin.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
15.12.2012 22:33:25
|
|
|
| otty kirjutas: |
Keegi teab, mis pull on või ehk oskab aidata? Nimelt panen täna mängu tööle ja ainuke võimalus on "new game". Save filed on alles, aga mäng justkui ei leiaks neid üles.  |
Minul juhtus nii, kui vahetasin dx11 dx9 vastu ei leidnud save gamet üles. Panin dx11 tagasi ja oli kõik jälle ok.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
16.12.2012 05:19:26
|
|
|
| otty kirjutas: |
Keegi teab, mis pull on või ehk oskab aidata? Nimelt panen täna mängu tööle ja ainuke võimalus on "new game". Save filed on alles, aga mäng justkui ei leiaks neid üles.  |
Endal pole küll probleemi olnud, aga juhuslikult sattusin lugema õpetust, kus tuleb save failil valida open with > mängu exe fail, millega mängid (dx9 või 11). Pidi toimima.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
16.12.2012 13:28:07
|
|
|
Sai ka mäng lõpuni. Mängus selgus ikkagi vana tõde ,et naised on kõiges halvas süüdi, mis meiga juhtub
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
16.12.2012 14:15:00
|
|
|
| siven kirjutas: |
täitsa hea mäng:)
aga natuke lühikeseks jäi |
Selle mängu pikkus on igaühe enda teha, seega kogu mure on ainult sinu oma
ma 50h mänginud ja alles jõudsin väiksemale saarele
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kacmesi
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2010
|
16.12.2012 16:26:21
|
|
|
see missioon kus peab sinna doktori juurde minema. neljas missioon vms. gameplaydest vaadates kõik tripivad easylt sinna ja ühtegi piraati pmts teele ette ei satu, aga mis keiss mul sellega, et reaalselt iga nurga peal on hull piraatide hunnik, kes mulle peale lendavad?
amanaki küla juures ka muudkui sõidavad oma autodega ringi ja ei saa rahulikult huntimagi minna.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
egert
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2007
|
16.12.2012 16:32:52
|
|
|
| kacmesi kirjutas: |
see missioon kus peab sinna doktori juurde minema. neljas missioon vms. gameplaydest vaadates kõik tripivad easylt sinna ja ühtegi piraati pmts teele ette ei satu, aga mis keiss mul sellega, et reaalselt iga nurga peal on hull piraatide hunnik, kes mulle peale lendavad?
amanaki küla juures ka muudkui sõidavad oma autodega ringi ja ei saa rahulikult huntimagi minna. |
Ma hakkasin ka otsast pihta, panin seekord warrior raskusastmeks ning sama lugu - piraate oleks nagu rohkem - lööd maha, võtad auto, hakkad edasi sõitma ja juba uued nina ees.
_________________ I need about tree fiddy.
Egert |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewil-apple
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2011
|
16.12.2012 16:49:28
|
|
|
| egert kirjutas: |
| kacmesi kirjutas: |
see missioon kus peab sinna doktori juurde minema. neljas missioon vms. gameplaydest vaadates kõik tripivad easylt sinna ja ühtegi piraati pmts teele ette ei satu, aga mis keiss mul sellega, et reaalselt iga nurga peal on hull piraatide hunnik, kes mulle peale lendavad?
amanaki küla juures ka muudkui sõidavad oma autodega ringi ja ei saa rahulikult huntimagi minna. |
Ma hakkasin ka otsast pihta, panin seekord warrior raskusastmeks ning sama lugu - piraate oleks nagu rohkem - lööd maha, võtad auto, hakkad edasi sõitma ja juba uued nina ees. |
Seems interesting.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
16.12.2012 16:54:48
|
|
|
| -RaiTz- kirjutas: |
| otty kirjutas: |
Keegi teab, mis pull on või ehk oskab aidata? Nimelt panen täna mängu tööle ja ainuke võimalus on "new game". Save filed on alles, aga mäng justkui ei leiaks neid üles.  |
Minul juhtus nii, kui vahetasin dx11 dx9 vastu ei leidnud save gamet üles. Panin dx11 tagasi ja oli kõik jälle ok. |
Minul see ei aita. Tean jah, et see võib põhjustada seda...
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kacmesi
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2010
|
16.12.2012 18:17:24
|
|
|
mul kui siuksel algajal võtab lihtsalt mänguisu vähemaks. kuna ammo kogus nii väike, siis oleks vaja seda suurendada ja sellejaoks natuke küttida, ent nii kui metsas ühe looma ära tapad, siis kõrval tee peal olevad patrullivad piraadid kohe kuulevad ja hüppavad platsi
praegu selle 60-se ammoga ei jõua elusees amanakist lihtsalt sinna doktorini välja, sest liiga palju kõmmutamist ja kuulid saavad otsa
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
16.12.2012 18:20:26
|
|
|
| pane siis korra easy peale - eriti kui "algaja".
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
16.12.2012 18:59:53
|
|
|
| tsitaat: |
praegu selle 60-se ammoga ei jõua elusees amanakist lihtsalt sinna doktorini välja
|
crafti endale siis suurem rahakott, seljakott ja ammo pouch.
ei jaga nagu probleemi ega muret
Neid loomi on nagu nii lihtne nottida, mõned viimase astme eri loomad on nati keerulisemad ja tuleb kasutada taktikat või nutt aga üldjoontes ikka liiga iizi
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kacmesi
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2010
|
16.12.2012 19:29:25
|
|
|
mul ongi easy peal ja seda ma räägingi, et isegi loomi ei saa huntima minna, sest teel kuskile metsa peab mingi ~10+ piraati ka maha tapma. või see ongi normaalne ja kõigil nii, et nad niimoodi patrullivad?
anyways sain tolle questi tehtud, aga see patrullimine on liiga tihe ja häiriv siiski.
_________________ insta |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
16.12.2012 20:01:10
|
|
|
no aga siis ära jookse otse peale vaid mine ringiga ja võta noaga maha. säästad ja samas kogud ammot nii.
easy peal on igatahes väga lihtne ja "chill ringijooksmine". ise mängingi nii kuna ei viitsi vaeva näha
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kacmesi
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2010
|
16.12.2012 20:14:30
|
|
|
no mul küll chill ringijooksmine pole selle easy peal. peakski nsm huvi pärast hardi peale lükkama ja vaatama mismoodi see asi veel hullem saaks olla
_________________ insta |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
16.12.2012 20:17:39
|
|
|
| kacmesi kirjutas: |
no mul küll chill ringijooksmine pole selle easy peal. peakski nsm huvi pärast hardi peale lükkama ja vaatama mismoodi see asi veel hullem saaks olla  |
võta outpostid maha, siis ei tule piraate ju
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
16.12.2012 20:22:04
|
|
|
| vahel on selleest väga lihtne, vaenlase baasis lasin karupuuri lahti ja juhtusid vennikesed kõik eri kohtades olema, karu tegi üksi kogu töö ronis isegi snaiprile trepist üles järgi, ma optikast jälgisin karu tegutsemist, kaks kuuli kulus teine siis karule muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
16.12.2012 20:47:23
|
|
|
kas te siis ei tea, et põõsastes olemine kaotab nähtavuse ? kükitasin põõsas ühe koha peal, piraadid jooksid järjest ühekaupa sinna ja võtsin kõik takedowniga maha, nad ei näe isegi paari meetri kauguselt
aga need armoriga tüübid näevad vahest isegi läbi seinte ja puude, kui korra sind märkab siis põõsastes või suuremate puude taga peitmine ei aita
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kacmesi
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2010
|
16.12.2012 21:49:08
|
|
|
point lihtsalt selles, et pidevalt sneakima peab, on ka tüütu hetkegi rahulikult jalutada ei saa
| ertr2 kirjutas: |
võta outpostid maha, siis ei tule piraate ju  |
see, et nad outpostide juures oleksid, oleks loogiline jah, aga nad on nendest ikka päris kaugel ja nt see, et nad kohe amanaki küla ümber tiirutavad ja patrullivad tundub natuke lamp
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewil-apple
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2011
|
16.12.2012 22:41:35
|
|
|
Selle quote osa kohta
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
16.12.2012 23:41:57
|
|
|
Ka terve nädalavahetus parima meelelahutuse lainel - FC3!
Vahepeal tekkis küsimus, et kuskil kirde osas on väiksem saar kus peal vangla. Nottisin 'valvurid' selle ümbert maha, aga sisse ikka ei pääse. Peasissepääsu juures saab ronida valveposti kus on võrkaias auk kust mina läbi pugeda ei mõista. Kusjuures deltaplaaniga tõmbas justkui tuulehoog mind maha seal kohas, niiet maanduda sinna keskele ei õnnestunud.
Kas peab veel ootama kuni seal mõni missioon toimub? Tahaks sealt looti kätte saada
Mingi mägikoobas oli ka kuskil kuhu sisse minnes oli uks ees ja mingit sissepääsu nagu ei näe. Paistab, et saab tippu kus on ka deltaplaan ja looti normilt.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
17.12.2012 00:14:12
|
|
|
| see peaks olema vist see vaas-i baas ? ja muide seal on üks loot kast, mille peab missiooni käigus ära võtma, sest muidu hiljem on uks kinni ja ligi ei pääse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
17.12.2012 00:23:50
|
|
|
| osad uksed/seinad on ka granaadiga õhkulastavad - muudmoodi relicu juurde ei saagi.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
17.12.2012 09:14:35
|
|
|
Ahaa, sellepärast ma mõtlesin miks ma C4 liiga vähe sihtotstarbelist kasutust seni leidnud olen
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d43m0n
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2007
|
17.12.2012 13:24:46
|
|
|
| KrikU kirjutas: |
kuskil kirde osas on väiksem saar kus peal vangla |
sinna saab ainult missiooni käigus sisse
_________________ -= 1-2 =- |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
17.12.2012 23:09:06
|
|
|
Kiidan ka mängu. Kõik asjad on paigas ja piisavalt looglised(ei kannata kui näiteks peategelane on mingi keskmine põrklev jõmm, või kõik on Jou jou jou stiilis.). Stoori on kaasahaarav, korralik FPS+kerge RPG on vägagi meeldiv
Jookseb hästi, laeb kiiresti jne. Üle pika aja väga hea shooter
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d43m0n
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2007
|
17.12.2012 23:25:12
|
|
|
aga kaeviku kaevamine oleks võinud ka ikka mängus olla ja maskeerimine
ok nali naljaks
kas keegi coopi on ka teinud? kuidas tundub?
_________________ -= 1-2 =- |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewil-apple
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2011
|
17.12.2012 23:37:38
|
|
|
| d43m0n kirjutas: |
aga kaeviku kaevamine oleks võinud ka ikka mängus olla ja maskeerimine
ok nali naljaks
kas keegi coopi on ka teinud? kuidas tundub? |
Co-op oli superb! Nagu L4D2!
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heikz
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2010
|
18.12.2012 00:59:47
|
|
|
Vau! Üli super mäng! olen väga-väga rahul, minu Game of the Year.
Läbi veel pole. Alles kohtusin onu Samiga ja sain saksa keelt praktiseerida: "Nein, nein oder ja".
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
18.12.2012 01:53:50
|
|
|
panin paar modi kokku, parandab gameplayd ja unlockib DLC(ubisofti enda foorumis õpetus olemas, pole nende jaoks vist probleem). failid tuleb panna data_win32 kausta
http://www.upload.ee/files/2913775/FC3.rar.html
Spoiler 
*Better sights mod http://forums.ubi.com/showthread.php/734149-Better-sights-mod
*All recipes unlocked at start
*All weapons unlocked but you have to pay for them
*Attachments mod with more attachment slots opened up
*ULC weapons (R700 Predator and Tribal Knife) unlocked. R700 Predator is $2200 and the Tribal Knife is $800 (default being $0 if you had the ULC)
*Objective and skill point reminders set to 900 seconds (default for objective reminder had been 90 seconds...)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
18.12.2012 01:56:14
|
|
|
rastaman, Otsisingi modi kus oleks Better sights ja Attachments mod koos.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.12.2012 10:04:28
|
|
|
| rastaman kirjutas: |
panin paar modi kokku, parandab gameplayd ja unlockib DLC(ubisofti enda foorumis õpetus olemas, pole nende jaoks vist probleem). failid tuleb panna data_win32 kausta
http://www.upload.ee/files/2913775/FC3.rar.html
Spoiler 
*Better sights mod http://forums.ubi.com/showthread.php/734149-Better-sights-mod
*All recipes unlocked at start
*All weapons unlocked but you have to pay for them
*Attachments mod with more attachment slots opened up
*ULC weapons (R700 Predator and Tribal Knife) unlocked. R700 Predator is $2200 and the Tribal Knife is $800 (default being $0 if you had the ULC)
*Objective and skill point reminders set to 900 seconds (default for objective reminder had been 90 seconds...)
|
Save gamega midagi ei juhtu?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
18.12.2012 16:58:38
|
|
|
| minul ei juhtunud, aga igaks juhuks võid backupi originaalfailidest ja savegamest teha. savegame asub siis C:\Programdata\Orbit
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d43m0n
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2007
|
19.12.2012 10:53:12
|
|
|
Alustasin story otsast peale raskema raskusastmega.
Loodan et coop missioone tehakse ka juurde tundub norm ja piisavalt raske, mõnda kohta tuleb ikka mitu korda teha...pole mingi liivakast
_________________ -= 1-2 =- |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zikiest
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|