|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Palju aega võtaks sinu steam kontol olevate mängude läbimine? |
| 1-10 tundi |
|
4% |
[ 21 ] |
| 10-25 tundi |
|
3% |
[ 18 ] |
| 25-100 tundi |
|
9% |
[ 43 ] |
| 100-200 tundi |
|
10% |
[ 48 ] |
| 200-500 tundi |
|
8% |
[ 39 ] |
| 500-1000 tundi |
|
12% |
[ 55 ] |
| Rohkem kui 1000 tundi |
|
50% |
[ 228 ] |
|
| hääli kokku : 452 |
|
| autor |
|
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
03.12.2012 09:44:09
|
|
|
Vb peaks siis seda asja kuskil mujal arutama, sest probleem on tegelikult ju ühenduses, mitte steamis.
Steamgifts kasutajatele, kellel loginiga on probleeme olnud:
So, you're having DNS troubles
Locate your hosts file, an example of how to do so is here: http://helpdeskgeek.com/windows-7/windows-7-hosts-file/
Once you've done that, add this in the hosts file:
65.98.60.250 www.steamgifts.com
65.98.60.250 steamgifts.com
And then delete those entries from the hosts file in a couple days.
Ta-da.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muff
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2002
|
03.12.2012 20:24:05
|
|
|
| Ma ei saa sinna https://store.steampowered.com/login/ sisse logitud, kasutan sama kasutajanime ja passi nagu tavaliselt aga ei midagi... Mingi pool tundi juba nagu peaga vastu seina jooksmist. Kaks korda passwordi muutnud.. Abi eimiskit.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
03.12.2012 22:05:04
|
|
|
| Ostsin täna Hitmani ja üritasin ka steami uuendada aga ei midagi, vahib 0% peal. Netiks elisa netipulk. Ühesõnaga lootusetu seis?
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewil-apple
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2011
|
03.12.2012 22:06:30
|
|
|
| qwerty007 kirjutas: |
| Ostsin täna Hitmani ja üritasin ka steami uuendada aga ei midagi, vahib 0% peal. Netiks elisa netipulk. Ühesõnaga lootusetu seis? |
Consider your money lost. Saatsin Elisasse kirja ja paar tuttavat ka. Ja Elisa teemas HV-s ei vastata midagi. Ega muud üle jää kui hakkame kõik iga päev Elisasse hellama ja eskaleerimist nõudma. Need telefonioperaatorid inimesed ei saa midagi teha, aga asja peaks kõrgemalt uurima.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
03.12.2012 22:12:46
|
|
|
Big Picture mode nüüd ametlikult väljas koos kerge alega.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
manfromh
HV vaatleja
liitunud: 22.07.2006
|
04.12.2012 02:40:51
|
|
|
| Paariks minutiks kadus Mint'i ühendus täielikult ära. Kui ühendus tagasi tuli hakkas ka Steam tööle.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
04.12.2012 08:40:42
|
|
|
Uus steam näeb kobe välja
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
04.12.2012 11:41:05
|
|
|
Big Picture Mode mõtled? Steam ise ikka samasuguse välimusega nagu enne..
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewil-apple
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2011
|
04.12.2012 11:49:28
|
|
|
| Mintiga töötab ka nüüd.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henryKI11
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2010
|
04.12.2012 14:21:56
|
|
|
| mindi kiirused on ka tõusnud praegu tõmban bf3-e update 600kb/s
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oracle
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003
|
06.12.2012 13:39:01
|
|
|
Hetkel ei näe oma inventari, ütleb "Your inventory is not available at this time. Please try again later."
Isegi läbi brauseri sama jutt. Peale restarti kah. Loodan, et ajutine probl.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
06.12.2012 15:17:13
|
|
|
| henryKI11, kas BF3 on salaja Steami tulnud, et siia teemasse postitasid?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
06.12.2012 20:07:16
|
|
|
Keegi oskab öelda, mis point sellel Big Picturel on?
Et näha kui saast see win8 layout tegelt ikka on?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
06.12.2012 20:20:36
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| Keegi oskab öelda, mis point sellel Big Picturel on? |
Ühendad PC teleriga ja kolid mõne meetri kaugusele diivanile lesima, pult käes.
Nagu konsool ju
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
06.12.2012 21:17:44
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| 486 kirjutas: |
| Keegi oskab öelda, mis point sellel Big Picturel on? |
Ühendad PC teleriga ja kolid mõne meetri kaugusele diivanile lesima, pult käes.
Nagu konsool ju  |
Mitte et seda ei saanud ennem ka teha, aga Big Picture teeb asja vähe mugavamaks!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
07.12.2012 14:51:03
|
|
|
Nii, sain siis ka linuxi peale native kliendi.
Opensuse paki saab aadressilt: http://software.opensuse.org/package/steam
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
07.12.2012 15:40:20
|
|
|
| DefXtreme, said enne steami puldiga kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
07.12.2012 16:15:42
|
|
|
| kriist kirjutas: |
| DefXtreme, said enne steami puldiga kasutada? |
Põhimõtteliselt küll, Xpadderiga, aga ma mõtlesin pigem mängimist üleüldse PC ja TV peal. Sai ka enne mõndasid mänge nii mängitud, aga Big Picture teeb asja kindlasti mugavamaks!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
07.12.2012 19:25:43
|
|
|
kui lasen kellelgi endale kaks mängu gift'ida, siis kas saan neid edasi giftida?
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
07.12.2012 19:43:16
|
|
|
| Creat_1 kirjutas: |
kui lasen kellelgi endale kaks mängu gift'ida, siis kas saan neid edasi giftida?  |
jah, kui need oma inventory jätad, mitte librarysse ei lisa. Minu arust
Igaks juhuks võib ju trade akent kasutada "kinkimiseks"
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muff
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2002
|
07.12.2012 22:26:03
|
|
|
Tõsiselt kah nüüd, kuidas ma saan sealt sisse logida ? Tahaks nagu foorumisse postitada....... On selle jaoks mingi teine kasutajanimi?
https://steamcommunity.com/login/home/
https://store.steampowered.com/login/
Selle kasutajanimega ning passwordiga mida kasutan Steami programmi sisse logimiseks ei saa ma nendel linkidel sisse logida.
_________________
Diablo 3 battletag Derp#2195
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kasutaja01
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.05.2009
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loser
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2006
|
07.12.2012 22:45:01
|
|
|
| kasutaja01 kirjutas: |
| ... is an action fantasy strategy video game currently under development by Valve Corporation as a sequel to the Warcraft III: The Frozen Throne custom scenario Defense of the Ancients. |
Kui vastus on lause lõpus ( ... 2) siis mul peaks ka 4 gifti kontol vedelema, pole viitsinud tegeleda jagamisega siiani :(
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
07.12.2012 22:57:04
|
|
|
loser, aga tegele siis ja saada mulle üks Kui see on see ...2 mida ma arvan.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
07.12.2012 22:59:56
|
|
|
| tsitaat: |
Tahaks nagu foorumisse postitada....... On selle jaoks mingi teine kasutajanimi?
|
Kui tahad Steam'i foorumisse postitada, pead looma eraldi konto.
Ja kuna kasutajate aktiveerimine käib käsitsi, siis kulub selleks ka aega. Minul läks mõned päevad.
PS, muff, palun lõpeta oma nö allkirja reklaamine (pea) igas postituses. Vastasel juhul karistatakse spämmiminse eest AegMaha staatusega.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
08.12.2012 04:37:08
|
|
|
Ainult HV kasutajatele:
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
08.12.2012 13:01:46
|
|
|
Muidugi on kõik need 400 liiget seal eestlased ja HV kasutajad Tean mõnda tegelast kes on lihtsalt kõikidesse public gruppidesse sisenenud, kus mina olen, lootuses, et ehk on sealt mingeid mänge saada SG kaudu.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oracle
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003
|
08.12.2012 14:08:08
|
|
|
| kriist kirjutas: |
| DefXtreme, said enne steami puldiga kasutada? |
See Big Picture mode oli juba kuu või paar vähemalt väljas, beeta kasutajatele. Ja toimis siis ka. Nüüd lõppversioonis on veidi asju juurde tulnud ja üht-teist muudetud.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
08.12.2012 17:37:41
|
|
|
| tsitaat: |
Muidugi on kõik need 400 liiget seal eestlased ja HV kasutajad
|
Ma enne ei kontrollinud, palju seal kasutajaid oli. Praeguseks aga 6 liiget juurde tulnud
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
08.12.2012 17:43:46
|
|
|
| miki kirjutas: |
| tsitaat: |
Muidugi on kõik need 400 liiget seal eestlased ja HV kasutajad
|
Ma enne ei kontrollinud, palju seal kasutajaid oli. Praeguseks aga 6 liiget juurde tulnud  |
mina tulin, enne ei olnud grupi liige
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
08.12.2012 18:15:08
|
|
|
miki, Aww, vähemalt 100 dollari eest peab mänge olema, mul 91 eest
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lxx2
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.03.2009
|
08.12.2012 19:52:21
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| miki kirjutas: |
| tsitaat: |
Muidugi on kõik need 400 liiget seal eestlased ja HV kasutajad
|
Ma enne ei kontrollinud, palju seal kasutajaid oli. Praeguseks aga 6 liiget juurde tulnud  |
mina tulin, enne ei olnud grupi liige  |
Mina kah nüüd joinisin
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kasutaja01
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.05.2009
|
09.12.2012 11:02:45
|
|
|
| kellelgi veel selline anomaalia on, et steam annab vea teate portugali keeles? Näiteks jätad mingi lahtri täitmata ja vajutad next, siis kiri ala palun täitke see lahter ka, on portugali keeles.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
10.12.2012 00:21:06
|
|
|
1$ eest, meil 1€ Company of Heroes (Opposing Fronts, Tales of Valor lisad), Darksiders, Metro 2033, Red Faction: Armageddon. Lisaks veel allalaetav muusika soundtrack kõikidele mängudel FLAC vormingus.
Makstes üle keskmist $5.63 saab lisaks eelpool nimetatud mängudele veel Red Faction: Armageddon Path to War DLC, Titan Quest ja Saints Row: The Third.
http://www.humblebundle.com/#contribute
Võti on steamis aktiveeritav.
Minuarust kuupakkumine
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
10.12.2012 01:03:39
|
|
|
| Meshboy28 kirjutas: |
1$ eest, meil 1€ Company of Heroes (Opposing Fronts, Tales of Valor lisad), Darksiders, Metro 2033, Red Faction: Armageddon. Lisaks veel allalaetav muusika soundtrack kõikidele mängudel FLAC vormingus.
Makstes üle keskmist $5.63 saab lisaks eelpool nimetatud mängudele veel Red Faction: Armageddon Path to War DLC, Titan Quest ja Saints Row: The Third.
http://www.humblebundle.com/#contribute
Võti on steamis aktiveeritav.
Minuarust kuupakkumine  |
Võtsin üleeile ühe endale, ühe vennale ja ühe veel jõulukingiks, väärt kraam.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
10.12.2012 02:03:26
|
|
|
Valve boss, Gabe Newell, finally confirmed that the company is working on the rumored “steam Box” console and that it will be released no later than next year.
The greatest challenge Valve faced while designing Steam Box was figuring out a way to make PCs usable in the living room. The company has since released its TV-friendly Big Picture mode, solving the usability issue.
Next, the company plans to get “Steam for Linux” out of beta and preinstall it on Steam Box consoles
The Steam Box should be out by next year and Newell expects other companies to release similar PC-based living room consoles around the same time. The Valve boss believes that those PC boxes will be able to compete favorably with next gen consoles from Microsoft and Sony. "I think in general that most customers and most developers are gonna find that [the PC is] a better environment for them," he said. "Cause they won't have to split the world into thinking about 'why are my friends in the living room, why are my video sources in the living room different from everyone else?' So in a sense we hopefully are gonna unify those environments."
Although Steam Box is essentially a PC in a box, it won’t be as open as PC users are used to. "Well certainly our hardware will be a very controlled environment," noted Gabe Newell. "If you want more flexibility, you can always buy a more general purpose PC. For people who want a more turnkey solution, that's what some people are really gonna want for their living room."
"The nice thing about a PC is a lot of different people can try out different solutions, and customers can find the ones that work best for them."
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
10.12.2012 10:29:22
|
|
|
Võiks panna kirjeldusse mingi reegli vms, et igasugu suvad jorsid mujalt maailmast võita ei saaks A la "peab olema eestlane" vms..inglise keeles muidugi
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
10.12.2012 10:29:50
|
|
|
| madness kirjutas: |
Võiks panna kirjeldusse mingi reegli vms, et igasugu suvad jorsid mujalt maailmast võita ei saaks A la "peab olema eestlane" vms..inglise keeles muidugi |
Kui ma seal HV grupi sisese giftingu valimisin kas see siis ei taga just sellise tulemuse ?
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
10.12.2012 10:30:42
|
|
|
| tiido kirjutas: |
| madness kirjutas: |
Võiks panna kirjeldusse mingi reegli vms, et igasugu suvad jorsid mujalt maailmast võita ei saaks A la "peab olema eestlane" vms..inglise keeles muidugi |
Kui ma seal HV grupi sisese giftingu valimisin kas see siis ei taga just sellise tulemuse ? |
HV grupp on avalik. Kõik võivad joinida, kes tahavad Üks sakslane mu friendslistist juba liitus
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
10.12.2012 10:36:20
|
|
|
| No selge - läheb siis kuidas läheb ...
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mukii
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2009
|
11.12.2012 15:13:49
|
|
|
Kas keegi vene keelt oskav inimene saaks aidata selle ostmisega?
_________________ You're programmed to die when a 180-second countdown ends. The countdown resets every time you take a breath. |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lxx2
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.03.2009
|
11.12.2012 15:41:27
|
|
|
| Mukii kirjutas: |
| Kas keegi vene keelt oskav inimene saaks aidata selle ostmisega? |
Ma oleks ka huvitatud, kui tõesti arvutasin õigesti, et see on 10 euri suht o_o
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
11.12.2012 15:52:20
|
|
|
| See töötab ju ainult selle vene BL2-ga...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mukii
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2009
|
11.12.2012 16:03:26
|
|
|
Sellega on sama asi, mis vene BL2-ga, saab nii venekeelse kui ka inglisekeelse versiooni. Samas sul peab olemas olema ka venemaalt ostetud bl2, NA versioonile see peale ei lähe.
Igatahes sain juba abi ostmisega =)
_________________ You're programmed to die when a 180-second countdown ends. The countdown resets every time you take a breath. |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_Knight_
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2003
|
11.12.2012 18:01:17
|
|
|
THQ annab tasuta Metro 2033, on ainult vaja Like facebookis. Võti töötab steamis.
LINK
@WAUZZZ Ei tea, endal küll mingit probleemi saamisega ei olnud, ega aktiviseerimisega Steamis.
viimati muutis _Knight_ 11.12.2012 22:02:25, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
11.12.2012 19:17:55
|
|
|
| Ertai kirjutas: |
| Meshboy28 kirjutas: |
1$ eest, meil 1€ Company of Heroes (Opposing Fronts, Tales of Valor lisad), Darksiders, Metro 2033, Red Faction: Armageddon. Lisaks veel allalaetav muusika soundtrack kõikidele mängudel FLAC vormingus.
Makstes üle keskmist $5.63 saab lisaks eelpool nimetatud mängudele veel Red Faction: Armageddon Path to War DLC, Titan Quest ja Saints Row: The Third.
http://www.humblebundle.com/#contribute
Võti on steamis aktiveeritav.
Minuarust kuupakkumine  |
Võtsin üleeile ühe endale, ühe vennale ja ühe veel jõulukingiks, väärt kraam. |
Kes eelnevalt sealt ostnud seda bundlepacki, ilmus eikuskilt Dawn Of War complete pack võti lisaks
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
11.12.2012 19:34:54
|
|
|
kui enne lisade kuulutamist olid ära ostnud, siis said niisama kõik peale saints row
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|