Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Palju aega võtaks sinu steam kontol olevate mängude läbimine?
1-10 tundi
4%
 4%  [ 21 ]
10-25 tundi
3%
 3%  [ 18 ]
25-100 tundi
9%
 9%  [ 43 ]
100-200 tundi
10%
 10%  [ 48 ]
200-500 tundi
8%
 8%  [ 39 ]
500-1000 tundi
12%
 12%  [ 55 ]
Rohkem kui 1000 tundi
50%
 50%  [ 228 ]
hääli kokku : 452

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2012 09:44:09 vasta tsitaadiga

Vb peaks siis seda asja kuskil mujal arutama, sest probleem on tegelikult ju ühenduses, mitte steamis.

Steamgifts kasutajatele, kellel loginiga on probleeme olnud:

So, you're having DNS troubles
Locate your hosts file, an example of how to do so is here: http://helpdeskgeek.com/windows-7/windows-7-hosts-file/
Once you've done that, add this in the hosts file:
65.98.60.250 www.steamgifts.com
65.98.60.250 steamgifts.com
And then delete those entries from the hosts file in a couple days.
Ta-da.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2012 20:24:05 vasta tsitaadiga

Ma ei saa sinna https://store.steampowered.com/login/ sisse logitud, kasutan sama kasutajanime ja passi nagu tavaliselt aga ei midagi... Mingi pool tundi juba nagu peaga vastu seina jooksmist. Kaks korda passwordi muutnud.. Abi eimiskit.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 03.12.2012 22:05:04 vasta tsitaadiga

Ostsin täna Hitmani ja üritasin ka steami uuendada aga ei midagi, vahib 0% peal. Netiks elisa netipulk. Ühesõnaga lootusetu seis?
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 03.12.2012 22:06:30 vasta tsitaadiga

qwerty007 kirjutas:
Ostsin täna Hitmani ja üritasin ka steami uuendada aga ei midagi, vahib 0% peal. Netiks elisa netipulk. Ühesõnaga lootusetu seis?


Consider your money lost. Saatsin Elisasse kirja ja paar tuttavat ka. Ja Elisa teemas HV-s ei vastata midagi. Ega muud üle jää kui hakkame kõik iga päev Elisasse hellama ja eskaleerimist nõudma. Need telefonioperaatorid inimesed ei saa midagi teha, aga asja peaks kõrgemalt uurima.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2012 22:12:46 vasta tsitaadiga

Big Picture mode nüüd ametlikult väljas koos kerge alega.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
manfromh
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2012 02:40:51 vasta tsitaadiga

Paariks minutiks kadus Mint'i ühendus täielikult ära. Kui ühendus tagasi tuli hakkas ka Steam tööle.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2012 08:40:42 vasta tsitaadiga

Uus steam näeb kobe välja icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 04.12.2012 11:41:05 vasta tsitaadiga

Big Picture Mode mõtled? icon_biggrin.gif Steam ise ikka samasuguse välimusega nagu enne..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 04.12.2012 11:49:28 vasta tsitaadiga

Mintiga töötab ka nüüd.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2012 14:21:56 vasta tsitaadiga

mindi kiirused on ka tõusnud praegu tõmban bf3-e update 600kb/s
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2012 13:39:01 vasta tsitaadiga

Hetkel ei näe oma inventari, ütleb "Your inventory is not available at this time. Please try again later."
Isegi läbi brauseri sama jutt. Peale restarti kah. Loodan, et ajutine probl.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2012 15:17:13 vasta tsitaadiga

henryKI11, kas BF3 on salaja Steami tulnud, et siia teemasse postitasid?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 06.12.2012 20:07:16 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, mis point sellel Big Picturel on?
Et näha kui saast see win8 layout tegelt ikka on? icon_lol.gif

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2012 20:20:36 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Keegi oskab öelda, mis point sellel Big Picturel on?

Ühendad PC teleriga ja kolid mõne meetri kaugusele diivanile lesima, pult käes.
Nagu konsool ju icon_razz.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2012 21:17:44 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
486 kirjutas:
Keegi oskab öelda, mis point sellel Big Picturel on?

Ühendad PC teleriga ja kolid mõne meetri kaugusele diivanile lesima, pult käes.
Nagu konsool ju icon_razz.gif


Mitte et seda ei saanud ennem ka teha, aga Big Picture teeb asja vähe mugavamaks! icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2012 21:26:28 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=uVYbwin_2FQ
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 14:51:03 vasta tsitaadiga

Nii, sain siis ka linuxi peale native kliendi.
Opensuse paki saab aadressilt: http://software.opensuse.org/package/steam

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 15:40:20 vasta tsitaadiga

DefXtreme, said enne steami puldiga kasutada?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 16:15:42 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
DefXtreme, said enne steami puldiga kasutada?


Põhimõtteliselt küll, Xpadderiga, aga ma mõtlesin pigem mängimist üleüldse PC ja TV peal. Sai ka enne mõndasid mänge nii mängitud, aga Big Picture teeb asja kindlasti mugavamaks!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 19:25:43 vasta tsitaadiga

kui lasen kellelgi endale kaks mängu gift'ida, siis kas saan neid edasi giftida? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 07.12.2012 19:43:16 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
kui lasen kellelgi endale kaks mängu gift'ida, siis kas saan neid edasi giftida? icon_rolleyes.gif


jah, kui need oma inventory jätad, mitte librarysse ei lisa. Minu arust icon_biggrin.gif
Igaks juhuks võib ju trade akent kasutada "kinkimiseks" icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 22:26:03 vasta tsitaadiga

Tõsiselt kah nüüd, kuidas ma saan sealt sisse logida ? Tahaks nagu foorumisse postitada....... On selle jaoks mingi teine kasutajanimi?

https://steamcommunity.com/login/home/
https://store.steampowered.com/login/

Selle kasutajanimega ning passwordiga mida kasutan Steami programmi sisse logimiseks ei saa ma nendel linkidel sisse logida.
_________________

Diablo 3 battletag Derp#2195
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 22:26:48 vasta tsitaadiga

... is an action fantasy strategy video game currently under development by Valve Corporation as a sequel to the Warcraft III: The Frozen Throne custom scenario Defense of the Ancients.
Spoiler Spoiler Spoiler


Tundub, et kõigil see mäng juba olemas icon_smile.gif.

EDIT: Läbi


viimati muutis kasutaja01 08.12.2012 10:47:45, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loser
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2006




sõnum 07.12.2012 22:45:01 vasta tsitaadiga

kasutaja01 kirjutas:
... is an action fantasy strategy video game currently under development by Valve Corporation as a sequel to the Warcraft III: The Frozen Throne custom scenario Defense of the Ancients.


Kui vastus on lause lõpus ( ... 2) siis mul peaks ka 4 gifti kontol vedelema, pole viitsinud tegeleda jagamisega siiani :(
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 22:57:04 vasta tsitaadiga

loser, aga tegele siis ja saada mulle üks icon_razz.gif Kui see on see ...2 mida ma arvan.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 22:59:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tahaks nagu foorumisse postitada....... On selle jaoks mingi teine kasutajanimi?

Kui tahad Steam'i foorumisse postitada, pead looma eraldi konto.
Ja kuna kasutajate aktiveerimine käib käsitsi, siis kulub selleks ka aega. Minul läks mõned päevad.

PS, muff, palun lõpeta oma nö allkirja reklaamine (pea) igas postituses. Vastasel juhul karistatakse spämmiminse eest AegMaha staatusega.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2012 04:37:08 vasta tsitaadiga

Ainult HV kasutajatele:
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 08.12.2012 13:01:46 vasta tsitaadiga

Muidugi on kõik need 400 liiget seal eestlased ja HV kasutajad icon_biggrin.gif Tean mõnda tegelast kes on lihtsalt kõikidesse public gruppidesse sisenenud, kus mina olen, lootuses, et ehk on sealt mingeid mänge saada SG kaudu.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2012 14:08:08 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
DefXtreme, said enne steami puldiga kasutada?


See Big Picture mode oli juba kuu või paar vähemalt väljas, beeta kasutajatele. Ja toimis siis ka. Nüüd lõppversioonis on veidi asju juurde tulnud ja üht-teist muudetud.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2012 17:37:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Muidugi on kõik need 400 liiget seal eestlased ja HV kasutajad

Ma enne ei kontrollinud, palju seal kasutajaid oli. Praeguseks aga 6 liiget juurde tulnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 08.12.2012 17:43:46 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
tsitaat:

Muidugi on kõik need 400 liiget seal eestlased ja HV kasutajad

Ma enne ei kontrollinud, palju seal kasutajaid oli. Praeguseks aga 6 liiget juurde tulnud icon_biggrin.gif
mina tulin, enne ei olnud grupi liige icon_redface.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2012 18:15:08 vasta tsitaadiga

miki, Aww, vähemalt 100 dollari eest peab mänge olema, mul 91 eest icon_biggrin.gif
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lxx2
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2012 19:52:21 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
miki kirjutas:
tsitaat:

Muidugi on kõik need 400 liiget seal eestlased ja HV kasutajad

Ma enne ei kontrollinud, palju seal kasutajaid oli. Praeguseks aga 6 liiget juurde tulnud icon_biggrin.gif
mina tulin, enne ei olnud grupi liige icon_redface.gif


Mina kah nüüd joinisin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2012 11:02:45 vasta tsitaadiga

kellelgi veel selline anomaalia on, et steam annab vea teate portugali keeles? Näiteks jätad mingi lahtri täitmata ja vajutad next, siis kiri ala palun täitke see lahter ka, on portugali keeles.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2012 20:13:07 vasta tsitaadiga

Annaks ära mõned steami võtmed. Vastu midagi ei oota, aga kui tuleb oleks tore. beer_yum.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 00:21:06 vasta tsitaadiga

1$ eest, meil 1€ Company of Heroes (Opposing Fronts, Tales of Valor lisad), Darksiders, Metro 2033, Red Faction: Armageddon. Lisaks veel allalaetav muusika soundtrack kõikidele mängudel FLAC vormingus.
Makstes üle keskmist $5.63 saab lisaks eelpool nimetatud mängudele veel Red Faction: Armageddon Path to War DLC, Titan Quest ja Saints Row: The Third.


http://www.humblebundle.com/#contribute

Võti on steamis aktiveeritav.

Minuarust kuupakkumine thumbs_up.gif

_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 10.12.2012 01:03:39 vasta tsitaadiga

Meshboy28 kirjutas:
1$ eest, meil 1€ Company of Heroes (Opposing Fronts, Tales of Valor lisad), Darksiders, Metro 2033, Red Faction: Armageddon. Lisaks veel allalaetav muusika soundtrack kõikidele mängudel FLAC vormingus.
Makstes üle keskmist $5.63 saab lisaks eelpool nimetatud mängudele veel Red Faction: Armageddon Path to War DLC, Titan Quest ja Saints Row: The Third.


http://www.humblebundle.com/#contribute

Võti on steamis aktiveeritav.

Minuarust kuupakkumine thumbs_up.gif


Võtsin üleeile ühe endale, ühe vennale ja ühe veel jõulukingiks, väärt kraam.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 02:03:26 vasta tsitaadiga

Valve boss, Gabe Newell, finally confirmed that the company is working on the rumored “steam Box” console and that it will be released no later than next year.

The greatest challenge Valve faced while designing Steam Box was figuring out a way to make PCs usable in the living room. The company has since released its TV-friendly Big Picture mode, solving the usability issue.

Next, the company plans to get “Steam for Linux” out of beta and preinstall it on Steam Box consoles

The Steam Box should be out by next year and Newell expects other companies to release similar PC-based living room consoles around the same time. The Valve boss believes that those PC boxes will be able to compete favorably with next gen consoles from Microsoft and Sony. "I think in general that most customers and most developers are gonna find that [the PC is] a better environment for them," he said. "Cause they won't have to split the world into thinking about 'why are my friends in the living room, why are my video sources in the living room different from everyone else?' So in a sense we hopefully are gonna unify those environments."

Although Steam Box is essentially a PC in a box, it won’t be as open as PC users are used to. "Well certainly our hardware will be a very controlled environment," noted Gabe Newell. "If you want more flexibility, you can always buy a more general purpose PC. For people who want a more turnkey solution, that's what some people are really gonna want for their living room."

"The nice thing about a PC is a lot of different people can try out different solutions, and customers can find the ones that work best for them."
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 10:27:42 vasta tsitaadiga

Arma II CO HV grupile ära anda ...
http://www.steamgifts.com/giveaway/Tf1yz/
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 10.12.2012 10:29:22 vasta tsitaadiga

Võiks panna kirjeldusse mingi reegli vms, et igasugu suvad jorsid mujalt maailmast võita ei saaks icon_biggrin.gif A la "peab olema eestlane" vms..inglise keeles muidugi
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 10:29:50 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Võiks panna kirjeldusse mingi reegli vms, et igasugu suvad jorsid mujalt maailmast võita ei saaks icon_biggrin.gif A la "peab olema eestlane" vms..inglise keeles muidugi


Kui ma seal HV grupi sisese giftingu valimisin kas see siis ei taga just sellise tulemuse ?
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 10.12.2012 10:30:42 vasta tsitaadiga

tiido kirjutas:
madness kirjutas:
Võiks panna kirjeldusse mingi reegli vms, et igasugu suvad jorsid mujalt maailmast võita ei saaks icon_biggrin.gif A la "peab olema eestlane" vms..inglise keeles muidugi


Kui ma seal HV grupi sisese giftingu valimisin kas see siis ei taga just sellise tulemuse ?


HV grupp on avalik. Kõik võivad joinida, kes tahavad icon_wink.gif Üks sakslane mu friendslistist juba liitus icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 10:36:20 vasta tsitaadiga

No selge - läheb siis kuidas läheb ...
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mukii
HV kasutaja
Mukii

liitunud: 22.05.2009




sõnum 11.12.2012 15:13:49 vasta tsitaadiga

Kas keegi vene keelt oskav inimene saaks aidata selle ostmisega?
_________________
You're programmed to die when a 180-second countdown ends. The countdown resets every time you take a breath.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lxx2
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2012 15:41:27 vasta tsitaadiga

Mukii kirjutas:
Kas keegi vene keelt oskav inimene saaks aidata selle ostmisega?


Ma oleks ka huvitatud, kui tõesti arvutasin õigesti, et see on 10 euri suht o_o
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 11.12.2012 15:52:20 vasta tsitaadiga

See töötab ju ainult selle vene BL2-ga...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mukii
HV kasutaja
Mukii

liitunud: 22.05.2009




sõnum 11.12.2012 16:03:26 vasta tsitaadiga

Sellega on sama asi, mis vene BL2-ga, saab nii venekeelse kui ka inglisekeelse versiooni. Samas sul peab olemas olema ka venemaalt ostetud bl2, NA versioonile see peale ei lähe.

Igatahes sain juba abi ostmisega =)

_________________
You're programmed to die when a 180-second countdown ends. The countdown resets every time you take a breath.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_Knight_
HV vaatleja
_Knight_

liitunud: 19.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2012 18:01:17 vasta tsitaadiga

THQ annab tasuta Metro 2033, on ainult vaja Like facebookis. Võti töötab steamis.
LINK

@WAUZZZ Ei tea, endal küll mingit probleemi saamisega ei olnud, ega aktiviseerimisega Steamis.


viimati muutis _Knight_ 11.12.2012 22:02:25, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2012 19:17:55 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
Meshboy28 kirjutas:
1$ eest, meil 1€ Company of Heroes (Opposing Fronts, Tales of Valor lisad), Darksiders, Metro 2033, Red Faction: Armageddon. Lisaks veel allalaetav muusika soundtrack kõikidele mängudel FLAC vormingus.
Makstes üle keskmist $5.63 saab lisaks eelpool nimetatud mängudele veel Red Faction: Armageddon Path to War DLC, Titan Quest ja Saints Row: The Third.


http://www.humblebundle.com/#contribute

Võti on steamis aktiveeritav.

Minuarust kuupakkumine thumbs_up.gif


Võtsin üleeile ühe endale, ühe vennale ja ühe veel jõulukingiks, väärt kraam.


Kes eelnevalt sealt ostnud seda bundlepacki, ilmus eikuskilt Dawn Of War complete pack võti lisaks thumbs_up.gif

_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2012 19:34:54 vasta tsitaadiga

kui enne lisade kuulutamist olid ära ostnud, siis said niisama kõik peale saints row icon_wink.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.