Tra mis ajab mind jumala kettasse on see, et kui peaksid mingi unlocki saama (nii MP kui co-opi kohta käib see) ja mäng katkeb või otsustad ise ära minna siis hui sa midagi saad. ma olen MP5le juba 4 korda reflex sighti teinud.
kui räägid nvidiast siis jah, on küll. Välja tulles testiti neid kahte ja ainus kus nvidia omas oli 3d mark, igaltpoolt mujalt sai peksa nii mis tolmas. Beta driverid on ka selle 7970M meeletuks monstrumiks muutnud.
Ühesõnaga on FC3 sitasti optimeeritud, sest isegi korraliku arvutiga (i5, 8gb ram, 6870/550) ei saavuta High sätetel korralikku FPSi (võrreldes BF3, mis nõuab samuti kõvasti resursse ja mis jookseb high sätetel võrreldes FC3'ga nagu vesi).
Ühesõnaga on FC3 sitasti optimeeritud, sest isegi korraliku arvutiga (i5, 8gb ram, 6870/550) ei saavuta High sätetel korralikku FPSi (võrreldes BF3, mis nõuab samuti kõvasti resursse ja mis jookseb high sätetel võrreldes FC3'ga nagu vesi).
Võibolla tõesti aga vanema põlve i5 ja 6870 pole ka teab mis asjad et high peal mänge jooksutada.
Minul ei ole need betad midagi juurde andnud. Kõik põhjas, ainult varjud high peal ja ~60FPS koguaeg. Koobastes muidugi rohkem.
Tegelt :S AA 8peal ? Ma ei saa 2 pealegi panna... Muu on jah kõik põhjas, ka varjud.
Minu viga, see on jah 2 peal kuna 4 ja 8 peal langeb FPS 45 peale ja hiire liikumine läheb kergelt uimaseks. Off või 2 peal mul FPS ei ole vahet, sama ka 4 või 8.
Kõik, mis on alla 60fps-i on tunda, inimene kes väidab vastupidist on lihtsalt harjunud läägima.
Ise pelan tavaliselt vsync sisse lülitatud ja stabiilne 60fps-i. Mäng ise on väga hea, graafika kohta pretensioone pole, tõsiselt nauditav.
Võtsin vsynci välja ja proovisin oma profiilimasinaga.
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Frames, Time (ms), Min, Max, Avg
105235, 1020917, 70, 147, 103.079
Intel Core I7 980 jookseb juba pikemat aega 4ghz 1,2v ja GTX480 SLI panin 800/2000.
Vaikselt hakkavad cutscene'd üle viskama. Liiga pikad ja mõttetut informatsiooni täis. Vahepeal räägitakse mõistujuttu ja midagi, mis toimus sada aastat tagasi. The option to skip them would be useful.
Krt mp on hea aga närvi ajab see loadoutide ära kadumine, mp5 level lihtsalt ei tõuse (iga mäng näitab et level up, kuni 3lev peale mängu on ikka lvl 1 ).
Ja kui purjus nad olid sellel ajal kui nead selle decodingu välja mõtlesid, täiesti ajuvabadus ju
Krt mp on hea aga närvi ajab see loadoutide ära kadumine, mp5 level lihtsalt ei tõuse (iga mäng näitab et level up, kuni 3lev peale mängu on ikka lvl 1 ).
Ja kui purjus nad olid sellel ajal kui nead selle decodingu välja mõtlesid, täiesti ajuvabadus ju
Küsisin ka hiljuti siin, et miks need levelid ei salvestu. Keegi ei vastanud. Aga vist on asi selles, et peab kindlas järjekorras lahti tegema. Mõnel relval progress salvestub.
keegi võiks sellise süsteemi teha, et saab abiväge kutsuda.
kui ründad neid outposte, siis 100m raadiuses võiks olla võimalus kutsuda need samad tüübid appi, kes pärast lahingut sinna kõvatama tulevad! _________________ Tapa sionist!
Over the last 48 hours, we have identified a number of issues with the Multiplayer part of FarCry 3. They are as follows:
1. Matchmaking problems / Lobbies won't start
At the present, certain lobbies will not start the game even when enough players have joined. This is a bug relating to migration between game sessions and is currently being worked on. We hope to have this issue patched within the next few days.
2. Falling through game world in Singleplayer
On Friday the 30th of November, a planned maintenance outage exposed a bug where players would fall through the game world when the game tried to connect to the online servers, which were down.
This is NOT related to any sort of DRM, despite what rumors might have indicated. It was an unrelated problem. It could be fixed temporarily by launching the game in 'Offline Mode' through Uplay.
This is a bug however, and is being worked on at the time of writing. We hope to have this issue patched very soon. In the meantime, the problem will not appear while the online servers are up.
3. Weapon levels are not saved
This issue happens to some players some of the time. Hence the reason it has taken some time to track this problem down. It does not affect all weapons either.
This issue, along with the first two, is being worked on. However; The first two take priority since they are the most critical.
--------
We are very sorry that this has happened. We are working as fast as we can on fixing these problems. What you must understand however, is that these patches have to be tested internally to make sure we do not cause any other problems. We are testing our solutions internally at the time of this writing. Stay tuned for more information in the following days.
Minu arvates ka üks parimaid mänge, mida mänginud olen. Nii story kui gameplay. Olen ligi 20h mänginud ja isegi main story pole läbi saanud veel (olen vahepeal outposte ka vabastanud ja niisama explorinud).
6 korda teinud seda helikopteri lendu Betting Against the House osas
no killitakse kogu aeg ära, võimatu _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
kellelgi veel jama, et mängu tööle pannes peale esimest cutscene või selle ajal mäng alt-tabib alla ning üles ei tule või jääb lihtsalt must screen, mis eest ei lähe?
kellelgi veel jama, et mängu tööle pannes peale esimest cutscene või selle ajal mäng alt-tabib alla ning üles ei tule või jääb lihtsalt must screen, mis eest ei lähe?
kõik töötab mul okeilt _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
pm saad sa iga kõrgema kynka peal seda avada, aga lennu pikkuseks saad vaid paar sekundit _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Ülikõva mäng . See oli päris palju aastaid tagasi, kui ma viimati 12 h järjest (väikse söögipausiga) mingit mängu mängisin. _________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Mulle meeldib täiega metsa vahel ATV'ga kimada ning ka mäkke sõita Hea on see, et sõidukitel puudub nn traction control - liiga palju gaasi ning võib midagi hullu juhtuda _________________ I need about tree fiddy.
Egert
kas kellelgi veel need video cutscened hakivad? mäng jookseb suht pöhjas settingutega, möned syncid ainult välja vöetud(peast hetkel ei mäleta enam millised täpselt) _________________ JÖUDU!
kas kellelgi veel need video cutscened hakivad? mäng jookseb suht pöhjas settingutega, möned syncid ainult välja vöetud(peast hetkel ei mäleta enam millised täpselt)
ei haki, aga pool mängu on suu ja hääl täiesti syncist väljas, kas see on vaid minu kala või kellelgi veel?
esimene mängu pool oli ok _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
kas kellelgi veel need video cutscened hakivad? mäng jookseb suht pöhjas settingutega, möned syncid ainult välja vöetud(peast hetkel ei mäleta enam millised täpselt)
ei haki, aga pool mängu on suu ja hääl täiesti syncist väljas, kas see on vaid minu kala või kellelgi veel?
esimene mängu pool oli ok
Mul kõik ok, ainult tund aega mängu sisse oli taeva tekstuur kadunud vms, oli must (ka päeval). _________________ I need about tree fiddy.
Egert
kas kellelgi veel need video cutscened hakivad? mäng jookseb suht pöhjas settingutega, möned syncid ainult välja vöetud(peast hetkel ei mäleta enam millised täpselt)
ei haki, aga pool mängu on suu ja hääl täiesti syncist väljas, kas see on vaid minu kala või kellelgi veel?
esimene mängu pool oli ok
see hääle sync on minul ka.
eriti just alguses(ma tegelt väga kaugele pole mänginudki veel) _________________ JÖUDU!
kas kellelgi veel need video cutscened hakivad? mäng jookseb suht pöhjas settingutega, möned syncid ainult välja vöetud(peast hetkel ei mäleta enam millised täpselt)
Cutscende nõuavadki kuidagi rohkem ressurssi kui mängimine ise. Kogesin seda, kui mängu alguses kõik graafika põhja panin. Cutscene oli kuidagi väga laggine, aga mängimine polnud pooltki nii hull. Võta AA või varje vähemaks natuke.
okay, lahe. Üritasin eile 10 korda või enam skrillexi saatel kanepipõlde maha põletada (veel see pole õnnestunud). tekkis küs kas kuhugi kausta kannataks oma lugusid toppida, et need siis mingil hetkel sama moodi taustal mängiks. Mitte et ul skrillexi vastu midagi oleks aga sellisel juhul kuulaks juba midagi vähe sügavamat.
okay, lahe. Üritasin eile 10 korda või enam skrillexi saatel kanepipõlde maha põletada (veel see pole õnnestunud). tekkis küs kas kuhugi kausta kannataks oma lugusid toppida, et need siis mingil hetkel sama moodi taustal mängiks. Mitte et ul skrillexi vastu midagi oleks aga sellisel juhul kuulaks juba midagi vähe sügavamat.
Minu arust see Skrillexi koht on mängus parim. Kausta ja lugude kohta ei oska midagi öelda.
Raptri järgi 28h mänginud seda millest enamik kulus main story läbimisele, (ingame timer näitab ainult 20h, kuna ei arvesta kordi, kus oled ühte kohta uuesti proovinud), kõik radio towerid sai aktiveeritud ja paar outposti ka vabastatud, lisaks mõned tunnid, mis kulusid jahtimisele, et varustust craftida. Mängus näitab, et mul on 40%tehtud. See tähendab, et kui viitsid kõik kõrvalmissioonid jms ära teha, relic-id üles otsida, outpostid vabastada jms, kulub ikka parajalt aega.
Üks parimaid SP mänguelamusi siiamaani minu jaoks, GOTY.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.