|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ökul
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2006
|
06.12.2012 15:46:08
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| Vsynci ei saa ka millegipärast peale panna kuna see tõmbab fpsi kohe alla (50+) |
Aga nii see peabki olema, sest VSync lõikab esiteks maha mõttetud lisakaadrid, mida monitor niigi näidata ei suuda ja lisaks poolikud kaadrid, mis tekitavad vastikut "tearingut". 60Hz monitoril peaks ideaalsemal juhul VSynciga minema fps 60 peale, juhul kui videokaart muidugi suudab hoida miinimumi vähemalt 60 peal. Igatahes minu jaoks on keskmiselt 50 fps VSynciga silmale tunduvalt meeldivam, kui 70+ ilma. Kui kasutu töö jääb tegemata, kuumeneb ka kaart vähem ja arvuti on vaiksem.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zikiest
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2012
|
06.12.2012 15:51:28
|
|
|
| ökul kirjutas: |
| Aga nii see peabki olema, sest VSync lõikab esiteks maha mõttetud lisakaadrid, mida monitor niigi näidata ei suuda ja lisaks poolikud kaadrid, mis tekitavad vastikut "tearingut". |
_________________ BF4 = Mr-ZiKi |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
06.12.2012 16:10:55
|
|
|
| ökul kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
| Vsynci ei saa ka millegipärast peale panna kuna see tõmbab fpsi kohe alla (50+) |
Aga nii see peabki olema, sest VSync lõikab esiteks maha mõttetud lisakaadrid, mida monitor niigi näidata ei suuda ja lisaks poolikud kaadrid, mis tekitavad vastikut "tearingut". 60Hz monitoril peaks ideaalsemal juhul VSynciga minema fps 60 peale, juhul kui videokaart muidugi suudab hoida miinimumi vähemalt 60 peal. Igatahes minu jaoks on keskmiselt 50 fps VSynciga silmale tunduvalt meeldivam, kui 70+ ilma. Kui kasutu töö jääb tegemata, kuumeneb ka kaart vähem ja arvuti on vaiksem. |
Sa vist ei saanud mu pointist aru mida ma tahtsin öelda Kui mul fps on enamus ajast üle 60 (vahest 70 ja peale) ja peale vsynci sisse lükkamist naljalt üle 50 ei lähe on kusagil mujal midagi katki (seda et mis asi vsync on ja mida ta täpselt teeb pole mulle vaja rääkida).
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naysayer
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2011
|
06.12.2012 19:21:14
|
|
|
| Ühesõnaga pole lcd monitori ja uuema kaardi puhul vsync vajalik?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naysayer
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2011
|
06.12.2012 19:33:59
|
|
|
| Selge siis, tuleb need uued driverid ka ära tõmmata ja vsync maha. Praegu jookseb ka üsna muretult, kuid väike boost ehk tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
06.12.2012 19:55:10
|
|
|
| Uute draiveritega on boost märgatav. Endal jookseb kõik põhjas ~30fps.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
06.12.2012 20:02:32
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
| DeTHiCa. kirjutas: |
pruun aura
ma kah naersin seda. si*ahais on nii vänge et teeb tegelaste ümber oleva õhu pruuniks. |
Tundub et Ubi ei saa FC2s olevast pruunist bloomist jm jurast ikka üle, kuhugi aja ikka toppida seda.
Tegelt SSAO tekitab seda, tuttav asi C1-st. Siin lihstalt üle pingutatud sellega. HDAO v HBAO on omajagu kenam. POle mingit aurat.
Mis puutub bluri siis kas on mingeid alternatiivseid viise kuidas seda maha võtta ilma et kogu postFXi kinni keeraks, nii pidi kaotama ka udu ja muud efektid. |
Tänud, HDAO eemaldas selle jama
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
06.12.2012 20:14:44
|
|
|
Küsimus suurele ringile, kas on keegi leidnud mõne hea graafika/perfi võrdlustesti? etteotsa ei paista neid väga olevat. Sellise suure nime puhul võiks neid juba siginenud olla.
Erinevaid GPU/CPU teste on küll aga neist pole selles faasis enam kuigivõd kasu.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
06.12.2012 23:41:05
|
|
|
see asi on hoopis teine keemia Sony HD ready telekal.
1920x1080 reso on täitsa toetatud, kuid seda kasutades on arvutipilt jubedalt pixline ( kasutab vist mingit upscaling asja? )
mängin ise 1360x768 resoga. Et mul vist ei olegi võimalik downsamplingut kasutada sel juhul?
kaardiks on hd 7950 ja juhendi leidsin siit:
http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=366244
| -RaiTz- kirjutas: |
| Killerwave kirjutas: |
| DeTHiCa. kirjutas: |
pruun aura
ma kah naersin seda. si*ahais on nii vänge et teeb tegelaste ümber oleva õhu pruuniks. |
Tundub et Ubi ei saa FC2s olevast pruunist bloomist jm jurast ikka üle, kuhugi aja ikka toppida seda.
Tegelt SSAO tekitab seda, tuttav asi C1-st. Siin lihstalt üle pingutatud sellega. HDAO v HBAO on omajagu kenam. POle mingit aurat.
Mis puutub bluri siis kas on mingeid alternatiivseid viise kuidas seda maha võtta ilma et kogu postFXi kinni keeraks, nii pidi kaotama ka udu ja muud efektid. |
Tänud, HDAO eemaldas selle jama  |
HDAO'ga on tume vari ju siiski tegelaste ümber? nagu outline oleks vms.
Kas seda ka maha saaks keerata ilma, et muu HDAO pildiilu kaoks?
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
06.12.2012 23:59:47
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Profiilikast veab 2560x1440 resoga Ultra sätetel 40-50 FPSi, seega probleemi ei tohiks nagu eriti kellelgi tekkida. |
Mu profiilikas ultra peal vaevu 60fps'i kui alla jookseb hakkab jube screen tearing pihta.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
07.12.2012 00:47:02
|
|
|
| NeroEST kirjutas: |
see asi on hoopis teine keemia Sony HD ready telekal.
1920x1080 reso on täitsa toetatud, kuid seda kasutades on arvutipilt jubedalt pixline ( kasutab vist mingit upscaling asja? )
mängin ise 1360x768 resoga. Et mul vist ei olegi võimalik downsamplingut kasutada sel juhul?
kaardiks on hd 7950 ja juhendi leidsin siit:
http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=366244[/spoiler]
| -RaiTz- kirjutas: |
| Killerwave kirjutas: |
| DeTHiCa. kirjutas: |
pruun aura
ma kah naersin seda. si*ahais on nii vänge et teeb tegelaste ümber oleva õhu pruuniks. |
Tundub et Ubi ei saa FC2s olevast pruunist bloomist jm jurast ikka üle, kuhugi aja ikka toppida seda.
Tegelt SSAO tekitab seda, tuttav asi C1-st. Siin lihstalt üle pingutatud sellega. HDAO v HBAO on omajagu kenam. POle mingit aurat.
Mis puutub bluri siis kas on mingeid alternatiivseid viise kuidas seda maha võtta ilma et kogu postFXi kinni keeraks, nii pidi kaotama ka udu ja muud efektid. |
Tänud, HDAO eemaldas selle jama  |
HDAO'ga on tume vari ju siiski tegelaste ümber? nagu outline oleks vms.
Kas seda ka maha saaks keerata ilma, et muu HDAO pildiilu kaoks? |
Vot isiklikult ei näe sellist outline või kums vms. Kindel et HDAO mitte HSAO.
Samas ma hädas räigete artefaktidega. Tekivad erinevaid tegevusi tehes. Esimest korda jäi pausi peale mingiks 5 min ja pärast olid kõik relvad jm kohad kolmnurki ja tekstuure täs, teine kord juhtus siis kui ühele nuga andsin jne Kuna salvestada ka ei saa. siis ajab ünsa närvi.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
07.12.2012 00:49:05
|
|
|
| Killerwave, masin stabiilne muidu?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
07.12.2012 00:59:20
|
|
|
| pff, mul 310.70 driver hoopis langetas fps ~2 võrra. panin 310.61 uuesti peale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
07.12.2012 01:09:59
|
|
|
| DeTHiCa. kirjutas: |
| Killerwave, masin stabiilne muidu? |
Üldiselt küll, graafilisi häireid pole kohanud. Samas FC3 võtab ka rohkem kaardist välja kui BF3 aga no krt. See pole normaalne. Kaart pole ka väga kuum, püsib stabiilselt 75 kraadi kandis.
Need uued (nüüdseks WHQL) staatuse kaotanud drivud pidid FC3-ga hästi toimima, vähemalt nii ma lugenud, muude mängudega olevat probleeme olnud, aga vb tõesti peaks proovima varasemaid.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewil-apple
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2011
|
07.12.2012 02:07:12
|
|
|
| Ma pean vist klappidega mängima hakkama. Siis ei kuule seda, kuidas masin tööd teeb mängu ajal.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
07.12.2012 04:04:45
|
|
|
| see on hea et saab seda MP klassi ja muid loadouti www.farcryoutpost.com alt otse muuta. Sellel MPl ja coopil pole isegi viga. Peab natuke aega endma ja päris ok on isegi.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewil-apple
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2011
|
07.12.2012 04:24:36
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| see on hea et saab seda MP klassi ja muid loadouti www.farcryoutpost.com alt otse muuta. Sellel MPl ja coopil pole isegi viga. Peab natuke aega endma ja päris ok on isegi. |
Tänud hea lingi eest !
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zikiest
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2012
|
07.12.2012 10:55:59
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| Sellel MPl ja coopil pole isegi viga. Peab natuke aega endma ja päris ok on isegi. |
Sama siin, Final Move valikud lahingu lõpus on muhedad
_________________ BF4 = Mr-ZiKi |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
07.12.2012 12:13:01
|
|
|
| rastaman kirjutas: |
| pff, mul 310.70 driver hoopis langetas fps ~2 võrra. panin 310.61 uuesti peale. |
omg lausa 1-2 freimi per sekund, magada ikka saad ?
Silmaga on ka kindlasti näha kui FRAPS-i number nurgast ära võtta
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
07.12.2012 12:46:27
|
|
|
Hulluks läinud oma fps-ide lugemisega
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
07.12.2012 12:59:54
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| rastaman kirjutas: |
| pff, mul 310.70 driver hoopis langetas fps ~2 võrra. panin 310.61 uuesti peale. |
omg lausa 1-2 freimi per sekund, magada ikka saad ?
Silmaga on ka kindlasti näha kui FRAPS-i number nurgast ära võtta  |
Ei tahtnud inimese tuju kehvaks teha,seetõttu ei julenud nii irooniliselt vastata, kuid tõesti võttis pisut muigele küll kui seda postitust lugesin.
Samas, fps 15 vs 17 on tõenäoliselt vahe juba tuntav.
Kuid kunagi sai vist ilmselt seletatud, et kõik, mis on 40+ ei ole enam silmaga tajutav ega ka gameplays arusaadav.
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
07.12.2012 13:07:05
|
|
|
| tsitaat: |
Kuid kunagi sai vist ilmselt seletatud, et kõik, mis on 40+ ei ole enam silmaga tajutav ega ka gameplays arusaadav.
|
Päris nii see pole aga laiaslaastus jah, piir peaks minema sealt 60+ alt aga see sõltub mängust enne kõike.
Olulist rolli mängib mängumootor esmajoones.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
07.12.2012 15:23:12
|
|
|
60 on ikka väga hea vs sub 40. 30 on minu jaoks mängitamatu enamus mängudes. FC3 -30fps'i ja silmad hakkavad valutama.Kuid nagu öeldud sõltub väga palju mootirist.
selle mängu jaoks suudab GTX 680'gi nõrgaks jääda.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
07.12.2012 15:36:51
|
|
|
Jackinthex, aga vaata palju ta sul video üldse kasutab? Enda gtx670 aeg ajalt kui fps kukub alla 60 näitab video kasutust u.50%
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
07.12.2012 15:39:00
|
|
|
| kriist kirjutas: |
Jackinthex, aga vaata palju ta sul video üldse kasutab? Enda gtx670 aeg ajalt kui fps kukub alla 60 näitab video kasutust u.50%  |
Endal oli ka vahepeal sama jama aga proovi alt+tab ja siis uuesti mäng lahti (alt + enter).
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
07.12.2012 17:49:40
|
|
|
Tõsi, et fps ja selle juures mängitavus on suhteline,aga fc3s on endalgi 30 fpsi juures peavalu garanteeritud. Samas osalt see vist blurist ja liigsest rkraani tõmblemisest mida mängija joostes simuleerib. Samas kui jällegi mainides crysist ei olnud 30 fpsi probleem.
Seda on ka reviewdes kurdetud et. mäng ei kasuta graafikakaarti ära. Samas prose vahe pole ka suur. Konsooliport mis konsooliport.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
07.12.2012 18:01:24
|
|
|
langes 52 pealt 50 peale ja 34 pealt 32 peale kiire võrdluse käigus kindlates kohtades seistes.
ja pilt muutus palju hakkivamaks, ei olnud kindlasti enam nii sujuv.
pff seepärast, et mõndadele kaartidele lubatud 35% tõusust polnud haisugi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
07.12.2012 18:03:22
|
|
|
| on mis on aga sul profiilsi hetkel ei kajastu küll kaart, mis oli selles nimekirjas mis oleks pidanud saama +35% FPS boosti.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
07.12.2012 18:16:48
|
|
|
siiamaani on olnud nii, et kui on lubatud uuematele kaartidele tõusu, on ka mul alati fps tõusnud
aga seekord hoopis langes ja pilt hakkas hakkima ka veel pealekauba
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
07.12.2012 18:33:15
|
|
|
Ma küll teste ei teinud, kuid subjektiivselt hinnates läks fps paremaks küll, samas upgradesin ma vana hea 301.42 pealt kah.
GTX460 1gb kaardiks. Sellega enam ma oma native 1920x1200 mängida ei saagi vaid tuleb mõistliku mängitavuse jaoks juba defaultiks lülitunud 1680x1050 kasutada, detailid on kõik peal DX11 ja SSAO ning tava AA ei kasuta.
Samas meeldiv on see, et mul vana hea platvorm i7 920 @ 3.5Ghz on ikka täiesti konkurentsivõimeline selles mängus võrreldes uusimate kallite CPU-dega.
Vähemalt Guru3D CPU testis i7 965 extreme näitab selle ära, tegu sisult sama prosega mis minul, takt 3.2Ghz. AMD jääb igatepidi nõrgemaks sellest LGA1366 platvormi pakutust.
Sõber mängib seda mängu aga hoopis laheda configa:
Q6600 @ 2.4Ghz ja 9800GT 512MB, 2GB DDR2 win7 32bit ning mäng on DX9 modes kõik low 800x600 (default mängu poolt pakutu ühesõnaga) resoga täiesti sujuv ja hästi mängitav ning pildil pole häda midagi.
Mootor on minumeelest küll hea ja laia skaleeruvusega, kuigi võibolla tõesti mängu välja nägemine võiks kuidagi detailsem olla ning fps võiks selle kvaliteedi juures parem tulla ükskkõik millise configa.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Angryhead
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2005
|
07.12.2012 19:22:19
|
|
|
| Keegi oskab öelda kuidas khmm... "prooviversioonist" orikasse (Steamis) savegamed üle tuua?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
07.12.2012 20:03:22
|
|
|
| kriist kirjutas: |
Jackinthex, aga vaata palju ta sul video üldse kasutab? Enda gtx670 aeg ajalt kui fps kukub alla 60 näitab video kasutust u.50%  |
kuni 90% kasutuses. Alla 60% ikka väga ei lähe. Vahel harva muidugi viskab vsync 30 peale siis GPU 30-40% kasutuses.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
07.12.2012 23:19:22
|
|
|
Kui keegi kaadreid (FPSi) juurde soovib siis C: -> users,> "sinunimi",> my documents,> my games,> Far Cry 3,> GamerProfile, ava notepadis, otsi PostFxQuality="false" ... " " sisse asenda false misiganes ka seal enne poleks, "true"vist. Kaob se nõme Depth of field jura ära, et taust( kaugel olev maastik ) on udune. Mina sain oma 10 fpsi vast juurde : o ning pilt ilusam ka.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
07.12.2012 23:59:21
|
|
|
jep kui see false panna siis pole kauguses olevad mäed enam udukogud. aga mul ta fps juurde ei andnud, täpselt samaks jäi
tegin ühe video ka, naljakas kuidas viimane vend hüppab http://www.youtube.com/watch?v=YAoO3uPzAgM
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
08.12.2012 00:12:05
|
|
|
Loen poste ja vaatan inimeste profiile ning minu jaoks täiesti müstika kuidas sellised probleemid
Ise jooksen sellistel sätetel:
Spoiler 
ja pilt:
Ja seda läpparil mehed.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
08.12.2012 00:21:02
|
|
|
vaata misk elukas su läppar on
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
08.12.2012 00:23:30
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
vaata misk elukas su läppar on  |
Ega need numbrid ei ole kunagi 1:1le võrdsed PCga. Siin nii enamuse profiiliga sama vääriline.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
08.12.2012 00:26:08
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
vaata misk elukas su läppar on  |
Ega need numbrid ei ole kunagi 1:1le võrdsed PCga. Siin nii enamuse profiiliga sama vääriline. |
Seda kindlasti, aga sa just extra rõhutasid, et läppariga. Pole ust igapäevane läbrakas :
Mul jookseb väga ok-lt, ei kurda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
08.12.2012 00:32:14
|
|
|
| tsitaat: |
Mul jookseb väga ok-lt, ei kurda
|
uue betaga lased? said midagi juurde ka? Endal nagu oleks 10 fpsi juures.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
08.12.2012 00:44:20
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| tsitaat: |
Mul jookseb väga ok-lt, ei kurda
|
uue betaga lased? said midagi juurde ka? Endal nagu oleks 10 fpsi juures. |
Ma pole uutega jõudnud mängidagi, homme ehk.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
08.12.2012 01:38:17
|
|
|
| Minul ei ole need betad midagi juurde andnud. Kõik põhjas, ainult varjud high peal ja ~60FPS koguaeg. Koobastes muidugi rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
08.12.2012 02:33:36
|
|
|
kõik medium 1920x1080, tekstuurid high ja nii 30-40 fps ... dx9 ja linuxi all
pole hullu
aint et crosshair puudub scopedest
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
08.12.2012 02:44:09
|
|
|
| xxlmaster mis FPS mängus? Mul umbes sama läpakas, aga sätted mediumi peal enamasti (lisaks dx9 ja väiksem resu), kuid ei taha üle 30-e fpsi minna?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
08.12.2012 02:55:05
|
|
|
| sten260 kirjutas: |
| xxlmaster mis FPS mängus? Mul umbes sama läpakas, aga sätted mediumi peal enamasti (lisaks dx9 ja väiksem resu), kuid ei taha üle 30-e fpsi minna? |
Mis teemas sa hetkel oled?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 08.12.2012 02:56:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|