Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ökul
HV vaatleja
ökul

liitunud: 31.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2012 15:46:08 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Vsynci ei saa ka millegipärast peale panna kuna see tõmbab fpsi kohe alla (50+)
Aga nii see peabki olema, sest VSync lõikab esiteks maha mõttetud lisakaadrid, mida monitor niigi näidata ei suuda ja lisaks poolikud kaadrid, mis tekitavad vastikut "tearingut". 60Hz monitoril peaks ideaalsemal juhul VSynciga minema fps 60 peale, juhul kui videokaart muidugi suudab hoida miinimumi vähemalt 60 peal. Igatahes minu jaoks on keskmiselt 50 fps VSynciga silmale tunduvalt meeldivam, kui 70+ ilma. Kui kasutu töö jääb tegemata, kuumeneb ka kaart vähem ja arvuti on vaiksem.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zikiest
HV vaatleja
zikiest

liitunud: 07.05.2012




sõnum 06.12.2012 15:51:28 vasta tsitaadiga

ökul kirjutas:
Aga nii see peabki olema, sest VSync lõikab esiteks maha mõttetud lisakaadrid, mida monitor niigi näidata ei suuda ja lisaks poolikud kaadrid, mis tekitavad vastikut "tearingut".

thumbs_up.gif

_________________
BF4 = Mr-ZiKi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2012 16:10:55 vasta tsitaadiga

ökul kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Vsynci ei saa ka millegipärast peale panna kuna see tõmbab fpsi kohe alla (50+)
Aga nii see peabki olema, sest VSync lõikab esiteks maha mõttetud lisakaadrid, mida monitor niigi näidata ei suuda ja lisaks poolikud kaadrid, mis tekitavad vastikut "tearingut". 60Hz monitoril peaks ideaalsemal juhul VSynciga minema fps 60 peale, juhul kui videokaart muidugi suudab hoida miinimumi vähemalt 60 peal. Igatahes minu jaoks on keskmiselt 50 fps VSynciga silmale tunduvalt meeldivam, kui 70+ ilma. Kui kasutu töö jääb tegemata, kuumeneb ka kaart vähem ja arvuti on vaiksem.

Sa vist ei saanud mu pointist aru mida ma tahtsin öelda icon_rolleyes.gif Kui mul fps on enamus ajast üle 60 (vahest 70 ja peale) ja peale vsynci sisse lükkamist naljalt üle 50 ei lähe on kusagil mujal midagi katki (seda et mis asi vsync on ja mida ta täpselt teeb pole mulle vaja rääkida).
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2012 17:15:25 vasta tsitaadiga

Vsync ainult vanade või vähe graafikanõudlust vajavate mängude jaoks. Kõige muu jaoks off, sest kahju on suurem kui kasu.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2012 18:15:09 vasta tsitaadiga

http://www.hardocp.com/article/2012/04/16/nvidia_adaptive_vsync_technology_review/

Lugege ja uurige millest see 50fps tuleb. Ennem adaptive vsynci sai sellest probleemist üle "triple buffering" abil. Tegelikult v-sync aitas rohkem CRT monitoride puhul kus tearingut on rohkem märgata tänu CRT iseloomulikule kaadri kuvamise (ülevalt alla - ridade kaupa) tehnoloogiale.
LCD puhul on see vähem märgatav kuna kuvamine toimub pixlitel samaaegselt, rohkem loeb reaktsiooniaeg.

PS: ma ei tea kas link juba anti siin kiirelt täienevas teemas, aga uued Nvidia driverid annavad FC3-le ka fps-i juurde:

http://www.geforce.com/whats-new/articles/nvidia-geforce-310-70-drivers-released
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 06.12.2012 19:21:14 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga pole lcd monitori ja uuema kaardi puhul vsync vajalik?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2012 19:26:31 vasta tsitaadiga

Naysayer, just!
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 06.12.2012 19:33:59 vasta tsitaadiga

Selge siis, tuleb need uued driverid ka ära tõmmata ja vsync maha. Praegu jookseb ka üsna muretult, kuid väike boost ehk tuleb.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2012 19:55:10 vasta tsitaadiga

Uute draiveritega on boost märgatav. Endal jookseb kõik põhjas ~30fps.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2012 20:02:32 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:
pruun aura icon_biggrin.gif
ma kah naersin seda. si*ahais on nii vänge et teeb tegelaste ümber oleva õhu pruuniks.

Tundub et Ubi ei saa FC2s olevast pruunist bloomist jm jurast ikka üle, kuhugi aja ikka toppida seda.
Tegelt SSAO tekitab seda, tuttav asi C1-st. Siin lihstalt üle pingutatud sellega. HDAO v HBAO on omajagu kenam. POle mingit aurat.
Mis puutub bluri siis kas on mingeid alternatiivseid viise kuidas seda maha võtta ilma et kogu postFXi kinni keeraks, nii pidi kaotama ka udu ja muud efektid.


Tänud, HDAO eemaldas selle jama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2012 20:14:44 vasta tsitaadiga

Küsimus suurele ringile, kas on keegi leidnud mõne hea graafika/perfi võrdlustesti? etteotsa ei paista neid väga olevat. Sellise suure nime puhul võiks neid juba siginenud olla. icon_rolleyes.gif
Erinevaid GPU/CPU teste on küll aga neist pole selles faasis enam kuigivõd kasu.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2012 22:02:18 vasta tsitaadiga

http://benchmark3d.com/far-cry-3-benchmark 101

PC Games Hardware patch 102 link

cat12.11 beta8 vs beta 11 thumbs_up.gif


102 http://www.guru3d.com/articles_pages/far_cry_3_graphics_performance_review_benchmark,6.html

gamegpu patch 102 link
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 06.12.2012 23:41:05 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Scart kirjutas:
Kui raud välja veab, soovitan kindlasti downsamplingut AA asemel. [b[2560x1440 @ fullHD resol[/b] on lihtsalt fantastiline - ei mingeid sakke ja jookseb täiesti mängitavalt.

Ei saa sellest lausest aru icon_rolleyes.gif


Downsampling - paned videokaardi renderdama kõrgemat resolutsiooni oma kuvari native resolutsioonist ning surud seejärel selle kõrgema reso oma kuvari native resole. Tulemuseks on sakivaba ja fantastiliselt kena pilt kui su masin seda ära veab muidugi. Far Cry 3 on downsampletud 2560x1440 pealt fullHDsse lihtsalt vaimustav.

EDIT:
Spoiler Spoiler Spoiler


see asi on hoopis teine keemia Sony HD ready telekal.
1920x1080 reso on täitsa toetatud, kuid seda kasutades on arvutipilt jubedalt pixline ( kasutab vist mingit upscaling asja? )
mängin ise 1360x768 resoga. Et mul vist ei olegi võimalik downsamplingut kasutada sel juhul?
kaardiks on hd 7950 ja juhendi leidsin siit:
http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=366244

-RaiTz- kirjutas:
Killerwave kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:
pruun aura icon_biggrin.gif
ma kah naersin seda. si*ahais on nii vänge et teeb tegelaste ümber oleva õhu pruuniks.

Tundub et Ubi ei saa FC2s olevast pruunist bloomist jm jurast ikka üle, kuhugi aja ikka toppida seda.
Tegelt SSAO tekitab seda, tuttav asi C1-st. Siin lihstalt üle pingutatud sellega. HDAO v HBAO on omajagu kenam. POle mingit aurat.
Mis puutub bluri siis kas on mingeid alternatiivseid viise kuidas seda maha võtta ilma et kogu postFXi kinni keeraks, nii pidi kaotama ka udu ja muud efektid.


Tänud, HDAO eemaldas selle jama thumbs_up.gif


HDAO'ga on tume vari ju siiski tegelaste ümber? nagu outline oleks vms.
Kas seda ka maha saaks keerata ilma, et muu HDAO pildiilu kaoks?

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2012 23:59:47 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Profiilikast veab 2560x1440 resoga Ultra sätetel 40-50 FPSi, seega probleemi ei tohiks nagu eriti kellelgi tekkida.
Mu profiilikas ultra peal vaevu 60fps'i kui alla jookseb hakkab jube screen tearing pihta.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 00:47:02 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
Scart kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Scart kirjutas:
Kui raud välja veab, soovitan kindlasti downsamplingut AA asemel. [b[2560x1440 @ fullHD resol[/b] on lihtsalt fantastiline - ei mingeid sakke ja jookseb täiesti mängitavalt.

Ei saa sellest lausest aru icon_rolleyes.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


see asi on hoopis teine keemia Sony HD ready telekal.
1920x1080 reso on täitsa toetatud, kuid seda kasutades on arvutipilt jubedalt pixline ( kasutab vist mingit upscaling asja? )
mängin ise 1360x768 resoga. Et mul vist ei olegi võimalik downsamplingut kasutada sel juhul?
kaardiks on hd 7950 ja juhendi leidsin siit:
http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=366244[/spoiler]

-RaiTz- kirjutas:
Killerwave kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:
pruun aura icon_biggrin.gif
ma kah naersin seda. si*ahais on nii vänge et teeb tegelaste ümber oleva õhu pruuniks.

Tundub et Ubi ei saa FC2s olevast pruunist bloomist jm jurast ikka üle, kuhugi aja ikka toppida seda.
Tegelt SSAO tekitab seda, tuttav asi C1-st. Siin lihstalt üle pingutatud sellega. HDAO v HBAO on omajagu kenam. POle mingit aurat.
Mis puutub bluri siis kas on mingeid alternatiivseid viise kuidas seda maha võtta ilma et kogu postFXi kinni keeraks, nii pidi kaotama ka udu ja muud efektid.


Tänud, HDAO eemaldas selle jama thumbs_up.gif


HDAO'ga on tume vari ju siiski tegelaste ümber? nagu outline oleks vms.
Kas seda ka maha saaks keerata ilma, et muu HDAO pildiilu kaoks?


Vot isiklikult ei näe sellist outline või kums vms. Kindel et HDAO mitte HSAO.

Samas ma hädas räigete artefaktidega. Tekivad erinevaid tegevusi tehes. Esimest korda jäi pausi peale mingiks 5 min ja pärast olid kõik relvad jm kohad kolmnurki ja tekstuure täs, teine kord juhtus siis kui ühele nuga andsin jne icon_evil.gif Kuna salvestada ka ei saa. siis ajab ünsa närvi.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 00:49:05 vasta tsitaadiga

Killerwave, masin stabiilne muidu?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 07.12.2012 00:59:20 vasta tsitaadiga

pff, mul 310.70 driver hoopis langetas fps ~2 võrra. panin 310.61 uuesti peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 01:09:59 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
Killerwave, masin stabiilne muidu?

Üldiselt küll, graafilisi häireid pole kohanud. icon_rolleyes.gif Samas FC3 võtab ka rohkem kaardist välja kui BF3 aga no krt. See pole normaalne. Kaart pole ka väga kuum, püsib stabiilselt 75 kraadi kandis.
Need uued (nüüdseks WHQL) staatuse kaotanud drivud pidid FC3-ga hästi toimima, vähemalt nii ma lugenud, muude mängudega olevat probleeme olnud, aga vb tõesti peaks proovima varasemaid. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 07.12.2012 02:07:12 vasta tsitaadiga

Ma pean vist klappidega mängima hakkama. Siis ei kuule seda, kuidas masin tööd teeb mängu ajal.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 04:04:45 vasta tsitaadiga

see on hea et saab seda MP klassi ja muid loadouti www.farcryoutpost.com alt otse muuta. Sellel MPl ja coopil pole isegi viga. Peab natuke aega endma ja päris ok on isegi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 07.12.2012 04:24:36 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
see on hea et saab seda MP klassi ja muid loadouti www.farcryoutpost.com alt otse muuta. Sellel MPl ja coopil pole isegi viga. Peab natuke aega endma ja päris ok on isegi.


Tänud hea lingi eest icon_razz.gif!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zikiest
HV vaatleja
zikiest

liitunud: 07.05.2012




sõnum 07.12.2012 10:55:59 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Sellel MPl ja coopil pole isegi viga. Peab natuke aega endma ja päris ok on isegi.

Sama siin, Final Move valikud lahingu lõpus on muhedad

_________________
BF4 = Mr-ZiKi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 12:13:01 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
pff, mul 310.70 driver hoopis langetas fps ~2 võrra. panin 310.61 uuesti peale.


icon_eek.gif omg lausa 1-2 freimi per sekund, magada ikka saad ?
Silmaga on ka kindlasti näha kui FRAPS-i number nurgast ära võtta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.12.2012 12:46:27 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif Hulluks läinud oma fps-ide lugemisega
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 07.12.2012 12:59:54 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
rastaman kirjutas:
pff, mul 310.70 driver hoopis langetas fps ~2 võrra. panin 310.61 uuesti peale.


icon_eek.gif omg lausa 1-2 freimi per sekund, magada ikka saad ?
Silmaga on ka kindlasti näha kui FRAPS-i number nurgast ära võtta thumbs_up.gif


Ei tahtnud inimese tuju kehvaks teha,seetõttu ei julenud nii irooniliselt vastata, kuid tõesti võttis pisut muigele küll kui seda postitust lugesin.

Samas, fps 15 vs 17 on tõenäoliselt vahe juba tuntav.
Kuid kunagi sai vist ilmselt seletatud, et kõik, mis on 40+ ei ole enam silmaga tajutav ega ka gameplays arusaadav.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 13:07:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuid kunagi sai vist ilmselt seletatud, et kõik, mis on 40+ ei ole enam silmaga tajutav ega ka gameplays arusaadav.

Päris nii see pole aga laiaslaastus jah, piir peaks minema sealt 60+ alt aga see sõltub mängust enne kõike.
Olulist rolli mängib mängumootor esmajoones.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.12.2012 13:11:13 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
vähemalt nii väidavad videokaartide ülevaadete saidid


viimati muutis Gap 07.12.2012 15:37:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 15:23:12 vasta tsitaadiga

60 on ikka väga hea vs sub 40. 30 on minu jaoks mängitamatu enamus mängudes. FC3 -30fps'i ja silmad hakkavad valutama.Kuid nagu öeldud sõltub väga palju mootirist.
selle mängu jaoks suudab GTX 680'gi nõrgaks jääda.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 15:36:51 vasta tsitaadiga

Jackinthex, aga vaata palju ta sul video üldse kasutab? Enda gtx670 aeg ajalt kui fps kukub alla 60 näitab video kasutust u.50% icon_neutral.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 15:39:00 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
Jackinthex, aga vaata palju ta sul video üldse kasutab? Enda gtx670 aeg ajalt kui fps kukub alla 60 näitab video kasutust u.50% icon_neutral.gif

Endal oli ka vahepeal sama jama aga proovi alt+tab ja siis uuesti mäng lahti (alt + enter).
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 17:15:39 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
vähemalt nii väidavad videokaartide ülevaadete saidid


Kuna pole ülemailmset standardit, siis ikkagi on see kellegi subjektiivne arvamus icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 17:49:40 vasta tsitaadiga

Tõsi, et fps ja selle juures mängitavus on suhteline,aga fc3s on endalgi 30 fpsi juures peavalu garanteeritud. Samas osalt see vist blurist ja liigsest rkraani tõmblemisest mida mängija joostes simuleerib. Samas kui jällegi mainides crysist ei olnud 30 fpsi probleem.
Seda on ka reviewdes kurdetud et. mäng ei kasuta graafikakaarti ära. Samas prose vahe pole ka suur. Konsooliport mis konsooliport.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 07.12.2012 18:01:24 vasta tsitaadiga

langes 52 pealt 50 peale ja 34 pealt 32 peale kiire võrdluse käigus kindlates kohtades seistes.
ja pilt muutus palju hakkivamaks, ei olnud kindlasti enam nii sujuv.

pff seepärast, et mõndadele kaartidele lubatud 35% tõusust polnud haisugi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 18:03:22 vasta tsitaadiga

on mis on aga sul profiilsi hetkel ei kajastu küll kaart, mis oli selles nimekirjas mis oleks pidanud saama +35% FPS boosti.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 07.12.2012 18:16:48 vasta tsitaadiga

siiamaani on olnud nii, et kui on lubatud uuematele kaartidele tõusu, on ka mul alati fps tõusnud
aga seekord hoopis langes ja pilt hakkas hakkima ka veel pealekauba
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 18:33:15 vasta tsitaadiga

Ma küll teste ei teinud, kuid subjektiivselt hinnates läks fps paremaks küll, samas upgradesin ma vana hea 301.42 pealt kah.
GTX460 1gb kaardiks. Sellega enam ma oma native 1920x1200 mängida ei saagi vaid tuleb mõistliku mängitavuse jaoks juba defaultiks lülitunud 1680x1050 kasutada, detailid on kõik peal DX11 ja SSAO ning tava AA ei kasuta.

Samas meeldiv on see, et mul vana hea platvorm i7 920 @ 3.5Ghz on ikka täiesti konkurentsivõimeline selles mängus võrreldes uusimate kallite CPU-dega.
Vähemalt Guru3D CPU testis i7 965 extreme näitab selle ära, tegu sisult sama prosega mis minul, takt 3.2Ghz. AMD jääb igatepidi nõrgemaks sellest LGA1366 platvormi pakutust.

Sõber mängib seda mängu aga hoopis laheda configa:

Q6600 @ 2.4Ghz ja 9800GT 512MB, 2GB DDR2 win7 32bit ning mäng on DX9 modes kõik low 800x600 (default mängu poolt pakutu ühesõnaga) resoga täiesti sujuv ja hästi mängitav ning pildil pole häda midagi.
Mootor on minumeelest küll hea ja laia skaleeruvusega, kuigi võibolla tõesti mängu välja nägemine võiks kuidagi detailsem olla ning fps võiks selle kvaliteedi juures parem tulla ükskkõik millise configa.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 07.12.2012 19:22:19 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda kuidas khmm... "prooviversioonist" orikasse (Steamis) savegamed üle tuua?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 20:03:22 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
Jackinthex, aga vaata palju ta sul video üldse kasutab? Enda gtx670 aeg ajalt kui fps kukub alla 60 näitab video kasutust u.50% icon_neutral.gif

kuni 90% kasutuses. Alla 60% ikka väga ei lähe. Vahel harva muidugi viskab vsync 30 peale siis GPU 30-40% kasutuses.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 23:19:22 vasta tsitaadiga

Kui keegi kaadreid (FPSi) juurde soovib siis C: -> users,> "sinunimi",> my documents,> my games,> Far Cry 3,> GamerProfile, ava notepadis, otsi PostFxQuality="false" ... " " sisse asenda false misiganes ka seal enne poleks, "true"vist. Kaob se nõme Depth of field jura ära, et taust( kaugel olev maastik ) on udune. Mina sain oma 10 fpsi vast juurde : o ning pilt ilusam ka.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 07.12.2012 23:59:21 vasta tsitaadiga

jep kui see false panna siis pole kauguses olevad mäed enam udukogud. aga mul ta fps juurde ei andnud, täpselt samaks jäi
tegin ühe video ka, naljakas kuidas viimane vend hüppab icon_biggrin.gif http://www.youtube.com/watch?v=YAoO3uPzAgM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2012 00:12:05 vasta tsitaadiga

Loen poste ja vaatan inimeste profiile ning minu jaoks täiesti müstika kuidas sellised probleemid icon_eek.gif

Ise jooksen sellistel sätetel:
Spoiler Spoiler Spoiler


ja pilt:



Ja seda läpparil mehed.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2012 00:21:02 vasta tsitaadiga

vaata misk elukas su läppar on icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2012 00:23:30 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
vaata misk elukas su läppar on icon_lol.gif

Ega need numbrid ei ole kunagi 1:1le võrdsed PCga. Siin nii enamuse profiiliga sama vääriline.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2012 00:26:08 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
vaata misk elukas su läppar on icon_lol.gif

Ega need numbrid ei ole kunagi 1:1le võrdsed PCga. Siin nii enamuse profiiliga sama vääriline.

Seda kindlasti, aga sa just extra rõhutasid, et läppariga. Pole ust igapäevane läbrakas : thumbs_up.gif
Mul jookseb väga ok-lt, ei kurda

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2012 00:32:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mul jookseb väga ok-lt, ei kurda

uue betaga lased? said midagi juurde ka? Endal nagu oleks 10 fpsi juures.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2012 00:44:20 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
tsitaat:

Mul jookseb väga ok-lt, ei kurda

uue betaga lased? said midagi juurde ka? Endal nagu oleks 10 fpsi juures.

Ma pole uutega jõudnud mängidagi, homme ehk. icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2012 01:38:17 vasta tsitaadiga

Minul ei ole need betad midagi juurde andnud. Kõik põhjas, ainult varjud high peal ja ~60FPS koguaeg. Koobastes muidugi rohkem.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2012 02:33:36 vasta tsitaadiga

kõik medium 1920x1080, tekstuurid high ja nii 30-40 fps ... dx9 ja linuxi all
pole hullu beer_yum.gif

aint et crosshair puudub scopedest

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 08.12.2012 02:44:09 vasta tsitaadiga

xxlmaster mis FPS mängus? Mul umbes sama läpakas, aga sätted mediumi peal enamasti (lisaks dx9 ja väiksem resu), kuid ei taha üle 30-e fpsi minna?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2012 02:55:05 vasta tsitaadiga

sten260 kirjutas:
xxlmaster mis FPS mängus? Mul umbes sama läpakas, aga sätted mediumi peal enamasti (lisaks dx9 ja väiksem resu), kuid ei taha üle 30-e fpsi minna?

Mis teemas sa hetkel oled?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 08.12.2012 02:56:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.