Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Sui Generis märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2012 12:29:29 Sui Generis vasta tsitaadiga

koduleht: http://www.baremettle.com

http://www.kickstarter.com/projects/1473965863/sui-generis

alpha combat:

Link


kickstarter video:
Spoiler Spoiler Spoiler


huvitav tehnoloogia neil välja arendatud. combat tundub esialgu tõesti nagu QWOP mõõkadega, kuid arendustöö jätkub.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2012 15:38:28 vasta tsitaadiga

Täitsa lõpp! Liikumine (jooksmine) andis natuke soovida, aga tehnoloogia... midakurrrrrrrat.

See maailm, see ilu. Open world! Esimese asjana hakkasin mõtlema, et "mida kurat blizzard tegi kui nad 10+ a diablo 3ga tegelesid?". Eks tulevad siiski erinevad mängud, aga fuk.... tulevik. Vat selle mängu puhul loodan küll, et tehakse ära.

Kas kellelegi äi silma ka mingi oletatav kuupäev, mil asi võiks valmis saada, kui leiab finantseerimist?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2012 16:39:08 vasta tsitaadiga

kickstarteri lehel on kirjas et vähemalt 18 kuud development time.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ETZU
HV vaatleja
ETZU

liitunud: 21.10.2012




sõnum 07.11.2012 16:46:26 vasta tsitaadiga

Keegi mulle 40£ ei taha anda??? icon_biggrin.gif
_________________
TeaMeTzu
Like a bird?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2012 10:08:33 vasta tsitaadiga

Nimi on küll nagu mingi jiujitsu...ootame vaatame.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 08.11.2012 12:02:48 vasta tsitaadiga

Võitlus tundub väga huvitav, aga mind huvitab, kuidas mängija seda juhib. Igastahes toetatud.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2012 12:05:07 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Nimi on küll nagu mingi jiujitsu...ootame vaatame.

Vat nimi ei meeldinud endale ka.

VÕitluse kohta, no ütleme, et on arenguruumi. Mulle jäi mulje, et seal hiirega sihid kuhu lööd ja siis klikk... ja siis löögil väike delay vms.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.11.2012 12:17:35 vasta tsitaadiga

nox uues kuues
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2012 12:25:00 vasta tsitaadiga

mulle tundus, et kui 2 relva, siis saad mõlemat eraldi kontrollida? lisaks videos tüüp ütles et ta mõõgaga blokeeris vahepeal lööke.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2012 12:32:17 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
nox uues kuues

Mis otsast?
1. Nox polnud open world
2. Noxi võitlus oli täiesti teistsugune
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.11.2012 14:29:26 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
renx09 kirjutas:
nox uues kuues

Mis otsast?
1. Nox polnud open world
2. Noxi võitlus oli täiesti teistsugune


12 aastat hiljem võiks tõesti olla open world ja võitlus teistsugune
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2012 15:01:26 vasta tsitaadiga

Näeb huvitav välja
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2012 18:36:09 vasta tsitaadiga

ot:
Timberg kirjutas:
Metsjeesus kirjutas:
Nimi on küll nagu mingi jiujitsu...ootame vaatame.

Vat nimi ei meeldinud endale ka.


Ning veel üks hea näide, et maitse üle ei vaielda - ainuüksi nime pärast sai see teema avatud. icon_cool.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 08:02:02 vasta tsitaadiga

combat controls explained:

Link


blokeerimine on automaatne, kuid mängija peab ise oma tegelase suunda korrigeerima, et blokk efektiivne oleks:
tsitaat:
As the combat is at the moment, we only have swinging weapons. Every attack is chosen out of a set at random, and while each have their perks, it's up to you to react and adjust your aim, or even cancel it (by simply letting go of the mouse button) in favour of parrying. It makes for very skilful gameplay whilst being hugely dynamic and simple to operate. Parrying is automatic, but you're at the mercy of physics, and learning to rotate your character so your parrying arm is better placed to deflect the incoming blow is key.

This is very, very early combat you're looking at here. Think typical isometric game, where all you can do is left-click. If you were watching someone play the third installment of a game who's name I shall not mention, and all the person was doing was left-click attacking, I think it would be far less enticing. We are going to have special strikes you can incorporate into your build and even stabbing weapons as either an alternate attack, or more specialised weapons like spears. These will be pin-point accurate, based on our epic collisions and bring in a whole new play-style to the early gameplay you're seeing in our videos. We would also like to include double-tap behaviours for dodging and a wide variety of close-quarters utility thaumaturgic powers.


kilpidega enam-vähem sama lugu:
tsitaat:
Shields will play an important role in defensive melee combat, and instead of providing a static defensive bonus, when you aren't attacking you will adopt a sort of bracing stance. It will be up to you to angle the shield into blows, and allow you to perform bashes and other offensive maneouvres. Skill points are very limited, and choosing to incorporate a shield into your build will be a significant build choice, rather than just a damage/defence tradeoff.


paraku on kickstarter neil suht halvas seisus, kõigest üle kolmandiku on kogutud ja aega jäänud vaid 7 päeva... icon_sad.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 13:18:36 vasta tsitaadiga

Nimi on selline, et rahvas kardab koikalakestega mängu...

Idee on jah hea, aga üsna algtasemel on nad ka, ju sestap ka raske maha parseldada.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
adic
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2012 01:44:52 vasta tsitaadiga

Nimi on ja kõlab täitsa ladinakeelselt ju, mis koikalakesed..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2012 12:25:11 vasta tsitaadiga

adic kirjutas:
Nimi on ja kõlab täitsa ladinakeelselt ju, mis koikalakesed..

ja tähendab midagi sellist "oma klassi meister" või esimene omasuguste seas"

_________________
OM MONEY PADME HUM!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2012 12:53:06 vasta tsitaadiga

Huvitav, mäs siis saab kui praegu kickstarterist finantseerimist ei tule nagu paistab? icon_razz.gif

Iseenesest... kuradi äge mäng tundub tulevat, kui tuleb. Thx selle viimase combat video eest. Ogrega madistamine oli epäris lahe thumbs_up.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2012 15:42:32 vasta tsitaadiga

Loodan, et sellest mängust ikka midagi tuleb ning kickstarteri läbikukkumisel kalevi alla ei lükata.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 23.11.2012 16:35:27 vasta tsitaadiga

Ei usu kahjuks õnnestumisse.
Väga vähe ette näidata
- lahe tech demo kuid üks mees tegi? edasine arendamine käib paratamatult meeskonnas ja see ei ole küll innustav
-varasemast kogemust mängude tegemisel ei ole
-storyst ei räägita
-kickstarterti kommentaaridest kumab välja negatiivset suhtumist kahtlejatesse mis ei ole edasiviiv
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 20:32:14 vasta tsitaadiga

Algus ongi kuradima raske. Pole erilisi vahendeid midagi teha ja keegi ei toeta ka enne, kui sul midagi ette pole näidata.
Antud juhul on probleemiks suur potentsiaal mida selline mängumootor võimaldaks, kuid enamik tabab ära, et selle potentsiaali realiseerimiseks on vaja korralikku ressurssi ja pädevat tiimi. Ning Indie-projektina on täiesti algajatelt vbl veidi palju loota sellist asja.

Vast korjab projekti mõni muu mängufirma üles ning pakub ressurssi. See tunduks nagu üks paremaid lahendusi hetkel.


Mängu mootor ja võimalused tunduvad igastähes väga lahedad. Visuaalne aspekt ning tegelaste manööverdamine ja võitlus näitavad igastähes suurt potentsiaali. Aga jah, tahaks näha siinkohal tegijat tiimi, kes sellest ka korraliku mängu valmis teeksid.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2012 02:15:19 vasta tsitaadiga

EQUIPMENT SYSTEM
tsitaat:
We've got some pretty cool features planned for our inventory system. We're going to be using a "slotless" inventory system. In practice this means there's over a hundred slots and you don't see them. This allows you to equip many combinations of things, rather than being limited to articles of clothing or armour that cover a fixed part of your character's body.

To make clothes we use a dedicated cloth simulator and other tools we've developed. This allows us to make realistic clothes very quickly and easily. It also allows clothes to change depending on what else you're wearing. For example, long trousers will tuck into boots realistically.


ITEM PROPERTIES
tsitaat:
Items will have properties that make sense. You won't be just wearing as many items as possible because they confer stat bonuses. You will wear specific items because they do something useful or because you like the way they look.

Most items you find will be fairly mundane. However a good, well balanced weapon can be a significant upgrade over a crude weapon; an armour made of well tempered plates that interlock cleverly and is well padded can provide a huge advantage in terms of protection, manoeuvrability and even things like insulation. Such items can also carry a high monetary value.

There will however also be a great many items with much more special qualities. These won't be randomly generated items that make no apparent sense, they will have plausible though sometimes quirky qualities, you will get a sense that someone designed them with a purpose. These items will be well hidden and well guarded, they won't just spawn at random. If you defeat an opponent you will be able to take whatever they have equipped and they will have been using this equipment to combat you.


SET ITEMS
tsitaat:
There will be items that benefit from being used in unison. Again these will typically not just provide a statistical bonus, they may produce new effects or perhaps not function correctly until worn or used together. Even mundane items may provide an advantage when matched, for example, pieces of armour made from the same smith are likely to meet better providing better coverage and manouverability.


nimekiri läheb veel edasi:
http://www.kickstarter.com/projects/1473965863/sui-generis/posts
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 02:54:55 vasta tsitaadiga

Väga palju potensaali, igasugu ideesid hakkas ringi lendama peas mida kõike nad võiksid teha sellega.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 04:37:52 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 19:38:18 vasta tsitaadiga

Lubasin ka 40£ ära - saab näha, kas tuleb raha kokku või mitte icon_razz.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 20:04:21 vasta tsitaadiga

ma arvan et järgmised poolteist päeva on suht põnevad, suht 50/50 on praegu, kas saab rahastatud või mitte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2012 20:29:39 vasta tsitaadiga

9h jäänud, 7k puudu - mine tea, äkki tuleb isegi ära. Võiks ju!
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2012 21:15:41 vasta tsitaadiga

KOmmentaarides kogenumad ks kasutajad rääkisid, et lõpus läheb enamasti zergiks... seega peaks ära tulema.

£144,987
pledged of £150,000 goal
8
hours to go
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2012 21:37:52 vasta tsitaadiga

ja 15 minutit hiljem on juba
£145,857

ehk siis pea 1000£

kicktraq ennustab high projection: 153k £
http://www.kicktraq.com/projects/1473965863/sui-generis/#chart-exp-projection

arvan et viimastel tundidel tuleb päris palju juurde, kuna siis näevad juba kõik, et asi saab reaalselt oma kickstarteriga rahastatuks.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2012 21:39:53 vasta tsitaadiga

Eks see olegi peamine jah. Kui näha, et projekt saab teoks ning Dev'id ka pidevalt postitusi teevad siis tekib ka teistel see kindlus panustada. Eks tundmatusse tegijasse, kes vaid mõned jupid infot andnud on ikka raske alguses raha matta.

Usun ka, et tuleb kindlasti täis nüüd juba.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2012 23:01:17 vasta tsitaadiga

Võib öelda, et olemas! beer_yum.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2012 23:11:55 vasta tsitaadiga

jep, saigi üle 150K, eks näis palju nüüd 6h jooksul puhvrit juurde tuleb. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2012 09:19:26 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Ehk siis Mai 2014 on kuupäev, mida nüüd oodata.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2012 16:04:27 vasta tsitaadiga

Kuidas see asi toimub nagu?
Kas inimesed nagu kannavad raha sinna, või lubavad et kannavad? Hiljem kui selgub et tuli summa kokku, siis kõik peavad kandma või kui summa ei tule kokku siis kantakse tagasi või kuidas sellega on?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 03.12.2012 16:25:12 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:
Kuidas see asi toimub nagu?
Kas inimesed nagu kannavad raha sinna, või lubavad et kannavad? Hiljem kui selgub et tuli summa kokku, siis kõik peavad kandma või kui summa ei tule kokku siis kantakse tagasi või kuidas sellega on?

tsitaat:
If the project succeeds in reaching its funding goal, all backers' credit cards are charged when time expires. If the project falls short, no one is charged. Funding on Kickstarter is all-or-nothing.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2012 16:36:05 vasta tsitaadiga

Kas mängu finantseerijad saavad mängu tasuta kui see valmib?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2012 16:49:04 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:
Kas mängu finantseerijad saavad mängu tasuta kui see valmib?

Jah.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 03.12.2012 16:53:26 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
JediMihkel kirjutas:
Kas mängu finantseerijad saavad mängu tasuta kui see valmib?

Jah.
Oleneb summast tegelikult. Selle mängu puhul alla 10£ puhul saad ainult rõõmu annetamisest.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2013 14:26:15 vasta tsitaadiga

Development Update #2
Ambitsioonikad tüübid thumbs_up.gif

E: Kaua lubatud video lõpuks valmis!

Link

Chivalry+Diablo icon_razz.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2013 14:50:14 vasta tsitaadiga

tsensuur raisk.
ei, hea video. combat tundub mõnusalt raske.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 13:42:43 vasta tsitaadiga

Väike update:
tsitaat:
Many people found the poor running motion in our latest video quite distracting so we made an immediate effort to improve it. There also seems to be quite a lot of confusion about how the combat works so we made a new, more detailed explanation of the controls as they are in their current state.

There is a lot of room for improvement in the animation system in general and inevitably it draws people's attention. While we do want to continue improving animation we're currently focusing on other aspects of the game.

You may notice that at times the characters seem off balance and recover somewhat unrealistically. While this is relatively easy to improve in a way that would look better in a video it would also take away control from the player by causing involuntary steps and shuffles. We're prioritising gameplay, better to have something that's fun to play and not just nice to watch! That said we can probably improve this but again we don't consider it a priority right now.

Link


E: Project Update #27: Combat Alpha Release
Ise olen ka paar võitlust maha pidanud ja peab ütlema et päris äge on! Learning curve on muidugi päris suur icon_razz.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2014 01:11:29 vasta tsitaadiga

update 28: http://www.baremettle.com/sg/forums/index.php?threads/update-28-update-28.1308/

tundub ikka väga tasemel mänguna võrreldes teiste RPGdega thumbs_up.gif
*Kui ARMA proovib tänapäeva sõjapidamist realistlikult simuleerida, siis see on RPG mängude ARMA.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2015 21:49:01 vasta tsitaadiga

väike tükk tehnoloogiat alpha backeritele proovimiseks:

Link



võimalus veel backida ja seda pelada:
http://www.baremettle.com/contributions/



___
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Sui Generis
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.