|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
16.11.2012 21:40:55
|
|
|
| Alan kirjutas: |
Konkurentidest:
DHL tõi mulle inglismaalt 14-dal teele pandud paki 15-dal kohale!!! Muuseas lähetamise ja kättesaamise vahe oli väiksem kui 24h.
Muidugi jah, tegemist oli express deliveryga, aga siiski - eesti post ei suuda sellise ajaga vahest isegi riigisiseselt pakke toimetada. |
DHL viis ühe ööpäevaga Eestist Saksamaale uksest-ukseni paki kohale. See on freakin' tase.
| ot: |
Lisaks on neil mingi kampaania aasta lõpuni, kus päris hea soodustus kullerteenusel |
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
16.11.2012 22:06:27
|
|
|
minu teenuse hinna/tüübi ja kiiruse kogemusele ikka vastu ei saa: tähitud maksikiri UK-st reedel posti ja esmaspäeval oli Kuressaare postkontoris, beat that ehk kui nad hästi tahavad, siis EP suudab end liigutada küll
ja erinevalt teistest, siis kohalike postitöötajate kohta pole ka miskit paha öelda (tõsi, üks ELS-i kuller on nii laisk, et ei viitsi neljandale ronida, aga ette helistavad kõik). 60+ aastased kirjakandjad ka korduvalt neljandale "kepsutanud" tähitud kirjadega saarlased vist on lihtsalt tublid
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
17.11.2012 21:08:06
|
|
|
Müüsin ebays vana fotoka maha, nüüd 10 päeva hiljem tuli asi tagasi, peal soomes pandud silt, et sees on liitium aku ja seda itella ei transpordi. Kõik.
Võtsin aku välja, õnneks oli nagunii surnud, pakkisin ära ja läksin posti, küsisin mis jama on?
Öeldi, et ei tohi saata jah akusid lennupostiga. Maaposti EP enam ei paku. Kõõga.
Nüüd on mul ipod müügis, kuidas ma seda saatma pean? DPD või DHL? Paari eurone asi, saatmine nende firmadega viib mind ennast kahjumisse vist...
Normaalne ju.
Olen tellinud hiinast telefoni ja ipodi akusid, kõik tulevad siia, saksamaalt PS3 kus on ka pult komplektis mille sees on samasugune väike aku, jõuab kohale, aga eestist välja ei saa.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.11.2012 21:26:32
|
|
|
| iir kirjutas: |
Öeldi, et ei tohi saata jah akusid lennupostiga. Maaposti EP enam ei paku. Kõõga.
|
Mingi põhjus ka sellele on?
Kuidas US - EU - US suunal need akud ja asjad siis liiguvad. Paadiga viimati loksuvad?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
24.11.2012 02:29:17
|
|
|
Mida kuradit nad seal niikaua registreerivad? Träkkisin oma pakki ja see juba paar päeva eestis.
Andmete registreerimine 22.11.2012 21:00 Sorteerimiskeskus (kirjad)
Kas laupäeviti ka nad asju ajavad, kas saab äkke ise järgi minna või miskit?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
24.11.2012 02:34:46
|
|
|
| Mine ise kohale, prindivad kohapeal teatise. Muidu ootad ilmselt esmaspäevani.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.11.2012 10:50:54
|
|
|
mine kohale ja saad paki kätte, BS on see krd paber
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
24.11.2012 11:12:13
|
|
|
| Alan kirjutas: |
| Mine ise kohale, prindivad kohapeal teatise. Muidu ootad ilmselt esmaspäevani. |
Kuhu minna kohale, ma saan aru, et mu pakk on 'sorteerimiskeskuses'? Peab vist hakkama helistama...
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
24.11.2012 12:08:28
|
|
|
taovad igale pakikutsele templi, et telli pakk koju. helista sinna ja nõua
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
24.11.2012 13:10:45
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
taovad igale pakikutsele templi, et telli pakk koju. helista sinna ja nõua  |
Kui pakk pole kandekeskusesse jõudnud, siis võib arvata, et ta kusagil kotis vedeleb... Ei usu, et enne esmaspäeva miskit juhtub. Klienditelefoni neiu igatahes ütles, et ennem ei saa miskit, kui on registreeritud. Arvestades eesti posti madalat taset, ei usu, et täna (laupäeval), keegi miskit teha viitsib.
Meil tööl on endisi eesti posti laomehi, parajad laiskvorstid ikka... On räägitud, kuidas asjad venivad jne...
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
24.11.2012 13:57:11
|
|
|
Sai siis täna kandekeskuses käidud ja enam ei öelda kas su pakk seal või mitte kui just tähitud pole. Öeldi et ei kanta arvutisse. Ja kas uuel aastal pidi ära kaduma lihtpakk ?
Kõigepealt võetakse ära kandkeskuste numbrid et helistada ei saaks ja enam ei tohi kohale ka minna.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
24.11.2012 14:15:59
|
|
|
| tsitaat: |
Ja kas uuel aastal pidi ära kaduma lihtpakk ?
|
seda tahaks näha! sellist lollust ei lubaks paljukirutud valitsusgi...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
24.11.2012 14:46:06
|
|
|
Vahest on imelik kuidas post töötab, kord saatsin laupäeval paki ära, tracking näitas, et kolmapäeval alles saadeti eestist ära...
Nüüd vaatan
Andmete registreerimine 17.11.2012 16:08 Kristiine postkontor
.....
Väljasaatmine 18.11.2012 15:25 Eesti Post
Saabumine 21.11.2012 16:29 Lõuna-Aafrika
Uskumatu kiirus ikka.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
24.11.2012 15:53:42
|
|
|
mulle saadeti poolast:
21.11.2012 10:56 00900 Wer Warszawa
22.11.2012 21:00 Sorteerimiskeskus (kirjad) (Eestis juba !)
ja nüüd eesti siseselt ootame vähemalt esmaspäevani,
26.11.2012 ennustan, et saan kätte.
Seda siis tähitud kirja puhul (priority mail). Kiirelt käivad meil asjakesed Nalja teeb juba selline teenus. Kiri tuleb 2 päevaga euroopast siia ja siin kohapeal jamatakse 4 päeva.
Ennem olen lihtsalt tava pakke lasknud saata ja tulevad sama kiirelt, pole ilmselt mõtet kallimat ja kiiremat teenust kasutada. Eesti post nullib selle ilusti ära...
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.11.2012 17:15:15
|
|
|
Tähitult saates on vaid see eelis, et kui kaduma läheb, siis keegi liigutab ka miskit.
Tavapaki puhul öeldakse, et kadunud ja kõik.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
24.11.2012 17:54:27
|
|
|
EP puhul on ka see liigutamine küsitav
ainult meedia vist sunnib neid liikuma...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.11.2012 17:58:04
|
|
|
Teeme uue igapäevase reality shõu "eesti post". Kus siis hädalised saavad pakke nõudmas käia.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KohviPaus
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.01.2012
|
24.11.2012 18:04:37
|
|
|
Huvitav millega nad ise kommenteerivad seda kaost mis toimub?
Ruum sai otsa?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
24.11.2012 18:15:07
|
|
|
ega nad suurt kommenteerigi, vastutusvõimetud nagu poliitikud wait, poliitikud nad paika panid...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.11.2012 18:17:02
|
|
|
| KohviPaus kirjutas: |
Huvitav millega nad ise kommenteerivad seda kaost mis toimub?
Ruum sai otsa?  |
Pigem ikka on kõige madalam ots alati süüdi:
eks ikka stiilis "postiljon kaotas kuskile kraavi ära" vms.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
24.11.2012 20:10:12
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| KohviPaus kirjutas: |
Huvitav millega nad ise kommenteerivad seda kaost mis toimub?
Ruum sai otsa?  |
Pigem ikka on kõige madalam ots alati süüdi:
eks ikka stiilis "postiljon kaotas kuskile kraavi ära" vms. |
Postiljon jah ikke süüdi, pärast mu kurja kõnet klienditeenindusse ja asjade seletamist, on mulle vähemalt tähitud kirju hakatud koju tooma...nagu teenus ette näeb. Allkirja vastu ja puha. Pärast kõnet vedas 180 kilo kaaluv mammi ennast neljandale korrusele, niiet higipull oli otsaees. Tõsi ma ei jaksanud oodata ja läksin kolmandale vastu.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
24.11.2012 22:50:42
|
|
|
Kulla noormees, pole mõtet pahandada. Igaühel omad ajad.
Spoiler 
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
26.11.2012 14:01:16
|
|
|
| masmre kirjutas: |
mulle saadeti poolast:
21.11.2012 10:56 00900 Wer Warszawa
22.11.2012 21:00 Sorteerimiskeskus (kirjad) (Eestis juba !)
ja nüüd eesti siseselt ootame vähemalt esmaspäevani,
26.11.2012 ennustan, et saan kätte.
Seda siis tähitud kirja puhul (priority mail). Kiirelt käivad meil asjakesed Nalja teeb juba selline teenus. Kiri tuleb 2 päevaga euroopast siia ja siin kohapeal jamatakse 4 päeva.
Ennem olen lihtsalt tava pakke lasknud saata ja tulevad sama kiirelt, pole ilmselt mõtet kallimat ja kiiremat teenust kasutada. Eesti post nullib selle ilusti ära... |
Täna toodi pakk kohale, imelik on see, et paki peal ainult Poola templid. Kas eesti post ei pane enam templeid peale (saabumise kohta)? Ülimugav on nii jamada, et asi seisab kusagil kotis ja viime siis kui viitsime...
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.11.2012 15:36:29
|
|
|
täna ajas järjekordselt eesto post sita keema
vaatasin hommikul träkingut ja oh yllatust, kuller/postiljon olla 8.30 käinud mulle pakki toomas ja kedagi polnud kodus
ma juba kell 8 yleval ja kodun pole lahkunud, kas need värdid ei oska kella lasta või milles asi, mobla nr ka paki peal olemas.
läksin kohale, näitasin träkingut ja nad tegid suured silmad. tooja olla väitnud, et käis kohal. usun ma jeh
ja siis kysivad veel paberit..... mis krd paberit, kui keegi pole käinud
hullumaja on see post
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.11.2012 21:10:41
|
|
|
Koostöös eesti postiga tehti siis tänavu sedasi: http://r2.err.ee/uudised?saade=27&uudis=1376
Et ikka marke ja postkaarte ostetaks.
Viimane aeg oma hääl teele panna, muidu jõuab märtsiks kohale
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.11.2012 21:34:44
|
|
|
analooghääletus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
27.11.2012 16:22:05
|
|
|
EP vastus MP3 mängija saatmise kohta teise riiki.
Tere
Vastuseks Teie kirjale selgitame, et ülemaailmse postiliidu (UPU) info kohaselt on liitium patareide ja akude saatmine posti teel keelatud.
Kasutusel olevad liitium patareid ja akud on alljärgnevad:
Liitium ioon akud (Li-ion) - taaslaetavad akud, mida kasutatakse toodetes nagu näiteks:
Sülearvutid Mobiiltelefonid MP3 mängijad Kaasaskantavad DVD mängijad GPS seadmed Kaamerad Fotoaparaadid Akutoitega tööriistad, jne
Piirang patareide ja akude saatmisel kehtib ainult liitium patareidele ja akudele. Liitium patarei tunneb ära patareile kantud märgistuse järgi. Liitium patareil, akul või patareide pakendil on märgitud lühend CR, Li või kirjutatud sõnadega vastava patarei liigi nimetus.
Liitiumakud, patareid loetakse ohtlikuks kaubaks seetõttu, et teatud tingimustel võivad nad üle kuumeneda ning süttida.
Teist tüüpi (näiteks leelis-, tsink-süsinik) patareide, akude saatmisele ei ole määratud piiranguid kuid tuleb saata eraldi pakendis.
Kiri nr2
Tere
Vastuseks Teie kirjale selgitame veelkord, et ülemaailmse postiliidu (UPU) info kohaselt on liitium patareide ja akude saatmine posti teel keelatud.
Vot, kui tellid Amazonist omale mingi asja kus on aku sees siis võib juhtuda et sa seda asja kätte ei saa. Mina olen veel saanud. Ja eestist välja ei saa kuidagi asju saata. Küsin kuidas saab, ei öelda. Ehk siis ei saagi. Haige. Kinni tuleks see asutus panna.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
27.11.2012 16:31:10
|
|
|
See lihtsalt ei ole normalne, et EP kaotas ära maapaki, kuidas selline asi üldse lubatud on sellisel monopolil? Varsti kaotavad ära tavakirjad ja kõik asjad tuleb saata tähitud kirjaga. Tähitud jõulukaart
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.11.2012 16:36:22
|
|
|
| iir kirjutas: |
EP vastus MP3 mängija saatmise kohta teise riiki.
Tere
Vastuseks Teie kirjale selgitame, et ülemaailmse postiliidu (UPU) info kohaselt on liitium patareide ja akude saatmine posti teel keelatud.
Kasutusel olevad liitium patareid ja akud on alljärgnevad:
Liitium ioon akud (Li-ion) - taaslaetavad akud, mida kasutatakse toodetes nagu näiteks:
Sülearvutid Mobiiltelefonid MP3 mängijad Kaasaskantavad DVD mängijad GPS seadmed Kaamerad Fotoaparaadid Akutoitega tööriistad, jne
Piirang patareide ja akude saatmisel kehtib ainult liitium patareidele ja akudele. Liitium patarei tunneb ära patareile kantud märgistuse järgi. Liitium patareil, akul või patareide pakendil on märgitud lühend CR, Li või kirjutatud sõnadega vastava patarei liigi nimetus.
Liitiumakud, patareid loetakse ohtlikuks kaubaks seetõttu, et teatud tingimustel võivad nad üle kuumeneda ning süttida.
Teist tüüpi (näiteks leelis-, tsink-süsinik) patareide, akude saatmisele ei ole määratud piiranguid kuid tuleb saata eraldi pakendis.
Kiri nr2
Tere
Vastuseks Teie kirjale selgitame veelkord, et ülemaailmse postiliidu (UPU) info kohaselt on liitium patareide ja akude saatmine posti teel keelatud.
Vot, kui tellid Amazonist omale mingi asja kus on aku sees siis võib juhtuda et sa seda asja kätte ei saa. Mina olen veel saanud. Ja eestist välja ei saa kuidagi asju saata. Küsin kuidas saab, ei öelda. Ehk siis ei saagi. Haige. Kinni tuleks see asutus panna. |
oot, aga kust nad teavad, mis sul seal pakis on? Kisuvad viimati iga viimase kui paki lahti ja vaatavad kas on akud või mitte
Raha saatmine ümbrikus on kh keelatud. Samas tean paari inimest kes tähitud kirjade sisuna raha saadavad...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
27.11.2012 16:40:52
|
|
|
Valgustavad läbi tollis, pisteliselt...
| iir kirjutas: |
Müüsin ebays vana fotoka maha, nüüd 10 päeva hiljem tuli asi tagasi, peal soomes pandud silt, et sees on liitium aku ja seda itella ei transpordi. Kõik.
Võtsin aku välja, õnneks oli nagunii surnud, pakkisin ära ja läksin posti, küsisin mis jama on?
Öeldi, et ei tohi saata jah akusid lennupostiga. Maaposti EP enam ei paku. Kõõga.
Nüüd on mul ipod müügis, kuidas ma seda saatma pean? DPD või DHL? Paari eurone asi, saatmine nende firmadega viib mind ennast kahjumisse vist...
Normaalne ju.
Olen tellinud hiinast telefoni ja ipodi akusid, kõik tulevad siia, saksamaalt PS3 kus on ka pult komplektis mille sees on samasugune väike aku, jõuab kohale, aga eestist välja ei saa. |
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
27.11.2012 16:45:44
|
|
|
huvitav kui saadetakse Hiinast aku, meie toll avastab selle, kas siis saadetakse järgmise lennukiga tagasi kuna seda on ohtlik saata?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
27.11.2012 16:48:16
|
|
|
Olen tellinud hiinast aku, nädalaga kohal ja no problem.
Pagana kalliks läheb see loterii, kas jõuab kohale või ei jõua, tuleks iga asja jaoks kohe topelt postitasu küsida.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
27.11.2012 17:08:04
|
|
|
Minule ei jõudnudki üks läpaka aku kohale, tellitud oli UK-st. Üle kuu aja ootasin ja siis nõudsin refundi... ilmselt sama põhjus, et ei lubatud saata ja tõenäoliselt saadeti müüjale tagasi.
DHL-ga tellitud aku tuli aga kohe kohale aga hind oli korralik 8 naela vist.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.11.2012 17:45:27
|
|
|
ma olen mobladele tellinud 4 akut, 2 uk-st ja 2 chainast
kõik on kohale tulnud tavapostiga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
27.11.2012 17:50:40
|
|
|
Tava e. maapostiga? Sellega tohibki saata. EP seda enam ei paku, ainult lennuki post.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
viimati muutis iir 27.11.2012 17:52:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.11.2012 17:51:52
|
|
|
| iir kirjutas: |
| Tav e. maapostiga? Sellega tohibki saata. EP seda enam ei paku, ainult lennuki post. |
ikka lennukiga, see juba standardiks saanud, sellest ka tavapost minu silmis
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.11.2012 17:58:02
|
|
|
Eu siseseid pakke valgustavad ka tollis läbi? See seletab nii mõndagi...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
27.11.2012 19:09:40
|
|
|
| Fooliumisse ei saa asetada? Või saavad nad sellest aru?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
27.11.2012 21:35:36
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| Fooliumisse ei saa asetada? Või saavad nad sellest aru? |
Arvad, et see ei ärata kahtlust, kui nt pakk läbi ei paista röntgenis?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
27.11.2012 21:51:15
|
|
|
ega siis ei tehta lahti jah Pane veel pakk kohvi ka kõrvale
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.11.2012 22:08:48
|
|
|
Aga endiselt, miks just neid teatud tüüpi akusid ei või siis lennupostiga liigutada? Mis see kindel põhjus on.
Või sama kõva idee, nagu näiteks, "lennupostiga banaani saatmine keelatud"
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
28.11.2012 00:10:11
|
|
|
Väidetavalt on oht, et Li-Ion akud võivad lennukis rappumise ja rõhumuutuste tõttu teha niimoodi:
Spoiler 
Seda juhtub tegelikkuses haruharva, aga keegi siin maailmas sai ka täna lotomiljonäriks.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
28.11.2012 02:04:35
|
|
|
| Siis sel juhul tuleb osta li-mn akusi, see ju keelatud pole
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pikkmees
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2005
|
29.11.2012 00:43:25
|
|
|
Kui saadetis on Eestisse jõudnud, siis kaua võtab aega Eesti Posti poolne tollivormistus ja millal ma selle kätte saan?
Kui saadetisega on kaasas korrektselt vormistatud saatedokumendid (arve) ning ei esine muid väljastamist takistavaid asjaolusid (näit. saadetise keelatud sisu – internetipoest tellitud ravimid, Eestis mittelubatud elektrooniline seade), võtab tollivormistus aega 2-5 tööpäeva ning seejärel väljastatakse saadetis kas postkontoris, postkasti või kulleriga vastavalt teenuse tingimustele, millega saadetis on edastatud. EMS saadetise tollivormistuse aeg ei tohi ületada 48 tundi.
Vaja mōjutada ja emailid emailid küll tööle hakkavad .minu pakil saab 48 tundi EMS saadetisel täis reede hommikul 8.43 .
Peale seda kirjutan ametliku kaebuse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.12.2012 12:18:41
|
|
|
| Kas Eesti Post tegeleb pakihaldusega (kandekeskusesse tarne näiteks) nädalavahetusel, kui pakk saabus Eestisse reede õhtul?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
01.12.2012 12:28:10
|
|
|
mikk36, jah. muidu ma ei oleks reedel UK-st tellitud lihtmaksikirja esmaspäeval kätte saanud
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
01.12.2012 13:14:38
|
|
|
Milliselt EP telefonilt saaks uurida, kas mul on mõtet täna pakki oodata?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|