Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 145, 146, 147  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2012 21:40:55 vasta tsitaadiga

Alan kirjutas:
Konkurentidest:
DHL tõi mulle inglismaalt 14-dal teele pandud paki 15-dal kohale!!! Muuseas lähetamise ja kättesaamise vahe oli väiksem kui 24h.

Muidugi jah, tegemist oli express deliveryga, aga siiski - eesti post ei suuda sellise ajaga vahest isegi riigisiseselt pakke toimetada.

DHL viis ühe ööpäevaga Eestist Saksamaale uksest-ukseni paki kohale. See on freakin' tase.
ot:
Lisaks on neil mingi kampaania aasta lõpuni, kus päris hea soodustus kullerteenusel thumbs_up.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2012 22:06:27 vasta tsitaadiga

minu teenuse hinna/tüübi ja kiiruse kogemusele ikka vastu ei saa: tähitud maksikiri UK-st reedel posti ja esmaspäeval oli Kuressaare postkontoris, beat that icon_biggrin.gif ehk kui nad hästi tahavad, siis EP suudab end liigutada küll icon_razz1.gif
ja erinevalt teistest, siis kohalike postitöötajate kohta pole ka miskit paha öelda (tõsi, üks ELS-i kuller on nii laisk, et ei viitsi neljandale ronida, aga ette helistavad kõik). 60+ aastased kirjakandjad ka korduvalt neljandale "kepsutanud" tähitud kirjadega thumbs_up.gif saarlased vist on lihtsalt tublid icon_cool.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2012 21:08:06 vasta tsitaadiga

Müüsin ebays vana fotoka maha, nüüd 10 päeva hiljem tuli asi tagasi, peal soomes pandud silt, et sees on liitium aku ja seda itella ei transpordi. Kõik.
Võtsin aku välja, õnneks oli nagunii surnud, pakkisin ära ja läksin posti, küsisin mis jama on?
Öeldi, et ei tohi saata jah akusid lennupostiga. Maaposti EP enam ei paku. Kõõga.
Nüüd on mul ipod müügis, kuidas ma seda saatma pean? DPD või DHL? Paari eurone asi, saatmine nende firmadega viib mind ennast kahjumisse vist...
Normaalne ju.
thumbs_up.gif
Olen tellinud hiinast telefoni ja ipodi akusid, kõik tulevad siia, saksamaalt PS3 kus on ka pult komplektis mille sees on samasugune väike aku, jõuab kohale, aga eestist välja ei saa.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2012 21:26:32 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:

Öeldi, et ei tohi saata jah akusid lennupostiga. Maaposti EP enam ei paku. Kõõga.
Mingi põhjus ka sellele on?

Kuidas US - EU - US suunal need akud ja asjad siis liiguvad. Paadiga viimati loksuvad?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 01:41:17 vasta tsitaadiga

See piirang puudutab minu teada ainult eraisikute poolt saadetud pakke.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 02:29:17 vasta tsitaadiga

Mida kuradit nad seal niikaua registreerivad? Träkkisin oma pakki ja see juba paar päeva eestis.
Andmete registreerimine 22.11.2012 21:00 Sorteerimiskeskus (kirjad)
Kas laupäeviti ka nad asju ajavad, kas saab äkke ise järgi minna või miskit?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 02:34:46 vasta tsitaadiga

Mine ise kohale, prindivad kohapeal teatise. Muidu ootad ilmselt esmaspäevani.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 10:50:54 vasta tsitaadiga

mine kohale ja saad paki kätte, BS on see krd paber icon_evil.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 11:12:13 vasta tsitaadiga

Alan kirjutas:
Mine ise kohale, prindivad kohapeal teatise. Muidu ootad ilmselt esmaspäevani.


Kuhu minna kohale, ma saan aru, et mu pakk on 'sorteerimiskeskuses'? Peab vist hakkama helistama...
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 12:08:28 vasta tsitaadiga

taovad igale pakikutsele templi, et telli pakk koju. helista sinna ja nõua icon_biggrin.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 13:10:45 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
taovad igale pakikutsele templi, et telli pakk koju. helista sinna ja nõua icon_biggrin.gif


Kui pakk pole kandekeskusesse jõudnud, siis võib arvata, et ta kusagil kotis vedeleb... Ei usu, et enne esmaspäeva miskit juhtub. Klienditelefoni neiu igatahes ütles, et ennem ei saa miskit, kui on registreeritud. Arvestades eesti posti madalat taset, ei usu, et täna (laupäeval), keegi miskit teha viitsib.
Meil tööl on endisi eesti posti laomehi, parajad laiskvorstid ikka... On räägitud, kuidas asjad venivad jne...
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 24.11.2012 13:57:11 vasta tsitaadiga

Sai siis täna kandekeskuses käidud ja enam ei öelda kas su pakk seal või mitte kui just tähitud pole. Öeldi et ei kanta arvutisse. Ja kas uuel aastal pidi ära kaduma lihtpakk ?
Kõigepealt võetakse ära kandkeskuste numbrid et helistada ei saaks ja enam ei tohi kohale ka minna.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 14:15:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja kas uuel aastal pidi ära kaduma lihtpakk ?

seda tahaks näha! sellist lollust ei lubaks paljukirutud valitsusgi...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 14:46:06 vasta tsitaadiga

Vahest on imelik kuidas post töötab, kord saatsin laupäeval paki ära, tracking näitas, et kolmapäeval alles saadeti eestist ära...
thumbs_up.gif
Nüüd vaatan

Andmete registreerimine 17.11.2012 16:08 Kristiine postkontor
.....
Väljasaatmine 18.11.2012 15:25 Eesti Post
Saabumine 21.11.2012 16:29 Lõuna-Aafrika

Uskumatu kiirus ikka.
icon_eek.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 15:53:42 vasta tsitaadiga

mulle saadeti poolast:
21.11.2012 10:56 00900 Wer Warszawa
22.11.2012 21:00 Sorteerimiskeskus (kirjad) (Eestis juba !)
ja nüüd eesti siseselt ootame vähemalt esmaspäevani,
26.11.2012 ennustan, et saan kätte.

Seda siis tähitud kirja puhul (priority mail). Kiirelt käivad meil asjakesed thumbs_down.gif Nalja teeb juba selline teenus. Kiri tuleb 2 päevaga euroopast siia ja siin kohapeal jamatakse 4 päeva. kopp.gif
Ennem olen lihtsalt tava pakke lasknud saata ja tulevad sama kiirelt, pole ilmselt mõtet kallimat ja kiiremat teenust kasutada. Eesti post nullib selle ilusti ära...
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 17:15:15 vasta tsitaadiga

Tähitult saates on vaid see eelis, et kui kaduma läheb, siis keegi liigutab ka miskit.
Tavapaki puhul öeldakse, et kadunud ja kõik.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 17:54:27 vasta tsitaadiga

EP puhul on ka see liigutamine küsitav icon_rolleyes.gif
ainult meedia vist sunnib neid liikuma...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 17:58:04 vasta tsitaadiga

Teeme uue igapäevase reality shõu "eesti post". Kus siis hädalised saavad pakke nõudmas käia. icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 18:04:37 vasta tsitaadiga

Huvitav millega nad ise kommenteerivad seda kaost mis toimub? icon_lol.gif

Ruum sai otsa? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 18:15:07 vasta tsitaadiga

ega nad suurt kommenteerigi, vastutusvõimetud nagu poliitikud icon_rolleyes.gif wait, poliitikud nad paika panid...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 18:17:02 vasta tsitaadiga

KohviPaus kirjutas:
Huvitav millega nad ise kommenteerivad seda kaost mis toimub? icon_lol.gif

Ruum sai otsa? icon_rolleyes.gif
Pigem ikka on kõige madalam ots alati süüdi:

eks ikka stiilis "postiljon kaotas kuskile kraavi ära" vms.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 20:10:12 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
KohviPaus kirjutas:
Huvitav millega nad ise kommenteerivad seda kaost mis toimub? icon_lol.gif

Ruum sai otsa? icon_rolleyes.gif
Pigem ikka on kõige madalam ots alati süüdi:

eks ikka stiilis "postiljon kaotas kuskile kraavi ära" vms.


Postiljon jah ikke süüdi, pärast mu kurja kõnet klienditeenindusse ja asjade seletamist, on mulle vähemalt tähitud kirju hakatud koju tooma...nagu teenus ette näeb. Allkirja vastu ja puha. Pärast kõnet vedas 180 kilo kaaluv mammi ennast neljandale korrusele, niiet higipull oli otsaees. Tõsi ma ei jaksanud oodata ja läksin kolmandale vastu.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 22:50:42 vasta tsitaadiga

Kulla noormees, pole mõtet pahandada. Igaühel omad ajad.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2012 14:01:16 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
mulle saadeti poolast:
21.11.2012 10:56 00900 Wer Warszawa
22.11.2012 21:00 Sorteerimiskeskus (kirjad) (Eestis juba !)
ja nüüd eesti siseselt ootame vähemalt esmaspäevani,
26.11.2012 ennustan, et saan kätte.

Seda siis tähitud kirja puhul (priority mail). Kiirelt käivad meil asjakesed thumbs_down.gif Nalja teeb juba selline teenus. Kiri tuleb 2 päevaga euroopast siia ja siin kohapeal jamatakse 4 päeva. kopp.gif
Ennem olen lihtsalt tava pakke lasknud saata ja tulevad sama kiirelt, pole ilmselt mõtet kallimat ja kiiremat teenust kasutada. Eesti post nullib selle ilusti ära...


Täna toodi pakk kohale, imelik on see, et paki peal ainult Poola templid. Kas eesti post ei pane enam templeid peale (saabumise kohta)? Ülimugav on nii jamada, et asi seisab kusagil kotis ja viime siis kui viitsime...
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2012 15:36:29 vasta tsitaadiga

täna ajas järjekordselt eesto post sita keema icon_evil.gif
vaatasin hommikul träkingut ja oh yllatust, kuller/postiljon olla 8.30 käinud mulle pakki toomas ja kedagi polnud kodus
ma juba kell 8 yleval ja kodun pole lahkunud, kas need värdid ei oska kella lasta või milles asi, mobla nr ka paki peal olemas.
läksin kohale, näitasin träkingut ja nad tegid suured silmad. tooja olla väitnud, et käis kohal. usun ma jeh icon_idea.gif
ja siis kysivad veel paberit..... mis krd paberit, kui keegi pole käinud icon_lol.gif

hullumaja on see post icon_evil.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2012 21:10:41 vasta tsitaadiga

Koostöös eesti postiga tehti siis tänavu sedasi: http://r2.err.ee/uudised?saade=27&uudis=1376
Et ikka marke ja postkaarte ostetaks.

Viimane aeg oma hääl teele panna, muidu jõuab märtsiks kohale icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2012 21:34:44 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Koostöös eesti postiga tehti siis tänavu sedasi: http://r2.err.ee/uudised?saade=27&uudis=1376
Et ikka marke ja postkaarte ostetaks.

Viimane aeg oma hääl teele panna, muidu jõuab märtsiks kohale icon_lol.gif

analooghääletus icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 16:22:05 vasta tsitaadiga

EP vastus MP3 mängija saatmise kohta teise riiki.

Tere
Vastuseks Teie kirjale selgitame, et ülemaailmse postiliidu (UPU) info kohaselt on liitium patareide ja akude saatmine posti teel keelatud.
Kasutusel olevad liitium patareid ja akud on alljärgnevad:
Liitium ioon akud (Li-ion) - taaslaetavad akud, mida kasutatakse toodetes nagu näiteks:
Sülearvutid Mobiiltelefonid MP3 mängijad Kaasaskantavad DVD mängijad GPS seadmed Kaamerad Fotoaparaadid Akutoitega tööriistad, jne
Piirang patareide ja akude saatmisel kehtib ainult liitium patareidele ja akudele. Liitium patarei tunneb ära patareile kantud märgistuse järgi. Liitium patareil, akul või patareide pakendil on märgitud lühend CR, Li või kirjutatud sõnadega vastava patarei liigi nimetus.
Liitiumakud, patareid loetakse ohtlikuks kaubaks seetõttu, et teatud tingimustel võivad nad üle kuumeneda ning süttida.
Teist tüüpi (näiteks leelis-, tsink-süsinik) patareide, akude saatmisele ei ole määratud piiranguid kuid tuleb saata eraldi pakendis.


Kiri nr2
Tere
Vastuseks Teie kirjale selgitame veelkord, et ülemaailmse postiliidu (UPU) info kohaselt on liitium patareide ja akude saatmine posti teel keelatud.

Vot, kui tellid Amazonist omale mingi asja kus on aku sees siis võib juhtuda et sa seda asja kätte ei saa. Mina olen veel saanud. Ja eestist välja ei saa kuidagi asju saata. Küsin kuidas saab, ei öelda. Ehk siis ei saagi. Haige. Kinni tuleks see asutus panna.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 16:27:17 vasta tsitaadiga

Kullerteenusega nagu DHL jms saab saata. Aga hind on samuti vastav.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 16:31:10 vasta tsitaadiga

See lihtsalt ei ole normalne, et EP kaotas ära maapaki, kuidas selline asi üldse lubatud on sellisel monopolil? Varsti kaotavad ära tavakirjad ja kõik asjad tuleb saata tähitud kirjaga. Tähitud jõulukaart icon_smile.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 16:36:22 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
EP vastus MP3 mängija saatmise kohta teise riiki.

Tere
Vastuseks Teie kirjale selgitame, et ülemaailmse postiliidu (UPU) info kohaselt on liitium patareide ja akude saatmine posti teel keelatud.
Kasutusel olevad liitium patareid ja akud on alljärgnevad:
Liitium ioon akud (Li-ion) - taaslaetavad akud, mida kasutatakse toodetes nagu näiteks:
Sülearvutid Mobiiltelefonid MP3 mängijad Kaasaskantavad DVD mängijad GPS seadmed Kaamerad Fotoaparaadid Akutoitega tööriistad, jne
Piirang patareide ja akude saatmisel kehtib ainult liitium patareidele ja akudele. Liitium patarei tunneb ära patareile kantud märgistuse järgi. Liitium patareil, akul või patareide pakendil on märgitud lühend CR, Li või kirjutatud sõnadega vastava patarei liigi nimetus.
Liitiumakud, patareid loetakse ohtlikuks kaubaks seetõttu, et teatud tingimustel võivad nad üle kuumeneda ning süttida.
Teist tüüpi (näiteks leelis-, tsink-süsinik) patareide, akude saatmisele ei ole määratud piiranguid kuid tuleb saata eraldi pakendis.


Kiri nr2
Tere
Vastuseks Teie kirjale selgitame veelkord, et ülemaailmse postiliidu (UPU) info kohaselt on liitium patareide ja akude saatmine posti teel keelatud.

Vot, kui tellid Amazonist omale mingi asja kus on aku sees siis võib juhtuda et sa seda asja kätte ei saa. Mina olen veel saanud. Ja eestist välja ei saa kuidagi asju saata. Küsin kuidas saab, ei öelda. Ehk siis ei saagi. Haige. Kinni tuleks see asutus panna.
oot, aga kust nad teavad, mis sul seal pakis on? Kisuvad viimati iga viimase kui paki lahti ja vaatavad kas on akud või mitte icon_rolleyes.gif

Raha saatmine ümbrikus on kh keelatud. Samas tean paari inimest kes tähitud kirjade sisuna raha saadavad...

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 16:40:52 vasta tsitaadiga

Valgustavad läbi tollis, pisteliselt...
iir kirjutas:
Müüsin ebays vana fotoka maha, nüüd 10 päeva hiljem tuli asi tagasi, peal soomes pandud silt, et sees on liitium aku ja seda itella ei transpordi. Kõik.
Võtsin aku välja, õnneks oli nagunii surnud, pakkisin ära ja läksin posti, küsisin mis jama on?
Öeldi, et ei tohi saata jah akusid lennupostiga. Maaposti EP enam ei paku. Kõõga.
Nüüd on mul ipod müügis, kuidas ma seda saatma pean? DPD või DHL? Paari eurone asi, saatmine nende firmadega viib mind ennast kahjumisse vist...
Normaalne ju.
thumbs_up.gif
Olen tellinud hiinast telefoni ja ipodi akusid, kõik tulevad siia, saksamaalt PS3 kus on ka pult komplektis mille sees on samasugune väike aku, jõuab kohale, aga eestist välja ei saa.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 16:45:39 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Samas tean paari inimest kes tähitud kirjade sisuna raha saadavad...

Neile meeldib loterii?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 16:45:44 vasta tsitaadiga

huvitav kui saadetakse Hiinast aku, meie toll avastab selle, kas siis saadetakse järgmise lennukiga tagasi kuna seda on ohtlik saata? icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 16:48:16 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
Olen tellinud hiinast aku, nädalaga kohal ja no problem.
Pagana kalliks läheb see loterii, kas jõuab kohale või ei jõua, tuleks iga asja jaoks kohe topelt postitasu küsida.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 17:08:04 vasta tsitaadiga

Minule ei jõudnudki üks läpaka aku kohale, tellitud oli UK-st. Üle kuu aja ootasin ja siis nõudsin refundi... ilmselt sama põhjus, et ei lubatud saata ja tõenäoliselt saadeti müüjale tagasi.
DHL-ga tellitud aku tuli aga kohe kohale aga hind oli korralik 8 naela vist.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 17:45:27 vasta tsitaadiga

ma olen mobladele tellinud 4 akut, 2 uk-st ja 2 chainast
kõik on kohale tulnud tavapostiga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 17:50:40 vasta tsitaadiga

Tava e. maapostiga? Sellega tohibki saata. EP seda enam ei paku, ainult lennuki post.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway


viimati muutis iir 27.11.2012 17:52:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 17:51:52 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Tav e. maapostiga? Sellega tohibki saata. EP seda enam ei paku, ainult lennuki post.

ikka lennukiga, see juba standardiks saanud, sellest ka tavapost minu silmis

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 17:58:02 vasta tsitaadiga

Eu siseseid pakke valgustavad ka tollis läbi? See seletab nii mõndagi...
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 19:09:40 vasta tsitaadiga

Fooliumisse ei saa asetada? Või saavad nad sellest aru?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.11.2012 21:35:36 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Fooliumisse ei saa asetada? Või saavad nad sellest aru?


Arvad, et see ei ärata kahtlust, kui nt pakk läbi ei paista röntgenis?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 21:51:15 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif ega siis ei tehta lahti jah icon_smile.gif Pane veel pakk kohvi ka kõrvale icon_biggrin.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 22:08:48 vasta tsitaadiga

Aga endiselt, miks just neid teatud tüüpi akusid ei või siis lennupostiga liigutada? Mis see kindel põhjus on.

Või sama kõva idee, nagu näiteks, "lennupostiga banaani saatmine keelatud"

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 00:10:11 vasta tsitaadiga

Väidetavalt on oht, et Li-Ion akud võivad lennukis rappumise ja rõhumuutuste tõttu teha niimoodi:
Spoiler Spoiler Spoiler

Seda juhtub tegelikkuses haruharva, aga keegi siin maailmas sai ka täna lotomiljonäriks.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 02:04:35 vasta tsitaadiga

Siis sel juhul tuleb osta li-mn akusi, see ju keelatud pole
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pikkmees
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 29.11.2012 00:43:25 vasta tsitaadiga

Kui saadetis on Eestisse jõudnud, siis kaua võtab aega Eesti Posti poolne tollivormistus ja millal ma selle kätte saan?
Kui saadetisega on kaasas korrektselt vormistatud saatedokumendid (arve) ning ei esine muid väljastamist takistavaid asjaolusid (näit. saadetise keelatud sisu – internetipoest tellitud ravimid, Eestis mittelubatud elektrooniline seade), võtab tollivormistus aega 2-5 tööpäeva ning seejärel väljastatakse saadetis kas postkontoris, postkasti või kulleriga vastavalt teenuse tingimustele, millega saadetis on edastatud. EMS saadetise tollivormistuse aeg ei tohi ületada 48 tundi.

Vaja mōjutada ja emailid emailid küll tööle hakkavad .minu pakil saab 48 tundi EMS saadetisel täis reede hommikul 8.43 .
Peale seda kirjutan ametliku kaebuse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.12.2012 12:18:41 vasta tsitaadiga

Kas Eesti Post tegeleb pakihaldusega (kandekeskusesse tarne näiteks) nädalavahetusel, kui pakk saabus Eestisse reede õhtul?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2012 12:28:10 vasta tsitaadiga

mikk36, jah. muidu ma ei oleks reedel UK-st tellitud lihtmaksikirja esmaspäeval kätte saanud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2012 13:14:38 vasta tsitaadiga

Milliselt EP telefonilt saaks uurida, kas mul on mõtet täna pakki oodata?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 145, 146, 147  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.