|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
28.11.2012 12:55:18
|
|
|
SKG, väga õpetlik lugu. Ei tohi lasta identifitseerimise ja positsioneerimise vahenditel muutuda harjumuspärasteks. Kui ikka keegi tahab sulle kiipi külge panna tuleb protestida.
Hiljem on seda väga keeruline teha - kõik ju kannavad, see on normaalne.
Samas näiteks Tallinna ühistranspordi optimeerimiseks kasutatavad kiibid reisi alustamiseks ja lõpetamiseks aitavad korjata väärtuslikku statistikat, et mahte ja vajadusi korrektselt hinnata.
Kui need on anonüümsed nimetud kaardid, siis on ok. Ei ole mingit vajadust siduda see näiteks isikukoodiga.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
28.11.2012 13:00:37
|
|
|
-Koppel-, üldiselt ma ka leian, et näiteks tööandja nõue, et ma pean oma kohal- ja valmisolekust märku andma, on üsna räige mu õiguste rikkumine.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
28.11.2012 13:05:14
|
|
|
Sarkasm on tore asi aga ariklit lugedes selgub, et kaardi point on natukene rohkem kui kohalolekust märku anda.
Mina näen seda kui katset rihma kaela riputamiseks. Kui see õnnestub on rihma edaspidine lühemaks tegemine juba lapsemäng.
Eelnevalt on aga vaja igasugune jälgimine sotsiaalselt aksepteeritavaks muuta.
Tööl autole GPS-i panemine ei ole minu arvates ok. Keegi ei ole kunagi firma resursse kuritarvitanud, ei ole ühtegi probleemi. Miks on vaja tekitada olukord, kus firmajuht / ülemus on sinuga igal sammul kaasas jälgimaks, et sa midagi kurja ei tee. WTF?
Näiteks automehaanikuna ei ole eriti mugav tööd teha kui klient kõrval passib, sellepärast seda ka ei tehta - olgugi, et kliendil võiks selleks täielik õigus olla.
viimati muutis -Koppel- 28.11.2012 13:15:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
28.11.2012 13:09:49
|
|
|
| -Koppel- kirjutas: |
| Kui need on anonüümsed nimetud kaardid, siis on ok. Ei ole mingit vajadust siduda see näiteks isikukoodiga. |
Siis aga piisaks pere peale ühest kaardist. Ülejäänud pereliikmed võivad hankida n+1 kaarti veel juurde ning nood pealinnas mitte-registreeritud rahvale maha parseldada.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
28.11.2012 13:22:29
|
|
|
Üks inimene saab ühe kaardi. Kui sa oled kaardi juba saanud, siis uut ei anta või peab kaardi kaotamisel läbima mingi bürokraatliku kadalipu.
Ülejäänud Tallinnas elavad pereliikmed võivadki endale ju hankida uued kaardid, elanikuna on neil see õigus. Ühistranspordi mittekasutavad pereliikmed võivad ikkagi kaardid maha parseldada.
Või kaart töötab ainult koos ID kaardi ettenäitamisega. Aga kas mul on kohustus ID kaarti kaasas kanda koguaeg?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
28.11.2012 13:35:53
|
|
|
Tolle isikustatud kaardiga soodustuse (tasuta sõidu) saamiseks peab anyway kaasas olema isikut tõendav dokument (minimaalselt siis Eestis ID kaart) - § 7. 15) tallinlasel - valideeritud isikustatud e-kaart koos isikut tõendava dokumendiga;.
Ehk, et milleks toda isikustamist veel tarvis on? ID-kaardi alusel saab ju rahvastikuregistri kirjet kontrollida...
Soovitakse lihtsalt rohkem 2-euroseid tagatisi korjata? Nagunii ei saa sama kaarti samaaegselt erinevates sõidukites kasutada.
Avaliku huvi alusel kogutav teave peaks olema oluliselt paremini põhjendatud ning kogumine ja töötlemine kordades läbinähtavam, kui praegu. Arvestades üleüldist korruptsiooni erinevates omavalitsustes (mitte ainult kilulinnas), siis ei tunne end küll eriti turvaliselt, kui taoline andmete kogumine toimub.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.11.2012 13:57:29
|
|
|
| -Koppel- kirjutas: |
Sarkasm on tore asi aga ariklit lugedes selgub, et kaardi point on natukene rohkem kui kohalolekust märku anda.
Mina näen seda kui katset rihma kaela riputamiseks. Kui see õnnestub on rihma edaspidine lühemaks tegemine juba lapsemäng.
Eelnevalt on aga vaja igasugune jälgimine sotsiaalselt aksepteeritavaks muuta.
Tööl autole GPS-i panemine ei ole minu arvates ok. Keegi ei ole kunagi firma resursse kuritarvitanud, ei ole ühtegi probleemi. Miks on vaja tekitada olukord, kus firmajuht / ülemus on sinuga igal sammul kaasas jälgimaks, et sa midagi kurja ei tee. WTF?
Näiteks automehaanikuna ei ole eriti mugav tööd teha kui klient kõrval passib, sellepärast seda ka ei tehta - olgugi, et kliendil võiks selleks täielik õigus olla. |
Nii ta on. Mul on tunne, et inimesed ei taju selliseid vaikselt samm-sammult toimuvaid muutusi, mis aina isikuvabadust koomale tombavad. Selliseid trende on vaga hairiv, samas ka huvitav jalgida.
Teine tahtis point on see, et ykski valitsusorgan ei anna vabadust rahvale tagasi - selle saab tagasi ainult labi (joulise) revolutsiooni.
Saaks aru, et tegu erakooliga... tehku mis tahavad, kuna tegu erafirmaga ja nemad voivad ka oma mangureeglid kehtestada. Kui sulle need ei sobi, siis ara pane oma last sinna kooli. Riiklike oppeasutustega vaheke teine lugu. Samas veel yks jarjekordne pohjus koduoppe kasuks otsustada... niikaua kui see veel "legaalne" on, LOL.
[rant]
Kokkuvottes peab ilmselt tulevikus igal voimalikul sammul toestama, et sa pole terrorist, mis valistab yhtlasi ka igasuguse "riikliku/autoritaarse ametliku seisukohaga" mittenoustumise.
[/rant]
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
28.11.2012 14:33:54
|
|
|
| -Koppel- kirjutas: |
Samas näiteks Tallinna ühistranspordi optimeerimiseks kasutatavad kiibid reisi alustamiseks ja lõpetamiseks aitavad korjata väärtuslikku statistikat, et mahte ja vajadusi korrektselt hinnata.
|
niipalju kui mina olen aru saanud, siis Tallinnas reisi lõpetamisel ei pea kaarti registreerima. Nii et üks oluline osa infost läheb kaotsin nagunii.
Meil ju pole siin erinevaid tsoone, et läbitud distantsi järgi hind arvutatakse vms, nagu suuremates linnades.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
28.11.2012 14:51:33
|
|
|
SKG,
| infowars kirjutas: |
| In response to public outcry and pressure from rights groups, the school has offered to remove the battery and chip, but wouldn’t budge on mandating the ID. |
ja põhjendusest:
| infowars kirjutas: |
For many Christian families, including the Hernandez’, the mandatory policy is eerily close to the predictions of Revelations 13: 16-18, which warns of the Mark of the Beast:
16 He causes all, both small and great, rich and poor, free and slave, to receive a mark on their right hand or on their foreheads, 17 and that no one may buy or sell except one who has the mark or[a] the name of the beast, or the number of his name. 18 Here is wisdom. Let him who has understanding calculate the number of the beast, for it is the number of a man: His number is 666. (New King James Version)
As such, the policy has also been considered a violation of the First Amendment to the Constitution, which guarantees the right to free speech and freedom of religion. Many also consider it to be an unreasonable and unwarranted violation of privacy, protected under the Fourth Amendment. |
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.11.2012 15:03:29
|
|
|
| Tean, lugesin seda. Samuti see, kuidas keelati sellest kovasti raakida. Ilmselt kartes, et siis hakkavad koik kiibistamise vastu.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
28.11.2012 15:52:43
|
|
|
Huvitav, NASA on ju korduvalt kinnitanud, et nemad ei näe mingisugust ohtu seoses aasta lõpuga.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
28.11.2012 16:13:32
|
|
|
Selles point ongi, et tolle CNN artikli autor ei jaganud mõhkugi NASA artiklist ning kirjutas teemast täielikult mööda jutu kokku.
Korrektsuse huvides tuleks küll ära märkida, et too artikkel on pandud üles miski suvalise rootslase poolt umbes sarnasesse CNN'i ossa nagu on meie delfi rahva hääl. Samas asja koomilisust see eriti ei muuda
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
28.11.2012 16:23:27
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Korrektsuse huvides tuleks küll ära märkida, et too artikkel on pandud üles miski suvalise rootslase poolt umbes sarnasesse CNN'i ossa nagu on meie delfi rahva hääl. Samas asja koomilisust see eriti ei muuda  |
Täpselt. iReport on koht, kuhu ükskõik kes võib kirjutada ükskõik mida.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
28.11.2012 16:23:34
|
|
|
No ma ei tea, see käib vist lausa müsteeriumi alla
| tsitaat: |
| Levimas on šokeeriv moeilming. Nimelt on hakanud naised eemaldama endalt väikseid varbaid, et jalad mahuksid paremini kõrge kontsaga kingadesse. Lisaks on populaarseks muutunud operatsioonid, mille ajal süstitakse jalgadesse pehmendavaid täiteaineid. Ameeriklanna Susan Deming räägib, et tema on varvaste eemaldamisega rahul, sest kui enne oli stilettodega käimine temale piin, siis nüüd suudab ta vastu pidada ka pikemaid vahemaid. Enda sõnul ei hooli ta sellest, mida teised tema operatsioonist arvavad. Ameerika jalaarstide liidu teatel 87% naistest kannatab jalaprobleemide all, mis on tekkinud ebasobivatest jalatsitest. Spetsialistide sõnul tekitavad kõige rohkem muret just kõrge kontsaga kingad. |
Source: Rain Kelk Feicbuuk
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
viimati muutis salatoimik 28.11.2012 16:23:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
28.11.2012 16:23:41
|
|
|
Nüüd jääb ainult ooda kui kaua läheb, et mõni delfidebiilik selle üle korjaks ja uudis teeks POMMUUDIS - CNN vahendusel: NASA teadlased hoiatavad blablah
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
28.11.2012 16:26:57
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
Nüüd jääb ainult ooda kui kaua läheb, et mõni delfidebiilik selle üle korjaks ja uudis teeks POMMUUDIS - CNN vahendusel: NASA teadlased hoiatavad blablah  |
Saatsin õhtalehele vihje ära - pane taimer tiksuma
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.11.2012 16:35:46
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
No ma ei tea, see käib vist lausa müsteeriumi alla
| tsitaat: |
| Levimas on šokeeriv moeilming. Nimelt on hakanud naised eemaldama endalt väikseid varbaid, et jalad mahuksid paremini kõrge kontsaga kingadesse. Lisaks on populaarseks muutunud operatsioonid, mille ajal süstitakse jalgadesse pehmendavaid täiteaineid. Ameeriklanna Susan Deming räägib, et tema on varvaste eemaldamisega rahul, sest kui enne oli stilettodega käimine temale piin, siis nüüd suudab ta vastu pidada ka pikemaid vahemaid. Enda sõnul ei hooli ta sellest, mida teised tema operatsioonist arvavad. Ameerika jalaarstide liidu teatel 87% naistest kannatab jalaprobleemide all, mis on tekkinud ebasobivatest jalatsitest. Spetsialistide sõnul tekitavad kõige rohkem muret just kõrge kontsaga kingad. |
Source: Rain Kelk Feicbuuk |
Muide... osad taiesti terved naised eemaldavad oma rinnad, et ennetada rinnavahi teket.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
28.11.2012 16:38:27
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
No ma ei tea, see käib vist lausa müsteeriumi alla
| tsitaat: |
| Levimas on šokeeriv moeilming. Nimelt on hakanud naised eemaldama endalt väikseid varbaid, et jalad mahuksid paremini kõrge kontsaga kingadesse. Lisaks on populaarseks muutunud operatsioonid, mille ajal süstitakse jalgadesse pehmendavaid täiteaineid. Ameeriklanna Susan Deming räägib, et tema on varvaste eemaldamisega rahul, sest kui enne oli stilettodega käimine temale piin, siis nüüd suudab ta vastu pidada ka pikemaid vahemaid. Enda sõnul ei hooli ta sellest, mida teised tema operatsioonist arvavad. Ameerika jalaarstide liidu teatel 87% naistest kannatab jalaprobleemide all, mis on tekkinud ebasobivatest jalatsitest. Spetsialistide sõnul tekitavad kõige rohkem muret just kõrge kontsaga kingad. |
Source: Rain Kelk Feicbuuk |
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2236039/Off-pinky-How-high-heel-obsessed-women-removing-toes-stiletto-surgery-comfier-fit.html
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.11.2012 11:23:32
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Hiinas osad rikkad naised kasvatavad endale sääreluud juurde
Sisuliselt tähendab see jalgade murdmist ja siis spetsiaalselt venitamist, et luumaterjal vahele kasvaks. |
Selle peale menus kohe see film: http://www.imdb.com/title/tt0119177/
Taitsa vaadatav kraam muide. Kui Equilibrium meeldis, meeldib ilmselt ka see.
edit:
Ma polnud sest raamatust enne kuulnudki...
The Book That Can't Be Read
Spoiler 
edit2:
50 Reasons For 50 Years - Episode 01
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
01.12.2012 00:00:00
|
|
|
Conspiracy Theory with Jesse Ventura 03x04 - Ozarks
Spoiler 
Siiani selle hooaja parim osa ja huvitavaim ka kindlasti.
viimati muutis MatchMaker 05.12.2012 04:01:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
01.12.2012 00:08:49
|
|
|
| MatchMaker kirjutas: |
Conspiracy Theory with Jesse Ventura 03x04 - Ozarks
Spoiler 
Siiani selle hooaja parim osa ja huvitavaim ka kindlasti. |
Kas see on mõeldud tõsiselt võtmiseks või meelelahutuse alla liigitamiseks?
| Ho Ho kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
No ma ei tea, see käib vist lausa müsteeriumi alla
| tsitaat: |
| Levimas on šokeeriv moeilming. Nimelt on hakanud naised eemaldama endalt väikseid varbaid, et jalad mahuksid paremini kõrge kontsaga kingadesse. Lisaks on populaarseks muutunud operatsioonid, mille ajal süstitakse jalgadesse pehmendavaid täiteaineid. Ameeriklanna Susan Deming räägib, et tema on varvaste eemaldamisega rahul, sest kui enne oli stilettodega käimine temale piin, siis nüüd suudab ta vastu pidada ka pikemaid vahemaid. Enda sõnul ei hooli ta sellest, mida teised tema operatsioonist arvavad. Ameerika jalaarstide liidu teatel 87% naistest kannatab jalaprobleemide all, mis on tekkinud ebasobivatest jalatsitest. Spetsialistide sõnul tekitavad kõige rohkem muret just kõrge kontsaga kingad. |
Source: Rain Kelk Feicbuuk |
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2236039/Off-pinky-How-high-heel-obsessed-women-removing-toes-stiletto-surgery-comfier-fit.html |
Midagi taolist on ennegi tehtud > Foot binding
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
01.12.2012 10:08:20
|
|
|
| renhoelder kirjutas: |
| MatchMaker kirjutas: |
Conspiracy Theory with Jesse Ventura 03x04 - Ozarks
Spoiler 
Siiani selle hooaja parim osa ja huvitavaim ka kindlasti. |
Kas see on mõeldud tõsiselt võtmiseks või meelelahutuse alla liigitamiseks? |
Ikka raha teenimiseks. Sisu vastab sellele, et maksimaalselt teenida
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
01.12.2012 11:48:19
|
|
|
Keegi Curiosity S02E04 Brainwashed 720p vaatas?
Seal selgus, et inimesel on päriselt võimalik aju ümber progreda, et ta läheks ja tapaks kellegi ära
Lavastus?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.12.2012 11:57:03
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Keegi Curiosity S02E04 Brainwashed 720p vaatas?
Seal selgus, et inimesel on päriselt võimalik aju ümber progreda, et ta läheks ja tapaks kellegi ära
Lavastus? |
Pole vaadanud, aga kindlasti on see võimalik. Derren Brown hüpnotiseeris oma katsealuse (The Assassin episoodis), kes hiljem "tappis" oma sihtmärgi enda teadmata.
Spoiler 
Kes on uurinud RFK atentaati, siis arvata võib, et nii see juhtuski.
viimati muutis SKG 01.12.2012 11:58:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.12.2012 11:58:13
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Keegi Curiosity S02E04 Brainwashed 720p vaatas?
Seal selgus, et inimesel on päriselt võimalik aju ümber progreda, et ta läheks ja tapaks kellegi ära
Lavastus? |
Mis selles imelikku? Õigete vahenditega saab panna inimese tegema suhteliselt mida iganes. Ajupesu, hüpnoos jne.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.12.2012 12:01:05
|
|
|
Vaadake see ära:
World's Scariest Drug (Documentary Exclusive)
Spoiler 
Midagi hullemat annab leida...
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
01.12.2012 12:14:02
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
No ma ei tea, see käib vist lausa müsteeriumi alla
| tsitaat: |
| Levimas on šokeeriv moeilming. Nimelt on hakanud naised eemaldama endalt väikseid varbaid, et jalad mahuksid paremini kõrge kontsaga kingadesse. Lisaks on populaarseks muutunud operatsioonid, mille ajal süstitakse jalgadesse pehmendavaid täiteaineid. Ameeriklanna Susan Deming räägib, et tema on varvaste eemaldamisega rahul, sest kui enne oli stilettodega käimine temale piin, siis nüüd suudab ta vastu pidada ka pikemaid vahemaid. Enda sõnul ei hooli ta sellest, mida teised tema operatsioonist arvavad. Ameerika jalaarstide liidu teatel 87% naistest kannatab jalaprobleemide all, mis on tekkinud ebasobivatest jalatsitest. Spetsialistide sõnul tekitavad kõige rohkem muret just kõrge kontsaga kingad. |
Source: Rain Kelk Feicbuuk |
Ei ole midagi uut siin päikese all, väidetavalt eemaldati juba 19. sajandil alumisi ribisid, et korsetiga tõeline "herilase piht" saavutada.
| Scart kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
Keegi Curiosity S02E04 Brainwashed 720p vaatas?
Seal selgus, et inimesel on päriselt võimalik aju ümber progreda, et ta läheks ja tapaks kellegi ära
Lavastus? |
Mis selles imelikku? Õigete vahenditega saab panna inimese tegema suhteliselt mida iganes. Ajupesu, hüpnoos jne. |
Soovitaks sellist raamatut "USK, LOOTUS JA OHTLIK BLUFF" http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/usk,_lootus_ja_ohtlik_bluff/53021
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
05.12.2012 01:20:47
|
|
|
RT talks to William Binney, whistleblower and former NSA crypto-mathematician who served in the agency for decades.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.12.2012 09:27:03
|
|
|
| tsitaat: |
| Fox News created a news story with a test they designed to measure the accuracy of stoned drivers. I knew they would skew the truth of the test, so this video shows the undercover footage I took, to show how Fox News created this test to fail and reported false news to the state of Colorado on stoned drivers. |
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
10.12.2012 11:26:06
|
|
|
Fox News, eriti ei üllata. Good television shows are always pre-planned.
Samas uudis, mis ütleb, et kanepi laksu all sõitmine on täiesti ok, tekitaks vanakooli inimeste seas korraliku pahameeletormi. See oleks kui narkootikumide propageerimine - gateway drug jne.
Fox peab jääma poliitiliselt korrektseks.
Kanep on keeruline teema - usun, et kõik eesti väljaanded teeksid sama. Ka suvaline koolileht, mis ei ole kellegi käpa all kajastaks kanepit võimalikult negatiivses valguses - teistmoodi ei oleks ilus.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.12.2012 13:21:37
|
|
|
| USA-s laheb hetkel yks osariik teise jarel marihuaana seadustamise teed, eks sellest ka see disinformatsiooniyritus.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
10.12.2012 13:23:57
|
|
|
Aga mis on kanepi juures see disinformation? Et tegelikult on asi ilgelt tervislik ja kõik peaks tarbima vms?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.12.2012 14:00:30
|
|
|
| ref kirjutas: |
| Aga mis on kanepi juures see disinformation? |
Naiteks seesama Fox News uudisekild, mida just linkisin, ettemaaratud eesmargiga ebaobjektiivne kajastus.
| ref kirjutas: |
Et tegelikult on asi ilgelt tervislik ja kõik peaks tarbima vms?  |
See jaagu juba igayhe enda otsustada, mida keegi oma kehaga ette votab.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
10.12.2012 14:29:25
|
|
|
| SKG kirjutas: |
See jaagu juba igayhe enda otsustada, mida keegi oma kehaga ette votab. |
...eeldusel, et ta enda tegevuse või tegematajätmisega teisi kodanikke ei häiri ega ohusta.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.12.2012 14:44:46
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
See jaagu juba igayhe enda otsustada, mida keegi oma kehaga ette votab. |
...eeldusel, et ta enda tegevuse või tegematajätmisega teisi kodanikke ei häiri ega ohusta. |
See on enesestmoistetav ja see kaib ka koige muu kohta, mitte ainult marihuaana.
Ja selle jaoks on juba seadused - ei ole vaja topelt seadusi.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.12.2012 14:46:09
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Ja selle jaoks on juba seadused - ei ole vaja topelt seadusi. |
Milline seadus aitab näiteks selle vastu kui lapsevanemad kodus suitsetavad?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.12.2012 15:03:31
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Ja selle jaoks on juba seadused - ei ole vaja topelt seadusi. |
Milline seadus aitab näiteks selle vastu kui lapsevanemad kodus suitsetavad? |
Palun tapsusta oma kysimust, motled, et lapsed peavad no. suitsu sees elama voi mida tapsemalt?
Selle kohta on Eesti Vabariigi lastekaitse seadus: https://www.riigiteataja.ee/akt/741888?leiaKehtiv
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
10.12.2012 15:06:35
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Ja selle jaoks on juba seadused - ei ole vaja topelt seadusi. |
Milline seadus aitab näiteks selle vastu kui lapsevanemad kodus suitsetavad? |
Selle vastu aitaks seadus, mis sätestaks alluvusvahekorra selle vahel, et laste tervist on vaja kaitsta ka oma vanemate pahatahtliku käitumise eest, ja selle vahel, et inimeste eraelu (k.a. pereelu) on puutumatud. Kuna eeldusel, et eraelu puutumatus jääb sellisel juhul kaotajaks (mida ta näiteks koduvägivalla puhul siiski jääb), tuleb seejärel sätestada ka selle vastava seaduse rakendamiseks vajaliku järelevalve küsimus, ja selle suhe jälitustegevuse seaduslikesse piiridesse ja süütuse presumptsiooni.
Ehk et - ka heade kavatsustega loodud seadus on jama, kui seda ei ole võimalik rakendada või kui selle rakendamiseks vajalikud meetmed hakkavad oluliselt ja vastuvõetamatult riivama põhiseaduslikke õigusi ja looma ebasoovitavaid pretsedente nende riivete osas, isegi kui need konkreetsed riived on põhjendatud. Long story short - kõike ei saa seadusega reguleerida.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.12.2012 18:45:55
|
|
|
| Sellised filosoofilised kysimused vaariks tegelikult isegi eraldi teemat.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
11.12.2012 01:21:30
|
|
|
#
viimati muutis Kaarta 16.01.2016 14:49:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
11.12.2012 21:11:46
|
|
|
Conspiracy Theory with Jesse Ventura - Skinwalker
Spoiler 
Conspiracy Theory with Jesse Ventura - Manimal
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
11.12.2012 22:17:34
|
|
|
Äkki tuleb ikka pihta ära
link
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
11.12.2012 23:58:40
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
Äkki tuleb ikka pihta ära
link |
Kas on alust arvata, et tuleb pihta?
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|