Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 175, 176, 177  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 28.11.2012 12:55:18 vasta tsitaadiga

SKG, väga õpetlik lugu. Ei tohi lasta identifitseerimise ja positsioneerimise vahenditel muutuda harjumuspärasteks. Kui ikka keegi tahab sulle kiipi külge panna tuleb protestida.
Hiljem on seda väga keeruline teha - kõik ju kannavad, see on normaalne.

Samas näiteks Tallinna ühistranspordi optimeerimiseks kasutatavad kiibid reisi alustamiseks ja lõpetamiseks aitavad korjata väärtuslikku statistikat, et mahte ja vajadusi korrektselt hinnata.
Kui need on anonüümsed nimetud kaardid, siis on ok. Ei ole mingit vajadust siduda see näiteks isikukoodiga.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.11.2012 13:00:37 vasta tsitaadiga

-Koppel-, üldiselt ma ka leian, et näiteks tööandja nõue, et ma pean oma kohal- ja valmisolekust märku andma, on üsna räige mu õiguste rikkumine.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 28.11.2012 13:05:14 vasta tsitaadiga

Sarkasm on tore asi aga ariklit lugedes selgub, et kaardi point on natukene rohkem kui kohalolekust märku anda.
Mina näen seda kui katset rihma kaela riputamiseks. Kui see õnnestub on rihma edaspidine lühemaks tegemine juba lapsemäng.
Eelnevalt on aga vaja igasugune jälgimine sotsiaalselt aksepteeritavaks muuta.

Tööl autole GPS-i panemine ei ole minu arvates ok. Keegi ei ole kunagi firma resursse kuritarvitanud, ei ole ühtegi probleemi. Miks on vaja tekitada olukord, kus firmajuht / ülemus on sinuga igal sammul kaasas jälgimaks, et sa midagi kurja ei tee. WTF?

Näiteks automehaanikuna ei ole eriti mugav tööd teha kui klient kõrval passib, sellepärast seda ka ei tehta - olgugi, et kliendil võiks selleks täielik õigus olla.


viimati muutis -Koppel- 28.11.2012 13:15:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.11.2012 13:09:49 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Kui need on anonüümsed nimetud kaardid, siis on ok. Ei ole mingit vajadust siduda see näiteks isikukoodiga.
Siis aga piisaks pere peale ühest kaardist. Ülejäänud pereliikmed võivad hankida n+1 kaarti veel juurde ning nood pealinnas mitte-registreeritud rahvale maha parseldada.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 28.11.2012 13:22:29 vasta tsitaadiga

Üks inimene saab ühe kaardi. Kui sa oled kaardi juba saanud, siis uut ei anta või peab kaardi kaotamisel läbima mingi bürokraatliku kadalipu.
Ülejäänud Tallinnas elavad pereliikmed võivadki endale ju hankida uued kaardid, elanikuna on neil see õigus. Ühistranspordi mittekasutavad pereliikmed võivad ikkagi kaardid maha parseldada.

Või kaart töötab ainult koos ID kaardi ettenäitamisega. Aga kas mul on kohustus ID kaarti kaasas kanda koguaeg?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 28.11.2012 13:35:53 vasta tsitaadiga

Tolle isikustatud kaardiga soodustuse (tasuta sõidu) saamiseks peab anyway kaasas olema isikut tõendav dokument (minimaalselt siis Eestis ID kaart) - § 7. 15) tallinlasel - valideeritud isikustatud e-kaart koos isikut tõendava dokumendiga;.

Ehk, et milleks toda isikustamist veel tarvis on? ID-kaardi alusel saab ju rahvastikuregistri kirjet kontrollida...
Soovitakse lihtsalt rohkem 2-euroseid tagatisi korjata? Nagunii ei saa sama kaarti samaaegselt erinevates sõidukites kasutada.

Avaliku huvi alusel kogutav teave peaks olema oluliselt paremini põhjendatud ning kogumine ja töötlemine kordades läbinähtavam, kui praegu. Arvestades üleüldist korruptsiooni erinevates omavalitsustes (mitte ainult kilulinnas), siis ei tunne end küll eriti turvaliselt, kui taoline andmete kogumine toimub.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 13:57:29 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Sarkasm on tore asi aga ariklit lugedes selgub, et kaardi point on natukene rohkem kui kohalolekust märku anda.
Mina näen seda kui katset rihma kaela riputamiseks. Kui see õnnestub on rihma edaspidine lühemaks tegemine juba lapsemäng.
Eelnevalt on aga vaja igasugune jälgimine sotsiaalselt aksepteeritavaks muuta.

Tööl autole GPS-i panemine ei ole minu arvates ok. Keegi ei ole kunagi firma resursse kuritarvitanud, ei ole ühtegi probleemi. Miks on vaja tekitada olukord, kus firmajuht / ülemus on sinuga igal sammul kaasas jälgimaks, et sa midagi kurja ei tee. WTF?

Näiteks automehaanikuna ei ole eriti mugav tööd teha kui klient kõrval passib, sellepärast seda ka ei tehta - olgugi, et kliendil võiks selleks täielik õigus olla.

Nii ta on. Mul on tunne, et inimesed ei taju selliseid vaikselt samm-sammult toimuvaid muutusi, mis aina isikuvabadust koomale tombavad. Selliseid trende on vaga hairiv, samas ka huvitav jalgida.

Teine tahtis point on see, et ykski valitsusorgan ei anna vabadust rahvale tagasi - selle saab tagasi ainult labi (joulise) revolutsiooni.

Saaks aru, et tegu erakooliga... tehku mis tahavad, kuna tegu erafirmaga ja nemad voivad ka oma mangureeglid kehtestada. Kui sulle need ei sobi, siis ara pane oma last sinna kooli. Riiklike oppeasutustega vaheke teine lugu. Samas veel yks jarjekordne pohjus koduoppe kasuks otsustada... niikaua kui see veel "legaalne" on, LOL.

[rant]
Kokkuvottes peab ilmselt tulevikus igal voimalikul sammul toestama, et sa pole terrorist, mis valistab yhtlasi ka igasuguse "riikliku/autoritaarse ametliku seisukohaga" mittenoustumise.
[/rant]
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 14:33:54 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:

Samas näiteks Tallinna ühistranspordi optimeerimiseks kasutatavad kiibid reisi alustamiseks ja lõpetamiseks aitavad korjata väärtuslikku statistikat, et mahte ja vajadusi korrektselt hinnata.


niipalju kui mina olen aru saanud, siis Tallinnas reisi lõpetamisel ei pea kaarti registreerima. Nii et üks oluline osa infost läheb kaotsin nagunii.

Meil ju pole siin erinevaid tsoone, et läbitud distantsi järgi hind arvutatakse vms, nagu suuremates linnades.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.11.2012 14:51:33 vasta tsitaadiga

SKG,
infowars kirjutas:
In response to public outcry and pressure from rights groups, the school has offered to remove the battery and chip, but wouldn’t budge on mandating the ID.


ja põhjendusest:
infowars kirjutas:
For many Christian families, including the Hernandez’, the mandatory policy is eerily close to the predictions of Revelations 13: 16-18, which warns of the Mark of the Beast:

16 He causes all, both small and great, rich and poor, free and slave, to receive a mark on their right hand or on their foreheads, 17 and that no one may buy or sell except one who has the mark or[a] the name of the beast, or the number of his name. 18 Here is wisdom. Let him who has understanding calculate the number of the beast, for it is the number of a man: His number is 666. (New King James Version)

As such, the policy has also been considered a violation of the First Amendment to the Constitution, which guarantees the right to free speech and freedom of religion. Many also consider it to be an unreasonable and unwarranted violation of privacy, protected under the Fourth Amendment.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 15:03:29 vasta tsitaadiga

Tean, lugesin seda. Samuti see, kuidas keelati sellest kovasti raakida. Ilmselt kartes, et siis hakkavad koik kiibistamise vastu.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.11.2012 15:39:36 vasta tsitaadiga

Mis juhtub, kui võhik loeb teadusartiklit:
NASA predicts total blackout on 23-25 Dec 2012 during alignment of Universe.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 28.11.2012 15:52:43 vasta tsitaadiga

Huvitav, NASA on ju korduvalt kinnitanud, et nemad ei näe mingisugust ohtu seoses aasta lõpuga.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.11.2012 16:13:32 vasta tsitaadiga

Selles point ongi, et tolle CNN artikli autor ei jaganud mõhkugi NASA artiklist ning kirjutas teemast täielikult mööda jutu kokku.

Korrektsuse huvides tuleks küll ära märkida, et too artikkel on pandud üles miski suvalise rootslase poolt umbes sarnasesse CNN'i ossa nagu on meie delfi rahva hääl. Samas asja koomilisust see eriti ei muuda icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 16:23:27 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:

Korrektsuse huvides tuleks küll ära märkida, et too artikkel on pandud üles miski suvalise rootslase poolt umbes sarnasesse CNN'i ossa nagu on meie delfi rahva hääl. Samas asja koomilisust see eriti ei muuda icon_smile.gif


Täpselt. iReport on koht, kuhu ükskõik kes võib kirjutada ükskõik mida.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 16:23:34 vasta tsitaadiga

No ma ei tea, see käib vist lausa müsteeriumi alla

tsitaat:
Levimas on šokeeriv moeilming. Nimelt on hakanud naised eemaldama endalt väikseid varbaid, et jalad mahuksid paremini kõrge kontsaga kingadesse. Lisaks on populaarseks muutunud operatsioonid, mille ajal süstitakse jalgadesse pehmendavaid täiteaineid. Ameeriklanna Susan Deming räägib, et tema on varvaste eemaldamisega rahul, sest kui enne oli stilettodega käimine temale piin, siis nüüd suudab ta vastu pidada ka pikemaid vahemaid. Enda sõnul ei hooli ta sellest, mida teised tema operatsioonist arvavad. Ameerika jalaarstide liidu teatel 87% naistest kannatab jalaprobleemide all, mis on tekkinud ebasobivatest jalatsitest. Spetsialistide sõnul tekitavad kõige rohkem muret just kõrge kontsaga kingad.
icon_eek.gif
Source: Rain Kelk Feicbuuk

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 28.11.2012 16:23:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 16:23:41 vasta tsitaadiga

Nüüd jääb ainult ooda kui kaua läheb, et mõni delfidebiilik selle üle korjaks ja uudis teeks POMMUUDIS - CNN vahendusel: NASA teadlased hoiatavad blablah icon_lol.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 16:26:57 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Nüüd jääb ainult ooda kui kaua läheb, et mõni delfidebiilik selle üle korjaks ja uudis teeks POMMUUDIS - CNN vahendusel: NASA teadlased hoiatavad blablah icon_lol.gif
Saatsin õhtalehele vihje ära - pane taimer tiksuma icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 16:35:46 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
No ma ei tea, see käib vist lausa müsteeriumi alla

tsitaat:
Levimas on šokeeriv moeilming. Nimelt on hakanud naised eemaldama endalt väikseid varbaid, et jalad mahuksid paremini kõrge kontsaga kingadesse. Lisaks on populaarseks muutunud operatsioonid, mille ajal süstitakse jalgadesse pehmendavaid täiteaineid. Ameeriklanna Susan Deming räägib, et tema on varvaste eemaldamisega rahul, sest kui enne oli stilettodega käimine temale piin, siis nüüd suudab ta vastu pidada ka pikemaid vahemaid. Enda sõnul ei hooli ta sellest, mida teised tema operatsioonist arvavad. Ameerika jalaarstide liidu teatel 87% naistest kannatab jalaprobleemide all, mis on tekkinud ebasobivatest jalatsitest. Spetsialistide sõnul tekitavad kõige rohkem muret just kõrge kontsaga kingad.
icon_eek.gif
Source: Rain Kelk Feicbuuk

Muide... osad taiesti terved naised eemaldavad oma rinnad, et ennetada rinnavahi teket.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.11.2012 16:38:27 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
No ma ei tea, see käib vist lausa müsteeriumi alla

tsitaat:
Levimas on šokeeriv moeilming. Nimelt on hakanud naised eemaldama endalt väikseid varbaid, et jalad mahuksid paremini kõrge kontsaga kingadesse. Lisaks on populaarseks muutunud operatsioonid, mille ajal süstitakse jalgadesse pehmendavaid täiteaineid. Ameeriklanna Susan Deming räägib, et tema on varvaste eemaldamisega rahul, sest kui enne oli stilettodega käimine temale piin, siis nüüd suudab ta vastu pidada ka pikemaid vahemaid. Enda sõnul ei hooli ta sellest, mida teised tema operatsioonist arvavad. Ameerika jalaarstide liidu teatel 87% naistest kannatab jalaprobleemide all, mis on tekkinud ebasobivatest jalatsitest. Spetsialistide sõnul tekitavad kõige rohkem muret just kõrge kontsaga kingad.
icon_eek.gif
Source: Rain Kelk Feicbuuk
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2236039/Off-pinky-How-high-heel-obsessed-women-removing-toes-stiletto-surgery-comfier-fit.html
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 16:42:53 vasta tsitaadiga

Hiinas osad rikkad naised kasvatavad endale sääreluud juurde icon_neutral.gif
Sisuliselt tähendab see jalgade murdmist ja siis spetsiaalselt venitamist, et luumaterjal vahele kasvaks.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2012 11:23:32 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Hiinas osad rikkad naised kasvatavad endale sääreluud juurde icon_neutral.gif
Sisuliselt tähendab see jalgade murdmist ja siis spetsiaalselt venitamist, et luumaterjal vahele kasvaks.

Selle peale menus kohe see film: http://www.imdb.com/title/tt0119177/

Taitsa vaadatav kraam muide. Kui Equilibrium meeldis, meeldib ilmselt ka see.


edit:
Ma polnud sest raamatust enne kuulnudki...

The Book That Can't Be Read
Spoiler Spoiler Spoiler


edit2:
50 Reasons For 50 Years - Episode 01
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2012 00:00:00 vasta tsitaadiga

Conspiracy Theory with Jesse Ventura 03x04 - Ozarks
Spoiler Spoiler Spoiler


Siiani selle hooaja parim osa ja huvitavaim ka kindlasti.


viimati muutis MatchMaker 05.12.2012 04:01:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2012 00:08:49 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Conspiracy Theory with Jesse Ventura 03x04 - Ozarks
Spoiler Spoiler Spoiler


Siiani selle hooaja parim osa ja huvitavaim ka kindlasti.


Kas see on mõeldud tõsiselt võtmiseks või meelelahutuse alla liigitamiseks?

Ho Ho kirjutas:
salatoimik kirjutas:
No ma ei tea, see käib vist lausa müsteeriumi alla

tsitaat:
Levimas on šokeeriv moeilming. Nimelt on hakanud naised eemaldama endalt väikseid varbaid, et jalad mahuksid paremini kõrge kontsaga kingadesse. Lisaks on populaarseks muutunud operatsioonid, mille ajal süstitakse jalgadesse pehmendavaid täiteaineid. Ameeriklanna Susan Deming räägib, et tema on varvaste eemaldamisega rahul, sest kui enne oli stilettodega käimine temale piin, siis nüüd suudab ta vastu pidada ka pikemaid vahemaid. Enda sõnul ei hooli ta sellest, mida teised tema operatsioonist arvavad. Ameerika jalaarstide liidu teatel 87% naistest kannatab jalaprobleemide all, mis on tekkinud ebasobivatest jalatsitest. Spetsialistide sõnul tekitavad kõige rohkem muret just kõrge kontsaga kingad.
icon_eek.gif
Source: Rain Kelk Feicbuuk
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2236039/Off-pinky-How-high-heel-obsessed-women-removing-toes-stiletto-surgery-comfier-fit.html


Midagi taolist on ennegi tehtud > Foot binding
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.12.2012 10:08:20 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
MatchMaker kirjutas:
Conspiracy Theory with Jesse Ventura 03x04 - Ozarks
Spoiler Spoiler Spoiler


Siiani selle hooaja parim osa ja huvitavaim ka kindlasti.


Kas see on mõeldud tõsiselt võtmiseks või meelelahutuse alla liigitamiseks?
Ikka raha teenimiseks. Sisu vastab sellele, et maksimaalselt teenida
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2012 11:48:19 vasta tsitaadiga

Keegi Curiosity S02E04 Brainwashed 720p vaatas?
Seal selgus, et inimesel on päriselt võimalik aju ümber progreda, et ta läheks ja tapaks kellegi ära icon_eek.gif
Lavastus?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2012 11:57:03 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Keegi Curiosity S02E04 Brainwashed 720p vaatas?
Seal selgus, et inimesel on päriselt võimalik aju ümber progreda, et ta läheks ja tapaks kellegi ära icon_eek.gif
Lavastus?

Pole vaadanud, aga kindlasti on see võimalik. Derren Brown hüpnotiseeris oma katsealuse (The Assassin episoodis), kes hiljem "tappis" oma sihtmärgi enda teadmata.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kes on uurinud RFK atentaati, siis arvata võib, et nii see juhtuski.


viimati muutis SKG 01.12.2012 11:58:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2012 11:58:13 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Keegi Curiosity S02E04 Brainwashed 720p vaatas?
Seal selgus, et inimesel on päriselt võimalik aju ümber progreda, et ta läheks ja tapaks kellegi ära icon_eek.gif
Lavastus?


Mis selles imelikku? Õigete vahenditega saab panna inimese tegema suhteliselt mida iganes. Ajupesu, hüpnoos jne.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2012 12:01:05 vasta tsitaadiga

Vaadake see ära:
World's Scariest Drug (Documentary Exclusive)
Spoiler Spoiler Spoiler


Midagi hullemat annab leida...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2012 12:14:02 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
No ma ei tea, see käib vist lausa müsteeriumi alla

tsitaat:
Levimas on šokeeriv moeilming. Nimelt on hakanud naised eemaldama endalt väikseid varbaid, et jalad mahuksid paremini kõrge kontsaga kingadesse. Lisaks on populaarseks muutunud operatsioonid, mille ajal süstitakse jalgadesse pehmendavaid täiteaineid. Ameeriklanna Susan Deming räägib, et tema on varvaste eemaldamisega rahul, sest kui enne oli stilettodega käimine temale piin, siis nüüd suudab ta vastu pidada ka pikemaid vahemaid. Enda sõnul ei hooli ta sellest, mida teised tema operatsioonist arvavad. Ameerika jalaarstide liidu teatel 87% naistest kannatab jalaprobleemide all, mis on tekkinud ebasobivatest jalatsitest. Spetsialistide sõnul tekitavad kõige rohkem muret just kõrge kontsaga kingad.
icon_eek.gif
Source: Rain Kelk Feicbuuk

Ei ole midagi uut siin päikese all, väidetavalt eemaldati juba 19. sajandil alumisi ribisid, et korsetiga tõeline "herilase piht" saavutada.
Scart kirjutas:
DVDRW kirjutas:
Keegi Curiosity S02E04 Brainwashed 720p vaatas?
Seal selgus, et inimesel on päriselt võimalik aju ümber progreda, et ta läheks ja tapaks kellegi ära icon_eek.gif
Lavastus?


Mis selles imelikku? Õigete vahenditega saab panna inimese tegema suhteliselt mida iganes. Ajupesu, hüpnoos jne.

Soovitaks sellist raamatut "USK, LOOTUS JA OHTLIK BLUFF" http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/usk,_lootus_ja_ohtlik_bluff/53021
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 01.12.2012 15:39:59 vasta tsitaadiga

http://www.imdb.com/title/tt0368008/ see ka üsna mõtlemapanev film ajupesust.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2012 19:55:32 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
http://www.imdb.com/title/tt0368008/ see ka üsna mõtlemapanev film ajupesust.

The Parallax View oli minu arvates kõvasti parem.
http://www.imdb.com/title/tt0071970
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 01.12.2012 20:25:43 vasta tsitaadiga

SKG, seda pole näinud aga vaatan millalgi.


"They live" on ka üks üsna huvitava teooriaga film http://www.imdb.com/title/tt0096256/ .
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2012 01:20:47 vasta tsitaadiga

RT talks to William Binney, whistleblower and former NSA crypto-mathematician who served in the agency for decades.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2012 12:12:23 vasta tsitaadiga

link :: Mayan apocalypse: panic spreads as December 21 nears

Fears that the end of the world is nigh have spread across the world with only days until the end of the Mayan calendar, with doomsday-mongers predicting a cataclysmic end to the history of Earth.

Russian residents buy up tinned goods and matches ahead of apocalypse
http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/russia/9729820/Russian-residents-buy-up-tinned-goods-and-matches-ahead-of-apocalypse.html
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 09:27:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Fox News created a news story with a test they designed to measure the accuracy of stoned drivers. I knew they would skew the truth of the test, so this video shows the undercover footage I took, to show how Fox News created this test to fail and reported false news to the state of Colorado on stoned drivers.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 10.12.2012 11:26:06 vasta tsitaadiga

Fox News, eriti ei üllata. Good television shows are always pre-planned.

Samas uudis, mis ütleb, et kanepi laksu all sõitmine on täiesti ok, tekitaks vanakooli inimeste seas korraliku pahameeletormi. See oleks kui narkootikumide propageerimine - gateway drug jne.
Fox peab jääma poliitiliselt korrektseks. icon_smile.gif

Kanep on keeruline teema - usun, et kõik eesti väljaanded teeksid sama. Ka suvaline koolileht, mis ei ole kellegi käpa all kajastaks kanepit võimalikult negatiivses valguses - teistmoodi ei oleks ilus.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 13:21:37 vasta tsitaadiga

USA-s laheb hetkel yks osariik teise jarel marihuaana seadustamise teed, eks sellest ka see disinformatsiooniyritus.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 10.12.2012 13:23:57 vasta tsitaadiga

Aga mis on kanepi juures see disinformation? Et tegelikult on asi ilgelt tervislik ja kõik peaks tarbima vms? clown.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 14:00:30 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
Aga mis on kanepi juures see disinformation?

Naiteks seesama Fox News uudisekild, mida just linkisin, ettemaaratud eesmargiga ebaobjektiivne kajastus.
ref kirjutas:
Et tegelikult on asi ilgelt tervislik ja kõik peaks tarbima vms? clown.gif

See jaagu juba igayhe enda otsustada, mida keegi oma kehaga ette votab.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 14:29:25 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

See jaagu juba igayhe enda otsustada, mida keegi oma kehaga ette votab.
...eeldusel, et ta enda tegevuse või tegematajätmisega teisi kodanikke ei häiri ega ohusta.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 14:44:46 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
SKG kirjutas:

See jaagu juba igayhe enda otsustada, mida keegi oma kehaga ette votab.
...eeldusel, et ta enda tegevuse või tegematajätmisega teisi kodanikke ei häiri ega ohusta.

See on enesestmoistetav ja see kaib ka koige muu kohta, mitte ainult marihuaana.

Ja selle jaoks on juba seadused - ei ole vaja topelt seadusi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.12.2012 14:46:09 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Ja selle jaoks on juba seadused - ei ole vaja topelt seadusi.
Milline seadus aitab näiteks selle vastu kui lapsevanemad kodus suitsetavad?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 15:03:31 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
SKG kirjutas:
Ja selle jaoks on juba seadused - ei ole vaja topelt seadusi.
Milline seadus aitab näiteks selle vastu kui lapsevanemad kodus suitsetavad?

Palun tapsusta oma kysimust, motled, et lapsed peavad no. suitsu sees elama voi mida tapsemalt?
Selle kohta on Eesti Vabariigi lastekaitse seadus: https://www.riigiteataja.ee/akt/741888?leiaKehtiv
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 15:06:35 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
SKG kirjutas:
Ja selle jaoks on juba seadused - ei ole vaja topelt seadusi.
Milline seadus aitab näiteks selle vastu kui lapsevanemad kodus suitsetavad?

Selle vastu aitaks seadus, mis sätestaks alluvusvahekorra selle vahel, et laste tervist on vaja kaitsta ka oma vanemate pahatahtliku käitumise eest, ja selle vahel, et inimeste eraelu (k.a. pereelu) on puutumatud. Kuna eeldusel, et eraelu puutumatus jääb sellisel juhul kaotajaks (mida ta näiteks koduvägivalla puhul siiski jääb), tuleb seejärel sätestada ka selle vastava seaduse rakendamiseks vajaliku järelevalve küsimus, ja selle suhe jälitustegevuse seaduslikesse piiridesse ja süütuse presumptsiooni.
Ehk et - ka heade kavatsustega loodud seadus on jama, kui seda ei ole võimalik rakendada või kui selle rakendamiseks vajalikud meetmed hakkavad oluliselt ja vastuvõetamatult riivama põhiseaduslikke õigusi ja looma ebasoovitavaid pretsedente nende riivete osas, isegi kui need konkreetsed riived on põhjendatud. Long story short - kõike ei saa seadusega reguleerida.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 18:45:55 vasta tsitaadiga

Sellised filosoofilised kysimused vaariks tegelikult isegi eraldi teemat.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2012 01:21:30 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 16.01.2016 14:49:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2012 21:11:46 vasta tsitaadiga

Conspiracy Theory with Jesse Ventura - Skinwalker
Spoiler Spoiler Spoiler


Conspiracy Theory with Jesse Ventura - Manimal
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2012 22:17:34 vasta tsitaadiga

Äkki tuleb ikka pihta ära icon_wink.gif
link
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2012 23:36:48 vasta tsitaadiga

Valmis suureks üleujutuseks 10 päeva pärast.
http://ca.news.yahoo.com/photos/life-sized-noah-s-ark-launches-slideshow/noah-s-ark-photo--2051582429.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 11.12.2012 23:58:40 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Äkki tuleb ikka pihta ära icon_wink.gif
link


Kas on alust arvata, et tuleb pihta?

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 175, 176, 177  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.