|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni? |
| Jah |
|
52% |
[ 171 ] |
| Ei |
|
47% |
[ 154 ] |
|
| hääli kokku : 325 |
|
| autor |
|
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
19.11.2012 02:54:13
|
|
|
Kongor tegi paar sõrmust
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karm
HV vaatleja
liitunud: 23.09.2003
|
19.11.2012 03:44:20
|
|
|
| Plin500 kirjutas: |
Tegin Winile reinstalli ning eile tuli mõte mäng uuest installida. Loomulikult ei sobinud logimisel talle minu reinstallitud windows ja pidin mingil lehel enda konto nö uuesti aktiveerima. Kahjuks oli täiesti meelest läinud battle.net regamisel pandud nimi ja peale korduvalt valesti pandud informatsiooni, lukustati konto täielikult.
Saatsin eile kirja, vastuseks tuli:
In order to help you further, please reply to this ticket, and submit the information requested below in the form of a text document file (e.g. a Notepad document), as an attachment to your reply
- Your Battle.net account email
- Full name registered on the account
- The last 4 digits of the credit card/bank account number or Full Pre Paid Game Card used for the payment
- A legible scan or photo of a piece of government-issued photo identification, such as a passport or driving license
Küsimus tekib kolmanda puntkiga, et mis-kus-kuidas? ostetud ju poest, mis krt numbrit nad tahavad? Ja ID kaardi skänn? |
Kui sul mäng poest ostetud on, siis tee karbist pilt ja saada key-st pilt neile, enne võid muidugi üle küsida, et kas nii saab.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Thepretend
HV vaatleja
liitunud: 14.01.2011
|
19.11.2012 20:52:35
|
|
|
Kõik asjad läksid rmahi müüki, perse see mäng!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
20.11.2012 06:45:53
|
|
|
| Thepretend kirjutas: |
Kõik asjad läksid rmahi müüki, <b>piix</b> see mäng!  |
Kui palju on mänge, kus uninstalli tähistamiseks veel raha antakse?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
20.11.2012 08:52:41
|
|
|
Ise olin kah siin mingi aeg lõpetamas, siis otsustasin ww buildi proovida ja nüüd lammutan mp6 peal ringi 145k dps ja ei ole plaaniski lõpetada.
Kui nad raisad peaks ww ära nerfima, siis võivad nad küll selle mängu omale persse pista kaks korda
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
20.11.2012 09:49:02
|
|
|
üldiselt on suht nõme praktiliselt kogu aeg koos 3 babaga ringi joosta
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
20.11.2012 10:02:20
|
|
|
Ma alustasin teiste klasside leveldamist. Päris hea normalit mängida MP10-ga, tekib selline "ehe" diablo feeling tegelt. AH-st ostsin muidugi head +exp kraami, aga mängides kukuvad levelid kiiresti ja geari väärtus langeb. Pidevalt leiab maast uusi juppe, ning kuna mäng on raske siis pidevalt lähevad kasutusse ning mõju on koheselt tuntav ka.
Täitsa meeldib. Lisaks muidugi uue klassi "avastamine".
Keda mäng ära tüüdanud on siis proovige. Võtke klass mida enne mänginud ei ole, või kellega eriti kaugele ei jõudnud. Pange MP10 ja andke minna.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
20.11.2012 10:58:01
|
|
|
| Paljud siin WD-ga mängivad?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
adic
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2006
|
20.11.2012 12:39:35
|
|
|
WD on siiamaaani ainuke, keda ma pole 60 peale saanud. Ei sümpatiseeri selles mängus kohe üldse need ''ranged'' klassid. DH ei nautinud vist hetkegi, kui mängitud sai, wizard oli selline meh ja WW barb tüütas ka mingi hetk ära. Praegu tuiskan tempest rush mungaga ringi ja elu tundub lill.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
20.11.2012 13:45:20
|
|
|
| Ma sain barb 60, siis WW tegin mingi 2-3 päeva ja kopp ees. Nüüd eile sai munk 13-57 mingi 3-4h powerleveldatud ja täna teeb lõpuni arvatavasti ning hakkab farmima.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
20.11.2012 14:02:03
|
|
|
| Ma mängin witch doctorit ja barbit paralleelselt.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
20.11.2012 18:12:37
|
|
|
Mul on selline mure. Sai ostetud Diablo 3 mõned nädalad tagasi ja 2 tundi mängitud ja isu kadus ära ja nüüd seisab lihtsalt.
Selles suhtes, et kui maha müüa siis ainult koos battle.net kontoga kuna key seotud accountiga? Guest passid ja asjad on ka alles.
Kahju jätta niisama seisma mängu.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
20.11.2012 18:34:24
|
|
|
Ei tule
Esimese kahe tunniga ei olnud mingit emotsiooni mängides ja sellepärast lõpetasin ära.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
20.11.2012 19:12:16
|
|
|
sa oleks pidanud ostu asemel demot kõigepealt proovima, 2 tundi, sa ei ole midagi ega kedagi näinud veel, skillid kõik lukus, mine tagasi ja proovi veel 2 tundi, peksa skeleton king maha kõigepealt ja siis räägime edasi
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
adic
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2006
|
20.11.2012 19:28:00
|
|
|
Nii ta on. Ise sain demot paar päeva proovida ainult enne, kui open beta uuesti lukku läks ja ausalt öeldes ei meeldinud selle järgi mäng veel üldse. 3 karakteriga skeleton king maha ja kuskil 15 tundi mänguaega kokku. Nii, et proovi veel.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
20.11.2012 20:29:02
|
|
|
sander989, mängu võlu peitub rahas, teed 60ni barbi ja hakkad grindima tuimalt ja loodad, et iga sekund dropib 250eurise eseme. See on ainus põhjus seda mängu mängida ja mis üldse hoiab seda mängu huviorbiidis kõikidele.
Ilma AH-ta oleks see Diablo ammu ilma unustatud.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
20.11.2012 20:51:30
|
|
|
| Ega barb ainuke ei ole, kellega legesi farmida saab =)
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007

|
20.11.2012 22:42:05
|
|
|
| Päris nii vast mängivad ikka vähesed..Aga tahad ju geari ikka paremaks saada ja selles suhtes on see lõputu random suht rott asi. Oletame, et keskmine nolifer laseb 1000h=1000 leget. Ja kuna fixitud statse on üldiselt suht vähe ja ka statside headus on jaotatud 2e või 3e tasemesse (Immortali Irons'ite str näiteks 100-200-200+ vms), siis on mingilt maalt alates oma herot ikka tänamatult kulukas või aeganõudev arendada. Päris õige see minu meelest ei ole. Kuigi ma praegu mängin suht aktiivselt, siis viimased 2 nädalat on pmst 50-75 leget ja max hind on olnud 6M, mis ei aita mind mitte kuidagi edasi..kõik muu on sisuliselt vendorile läinud. Ja siis tuleb mingi tüüp, kes kobistab oma 6% crit chance Mempo ära ja ongi kogu mäng tal. Ja kogu teema on minu meelest RMAHs, sest see toob sisse mängu mõttes väärtusetut raha, kuna pole seotud farmimisega või ajaga, mis gamerid on sinna pannud. Aga jah..nii kaua kuni nodi kukub ja hero saab paremaks, on väga chill mäng(:
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
20.11.2012 23:29:20
|
|
|
| koiott kirjutas: |
| Päris nii vast mängivad ikka vähesed..Aga tahad ju geari ikka paremaks saada ja selles suhtes on see lõputu random suht rott asi. Oletame, et keskmine nolifer laseb 1000h=1000 leget. Ja kuna fixitud statse on üldiselt suht vähe ja ka statside headus on jaotatud 2e või 3e tasemesse (Immortali Irons'ite str näiteks 100-200-200+ vms), siis on mingilt maalt alates oma herot ikka tänamatult kulukas või aeganõudev arendada. Päris õige see minu meelest ei ole. Kuigi ma praegu mängin suht aktiivselt, siis viimased 2 nädalat on pmst 50-75 leget ja max hind on olnud 6M, mis ei aita mind mitte kuidagi edasi..kõik muu on sisuliselt vendorile läinud. Ja siis tuleb mingi tüüp, kes kobistab oma 6% crit chance Mempo ära ja ongi kogu mäng tal. Ja kogu teema on minu meelest RMAHs, sest see toob sisse mängu mõttes väärtusetut raha, kuna pole seotud farmimisega või ajaga, mis gamerid on sinna pannud. Aga jah..nii kaua kuni nodi kukub ja hero saab paremaks, on väga chill mäng(: |
probleem on selles et mäng on läbi ja sellest paremast herost pole abi, 10000000000000000000000000000000000000x ühte ja sama matit tappa pole eriti põnev
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007

|
20.11.2012 23:48:52
|
|
|
| Eks "põnev" ole suhteline ja ma loodan, et PvP tuleb hea ja paneb inimesi erinevaid builde ja item'eid katsetama. Üks asi, mida ma loodan, aga mis 100% ei tule, oleks mingi fixed gear PvP, kus oleks võimalik mingit skilli ja koostööd "mõõta", et pmst saaks paari itemit muuta ja skille näppida. Ja muidugi HC PvP oleks epic (Level 100 paragon vs level 100 paragon:P näiteks). Diablo 2'te olen kah ikka palju-palju tunde mänginud ja selline ehitamine meeldib, vahet pole, kas endale või niisama show off'iks või mis iganes. Kui run'e teha ei meeldi, siis kauaks sellel mängul pointi pole jah.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
21.11.2012 08:55:53
|
|
|
| Kuna veel see pvp tuleb, ei tea kas meie silmad seda näevadki
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
21.11.2012 11:39:15
|
|
|
| thargun kirjutas: |
| Kuna veel see pvp tuleb, ei tea kas meie silmad seda näevadki |
Vahet pole ju. Diablo 3 on ju pmst farmville järg, mille eesmärk on peamiselt "chillilt farmida" nagu siin kommentaaridest välja tuleb
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
21.11.2012 12:30:48
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| thargun kirjutas: |
| Kuna veel see pvp tuleb, ei tea kas meie silmad seda näevadki |
Vahet pole ju. Diablo 3 on ju pmst farmville järg, mille eesmärk on peamiselt "chillilt farmida" nagu siin kommentaaridest välja tuleb  |
Ma nimetan seda euride farmimiseks
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
21.11.2012 13:31:54
|
|
|
Eks ta ole jah.
>MP7 saab kambakesi übereid tappa aga enamasti jäävad mul enne näpud kangeks kui koll maas.
Pinget pole, st. tuim tampimine puhtalt.
Küsimus enamasti rohkem selles, et kas midagi kukub ka või mitte.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
22.11.2012 08:44:21
|
|
|
| mis värk nende fierydega on, miks nad äkki nii palju maksavad?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
22.11.2012 09:30:42
|
|
|
| thargun kirjutas: |
| mis värk nende fierydega on, miks nad äkki nii palju maksavad? |
Enamus matte on kalliks läinud.
Üks Blizzardi töötaja ütles foorumis, et plaanitakse craftingu muutmist lähiajal. Aga midagi täpsemat ei öeldud. Selle peale asusid mõned kohe kokku ostma inventari ja teised hindu tõstma.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
22.11.2012 11:08:27
|
|
|
olekski tegelikult aeg. see +6 random properties on ikkagi liiga random, et isegi mõelda näiteks "exalted grand" värkide craftimise peale. iga jupp vajab mitukümmend tuhhi pappi, aga 99% tõenäosus, et saad tavalise juustu, mida 5nv stack runiga igapäevaselt suvaliselt tondilt leiab. mingid statid võiksid siiski olla vähemalt osaliselt tagatud. selles suhtes on hellfire ringi idee hea, et vähemalt saab main stati garanteeritult (iseasi mis koguses) kätte.
ma sain erilise juustu hellfire ringi, aga munga ülesleveldamiseks algusest sobis tiptop, et mp10-ga vähemalt normalis vastastest üle sõita.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Thepretend
HV vaatleja
liitunud: 14.01.2011
|
22.11.2012 15:40:12
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
| Thepretend kirjutas: |
Kõik asjad läksid rmahi müüki, <b>piix</b> see mäng!  |
Kui palju on mänge, kus uninstalli tähistamiseks veel raha antakse?  |
Praegu ~60 euri juba kätte saadud, kuid enamus asju veel müüa.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KogerQ
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2006
|
23.11.2012 13:57:27
|
|
|
| Ise pelan nädalavahetusteti suht aktiivselt. Kes tahab koos teha mõned ringid siis tag KogerQ#1401
|
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
23.11.2012 17:37:27
|
|
|
Bljaa, ma ei tea kas see on seotud kõrgema mpga või mis, kuid viimasel ajal enamus elitedel on kas waller või arcane küljes, eriti haige combo oli waller, jailer, frozen, arcane ja waller tundub kuidagi bugine olevat, pidevalt jääb sinna kinni, niiet ei saa isegi liikuda, tavaliselt on siis mingi molteni vend kah platsis
Ajab ikka keema küll, kui ajad hooga 3 elite packi kokku, et siis avastada et neil kõigil on waller küljes ja tavaliselt kõik ülejäänud rõvedused kah
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
23.11.2012 20:23:55
|
|
|
| DrZ kirjutas: |
mis ajad 3 tükki kokku siis ?  |
Ei saa ka eriti pihta. 3-e packi on üleüldse juba raske leidagi, on ainult mõned kohad, kus garanteeritult vähemalt 3 packi ühe mapi peal on. Ei näe nagu mõtet tervet kaarti läbi joosta, et need kõik korraga ette võtta. Ikka üks kamp mättasse siis otsid järgmise, lööd selle maha jne.
Või on mingi mõte korraga taguma asuda?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
23.11.2012 20:42:28
|
|
|
ww specialty, lihtsam edasi-tagasi saagida?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
23.11.2012 21:12:19
|
|
|
Nu ma ei tea, Keep 2 korrus, 3 elited seal korraga on leida on tavaline, see kuradi vault act 2-s sama, aga jah, ww, lihtsam on kakelda massiga kui ühe elitega
viimati muutis thargun 23.11.2012 21:47:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
adic
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2006
|
23.11.2012 21:17:52
|
|
|
| Mul kipub damage reflection, molten mobe kõige tihedamalt viskama.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007

|
24.11.2012 14:06:55
|
|
|
| Keegi täna õhtu poole übereid viitsib killida (MP6/7)? Endal 3 masinat ja teistel võiks sama palju olla. Kui saaks 5 inimest kokku, siis võib-olla saaks igaüks 2 sõrmust, ühe peaks ikka kokku saama:) DPS võiks olla umbes 100k ja elus võiks ka püsida:)
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
24.11.2012 14:30:25
|
|
|
koiott,
Kui sa mp6-7 tahad teha siis dps võiks ikka 150k olla, muidu tambid neid seal igavesti, õhtul võiks vaadata küll, hetkel 4 masinat koos
thargun#2145
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007

|
24.11.2012 14:49:54
|
|
|
| Mingi 120-140k peaks ära venitama, et HPd väga palju ei ohverda.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lazynator
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
K.K
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
25.11.2012 13:42:29
|
|
|
| vahetaks chesti, belti, IK chest näiteks, odavamad hakkavad 50millist, belt kas witching või IK, kuna sul LS puudu siis soovitan ik belti
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K.K
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2007
|
25.11.2012 14:35:06
|
|
|
| Samas vaatasin, et kui vahetan armori, siis et saada samu statse peaks pea 400m välja käima ja beltil ca 100m...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lazynator
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2012
|
25.11.2012 15:24:21
|
|
|
milleks nii palju vitality stackid? kui elus püsimisega probleeme siis stacki str ja aja dps üles võta lifesteal belt ja see armor passive asemel pane bloodthirst
_________________ el Bambito |
|
| tagasi üles |
|
 |
K.K
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2007
|
25.11.2012 16:52:47
|
|
|
| lazynator kirjutas: |
| milleks nii palju vitality stackid? kui elus püsimisega probleeme siis stacki str ja aja dps üles võta lifesteal belt ja see armor passive asemel pane bloodthirst |
Kusjuures jah, see oli iidamast aadamast jäänud.
Viskasingi rubyde vastu ringi, nüüd str 2500 ja dmg 118K
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
25.11.2012 19:55:51
|
|
|
keegi teab täpselt kuidas parem müüa on, kas goldi või itemeid ?
Tahaks 300 mil ära müüa, aga kas goldi müües võtab blizz kuidagi tesitpidi seda rake, kui itemeid müües ?
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|