Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 213, 214, 215 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2012 02:21:22 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2012 02:54:13 vasta tsitaadiga

Kongor tegi paar sõrmust icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2012 03:44:20 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
Tegin Winile reinstalli ning eile tuli mõte mäng uuest installida. Loomulikult ei sobinud logimisel talle minu reinstallitud windows ja pidin mingil lehel enda konto nö uuesti aktiveerima. Kahjuks oli täiesti meelest läinud battle.net regamisel pandud nimi ja peale korduvalt valesti pandud informatsiooni, lukustati konto täielikult.

Saatsin eile kirja, vastuseks tuli:
In order to help you further, please reply to this ticket, and submit the information requested below in the form of a text document file (e.g. a Notepad document), as an attachment to your reply

- Your Battle.net account email
- Full name registered on the account
- The last 4 digits of the credit card/bank account number or Full Pre Paid Game Card used for the payment
- A legible scan or photo of a piece of government-issued photo identification, such as a passport or driving license

Küsimus tekib kolmanda puntkiga, et mis-kus-kuidas? ostetud ju poest, mis krt numbrit nad tahavad? Ja ID kaardi skänn?


Kui sul mäng poest ostetud on, siis tee karbist pilt ja saada key-st pilt neile, enne võid muidugi üle küsida, et kas nii saab.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thepretend
HV vaatleja

liitunud: 14.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2012 20:52:35 vasta tsitaadiga

Kõik asjad läksid rmahi müüki, perse see mäng! icon_razz.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 06:45:53 vasta tsitaadiga

Thepretend kirjutas:
Kõik asjad läksid rmahi müüki, <b>piix</b> see mäng! icon_razz.gif


Kui palju on mänge, kus uninstalli tähistamiseks veel raha antakse? icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 08:52:41 vasta tsitaadiga

Ise olin kah siin mingi aeg lõpetamas, siis otsustasin ww buildi proovida ja nüüd lammutan mp6 peal ringi 145k dps ja ei ole plaaniski lõpetada.
Kui nad raisad peaks ww ära nerfima, siis võivad nad küll selle mängu omale persse pista kaks korda
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 09:49:02 vasta tsitaadiga

üldiselt on suht nõme praktiliselt kogu aeg koos 3 babaga ringi joosta icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 10:02:20 vasta tsitaadiga

Ma alustasin teiste klasside leveldamist. Päris hea normalit mängida MP10-ga, tekib selline "ehe" diablo feeling tegelt. AH-st ostsin muidugi head +exp kraami, aga mängides kukuvad levelid kiiresti ja geari väärtus langeb. Pidevalt leiab maast uusi juppe, ning kuna mäng on raske siis pidevalt lähevad kasutusse ning mõju on koheselt tuntav ka.
Täitsa meeldib. Lisaks muidugi uue klassi "avastamine".

Keda mäng ära tüüdanud on siis proovige. Võtke klass mida enne mänginud ei ole, või kellega eriti kaugele ei jõudnud. Pange MP10 ja andke minna.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 10:58:01 vasta tsitaadiga

Paljud siin WD-ga mängivad?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adic
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 12:39:35 vasta tsitaadiga

WD on siiamaaani ainuke, keda ma pole 60 peale saanud. Ei sümpatiseeri selles mängus kohe üldse need ''ranged'' klassid. DH ei nautinud vist hetkegi, kui mängitud sai, wizard oli selline meh ja WW barb tüütas ka mingi hetk ära. Praegu tuiskan tempest rush mungaga ringi ja elu tundub lill. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 13:45:20 vasta tsitaadiga

Ma sain barb 60, siis WW tegin mingi 2-3 päeva ja kopp ees. Nüüd eile sai munk 13-57 mingi 3-4h powerleveldatud ja täna teeb lõpuni arvatavasti ning hakkab farmima.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 14:02:03 vasta tsitaadiga

Ma mängin witch doctorit ja barbit paralleelselt.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 18:12:37 vasta tsitaadiga

Mul on selline mure. Sai ostetud Diablo 3 mõned nädalad tagasi ja 2 tundi mängitud ja isu kadus ära ja nüüd seisab lihtsalt.
Selles suhtes, et kui maha müüa siis ainult koos battle.net kontoga kuna key seotud accountiga? Guest passid ja asjad on ka alles.

Kahju jätta niisama seisma mängu.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 18:25:49 vasta tsitaadiga

Ise ka ei mänginud tükk aega, küll isu tagasi tuleb hiljem icon_biggrin.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 18:34:24 vasta tsitaadiga

Ei tule icon_razz.gif
Esimese kahe tunniga ei olnud mingit emotsiooni mängides ja sellepärast lõpetasin ära.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 19:12:16 vasta tsitaadiga

sa oleks pidanud ostu asemel demot kõigepealt proovima, 2 tundi, sa ei ole midagi ega kedagi näinud veel, skillid kõik lukus, mine tagasi ja proovi veel 2 tundi, peksa skeleton king maha kõigepealt ja siis räägime edasi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adic
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 19:28:00 vasta tsitaadiga

Nii ta on. Ise sain demot paar päeva proovida ainult enne, kui open beta uuesti lukku läks ja ausalt öeldes ei meeldinud selle järgi mäng veel üldse. 3 karakteriga skeleton king maha ja kuskil 15 tundi mänguaega kokku. Nii, et proovi veel. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 20:29:02 vasta tsitaadiga

sander989, mängu võlu peitub rahas, teed 60ni barbi ja hakkad grindima tuimalt ja loodad, et iga sekund dropib 250eurise eseme. See on ainus põhjus seda mängu mängida ja mis üldse hoiab seda mängu huviorbiidis kõikidele.
Ilma AH-ta oleks see Diablo ammu ilma unustatud.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 20:51:30 vasta tsitaadiga

Ega barb ainuke ei ole, kellega legesi farmida saab =)
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 21:04:46 vasta tsitaadiga

Kui nagu tõesti sellise põhimõttega mängite, siis icon_eek.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.11.2012 22:42:05 vasta tsitaadiga

Päris nii vast mängivad ikka vähesed..Aga tahad ju geari ikka paremaks saada ja selles suhtes on see lõputu random suht rott asi. Oletame, et keskmine nolifer laseb 1000h=1000 leget. Ja kuna fixitud statse on üldiselt suht vähe ja ka statside headus on jaotatud 2e või 3e tasemesse (Immortali Irons'ite str näiteks 100-200-200+ vms), siis on mingilt maalt alates oma herot ikka tänamatult kulukas või aeganõudev arendada. Päris õige see minu meelest ei ole. Kuigi ma praegu mängin suht aktiivselt, siis viimased 2 nädalat on pmst 50-75 leget ja max hind on olnud 6M, mis ei aita mind mitte kuidagi edasi..kõik muu on sisuliselt vendorile läinud. Ja siis tuleb mingi tüüp, kes kobistab oma 6% crit chance Mempo ära ja ongi kogu mäng tal. Ja kogu teema on minu meelest RMAHs, sest see toob sisse mängu mõttes väärtusetut raha, kuna pole seotud farmimisega või ajaga, mis gamerid on sinna pannud. Aga jah..nii kaua kuni nodi kukub ja hero saab paremaks, on väga chill mäng(:
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 23:29:20 vasta tsitaadiga

koiott kirjutas:
Päris nii vast mängivad ikka vähesed..Aga tahad ju geari ikka paremaks saada ja selles suhtes on see lõputu random suht rott asi. Oletame, et keskmine nolifer laseb 1000h=1000 leget. Ja kuna fixitud statse on üldiselt suht vähe ja ka statside headus on jaotatud 2e või 3e tasemesse (Immortali Irons'ite str näiteks 100-200-200+ vms), siis on mingilt maalt alates oma herot ikka tänamatult kulukas või aeganõudev arendada. Päris õige see minu meelest ei ole. Kuigi ma praegu mängin suht aktiivselt, siis viimased 2 nädalat on pmst 50-75 leget ja max hind on olnud 6M, mis ei aita mind mitte kuidagi edasi..kõik muu on sisuliselt vendorile läinud. Ja siis tuleb mingi tüüp, kes kobistab oma 6% crit chance Mempo ära ja ongi kogu mäng tal. Ja kogu teema on minu meelest RMAHs, sest see toob sisse mängu mõttes väärtusetut raha, kuna pole seotud farmimisega või ajaga, mis gamerid on sinna pannud. Aga jah..nii kaua kuni nodi kukub ja hero saab paremaks, on väga chill mäng(:


probleem on selles et mäng on läbi ja sellest paremast herost pole abi, 10000000000000000000000000000000000000x ühte ja sama matit tappa pole eriti põnev
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.11.2012 23:48:52 vasta tsitaadiga

Eks "põnev" ole suhteline ja ma loodan, et PvP tuleb hea ja paneb inimesi erinevaid builde ja item'eid katsetama. Üks asi, mida ma loodan, aga mis 100% ei tule, oleks mingi fixed gear PvP, kus oleks võimalik mingit skilli ja koostööd "mõõta", et pmst saaks paari itemit muuta ja skille näppida. Ja muidugi HC PvP oleks epic (Level 100 paragon vs level 100 paragon:P näiteks). Diablo 2'te olen kah ikka palju-palju tunde mänginud ja selline ehitamine meeldib, vahet pole, kas endale või niisama show off'iks või mis iganes. Kui run'e teha ei meeldi, siis kauaks sellel mängul pointi pole jah.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 01:24:32 vasta tsitaadiga

PVP + Rmah = failsauce
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 08:55:53 vasta tsitaadiga

Kuna veel see pvp tuleb, ei tea kas meie silmad seda näevadki
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 11:39:15 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Kuna veel see pvp tuleb, ei tea kas meie silmad seda näevadki

Vahet pole ju. Diablo 3 on ju pmst farmville järg, mille eesmärk on peamiselt "chillilt farmida" nagu siin kommentaaridest välja tuleb thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 12:30:48 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
thargun kirjutas:
Kuna veel see pvp tuleb, ei tea kas meie silmad seda näevadki

Vahet pole ju. Diablo 3 on ju pmst farmville järg, mille eesmärk on peamiselt "chillilt farmida" nagu siin kommentaaridest välja tuleb thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

Ma nimetan seda euride farmimiseks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 13:31:54 vasta tsitaadiga

Eks ta ole jah.
>MP7 saab kambakesi übereid tappa aga enamasti jäävad mul enne näpud kangeks kui koll maas.
Pinget pole, st. tuim tampimine puhtalt.
Küsimus enamasti rohkem selles, et kas midagi kukub ka või mitte. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2012 08:44:21 vasta tsitaadiga

mis värk nende fierydega on, miks nad äkki nii palju maksavad?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2012 09:30:42 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
mis värk nende fierydega on, miks nad äkki nii palju maksavad?


Enamus matte on kalliks läinud.

Üks Blizzardi töötaja ütles foorumis, et plaanitakse craftingu muutmist lähiajal. Aga midagi täpsemat ei öeldud. Selle peale asusid mõned kohe kokku ostma inventari ja teised hindu tõstma.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 22.11.2012 11:08:27 vasta tsitaadiga

olekski tegelikult aeg. see +6 random properties on ikkagi liiga random, et isegi mõelda näiteks "exalted grand" värkide craftimise peale. iga jupp vajab mitukümmend tuhhi pappi, aga 99% tõenäosus, et saad tavalise juustu, mida 5nv stack runiga igapäevaselt suvaliselt tondilt leiab. mingid statid võiksid siiski olla vähemalt osaliselt tagatud. selles suhtes on hellfire ringi idee hea, et vähemalt saab main stati garanteeritult (iseasi mis koguses) kätte.
ma sain erilise juustu hellfire ringi, aga munga ülesleveldamiseks algusest sobis tiptop, et mp10-ga vähemalt normalis vastastest üle sõita.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thepretend
HV vaatleja

liitunud: 14.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2012 15:40:12 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Thepretend kirjutas:
Kõik asjad läksid rmahi müüki, <b>piix</b> see mäng! icon_razz.gif


Kui palju on mänge, kus uninstalli tähistamiseks veel raha antakse? icon_lol.gif


Praegu ~60 euri juba kätte saadud, kuid enamus asju veel müüa.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KogerQ
HV vaatleja
KogerQ

liitunud: 11.06.2006




sõnum 23.11.2012 13:57:27 vasta tsitaadiga

Ise pelan nädalavahetusteti suht aktiivselt. Kes tahab koos teha mõned ringid siis tag KogerQ#1401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 17:37:27 vasta tsitaadiga

Bljaa, ma ei tea kas see on seotud kõrgema mpga või mis, kuid viimasel ajal enamus elitedel on kas waller või arcane küljes, eriti haige combo oli waller, jailer, frozen, arcane ja waller tundub kuidagi bugine olevat, pidevalt jääb sinna kinni, niiet ei saa isegi liikuda, tavaliselt on siis mingi molteni vend kah platsis
Ajab ikka keema küll, kui ajad hooga 3 elite packi kokku, et siis avastada et neil kõigil on waller küljes ja tavaliselt kõik ülejäänud rõvedused kah
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 20:10:18 vasta tsitaadiga

mis ajad 3 tükki kokku siis ? icon_lol.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 20:23:55 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
mis ajad 3 tükki kokku siis ? icon_lol.gif


Ei saa ka eriti pihta. 3-e packi on üleüldse juba raske leidagi, on ainult mõned kohad, kus garanteeritult vähemalt 3 packi ühe mapi peal on. Ei näe nagu mõtet tervet kaarti läbi joosta, et need kõik korraga ette võtta. Ikka üks kamp mättasse siis otsid järgmise, lööd selle maha jne.

Või on mingi mõte korraga taguma asuda? icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 20:42:28 vasta tsitaadiga

ww specialty, lihtsam edasi-tagasi saagida? icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 21:12:19 vasta tsitaadiga

Nu ma ei tea, Keep 2 korrus, 3 elited seal korraga on leida on tavaline, see kuradi vault act 2-s sama, aga jah, ww, lihtsam on kakelda massiga kui ühe elitega

viimati muutis thargun 23.11.2012 21:47:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adic
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 21:17:52 vasta tsitaadiga

Mul kipub damage reflection, molten mobe kõige tihedamalt viskama.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.11.2012 14:06:55 vasta tsitaadiga

Keegi täna õhtu poole übereid viitsib killida (MP6/7)? Endal 3 masinat ja teistel võiks sama palju olla. Kui saaks 5 inimest kokku, siis võib-olla saaks igaüks 2 sõrmust, ühe peaks ikka kokku saama:) DPS võiks olla umbes 100k ja elus võiks ka püsida:)
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 14:09:50 vasta tsitaadiga

mida võiks arendad? http://eu.battle.net/d3/en/profile/euph-2614/hero/11027789
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 14:30:25 vasta tsitaadiga

koiott,
Kui sa mp6-7 tahad teha siis dps võiks ikka 150k olla, muidu tambid neid seal igavesti, õhtul võiks vaadata küll, hetkel 4 masinat koos
thargun#2145
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.11.2012 14:49:54 vasta tsitaadiga

Mingi 120-140k peaks ära venitama, et HPd väga palju ei ohverda.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 24.11.2012 19:49:09 vasta tsitaadiga

http://www.microsoftstore.com/store/msstore/pd/Diablo-III-PC-Game/productID.245853100/categoryID.60911300/list.true
icon_biggrin.gif

edit: botterid juba puhta töö teinud

_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K.K
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2007




sõnum 25.11.2012 13:07:11 vasta tsitaadiga

http://eu.battle.net/d3/en/profile/KeegiKolmas-2686/hero/10134703

Keegi oskab öelda, mis järgmiseks ettevõtta?

Kindad on tegelikult uued, 275 str IK.

Ilma buffideta dmg mängus 108k.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2012 13:42:29 vasta tsitaadiga

vahetaks chesti, belti, IK chest näiteks, odavamad hakkavad 50millist, belt kas witching või IK, kuna sul LS puudu siis soovitan ik belti
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K.K
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2007




sõnum 25.11.2012 14:35:06 vasta tsitaadiga

Samas vaatasin, et kui vahetan armori, siis et saada samu statse peaks pea 400m välja käima ja beltil ca 100m...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 25.11.2012 15:24:21 vasta tsitaadiga

milleks nii palju vitality stackid? kui elus püsimisega probleeme siis stacki str ja aja dps üles võta lifesteal belt ja see armor passive asemel pane bloodthirst
_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K.K
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2007




sõnum 25.11.2012 16:52:47 vasta tsitaadiga

lazynator kirjutas:
milleks nii palju vitality stackid? kui elus püsimisega probleeme siis stacki str ja aja dps üles võta lifesteal belt ja see armor passive asemel pane bloodthirst


Kusjuures jah, see oli iidamast aadamast jäänud.

Viskasingi rubyde vastu ringi, nüüd str 2500 ja dmg 118K icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2012 19:55:51 vasta tsitaadiga

keegi teab täpselt kuidas parem müüa on, kas goldi või itemeid ?


Tahaks 300 mil ära müüa, aga kas goldi müües võtab blizz kuidagi tesitpidi seda rake, kui itemeid müües ?
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 213, 214, 215 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.