Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 175, 176, 177  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2012 22:58:30 vasta tsitaadiga

See Conspiracy Theory sari on ju täielik komöödia. Ja ma ei pea silmas teemasid, vaid saate teostust. Pidev edasi-tagasi tõmblemine, rahutu montaaž, lisaks veel kohutavalt robustne ja pinnapealne intervjueerimisstiil Ventura poolt - juba visuaalselt on seda saasta valus vaadata, hullem veel kui "24"... Viimane episood tundus pigem tellimustööna Icke'i nimi jäädavalt poriga üle valada. Selle asemel, et mees rahulikult ära kuulata, pannakse näpud kõrva ja karjutakse näkku: "It's all about money!" Irvitatakse veel näkku, käed rinnal risti ja siis oodatakse veel mingisugust dialoogi. Ma oleks samamoodi läpaka kinni löönud ja kõik p***e saatnud. Kummaline, et Icke üldse nõustus saates osalema - TruTV kuulub ju hiidsisalik Ted Turnerile...

Keegi ei tea ju, mis asi see elu tegelikult on, aga millegipärast ollakse täiesti veendunud, et Icke'i teooria on täielik jama. Oma silmaga pole näinud, tõendeid pole - järelikult pole olemas! Aga Jeesust usutakse edasi...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2012 23:37:01 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Oma silmaga pole näinud, tõendeid pole - järelikult pole olemas!

Minu mäletamist mööda Jesse ütles selgelt, et ta on avatud meelega ja soovis ilma keerutamata tõendeid oma väidetele. Kui neid pakkuda ei suudeta, siis minu arust millessegi edasi uskuda on tegu juba muinasjutuga. Tõestamiskoorem lasub alati väitjal.

Samas eks ta meelelahutus ole - 45min jooksul ei ole võimalik sellist teemat edasi anda, arvestades, et suur osa tõesti sellest ajast kulub neil seal kaameranurkade muutmise ja muu jura peale. Tänapäeva keskmisel teleriorjal on tähelepanuvõimet antud 2-3 min jagu, mil tuleb selle hoidmiseks ekraani "välgutada", et teleri eest ära ei mindaks. 2-3h pikkused tõsise arutlusega talkshow-d vaatajanumbreid enam sisse ei too.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2012 23:46:05 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Keegi ei tea ju, mis asi see elu tegelikult on, aga millegipärast ollakse täiesti veendunud, et Icke'i teooria on täielik jama. Oma silmaga pole näinud, tõendeid pole - järelikult pole olemas! Aga Jeesust usutakse edasi...


Selles märkuses on irooniat rohkem kui kuhjaga.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2012 00:08:22 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
dstar kirjutas:
Oma silmaga pole näinud, tõendeid pole - järelikult pole olemas!

Minu mäletamist mööda Jesse ütles selgelt, et ta on avatud meelega ja soovis ilma keerutamata tõendeid oma väidetele. Kui neid pakkuda ei suudeta, siis minu arust millessegi edasi uskuda on tegu juba muinasjutuga. Tõestamiskoorem lasub alati väitjal.


Pentagoni ja WTC7 kokkuvarisemise kohta pole siiani põhjapanevaid tõendeid, aga sellele vaatamata 9/11 vandenõuteooriat Ventura pooldab. Selle asemel, et Icke'i üle irvitada, võiks ta hoopis käsi südamele pannes ausalt tunnistada: "Tegelikult ma ei tea, mis toimub" ja ongi jutul lõpp.

Icke võib täiesti vabalt mööda laia maailma trollides pappi teenida ja rahvast lollitada, eks igaüks otsustab ise, keda uskuda või mitte. Tehku, mis tahab, aga ega ta seda raha hauda nagunii ei võta. Milleks siis selle jama peale üldse nii palju aega raisata? Mingi sügavam mõte võiks ju asjal ikka olla... Või on tegemist tõesti ühe lihtlabase psühhopaadiga?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2012 00:28:25 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Pentagoni ja WTC7 kokkuvarisemise kohta pole siiani põhjapanevaid tõendeid, aga sellele vaatamata 9/11 vandenõuteooriat Ventura pooldab.

Küll aga on põhjapanevaid tõendeid, et USA valitsusepoolne nn. ametlik konspiratsiooniteooria ei pea paika, kuid seda ei taheta ametlikul tasandil tunnistada. Ma arvan, et Jesse ja enamus seda nö. pooldabki, kuna nn. ametlik versioon on selge cover-up.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2012 00:55:19 vasta tsitaadiga

David Icke - The TRUTH about the MOON
Spoiler Spoiler Spoiler

The Moon Matrix - THE REPTILIAN'S "NET"
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2012 01:29:27 vasta tsitaadiga

Kuna David Icke'i kodulehekülg on hetkel maas, siis siin on Icke'i oma versioon Venturaga toimunud intervjuust lehekülje tõmmisena:

Spoiler Spoiler Spoiler


Link: http://www.davidicke.com/headlines/56029-jesse-ventura-pet-detective-a-must-read-

Ventura on jätnud siiani üsna positiivse mulje, aga pärast seda saadet ei saa teda küll enam tõsiselt võtta. Mees läheb tegema intervjuud eeltööd tegemata, tunnistades ülbelt, et ta pole lugenud Icke'i ühtegi raamatut. Endine Hollywoodi näitleja, WWF maadleja, Minnesota kuberner ja nüüd siis Ted Turneri tallalakkuja - selge pilt, mis mehega tegu... Äraostetud suli, muud midagi.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2012 02:39:41 vasta tsitaadiga

Selles osas oli ju Ventural õigus, et Icke küll pushib oma teooriaid aga ei võta mingit vastutust nende eest, sama kehtib ka AJ ja paljude teiste nn "truth movmenti" liikmete kohta. Järjest enam tundubki et kogu see asi taandub ikka ja jälle ainult rahale ja väga suurtele egodele.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2012 03:58:02 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Selles osas oli ju Ventural õigus, et Icke küll pushib oma teooriaid aga ei võta mingit vastutust nende eest, sama kehtib ka AJ ja paljude teiste nn "truth movmenti" liikmete kohta. Järjest enam tundubki et kogu see asi taandub ikka ja jälle ainult rahale ja väga suurtele egodele.
Alles nüüd tundub nii? AJ on päris palju pappi kokku ajanud igasugu lollikeste pealt kes teda reaalselt usuvad.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2012 11:26:31 vasta tsitaadiga

See kõik kõlab siin juba nagu mingi Inception... vandenõu sees on vandenõu mille sees on vandenõu ja isegi kaasvandenõulast ei või enam usaldada icon_lol.gif Ilge jama, lõpuks niimoodi ei teagi enam milline vandenõuteooria tõsi on.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 10.11.2012 11:50:37 vasta tsitaadiga

namstoop, see mis tegelt toimub on alati veidram kui teooria. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2012 23:00:20 vasta tsitaadiga

Solar System Shift
Spoiler Spoiler Spoiler


Glenn Becki "Agenda 21" vastased reklaamid.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2012 17:24:35 vasta tsitaadiga

SKG @ 21.11.2011 kirjutas:
Hah, uskumatu "ärimees" - Kevin Trudeau.
Spoiler Spoiler Spoiler

Vaadatke videot: http://www.kshb.com/dpp/news/local_news/investigations/undercover-investigation-questions-money-making-secrets-of-infamous-tv-pitchmans-global-club

:doublefacepalm:


edit:
Amatoorid ma ytlen.

Moment BBC film crew was held at gunpoint after trying to sneak into Nevada's Area 51 military base with UFO conspiracy theorists
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2216077/BBC-film-crew-held-gunpoint-trying-failing-sneak-U-S-Area-51-military-base.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2012 14:55:41 vasta tsitaadiga

Siiski...

tsitaat:
ründavad salapäraselt Nibirult pärit olendid selle aasta detsembris Maad, püüdes seda vallutada ja inimkonda hävitada.

http://www.postimees.ee/1039964/venemaal-tegutseb-nibiru-planeedi-tulnukate-eest-hoiatav-partei/

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2012 19:27:10 vasta tsitaadiga

The Guardian pani moned ajaloolised fotod yles RFK-st.
http://www.guardian.co.uk/world/gallery/2012/nov/14/assassination-robert-kennedy-pictures
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2012 21:24:47 vasta tsitaadiga


Link


viimati muutis MatchMaker 22.11.2012 20:43:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.11.2012 21:37:57 vasta tsitaadiga

"Completely destroys matter, creates antimatter" -> tüüp kas ei tea millest räägib või mõtles selle käigu pealt välja.
I call BS

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2012 23:32:19 vasta tsitaadiga

The Truth Will Not Be Televised

Neil peaks seal shows olema tasakaaluks mingi vähe kainemalt mõtlev tegelane, kes külaliste BS-i debunkiks. Väga ühte väravasse kisub see värk.
http://en.wikipedia.org/wiki/Confirmation_bias


edit:
LOL, ma pole kindel, kas BBC neid ausalt portreeris, aga koht, kus tüüp pani omal fooliumi mütsi alla (you can't be serious!), hakkasin ma küll kõva häälega naerma.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 18.11.2012 00:19:21 vasta tsitaadiga

Kuna 21. detsember ei ole enam kaugel siis oleks ehk aeg küsida, et mida ahvid sellel kuupäeval plaanivad teha? Ilmselt oleks aeg koos perega olemiseks. Ilmselgelt igav juba ei hakka.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.11.2012 00:52:33 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Kuna 21. detsember ei ole enam kaugel siis oleks ehk aeg küsida, et mida ahvid sellel kuupäeval plaanivad teha? Ilmselt oleks aeg koos perega olemiseks. Ilmselgelt igav juba ei hakka.

mis imepäev see veel on?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 01:01:09 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
destiny12 kirjutas:
Kuna 21. detsember ei ole enam kaugel siis oleks ehk aeg küsida, et mida ahvid sellel kuupäeval plaanivad teha? Ilmselt oleks aeg koos perega olemiseks. Ilmselgelt igav juba ei hakka.

mis imepäev see veel on?

icon_rolleyes.gif
tsitaat:
Toomapäev on eesti rahvakalendris ning laiemalt läänekiriku traditsioonidest mõjutatud piirkondades 21. detsember.
Eesti rahvakalendris märgib toomapäev jõuluaja algust. Toomapäeval on Eestis olnud kombeks jõulueelne suurpuhastus ja jõuluroogade tarbeks sea tapmine.
Lisaks on toomapäev märkinud viimast tähtpäeva aasta jooksul laenatud asjade tagastamiseks või muude aasta jooksul üles jäänud kohustuste täitmiseks.
Kuigi päev on nime saanud apostel Tooma järgi, võivad päevaga seotud kombed eesti rahvakalendris olla ristiusueelsed ja seotud pigem tihti toomapäeva lähedale jääva talvise pööripäevaga.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 01:02:20 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
destiny12 kirjutas:
Kuna 21. detsember ei ole enam kaugel siis oleks ehk aeg küsida, et mida ahvid sellel kuupäeval plaanivad teha? Ilmselt oleks aeg koos perega olemiseks. Ilmselgelt igav juba ei hakka.

mis imepäev see veel on?


reede thumbs_up.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 14:18:46 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
destiny12 kirjutas:
Kuna 21. detsember ei ole enam kaugel siis oleks ehk aeg küsida, et mida ahvid sellel kuupäeval plaanivad teha? Ilmselt oleks aeg koos perega olemiseks. Ilmselgelt igav juba ei hakka.

mis imepäev see veel on?

http://www.december212012.com/

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 18.11.2012 14:28:57 vasta tsitaadiga

Enamus tembeldab selle kuupäeva nö maailmalõpuks. Tegelikult on asi ju palju värvilisem! Ma usun pigem nö vaimse poole avardumisesse. See kuupäev on lihtsalt murdepunkt suure protsessi keskel. Eks kõigil on õigus omale arvamusele! thumbs_up.gif
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 14:31:24 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Enamus tembeldab selle kuupäeva nö maailmalõpuks. Tegelikult on asi ju palju värvilisem! Ma usun pigem nö vaimse poole avardumisesse. See kuupäev on lihtsalt murdepunkt suure protsessi keskel. Eks kõigil on õigus omale arvamusele! thumbs_up.gif

Pühapäevane päev ja F1 hakkab ka alles õhtul, mis seal ikka. Ehk siis seletad, mille põhjal see vaimse avardumise kuupäev täpselt välja on kalkuleeritud? Ja sarnaselt muude maailmalõpukuupäevadega - mis kellaajal see haripunkt aset võiks leida, ja millise ajatsooni järgi? Või on jälle tegu globaalselt roteeruva sündmusega, mis algab kuupäevarajal pihta ja liigub siis edasi lääne poole?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 18.11.2012 14:54:49 vasta tsitaadiga

Seda seletada on nüüd veidi keeruline. Kes tahab antud teemaga kursis olla siis internet on suur ja lai. Muidugi erinevaid teooriaid on metsikult ja kurat teab mis õige mis vale. Nagu ma olen korduvalt öelnud siis ma ei väida kindlalt, et midagi toimub.

Uurige youtube-st "Dark Rift" kohta informatsiooni ja planeetide reastumise kohta. Vaimse poole pealt tahan öelda seda, et selle protsessi käigus saavad piisaval tasandil olevad inimesed hingeliselt/vaimselt nö järgmisele tasandile. Mis on järgmine tasand? Seda on jällegi raske öelda, eks iga ühe jaoks on see erinev. Vaimne areng oleks justkui loogiline jätk, kuna sellise mõttemaailma juures pole inimkonnal pikka tulevikku.

E: Küsimusele, et mille järgi antud kuupäevad välja on kalkuleeritud vastaks sedasi. Ilmselt on kõige selle aluseks ikka maiade kalander. Viimastel aastatel on tehtud ka muidugi palju teisi avatusi. Kuna see teema on niivõrd laiahaardeline siis kõigele adekvaatset infot anda on ikka väga keeruline. Ma ei arva, et ma tean sellest teemast palju, kuid ma üritan ennast teemaga piisavalt kursis hoida. Enda jaoks vajalikul tasemel.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 15:28:10 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
destiny12 kirjutas:
Kuna 21. detsember ei ole enam kaugel siis oleks ehk aeg küsida, et mida ahvid sellel kuupäeval plaanivad teha? Ilmselt oleks aeg koos perega olemiseks. Ilmselgelt igav juba ei hakka.

mis imepäev see veel on?

See on viimane tööpäev enne jõulupuhkust icon_lol.gif
Siin teatud teemasid aegajalt sirvides jääb mulje, et psühhiaatriahaigla patsientidel on tänapäeval vaba ning piiramatu ligipääs internetile.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 18.11.2012 15:31:01 vasta tsitaadiga

Terror kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
destiny12 kirjutas:
Kuna 21. detsember ei ole enam kaugel siis oleks ehk aeg küsida, et mida ahvid sellel kuupäeval plaanivad teha? Ilmselt oleks aeg koos perega olemiseks. Ilmselgelt igav juba ei hakka.

mis imepäev see veel on?

See on viimane tööpäev enne jõulupuhkust icon_lol.gif
Siin teatud teemasid aegajalt sirvides jääb mulje, et psühhiaatriahaigla patsientidel on tänapäeval vaba ning piiramatu ligipääs internetile.


Ole mureta, ilmselt osadel ongi. icon_wink.gif

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 18.11.2012 15:33:28 vasta tsitaadiga

Kui mõne nurga alt kogu riigisüsteeme jms vaadelda siis tundubki, et kõik mis siin maa peal toimub on üks suur psühhiaatriahaigla. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 16:01:29 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Seda seletada on nüüd veidi keeruline. Kes tahab antud teemaga kursis olla siis internet on suur ja lai. Muidugi erinevaid teooriaid on metsikult ja kurat teab mis õige mis vale. Nagu ma olen korduvalt öelnud siis ma ei väida kindlalt, et midagi toimub. [..] Kuna see teema on niivõrd laiahaardeline siis kõigele adekvaatset infot anda on ikka väga keeruline.

Mul on natuke raske mõista seda, et kui keegi ei tea täpselt mis, miks ja kuna toimuma peaks, siis on ikkagi üsna korralik veendumus olemas, et küll midagi ikka toimub. Aga see selleks, kuna internet on lai, ja ma ilmselgelt ei oska valida milline konkureerivatest ettekujutustest on "konsensusele" kõige lähemal, siis kõsin mõned täiendavad küsimused.
tsitaat:
Uurige youtube-st "Dark Rift" kohta informatsiooni ja planeetide reastumise kohta.

Dark Rift tundub olevat nimetus maast umbes 300 valgusaasta kaugusel oleva tähtedevahelise tolmu pilvede kohta. Mis nendega siis täpsemalt on?
Vaatasin planeetide reastumise ka üle, ja 21. detsembril 2012 mingit reastumisele isegi sarnanevat olukorda paraku ei ole. Ehk täpsustad, mida sa selle all mõtled?
Spoiler Spoiler Spoiler

tsitaat:
Vaimse poole pealt tahan öelda seda, et selle protsessi käigus saavad piisaval tasandil olevad inimesed hingeliselt/vaimselt nö järgmisele tasandile. [..] Ma ei arva, et ma tean sellest teemast palju, kuid ma üritan ennast teemaga piisavalt kursis hoida. Enda jaoks vajalikul tasemel.

Neid kahte lauset koos vaadates tekib küsimus, et kas sina oled siis eeldatavalt piisaval tasandil, et 5 nädala pärast järgmisele tasandile liikuda? Et kas võib peale seda küsida täiendavat kommentaari nii-öelda asjas sees olevalt inimeselt?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 18.11.2012 16:11:51 vasta tsitaadiga

Mina pole paraku piisavalt pädev inimene seda seletama, kuid antud video peaks ehk midagi seletama.

Spoiler Spoiler Spoiler


Antud lauses ma ei ole öelnud ju, et mina olen kindalt vastaval tasandil. Võibolla ei olegi mingeid tasandeid, kurat teab...AGA. Viimase aasta jooksul on mu mõttemaailm üpris palju muutnud ja see on andud hoogu juurde uskumustele.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 18.11.2012 19:15:24 vasta tsitaadiga

... scientists believe...

Kes on need müstilised "teadlased"
Kosmose osas usun NASA inimesi natukene rohkem kui inimesi, kes kirjutavad maailmalõputeemalisi raamatuid ja neid siis History channeli kaudu promovad.
http://www.nasa.gov/topics/earth/features/2012.html

Tasub veel vaadata "Ancient aliens debunked" videot. http://www.youtube.com/watch?v=j9w-i5oZqaQ
Umbes 3h pikk aga aitab mõista kuidas genereeritakse valeandmete põhjal lugusid ja siis neid üksteisele viidates üritatakse midagi olematut tõestada.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 19:41:41 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 16.01.2016 14:49:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.11.2012 19:44:22 vasta tsitaadiga

nesta kirjutas:
ise ootan sellest päevast total blackout'i, siis jäävad vähemalt jõulud olemata ja saab mõneks ajaks arvutist eemale thumbs_up.gif

tore, et suudad nii laialt mõelda.
kusagi soojal maal oleks ehk veel kuidagi kama2 algul, aga eestis jäätuvad pooled ära.
üks päev ei tee midagi, nädal oleks juba suht karm

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 19:50:51 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 16.01.2016 14:49:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2012 03:37:35 vasta tsitaadiga

link :: The Doomsday List

...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 21.11.2012 12:37:33 vasta tsitaadiga

Kunagi aeg-ajalt külastasin sellist lehte nagu Divinecosmos.com kus David Wilcock rääkis eliidi peatsest massivahistamistest, inside tehingutest, meeletutest kullahunnikutest ja iidsetest kokulepetest. Päris huvitav oli. Kuna loomulikult midagi ei ole juhtunud, siis on naljakas lugeda, kuidas tüüp räägib "overwhelming evidence" ning järjest sürrimatest peidetud tehnoloogiatest ja tulnukatest. icon_smile.gif

Päris huvitav oli: Financial Tyrrany http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/1023-financial-tyranny

Nüüd on asi täiesti ulmeks ära läinud: http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/1090-disclosurecamelot

Kusjuures tundub, et vennal on kõvasti järgijaid, kes kõik usuvad, et tuleb "quantum awakening" ja kiidavad kõike väljaõeldut.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2012 20:42:10 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 02:59:09 vasta tsitaadiga

3. hooaeg on naeruväärseks ära keeratud.
22. novembri puhul oleks võinud teadagi mida kajastada.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 03:16:00 vasta tsitaadiga

Kennedyst on nad juba loo teinud. Saate mõte ongi tutvustada vandenõuteooriaid meelelahutuslikul viisil, ükskõik kui naeruväärsed need ka siis pole. Arvestades et iga teooria kohta on ilmselt suur hulk inimese kes nendesse ka usuvad. Aga muidu võttis ta loo minumeelest üsna mõistlikult kokku,.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 03:16:46 vasta tsitaadiga

Terve see saade on naeruväärne icon_biggrin.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 03:28:33 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Kennedyst on nad juba loo teinud. Saate mõte ongi tutvustada vandenõuteooriaid meelelahutuslikul viisil, ükskõik kui naeruväärsed need ka siis pole. Arvestades et iga teooria kohta on ilmselt suur hulk inimese kes nendesse ka usuvad. Aga muidu võttis ta loo minumeelest üsna mõistlikult kokku,.

JFK on nii lai teema, et sellest annaks mitmeid saateid teha kui detailidesse laskuda, milledest enamusel aimugi pole.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 12:26:22 vasta tsitaadiga

mis seis selle bin ladeniga siis on? nagu ma aru saan mingeid tõendeid tema surmast tegelikult pole. või on?
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 12:32:24 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
mis seis selle bin ladeniga siis on? nagu ma aru saan mingeid tõendeid tema surmast tegelikult pole. või on?


no mis küsimus see üldse on. Ammu teada ju et


Link


icon_lol.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 12:39:00 vasta tsitaadiga

kuna siin teemas on ilmselgelt haritumad inimesed igas vandenõu teoorias, siis sellest ka küsimus, mis suunatud oma ala spetsialistidele
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 14:16:53 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
mis seis selle bin ladeniga siis on? nagu ma aru saan mingeid tõendeid tema surmast tegelikult pole. või on?

Ytleme nii, et tema surmast on paremaid toendeid enne 2011 kevadet.


edit:
Tegin kunagi sellise posti: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6456908#6456908
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 14:19:45 vasta tsitaadiga

SKG, thumbs_up.gif
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2012 21:23:13 vasta tsitaadiga

link :: Report: U.S. Planned On Blowing Up Moon With Nuke During Cold War In 1950s

During the height of the Cold War, U.S. officials debated whether to detonate nuclear bomb on the moon in order to send a message to the Soviet Union, the Asian News International reports.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 00:06:08 vasta tsitaadiga

Judge temporarily saves teenage girl facing suspension for refusing to wear RFID tag in school
http://thenextweb.com/insider/2012/11/23/judge-temporarily-saves-teenage-girl-facing-suspension-for-refusing-to-wear-rfid-tag-in-school/

Termin voting cattle on selles kontekstis päris tabav.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.11.2012 09:51:11 vasta tsitaadiga

"Blow up the Moon" vs "Blow up a nuke on the Moon" on kaks päris erinevat asja muideks. Pesueht klikikorjamise pealkiri ning ega sisu ka just eriliselt parem pole.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 175, 176, 177  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.