|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mida arvad sina EV kaitseväe ajateenistusest? |
| Kokkuvõttes oli kasulik/huvitav aeg |
|
38% |
[ 171 ] |
| Kokkuvõttes oli mõttetu ja kahetsen |
|
13% |
[ 62 ] |
| Pole läbinud ajateenistust |
|
47% |
[ 212 ] |
|
| hääli kokku : 445 |
|
| autor |
|
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
28.10.2012 12:57:03
|
|
|
Kui kaugel väliköök meist oli, seda ei oska öelda, aga väliköök oli lasketiiru alguses.
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
28.10.2012 13:00:15
|
|
|
Ma ei ole Kupist ja ei tea, kus seal need lasketiirud on. Point on selles, et kolmnurklaagrist ära liikuda ei tohi, kui Te seda tegite, siis
1) Teile õpetati asja olemust valesti
2) Ei olnud kolmnurklaagriga tegu
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
28.10.2012 13:06:45
|
|
|
Tegu oli kolmnurklaariga, sest see oli ainuke kord mul kui telgis ei ööbinud.
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
28.10.2012 13:13:58
|
|
|
| Huvitav.. meil oli esimene kord 2 ööd niisama telkmantlite all ööbimine ning valve oli ööläbi väljas laagris - s.t. kolmnurklaager see polnud, pigem esimene sissejuhatus metsaellu.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
28.10.2012 13:22:17
|
|
|
Esimesed metsalaagrid olid meil kohe telgis, küll ahjuga, aga tuld ei tohtinud teha. Jube jama oli ikkagi, kuna öösiti pidevalt sadas, telgipõhi ujus mõnusalt.
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
28.10.2012 16:59:17
|
|
|
| Esimene öö metsas oli bibi all ja äikesetormi saatel. Telgid saime alles peale SBK lõppu.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.11.2012 10:31:59
|
|
|
Hmm, tehnikat ja relvastust neil ju jagub, ning on ka kaasaegsem kui meil, arvuliselt jäävad ilmselt alla. Ajateenistuse ajal sai käidud Lätis lähetusel, iseseisvuspäeva paraadil.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
08.11.2012 21:10:43
|
|
|
Mis seal metsas ikka mütata, vaenalne tuleb ja teeb õhust 1:0
Anyway, ma ei usu, et me tulnukate tehnoloogiale vastu saame
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
08.11.2012 21:15:14
|
|
|
salatoimik, hakkavad nad jee metsast lennukitega inimesi välja ajama.
Pealegi, tuletan meelde, et NATO riikidel on kiirreageerimisüksused plus väga mõnus lennukipark.
Mis te loodate, et keegi tuleb teie kodu kaitsma, kui te ise seda teha ei taha?
viimati muutis Leinö 08.11.2012 21:16:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
08.11.2012 21:15:52
|
|
|
Muidugi ei hakka, nii kaua kuni eestlane metsas roomab, vallutab vaenlane linna ära
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
08.11.2012 21:21:03
|
|
|
salatoimik, aga mis sa nende vallutatud linnadega peale hakkad, kui vastupanu osutav rahvas on metsas?
Linnades viibivad üksused on väga lihtne sihtmärk näiteks õhuväele.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
08.11.2012 22:44:46
|
|
|
no heino hüppab oma toolil ja lööb käsi kokku selle uudise peale...
samas ma ei usu et lähima 5-e isegi lähima 10 aasta jooksul kohustuslik ajateenistus ära kaoks...
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
09.11.2012 01:10:15
|
|
|
...
viimati muutis number 28.05.2013 10:13:15, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
09.11.2012 01:12:26
|
|
|
| dpz kirjutas: |
| Leinö kirjutas: |
salatoimik, aga mis sa nende vallutatud linnadega peale hakkad, kui vastupanu osutav rahvas on metsas?
Linnades viibivad üksused on väga lihtne sihtmärk näiteks õhuväele. |
Kuidas nad sinna saavad?
iPodi põlvkond on metsa ainult kaugelt näinud ja ei julge nemad sinna minna.
|
Selleks ajateenistus ongi, et harjud metsaeluga ära.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.11.2012 11:32:32
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| salatoimik, aga mis sa nende vallutatud linnadega peale hakkad, kui vastupanu osutav rahvas on metsas? |
Kolid kogu perega metsa elama?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
09.11.2012 11:37:56
|
|
|
| Ho Ho, tahad linna jääda?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.11.2012 11:43:17
|
|
|
Point oli pigem selles, et noil metsameestel ei jätku vastupanutahet just eriti kauaks kui omaksed vahi alla võetakse või miskit hullemat nendega ette võetakse.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
09.11.2012 12:14:27
|
|
|
| Ho Ho, Tartu on maailma mõistes ka päris mets. Mis sa seal teed? Big Apple ootab!
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
09.11.2012 14:03:39
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Point oli pigem selles, et noil metsameestel ei jätku vastupanutahet just eriti kauaks kui omaksed vahi alla võetakse või miskit hullemat nendega ette võetakse. |
Kurb on lugeda, kui vähe ollakse kursis oma kodumaa lähiajalooga.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MONGO
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2008
|
09.11.2012 15:16:14
|
|
|
Paistab, et ajateenistuse vastased on vastavalt levinud arusaamale tõesti tainad, kes vaenuliku väe sissemarsil seda ainult tervitaksid
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
09.11.2012 15:23:16
|
|
|
...
viimati muutis number 28.05.2013 10:13:22, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.11.2012 15:37:08
|
|
|
| dpz kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| Point oli pigem selles, et noil metsameestel ei jätku vastupanutahet just eriti kauaks kui omaksed vahi alla võetakse või miskit hullemat nendega ette võetakse. |
Midagi hullemat oli juba olemas.
Siber.
Või oleks sa rõõmuga esimeste seas loomavagunisse roninud? |
Just seda silmas pidasingi. Kui on oht, et omaksed teisaldatakse kui paljud siis haaravad relva järgi kui riik juba niigi võõrvõimu kontrolli all?
Siin teemas võivad hõisata mida iganes, reaalsus on midagi erinevat.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
09.11.2012 16:32:49
|
|
|
Ei noh seda muidugi, et Eesti kaitsejõud suudaksid ainult sissisõda pidada. (Kahju, et ma Molotovi kokteili ei saanud Sirgalas proovida, teisel kompaniil polnud inherentselt mitte midagi teha ning siis võeti relvalao muuseumieksponaadid ja seesamune kokteil välja )
Aga tugev (juba eelnevalt läbikäidud) point on see ikka, et miks peaks NATO liitlasväed appi tõttama riigile, mis iseennast kaitsta ei taha. Eesti eelis on suur reserv...
Vabatahtlik ajateenistus päädiks kesise reservinumbriga. Mees, kes pole kunagi militaariaga kokku puutunud, ei oskaks kunagi kõrvaltvaatajana öelda, kas talle selline asi meeldiks või mitte (siit teemast peegeldub nii mõnegi ebaadekvaatne hinnang suurele pildile ning peidetakse end "patsifismi" taha, nagu potentsiaalset vaenlast peaks see kottima). Minu kutsel leidus päris mitu konkreetset ajateenistuse vastast. Mõned küll valetasid end KAKi, aga tagantjärele mõeldes oli tegu meestega, kes tsiviilelus hakkama ei saaks... Reservi minnes ei kuulnud küll kellegi suust, kui mõttetu on ajateenistus riigikaitsele.
Tra see 8 või 11 kuud pole teab mis pikk aeg, et elu peaks seisma jääma (nõukaajal 2-4a, tsaariajal 25a, standardid vähe pehmod tänsel päeval). Põhiline printsiip on see, et mida varem läbida, seda kergem on endal. 19aastastel üldiselt puuduvad finantsilised ja perekondlikud kohustused. Kui ise ei teadnud sellega arvestada, siis noh... sitt päev.
_________________ assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree'' |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
09.11.2012 16:37:12
|
|
|
Tana juhtusin just sellise pildi otsa:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
09.11.2012 23:17:48
|
|
|
Teen nö staatuseuuenduse Kuperjanovi JP-st (põhikutse), ning esimese kuu peale võib täitsa rahul olla. Tulin vabatahtlikult ning samuti oma rühmast veel kümmekond meest, väga kaitseväe vastaseid meil siin 30-st 2-3 tükki. Pole asi midagi hullu, tuleb rutiiniga harjuda ja saab hakkama. Aeg läheb ka üsnagi kiiresti, kui olla seltsiv, avatud meelega ning huumorit teha. Kuperjanov ftw
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
11.11.2012 11:07:03
|
|
|
veidi üle kuu aja nüüd "kinni istunud" ikka see huinjaa ei meeldi, pole see kohustuslik kinnitoppimine õige asi.
siiani kõik testid, laskmised orienteerumised jms arvestatud/positiivsed olnud ja järgmine nv linnaluba, mis on udupeen.
kunagi sai mõeldud, et laskmine on äge, aga tiirus passimine on elu mõttetu.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
11.11.2012 11:20:59
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
Teen nö staatuseuuenduse Kuperjanovi JP-st (põhikutse), ning esimese kuu peale võib täitsa rahul olla. Tulin vabatahtlikult ning samuti oma rühmast veel kümmekond meest, väga kaitseväe vastaseid meil siin 30-st 2-3 tükki. Pole asi midagi hullu, tuleb rutiiniga harjuda ja saab hakkama. Aeg läheb ka üsnagi kiiresti, kui olla seltsiv, avatud meelega ning huumorit teha. Kuperjanov ftw  |
Mul on mõndade sõbrannade poisid kupis, Ruslani ja Steni tead?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
11.11.2012 11:35:31
|
|
|
| miq1988 kirjutas: |
veidi üle kuu aja nüüd "kinni istunud" ikka see huinjaa ei meeldi, pole see kohustuslik kinnitoppimine õige asi.
siiani kõik testid, laskmised orienteerumised jms arvestatud/positiivsed olnud ja järgmine nv linnaluba, mis on udupeen.
kunagi sai mõeldud, et laskmine on äge, aga tiirus passimine on elu mõttetu. |
Eks ta nii kipub olema jah, endal läheb 5-es kuu ja pole siiani Kaitseväes peale lubade saamise midagi positiivset leidnud... Aga mis teha, tuleb üle elada see kohustuslik väeteenistus.
Jõudu ja jaksu kõikidele ajateenijatele
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.11.2012 11:37:56
|
|
|
Kuda te nii äpud saate olla... meil olid küll tagurpidi antsud koos... need kellele alguses meeldis ja kes arvasid, et edasi jäävad üleajateenijateks muutusid lõpus pohuistideks ja olid pigem negatiivselt meelestatud ja need kes esimese poole teenistusest olid pohuistid ning negatiivselt meelestatud on nüüdseks juba 4-5 korda iraagis-afganistaanis-somaalias käinud
Mina piirdusin 2 aastase üleajateenimisega.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
11.11.2012 11:44:52
|
|
|
Eks ta ole jah, inimesed erinevad. Need kellel erilist elu/eesmärke enne kaitseväge polnud istuvad sealt nautides seda.
Mis Iraaki/Afgaani jne kohtadesse puutub, sealt ei tule enam tagasi normaalse närvikavaga inimesed Isiklikult olen 2 tegelasega kokku puutunud, nagu ketikoerad. Rahulikud ei oskagi olla.Eks see ka individuaalne muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.11.2012 11:46:58
|
|
|
| tsitaat: |
Isiklikult olen 2 tegelasega kokku puutunud, nagu ketikoerad
|
Eks see olene ka sellest millised nad enne on olnud. Muututakse mõlemas suunas.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
11.11.2012 12:10:50
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
Kuda te nii äpud saate olla... meil olid küll tagurpidi antsud koos... need kellele alguses meeldis ja kes arvasid, et edasi jäävad üleajateenijateks muutusid lõpus pohuistideks ja olid pigem negatiivselt meelestatud ja need kes esimese poole teenistusest olid pohuistid ning negatiivselt meelestatud on nüüdseks juba 4-5 korda iraagis-afganistaanis-somaalias käinud
Mina piirdusin 2 aastase üleajateenimisega. |
Seleta mulle kuidas ma siis ÄPU olen, kui mulle ei meeldi niisama tiksuda seal kaitseväes? Samal ajal, mis ma niisama lolli mängin seal võiksin ma käia tööl ja lõpetada ära ülikooli, mis pooleli jäi.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.11.2012 12:12:37
|
|
|
Olge olukorrast üle. 8-11 kuud koguaeg korrutades kui mõttetu kõik on, see teeb asja vaid enda jaoks raskeks ning saatusekaaslastel on ka tihtipeale sellistest lõpuks kopp ees.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
11.11.2012 12:16:30
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Olge olukorrast üle. 8-11 kuud koguaeg korrutades kui mõttetu kõik on, see teeb asja vaid enda jaoks raskeks ning saatusekaaslastel on ka tihtipeale sellistest lõpuks kopp ees. |
Aga kust sa võtad seda, et ma kaitseväes koguaeg korrutan kui mõttetu see on? Ma üritangi võtta sellest sitast kõike, mis annab. Teen trenni, loen jne. Kaitseväes teen kõik asjad korralikult ära, olen vabatahtlik ja mida kõike veel.
See, et mulle ei meeldi seal tiksuda ei tee veel minust ÄPU-t, nii et järgmine kord kui hülgemöla ajama tuled vali ikka veits sõnu.
Peace
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.11.2012 12:20:31
|
|
|
Peace jah... aga esimese asjana tuled siia teemasse ju kirjutama kui mõttetu pask kõik kaitseväes on
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
11.11.2012 12:25:16
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
Peace jah... aga esimese asjana tuled siia teemasse ju kirjutama kui mõttetu piix kõik kaitseväes on  |
Ja kui ma foorumis seda kirjutan, siis pean ma ilmtingimata seda ka kaitseväes tegema?
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.11.2012 12:31:46
|
|
|
Ei pea. Ei pea midagi tegema.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
11.11.2012 14:10:48
|
|
|
Afgaani teemast.. mu sõber läheb ka homme teist korda sinna. teda ei muutnud küll see kuidagi, sama tont ikka üldse mingi müüt see, et keskid "ketikoerad" olid , olid vist enne juba...
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.11.2012 14:14:57
|
|
|
Meil oli NAK'is üks paar korda iraagis käinud tüüp... no see oli küll ennast kuskile maha jätnud, pidevalt läks närvi mingi nalja peale ja oli üleüldse "asjas liiga palju sees"... oli mingi paiknemislaager, siis sattusin temaga paaris olema... vahtis koguaeg oma laskesektorit ja kui nägi, et ma ei ole sama tõsidusega asja juures, pomises midagi vaenlasest... ei tea, kummaline tüüp oli...
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
11.11.2012 15:48:48
|
|
|
Äkki see mees teadis, et kui päris kuulid hakkavad pea kohal vihisema, siis ei saa relv puusal sihtimata ja kaitseriivis "lask-lask" kisada, nagu mõnedel ajateenijatel kombeks
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
11.11.2012 15:50:37
|
|
|
Meil oli nii mingis laagris, et lõunasöögi kord hakkas kätte jõudma ja pidime formeerima ringkaitse. Tund aega söögiteoks aega paari peale ehk pool tundi ühele, pool tundi teisele. Seda küll välja ei öeldud, aga kui lipnik ringi töllerdas, siis üks partneritest pidi alati laskesektori suunas katma.
Mul oli toona selline huvitav lahingupartner nimega Terentjev. Täiesti joobakas vend oli. Kuulipildurite erialaõppel olime ühes rühmas ning juba toona pidime käsipidi üksteisele tappa andma. Mul viskas toona kopsu üle maksa, kui vana tuli ja pasandas minu korda tehtud WC-poti ära ja ei suvatsenud isegi vett peale lasta. Õnneks toona löömaks päris ei läinud.
Juhtus siis see, et peale erialaõpet saime kokku pärisrühmadesse ja ta oli mu lahingpartner. Eks esialgu võttis ikka hinge pahaseks küll, aga mis teha. No ja kui see imeline toidutegemise kord kätte jõudis, siis vana oli kadunud kusagile. 45 minti passisin võsa all ja ootasin, et millal ta nüüd tuleb, kui lõpuks avastasin, et tüüp on 100m eemal teise Ruslaniga söömas. Kumbki ei katnud laskesuunda, vaid kokkasid endale praekonserve teha. Lõugasin niimoodi üle terve metsa tüübile, et lipnik tõttas kohale. Saatis minu ettepostile valvesse ning peale seda oli terve metsaalune kisa täis. Ilmselt tüüp pandi kätekõverdusi ja muud säärast tegema.
Aga nende Vorontsovide, Rakovite ja Terentjevitega oli pidevalt probleeme.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.11.2012 15:55:26
|
|
|
Eks ajateenistuses lendas neid kuule nii mõnelgi korral üle pea, korraliku klõbinaga
See mees teadis ilmselt nii mõndagi rohkem kui enamus meie seersantidest-nooremveeblitest instruktoreid... aga koguaeg selline kibestunud "sõjard" olla igas tegemises pole küll nüüd mingi normaalne isik.
| tsitaat: |
Aga nende Vorontsovide, Rakovite ja Terentjevitega oli pidevalt probleeme.
|
+ Tsernogodrujevite, Baranovite, Jekimovite ja muude sarnaste "poegadega"... Meil oli vahva tegelane nimega Kapitan... julm bõkk (käis poksivõistlustel jne koguaeg), aga mingi hetk hakkas vaid jala väliskülgede peal liikuma ning iga asja peale nuttu tegema... lõpuks lasti koju ära
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
11.11.2012 17:17:32
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| pohmakas, kirjutas: |
Teen nö staatuseuuenduse Kuperjanovi JP-st (põhikutse), ning esimese kuu peale võib täitsa rahul olla. Tulin vabatahtlikult ning samuti oma rühmast veel kümmekond meest, väga kaitseväe vastaseid meil siin 30-st 2-3 tükki. Pole asi midagi hullu, tuleb rutiiniga harjuda ja saab hakkama. Aeg läheb ka üsnagi kiiresti, kui olla seltsiv, avatud meelega ning huumorit teha. Kuperjanov ftw  |
Mul on mõndade sõbrannade poisid kupis, Ruslani ja Steni tead?  |
ei tea neid, ilmselt mõnes teises kompaniis
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
11.11.2012 20:13:24
|
|
|
Meie patis oli ka igasuguseid, oli neid kes missil ära keeranud aga oli ka täiesti keeramata isikuid kaadris..
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
14.11.2012 12:40:55
|
|
|
Pole küll väga sobivasse teemasse aga ikkagi
http://afganistan.postimees.ee/1040328/prokuror-kusis-usa-soduri-surmamoistmise-voimalust/
lugesin ka just afgaani sõjast ühte raamatut(koju jõuan lisan nime ka), kus käib pidev rõhutamine et näiteks kui sõdur on näinud oma kõrval teist tüüpi tükkideks lendamas, siis peab ta olema pideva psühholoogi jälgimise all. Ehk on ülal tegemist sõduriga, kes nägi miskit sellist pealt, ja sõitis katus ära...
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|