Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 42, 43, 44  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 21:18:43 vasta tsitaadiga

Allikas - http://www.waze.com/forum/viewtopic.php?f=18&t=31015&sid=d65e29173b53ef48b5f65b7578d60785

The gas-prices feature has now been enabled in these countries:
Hungary
Germany
Lithuania
Russia
Finland
New-Zealand
Estonia
Cyprus

https://world.waze.com/forum/viewtopic.php?f=260&t=21772&start=60#p281924
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 21:25:26 vasta tsitaadiga

vaid tankla alal saab hinda uuendada.
Homme testin ära

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 22:01:10 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
vaid tankla alal saab hinda uuendada.
Homme testin ära


Testsin Läänemaal. Toimib nagu lubatud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 05.11.2012 23:51:12 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Vahur kirjutas:
ranel kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Maja numbrid puuduvad.
waze ei tunnista üldse majanumbreid? icon_eek.gif
Neid, mis kaardil olemas, neid tunnistab. Hetkel majanumbreid lisada/muuta/kustutada ei saa, sest vana kaardi editor pandi kinni ja uues seda võimalust pole. Pidi kunagi tulema, aga millal ei tea.

+ teatud megaeditorid ei pea neid vajalikus ja ei viitsi neid kaardile kanda. icon_neutral.gif


Viimase WME uuendusega on majanubrite lisamine võimaldatud. Head pealehakkamist!

_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 06.11.2012 08:16:00 vasta tsitaadiga

Kuidas neid majanumbreid lisatakse? Enne tuleb objekt maha joonistada või kuidas? Niisama ma küll kuskile maja nr panna ei saa...
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 06.11.2012 09:57:40 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Kuidas neid majanumbreid lisatakse? Enne tuleb objekt maha joonistada või kuidas? Niisama ma küll kuskile maja nr panna ei saa...

Klikid tee peale ja vasakule ilmub üks lisasakk, kus paned teelõigule jäävad majade numbrid vasakule ja paremale.
Oleks võinud WAze'i FAQi ka külastada ju http://www.waze.com/wiki/index.php/Map_Editor_Interface_and_Controls#House_Numbers_Tab

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2012 10:04:34 vasta tsitaadiga

Proovisin ka hommikul seda tanklate asja. Tundus töötavat küll icon_smile.gif

Majanumbrite asi on vist veidi läbimõtlemata. Kui mul on rohkem kui kaks maja teelõigul? Või kui need kaks maja mis ainult lisada saab, asuvad teelõigu alguses, siis kust kaart teab seda ja võib mu ikka teisse kohta juhatada hoopis.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 06.11.2012 10:57:00 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:

Majanumbrite asi on vist veidi läbimõtlemata. Kui mul on rohkem kui kaks maja teelõigul? Või kui need kaks maja mis ainult lisada saab, asuvad teelõigu alguses, siis kust kaart teab seda ja võib mu ikka teisse kohta juhatada hoopis.

ega ta nii teise kohta ikka juhata, et teises linna otsas oled. Kui teelõigul on rohkem kui kaks maja, siis ta jagab need majad sellele teelõigule lihtsalt ära, sest sina paned selle lõigu majade algus- ja lõppnumbrid

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2012 10:59:26 vasta tsitaadiga

Loen ja imestan: kas siis majaseinte pealt numbrite jälgimine on tänapäeval nii keeruline. Teada on ju, et numbrid suurenevad väljuval suunal ning ühel pool on paaris ning teisel pool paaritud numbrid. Kuidas te nii abituks muutute?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2012 11:31:08 vasta tsitaadiga

ksl kirjutas:
Vahur kirjutas:

Majanumbrite asi on vist veidi läbimõtlemata. Kui mul on rohkem kui kaks maja teelõigul? Või kui need kaks maja mis ainult lisada saab, asuvad teelõigu alguses, siis kust kaart teab seda ja võib mu ikka teisse kohta juhatada hoopis.

ega ta nii teise kohta ikka juhata, et teises linna otsas oled. Kui teelõigul on rohkem kui kaks maja, siis ta jagab need majad sellele teelõigule lihtsalt ära, sest sina paned selle lõigu majade algus- ja lõppnumbrid


Just, jaotatakse lihtsalt võrdseteks osadeks lõik. Kui tee on 1000m pikk ja maju on seal 1-10, siis iga 100m tagant on 1 maja. Igati lihtne, võrreldes vana cartouche editor-iga kus iga maja üks haaval pidi lisama.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2012 11:54:58 vasta tsitaadiga

Aa, okei, lugesin küll, aga ei pannud tähele seda.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.11.2012 13:07:58 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Loen ja imestan: kas siis majaseinte pealt numbrite jälgimine on tänapäeval nii keeruline. Teada on ju, et numbrid suurenevad väljuval suunal ning ühel pool on paaris ning teisel pool paaritud numbrid. Kuidas te nii abituks muutute?


Kusjuures asi pole igal pool nii lihtne. Mõnes kohas ongi nii, et ühel pool teed on nr 3 ja teisel pool nr 168. Mingi tänav Tartus oli ennemuiste selline, kus numbrid olid pandud vist selle järgi, mida majaomanik omale meelepäraseks pidas.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2012 14:58:32 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Loen ja imestan: kas siis majaseinte pealt numbrite jälgimine on tänapäeval nii keeruline. Teada on ju, et numbrid suurenevad väljuval suunal ning ühel pool on paaris ning teisel pool paaritud numbrid. Kuidas te nii abituks muutute?

Teil seal tallinnas on jah vast iga maja peal number (muidu teeb kapo trahvi). Meil leidub tänavaid, kus vaid 1-l majal kuskil keset tänavat on number peal.

Ning paar tänavat on näiteks sellised, kus jooksevad 2,4,6,8 jne ning ühel hetkel on sealt jorust mingi 5 numbrit vahelt ära ja siis jookseb edasi. Mis sellest, et majad kõrvuti asuvad.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 06.11.2012 21:20:24 vasta tsitaadiga

Maaameti aadressiandmete kaart näitab üldjuhul ära, kus need numbrid asuvad. Osad on lihtsalt krundid, siis mõni maja on kuskil kaugel võsa taga ja elektrikilpidel on ka oma number.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 07.11.2012 07:40:34 vasta tsitaadiga

huvitav, kas Waze ei saaks koostööd teha mõne kaardirakenduse arendajaga (regio?), et oma "põhjad" sealt saada (majanumbrite ja tänavatega jms) ning sel juhul juba oluliselt täpsem olla?
Samas, kui Regio (vmt) teeks ka App'i, millel saaks ummikuid märkida, politseid jms tilulilu, siis eestlaste seas oleks see üsna popp värk.

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2012 10:18:49 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Loen ja imestan: kas siis majaseinte pealt numbrite jälgimine on tänapäeval nii keeruline. Teada on ju, et numbrid suurenevad väljuval suunal ning ühel pool on paaris ning teisel pool paaritud numbrid. Kuidas te nii abituks muutute?

... ei ole see kindlasti mitte nii must ja valge, võtaks näiteks nõukaaegsete paneelmajade priirkonnad, kus on mingi suht-koht kaootilise plaani järgi neid nii ühte kui ka teispidi kombineeritud ja kui oled numbri järgi naabermaja kõrval, ei tähenda see alati sugugi seda, et sa autoga sealt kõrvalmaja juurde pääsed jne. neid näiteid võib tuua ridamisi veel ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 07.11.2012 11:53:06 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
huvitav, kas Waze ei saaks koostööd teha mõne kaardirakenduse arendajaga (regio?), et oma "põhjad" sealt saada (majanumbrite ja tänavatega jms) ning sel juhul juba oluliselt täpsem olla?

Saaks kindlasti, kuid see ei tasuks end vist majanduslikult ära ja minu meelest ei ole mõistlik. Arvan, et küll need majanumbrid ka Waze's paranevad, kui kasutajaid juurde tuleb.

-KRANTS- kirjutas:

Samas, kui Regio (vmt) teeks ka App'i, millel saaks ummikuid märkida, politseid jms tilulilu, siis eestlaste seas oleks see üsna popp värk.

Aga kui välismaalane tuleb Eestisse ja ta ei tea Regio app'ist midagi, mis siis saab ...

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2012 14:30:31 vasta tsitaadiga

vana-l editoril lisatud numbrid tuleb üle vaadata. Vähe segi peksnud need.

+ veidi loll süsteem. Kui ühel pool tänavat on terve tänava ulatuses majad ning teisel pool on pool tänavat mingit muruplatsi, siis lähevad numbrid vähe nihkesse seal pool, kus muruplats on. Muidugi kui lõik miskit pidi ära poolitada, saab täpsemaks.

Saab jälle linna ümber joonistada icon_razz.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2012 19:37:02 vasta tsitaadiga

Tegin päeval editoris mõningaid uuendusi ja kõik toimis, nüüd editoris näitab, et mul 0 punkti ja pole kuskil sõitnud. Seega ma ei saa enam kaarti uuendada, milles probleem?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2012 20:22:58 vasta tsitaadiga

oled ikka õigel adrel?

Sa pead olema world.waze.com mitte lihtsalt waze.com

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2012 20:40:49 vasta tsitaadiga

salatoimik, tänud, selles oligi viga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2012 21:16:59 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul ei lase täna enam kütusehindu vaadata/uuendada. Koguaeg näitab, et tanklaid pole läheduses. Navigeerimise alt tanklad võttes ei näita samuti midagi.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2012 21:29:50 vasta tsitaadiga

gps ikka sees ja sat-d olemas?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2012 22:04:04 vasta tsitaadiga

Muidu Waze töötab nii nagu peab.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2012 22:34:12 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Huvitav, mul ei lase täna enam kütusehindu vaadata/uuendada. Koguaeg näitab, et tanklaid pole läheduses. Navigeerimise alt tanklad võttes ei näita samuti midagi.


Ei tea, sai kasutatud täna pealinnas ka ja probleeme ei olnud. Tanklaid kuvatakse suhteliselt väikse raadiuse piires ainult (paar km). Vähemalt mulle tundub nii.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2012 23:31:24 vasta tsitaadiga

Lasin teist korda maha ja uuesti peale ja hetkel hakkas uuesti tööle.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qdwin
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010




sõnum 09.11.2012 15:36:09 vasta tsitaadiga

Mida tähendab kollane joon ja kollane kiiruse ikoon?
Tallinnas, Pärnu maanteel 40-50kmh sõites, oli tee kollane ja minu asukohta jälitas ikoon 120km/h. Mida mulle sellega taheti öelda?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2012 15:37:12 vasta tsitaadiga

Et keegi on wazega sealt 120ga sõitnud ja sina uimerdad liigselt?


Tavaliselt ummiku või aeglase keskmise kiiruse korral on tee punane ja näidatakse keskmist kiirust.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2012 00:07:01 vasta tsitaadiga

Teil näitab teid joonistades riiki?


Ma ei saa ära märkida, et tänavat/linna pole, kuna riiki ei saa valida. Ning tänu sellele ei lase ka salvestada icon_neutral.gif

EDIT: kellelgi veel sellist jama, et portraid to landscape keerates lihtsalt ekraani mustaks viskab (või siis jääb poolik sinise taustaga waze avakuva ekraanile ja teine pool must)?

Täna ei saanudki kasutada, sest koguaeg loopis ekraani mustaks. Isegi kui landscape-s avada.
Siiski sõit on läinud kirja.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2012 00:24:06 vasta tsitaadiga

Samuti ei luba riiki valida. Ju mingi laiem mure.
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indre
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 04.12.2012 11:49:33 vasta tsitaadiga

Väike vahepala (allikas):
tsitaat:
Mobile traffic app Waze has been adding users faster than all GPS makers combined have sold personal navigation units, and it’s been that way since the beginning of 2012.



Väike kokkuvõte minu seninest Waze'i kasutusest
Olen Waze'i kasutanud igapäevaselt umbkaudu 6 kuud. Mappinud uusi teid, lisanud sadu reporte ja pingsalt jälginud linnaliiklust Wazei kaardilt. Kahjuks on minu kogemustel Waze'ist Eestis ja Tallinnas kasu vaid kahes olukorras:

  • politsei ja kiiruskaamerate hoiatused
  • eksteermsetes olukordades (nt tugev lumesadu), kus tekivad hiigelummikud

Esimene neist on mulle kasuks vaid maanteel, kuna mõnikord pika sõidu peale võib jalg ikka veidi raskemaks minna ja hea, kui kaamerast ette teatatakse. Linnas kaameraid pole ja politsei tähelepanu ma ei ärata.
Muul ajal on Waze suht kasutu - nt suurte ummikute korral ei ole Waze mind kunagi ümber suunanud, kuigi endale teada ringiga kohtadest olen saanud reaalselt 10-15 minutit kiiremini. Jääb vaid üle enda silmaga kaardil ummikuid vaadata ja arvata, kust saaks kiiremini. Samuti on Waze'iga navigeerimine tihtipeale tõrkuv, puuduvad maja numbrid jms.

Suureks miinuseks on aga pidevalt tühi telefon ning USA ametivõimudele pidev ülevaade millal ja kuhu ma sõidan. Kui need andmed peaks veel "kogemata" netti kõigi jaoks lekkima, siis on seis veel kurvem (Waze'ist suuremaidki saite lahti murtud).

Võib-olla on Tallinn ja Eesti Waze'i jaoks liiga väike, võib-olla vajab rakendus veel arenemisruumi. Seniks aga loobun Waze'i igapäevasest kasutamisest ja lülitan vaid vajadusel sisse.

Hea oleks kuulda arvamusi ka teistelt pikaajalisematelt kasutajatelt.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2012 11:53:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Suureks miinuseks on aga pidevalt tühi telefon ning USA ametivõimudele pidev ülevaade millal ja kuhu ma sõidan

autos nagunii telefon koguaeg laadijas ning tõesti arvad, et mõni ametnik üle lombi tõesti huvitub sellest kuhu üks idaeuroopa päss kulgeb?

Kuna tegu on eelkõige sotsiaalse projektiga siis sõltubki see kõik kasutajatest, mitte millestki muust. Kui sulle kopa ette viskab ja enam ei kasuta, seega ei saa programm enam areneda väga - samas aga liitub mingi hetk järgmine entusiast jne...

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 08.12.2012 00:22:17 vasta tsitaadiga

no aga milleks muuks kui mentide leidmiseks ta siis ikka on? kui õhtul vaja lollusi teha siis löön lahti ja vaatan kas keegi on midagi reportind (alati muidugi suur võimalus, et pole mõnda märgatud/märgitud).

kui kuskile sõita vaja siis sõidan nagunii oma "tunde" järgi teades ja arvestades mis kell kus liiklus umbes on. kui ikka nõmmelt piritale vaja ja kesklinna kandis kõik umbes on siis a'la jüri ja loo kaudu ju ikka minema ei hakka vaid tuleb ära kannatada enamvähem.

nagunii koguaeg töös hoidmiseks ja NAVINA kasutamiseks ongi selleks PÄRIS navi kus igo primo2.0 ja regio uusima kaardiga + kiiruskaamerad. telefon ikka päris selleks pole (lisaks aku kiirem tühjenemine).
muidugi ei vaidle vastu , et päris "äss" oleks kui waze taoline asi oleks olemas ka päris navil ning samaaegselt saaks regio kaarti kasutada - aga see muidugi eeldab jällegi netivõimalust riistapuus + igakuiset makset neti eest ning siis raudselt lisandub mingisugune kaartide ja softi "originaalsuse kontroll" ja muu jura.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2012 10:15:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

softi "originaalsuse kontroll" ja muu jura.

kas legaalne kraam siis nii kallis?



Muidu viimasel ajal jube vähe teisi liiklejaid näha wazes... ei tea kas kõik on lumega peitu pugenud

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2012 12:36:11 vasta tsitaadiga

Vasikavaimustus on üle läinud lihtsalt.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2012 13:31:44 vasta tsitaadiga

indre kirjutas:
nt suurte ummikute korral ei ole Waze mind kunagi ümber suunanud, kuigi endale teada ringiga kohtadest olen saanud reaalselt 10-15 minutit kiiremini. Jääb vaid üle enda silmaga kaardil ummikuid vaadata ja arvata, kust saaks kiiremini.
Samal ajal pead ka navigeerima, niisama sees olemisega ta sind ümber ei suuna, kuna ta ei tea, kuhu sa minna tahad.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2012 14:01:33 vasta tsitaadiga

Mul suunab alati ummikutega ümber kui navigeerin... või siis teavitab, et aeg pikeneb/väheneb
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indre
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 08.12.2012 14:42:58 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
indre kirjutas:
nt suurte ummikute korral ei ole Waze mind kunagi ümber suunanud, kuigi endale teada ringiga kohtadest olen saanud reaalselt 10-15 minutit kiiremini. Jääb vaid üle enda silmaga kaardil ummikuid vaadata ja arvata, kust saaks kiiremini.
Samal ajal pead ka navigeerima, niisama sees olemisega ta sind ümber ei suuna, kuna ta ei tea, kuhu sa minna tahad.

Tavaliselt määrasin sihtkoha ära, kuna paljud sõidud ongi kodu-töö-pood-kodu.
Võib-olla lihtsalt mingi bug, et "õpitud" radadelt ta ei taha üldse ümber suunata. Aga las areneb ja proovin mõne aja pärast uuesti.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres635
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2010




sõnum 08.12.2012 21:03:38 vasta tsitaadiga

Ma ei saa sellest navigeerimisest ära alati suunab ta mind pikema ja viletsama tee peale olgugi,et otsetee on tühi!!
_________________
Minult saad soodsalt Fenestra puit-alumiinium aknad info: andres.aju@fenestra.ee 5017635
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2012 14:42:58 vasta tsitaadiga

andres635 kirjutas:
Ma ei saa sellest navigeerimisest ära alati suunab ta mind pikema ja viletsama tee peale olgugi,et otsetee on tühi!!

Mingi jupp kuskilt puudu, tee ühendamata, keelatud pööre vms. Kontrolli veebist järgi

EDIT: Vaatan, et paar tüüpi ennast üle eesti area manageriks teinud. Tea, mingit pointi ka asjal on icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2012 22:41:59 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
andres635 kirjutas:
Ma ei saa sellest navigeerimisest ära alati suunab ta mind pikema ja viletsama tee peale olgugi,et otsetee on tühi!!

Mingi jupp kuskilt puudu, tee ühendamata, keelatud pööre vms. Kontrolli veebist järgi

EDIT: Vaatan, et paar tüüpi ennast üle eesti area manageriks teinud. Tea, mingit pointi ka asjal on icon_rolleyes.gif

Saavad võllida
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 30.12.2012 08:54:23 vasta tsitaadiga

Mis värk sellega on, et mingi iga natukese aja tagant (vahest ka ainult mõne minutise vahega) käivad mingid piuksud ja ütleb, et korjasin mingi "road goodies"-e üles ja sain mingi punktinutsaka.
Mille eest? Vanasti pidi ikka mingi maa km sõitma või map'i muudatusi tegema jne jne, nüüd antakse "kommi" niisama? Ja nii tihti?

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2012 08:57:56 vasta tsitaadiga

Seda loobib vist siis kui waze arvates on vaja selle koha kaarti parandada.
Ja seda teed sa automaatselt ja punkte tiksub selle maa eest, palju sõidad.
Lisa vaata siit: http://www.waze.com/munch/
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 30.12.2012 09:04:12 vasta tsitaadiga

oh, jutt kohe selgem thumbs_up.gif
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.12.2012 20:04:12 vasta tsitaadiga

See ilmselt praegu väike pühade kingitus (viskas ka mingi akna jutuga ette) icon_razz1.gif "Korjata" saab päkapiku mütse, lumehelbekesi ja jõulusokke.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2013 04:58:28 vasta tsitaadiga

Cane candyd ka..
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2013 11:02:50 vasta tsitaadiga

Kuna autos arvuti koos ekraaniga, siis kas mingit pidi on võimalik Waze ka windows-ile peale lasta?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.01.2013 11:13:53 vasta tsitaadiga

Emulaatoriga
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2013 13:48:35 vasta tsitaadiga

Njh, kasutajaid ikka on
Spoiler Spoiler Spoiler


Mingi ~ kuu ei tegelenud kaarti uuendamisega. Nüüd hakkasin taas joonistama ja voilaa, pool maakonda punaseid jutte täis.
Mingid töllid end küll area managerideks jne teinud, aga nagu näha on see vaid mingi krdi Feim-i pärast vist icon_razz.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 11:16:45 vasta tsitaadiga

Uus versioon tõi põnevaid uuendusi. Hästi tehtud ettevõtmine. Teesulgude/tööde märkimine tuleb eriti kasuks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 42, 43, 44  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.