|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
04.11.2012 21:20:05
|
|
|
Sõnuseletamatu kui sitt ma selels mängus olen. Oma tIV tankiga olen koos koguaeg 4-5-6 tier tankidega. KV-1 le üldse pole mõtet tulistada, isegi tagant on "only digned them". Kõik, mis üle selle on juba ulme, tank sureb ise ära, kui keegi vaatevälja ilmub. Ma teen midagi väga valesti...
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
04.11.2012 21:40:33
|
|
|
Tankiga*, tangid on arstidel.
No ütleme nii, et tIV on suht jama igas mõttes. Tuleb silm kinni pigistada ja kuidagi tV kätte saada ning siis läheb juba paremini... Muidugi loeb ka, mis ise korda saadad lahingu ajal.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
04.11.2012 21:46:52
|
|
|
No ma KV1 poole püüdlen, sest see loom on siiani lahinguväljal kõige rohkem hinge täis ajand. Kaitses olla pole mõtet, sest otse ei tee ma kellelegi dammi, kui just tIII pole. Rünnata üritan suuremate tagant a siis mingi tankkiller kütab üle poole kaardi laksu ja ma ei kannata ühtegi otselaksu välja. Niisiis see elu veereb...
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
04.11.2012 22:09:19
|
|
|
lase siis kuldmoonaga
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
04.11.2012 22:12:30
|
|
|
Kusjuures seda SMSi ma ka ei saa, et free goldz saada. Lihtsalt ei tule läbi. EMT.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
04.11.2012 22:26:26
|
|
|
irw võtsin siis T-150 ja see masin ikka algul ********** ehk peale upgrade siis läheb asi paremaks.
Näide. T-150 lasin 15 lasku pihta ja dmg vaid 100
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ETZU
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2012
|
04.11.2012 22:33:06
|
|
|
Peaks hakkama jällegi pranslasi arendama:
Spoiler 
_________________ TeaMeTzu
Like a bird? |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
04.11.2012 22:36:40
|
|
|
| Crow kirjutas: |
irw võtsin siis T-150 ja see masin ikka algul ********** ehk peale upgrade siis läheb asi paremaks.
Näide. T-150 lasin 15 lasku pihta ja dmg vaid 100  |
Sellepärast peabki kibe kiiresti ja esimese asjana uuendama toru.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
05.11.2012 01:28:53
|
|
|
Ohoo, jõudsin Tiger P tankini. Tuleks öelda, et see tank kannatab päris palju "karistamist".
Ja nii palju ordeneid-medaleid pole ka ma ühe mängu jooksul kogunud kui selle. Ning - 45 hits received.
Väga mõnus masin, kui näoga vastase poole olla.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
05.11.2012 01:42:42
|
|
|
Ok, peale KV1 saamist läks mäng tunduvalt lõbusamaks. Päris rull ei ole (tiigrite ja pantritega pole lõbus) a samas enam ei oneshotita.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
05.11.2012 08:02:56
|
|
|
4h premiumit jäänud ja wot otsustas teha serveritöid.. masendav.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wwiktor
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2005
|
05.11.2012 08:07:20
|
|
|
Jama jah. Tavaliselt läheb 30 min vähemalt.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
someguy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
05.11.2012 08:59:23
|
|
|
| madfury kirjutas: |
| Ok, peale KV1 saamist läks mäng tunduvalt lõbusamaks. Päris rull ei ole (tiigrite ja pantritega pole lõbus) a samas enam ei oneshotita. |
Arenda lõpuni ära ka, siis on see kuradi hea tank. Eile võtsin üks-ühele isegi pantri maha. Tüüp arvas, et kasutan kuldmoona. Kuigi ise oli loll ja ei suutnud õigesse kohta tabada.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
05.11.2012 10:56:39
|
|
|
| wwiktor kirjutas: |
| Jama jah. Tavaliselt läheb 30 min vähemalt. |
Kaebekiri saata, kus nõuan uut kolmepäevast preemiumit, elamus on rikutud.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Froggy
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2009
|
05.11.2012 13:18:36
|
|
|
| Evil14, Kas mitte iga hommikul kell 7 pole restart serveril?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.11.2012 14:28:21
|
|
|
| Froggy, pigem kord nädalas vms.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
05.11.2012 14:56:52
|
|
|
| mikk36, siiski iga hommik on pooleks tunniks maas server. Vahest hommikul jõuan paar mängu teha, ning kell 8 viskas tavaliselt serveri kinni.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jägermeister
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.12.2002
|
05.11.2012 17:26:18
|
|
|
| ETZU kirjutas: |
Peaks hakkama jällegi pranslasi arendama:
Spoiler 
|
See värdjas tank võttis eile ühes lahingus 6-7 vastast maha (mind sealhulgas) (olin Löwega). mingid tiigrid ja Löwed jms asjad on sellele nagu lumme kusta ja häda selles et sellele ei saa pihta. Elasin siis ennast järgmises lahingus välja ja tapsin ühe samasuguse oma tiimist ära. Vihkan prantsuse tanke selles mängus.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
05.11.2012 17:48:01
|
|
|
| Kes sellele putukale alla jääb? Alustame sellest, et 11 sek reload ja ilgelt pikk laadimisaeg. Norm Tier VII tank jõuab sellise 2 lasuga maha võtta enne kui tal reload tehtud saab... jah, kiire on ta küll, aga mitte kiirem kui T-50-2 mida ka on võimalik kiirema mürsu lennukiirusega kahuriga (T-62A) maha võtta ilma oluliselt ette sihtimata...
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
05.11.2012 17:55:26
|
|
|
erick, T62 on ülitäpse toruga ka ju, ELC'i puhul tuleb arvesse võtta ka see, et ta on äärmiselt madala profiiliga.
Kui samas T50-2 on hoopis kõrgem
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
05.11.2012 18:03:49
|
|
|
| Mina leiangi, et ainus eelis ELC'l on see, et ta on üli madal. T-50-2 Saab kiirelt tiirutada vastase heavy ümber ning valangutega kütta mootori pihta ja ta on täiesti jõuetu, sest torn lihtsalt ei keera nii kiiresti.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
05.11.2012 19:00:47
|
|
|
| ELC pikk laadimisaeg ja pikk sihtimisaeg tähendab seda, et ta ei suuda efektiivselt kellelgi tracki maas hoida, ehk siis peab juba eest ära jõudma tanki kere ja torni kombineeritud keeramiskiiruselt.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greencow
HV kasutaja
liitunud: 21.12.2008
|
05.11.2012 19:11:33
|
|
|
Ma vaatasin ka suu ammuli seda ELC videot, vennal lasti lihtsalt rahulikult amokki joosta. Üldiselt saab light tank teha kahju ainult siis, kui tal seda lastakse. Avalikes mängudes juhutb seda ikka väga tihti... Mingi tier VII tank ei hakka ju oma laskemoona raiskama selle lighttanki peale, mõtle mis see maksma läheb....
Ei ole see ELC midagi erilist, eelis on see, et on madal, aga see ei kaalu üle puuduvat turretit ja aeglast laskekiirust.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
05.11.2012 20:42:51
|
|
|
5x Exp event sai vist läbi?
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
05.11.2012 21:34:50
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| 5x Exp event sai vist läbi? |
täna hommikuga sai läbi jah
teemal et oma tiimi tulistada millegi pärast mis sinuga juhtus eelmine mäng, ise ei tee nii kuigi mulle on tehtud nii et lastud mu mootor kohe mängu alguses katki, ei tea milleks see hea oli aga nii tehti.
Mis ma ise olen näinud kui üks poolakas karjus "siemka" ja sai oma mehe käest kuuli selle eest
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
05.11.2012 21:46:26
|
|
|
see siemka teema kuskil silma j22nud et botid...v6in ka r2igelt eksida, vaikselt hakkab ausf b ka m2ng minema ... learning curve ikka suht haige v6rreldes m6ne teisega.
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
05.11.2012 22:24:35
|
|
|
Minu parim saavutus. http://imgur.com/a/n96Wk
Lõpus liipasin 12kmh (katkine track ja engine) ühele tiv tankile järele mööda linna, kes kah vigastatud. Chatis käis samal ajal nagu spordivõistlusele kaasaelamine. Väga lahe raund oli.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
06.11.2012 00:04:00
|
|
|
| Mida soovitate medium tank crewle esimeseks. Minek siis selline PZ3/4 -> VK3001H -> Panter, hetkel 7k expi veel vaja et VK lahti saada ja crew on kohe 100% täis
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
06.11.2012 00:36:38
|
|
|
Mis tegijamad kogemusest ütlevad, kas soviet puus on midagi praktiliselt nii ägedat kui tiger p? Paberil võivad olla ühed näitajad, a kuidas reaalses elus on? Nende vastu küll on väga ebameeldiv a äkki see nõuab hullu skili. Ma suht saamatu.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
06.11.2012 00:37:48
|
|
|
madfury, ma ei leia Tiger P`s küll midagi ägedat... KV1S sööb neid oma 122mm toruga, hommikueineks...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
06.11.2012 00:50:04
|
|
|
selles m2ngus ei tasu vist jah unustada kes selle m2ngu nn tootjad on...et mis tglt reaalsus oli jne. m2ng on m2ng
oman ise tigerp 1600battelitu umbes tehtud temaga, ja ytleks et oma tier ja alla selle pole pms probleemi v2lja arvatud krdi t29
samas pole see ka selline tank ,millega tasuks yksi m88da mappi ringi rallitada. seda enam et ma suudan kaks korda kiiremini myrske v2ljutada kui kv1s on ka elusid peaaegu topelt.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
06.11.2012 00:51:49
|
|
|
Tegelt vist tahaks midagi kiiremat. Kv1 on möll ja lahe, a pole eriti paindlik. Rallyda eriti ei saa. Cromwellid driftivad isegi. Eks näis, mul sitaks expi ja raha Kv1ga tehtud. Teagi, mis edasi teha, kas ronida tier kõrgemale (Kv1s, Kv2 vms) või võtta sakslased ette...
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
06.11.2012 01:35:56
|
|
|
| madfury kirjutas: |
Mis tegijamad kogemusest ütlevad, kas soviet puus on midagi praktiliselt nii ägedat kui tiger p? Paberil võivad olla ühed näitajad, a kuidas reaalses elus on? Nende vastu küll on väga ebameeldiv a äkki see nõuab hullu skili. Ma suht saamatu. |
Ma ei loe end tegijaks, aga - olen mänginud KV1 ning selle edasiarendustega - KV2, T150, KV1S, KV-3.
Ning paar päeva tagasi sain kätte ka Tiger P tanki.
Reaalsus on see, et Tiger P meeldib mulle enim. Et miks?
Esmalt - esimene pool (armor - hull 200, turret 120) on sama tieri vastu või madalamate vastu mängides praktiliselt võitmatu. Kui olen top tier mängus, mängin Tiger P-d heavy tankina.
Kui ma olen kokku pandud tier 8 ja 9ga, kasutan Tiger P-d snaiprina (minu meelest piisavalt kiire reload ning hea relva täpsus ja sihtimise kiirus). Ja oma meelest väga edukalt. Tank on upgradetud nii palju kui võimalik. Lisaks - peal on camo net, gun laying drive ning tank gun rammer. Lisaks ka kõikvõimalikud camod võetud ning Eesti lipud külgedel ( ehk seegi aitab kaasa ) Kasutan small repair kitti, fire extinguisheri ning ülla-ülla ehk mõne jaoks - 100-octane gasoline ( annab juurde küll, ei ole üldsegi veniv tigu
Sellist head rollide valikut ja kohanemist vastavalt kokku pandavate tieridega ma ei kohanud N-Liidu tankiseeria juures. KV1, 2, T150 on puhtalt heavyd. Ning KV1S on .. kuidagi imelikult kahtlane - ei sobinud minu mängistiiliga, kuna jäin liiga nähtavaks tihti ja lasti sõelapõhjaks väga kiiresti. Relv on KV1S peal küll tore, aga kui sellest eriti pauku või pauke ei tule tänu kiirele lõppvaatusele, siis pole selle hea relvaga midagi ka teha...
Ühesõnaga, Tiger P - vali ja kohane, mängi kuidas soovid. Ning 1450 elupunkti ei jookse ka maha mööda külgi.
Sellised mängud nagu näiteks just see lõppenud mäng, pole üldse harvad (mõnus on tier VIII tanke eemalt jeblada).. Siiani parim win-rate peale Su-14t ongi Tiger P-ga.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
06.11.2012 02:14:35
|
|
|
yerba, Aitäh seletuse eest. Eks mul ole ajaloost-filmidest-mängudest tiigri ees mingi fänlus tekkind. Tean, et WoT ei ole reaalsusele loodud väga, aga päriselt oli Suur Tiiger parim masstootmises tank vist üldse. Tahaks proovida
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
06.11.2012 08:55:21
|
|
|
| madfury kirjutas: |
| Tegelt vist tahaks midagi kiiremat. Kv1 on möll ja lahe, a pole eriti paindlik. Rallyda eriti ei saa. Cromwellid driftivad isegi. Eks näis, mul sitaks expi ja raha Kv1ga tehtud. Teagi, mis edasi teha, kas ronida tier kõrgemale (Kv1s, Kv2 vms) või võtta sakslased ette... |
üldiselt heavy tankid väga rallimis masinad pole, proovi mõnda mediumi, hoopis teine stiil mängimiseks ning osade mediumitega kannatab väga kiirelt ringi rallida. Ma saksa mediumites alles T6 tasemel aga hetkel juba ootan huviga millal pantri kätte saan. Samas on ka usa medium puu nii valmis et kui raha leiaks saaks T20 välja osta
see ongi selle mängu võlu et mingi hetk hakkab teine tank meeldima ja siis hakkad uut rida ajama valikud valikud samas mitut puud mööda ronides ei tule top tier tankid kiirelt kätte.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
06.11.2012 10:26:30
|
|
|
| madfury kirjutas: |
yerba, Aitäh seletuse eest. Eks mul ole ajaloost-filmidest-mängudest tiigri ees mingi fänlus tekkind. Tean, et WoT ei ole reaalsusele loodud väga, aga päriselt oli Suur Tiiger parim masstootmises tank vist üldse. Tahaks proovida  |
Reaalsusse tagasi tulles oli Panter mastootmise sieisukohast Tiigrist rohkem kui peajagu üle, Shermanite ja T-34'dega võrreldes ei kannata aga isegi Panter väga palju kriitikat. Pantri tootmiskulud olid marginaalselt kõrgemad kui Panzer IV omad ning kaks korda madalamad kui Tiigril, kuigi efektiivsus lahinguväljal võrreldav Tiigriga. Teatud mõttes võib Pantrit pidada esimeseks nn. main battle tankiks kuna oli saavutatud suurepärane tasakaal, soomuse, mobiilsuse ja tulejõu vahel (mudiugi teatud disaini ja tootmisdeffektide tõttu oli mobiilsus vähe nuditud).
Mitte, et see kõik Tiigrit halvaks tankiks teeks, kaugel sellest, tegemist oli äärmiselt Efektiivse lahingumasinaga, kuid resursside Efektiivse kasutuse mõttes oli tegemist täieliku raiskamisega.
Ääremärkusena soovitan lugeda kõigil muidugi Otto Cariuse memuaare "Tiigrid poris" ja sellega lõpetan OT sokkimise hetkeks.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
06.11.2012 13:02:01
|
|
|
| KaarelK kirjutas: |
| see siemka teema kuskil silma j22nud et botid...v6in ka r2igelt eksida, vaikselt hakkab ausf b ka m2ng minema ... learning curve ikka suht haige v6rreldes m6ne teisega. |
See oli üks päris lõbus nali teemal "Poola lasteaialapsed WOTis" - iga lahingu alguses hõiskasid nad "siemka" ning kohati polnud eriti palju paremad, kui oleks olnud botid. Ja siis kirjutas vist WOTi foorumis keegi teravkeel nn uudise selle kohta, kuidas WOTi botte arendatakse ning nüüdsest on paar uut sõna lisaks "siemkale".
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
06.11.2012 14:25:56
|
|
|
| madfury kirjutas: |
yerba, Aitäh seletuse eest. Eks mul ole ajaloost-filmidest-mängudest tiigri ees mingi fänlus tekkind. Tean, et WoT ei ole reaalsusele loodud väga, aga päriselt oli Suur Tiiger parim masstootmises tank vist üldse. Tahaks proovida  |
Soovitan soojalt - sama Tiger P rollijaotus, mida ma välja tõin enda nö kogemusest, on ka siin kirjas: http://guides.gamepressure.com/worldoftanks/guide.asp?ID=16361
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
06.11.2012 14:30:19
|
|
|
yerba, Loen selle läbi. Täna siis mõtlesin, et tiigri farmiks läheb vist ilmatu aeg, prooviks midagi kardinaalselt teistsugust. Googeldasin ringi ja otsustasin Leopardi proovida. Esimene match kohe tvii - tix loomadega koos. A passiivset skauti mängida võib hea vaheldus olla...
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
06.11.2012 14:47:22
|
|
|
| Liitusin eile klanniga (algselt Soome päritolu EFE-X, Everything for Efficiency - suht karmide nõudmistega klann, kui võiduprotsent oluliselt alla 56%, siis nad ei võta jutulegi), peamiselt selleks, et saada ligipääs platoonimisele ja effi grindimisele minust oluliselt targemate mängijatega (mul on võiduprotsent 55% ja eff 1264). Mängisin eile 9 mängu klannikaaslasega, kelle eff on 1980 ja võiduprotsent 64.92%. Peaks ütlema, et suhteliselt silmiavav kogemus. Kaardi tundmine ja taktika on hoopis teisest puust. Üheksast mängust võitsime kaheksa.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wwiktor
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2005
|
06.11.2012 14:54:51
|
|
|
Kas keegi MOD-e ka kasutab?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
06.11.2012 14:57:24
|
|
|
| wwiktor kirjutas: |
| Kas keegi MOD-e ka kasutab? |
Küsi parem, kes EI kasuta
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
06.11.2012 15:00:19
|
|
|
| Mina ei kasuta.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
06.11.2012 15:05:58
|
|
|
Kah pelan ilma modideta, aga seda suuresti laiskusest. Kindlasti saaks oma madalat effi kõrgemale ajada kuisee oleks eesmärk iseenesest.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
06.11.2012 15:07:14
|
|
|
Ma lähtun põhimõttest, et kui asi on väärt tegemist, siis on see väärt hästi tegemist.
Lisaks muidugi see, et olles 1,5 aastat mänginud, ei motiveeri lihtsalt uute tankide unlockimine enam eriti. Eff on veteranidele võistlusmoment nii enda kui teiste vastu.
viimati muutis erick 06.11.2012 15:12:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
06.11.2012 15:10:34
|
|
|
Ma olen kogemata saadud 4 kohalise numbrise effiga suht rahul, WoT'is on põhiline siiski põhiline lihtsalt mängulust mistõttu sai ka loodud jabur klann jaburate inimestega
Igasugune minupoolne kompetens on täiesti kogemata ja üsna haruldane.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
06.11.2012 15:10:49
|
|
|
| wwiktor kirjutas: |
| Kas keegi MOD-e ka kasutab? |
Küsiks pigem, et mis need ka on?
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
06.11.2012 15:12:16
|
|
|
Et ma olen Average player ja siis?
Ma mängin siiski lõbu pärast, mitte tillipikenduseks...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rändur_000
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2008
|
06.11.2012 15:17:00
|
|
|
| tsitaat: |
Ja mida su eff selle kohta arvab?
|
Ega eff rating ei ole mõjutatud modide kasutamisest. See võibolla mõjutab vähesel määral effi, aga see on liiga tühine osa.
Ise kasutasin enne patchi, nüüd ei ole viitsinud ümber tõsta.
Edit: Pealegi on effi rating liiga palju mõjutatud cap-i ja punktidest.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|