Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 04.11.2012 21:20:05 vasta tsitaadiga

Sõnuseletamatu kui sitt ma selels mängus olen. Oma tIV tankiga olen koos koguaeg 4-5-6 tier tankidega. KV-1 le üldse pole mõtet tulistada, isegi tagant on "only digned them". Kõik, mis üle selle on juba ulme, tank sureb ise ära, kui keegi vaatevälja ilmub. Ma teen midagi väga valesti...
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2012 21:40:33 vasta tsitaadiga

Tankiga*, tangid on arstidel.
No ütleme nii, et tIV on suht jama igas mõttes. Tuleb silm kinni pigistada ja kuidagi tV kätte saada ning siis läheb juba paremini... Muidugi loeb ka, mis ise korda saadad lahingu ajal.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 04.11.2012 21:46:52 vasta tsitaadiga

No ma KV1 poole püüdlen, sest see loom on siiani lahinguväljal kõige rohkem hinge täis ajand. Kaitses olla pole mõtet, sest otse ei tee ma kellelegi dammi, kui just tIII pole. Rünnata üritan suuremate tagant a siis mingi tankkiller kütab üle poole kaardi laksu ja ma ei kannata ühtegi otselaksu välja. Niisiis see elu veereb...
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 04.11.2012 22:09:19 vasta tsitaadiga

lase siis kuldmoonaga icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 04.11.2012 22:12:30 vasta tsitaadiga

Kusjuures seda SMSi ma ka ei saa, et free goldz saada. Lihtsalt ei tule läbi. EMT.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 04.11.2012 22:26:26 vasta tsitaadiga

irw võtsin siis T-150 ja see masin ikka algul ********** ehk peale upgrade siis läheb asi paremaks.

Näide. T-150 lasin 15 lasku pihta ja dmg vaid 100 icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ETZU
HV vaatleja
ETZU

liitunud: 21.10.2012




sõnum 04.11.2012 22:33:06 vasta tsitaadiga

Peaks hakkama jällegi pranslasi arendama:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
TeaMeTzu
Like a bird?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2012 22:36:40 vasta tsitaadiga

Crow kirjutas:
irw võtsin siis T-150 ja see masin ikka algul ********** ehk peale upgrade siis läheb asi paremaks.

Näide. T-150 lasin 15 lasku pihta ja dmg vaid 100 icon_smile.gif


Sellepärast peabki kibe kiiresti ja esimese asjana uuendama toru.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 01:28:53 vasta tsitaadiga

Ohoo, jõudsin Tiger P tankini. Tuleks öelda, et see tank kannatab päris palju "karistamist".
Ja nii palju ordeneid-medaleid pole ka ma ühe mängu jooksul kogunud kui selle. Ning - 45 hits received. icon_smile.gif
Väga mõnus masin, kui näoga vastase poole olla.




_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 05.11.2012 01:42:42 vasta tsitaadiga

Ok, peale KV1 saamist läks mäng tunduvalt lõbusamaks. Päris rull ei ole (tiigrite ja pantritega pole lõbus) a samas enam ei oneshotita.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 08:02:56 vasta tsitaadiga

4h premiumit jäänud ja wot otsustas teha serveritöid.. masendav. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wwiktor
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2005




sõnum 05.11.2012 08:07:20 vasta tsitaadiga

Jama jah. Tavaliselt läheb 30 min vähemalt.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
someguy
Kreisi kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 08:59:23 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Ok, peale KV1 saamist läks mäng tunduvalt lõbusamaks. Päris rull ei ole (tiigrite ja pantritega pole lõbus) a samas enam ei oneshotita.


Arenda lõpuni ära ka, siis on see kuradi hea tank. Eile võtsin üks-ühele isegi pantri maha. Tüüp arvas, et kasutan kuldmoona. Kuigi ise oli loll ja ei suutnud õigesse kohta tabada.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 10:56:39 vasta tsitaadiga

wwiktor kirjutas:
Jama jah. Tavaliselt läheb 30 min vähemalt.

Kaebekiri saata, kus nõuan uut kolmepäevast preemiumit, elamus on rikutud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 13:18:36 vasta tsitaadiga

Evil14, Kas mitte iga hommikul kell 7 pole restart serveril?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.11.2012 14:28:21 vasta tsitaadiga

Froggy, pigem kord nädalas vms.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 14:56:52 vasta tsitaadiga

mikk36, siiski iga hommik on pooleks tunniks maas server. Vahest hommikul jõuan paar mängu teha, ning kell 8 viskas tavaliselt serveri kinni.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 17:26:18 vasta tsitaadiga

ETZU kirjutas:
Peaks hakkama jällegi pranslasi arendama:
Spoiler Spoiler Spoiler


See värdjas tank võttis eile ühes lahingus 6-7 vastast maha (mind sealhulgas) (olin Löwega). mingid tiigrid ja Löwed jms asjad on sellele nagu lumme kusta ja häda selles et sellele ei saa pihta. Elasin siis ennast järgmises lahingus välja ja tapsin ühe samasuguse oma tiimist ära. Vihkan prantsuse tanke selles mängus.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.11.2012 17:48:01 vasta tsitaadiga

Kes sellele putukale alla jääb? Alustame sellest, et 11 sek reload ja ilgelt pikk laadimisaeg. Norm Tier VII tank jõuab sellise 2 lasuga maha võtta enne kui tal reload tehtud saab... jah, kiire on ta küll, aga mitte kiirem kui T-50-2 mida ka on võimalik kiirema mürsu lennukiirusega kahuriga (T-62A) maha võtta ilma oluliselt ette sihtimata...
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 17:55:26 vasta tsitaadiga

erick, T62 on ülitäpse toruga ka ju, ELC'i puhul tuleb arvesse võtta ka see, et ta on äärmiselt madala profiiliga.
Kui samas T50-2 on hoopis kõrgem
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 18:03:49 vasta tsitaadiga

Mina leiangi, et ainus eelis ELC'l on see, et ta on üli madal. T-50-2 Saab kiirelt tiirutada vastase heavy ümber ning valangutega kütta mootori pihta ja ta on täiesti jõuetu, sest torn lihtsalt ei keera nii kiiresti.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.11.2012 19:00:47 vasta tsitaadiga

ELC pikk laadimisaeg ja pikk sihtimisaeg tähendab seda, et ta ei suuda efektiivselt kellelgi tracki maas hoida, ehk siis peab juba eest ära jõudma tanki kere ja torni kombineeritud keeramiskiiruselt.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 19:11:33 vasta tsitaadiga

Ma vaatasin ka suu ammuli seda ELC videot, vennal lasti lihtsalt rahulikult amokki joosta. Üldiselt saab light tank teha kahju ainult siis, kui tal seda lastakse. Avalikes mängudes juhutb seda ikka väga tihti... Mingi tier VII tank ei hakka ju oma laskemoona raiskama selle lighttanki peale, mõtle mis see maksma läheb....

Ei ole see ELC midagi erilist, eelis on see, et on madal, aga see ei kaalu üle puuduvat turretit ja aeglast laskekiirust.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 20:42:51 vasta tsitaadiga

5x Exp event sai vist läbi?
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 21:34:50 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
5x Exp event sai vist läbi?

täna hommikuga sai läbi jah

teemal et oma tiimi tulistada millegi pärast mis sinuga juhtus eelmine mäng, ise ei tee nii kuigi mulle on tehtud nii et lastud mu mootor kohe mängu alguses katki, ei tea milleks see hea oli aga nii tehti.
Mis ma ise olen näinud kui üks poolakas karjus "siemka" ja sai oma mehe käest kuuli selle eest
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 05.11.2012 21:46:26 vasta tsitaadiga

see siemka teema kuskil silma j22nud et botid...v6in ka r2igelt eksida, vaikselt hakkab ausf b ka m2ng minema ... learning curve ikka suht haige v6rreldes m6ne teisega.
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 05.11.2012 22:24:35 vasta tsitaadiga

Minu parim saavutus. http://imgur.com/a/n96Wk
Lõpus liipasin 12kmh (katkine track ja engine) ühele tiv tankile järele mööda linna, kes kah vigastatud. Chatis käis samal ajal nagu spordivõistlusele kaasaelamine. Väga lahe raund oli.

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2012 00:04:00 vasta tsitaadiga

Mida soovitate medium tank crewle esimeseks. Minek siis selline PZ3/4 -> VK3001H -> Panter, hetkel 7k expi veel vaja et VK lahti saada ja crew on kohe 100% täis
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 06.11.2012 00:36:38 vasta tsitaadiga

Mis tegijamad kogemusest ütlevad, kas soviet puus on midagi praktiliselt nii ägedat kui tiger p? Paberil võivad olla ühed näitajad, a kuidas reaalses elus on? Nende vastu küll on väga ebameeldiv icon_smile.gif a äkki see nõuab hullu skili. Ma suht saamatu.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2012 00:37:48 vasta tsitaadiga

madfury, ma ei leia Tiger P`s küll midagi ägedat... KV1S sööb neid oma 122mm toruga, hommikueineks... icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 06.11.2012 00:50:04 vasta tsitaadiga

selles m2ngus ei tasu vist jah unustada kes selle m2ngu nn tootjad on...et mis tglt reaalsus oli jne. m2ng on m2ng

oman ise tigerp 1600battelitu umbes tehtud temaga, ja ytleks et oma tier ja alla selle pole pms probleemi v2lja arvatud krdi t29
samas pole see ka selline tank ,millega tasuks yksi m88da mappi ringi rallitada. seda enam et ma suudan kaks korda kiiremini myrske v2ljutada kui kv1s on ka elusid peaaegu topelt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 06.11.2012 00:51:49 vasta tsitaadiga

Tegelt vist tahaks midagi kiiremat. Kv1 on möll ja lahe, a pole eriti paindlik. Rallyda eriti ei saa. Cromwellid driftivad isegi. Eks näis, mul sitaks expi ja raha Kv1ga tehtud. Teagi, mis edasi teha, kas ronida tier kõrgemale (Kv1s, Kv2 vms) või võtta sakslased ette...
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2012 01:35:56 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Mis tegijamad kogemusest ütlevad, kas soviet puus on midagi praktiliselt nii ägedat kui tiger p? Paberil võivad olla ühed näitajad, a kuidas reaalses elus on? Nende vastu küll on väga ebameeldiv icon_smile.gif a äkki see nõuab hullu skili. Ma suht saamatu.


Ma ei loe end tegijaks, aga - olen mänginud KV1 ning selle edasiarendustega - KV2, T150, KV1S, KV-3.
Ning paar päeva tagasi sain kätte ka Tiger P tanki.
Reaalsus on see, et Tiger P meeldib mulle enim. Et miks?
Esmalt - esimene pool (armor - hull 200, turret 120) on sama tieri vastu või madalamate vastu mängides praktiliselt võitmatu. Kui olen top tier mängus, mängin Tiger P-d heavy tankina.
Kui ma olen kokku pandud tier 8 ja 9ga, kasutan Tiger P-d snaiprina (minu meelest piisavalt kiire reload ning hea relva täpsus ja sihtimise kiirus). Ja oma meelest väga edukalt. Tank on upgradetud nii palju kui võimalik. Lisaks - peal on camo net, gun laying drive ning tank gun rammer. Lisaks ka kõikvõimalikud camod võetud ning Eesti lipud külgedel ( ehk seegi aitab kaasa ) icon_smile.gif Kasutan small repair kitti, fire extinguisheri ning ülla-ülla ehk mõne jaoks - 100-octane gasoline ( annab juurde küll, ei ole üldsegi veniv tigu icon_smile.gif
Sellist head rollide valikut ja kohanemist vastavalt kokku pandavate tieridega ma ei kohanud N-Liidu tankiseeria juures. KV1, 2, T150 on puhtalt heavyd. Ning KV1S on .. kuidagi imelikult kahtlane - ei sobinud minu mängistiiliga, kuna jäin liiga nähtavaks tihti ja lasti sõelapõhjaks väga kiiresti. Relv on KV1S peal küll tore, aga kui sellest eriti pauku või pauke ei tule tänu kiirele lõppvaatusele, siis pole selle hea relvaga midagi ka teha...
Ühesõnaga, Tiger P - vali ja kohane, mängi kuidas soovid. Ning 1450 elupunkti ei jookse ka maha mööda külgi.
Sellised mängud nagu näiteks just see lõppenud mäng, pole üldse harvad (mõnus on tier VIII tanke eemalt jeblada).. Siiani parim win-rate peale Su-14t ongi Tiger P-ga.

Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 06.11.2012 02:14:35 vasta tsitaadiga

yerba, Aitäh seletuse eest. Eks mul ole ajaloost-filmidest-mängudest tiigri ees mingi fänlus tekkind. Tean, et WoT ei ole reaalsusele loodud väga, aga päriselt oli Suur Tiiger parim masstootmises tank vist üldse. Tahaks proovida icon_smile.gif
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2012 08:55:21 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Tegelt vist tahaks midagi kiiremat. Kv1 on möll ja lahe, a pole eriti paindlik. Rallyda eriti ei saa. Cromwellid driftivad isegi. Eks näis, mul sitaks expi ja raha Kv1ga tehtud. Teagi, mis edasi teha, kas ronida tier kõrgemale (Kv1s, Kv2 vms) või võtta sakslased ette...

üldiselt heavy tankid väga rallimis masinad pole, proovi mõnda mediumi, hoopis teine stiil mängimiseks ning osade mediumitega kannatab väga kiirelt ringi rallida. Ma saksa mediumites alles T6 tasemel aga hetkel juba ootan huviga millal pantri kätte saan. Samas on ka usa medium puu nii valmis et kui raha leiaks saaks T20 välja osta
see ongi selle mängu võlu et mingi hetk hakkab teine tank meeldima ja siis hakkad uut rida ajama icon_biggrin.gif valikud valikud icon_biggrin.gif samas mitut puud mööda ronides ei tule top tier tankid kiirelt kätte.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2012 10:26:30 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
yerba, Aitäh seletuse eest. Eks mul ole ajaloost-filmidest-mängudest tiigri ees mingi fänlus tekkind. Tean, et WoT ei ole reaalsusele loodud väga, aga päriselt oli Suur Tiiger parim masstootmises tank vist üldse. Tahaks proovida icon_smile.gif


Reaalsusse tagasi tulles oli Panter mastootmise sieisukohast Tiigrist rohkem kui peajagu üle, Shermanite ja T-34'dega võrreldes ei kannata aga isegi Panter väga palju kriitikat. Pantri tootmiskulud olid marginaalselt kõrgemad kui Panzer IV omad ning kaks korda madalamad kui Tiigril, kuigi efektiivsus lahinguväljal võrreldav Tiigriga. Teatud mõttes võib Pantrit pidada esimeseks nn. main battle tankiks kuna oli saavutatud suurepärane tasakaal, soomuse, mobiilsuse ja tulejõu vahel (mudiugi teatud disaini ja tootmisdeffektide tõttu oli mobiilsus vähe nuditud).
Mitte, et see kõik Tiigrit halvaks tankiks teeks, kaugel sellest, tegemist oli äärmiselt Efektiivse lahingumasinaga, kuid resursside Efektiivse kasutuse mõttes oli tegemist täieliku raiskamisega.
Ääremärkusena soovitan lugeda kõigil muidugi Otto Cariuse memuaare "Tiigrid poris" ja sellega lõpetan OT sokkimise hetkeks.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2012 13:02:01 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
see siemka teema kuskil silma j22nud et botid...v6in ka r2igelt eksida, vaikselt hakkab ausf b ka m2ng minema ... learning curve ikka suht haige v6rreldes m6ne teisega.


See oli üks päris lõbus nali teemal "Poola lasteaialapsed WOTis" - iga lahingu alguses hõiskasid nad "siemka" ning kohati polnud eriti palju paremad, kui oleks olnud botid. Ja siis kirjutas vist WOTi foorumis keegi teravkeel nn uudise selle kohta, kuidas WOTi botte arendatakse ning nüüdsest on paar uut sõna lisaks "siemkale". icon_cool.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2012 14:25:56 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
yerba, Aitäh seletuse eest. Eks mul ole ajaloost-filmidest-mängudest tiigri ees mingi fänlus tekkind. Tean, et WoT ei ole reaalsusele loodud väga, aga päriselt oli Suur Tiiger parim masstootmises tank vist üldse. Tahaks proovida icon_smile.gif


Soovitan soojalt - sama Tiger P rollijaotus, mida ma välja tõin enda nö kogemusest, on ka siin kirjas: http://guides.gamepressure.com/worldoftanks/guide.asp?ID=16361
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 06.11.2012 14:30:19 vasta tsitaadiga

yerba, Loen selle läbi. Täna siis mõtlesin, et tiigri farmiks läheb vist ilmatu aeg, prooviks midagi kardinaalselt teistsugust. Googeldasin ringi ja otsustasin Leopardi proovida. Esimene match kohe tvii - tix loomadega koos. A passiivset skauti mängida võib hea vaheldus olla...
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.11.2012 14:47:22 vasta tsitaadiga

Liitusin eile klanniga (algselt Soome päritolu EFE-X, Everything for Efficiency - suht karmide nõudmistega klann, kui võiduprotsent oluliselt alla 56%, siis nad ei võta jutulegi), peamiselt selleks, et saada ligipääs platoonimisele ja effi grindimisele minust oluliselt targemate mängijatega (mul on võiduprotsent 55% ja eff 1264). Mängisin eile 9 mängu klannikaaslasega, kelle eff on 1980 ja võiduprotsent 64.92%. Peaks ütlema, et suhteliselt silmiavav kogemus. Kaardi tundmine ja taktika on hoopis teisest puust. Üheksast mängust võitsime kaheksa.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wwiktor
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2005




sõnum 06.11.2012 14:54:51 vasta tsitaadiga

Kas keegi MOD-e ka kasutab?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.11.2012 14:57:24 vasta tsitaadiga

wwiktor kirjutas:
Kas keegi MOD-e ka kasutab?


Küsi parem, kes EI kasuta icon_lol.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2012 15:00:19 vasta tsitaadiga

Mina ei kasuta.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.11.2012 15:05:11 vasta tsitaadiga

jreinula kirjutas:
Mina ei kasuta.


Ja mida su eff selle kohta arvab? http://wot-news.com/stat/calc/en/ru

Hea nimekiri parimatest WoT modidest koos linkidega on olemas nt siin: http://www.curse.com/wot-mods/worldoftanks


viimati muutis erick 06.11.2012 15:06:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2012 15:05:58 vasta tsitaadiga

Kah pelan ilma modideta, aga seda suuresti laiskusest. Kindlasti saaks oma madalat effi kõrgemale ajada kuisee oleks eesmärk iseenesest.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.11.2012 15:07:14 vasta tsitaadiga

Ma lähtun põhimõttest, et kui asi on väärt tegemist, siis on see väärt hästi tegemist. icon_wink.gif

Lisaks muidugi see, et olles 1,5 aastat mänginud, ei motiveeri lihtsalt uute tankide unlockimine enam eriti. Eff on veteranidele võistlusmoment nii enda kui teiste vastu.


viimati muutis erick 06.11.2012 15:12:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2012 15:10:34 vasta tsitaadiga

Ma olen kogemata saadud 4 kohalise numbrise effiga suht rahul, WoT'is on põhiline siiski põhiline lihtsalt mängulust mistõttu sai ka loodud jabur klann jaburate inimestega icon_smile.gif
Igasugune minupoolne kompetens on täiesti kogemata ja üsna haruldane.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2012 15:10:49 vasta tsitaadiga

wwiktor kirjutas:
Kas keegi MOD-e ka kasutab?

Küsiks pigem, et mis need ka on? icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2012 15:12:16 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
jreinula kirjutas:
Mina ei kasuta.


Ja mida su eff selle kohta arvab? http://wot-news.com/stat/calc/en/ru


Et ma olen Average player ja siis? icon_lol.gif
Ma mängin siiski lõbu pärast, mitte tillipikenduseks... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 06.11.2012 15:17:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja mida su eff selle kohta arvab?


Ega eff rating ei ole mõjutatud modide kasutamisest. See võibolla mõjutab vähesel määral effi, aga see on liiga tühine osa.

Ise kasutasin enne patchi, nüüd ei ole viitsinud ümber tõsta.

Edit: Pealegi on effi rating liiga palju mõjutatud cap-i ja punktidest.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.