Nojah, ega Lucase viimasest jamast palju lapsikumaks keerata enam asja ei anna. Disney on ajaloos mõned täiskasvanulikumad filmid ikka ka valmis teinud, isegi tissi näidanud. _________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Nojah, ega Lucase viimasest jamast palju lapsikumaks keerata enam asja ei anna. Disney on ajaloos mõned täiskasvanulikumad filmid ikka ka valmis teinud, isegi tissi näidanud.
Spoiler
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Jah see, et disney produktiga tegu on ei tähenda ilmtingimata halba. Rohkem sõltub kes rezišööriks saab ja kui hea skript on
Disney = Marvel = Star Warsi võib nüüd lavastada ükskõik milline maailma megarežisöör, kelle peale ainult hammas hakkab. Spielberg või Nolani või kasvõi Josh Whedoni Star Wars?! Yes please.
ee, aga mis saab Indiana jonesist?
lucas ju plaanib siin spielbergiga uut osa. selle myygiga on siis selle triloogiaga vist finito
võinuks yhe osa veel ära teha ja siis maha parseldada _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Triloogia on ammu olemas, neljandat filmi väga hulka ei tahaks lugeda kuna see oli... alla arvestust, kahjuks. Vaevalt et nende (Lucas'e - palju Indiana Jones'i 4nda osa probleemidest sisuliselt tulid üsnagi otseselt temalt - ja kuna tema Boss oli rahalises mõistes siis keegi talle väga vastu ei saanud hakata ka, kahjuks, olgugi et ta direktor polnud) juhtimise all midagi enamvähem kasutatavat oleks tulnud.
ee, aga mis saab Indiana jonesist?
lucas ju plaanib siin spielbergiga uut osa. selle myygiga on siis selle triloogiaga vist finito
võinuks yhe osa veel ära teha ja siis maha parseldada
Disney sai ka Jonesi. Mis ei tohiks aga kuidagi takistada selle valmimist Spielbergi ja Lucase käe all.
see ost on suht imelik, paar aastat tagasi oli Disney pankroti äärel, nüüd laovad letti miljardeid
+ mingi wrath of titans oli totaalne läbikukkumine ja lõppes kahjumiga _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
see ost on suht imelik, paar aastat tagasi oli Disney pankroti äärel, nüüd laovad letti miljardeid
+ mingi wrath of titans oli totaalne läbikukkumine ja lõppes kahjumiga
Disney supleb rahas tänu teatud seltskonnale, kellest üks kannab raudrüüd, teine on pooljumal, kolmas on kiiritatud teadlane ja neljas Teise maailmasõja jäänuk.
see ost on suht imelik, paar aastat tagasi oli Disney pankroti äärel, nüüd laovad letti miljardeid
+ mingi wrath of titans oli totaalne läbikukkumine ja lõppes kahjumiga
Disney supleb rahas tänu teatud seltskonnale, kellest üks kannab raudrüüd, teine on pooljumal, kolmas on kiiritatud teadlane ja neljas Teise maailmasõja jäänuk.
nice _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kui üldse miskit muutub, siis Star Wars muutub kordades karmimaks. Ei tasu unustada, et Disney loob tänapäeval 200 milli spektaakleid, mis on oma reitingu kohta üllatavalt karmi sisu ja visuaalidega.
Jah see, et disney produktiga tegu on ei tähenda ilmtingimata halba. Rohkem sõltub kes rezišööriks saab ja kui hea skript on
Disney = Marvel = Star Warsi võib nüüd lavastada ükskõik milline maailma megarežisöör, kelle peale ainult hammas hakkab. Spielberg või Nolani või kasvõi Josh Whedoni Star Wars?! Yes please.
Nolan on mees, keda tahaks iga suure projekti eesotsas näha, ent noh... tegu on ju ikkagi ühe inimesega, kes igale poole ei jõua.
Spielbergi sci-fi mulle ei istu.
Joss Whedon saab seega minu ebaolulise hääle. _________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Jah see, et disney produktiga tegu on ei tähenda ilmtingimata halba. Rohkem sõltub kes rezišööriks saab ja kui hea skript on
Disney = Marvel = Star Warsi võib nüüd lavastada ükskõik milline maailma megarežisöör, kelle peale ainult hammas hakkab. Spielberg või Nolani või kasvõi Josh Whedoni Star Wars?! Yes please.
Nolan on mees, keda tahaks iga suure projekti eesotsas näha, ent noh... tegu on ju ikkagi ühe inimesega, kes igale poole ei jõua.
Spielbergi sci-fi mulle ei istu.
Joss Whedon saab seega minu ebaolulise hääle.
Nolan, äge oleks, aga ma kardan, et see on äkki liiga sci-fi, vaadates tema seniseid filme. Whedon on Avengers 2'ga teoksil, kuna see ka 2015 välja tuleb. Vähemalt on teada, et Lucas ise ei kirjuta ega direct'i filme
Aga kes reaalselt seda teha võiks (mitte, et nad mu isiklikud lemmikud väga oleks)...Spielberg, Verbinski...Bay?
Nolanile küll Star Wars ei istuks...Whedon...jah võib-olla...
Huvitav kuidas üldse edasi minnakse SW-ga...Extended universe on juba mitutuhat aastat coomuskite jms meedia näol ette mõeldud ja niipalju kui ma lugenud olen siis väga hea ta imo pole.
Old Republic aeg on pigem huvitavam, Sith Wars jne
Jah, ma olen suht fanboy _________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum M: E36 varuosad
mTim, E Online'i mingid allikad väidavad, et filmid ei baseeru seni välja antud teostel. Aga kronoliigiliselt peaks siis 7. filmi tegevus aset leidma siis pärast Return of the Jedi sündmusi?
Aga kronoliigiliselt peaks siis 7. filmi tegevus aset leidma siis pärast Return of the Jedi sündmusi?
Kronoloogiliselt küll jah. Aga nagu ütlesin, see mis juhtub peale 7dat filmi on üsna täpselt juba kirja pandud. Võiks öelda, et kirjas on lausa mida Skywalker tegi 10 minti peale return of the jedi lõputiitrite lõppemist
Ma ei usu ka, et Extended universumile nii ära pannakse, et kirjutatakse täiesti uus "canon". Ja nagunii on algse Star Warsi näitlejad kõik nii vanad, et ei sobiks oma rolli enam (ja kas nad tahakski). Star Warsi Extended Universe ajalugu on küll ülimahukas. Suht raske on kuskile toppida mingit täiesti uut lugu, eriti kui tahetakse teha rohkem kui 7 filmi
Spoiler
Mingi üldisema ettekujutuse saab selle pildiga
Pigem võiks Mass Effect ja/või Halo-ga kiiremini teha.
Mass Effecti filmile leiti uus screenwriter Morgan Davis Foehl, kelle käe alt muidugi pole midagi imelist siiamaani tulnud aga noh, vähemalt liigub _________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum M: E36 varuosad
Bond nähtud
super sisu, väga kõvad dialoogid ja nunnu Briti huumor.
Kindalsti üks tugevamid Bonde.
Au ja kiitus tegijatele
tahaks ka näha
peab vais 3-6 kuud ootama _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Bond nähtud
super sisu, väga kõvad dialoogid ja nunnu Briti huumor.
Kindalsti üks tugevamid Bonde.
Au ja kiitus tegijatele
Sama siin. Täiesti väärt igat senti piletihinnast.
Pahapoiss oli ka väga hästi mängitud. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
tahtsin nädalavahetusel perega kinno Bondi vaatama minna ja..... seda polegi pärnus
isegi "karvajalgade mekas" narvas on film olemas ja pärnus pole praegu plaaniski näidata
Tahtsin täna kah kinno Bondi vaatama minna, aga siis avastasin, et Solaris on mu Supertähe staatuse alandanud Tõusva tähe staatusele. Sellest ka kallim piletihind
Vinguviiuli teema rohkem, pole eriti filmiga seotud
tahtsin nädalavahetusel perega kinno Bondi vaatama minna ja..... seda polegi pärnus
isegi "karvajalgade mekas" narvas on film olemas ja pärnus pole praegu plaaniski näidata
meie mekasse tuleb siis, kui juba Blu-ray väljas, ega sinna seda vaatama minna ei soovigi. ei mahu istuma ja jalgu pole kuhugile panna _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tahtsin nädalavahetusel perega kinno Bondi vaatama minna ja..... seda polegi pärnus
isegi "karvajalgade mekas" narvas on film olemas ja pärnus pole praegu plaaniski näidata
Sa tõesti ootasid uut filmi mai kinno? See on viimane koht kuhu ta jõuab
Tahtsin täna kah kinno Bondi vaatama minna, aga siis avastasin, et Solaris on mu Supertähe staatuse alandanud Tõusva tähe staatusele. Sellest ka kallim piletihind
Ma käisin Solarises sellel Bondi Koosolekul ja siis tuli meelde, miks ma sinna kinno ainult 2x aastas satun - nii kuradi kitsas ja ebamugav planeering, et piinlik kohe. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Ma pole kordagi seal kinos käinud, solarise keskusesse ka vist max 3 korda sisse astunud ja 2x nendest smartposti automaadi pärast... Homme ccp ja skyfall _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Piletsit ei tea halligi.
selle Bondi heli oli esiemne mis on OK minu standardite järgi.
Pildil oli tiba kontrasti puudu aga eks kodune 55" on ää hellitanud.
Plazas ei käi ma kahel põhjusel - heli endiselt jukerdab (ei viitsi neile ka rohkem kirjutada sellel teemal).
See on täiesti müstiline. Ma olen ise ka mitmeid kordi kirjutanud, isegi filmi ajal öelnud. Ei midagi. Tuleb mingi tädike, istub etteritta ja ütleb, et heli on OK. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Ei tea, pole kunagi yritanud sisendada endale seda, et kino on filmi nautimise koht - tzurkad seletavad kova häälega, imal popcorni hais, mingi krõbin igal pool jne... Naudid ikka hubases kodukeskkonnas kus ise oled olukorra kunn, reguleerid bassi, valid kvaliteedi ja jätad pooleli kui jama film on _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Bond ei klikkinud minuga absoluutselt. Tehnilisest aspektist oli kindlasti tegu parima Bondiga läbi aegade, kuid kuripaha tundus rohkem Jokeri karikatuur Dark Knightist kui reaalne tegelane, keda pool maailma kartis.
See ongi bondilikus võtmes ebarealistlik. Rohkem häirisid tehnilised vead.
Spoiler
Rongi peal sõidab kolm põrnikat. Neist kaks lükatakse maha, umbes kolm tükki kukub ja kolm jääb rongi peale alles.
Enne MI6 plahvatust, auto jääb seisma, tema taga veel kaks jäävad seisma, tädi astub autost välja ja tagumised autod alles sõidavad.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
kuripaha tundus rohkem Jokeri karikatuur Dark Knightist kui reaalne tegelane, keda pool maailma kartis.
Kui nüüd aus olla, siis seekord polnudki ju välja toodud maailma vastu suunatud sisu. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
See ongi bondilikus võtmes ebarealistlik. Rohkem häirisid tehnilised vead.
Spoiler
Rongi peal sõidab kolm põrnikat. Neist kaks lükatakse maha, umbes kolm tükki kukub ja kolm jääb rongi peale alles.
Enne MI6 plahvatust, auto jääb seisma, tema taga veel kaks jäävad seisma, tädi astub autost välja ja tagumised autod alles sõidavad.
viis pornikat oli, kaks kukkus ja kolmest sõitis ekskavaatoriga yle. Jälgisin just seda tähelepanelikult. Krt parkimine maksis rohkem kui pilet
Muidu filmist: mind kui traditsiooniliste bondi filmide fänni jättis kergelt pettunuks. Vanasti oli kindel skeem kuidas asi toimus, olid lahedad vidinad ja mitte nii palju vägivalda vms...ning lõpus sai james alati tibi, kellega siis loksuti keset ookeani või kuumaõhupallis... _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Sai nädalavahetus selline film nagu Headhunters ära vaadatud, põhineb Jo Nesbø samanimelisel novellil. Peab tunnistama, et päris mõnus thriller/"scandi krimi", hästi mängitud ja puha. Hoiatan, et kuigi filmi treilerist väga seda võibolla ei ootaks, siis paar päris "rõvedat" kaadrit on sees, nii et lastega päris koos ei tasu kaeda
Oli hea, aga Casino royale on parim uutest bondidest...
Kuidagi teistsugune, kõik oli hea, aga puudus selline Bondi maik. Algus oli väga hea, teostus oli väga hea, pilvelõhkuja stseen oli väga hea, valgustus ja kõik. Kaamera oli väga hea, aga Bondi jaoks jäi asi veidi võõraks.
Spoiler
Muidugi DB5 sisse toomine oli hea, nagu Chuck Norris Expendables 2´s. M istub sisse ja mainib, et jube vastik auto ikka, Bond küsib näpp nupul, et kavatsed palju vinguda?
Umbes sama mis Batmani esimese uue filmiga tehti, kus ta Gotham cityst ära läks ja räägiti ta lapsepõlv lahti jne. Skyfall jättis sama mulje. Esimene kord kus Bondi lapsepõlvest räägiti ja vanematest?
Selline hea vahepala, ootame 25ndat ja viimast Craigi filmi, see lõpetatatakse kindlasti meelegu pauguga (ennem tuleb 24 ka veel loomulikult)
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Esimene kord kus Bondi lapsepõlvest räägiti ja vanematest?
Varem on midagi poolvennast ja sellest juttu olnud, et on vanemateta. _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Seda on mainitud jah, et ta orb on, aga sellist põhjalikumat sünnikohta ja vanemaid vist ei ole. _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.