Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.10.2012 10:07:54 vasta tsitaadiga

Jah see, et disney produktiga tegu on ei tähenda ilmtingimata halba. Rohkem sõltub kes rezišööriks saab ja kui hea skript on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 10:31:30 vasta tsitaadiga

Nojah, ega Lucase viimasest jamast palju lapsikumaks keerata enam asja ei anna. Disney on ajaloos mõned täiskasvanulikumad filmid ikka ka valmis teinud, isegi tissi näidanud.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 10:51:20 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Nojah, ega Lucase viimasest jamast palju lapsikumaks keerata enam asja ei anna. Disney on ajaloos mõned täiskasvanulikumad filmid ikka ka valmis teinud, isegi tissi näidanud.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 11:26:29 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Jah see, et disney produktiga tegu on ei tähenda ilmtingimata halba. Rohkem sõltub kes rezišööriks saab ja kui hea skript on thumbs_up.gif


Disney = Marvel = Star Warsi võib nüüd lavastada ükskõik milline maailma megarežisöör, kelle peale ainult hammas hakkab. Spielberg või Nolani või kasvõi Josh Whedoni Star Wars?! Yes please.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 11:39:24 vasta tsitaadiga

ee, aga mis saab Indiana jonesist?
lucas ju plaanib siin spielbergiga uut osa. selle myygiga on siis selle triloogiaga vist finito thumbs_down.gif
võinuks yhe osa veel ära teha ja siis maha parseldada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 11:47:53 vasta tsitaadiga

Triloogia on ammu olemas, neljandat filmi väga hulka ei tahaks lugeda kuna see oli... alla arvestust, kahjuks. Vaevalt et nende (Lucas'e - palju Indiana Jones'i 4nda osa probleemidest sisuliselt tulid üsnagi otseselt temalt - ja kuna tema Boss oli rahalises mõistes siis keegi talle väga vastu ei saanud hakata ka, kahjuks, olgugi et ta direktor polnud) juhtimise all midagi enamvähem kasutatavat oleks tulnud.

Whedon'i Star Wars oleks võrratu, tõenäoliselt. icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 11:52:04 vasta tsitaadiga

Whedon'i Star Wars käis endalgi peast läbi, aga ta on vist Avengers 2'ga hõivatud, muidu oleks isegi igati poolt.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 11:52:35 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ee, aga mis saab Indiana jonesist?
lucas ju plaanib siin spielbergiga uut osa. selle myygiga on siis selle triloogiaga vist finito thumbs_down.gif
võinuks yhe osa veel ära teha ja siis maha parseldada


Disney sai ka Jonesi. Mis ei tohiks aga kuidagi takistada selle valmimist Spielbergi ja Lucase käe all.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 11:56:14 vasta tsitaadiga

Spielberg/Lucas> Indiana Jones, need kolm koos on kohe järgmine seos :




Tänud South Park!
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 11:58:49 vasta tsitaadiga

see ost on suht imelik, paar aastat tagasi oli Disney pankroti äärel, nüüd laovad letti miljardeid
+ mingi wrath of titans oli totaalne läbikukkumine ja lõppes kahjumiga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 12:35:28 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
see ost on suht imelik, paar aastat tagasi oli Disney pankroti äärel, nüüd laovad letti miljardeid
+ mingi wrath of titans oli totaalne läbikukkumine ja lõppes kahjumiga


Disney supleb rahas tänu teatud seltskonnale, kellest üks kannab raudrüüd, teine on pooljumal, kolmas on kiiritatud teadlane ja neljas Teise maailmasõja jäänuk.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 12:52:51 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
see ost on suht imelik, paar aastat tagasi oli Disney pankroti äärel, nüüd laovad letti miljardeid
+ mingi wrath of titans oli totaalne läbikukkumine ja lõppes kahjumiga


Disney supleb rahas tänu teatud seltskonnale, kellest üks kannab raudrüüd, teine on pooljumal, kolmas on kiiritatud teadlane ja neljas Teise maailmasõja jäänuk.

nice icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 14:03:30 vasta tsitaadiga

Pixar on ka Disney käpa all. icon_wink.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 16:09:51 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
No loodetavasti ei keerata head seeriat pekki thumbs_down.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT:
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT 2:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 17:26:59 vasta tsitaadiga

Kui üldse miskit muutub, siis Star Wars muutub kordades karmimaks. Ei tasu unustada, et Disney loob tänapäeval 200 milli spektaakleid, mis on oma reitingu kohta üllatavalt karmi sisu ja visuaalidega.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 22:00:50 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Jah see, et disney produktiga tegu on ei tähenda ilmtingimata halba. Rohkem sõltub kes rezišööriks saab ja kui hea skript on thumbs_up.gif


Disney = Marvel = Star Warsi võib nüüd lavastada ükskõik milline maailma megarežisöör, kelle peale ainult hammas hakkab. Spielberg või Nolani või kasvõi Josh Whedoni Star Wars?! Yes please.
Nolan on mees, keda tahaks iga suure projekti eesotsas näha, ent noh... tegu on ju ikkagi ühe inimesega, kes igale poole ei jõua.
Spielbergi sci-fi mulle ei istu.
Joss Whedon saab seega minu ebaolulise hääle. icon_razz1.gif

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 22:23:00 vasta tsitaadiga

Matti kirjutas:
Scart kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Jah see, et disney produktiga tegu on ei tähenda ilmtingimata halba. Rohkem sõltub kes rezišööriks saab ja kui hea skript on thumbs_up.gif


Disney = Marvel = Star Warsi võib nüüd lavastada ükskõik milline maailma megarežisöör, kelle peale ainult hammas hakkab. Spielberg või Nolani või kasvõi Josh Whedoni Star Wars?! Yes please.
Nolan on mees, keda tahaks iga suure projekti eesotsas näha, ent noh... tegu on ju ikkagi ühe inimesega, kes igale poole ei jõua.
Spielbergi sci-fi mulle ei istu.
Joss Whedon saab seega minu ebaolulise hääle. icon_razz1.gif


Nolan, äge oleks, aga ma kardan, et see on äkki liiga sci-fi, vaadates tema seniseid filme. Whedon on Avengers 2'ga teoksil, kuna see ka 2015 välja tuleb. Vähemalt on teada, et Lucas ise ei kirjuta ega direct'i filme icon_biggrin.gif
Aga kes reaalselt seda teha võiks (mitte, et nad mu isiklikud lemmikud väga oleks)...Spielberg, Verbinski...Bay? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 23:40:51 vasta tsitaadiga

Nolanile küll Star Wars ei istuks...Whedon...jah võib-olla...

Huvitav kuidas üldse edasi minnakse SW-ga...Extended universe on juba mitutuhat aastat coomuskite jms meedia näol ette mõeldud ja niipalju kui ma lugenud olen siis väga hea ta imo pole.
Old Republic aeg on pigem huvitavam, Sith Wars jne

Jah, ma olen suht fanboy icon_biggrin.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 23:49:48 vasta tsitaadiga

mTim, E Online'i mingid allikad väidavad, et filmid ei baseeru seni välja antud teostel. Aga kronoliigiliselt peaks siis 7. filmi tegevus aset leidma siis pärast Return of the Jedi sündmusi?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 00:33:02 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
Aga kronoliigiliselt peaks siis 7. filmi tegevus aset leidma siis pärast Return of the Jedi sündmusi?

Kronoloogiliselt küll jah. Aga nagu ütlesin, see mis juhtub peale 7dat filmi on üsna täpselt juba kirja pandud. Võiks öelda, et kirjas on lausa mida Skywalker tegi 10 minti peale return of the jedi lõputiitrite lõppemist icon_biggrin.gif

Ma ei usu ka, et Extended universumile nii ära pannakse, et kirjutatakse täiesti uus "canon". Ja nagunii on algse Star Warsi näitlejad kõik nii vanad, et ei sobiks oma rolli enam (ja kas nad tahakski). Star Warsi Extended Universe ajalugu on küll ülimahukas. Suht raske on kuskile toppida mingit täiesti uut lugu, eriti kui tahetakse teha rohkem kui 7 filmi
Spoiler Spoiler Spoiler

Mingi üldisema ettekujutuse saab selle pildiga

Pigem võiks Mass Effect ja/või Halo-ga kiiremini teha.
Mass Effecti filmile leiti uus screenwriter Morgan Davis Foehl, kelle käe alt muidugi pole midagi imelist siiamaani tulnud aga noh, vähemalt liigub

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 21:01:24 vasta tsitaadiga

Sama teemal veel huumorit
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 22:36:58 vasta tsitaadiga

Bond nähtud thumbs_up.gif
Supper sisu, väga kõvad dialoogid ja nunnu Briti huumor.
Kindalsti üks tugevamid Bonde.

Au ja kiitus tegijatele bow.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 22:41:05 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Bond nähtud thumbs_up.gif
super sisu, väga kõvad dialoogid ja nunnu Briti huumor.
Kindalsti üks tugevamid Bonde.

Au ja kiitus tegijatele bow.gif

tahaks ka näha icon_evil.gif
peab vais 3-6 kuud ootama thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.11.2012 00:25:04 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Bond nähtud thumbs_up.gif
super sisu, väga kõvad dialoogid ja nunnu Briti huumor.
Kindalsti üks tugevamid Bonde.

Au ja kiitus tegijatele bow.gif


Sama siin. Täiesti väärt igat senti piletihinnast. thumbs_up.gif
Pahapoiss oli ka väga hästi mängitud.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 01:39:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Pahapoiss oli ka väga hästi mängitud.

x2 Extra icon_cool.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 02:12:33 vasta tsitaadiga

Peab ka Bondi kiitma. Ei oskagi väga halba sõna selle kohta öelda. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 20:05:04 vasta tsitaadiga

tahtsin nädalavahetusel perega kinno Bondi vaatama minna ja..... seda polegi pärnus thumbs_down.gif icon_eek.gif
isegi "karvajalgade mekas" narvas on film olemas ja pärnus pole praegu plaaniski näidata icon_evil.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 20:11:57 vasta tsitaadiga

Tahtsin täna kah kinno Bondi vaatama minna, aga siis avastasin, et Solaris on mu Supertähe staatuse alandanud Tõusva tähe staatusele. Sellest ka kallim piletihind thumbs_down.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 20:47:48 vasta tsitaadiga

kuskil delfi publikus vms oli see video, aga on üsna ontopic:

Link

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 21:02:15 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tahtsin täna kah kinno Bondi vaatama minna, aga siis avastasin, et Solaris on mu Supertähe staatuse alandanud Tõusva tähe staatusele. Sellest ka kallim piletihind thumbs_down.gif

Vinguviiuli teema rohkem, pole eriti filmiga seotud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 22:24:22 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
tahtsin nädalavahetusel perega kinno Bondi vaatama minna ja..... seda polegi pärnus thumbs_down.gif icon_eek.gif
isegi "karvajalgade mekas" narvas on film olemas ja pärnus pole praegu plaaniski näidata icon_evil.gif

meie mekasse tuleb siis, kui juba Blu-ray väljas, ega sinna seda vaatama minna ei soovigi. ei mahu istuma ja jalgu pole kuhugile panna thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 22:39:11 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
tahtsin nädalavahetusel perega kinno Bondi vaatama minna ja..... seda polegi pärnus thumbs_down.gif icon_eek.gif
isegi "karvajalgade mekas" narvas on film olemas ja pärnus pole praegu plaaniski näidata icon_evil.gif


Sa tõesti ootasid uut filmi mai kinno? icon_lol.gif See on viimane koht kuhu ta jõuab
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2012 12:24:34 vasta tsitaadiga

10+2£ (~15€) Bourne-i triloogia BluRay boxset icon_eek.gif päeva pakkumine: http://www.ebay.co.uk/itm/330810909650?item=330810909650&_trkparms=clkid%3D3195605252161890258&_qi=RTM1236973
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.11.2012 13:00:43 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tahtsin täna kah kinno Bondi vaatama minna, aga siis avastasin, et Solaris on mu Supertähe staatuse alandanud Tõusva tähe staatusele. Sellest ka kallim piletihind thumbs_down.gif


Ma käisin Solarises sellel Bondi Koosolekul ja siis tuli meelde, miks ma sinna kinno ainult 2x aastas satun - nii kuradi kitsas ja ebamugav planeering, et piinlik kohe.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2012 13:26:38 vasta tsitaadiga

Ma pole kordagi seal kinos käinud, solarise keskusesse ka vist max 3 korda sisse astunud ja 2x nendest smartposti automaadi pärast... Homme ccp ja skyfall
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2012 14:00:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma pole kordagi seal kinos käinud, solarise keskusesse ka vist max 3 korda sisse astunud

x2 nii uskumatu nagu see tundub icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2012 14:21:25 vasta tsitaadiga

Plazas ei käi ma kahel põhjusel - heli endiselt jukerdab (ei viitsi neile ka rohkem kirjutada sellel teemal) ja piletihind kallim kui Solarises.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2012 14:29:58 vasta tsitaadiga

Piletsit ei tea halligi.
selle Bondi heli oli esiemne mis on OK minu standardite järgi.
Pildil oli tiba kontrasti puudu aga eks kodune 55" on ää hellitanud.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.11.2012 15:43:20 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Plazas ei käi ma kahel põhjusel - heli endiselt jukerdab (ei viitsi neile ka rohkem kirjutada sellel teemal).


See on täiesti müstiline. Ma olen ise ka mitmeid kordi kirjutanud, isegi filmi ajal öelnud. Ei midagi. Tuleb mingi tädike, istub etteritta ja ütleb, et heli on OK. kopp.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2012 16:20:43 vasta tsitaadiga

Ei tea, pole kunagi yritanud sisendada endale seda, et kino on filmi nautimise koht - tzurkad seletavad kova häälega, imal popcorni hais, mingi krõbin igal pool jne... Naudid ikka hubases kodukeskkonnas kus ise oled olukorra kunn, reguleerid bassi, valid kvaliteedi ja jätad pooleli kui jama film on
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2012 17:16:12 vasta tsitaadiga

Bond ei klikkinud minuga absoluutselt. Tehnilisest aspektist oli kindlasti tegu parima Bondiga läbi aegade, kuid kuripaha tundus rohkem Jokeri karikatuur Dark Knightist kui reaalne tegelane, keda pool maailma kartis.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2012 17:22:39 vasta tsitaadiga

See ongi bondilikus võtmes ebarealistlik. Rohkem häirisid tehnilised vead.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.11.2012 18:54:22 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
kuripaha tundus rohkem Jokeri karikatuur Dark Knightist kui reaalne tegelane, keda pool maailma kartis.


Kui nüüd aus olla, siis seekord polnudki ju välja toodud maailma vastu suunatud sisu.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2012 18:54:37 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
See ongi bondilikus võtmes ebarealistlik. Rohkem häirisid tehnilised vead.
Spoiler Spoiler Spoiler
viis pornikat oli, kaks kukkus ja kolmest sõitis ekskavaatoriga yle. Jälgisin just seda tähelepanelikult. Krt parkimine maksis rohkem kui pilet icon_biggrin.gif

Muidu filmist: mind kui traditsiooniliste bondi filmide fänni jättis kergelt pettunuks. Vanasti oli kindel skeem kuidas asi toimus, olid lahedad vidinad ja mitte nii palju vägivalda vms...ning lõpus sai james alati tibi, kellega siis loksuti keset ookeani või kuumaõhupallis...

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2012 21:55:51 vasta tsitaadiga

Sai nädalavahetus selline film nagu Headhunters ära vaadatud, põhineb Jo Nesbø samanimelisel novellil. Peab tunnistama, et päris mõnus thriller/"scandi krimi", hästi mängitud ja puha. Hoiatan, et kuigi filmi treilerist väga seda võibolla ei ootaks, siis paar päris "rõvedat" kaadrit on sees, nii et lastega päris koos ei tasu kaeda icon_smile.gif

IMDb - Headhunters (Hodejegerne)

Treiler:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 04.11.2012 22:08:14 vasta tsitaadiga

Skyfall oli küll täielik jura, rahast oli nii kahju.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 04.11.2012 22:13:55 vasta tsitaadiga

Mulle jättis Bond jällegi väga võimsa mulje, üks viimase aja parimaid filme, mis näinud.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2012 23:42:05 vasta tsitaadiga

Oli hea, aga Casino royale on parim uutest bondidest...
Kuidagi teistsugune, kõik oli hea, aga puudus selline Bondi maik. Algus oli väga hea, teostus oli väga hea, pilvelõhkuja stseen oli väga hea, valgustus ja kõik. Kaamera oli väga hea, aga Bondi jaoks jäi asi veidi võõraks.
Spoiler Spoiler Spoiler

Umbes sama mis Batmani esimese uue filmiga tehti, kus ta Gotham cityst ära läks ja räägiti ta lapsepõlv lahti jne. Skyfall jättis sama mulje. Esimene kord kus Bondi lapsepõlvest räägiti ja vanematest?
Selline hea vahepala, ootame 25ndat ja viimast Craigi filmi, see lõpetatatakse kindlasti meelegu pauguga (ennem tuleb 24 ka veel loomulikult)
icon_smile.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2012 23:49:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Esimene kord kus Bondi lapsepõlvest räägiti ja vanematest?

Varem on midagi poolvennast ja sellest juttu olnud, et on vanemateta.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2012 23:51:33 vasta tsitaadiga

Seda on mainitud jah, et ta orb on, aga sellist põhjalikumat sünnikohta ja vanemaid vist ei ole.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.