Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
wwiktor
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2005




sõnum 31.10.2012 16:53:26 vasta tsitaadiga

Mul 8 kohaline ja ka ei lase.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 31.10.2012 16:58:38 vasta tsitaadiga

Nüüd igas mängus kus keegi pihta saab, tuleb kohe karjatus gold ammo, gold ammo.
Närvi ajab juba.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 16:59:59 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
8.1 läks live, 581 MB thumbs_up.gif

Kes tasuta 100 kulda tahab siis, WG turvalisuse tõstmiseks soovitab wg kasutaja oma mobiiliga siduda. Selle eest nad ei küsi midagi

http://worldoftanks.eu/news/4420-link-your-wargaming-account-your-mobile-phone/

heh, minul seda teha ei lase, ütleb, et sisesta korrektne number icon_neutral.gif


Kulda ei saa ju?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 31.10.2012 17:03:57 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Nüüd igas mängus kus keegi pihta saab, tuleb kohe karjatus gold ammo, gold ammo.
Närvi ajab juba.


Disable chat, säästab närve thumbs_up.gif
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 17:07:00 vasta tsitaadiga

Pole ammu garaaži koristanud.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ETZU
HV vaatleja
ETZU

liitunud: 21.10.2012




sõnum 31.10.2012 17:12:26 vasta tsitaadiga

allavett kirjutas:
Pole ammu garaaži koristanud.
Spoiler Spoiler Spoiler


Huvitav kuidas premium kontoga garaaž on?

_________________
TeaMeTzu
Like a bird?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 31.10.2012 17:22:40 vasta tsitaadiga

Kas keegi seda 8-numbri probleemi supportile on kirjeldanud?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 17:51:48 vasta tsitaadiga

http://i.imgur.com/Hu3Tj.jpg

Mingi lambitank mulle tekkinud sinna icon_eek.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 17:52:53 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
http://i.imgur.com/Hu3Tj.jpg

Mingi lambitank mulle tekkinud sinna icon_eek.gif


UK Tech tree esimene üllitis vast... icon_wink.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 17:57:44 vasta tsitaadiga

Tundub nii..
Õnneks oli piisavalt free xp, et matildani ära researchida.. ja mõned lisad ka.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 31.10.2012 18:25:12 vasta tsitaadiga

See lambi tank on ikka päris lambikas, isegi lolltraktor on temast ägedam. Aga tegin kaks killi temaga.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 31.10.2012 18:33:25 vasta tsitaadiga

Tuli siis elu teine Tänkiäss
Spoiler Spoiler Spoiler

Teine on amx 13-75ga
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phobic
HV kasutaja
phobic

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.10.2012 19:33:51 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Kas keegi seda 8-numbri probleemi supportile on kirjeldanud?


Nüüd on korda tehtud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 20:36:15 vasta tsitaadiga

Marx112, Tankiässad on tavalised asjad.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 20:38:34 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Marx112, Tankiässad on tavalised asjad.


Kuidas kellelegi icon_wink.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 21:15:36 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Marx112, Tankiässad on tavalised asjad.


Tier 1-6 on tõesti, aga sealt kõrgemale pole midagi tavaline ja eriti tier 9-10-ga mängides.

_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 21:24:21 vasta tsitaadiga

Praegu briti tankidega nii mõnelgi on tankiässa sadu käimas icon_razz.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 31.10.2012 21:39:46 vasta tsitaadiga

phobic kirjutas:
gemini kirjutas:
Kas keegi seda 8-numbri probleemi supportile on kirjeldanud?


Nüüd on korda tehtud.


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 31.10.2012 21:57:45 vasta tsitaadiga

Ma ei sa nende briti tankidest aru. Sain churchill I lahti ja defaultis on 40mm gun, mingi 70 penega. Sellega just palju ei tee icon_biggrin.gif. Tier 8-l on 83mm gun. Ei no ma saan aru, et laeb kiiremini, aga liiga absurdne on see asi. Eks ajaloos oli nii, siis on nii, mis parata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollkoll87
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2012




sõnum 31.10.2012 23:07:41 vasta tsitaadiga

ajalooga pole jusku miskit pistmist
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 31.10.2012 23:47:49 vasta tsitaadiga

Nii kuld käes ja regamine töötab küll. Link http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/169315-link-your-wargaming-account-to-your-mobile-phone/page__hl__%20gold
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 00:04:22 vasta tsitaadiga

Crow kirjutas:
Nii kuld käes ja regamine töötab küll. Link http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/169315-link-your-wargaming-account-to-your-mobile-phone/page__hl__%20gold


Mida kasuliku plaanid teha selle 100 kullaga?
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 00:19:04 vasta tsitaadiga

Lukksepp kirjutas:
Crow kirjutas:
Nii kuld käes ja regamine töötab küll. Link http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/169315-link-your-wargaming-account-to-your-mobile-phone/page__hl__%20gold


Mida kasuliku plaanid teha selle 100 kullaga?


Sellise väikse kullaga on kasulik lisasi demonteerida, kui pärast neid poole milli eest osta per tk

_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 00:56:30 vasta tsitaadiga

Aru ma ei mõista, miks pea mitte keegi VK3001P tanki ei soovi omada ja lahinguväljale tuua. Ise mängin ja väga rahul selle elukaga. Aga teda kohta väga harva lahingutes.. rahvas, aeg ärgata - üks hea pärl on olemas ja keegi ei taha kasutada icon_smile.gif
Mõnusalt kiire ja päris hea damagega elukas on.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 01:08:46 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Aru ma ei mõista, miks pea mitte keegi VK3001P tanki ei soovi omada ja lahinguväljale tuua. Ise mängin ja väga rahul selle elukaga. Aga teda kohta väga harva lahingutes.. rahvas, aeg ärgata - üks hea pärl on olemas ja keegi ei taha kasutada icon_smile.gif
Mõnusalt kiire ja päris hea damagega elukas on.


Täitsa olemas on selline masin, juba kolmas ring kogemust saab täis. Mõnus kv1-s nottida icon_lol.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 01.11.2012 02:53:04 vasta tsitaadiga

Vaata, on olemas kaks vk liini, ühel järel H ja teisel P. Valdaval enamusel inimestel on arvamus, et H = hea ja P= Pask...
Ise ma ei eelista kumbagi. Lihtsalt ei meeldi see saksa liin.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 06:33:08 vasta tsitaadiga

VK liine on kolm 3001 icon_cool.gif, 3001 (p) ja 3601 icon_cool.gif. 3001 (P) on tegelikult täitsa korralik aparaat kui upgradetud, aga stock grind on kohutav, samas 3001 icon_cool.gif oma pabersoomuse ja olematu gun depressioniga oli imo kõige jubedam neist peale stock grindi.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wwiktor
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2005




sõnum 01.11.2012 09:34:50 vasta tsitaadiga

Sain kah tel nr. sisestatud. Sõnum oli kohal sekunditega.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 12:16:11 vasta tsitaadiga

wwiktor kirjutas:
Sain kah tel nr. sisestatud. Sõnum oli kohal sekunditega.

Mul tuli teisel katsel.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ETZU
HV vaatleja
ETZU

liitunud: 21.10.2012




sõnum 01.11.2012 15:35:45 vasta tsitaadiga

Need britid täiesti pointless tankid ju. Aeglased, hernepüssiga. Mitte midagi erilist!
_________________
TeaMeTzu
Like a bird?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.11.2012 15:53:02 vasta tsitaadiga

ETZU kirjutas:
Need britid täiesti pointless tankid ju. Aeglased, hernepüssiga. Mitte midagi erilist!


Võtsin eile end Matildani välja. Nüüd kohe esimene Churchill käes. Matildaga tasub HE´d lasta. Kallis on, aga toob vähemalt expi. Muidu on õudne tank. Kirjade järgi nagu armorit on, aga suurt midagi see ikka kinni ei pea. Liikumises on ta ka oluliselt aeglasem, kui maus või löwe. Tihti on nii, et kui kohale jõuan, siis on pooled tankid juba surnud.
Aga egas midagi. Briti T10 on grindimist väärt küll. Arvata võib, et meelega nii hea tehtud. Küll varsti nerfi saab.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.11.2012 15:57:20 vasta tsitaadiga

Soomus on alates 8.1 täiesti mõttetu. Heavy'd on mõttetud. Batchati-laadsed hit-and-run tankid kõige paremad. Nagunii kõigi soomus on nüüd nagu paber, parem oleks kui tank oleks siis vähemalt kiire ja kiire laskmisega. Sain just IS-7 ja nüüd ei taha seda garaažist väljagi ajada. Iga mats laseb läbi.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.11.2012 15:58:56 vasta tsitaadiga

Seda ma mõtlesin, et Type59 tundus jälle hea... 8.0 oli see tank küll masendav.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 16:04:07 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Soomus on alates 8.1 täiesti mõttetu. Heavy'd on mõttetud. Batchati-laadsed hit-and-run tankid kõige paremad. Nagunii kõigi soomus on nüüd nagu paber, parem oleks kui tank oleks siis vähemalt kiire ja kiire laskmisega. Sain just IS-7 ja nüüd ei taha seda garaažist väljagi ajada. Iga mats laseb läbi.
Mis puhul see soomus nagu paber nüüd on?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 16:04:24 vasta tsitaadiga

Mnjaa, siis mu tunne ei petnudki - et VK3001P-ga on põõsaid pidi ringi hiilides päris hea Tier 5 ja 6 ja 7 heavysid vaikselt paugutada - lasud lähevad kenasti läbi küll.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.11.2012 16:16:14 vasta tsitaadiga

Terror kirjutas:
erick kirjutas:
Soomus on alates 8.1 täiesti mõttetu. Heavy'd on mõttetud. Batchati-laadsed hit-and-run tankid kõige paremad. Nagunii kõigi soomus on nüüd nagu paber, parem oleks kui tank oleks siis vähemalt kiire ja kiire laskmisega. Sain just IS-7 ja nüüd ei taha seda garaažist väljagi ajada. Iga mats laseb läbi.
Mis puhul see soomus nagu paber nüüd on?


Pool rahvast laseb ju kullaga. Isegi madalas tieris. Eile nt kohtasin JagdPz IV - lasi kulda. Mingi A-20 kiitles, et hoidke alt, ma lasen kulda.

Põhimõtteliselt võib ära unustada selle, mida sa enda tankide soomusest tead. Nüüd maksab ainult see, kui väike profiil sul on ja kui kiiresti sa liigud. Kuldmoonaga Type 59 võtab KV-5st läbi nagu võist iga nurga alt nt (enne oli ainus võimalus lasta "pangesid" esisoomusel või mootorit tagant). Ja ka 400m pealt pole mingi probleem.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 16:17:25 vasta tsitaadiga

BS, isegi kui mõni vend laseb, siis nädala pärast enam mitte (raha lihtsalt pole selleks hetkeks järgi).
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 16:31:29 vasta tsitaadiga

selge see et alguses rahval huvi suur icon_smile.gif üks hetk võib olla tehakse kulla kuulid kallimaks ja nagu eelpool juba öeldud sai, varsti on papp otsas ja siis tavakuulid jälle tagasi.
Samas ei keela keegi sul endal kullaga lasta icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 17:14:18 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
selge see et alguses rahval huvi suur icon_smile.gif üks hetk võib olla tehakse kulla kuulid kallimaks ja nagu eelpool juba öeldud sai, varsti on papp otsas ja siis tavakuulid jälle tagasi.
Samas ei keela keegi sul endal kullaga lasta icon_smile.gif

Tegin ka täna paar tundi mängu. Ise "kulda" pole veel kordagi kasutanud. Ei tundnud küll, et midagi ulmelist toimuks.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.11.2012 17:25:58 vasta tsitaadiga

allavett kirjutas:
Ravenclaw kirjutas:
selge see et alguses rahval huvi suur icon_smile.gif üks hetk võib olla tehakse kulla kuulid kallimaks ja nagu eelpool juba öeldud sai, varsti on papp otsas ja siis tavakuulid jälle tagasi.
Samas ei keela keegi sul endal kullaga lasta icon_smile.gif

Tegin ka täna paar tundi mängu. Ise "kulda" pole veel kordagi kasutanud. Ei tundnud küll, et midagi ulmelist toimuks.


Sõltub millega mängid. Soovitan nt KV-4ga proovida, kuidas elu tundub suure kolaka aeglase tankiga, millest igaüks tahtmise korral läbi laseb...
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 18:08:50 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
allavett kirjutas:
Ravenclaw kirjutas:
selge see et alguses rahval huvi suur icon_smile.gif üks hetk võib olla tehakse kulla kuulid kallimaks ja nagu eelpool juba öeldud sai, varsti on papp otsas ja siis tavakuulid jälle tagasi.
Samas ei keela keegi sul endal kullaga lasta icon_smile.gif

Tegin ka täna paar tundi mängu. Ise "kulda" pole veel kordagi kasutanud. Ei tundnud küll, et midagi ulmelist toimuks.


Sõltub millega mängid. Soovitan nt KV-4ga proovida, kuidas elu tundub suure kolaka aeglase tankiga, millest igaüks tahtmise korral läbi laseb...

eks ma õhtul kirun siis kui samas olukorras olen icon_smile.gif ise ei plaani kullaga laskma hakata, pigem jätan selle raha uute tankide ostmiseks icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.11.2012 18:17:49 vasta tsitaadiga

Ma ei näe midagi halba selles, kui tanke leveldades kullaga lasta. Kui hõbedat piisavalt, siis andku minna. Matilda näiteks jääb kullaga targalt lastes isegi 0 piirile (premium acc). Milleks siis üldse seda pornot ammot lasta? icon_smile.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 18:24:51 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
allavett kirjutas:
Ravenclaw kirjutas:
selge see et alguses rahval huvi suur icon_smile.gif üks hetk võib olla tehakse kulla kuulid kallimaks ja nagu eelpool juba öeldud sai, varsti on papp otsas ja siis tavakuulid jälle tagasi.
Samas ei keela keegi sul endal kullaga lasta icon_smile.gif

Tegin ka täna paar tundi mängu. Ise "kulda" pole veel kordagi kasutanud. Ei tundnud küll, et midagi ulmelist toimuks.


Sõltub millega mängid. Soovitan nt KV-4ga proovida, kuidas elu tundub suure kolaka aeglase tankiga, millest igaüks tahtmise korral läbi laseb...

Proovisin, mitte s*ttagi ei lastud must läbi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 18:56:51 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
allavett kirjutas:
Ravenclaw kirjutas:
selge see et alguses rahval huvi suur icon_smile.gif üks hetk võib olla tehakse kulla kuulid kallimaks ja nagu eelpool juba öeldud sai, varsti on papp otsas ja siis tavakuulid jälle tagasi.
Samas ei keela keegi sul endal kullaga lasta icon_smile.gif

Tegin ka täna paar tundi mängu. Ise "kulda" pole veel kordagi kasutanud. Ei tundnud küll, et midagi ulmelist toimuks.


Sõltub millega mängid. Soovitan nt KV-4ga proovida, kuidas elu tundub suure kolaka aeglase tankiga, millest igaüks tahtmise korral läbi laseb...

M103ga, seda muidugi lõikab ka ilma kullata icon_razz.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 01.11.2012 19:24:32 vasta tsitaadiga

No, proovime ka selle tüki ära. Mingi jeestlasi koondav kommuun/klann vms ka on või iga rott iseenda eest? icon_smile.gif
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollkoll87
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2012




sõnum 01.11.2012 19:38:26 vasta tsitaadiga

vahest on ette tulnud EES-id igast numbritega, muid eesti punte ei tea
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 22:25:55 vasta tsitaadiga

Sai paari sõbraga ka üks klann kokku pandud -PMS-, aga me ei ole ühegi nurga alt tõsiselt võetavad. Tegemist üsna lapsiku kamba trollide ja pohhuisitidega kes vaikselt veerevad 30nda eluaasta poole. Hetke liikmed ka kõik sellised, et kohtume õlleklaasi taga üsna regulaarselt. Idee poolest võiks liikmeid vastu võtta küll, aga selleks peab olema üsna kõrge debiilsustaluvusega icon_smile.gif
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 22:42:21 vasta tsitaadiga

Antikrist kirjutas:
.., aga selleks peab olema üsna kõrge debiilsustaluvusega icon_smile.gif

No see peaks kõigil WOTimeestel olemas olema. Rändomid on kohati ikka väga rändomid.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollkoll87
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2012




sõnum 01.11.2012 23:23:51 vasta tsitaadiga

Antikrist kirjutas:
Sai paari sõbraga ka üks klann kokku pandud -PMS-, aga me ei ole ühegi nurga alt tõsiselt võetavad. Tegemist üsna lapsiku kamba trollide ja pohhuisitidega kes vaikselt veerevad 30nda eluaasta poole. Hetke liikmed ka kõik sellised, et kohtume õlleklaasi taga üsna regulaarselt. Idee poolest võiks liikmeid vastu võtta küll, aga selleks peab olema üsna kõrge debiilsustaluvusega icon_smile.gif

ses mõttes et, ma olen lapsik troll veeren 40-ne poole. peas pidi 10 aastane tatt padruneid lõkkesse loopima...äkki kuidagi sobin icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 23:40:41 vasta tsitaadiga

Aga viska app sisse ja siis annab aksepteerida, kui seltskond ei sobi saad alati koosseisust välja astuda icon_smile.gif
http://worldoftanks.eu/community/clans/500014530--PMS-/

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.