|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
wwiktor
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2005
|
31.10.2012 16:53:26
|
|
|
Mul 8 kohaline ja ka ei lase.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
31.10.2012 16:58:38
|
|
|
Nüüd igas mängus kus keegi pihta saab, tuleb kohe karjatus gold ammo, gold ammo.
Närvi ajab juba.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
31.10.2012 16:59:59
|
|
|
Kulda ei saa ju?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
31.10.2012 17:03:57
|
|
|
| vipu kirjutas: |
Nüüd igas mängus kus keegi pihta saab, tuleb kohe karjatus gold ammo, gold ammo.
Närvi ajab juba. |
Disable chat, säästab närve
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allavett
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.09.2007
|
31.10.2012 17:07:00
|
|
|
Pole ammu garaaži koristanud.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ETZU
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2012
|
31.10.2012 17:12:26
|
|
|
| allavett kirjutas: |
Pole ammu garaaži koristanud.
Spoiler 
|
Huvitav kuidas premium kontoga garaaž on?
_________________ TeaMeTzu
Like a bird? |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
31.10.2012 17:22:40
|
|
|
| Kas keegi seda 8-numbri probleemi supportile on kirjeldanud?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
31.10.2012 17:52:53
|
|
|
UK Tech tree esimene üllitis vast...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
31.10.2012 17:57:44
|
|
|
Tundub nii..
Õnneks oli piisavalt free xp, et matildani ära researchida.. ja mõned lisad ka.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
31.10.2012 18:25:12
|
|
|
| See lambi tank on ikka päris lambikas, isegi lolltraktor on temast ägedam. Aga tegin kaks killi temaga.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
31.10.2012 18:33:25
|
|
|
Tuli siis elu teine Tänkiäss
Spoiler 
Teine on amx 13-75ga
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phobic
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2002
|
31.10.2012 19:33:51
|
|
|
| gemini kirjutas: |
| Kas keegi seda 8-numbri probleemi supportile on kirjeldanud? |
Nüüd on korda tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
31.10.2012 20:36:15
|
|
|
| Marx112, Tankiässad on tavalised asjad.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
31.10.2012 20:38:34
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
| Marx112, Tankiässad on tavalised asjad. |
Kuidas kellelegi
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
31.10.2012 21:15:36
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
| Marx112, Tankiässad on tavalised asjad. |
Tier 1-6 on tõesti, aga sealt kõrgemale pole midagi tavaline ja eriti tier 9-10-ga mängides.
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
31.10.2012 21:24:21
|
|
|
Praegu briti tankidega nii mõnelgi on tankiässa sadu käimas
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
31.10.2012 21:39:46
|
|
|
| phobic kirjutas: |
| gemini kirjutas: |
| Kas keegi seda 8-numbri probleemi supportile on kirjeldanud? |
Nüüd on korda tehtud. |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
31.10.2012 21:57:45
|
|
|
Ma ei sa nende briti tankidest aru. Sain churchill I lahti ja defaultis on 40mm gun, mingi 70 penega. Sellega just palju ei tee . Tier 8-l on 83mm gun. Ei no ma saan aru, et laeb kiiremini, aga liiga absurdne on see asi. Eks ajaloos oli nii, siis on nii, mis parata.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollkoll87
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2012
|
31.10.2012 23:07:41
|
|
|
| ajalooga pole jusku miskit pistmist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
01.11.2012 00:04:22
|
|
|
Mida kasuliku plaanid teha selle 100 kullaga?
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
01.11.2012 00:19:04
|
|
|
| Lukksepp kirjutas: |
Mida kasuliku plaanid teha selle 100 kullaga? |
Sellise väikse kullaga on kasulik lisasi demonteerida, kui pärast neid poole milli eest osta per tk
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
01.11.2012 00:56:30
|
|
|
Aru ma ei mõista, miks pea mitte keegi VK3001P tanki ei soovi omada ja lahinguväljale tuua. Ise mängin ja väga rahul selle elukaga. Aga teda kohta väga harva lahingutes.. rahvas, aeg ärgata - üks hea pärl on olemas ja keegi ei taha kasutada
Mõnusalt kiire ja päris hea damagega elukas on.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
01.11.2012 01:08:46
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Aru ma ei mõista, miks pea mitte keegi VK3001P tanki ei soovi omada ja lahinguväljale tuua. Ise mängin ja väga rahul selle elukaga. Aga teda kohta väga harva lahingutes.. rahvas, aeg ärgata - üks hea pärl on olemas ja keegi ei taha kasutada
Mõnusalt kiire ja päris hea damagega elukas on. |
Täitsa olemas on selline masin, juba kolmas ring kogemust saab täis. Mõnus kv1-s nottida
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
01.11.2012 02:53:04
|
|
|
Vaata, on olemas kaks vk liini, ühel järel H ja teisel P. Valdaval enamusel inimestel on arvamus, et H = hea ja P= Pask...
Ise ma ei eelista kumbagi. Lihtsalt ei meeldi see saksa liin.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
01.11.2012 06:33:08
|
|
|
VK liine on kolm 3001 , 3001 (p) ja 3601 . 3001 (P) on tegelikult täitsa korralik aparaat kui upgradetud, aga stock grind on kohutav, samas 3001 oma pabersoomuse ja olematu gun depressioniga oli imo kõige jubedam neist peale stock grindi.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wwiktor
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2005
|
01.11.2012 09:34:50
|
|
|
Sain kah tel nr. sisestatud. Sõnum oli kohal sekunditega.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allavett
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.09.2007
|
01.11.2012 12:16:11
|
|
|
| wwiktor kirjutas: |
| Sain kah tel nr. sisestatud. Sõnum oli kohal sekunditega. |
Mul tuli teisel katsel.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ETZU
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2012
|
01.11.2012 15:35:45
|
|
|
Need britid täiesti pointless tankid ju. Aeglased, hernepüssiga. Mitte midagi erilist!
_________________ TeaMeTzu
Like a bird? |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
01.11.2012 15:53:02
|
|
|
| ETZU kirjutas: |
| Need britid täiesti pointless tankid ju. Aeglased, hernepüssiga. Mitte midagi erilist! |
Võtsin eile end Matildani välja. Nüüd kohe esimene Churchill käes. Matildaga tasub HE´d lasta. Kallis on, aga toob vähemalt expi. Muidu on õudne tank. Kirjade järgi nagu armorit on, aga suurt midagi see ikka kinni ei pea. Liikumises on ta ka oluliselt aeglasem, kui maus või löwe. Tihti on nii, et kui kohale jõuan, siis on pooled tankid juba surnud.
Aga egas midagi. Briti T10 on grindimist väärt küll. Arvata võib, et meelega nii hea tehtud. Küll varsti nerfi saab.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
01.11.2012 15:57:20
|
|
|
| Soomus on alates 8.1 täiesti mõttetu. Heavy'd on mõttetud. Batchati-laadsed hit-and-run tankid kõige paremad. Nagunii kõigi soomus on nüüd nagu paber, parem oleks kui tank oleks siis vähemalt kiire ja kiire laskmisega. Sain just IS-7 ja nüüd ei taha seda garaažist väljagi ajada. Iga mats laseb läbi.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
01.11.2012 16:04:07
|
|
|
| erick kirjutas: |
| Soomus on alates 8.1 täiesti mõttetu. Heavy'd on mõttetud. Batchati-laadsed hit-and-run tankid kõige paremad. Nagunii kõigi soomus on nüüd nagu paber, parem oleks kui tank oleks siis vähemalt kiire ja kiire laskmisega. Sain just IS-7 ja nüüd ei taha seda garaažist väljagi ajada. Iga mats laseb läbi. |
Mis puhul see soomus nagu paber nüüd on?
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
01.11.2012 16:04:24
|
|
|
Mnjaa, siis mu tunne ei petnudki - et VK3001P-ga on põõsaid pidi ringi hiilides päris hea Tier 5 ja 6 ja 7 heavysid vaikselt paugutada - lasud lähevad kenasti läbi küll.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
01.11.2012 16:16:14
|
|
|
| Terror kirjutas: |
| erick kirjutas: |
| Soomus on alates 8.1 täiesti mõttetu. Heavy'd on mõttetud. Batchati-laadsed hit-and-run tankid kõige paremad. Nagunii kõigi soomus on nüüd nagu paber, parem oleks kui tank oleks siis vähemalt kiire ja kiire laskmisega. Sain just IS-7 ja nüüd ei taha seda garaažist väljagi ajada. Iga mats laseb läbi. |
Mis puhul see soomus nagu paber nüüd on? |
Pool rahvast laseb ju kullaga. Isegi madalas tieris. Eile nt kohtasin JagdPz IV - lasi kulda. Mingi A-20 kiitles, et hoidke alt, ma lasen kulda.
Põhimõtteliselt võib ära unustada selle, mida sa enda tankide soomusest tead. Nüüd maksab ainult see, kui väike profiil sul on ja kui kiiresti sa liigud. Kuldmoonaga Type 59 võtab KV-5st läbi nagu võist iga nurga alt nt (enne oli ainus võimalus lasta "pangesid" esisoomusel või mootorit tagant). Ja ka 400m pealt pole mingi probleem.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
01.11.2012 16:17:25
|
|
|
| BS, isegi kui mõni vend laseb, siis nädala pärast enam mitte (raha lihtsalt pole selleks hetkeks järgi).
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
01.11.2012 16:31:29
|
|
|
selge see et alguses rahval huvi suur üks hetk võib olla tehakse kulla kuulid kallimaks ja nagu eelpool juba öeldud sai, varsti on papp otsas ja siis tavakuulid jälle tagasi.
Samas ei keela keegi sul endal kullaga lasta
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allavett
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.09.2007
|
01.11.2012 17:14:18
|
|
|
| Ravenclaw kirjutas: |
selge see et alguses rahval huvi suur üks hetk võib olla tehakse kulla kuulid kallimaks ja nagu eelpool juba öeldud sai, varsti on papp otsas ja siis tavakuulid jälle tagasi.
Samas ei keela keegi sul endal kullaga lasta  |
Tegin ka täna paar tundi mängu. Ise "kulda" pole veel kordagi kasutanud. Ei tundnud küll, et midagi ulmelist toimuks.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
01.11.2012 17:25:58
|
|
|
| allavett kirjutas: |
| Ravenclaw kirjutas: |
selge see et alguses rahval huvi suur üks hetk võib olla tehakse kulla kuulid kallimaks ja nagu eelpool juba öeldud sai, varsti on papp otsas ja siis tavakuulid jälle tagasi.
Samas ei keela keegi sul endal kullaga lasta  |
Tegin ka täna paar tundi mängu. Ise "kulda" pole veel kordagi kasutanud. Ei tundnud küll, et midagi ulmelist toimuks. |
Sõltub millega mängid. Soovitan nt KV-4ga proovida, kuidas elu tundub suure kolaka aeglase tankiga, millest igaüks tahtmise korral läbi laseb...
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
01.11.2012 18:08:50
|
|
|
| erick kirjutas: |
| allavett kirjutas: |
| Ravenclaw kirjutas: |
selge see et alguses rahval huvi suur üks hetk võib olla tehakse kulla kuulid kallimaks ja nagu eelpool juba öeldud sai, varsti on papp otsas ja siis tavakuulid jälle tagasi.
Samas ei keela keegi sul endal kullaga lasta  |
Tegin ka täna paar tundi mängu. Ise "kulda" pole veel kordagi kasutanud. Ei tundnud küll, et midagi ulmelist toimuks. |
Sõltub millega mängid. Soovitan nt KV-4ga proovida, kuidas elu tundub suure kolaka aeglase tankiga, millest igaüks tahtmise korral läbi laseb... |
eks ma õhtul kirun siis kui samas olukorras olen ise ei plaani kullaga laskma hakata, pigem jätan selle raha uute tankide ostmiseks
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
01.11.2012 18:24:51
|
|
|
| erick kirjutas: |
| allavett kirjutas: |
| Ravenclaw kirjutas: |
selge see et alguses rahval huvi suur üks hetk võib olla tehakse kulla kuulid kallimaks ja nagu eelpool juba öeldud sai, varsti on papp otsas ja siis tavakuulid jälle tagasi.
Samas ei keela keegi sul endal kullaga lasta  |
Tegin ka täna paar tundi mängu. Ise "kulda" pole veel kordagi kasutanud. Ei tundnud küll, et midagi ulmelist toimuks. |
Sõltub millega mängid. Soovitan nt KV-4ga proovida, kuidas elu tundub suure kolaka aeglase tankiga, millest igaüks tahtmise korral läbi laseb... |
Proovisin, mitte s*ttagi ei lastud must läbi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allavett
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.09.2007
|
01.11.2012 18:56:51
|
|
|
| erick kirjutas: |
| allavett kirjutas: |
| Ravenclaw kirjutas: |
selge see et alguses rahval huvi suur üks hetk võib olla tehakse kulla kuulid kallimaks ja nagu eelpool juba öeldud sai, varsti on papp otsas ja siis tavakuulid jälle tagasi.
Samas ei keela keegi sul endal kullaga lasta  |
Tegin ka täna paar tundi mängu. Ise "kulda" pole veel kordagi kasutanud. Ei tundnud küll, et midagi ulmelist toimuks. |
Sõltub millega mängid. Soovitan nt KV-4ga proovida, kuidas elu tundub suure kolaka aeglase tankiga, millest igaüks tahtmise korral läbi laseb... |
M103ga, seda muidugi lõikab ka ilma kullata
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
01.11.2012 19:24:32
|
|
|
No, proovime ka selle tüki ära. Mingi jeestlasi koondav kommuun/klann vms ka on või iga rott iseenda eest?
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollkoll87
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2012
|
01.11.2012 19:38:26
|
|
|
| vahest on ette tulnud EES-id igast numbritega, muid eesti punte ei tea
|
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
01.11.2012 22:25:55
|
|
|
Sai paari sõbraga ka üks klann kokku pandud -PMS-, aga me ei ole ühegi nurga alt tõsiselt võetavad. Tegemist üsna lapsiku kamba trollide ja pohhuisitidega kes vaikselt veerevad 30nda eluaasta poole. Hetke liikmed ka kõik sellised, et kohtume õlleklaasi taga üsna regulaarselt. Idee poolest võiks liikmeid vastu võtta küll, aga selleks peab olema üsna kõrge debiilsustaluvusega
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allavett
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.09.2007
|
01.11.2012 22:42:21
|
|
|
| Antikrist kirjutas: |
.., aga selleks peab olema üsna kõrge debiilsustaluvusega  |
No see peaks kõigil WOTimeestel olemas olema. Rändomid on kohati ikka väga rändomid.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollkoll87
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2012
|
01.11.2012 23:23:51
|
|
|
| Antikrist kirjutas: |
Sai paari sõbraga ka üks klann kokku pandud -PMS-, aga me ei ole ühegi nurga alt tõsiselt võetavad. Tegemist üsna lapsiku kamba trollide ja pohhuisitidega kes vaikselt veerevad 30nda eluaasta poole. Hetke liikmed ka kõik sellised, et kohtume õlleklaasi taga üsna regulaarselt. Idee poolest võiks liikmeid vastu võtta küll, aga selleks peab olema üsna kõrge debiilsustaluvusega  |
ses mõttes et, ma olen lapsik troll veeren 40-ne poole. peas pidi 10 aastane tatt padruneid lõkkesse loopima...äkki kuidagi sobin
|
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|