Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.2 (küsitlus möödasõidu võimaliku kiiruseületamise kohta) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 438, 439, 440  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas möödasõidul ületad kiirust?
Ei, kiirus peab jääma karmilt lubatud piirkiiruse juurde
1%
 1%  [ 3 ]
Mõnikord läheb ca 5km/h üle
4%
 4%  [ 13 ]
Mõnikord läheb ca 10km/h üle
10%
 10%  [ 30 ]
Mõnikord läheb ca 15km/h üle
7%
 7%  [ 21 ]
Mõnikord läheb ca 20km/h üle
24%
 24%  [ 67 ]
Mõnikord läheb ca 30km/h üle
23%
 23%  [ 63 ]
Mõnikord läheb ca 40km/h üle
9%
 9%  [ 27 ]
Mõnikord läheb ca 50km/h üle
8%
 8%  [ 22 ]
Mõnikord läheb ca 70km/h üle
9%
 9%  [ 27 ]
hääli kokku : 273

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2012 21:13:10 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Etz, mul on tuttaval tehtud automaadile juurde "aretis" mis ette lükates pidurdab ja tagasi tõmmates gaasi annab. võtas-uxu, kas su rehvid on laiemad kui tehas ette näeb? ma panin kevadel 195 asemele 205 laiuse ja tagumised on sarnased. ma muidugi riiet välja ei lasknud aga muster oli juba aimatav. lisaks tahtis tagumine ots vänderdada kui natuke pikiroobast oli ja sellesse vett oli sattunud.


Võib olla veidi laiem ja veidi kitsam. Peaasi, et ratta läbimõõt oleks enam-vähem sama (erinevust tehase omaga võib olla kuni 3%) ning koopasse või supportisse ei käi. Ehk siis, sul võib olla all orikas 205/55 R 16, siis sobivusel võivad ka olla näiteks 215/50 (215/45) või siis ka 225/45 (225/40). Ülerõhk on igatahes sees olnud sellise kulumise puhul.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.10.2012 21:57:11 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Krt, kui topivad seda soola teedele, siis ajagu see tekkiv S*tt kh sealt teelt minema.
Töö autoga tõmbas maanteekiirusel seal sopas 5-da käiguga kh rattad ringi.

Samas täna läksin enda autoga maale, suvekad all. 50-ga sõites oli juba tegemist et seal sopas teel püsida.
Kuid mingil kinnisõidetud lumel sai vabalt sõita.

ega erilist vahet ei ole seal pasa sees, kas suverehvid või naelad, samamoodi liugled suht tyhja. see sitt tuleb lihtsalt laiaks sõita või sahaga tee äärde lykata, muud moodi sellest ei pääse
eile mõtlesin, et kutsun naise järgi, aga emhist vaatasin, et ilm kisub metsa. otsustasin töölt lihtsalt varem ära tulla bussiga icon_lol.gif
tapa poolt enne kadrinat, eeldan ca 5 min varem sattus auto sopa sisse, keeras taguotsa ette ja auto lõpetas vastassuunas kraavis(360 kraadi tegi ära ja mahakandmisele)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.10.2012 22:01:21 vasta tsitaadiga

jeesus188, mustri vahe on näiteks?
Spoiler Spoiler Spoiler
Esimesel puhul ei suunata lumesodi kergelt rehvi alt minema, teisel puhul aga tehakse seda.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.10.2012 22:06:09 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
jeesus188, mustri vahe on näiteks?
Spoiler Spoiler Spoiler
Esimesel puhul ei suunata lumesodi kergelt rehvi alt minema, teisel puhul aga tehakse seda.

ok, väike vahe on icon_rolleyes.gif
ärge nüüd tähti närima hakake, nats kiiremini sõidad ja siis pole nendest suunajates ka abi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2012 22:25:47 vasta tsitaadiga

400 kilomeetrit sõitsin täna. Hommikul muutus Pärnu mnt kohe viisakaks kui Harjumaa otsa sai. Rapla/Pärnu/Viljandimaad teed oli igati heas korras.

Õhtul oli ilge udu.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2012 23:50:31 vasta tsitaadiga

Tallinnas oli täna küll väga muretu suverehvidega sõita. Teisipäeval on rehvivahetuse aeg, loodetavasti ilm vahepeal ei halvene icon_neutral.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 28.10.2012 02:53:35 vasta tsitaadiga

Selline tavaline õhtu Jõhvis: Geiparaad 7 autotäie ja 1 bussitäie osavõtjatega (paarkümmend sekundit hiljem sõitsid vastu) thumbs_up.gif.

Link

Tavaliselt lihtsalt on tegevuskohaks statoil,kus kabanossi ja kuuma kohvi saatel muljetatakse,kes rohkem trahviraha on teeninud jne icon_biggrin.gif
(Seal lähedal oli 3 ekipaaži veel,kes mind veidi varem peatasid,kontrollisid ja puhkuma panid)


viimati muutis mario20031 28.10.2012 03:06:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.10.2012 03:05:08 vasta tsitaadiga

ei hakka hetkel sõda pidama, panen lilla täpi
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 28.10.2012 03:09:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 28.10.2012 03:08:41 vasta tsitaadiga

Videost piisavalt näha,et saada aru et tegemist politseiga,kes kuskil x kohas lihtsalt kogunemist korraldab. Isiklikule solvangule ei viitsi reageerida.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.10.2012 03:12:35 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Videost piisavalt näha,et saada aru et tegemist politseiga,kes kuskil x kohas lihtsalt kogunemist korraldab. Isiklikule solvangule ei viitsi reageerida.

sealt polnud halligi näha
kui lasta 3 korda, siis ehk näeb paremat tagatuld menti auto, aga kamoon, seda peab otsima

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 28.10.2012 03:18:46 vasta tsitaadiga

mida sa sonid 0.02 lõpp ja 0.03 algus,lükka 1080p ja ilusti eristatav kelle ja millega tegemist. icon_biggrin.gif Sorry,ma ei jõudnud varem reageerida,et ülesvõtet teha :/
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 09:12:38 vasta tsitaadiga

hull asi küll nüüd...statoili kohta, siis ilmselgelt politsei on vist sinu arvates selline superinimene kes 12 tunnise vahetuse jooksul ei peagi üldse sööma midagi...

sinu ja su sõprade isiklik vimm politsei vastu on juba lihtsalt halenaljakas..
seega mõttetu teema mida arutada...

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.10.2012 09:26:15 vasta tsitaadiga

mario20031, oled koos nendega käinud muljetamas või kuidas sa sellist infot tead?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 10:05:20 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
mario20031, oled koos nendega käinud muljetamas või kuidas sa sellist infot tead?


Äkki ta on salament?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.10.2012 10:17:19 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Leinö kirjutas:
mario20031, oled koos nendega käinud muljetamas või kuidas sa sellist infot tead?


Äkki ta on salament?


Salap*de siis tema enda jutu järgi juba ju icon_rolleyes.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 10:20:47 vasta tsitaadiga

Ei tea jah mis sadomasot politsei temaga teinud on, et niimodi vaja käituda. Ma olen isegi provotseerimise (patrull sõitis eravärvides autoga sabas ja ma otsustasin pidurituld näidata veidi icon_biggrin.gif ) eest vaid hoiatuse saanud ja paluti numbrimärk puhtaks nühkida... ühekorra on isegi valmiskirjutatud protokoll autos puruks rebitud ja turvalist teekonda soovitud. Politsei on meil igati tasemel.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 10:42:00 vasta tsitaadiga

Iseenesest on hea küsimus, miks 7 ekipaazi korraga peavad kohvi jooma ja kabanossi sööma.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 10:48:44 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Iseenesest on hea küsimus, miks 7 ekipaazi korraga peavad kohvi jooma ja kabanossi sööma.


Et mahu pealt soodustust saada.

Või oli ainult ühel politseinikul statoil extra kuld-taseme kaart.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 28.10.2012 10:49:12 vasta tsitaadiga

Valmistusid kõik puhuvad aktsiooniks näiteks.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 10:51:13 vasta tsitaadiga

7 patrulli? Kogu Eesti politsei oli kohal?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.10.2012 11:20:52 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
7 patrulli? Kogu Eesti politsei oli kohal?

eestis on vaid 7 patrulli icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 11:25:08 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Max Powers kirjutas:
7 patrulli? Kogu Eesti politsei oli kohal?

eestis on vaid 7 patrulli icon_lol.gif


Jah, enam vähem. Sa uudiseid üldse ei vaata?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 11:25:40 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Vaadake 5:42 icon_biggrin.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.10.2012 11:29:59 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Max Powers kirjutas:
7 patrulli? Kogu Eesti politsei oli kohal?

eestis on vaid 7 patrulli icon_lol.gif


Jah, enam vähem. Sa uudiseid üldse ei vaata?

noh rakveres on 3 autot juba vähemalt , ylejäänud eesti peale veel 4 ? icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 11:31:09 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
noh rakveres on 3 autot juba vähemalt , ylejäänud eesti peale veel 4 ? icon_biggrin.gif


"Ülejäänud Eesti võiks ju olla nagu Tallinn..."
Ehk siis Tallinnas on veel 4 ja see ongi kõik...
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 11:31:29 vasta tsitaadiga

Rakvere on nii karm koht lihtsalt
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.10.2012 11:36:00 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Rakvere on nii karm koht lihtsalt

mitte nii karm kui maario elukoht
siis kui vend oli obamal kylas, võeti patrullid idast ära, lihtsalt 24h mune sygada jaoskonnas polnud mõtet thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 18:03:28 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
võtas-uxu, sa oled ka selline pereisa kes pere peal üritab kuskil miskit tõestada? Küllalt näinud neid kahjuks negatiivses toonis liikluses. Või mingi keskea kriis käsil hoopis? Nii kulunud rehvid olid minu tutvusringkonnas viimati all, siis kui ma 19-20 olin. icon_cool.gif

rehvidele viimase "lihvi" andsin viimase 2 nädalaga ja üksi sõites.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 17:13:22 vasta tsitaadiga

Kultuurist: Hommikul oli rekka taas kraavis paar km enne värskat.
Mõtlesin, et teen tagasi tulles pilti aga rsk oli vahepeal juba välja sikutatud icon_sad.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 09:51:56 vasta tsitaadiga

Hommikul ummikus olles panin tähele, et kõrval olnud autos ajas juht habet.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 10:10:46 vasta tsitaadiga

Mingid taunid ikka veel sõidavad ratastega mööda jääkonarusi thumbs_down.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 11:55:58 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Hommikul ummikus olles panin tähele, et kõrval olnud autos ajas juht habet.


Keskmiselt kord nädalas satun foori taga mõne auto kõrvale, kus naisjuht meiki teeb.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 11:56:41 vasta tsitaadiga

Täna olid kahtlased ummikud hommikul, nagu oleks lumesadu toimunud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 11:56:43 vasta tsitaadiga

Meik ja habemeajamine pole päris sama.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 11:58:40 vasta tsitaadiga

Max Powers, räägi täpsemalt. Kuiva pardliga ajas või oli omale lausa teise inimesi palganud ajama?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 11:58:56 vasta tsitaadiga

Pardliga ajas
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 11:59:41 vasta tsitaadiga

ma ajasin vanasti keskkooli ajal maanteel kooli sõites...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 12:26:11 vasta tsitaadiga

Jalgratta peal ajasid habet?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 12:27:52 vasta tsitaadiga

Superkaitsekilest arusaamisga võib tõesti raskusi olla, eriti kui asukohaks on veel põhja-korea
icon_razz1.gif

Super AMOLED kirjutas:
Mingid taunid ikka veel sõidavad ratastega mööda jääkonarusi thumbs_down.gif

Super AMOLED kirjutas:
Täna olid kahtlased ummikud hommikul, nagu oleks lumesadu toimunud

Super AMOLED kirjutas:
ma ajasin vanasti keskkooli ajal maanteel kooli sõites...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 12:28:39 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Jalgratta peal ajasid habet?


jah, iga päev sõitsin 30 km jalgrattaga kooli

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 13:13:05 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
elukaz kirjutas:
Jalgratta peal ajasid habet?


jah, iga päev sõitsin 30 km jalgrattaga kooli


aa, et istusid emme kõrval autos, kõlgutasid jalgu ja ajasid pardliga oma piimaudemeid maha? thumbs_up.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 13:13:51 vasta tsitaadiga

keskaajal on valdavalt load käes juba...11 klass alates ja 12 kindlasti
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Risku
HV vaatleja
Risku

liitunud: 18.11.2002




sõnum 01.11.2012 13:25:08 vasta tsitaadiga

Mul hakkasid load kehtima alles peale keska lõpetamist. See on see kuue aastaselt esimesse klassi minek. icon_sad.gif
_________________
Loopige mind vobladega, kroonide ja rubladega!
It acquires because of the cotton 100% and true goodness is understood.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.11.2012 13:56:35 vasta tsitaadiga

Kuidas piibe mnt v6i tln-tartu mt l2bitavus suverehvidega praegu on?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 14:04:11 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Kuidas piibe mnt v6i tln-tartu mt l2bitavus suverehvidega praegu on?
Kindlasti mine Trt-Tln maantee kaudu, kui tõesti vaja suverehvidega sõita. Isa sõitis ja kuuldavasti jäi tee peale.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 14:14:41 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Kuidas piibe mnt v6i tln-tartu mt l2bitavus suverehvidega praegu on?

Piibe oli nädalavahetuse lõpus valdavalt puhas. Kuna vahepeal pole lund juurde tulnud, siis ainus, mis seal olla võib, on jää. Eelmise reede lumeuputuse järel sai seal suverehvidega sõidetud küll. 70 km/h, aga siiski.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 14:18:37 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Isa sõitis ja kuuldavasti jäi tee peale.

Aga väga hea ju, et jäi tee peale. Palju hullem oleks kraavis lõpetada.

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 14:31:20 vasta tsitaadiga

lauri kirjutas:
maatriks kirjutas:
Isa sõitis ja kuuldavasti jäi tee peale.

Aga väga hea ju, et jäi tee peale. Palju hullem oleks kraavis lõpetada.
Seda minagi.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 14:40:05 vasta tsitaadiga

Risku kirjutas:
Mul hakkasid load kehtima alles peale keska lõpetamist. See on see kuue aastaselt esimesse klassi minek. icon_sad.gif
mul 11 klassi kevadveerandil aprillis
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 14:41:10 vasta tsitaadiga

Karl jäi istuma väiksena
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.2 (küsitlus möödasõidu võimaliku kiiruseületamise kohta) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 438, 439, 440  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.