Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
k2rn
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2012




sõnum 28.10.2012 09:44:32 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
http://cloud.steampowered.com/ugc/540690546075922401/48932687BB4AD9229DDF0C89D914207F5C0FBF16/

selline 2ge asi juhtus , tigerp on eest ikka kunn icon_biggrin.gif 100% elusid alles 19 laksu minupihta lastud.


Miks su ühelgi mehel pole remonti? Kas natuke raskeks ei lähe nii mängimine?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 28.10.2012 13:18:16 vasta tsitaadiga

Proovisin ka kätt KV-1

Nüüd huvitab, millised oskused valida meeskonnale? Kas on mõni hea soovitus?
Manus


_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 28.10.2012 13:27:04 vasta tsitaadiga

mul oli remont algselt, a tegin ta puhtalt killeriks, k22rpikksilmad v6tsin ka 2ra n2gemisulatus kannatas natuke aga mitte midagi katastroofilist, m2ngustiili natuke muutma.
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ETZU
HV vaatleja
ETZU

liitunud: 21.10.2012




sõnum 28.10.2012 15:48:25 vasta tsitaadiga

komandörile mentor ja teistele remont
_________________
TeaMeTzu
Like a bird?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 16:42:57 vasta tsitaadiga

Crow kirjutas:
Proovisin ka kätt KV-1

Nüüd huvitab, millised oskused valida meeskonnale? Kas on mõni hea soovitus?

mina tegin ka nii et komandörile mentor ja teistele remont. Heavyle on remont hädavajalik, kui saad oma trackid mõne sekundiga üles tagasi saad kiiresti vastase tule eest taanduda
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 16:46:18 vasta tsitaadiga

Aga mida arty meestele esimeseks panna? Ilmselgelt remont on mõttetu.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollkoll87
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2012




sõnum 28.10.2012 16:49:55 vasta tsitaadiga

maskeraad ehk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 18:11:20 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
Aga mida arty meestele esimeseks panna? Ilmselgelt remont on mõttetu.


Camo on arty puhul alati hea mõte alustuseks.

_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ETZU
HV vaatleja
ETZU

liitunud: 21.10.2012




sõnum 28.10.2012 19:12:53 vasta tsitaadiga

tuuker kirjutas:
chatro kirjutas:
Aga mida arty meestele esimeseks panna? Ilmselgelt remont on mõttetu.


Camo on arty puhul alati hea mõte alustuseks.


pole artyga kaua tegelenud ja pole ka 100% saanud nii, et parimat ei tea, aga see tundub thumbs_up.gif

_________________
TeaMeTzu
Like a bird?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 28.10.2012 19:19:19 vasta tsitaadiga

Väiksematele artydele camo kindlasti, suurematele BIA ja siis erinevad asjad, nt kiirem pööramine, tuluke , snap shot (jah see töötab ka ilma turrenita arty'l). võib ka camo panna aga pole eriti tolku sest camo väärtus väga väike.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ETZU
HV vaatleja
ETZU

liitunud: 21.10.2012




sõnum 28.10.2012 20:50:13 vasta tsitaadiga

Otsused...otsused...

Krediiti: 542 178 (umbes 3 "nolamise" päeva KV-1' ga) icon_biggrin.gif

Milline variant?

1) Osta uuesti USA TD T49 mis on eliit 11 060 xp' ga ja sealt edasiliikuda juttude järgi super tankile M18, mis vajab 27 350 xp (ütlen veel, et T49 eriti ei istu).
2) Osta tagasi NSVL TD SU-85, millel on veel parim toru arendamata ja omab 750 xp ja seal edasi siis SU-100...
3) Teha veel u nädala tööd ja osta xp' ga IS ära ja siis veel koguda natuke raha, siis oleksin lõpuks IS omanik icon_biggrin.gif (raha kogumine oleneb ka sellest, kas müün KV-1S maha või mitte)?

Ei suuda otsustada milline variant parim. Arvan siiski, et kolmas?

Pikk jutt, sitt jutt

_________________
TeaMeTzu
Like a bird?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 28.10.2012 22:12:00 vasta tsitaadiga

Kumb oleks mõistlik otsus kas KV-1S või T-150 ? No ei oska nagu valida....
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 22:26:15 vasta tsitaadiga

KV-1S kindlalt, tegemist on siiski parima tier 6-ga. Siiani omab auväärt kohta garaažis icon_cool.gif
_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 22:46:38 vasta tsitaadiga

Your past video game purchases on Amazon.com entitle you an invitation code to join World of Tanks, complete with bonuses. Your invitation code is good for 1000 in-game gold and 3 Day Premium Account status. You must be a new player to receive these benefits and simply need to input the code when you create your World of Tanks account. The invitation code can be used only once, during the account creation process.

Your promotional code: EW4S8A5WG6XH6W
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2012 00:16:24 vasta tsitaadiga

ETZU kirjutas:
Otsused...otsused...

Krediiti: 542 178 (umbes 3 "nolamise" päeva KV-1' ga) icon_biggrin.gif

Milline variant?

1) Osta uuesti USA TD T49 mis on eliit 11 060 xp' ga ja sealt edasiliikuda juttude järgi super tankile M18, mis vajab 27 350 xp (ütlen veel, et T49 eriti ei istu).
2) Osta tagasi NSVL TD SU-85, millel on veel parim toru arendamata ja omab 750 xp ja seal edasi siis SU-100...
3) Teha veel u nädala tööd ja osta xp' ga IS ära ja siis veel koguda natuke raha, siis oleksin lõpuks IS omanik icon_biggrin.gif (raha kogumine oleneb ka sellest, kas müün KV-1S maha või mitte)?

Ei suuda otsustada milline variant parim. Arvan siiski, et kolmas?

Pikk jutt, sitt jutt

1) T49 oli üpris lõbus tank, aga M18 on küll mu lemmik. Väga kiire + üpris hea relv + pöörlev turret. Kui saad temaga mängu käppa, siis võid ikka väga korralikult vastastele kahju teha.
2) Endale SU-85 väga ei meeldi, hetkel töötan ka SU-100 suunas, kuid 85mm kahur jääb veidi lahjaks ning muud asjad ei korva seda minu arust.
3) Isiklikult olen KV-liini fänn, ei saanud kunagi IS'iga sinapeale. Eks ta on pigem selline paksu armoriga medium kui et tõeline heavy-tank.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2012 16:03:38 vasta tsitaadiga

Crow kirjutas:
Kumb oleks mõistlik otsus kas KV-1S või T-150 ? No ei oska nagu valida....


Mina läksin T-150 teed. Ausalt öeldes oli KV-1 nii hea tank, et mängisin jutti sellega lahti KV-2 ning ka KV-1S. Ostsin need mõlemad ära ka ja mängisin paar päeva. Ning siis sai soetatud ka T-150 ning peale seda rohkem enam KV-1S ega KV-2 näha ei soovinud.
Tegelikult kõik sõltub mängustiilist.
Minu mängustiil on pigem "rinnaga peale", "murrame läbi".
Ning selle jaoks on T-150 parim valik. Küll vähe aeglasem, aga selle eest armorit on piisavalt, eriti kui oma tieri tanke kohata vastas. KV-1S on hea relvastusega, aga minu meelest on tal armoriks paras kartong. Saad paar nätakat pihta ja ongi tagasi garaazhi minek icon_smile.gif
T-150ga sai väga mitmeski mängus Steelwall medal välja teenitud.
Nii et, kordan, kõik sõltub siiski sellest, millist mängustiili ise harrastad.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2012 16:26:58 vasta tsitaadiga

Tiba WOT teemasse kah icon_biggrin.gif
Nimelt 8.1 versioooniga saab kuld kuule osta ka hõbedas,ca.4000 tükk.

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 29.10.2012 16:55:42 vasta tsitaadiga

rycyve, kurss sama, mis kulda hõbedaks vahetades: 1 kuld 400 silverit.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ETZU
HV vaatleja
ETZU

liitunud: 21.10.2012




sõnum 29.10.2012 17:23:11 vasta tsitaadiga

Tänud krist2an vastamast.
Kas Is on ka oma järgus hea kahuriga masin? Mõtlen, et see suhteliselt sarnase toruga magu KV-1S?

_________________
TeaMeTzu
Like a bird?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 29.10.2012 17:25:45 vasta tsitaadiga

ETZU, KV-1S peale läheb sama toru, mis IS'il, kui 122 mm'st silmas pead. Laeb lihtsalt oluliselt kiiremini.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2012 17:48:29 vasta tsitaadiga

ETZU kirjutas:
Tänud krist2an vastamast.
Kas Is on ka oma järgus hea kahuriga masin? Mõtlen, et see suhteliselt sarnase toruga magu KV-1S?

aga sealt saad edasi liikuda ühe kõige ebameeldivama tanki peale kellega silmitsi seista, IS-3. Selle pärast lähen ise ka KV1-S lliini pidi edasi
jagage õpetusi kas IS-3 tornist on üldse mingi nurga all võimalik läbi lasta?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 29.10.2012 18:42:48 vasta tsitaadiga

Ülevalt, tagant, commanderi luuk. Aga is3 tegelt suht nõrga soomusega.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2012 18:56:55 vasta tsitaadiga

Is-3 kere esisoomus on suht lihtsalt läbisttav ~200 pene relvadega, siis eestvaates torni peal olevad vaateavad on samamoodi paber aga neid lase ainult kere pihta lasu puudumisel või väga ligidalt. Üldiselt ei ole ta midagi nii ohtlik kui ei ole just pädeva tankisti kätes. Pantriga võtan neid üsna julgelt peale, aga seda tänu oluliselt paremale mobiilsusele. 122 laskekiirus on paras nõrk koht kui just nendega nurgatagant välja ja sinna tagasi mänge ei mängi kus enda kõrgem laskekiirus efektiivselt ära nullitakse ning tema kõrgem damage per shot talle eelise annab.

Edit: väike illustratsioon kah
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2012 19:11:43 vasta tsitaadiga

Antikrist kirjutas:
Edit: väike illustratsioon kah
Spoiler Spoiler Spoiler

päris hea thumbs_up.gif samas m18 ja t25/2 ei lase juba läbi alumise plaadi läbi, niiet madalamatele tieridele on is3 ikka üks rist ja viletsus
kv-5 sama lugu, m18 tiirutasin ümber ja ainus koht, kus dami sain teha oli R2D2, tagant/küljelt oli koguaeg puhas 0, nii AP kui HE-ga icon_lol.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2012 19:26:54 vasta tsitaadiga

KV-5 küljed ikka kõvasti paksemad kui Is-3 omad ja 90mm HE on jah nõrk selle jaoks.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ETZU
HV vaatleja
ETZU

liitunud: 21.10.2012




sõnum 29.10.2012 22:32:29 vasta tsitaadiga

Ei tea kas üldse on mõtet siis KV-1S edasi liikuda, sest heal juhul saan 8 järgu tanki kätte ja sealt edasi suhteliselt võimatu minusugusel kärsitu iseloomuga isendil icon_biggrin.gif. Jõuan enne uuet tanki vana tangi kolm korda ära müüa ja nelikorda osta.
_________________
TeaMeTzu
Like a bird?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.10.2012 01:43:11 vasta tsitaadiga

Nii, just hetk tagasi nägid mu silmad enneolematut vaatepilti. Kas tegu on helikopteriga? Lennukiga? UFOga?

Spoiler Spoiler Spoiler


Replay kah neile, kes 1/16 kiiruse juures seda imet kaeda soovivad:
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragnarök
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2010




sõnum 30.10.2012 03:50:12 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
ETZU kirjutas:
Tänud krist2an vastamast.
Kas Is on ka oma järgus hea kahuriga masin? Mõtlen, et see suhteliselt sarnase toruga magu KV-1S?

aga sealt saad edasi liikuda ühe kõige ebameeldivama tanki peale kellega silmitsi seista, IS-3. Selle pärast lähen ise ka KV1-S lliini pidi edasi
jagage õpetusi kas IS-3 tornist on üldse mingi nurga all võimalik läbi lasta?


Sattusin hiljuti IS-3-ga lähivõitlusesse, mängides ise tier madalama masinaga (Tiger P). Väljusin situatsioonist võitjana, kuid oma osa on siin ka vastase viletsal mänguoskusel. Torni ülemine esiosa on lähivõitluses kergelt läbistatav. Õnneks oli salvestusrežiim ka sees: http://www.upload.ee/files/2786487/20121029_1528_germany-PzVI_Tiger_P_37_caucasus.wotreplay.html (IS-3 ilmub kümnendal minutil enne lõppu).


erick kirjutas:
Nii, just hetk tagasi nägid mu silmad enneolematut vaatepilti. Kas tegu on helikopteriga? Lennukiga? UFOga?

Replay kah neile, kes 1/16 kiiruse juures seda imet kaeda soovivad:


Olen ka "lendamist" mitmel korral kogenud ning ka teiste õhkutõusule tunnistajaks olnud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ETZU
HV vaatleja
ETZU

liitunud: 21.10.2012




sõnum 30.10.2012 16:34:25 vasta tsitaadiga

Ostsin T49 tagasi ja ikka ei saa aru miks mõni arvab, et sea hea tank? Toru si*t, armorsi*t, elusid vähe! thumbs_up.gif kiirus on hea thumbs_up.gif.
_________________
TeaMeTzu
Like a bird?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.10.2012 17:14:49 vasta tsitaadiga

ETZU kirjutas:
Ostsin T49 tagasi ja ikka ei saa aru miks mõni arvab, et sea hea tank? Toru si*t, armorsi*t, elusid vähe! thumbs_up.gif kiirus on hea thumbs_up.gif.


T49 on oma elite konfiguratsioonis suurepärane riistapuu. Ainus probleem on, et mängustiil peab temaga olema hoopis teine - ootad kuni tekivad omavahel mõõtu võtvad puntrad, ja sõidad kiiresti flanki. Kahur tulistab iga 2.79 sek tagant kui mälu ei peta ja 128 pen garanteerib, et see läheb ka kõigi tankide tagumikust läbi, mille otsa sa juhtuma peaksid. Däm on 115, mis tähendab praktikas, et 30 sekundiga on võimalik väljas lasta 1150 dp eest tina. Masina kohta, millel on endal vaid 360 HP, on see märkimistvääriv. Imekenasti saab maas hoida ka suuremate loomade roomikuid, neile samas ikka paar laksu otse ka sisse lastes. Ideaalsetes tingimustes, kus sa oled nt esikolmikus, võib korda saata imetegusid. Mul õnnestus T49 pukis tappa 12 vaenlase masinat nt.

Samuti sobib ta cappimsieks ja resettimiseks, just oma suure kiiruse tõttu. Üks väheseid tanke, mis Himmelsdorfis mäkke ronides kiirendada suudab...

Probleemidena võiks nimetada aeglast torni ja aeglase lennuga mürsku. Snaiper see tank ei ole, pigem nagu Uziga rünnakrühmlane.


viimati muutis erick 30.10.2012 17:16:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2012 17:15:43 vasta tsitaadiga

ragnarök kirjutas:
Ravenclaw kirjutas:
ETZU kirjutas:
Tänud krist2an vastamast.
Kas Is on ka oma järgus hea kahuriga masin? Mõtlen, et see suhteliselt sarnase toruga magu KV-1S?

aga sealt saad edasi liikuda ühe kõige ebameeldivama tanki peale kellega silmitsi seista, IS-3. Selle pärast lähen ise ka KV1-S lliini pidi edasi
jagage õpetusi kas IS-3 tornist on üldse mingi nurga all võimalik läbi lasta?


Sattusin hiljuti IS-3-ga lähivõitlusesse, mängides ise tier madalama masinaga (Tiger P). Väljusin situatsioonist võitjana, kuid oma osa on siin ka vastase viletsal mänguoskusel. Torni ülemine esiosa on lähivõitluses kergelt läbistatav. Õnneks oli salvestusrežiim ka sees: http://www.upload.ee/files/2786487/20121029_1528_germany-PzVI_Tiger_P_37_caucasus.wotreplay.html (IS-3 ilmub kümnendal minutil enne lõppu).


erick kirjutas:
Nii, just hetk tagasi nägid mu silmad enneolematut vaatepilti. Kas tegu on helikopteriga? Lennukiga? UFOga?

Replay kah neile, kes 1/16 kiiruse juures seda imet kaeda soovivad:


Olen ka "lendamist" mitmel korral kogenud ning ka teiste õhkutõusule tunnistajaks olnud.

see IS3 ronis tõesti sulle liialt külje alla ja ise ei liikunud üldse, mul kahjuks pole nii lolli IS3 vastu sattunud, distantsi pealt liikuvat IS3 komandöri luugi pihta nii kerge lasta pole, eriti kui ta on suutnud oma kere osa ilusti aia taha ära peita vms. Igastahes minu jaoks ebameeldiv vastane 1v1 lahingus kui suurem madin või saan teda flankida siis lihtsam temaga tegeleda.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ETZU
HV vaatleja
ETZU

liitunud: 21.10.2012




sõnum 30.10.2012 17:21:50 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
ETZU kirjutas:
Ostsin T49 tagasi ja ikka ei saa aru miks mõni arvab, et sea hea tank? Toru si*t, armorsi*t, elusid vähe! thumbs_up.gif kiirus on hea thumbs_up.gif.


T49 on oma elite konfiguratsioonis suurepärane riistapuu. Ainus probleem on, et mängustiil peab temaga olema hoopis teine - ootad kuni tekivad omavahel mõõtu võtvad puntrad, ja sõidad kiiresti flanki. Kahur tulistab iga 2.79 sek tagant kui mälu ei peta ja 128 pen garanteerib, et see läheb ka kõigi tankide tagumikust läbi, mille otsa sa juhtuma peaksid. Däm on 115, mis tähendab praktikas, et 30 sekundiga on võimalik väljas lasta 1150 dp eest tina. Masina kohta, millel on endal vaid 360 HP, on see märkimistvääriv. Imekenasti saab maas hoida ka suuremate loomade roomikuid, neile samas ikka paar laksu otse ka sisse lastes. Ideaalsetes tingimustes, kus sa oled nt esikolmikus, võib korda saata imetegusid. Mul õnnestus T49 pukis tappa 12 vaenlase masinat nt.

Samuti sobib ta cappimsieks ja resettimiseks, just oma suure kiiruse tõttu. Üks väheseid tanke, mis Himmelsdorfis mäkke ronides kiirendada suudab...

Probleemidena võiks nimetada aeglast torni ja aeglase lennuga mürsku. Snaiper see tank ei ole, pigem nagu Uziga rünnakrühmlane.


Jah, unustasin varem mainida, et toru on aeglane. Kuna olen harjunud rasketankidega mängima, siis natuke imelik, aga teses lahingus sain juba ühe killi...jehuu icon_biggrin.gif

_________________
TeaMeTzu
Like a bird?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 30.10.2012 18:09:53 vasta tsitaadiga

Ei tea, ei näe küll selles IS3 midagi erilist nagu. Endale üle 200 lahingu tehtud ja kohe IS8 olemas. Bounceb hästi, aga muidu laseb ikka suht hästi tast läbi. Kui selline pool küljega olla, mingi 30 kraadi, siis on väga hea. Sest üle poole tankist on lindid ja keskosa suht vähe. Alati lastakse linte ja elusi ei lähegi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2012 18:16:33 vasta tsitaadiga

No IS3 on kõige parem T8. Ma usun, et keegi ei kahtle selles. Statistika räägib oma eest. T34 ja Löwe on ju ka head, aga keskeltläbi ikka mitte nii head.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2012 18:25:21 vasta tsitaadiga

Kristoferr, sa unustasid vist T32 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ETZU
HV vaatleja
ETZU

liitunud: 21.10.2012




sõnum 30.10.2012 20:14:46 vasta tsitaadiga

Kas olen ainuke kellel tundub, et nad uuendavad liiga tihti juba? Mingi iga kuu juba uuendus. Vanasti küll nii ei olnud. Ei viitsi jälle pool päeva oodata. icon_biggrin.gif
_________________
TeaMeTzu
Like a bird?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 30.10.2012 21:05:54 vasta tsitaadiga

8.1 homme thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ETZU
HV vaatleja
ETZU

liitunud: 21.10.2012




sõnum 30.10.2012 21:23:57 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
8.1 homme thumbs_up.gif

Täpselt. icon_biggrin.gif

_________________
TeaMeTzu
Like a bird?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 30.10.2012 21:32:27 vasta tsitaadiga

ETZU kirjutas:
Kas olen ainuke kellel tundub, et nad uuendavad liiga tihti juba? Mingi iga kuu juba uuendus. Vanasti küll nii ei olnud. Ei viitsi jälle pool päeva oodata. icon_biggrin.gif
Pigem positiivne, saab kiiremini parandusi.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 30.10.2012 21:44:34 vasta tsitaadiga

Ei teagi nüüd kas homme hakata vuhama kohe briti heavy või medium tree. Kullaga peaks ka proovima hakkama kohe. Saab kiirelt tieris edasi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2012 22:05:19 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
No IS3 on kõige parem T8. Ma usun, et keegi ei kahtle selles. Statistika räägib oma eest. T34 ja Löwe on ju ka head, aga keskeltläbi ikka mitte nii head.


Mina küll ei kahtle. IS3 on tõesti puhas hõbe. Vähemasti T34 puldist vaadates. Pauk ette teraviku tippu on alati puhas raha. Kahju, et neid enesekindlaid IS3 mehi nii vähe toru ette satub icon_razz1.gif

_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 31.10.2012 14:08:38 vasta tsitaadiga

8.1 läks live, 581 MB thumbs_up.gif

Kes tasuta 100 kulda tahab siis, WG turvalisuse tõstmiseks soovitab wg kasutaja oma mobiiliga siduda. Selle eest nad ei küsi midagi

http://worldoftanks.eu/news/4420-link-your-wargaming-account-your-mobile-phone/

heh, minul seda teha ei lase, ütleb, et sisesta korrektne number icon_neutral.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phobic
HV kasutaja
phobic

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 14:12:38 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:



heh, minul seda teha ei lase, ütleb, et sisesta korrektne number icon_neutral.gif


Sama siin
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
havens
HV vaatleja

liitunud: 19.05.2012




sõnum 31.10.2012 14:14:58 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
8.1 läks live, 581 MB thumbs_up.gif

Kes tasuta 100 kulda tahab siis, WG turvalisuse tõstmiseks soovitab wg kasutaja oma mobiiliga siduda. Selle eest nad ei küsi midagi

http://worldoftanks.eu/news/4420-link-your-wargaming-account-your-mobile-phone/

heh, minul seda teha ei lase, ütleb, et sisesta korrektne number icon_neutral.gif


sama jama ka minul
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 14:25:36 vasta tsitaadiga

havens kirjutas:
crazyxman kirjutas:
8.1 läks live, 581 MB thumbs_up.gif

Kes tasuta 100 kulda tahab siis, WG turvalisuse tõstmiseks soovitab wg kasutaja oma mobiiliga siduda. Selle eest nad ei küsi midagi

http://worldoftanks.eu/news/4420-link-your-wargaming-account-your-mobile-phone/

heh, minul seda teha ei lase, ütleb, et sisesta korrektne number icon_neutral.gif


sama jama ka minul


Minul töötas.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 31.10.2012 14:36:36 vasta tsitaadiga

Niimoodi juba näpud sügelevad Briti tankide peale, et ei teagi kohe mida teha. Ootame see 580 mb ära ja pmst 7h nolife, ennem kui tööle peab minema icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phobic
HV kasutaja
phobic

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 15:09:42 vasta tsitaadiga

7 kohaline number sobib. 8 kohaline enam mitte
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 31.10.2012 15:21:06 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
http://worldoftanks.eu/news/4420-link-your-wargaming-account-your-mobile-phone/

heh, minul seda teha ei lase, ütleb, et sisesta korrektne number icon_neutral.gif
Activation code sent to: +37255*****
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 31.10.2012 15:40:00 vasta tsitaadiga

Jah, ka sul on 7 kohaline number nagu ma näen(kas sa ise muutsid postituses tärnideks, sest profiilis ikka näha icon_biggrin.gif). Mul 8 ja ei lase, aga mis seal ikka...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 31.10.2012 15:44:42 vasta tsitaadiga

AC7 kirjutas:
Jah, ka sul on 7 kohaline number nagu ma näen(kas sa ise muutsid postituses tärnideks, sest profiilis ikka näha icon_biggrin.gif). Mul 8 ja ei lase, aga mis seal ikka...
Täpselt nii kirjutas mulle, ei muutnud ma midagi icon_smile.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.