Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9300 Galaxy S III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 47, 48, 49  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2012 18:26:50 vasta tsitaadiga

Kui oodata jäksad siis novembris tuleb eestisse ka S III I9305, kus on 1GB asemel 2GB mälu ja full LTE (4G) support.+värvi valikus ka must.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2012 18:34:51 vasta tsitaadiga

Kust see info pärineb?
Pean silmas novembris müügile tulekut.

Snaxez kirjutas:
Kui oodata jäksad siis novembris tuleb eestisse ka S III I9305, kus on 1GB asemel 2GB mälu ja full LTE (4G) support.+värvi valikus ka must.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 16.10.2012 19:17:36 vasta tsitaadiga

Ei viitsi enam oodata,muidu ootaks siis juba HTC One X+'i ära
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2012 20:20:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

SGS3 Mini tundub selle specs'ide kõrval paras kökats.

Mis on ühist SIII ja SIII Minil peale disaini?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2012 20:22:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis on ühist SIII ja SIII Minil peale disaini?

mõlemiga saab helistada thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 16.10.2012 20:34:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2012 20:22:54 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
tsitaat:

SGS3 Mini tundub selle specs'ide kõrval paras kökats.

Mis on ühist SIII ja SIII Minil peale disaini?


Nimi? icon_lol.gif ...peaaegu
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 18.10.2012 09:01:14 vasta tsitaadiga

Ei kannatanud rohkem oodata ning jõhvis pidi üks must galaxy olema,millele praegu järgi sõidan. Eks siis hiljem muljetan.

edit: must saadeti ära kuskile enne,kui itta jõudsin,kuid sain valge. Visuaalse poole pealt põhiline märksõna oleks vast "odav" . Üllatuseks oli see, et isegi eesti keelt on võimalik kasutada. Tegelikult on paar küsimust ka,
1.millal ametlikult uuemat tarkvara, kui 4.0.4 saada võiks olla?
2.kas keegi Revolution HD 12.0 ei ole katsetanud?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 09:06:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

1.millal ametlikult uuemat tarkvara, kui 4.0.4 saada võiks olla?

Millistest funktsioonidest sua 4.0.4 juures puudust tunned`?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 18.10.2012 10:50:31 vasta tsitaadiga

Ma ei oska enne öelda,kui 4.1 ära proovinud pole. Kindlasti üheks asjaks oleks aku
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 10:54:27 vasta tsitaadiga

Njah, ei tea. Ma olen loobunud igasugu flashimise ja uuendamistega jebimise. Vanal telefonil andis see oluliselt juurde, enam mitte.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 12:33:32 vasta tsitaadiga

ei tea kas see on lehekülje viga või 4core telefon siiski ei piisa web surfiks tänapäeval aga eile lugesin fitness.ee foorumit ja telefoni tõmbas nii kooma nagu nokia 5800 kunagi.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 12:41:26 vasta tsitaadiga

Nu, ju siis mingi anomaalia või vigane reklaamibänner, proovisin praegu gnex ja default lehitsejaga toimib nagu kulda icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2012 10:38:21 vasta tsitaadiga

Teab keegi millal Note 2 eestisse tuleb ja kas saab olema "full" featuuridega või nuditud versioon?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2012 10:54:13 vasta tsitaadiga

madest kirjutas:
Teab keegi millal Note 2 eestisse tuleb ja kas saab olema "full" featuuridega või nuditud versioon?


Note'i jaoks on eraldi teema. Saksast saad nüüd juba ja tõenäoliselt odavamalt kui siit poest, 569 € + saatmine 15€
http://www.getgoods.de/smartphones-handys-und-festnetz/handys-und-smartphones/hersteller/samsung/630141/samsung-galaxy-note-2-n7100-16gb-titanium-gray
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 19.10.2012 18:12:11 vasta tsitaadiga

Kõlar kui põhja panna, siis kragiseb või teeb sellist plärinat. Kui vaiksemaks panna heliseb liiga vaikselt
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 20.10.2012 13:23:31 vasta tsitaadiga

zest kirjutas:
Six kirjutas:
Kiire googeldus annab vastuseks EI.
http://blog.clove.co.uk/2012/06/08/samsung-galaxy-s3-uses-a-different-mhlhdmi-adapter/

zest kirjutas:
Keegi oskab öelda see MHL-HDMI üleminek on sel mudelil sama mis S2-l?


Googeldamine mind ei rahulda kuna nii mõlema Samsungi stendi (Kristina ja Roccalmare) töötajad kui ka Elioni esinduste töötajad väidavad, et vahet ei ole. Samas, aga, mida nendest tiibidest-blondiinidest tahta ja kusagil olin lugenud et ei sobi. Seepärast ka küsingi, et äkki keegi reaalselt on proovinud?

Edit: Kus saab siis S3 jaoks osta?


Reaalselt proovitud sõbra adapteriga- S2 üleminek adapter ei sobi S3le. Hea, et ei ostnud. Lisaks vajab see eraldi voolu ehk laadimisjuhe on järgi. Adapteri kaabel on ka sigalühike. See teeb näiteks mängimise telekas suht ebamugavaks. Tuleb juurde hankida pigem vahekaabel. Filmi jah võib veel vaadata, samas moodsad telekad toetavad USB mälupulki ka ehk mõte kaob ära. Mobiili poodides töötavad naisterahvad õpivad selgeks telefoni mudelid ja erinevused aga lisavidinatest pole neil õrna aimugi suht tihti. Ja üldiselt alati tasub esimese asjana vaadata ebay'd. Seal neid müüakse küll. Muuseas, mingit suvalist hiina junni ei tasu osta, sest osadel toimib, osadel ei. Kui üldse, siis samsa enda originaal.
Üldiselt ma arvan , et see on waste of money - alguses on jah vahva paar korda kasutada aga suure töenäosusega jääb see vedelema sahtlisse ja oled lihstalt x eurot raisand lelu vidina peale.
Ja Googletamine on päris hea idee. Ma sain sealt 1 minutiga teada, et ei sobi. Seega soovitan siiski kasutada google otsingut

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smart50
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2010




sõnum 21.10.2012 15:10:55 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab öelda millal see kauaoodatud jelly bean siis ükskrod tuleb?suure suuga lubati juba septembri lõpuks,oktoobri alguseks.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qrime
HV vaatleja
qrime

liitunud: 10.07.2007




sõnum 21.10.2012 16:19:13 vasta tsitaadiga

smart50 kirjutas:
kas keegi oskab öelda millal see kauaoodatud jelly bean siis ükskrod tuleb?suure suuga lubati juba septembri lõpuks,oktoobri alguseks.

http://www.sammobile.com/2012/10/15/samsung-start-for-second-time-android-4-1-1-jelly-bean-updates-galaxy-s-iii/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zest
Kreisi kasutaja
zest

liitunud: 17.12.2007




sõnum 21.10.2012 19:54:03 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
zest kirjutas:
Six kirjutas:
Kiire googeldus annab vastuseks EI.
http://blog.clove.co.uk/2012/06/08/samsung-galaxy-s3-uses-a-different-mhlhdmi-adapter/

zest kirjutas:
Keegi oskab öelda see MHL-HDMI üleminek on sel mudelil sama mis S2-l?


Googeldamine mind ei rahulda kuna nii mõlema Samsungi stendi (Kristina ja Roccalmare) töötajad kui ka Elioni esinduste töötajad väidavad, et vahet ei ole. Samas, aga, mida nendest tiibidest-blondiinidest tahta ja kusagil olin lugenud et ei sobi. Seepärast ka küsingi, et äkki keegi reaalselt on proovinud?

Edit: Kus saab siis S3 jaoks osta?



Ma saan aru, et POODIDES töötavad naised on rohkem välimuse pärast võetud, aga Samsungi ENDA esinduste töötajad peaksid ikka midagi jagama...
Reaalselt proovitud sõbra adapteriga- S2 üleminek adapter ei sobi S3le. Hea, et ei ostnud. Lisaks vajab see eraldi voolu ehk laadimisjuhe on järgi. Adapteri kaabel on ka sigalühike. See teeb näiteks mängimise telekas suht ebamugavaks. Tuleb juurde hankida pigem vahekaabel. Filmi jah võib veel vaadata, samas moodsad telekad toetavad USB mälupulki ka ehk mõte kaob ära. Mobiili poodides töötavad naisterahvad õpivad selgeks telefoni mudelid ja erinevused aga lisavidinatest pole neil õrna aimugi suht tihti. Ja üldiselt alati tasub esimese asjana vaadata ebay'd. Seal neid müüakse küll. Muuseas, mingit suvalist hiina junni ei tasu osta, sest osadel toimib, osadel ei. Kui üldse, siis samsa enda originaal.
Üldiselt ma arvan , et see on waste of money - alguses on jah vahva paar korda kasutada aga suure töenäosusega jääb see vedelema sahtlisse ja oled lihstalt x eurot raisand lelu vidina peale.
Ja Googletamine on päris hea idee. Ma sain sealt 1 minutiga teada, et ei sobi. Seega soovitan siiski kasutada google otsingut

_________________
If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 22.10.2012 20:34:53 vasta tsitaadiga

Kas kedagi teist see ei häiri,et see kõlar mis seal taga on ikka väga vales kohas. Kui telefon on näiteks mingi pehmema asja peal, siis on heli summutatud tänu sellele. Kõlar iseenesest suudab normaalse valjusega heli tekitada, aga sellepärast siis kõnede puhul helin vaikne tundubki, et kõlar kaetud on.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2012 20:42:08 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Kas kedagi teist see ei häiri,et see kõlar mis seal taga on ikka väga vales kohas. Kui telefon on näiteks mingi pehmema asja peal, siis on heli summutatud tänu sellele. Kõlar iseenesest suudab normaalse valjusega heli tekitada, aga sellepärast siis kõnede puhul helin vaikne tundubki, et kõlar kaetud on.

s2 on sama case kahjuks, piisaks isegi näpu peale panekust ja sealt ei tule enam piiksugi välja

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2012 22:20:34 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Kas kedagi teist see ei häiri,et see kõlar mis seal taga on ikka väga vales kohas. Kui telefon on näiteks mingi pehmema asja peal, siis on heli summutatud tänu sellele. Kõlar iseenesest suudab normaalse valjusega heli tekitada, aga sellepärast siis kõnede puhul helin vaikne tundubki, et kõlar kaetud on.

Asi, mille pärast ma endale juba aastaid ühtki tahapoole suunatud kõlariga telefoni ei osta... E51 oli 5a tagasi viimane.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2012 23:14:19 vasta tsitaadiga

Samas mulle just meeldib, et selline summutamise võimalus on olemas, kuna telefon ise on nii lärmakas ka kõige vaiksema peal.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 00:03:31 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Samas mulle just meeldib, et selline summutamise võimalus on olemas, kuna telefon ise on nii lärmakas ka kõige vaiksema peal.

+1 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 23.10.2012 00:46:03 vasta tsitaadiga

keerake tagurpidi telefon ja jääb ise vait
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 20:10:53 vasta tsitaadiga

Te olete puuduste hüvedeks pööramisel kõvemad kui Apple'i fanboyd. icon_razz.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 24.10.2012 14:44:40 vasta tsitaadiga

No iPhone pole mulle lihtsalt meeldinud põhimõtete pärast. Desired ja GS2'd tundusid väga mõistlikud enne,aga peale 4s'i kasutamist tundub galaxy s3 palju viivitava juustuga (sujuvuse ja kiiruse poolest. Kuid vähemalt saab teha androidil mis ise tahad) :/ . Minu lemmikuteks jäävad vast nokia e-seeria telefonid oma palju kirutud symbian s60'ga.

iPhone fänn ma igaljuhul pole justnimelt tänu fänboidele ja igast muudele fafa tegelastele. Mujal maailmas on apple pea kõigil (eriti usas),aga Eestis tõustakse ära, kui iPhone taskus.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 02:48:42 vasta tsitaadiga

Ei kannatanud enam oodata, panin JellyBeani peale http://wanamlite.com/forums/showthread.php?tid=13141 ametliku Samsungi softi najal tehtud
Kõik siiani kenasti toiminud, aku peab hästi, kokku jooksmisi pole esinenud, telefoni raamat toimib kiiremini ning ehk on natuke sujuvam ka.
Install oli ainult palju keerulisem, kui SG2-l, juhend küll kenasti olemas, clockworkmod installeerus samuti läbi odini probleemideta ja kiirelt http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1719744 aga siis avastasin, et 700MB ROM-i installeerides pistab samsung automaatselt vana tagasi - There is an auto recovery restore system on stock roms that will reflash the Stock Recovery on a Stock Rom. If the restore files are renamed then CWM Recovery should not be overwritten after a reboot. leidsin ka sellise jutu sealt lehelt, aga siis jooksis juhe kokku. Kuidas ma saan neid faile muuta, kui mul pole root ja selleks, et root saada pean kõigepealt uue ROM-i peale installeerima, selline nokk kinni-saba lahti lugu. Lõpuks leidsin sellise CF - Root softi http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1695238 ja see läks juba kenasti peale ning peale seda sain ka wanmlite probleemideta installitud. Eks nädala pärast ole näha, kas vana oli parem või mitte, ei julge ennem väga häält tõsta icon_smile.gif
Wanamlite install meeldis ka, kena graafiline liides päris, kohe alguses, et kas ma ikka tahan samsungi accounte jpm täiesti mittevajaliku saasta, mis oli juba wanamlite poolt ära selectitud, et ära installi thumbs_up.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 26.10.2012 11:02:58 vasta tsitaadiga

ma rootimisest ei teadnud midagi. Võtsin telefoni, toksisin googlesse how to root galaxy s3 ja tegin selle õpetuse järgi asja ära. Äkki kellelgi veel sellest kasu
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 12:34:55 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Eks nädala pärast ole näha, kas vana oli parem või mitte

Ma olen neid JB romme ka wanami omi kasutanud juba 2kuud vist.. ei ole tegelikult mingit märkimisväärset vahet.
See natuke kiirust juures tundub alati kui uue romi värskelt oled installinud.

wirx kirjutas:
aga siis avastasin, et 700MB ROM-i installeerides pistab samsung automaatselt vana tagasi

muidugi. stock romi installides tuleb stock recovery ka tagasi.
ainult miks sul cf rooti vaja oli. uus rom juba sisaldab su+root ju.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 13:49:11 vasta tsitaadiga

3x proovisin ja igakord installides läks originaal soft peale tagasi, Cf rooti panin peale siis sain korda
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 27.10.2012 17:06:47 vasta tsitaadiga

mõni aeg tagasi x hetkel võtsin taskust telefoni,võtsin luku maha,avasin contacts'i,et üks kõne teha,aga telefon viskas pildi mustaks ja oligi vsjo. Vajutasin,mis ma vajustasin, ootasin mis ma ootasin,aga aitas ainult tagakorpuse maha kiskumine ja aku eemaldamine. Poolteist nädalat läks aega enne,kui aparaat kokku suutis joosta esimene kord icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2012 21:31:41 vasta tsitaadiga

Sai ka omale s3 toodud.Nüüd küsimus milline browser kasutab korraliku suurendamist,st -kui olen internetis ja teksti zuumin siis automaatselt mahub kogu tekst ära aga kiri on suurem.Vana telefoniga htc wildfire s seda tegi.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2012 21:59:29 vasta tsitaadiga

pinkman kirjutas:
Sai ka omale s3 toodud.Nüüd küsimus milline browser kasutab korraliku suurendamist,st -kui olen internetis ja teksti zuumin siis automaatselt mahub kogu tekst ära aga kiri on suurem.Vana telefoniga htc wildfire s seda tegi.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skyfire.browser&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5za3lmaXJlLmJyb3dzZXIiXQ..
mulle parim, aga neid arvamusi on palju
soovitan järjest võtta, alates mu nimetatust, lõpetades operaga. igal yhel on oma arvamus icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2012 22:19:30 vasta tsitaadiga

Seda võimalust seal ikkagi polnud-soovitage veel.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2012 22:24:02 vasta tsitaadiga

pinkman kirjutas:
Seda võimalust seal ikkagi polnud-soovitage veel.

soovitan natuke ikka settinguid ka näppida, see võimalus on ikka väga hästi olemas icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2012 22:26:46 vasta tsitaadiga

Aga aita-ise ei leia
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 28.10.2012 23:42:56 vasta tsitaadiga

Dolphin browser äkki?

Edit: Selline küsimus,et kui ma tahaksin selle klotsi nt 1.5-1.8ghz peal käima panna,siis kas piisaks,kui ma tiriks playstorest franco.kernel updateri ja sellega müraks või mis variandid mul selle jaoks on?

edit: "franco.kernel updater" olemas ja nüüd vaatan,mis sellega teha annab


viimati muutis mario20031 28.10.2012 23:52:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 23:45:13 vasta tsitaadiga

Miks see vajalik on?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 23:47:44 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Dolphin browser äkki?

Edit: Selline küsimus,et kui ma tahaksin selle klotsi nt 1.5-1.8ghz peal käima panna,siis kas piisaks,kui ma tiriks playstorest franco.kernel updateri ja sellega müraks või mis variandid mul selle jaoks on?

Kas tõesti 1.4 GHz quad-core on liiga aeglane? icon_biggrin.gif Pigem näpi softi, kui klokkima hakkad icon_biggrin.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 29.10.2012 00:03:18 vasta tsitaadiga

Ma ei tea,häirib et 333 kontaktiga telefoniraamat aeglane ja kiilub. Pealegi tundub klokkamine natuke huvitavam icon_biggrin.gif

laadisin franco.kerneli mingi r15 peale,aga üle 1400mhz ma seda käima ei saa panna. Kuidas klokata antud mudelit?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2012 00:04:56 vasta tsitaadiga

mario20031, lase mõni AOSP rom peale, saad touchwiz needusest lahti.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2012 00:35:44 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Ma ei tea,häirib et 333 kontaktiga telefoniraamat aeglane ja kiilub. Pealegi tundub klokkamine natuke huvitavam icon_biggrin.gif

laadisin franco.kerneli mingi r15 peale,aga üle 1400mhz ma seda käima ei saa panna. Kuidas klokata antud mudelit?

rootida, rootida ja veel kord rootida ütles puutin ja ylbas edasi icon_wink.gif
arvad, et suvalisele jupatsile(see polnud personaalne) antakse võimalus oc teha icon_lol.gif
vaata nats ringi, mõne rommiga on see integreeritud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 29.10.2012 15:14:33 vasta tsitaadiga

lükkan prooviks selle peale ja proovin natuke ning kui ei meeldi,siis proovin wirx'i lingitud rom'i ära
edit: Revolution HD peal ja eks kasutan ja vaatan kui hea see on. Nüüd saab ka kuni 1800mhz peale klokata seda.
Kui varem quadrant'i sai set cpu'ga min1400 max1400 peal käies vaevu 5500,siis nüüd sai min1400mhz max1704mhz peal rahulikult 7150 ilma mingeid muid asju kinni panemata vms. Käies min200mhz max1400mhz seades tulemuseks rahulik 6027. Puudub ka igasugune lag telefoniraamatus.Akust ootaks vähemalt 12h vastupidavust,kui ka see täidetud,siis olen rahul telefoni sisuga.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2012 15:43:34 vasta tsitaadiga

kas saad individuaalsed skoorida ka panna 6K ja 7K puhul.
palju cpu, mem, I/O tulemus on?

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 29.10.2012 16:40:34 vasta tsitaadiga

Tegin uuesti
setcpu'ga min200mhz max1400mhz
kogutulemus 5962p
CPU: 11955
Mem: 4407
I/O: 9991
2D: 1000
3D: 2459


lükkasin praegu min 1600 max 1800 ja telefon reboodib,sisse enam ei jää,nii kui seaded setcpu'lt saab nii jookseb kokku ja restart...Hästi icon_biggrin.gif

edit: Sain jagu sellest restardi teemast.teen kohe min 1400 max 1704'ga ja vaatan mis toimps

kogutulemus 7074p
CPU: 16135
Mem: 5530
I/O: 10304
2D: 980
3D: 2419

Positiivne on veel see,et kui enne näitas et mul ram'i 778mb,siis nüüd on kasutatavat ram'i 857mb thumbs_up.gif

edit2: näppisin natuke rom'i ja I/O skoor läks paremaks igal juhul

Selle graafiku järgi ei ütleks küll,et one x vabalt 6000-6300 saab icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


mõtlesin,et äkki onm võimalik ka gpu'd klokata vms ja vaadata mis siis juhtub. Praeguseks vähemalt tean,et see aparaat 1800mhz peal mul ei käi,1704mhz on viimane ja üle selle jookseb kokku lihtsalt.


viimati muutis mario20031 30.10.2012 16:47:54, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2012 16:52:19 vasta tsitaadiga

one x saab 6000-6300 default clokiga. miskit kinni panemata ja stock rommiga.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2012 18:11:20 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:

CPU: 11955
Mem: 4407
I/O: 9991
2D: 1000
3D: 2459


siis pole klokkida vajagi, selle romi/kerneliga on I/O pea 2x parem kui stockiga.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2012 22:40:29 vasta tsitaadiga

Keegi teab kus oleks võimalik I9305 normaalse hinnaga eestisse tellida?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 30.10.2012 23:49:03 vasta tsitaadiga

http://www.ebay.co.uk/sch/Mobile-Smart-Phones-/9355/i.html?_from=R40&_nkw=i9305 Iseenesest eestise saatmist neil märgitud pole, aga müüjatega annab tavaliselt kokku midagi rääkida icon_wink.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9300 Galaxy S III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 47, 48, 49  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.