|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
16.10.2012 18:26:50
|
|
|
| Kui oodata jäksad siis novembris tuleb eestisse ka S III I9305, kus on 1GB asemel 2GB mälu ja full LTE (4G) support.+värvi valikus ka must.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
16.10.2012 18:34:51
|
|
|
Kust see info pärineb?
Pean silmas novembris müügile tulekut.
| Snaxez kirjutas: |
| Kui oodata jäksad siis novembris tuleb eestisse ka S III I9305, kus on 1GB asemel 2GB mälu ja full LTE (4G) support.+värvi valikus ka must. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
16.10.2012 19:17:36
|
|
|
| Ei viitsi enam oodata,muidu ootaks siis juba HTC One X+'i ära
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
16.10.2012 20:20:15
|
|
|
| tsitaat: |
SGS3 Mini tundub selle specs'ide kõrval paras kökats.
|
Mis on ühist SIII ja SIII Minil peale disaini?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
16.10.2012 20:22:25
|
|
|
| tsitaat: |
Mis on ühist SIII ja SIII Minil peale disaini? |
mõlemiga saab helistada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 16.10.2012 20:34:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
16.10.2012 20:22:54
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| tsitaat: |
SGS3 Mini tundub selle specs'ide kõrval paras kökats.
|
Mis on ühist SIII ja SIII Minil peale disaini? |
Nimi? ...peaaegu
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
18.10.2012 09:01:14
|
|
|
Ei kannatanud rohkem oodata ning jõhvis pidi üks must galaxy olema,millele praegu järgi sõidan. Eks siis hiljem muljetan.
edit: must saadeti ära kuskile enne,kui itta jõudsin,kuid sain valge. Visuaalse poole pealt põhiline märksõna oleks vast "odav" . Üllatuseks oli see, et isegi eesti keelt on võimalik kasutada. Tegelikult on paar küsimust ka,
1.millal ametlikult uuemat tarkvara, kui 4.0.4 saada võiks olla?
2.kas keegi Revolution HD 12.0 ei ole katsetanud?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.10.2012 09:06:38
|
|
|
| tsitaat: |
1.millal ametlikult uuemat tarkvara, kui 4.0.4 saada võiks olla?
|
Millistest funktsioonidest sua 4.0.4 juures puudust tunned`?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
18.10.2012 10:50:31
|
|
|
| Ma ei oska enne öelda,kui 4.1 ära proovinud pole. Kindlasti üheks asjaks oleks aku
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.10.2012 10:54:27
|
|
|
Njah, ei tea. Ma olen loobunud igasugu flashimise ja uuendamistega jebimise. Vanal telefonil andis see oluliselt juurde, enam mitte.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
18.10.2012 12:33:32
|
|
|
ei tea kas see on lehekülje viga või 4core telefon siiski ei piisa web surfiks tänapäeval aga eile lugesin fitness.ee foorumit ja telefoni tõmbas nii kooma nagu nokia 5800 kunagi.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
18.10.2012 12:41:26
|
|
|
Nu, ju siis mingi anomaalia või vigane reklaamibänner, proovisin praegu gnex ja default lehitsejaga toimib nagu kulda
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madest
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
19.10.2012 10:38:21
|
|
|
| Teab keegi millal Note 2 eestisse tuleb ja kas saab olema "full" featuuridega või nuditud versioon?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
19.10.2012 18:12:11
|
|
|
| Kõlar kui põhja panna, siis kragiseb või teeb sellist plärinat. Kui vaiksemaks panna heliseb liiga vaikselt
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
20.10.2012 13:23:31
|
|
|
| zest kirjutas: |
Googeldamine mind ei rahulda kuna nii mõlema Samsungi stendi (Kristina ja Roccalmare) töötajad kui ka Elioni esinduste töötajad väidavad, et vahet ei ole. Samas, aga, mida nendest tiibidest-blondiinidest tahta ja kusagil olin lugenud et ei sobi. Seepärast ka küsingi, et äkki keegi reaalselt on proovinud?
Edit: Kus saab siis S3 jaoks osta? |
Reaalselt proovitud sõbra adapteriga- S2 üleminek adapter ei sobi S3le. Hea, et ei ostnud. Lisaks vajab see eraldi voolu ehk laadimisjuhe on järgi. Adapteri kaabel on ka sigalühike. See teeb näiteks mängimise telekas suht ebamugavaks. Tuleb juurde hankida pigem vahekaabel. Filmi jah võib veel vaadata, samas moodsad telekad toetavad USB mälupulki ka ehk mõte kaob ära. Mobiili poodides töötavad naisterahvad õpivad selgeks telefoni mudelid ja erinevused aga lisavidinatest pole neil õrna aimugi suht tihti. Ja üldiselt alati tasub esimese asjana vaadata ebay'd. Seal neid müüakse küll. Muuseas, mingit suvalist hiina junni ei tasu osta, sest osadel toimib, osadel ei. Kui üldse, siis samsa enda originaal.
Üldiselt ma arvan , et see on waste of money - alguses on jah vahva paar korda kasutada aga suure töenäosusega jääb see vedelema sahtlisse ja oled lihstalt x eurot raisand lelu vidina peale.
Ja Googletamine on päris hea idee. Ma sain sealt 1 minutiga teada, et ei sobi. Seega soovitan siiski kasutada google otsingut
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smart50
HV vaatleja
liitunud: 30.01.2010
|
21.10.2012 15:10:55
|
|
|
| kas keegi oskab öelda millal see kauaoodatud jelly bean siis ükskrod tuleb?suure suuga lubati juba septembri lõpuks,oktoobri alguseks.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zest
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.12.2007
|
21.10.2012 19:54:03
|
|
|
| rocki kirjutas: |
| zest kirjutas: |
Googeldamine mind ei rahulda kuna nii mõlema Samsungi stendi (Kristina ja Roccalmare) töötajad kui ka Elioni esinduste töötajad väidavad, et vahet ei ole. Samas, aga, mida nendest tiibidest-blondiinidest tahta ja kusagil olin lugenud et ei sobi. Seepärast ka küsingi, et äkki keegi reaalselt on proovinud?
Edit: Kus saab siis S3 jaoks osta? |
Ma saan aru, et POODIDES töötavad naised on rohkem välimuse pärast võetud, aga Samsungi ENDA esinduste töötajad peaksid ikka midagi jagama...
Reaalselt proovitud sõbra adapteriga- S2 üleminek adapter ei sobi S3le. Hea, et ei ostnud. Lisaks vajab see eraldi voolu ehk laadimisjuhe on järgi. Adapteri kaabel on ka sigalühike. See teeb näiteks mängimise telekas suht ebamugavaks. Tuleb juurde hankida pigem vahekaabel. Filmi jah võib veel vaadata, samas moodsad telekad toetavad USB mälupulki ka ehk mõte kaob ära. Mobiili poodides töötavad naisterahvad õpivad selgeks telefoni mudelid ja erinevused aga lisavidinatest pole neil õrna aimugi suht tihti. Ja üldiselt alati tasub esimese asjana vaadata ebay'd. Seal neid müüakse küll. Muuseas, mingit suvalist hiina junni ei tasu osta, sest osadel toimib, osadel ei. Kui üldse, siis samsa enda originaal.
Üldiselt ma arvan , et see on waste of money - alguses on jah vahva paar korda kasutada aga suure töenäosusega jääb see vedelema sahtlisse ja oled lihstalt x eurot raisand lelu vidina peale.
Ja Googletamine on päris hea idee. Ma sain sealt 1 minutiga teada, et ei sobi. Seega soovitan siiski kasutada google otsingut |
_________________ If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses. |
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
22.10.2012 20:34:53
|
|
|
| Kas kedagi teist see ei häiri,et see kõlar mis seal taga on ikka väga vales kohas. Kui telefon on näiteks mingi pehmema asja peal, siis on heli summutatud tänu sellele. Kõlar iseenesest suudab normaalse valjusega heli tekitada, aga sellepärast siis kõnede puhul helin vaikne tundubki, et kõlar kaetud on.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
22.10.2012 20:42:08
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
| Kas kedagi teist see ei häiri,et see kõlar mis seal taga on ikka väga vales kohas. Kui telefon on näiteks mingi pehmema asja peal, siis on heli summutatud tänu sellele. Kõlar iseenesest suudab normaalse valjusega heli tekitada, aga sellepärast siis kõnede puhul helin vaikne tundubki, et kõlar kaetud on. |
s2 on sama case kahjuks, piisaks isegi näpu peale panekust ja sealt ei tule enam piiksugi välja
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
22.10.2012 22:20:34
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
| Kas kedagi teist see ei häiri,et see kõlar mis seal taga on ikka väga vales kohas. Kui telefon on näiteks mingi pehmema asja peal, siis on heli summutatud tänu sellele. Kõlar iseenesest suudab normaalse valjusega heli tekitada, aga sellepärast siis kõnede puhul helin vaikne tundubki, et kõlar kaetud on. |
Asi, mille pärast ma endale juba aastaid ühtki tahapoole suunatud kõlariga telefoni ei osta... E51 oli 5a tagasi viimane.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
23.10.2012 00:03:31
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Samas mulle just meeldib, et selline summutamise võimalus on olemas, kuna telefon ise on nii lärmakas ka kõige vaiksema peal. |
+1
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
23.10.2012 00:46:03
|
|
|
| keerake tagurpidi telefon ja jääb ise vait
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
23.10.2012 20:10:53
|
|
|
Te olete puuduste hüvedeks pööramisel kõvemad kui Apple'i fanboyd.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
24.10.2012 14:44:40
|
|
|
No iPhone pole mulle lihtsalt meeldinud põhimõtete pärast. Desired ja GS2'd tundusid väga mõistlikud enne,aga peale 4s'i kasutamist tundub galaxy s3 palju viivitava juustuga (sujuvuse ja kiiruse poolest. Kuid vähemalt saab teha androidil mis ise tahad) :/ . Minu lemmikuteks jäävad vast nokia e-seeria telefonid oma palju kirutud symbian s60'ga.
iPhone fänn ma igaljuhul pole justnimelt tänu fänboidele ja igast muudele fafa tegelastele. Mujal maailmas on apple pea kõigil (eriti usas),aga Eestis tõustakse ära, kui iPhone taskus.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
26.10.2012 02:48:42
|
|
|
Ei kannatanud enam oodata, panin JellyBeani peale http://wanamlite.com/forums/showthread.php?tid=13141 ametliku Samsungi softi najal tehtud
Kõik siiani kenasti toiminud, aku peab hästi, kokku jooksmisi pole esinenud, telefoni raamat toimib kiiremini ning ehk on natuke sujuvam ka.
Install oli ainult palju keerulisem, kui SG2-l, juhend küll kenasti olemas, clockworkmod installeerus samuti läbi odini probleemideta ja kiirelt http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1719744 aga siis avastasin, et 700MB ROM-i installeerides pistab samsung automaatselt vana tagasi - There is an auto recovery restore system on stock roms that will reflash the Stock Recovery on a Stock Rom. If the restore files are renamed then CWM Recovery should not be overwritten after a reboot. leidsin ka sellise jutu sealt lehelt, aga siis jooksis juhe kokku. Kuidas ma saan neid faile muuta, kui mul pole root ja selleks, et root saada pean kõigepealt uue ROM-i peale installeerima, selline nokk kinni-saba lahti lugu. Lõpuks leidsin sellise CF - Root softi http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1695238 ja see läks juba kenasti peale ning peale seda sain ka wanmlite probleemideta installitud. Eks nädala pärast ole näha, kas vana oli parem või mitte, ei julge ennem väga häält tõsta
Wanamlite install meeldis ka, kena graafiline liides päris, kohe alguses, et kas ma ikka tahan samsungi accounte jpm täiesti mittevajaliku saasta, mis oli juba wanamlite poolt ära selectitud, et ära installi
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
26.10.2012 11:02:58
|
|
|
| ma rootimisest ei teadnud midagi. Võtsin telefoni, toksisin googlesse how to root galaxy s3 ja tegin selle õpetuse järgi asja ära. Äkki kellelgi veel sellest kasu
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
26.10.2012 12:34:55
|
|
|
| wirx kirjutas: |
| Eks nädala pärast ole näha, kas vana oli parem või mitte |
Ma olen neid JB romme ka wanami omi kasutanud juba 2kuud vist.. ei ole tegelikult mingit märkimisväärset vahet.
See natuke kiirust juures tundub alati kui uue romi värskelt oled installinud.
| wirx kirjutas: |
| aga siis avastasin, et 700MB ROM-i installeerides pistab samsung automaatselt vana tagasi |
muidugi. stock romi installides tuleb stock recovery ka tagasi.
ainult miks sul cf rooti vaja oli. uus rom juba sisaldab su+root ju.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
26.10.2012 13:49:11
|
|
|
3x proovisin ja igakord installides läks originaal soft peale tagasi, Cf rooti panin peale siis sain korda
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
27.10.2012 17:06:47
|
|
|
mõni aeg tagasi x hetkel võtsin taskust telefoni,võtsin luku maha,avasin contacts'i,et üks kõne teha,aga telefon viskas pildi mustaks ja oligi vsjo. Vajutasin,mis ma vajustasin, ootasin mis ma ootasin,aga aitas ainult tagakorpuse maha kiskumine ja aku eemaldamine. Poolteist nädalat läks aega enne,kui aparaat kokku suutis joosta esimene kord
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
27.10.2012 21:31:41
|
|
|
| Sai ka omale s3 toodud.Nüüd küsimus milline browser kasutab korraliku suurendamist,st -kui olen internetis ja teksti zuumin siis automaatselt mahub kogu tekst ära aga kiri on suurem.Vana telefoniga htc wildfire s seda tegi.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
27.10.2012 21:59:29
|
|
|
| pinkman kirjutas: |
| Sai ka omale s3 toodud.Nüüd küsimus milline browser kasutab korraliku suurendamist,st -kui olen internetis ja teksti zuumin siis automaatselt mahub kogu tekst ära aga kiri on suurem.Vana telefoniga htc wildfire s seda tegi. |
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skyfire.browser&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5za3lmaXJlLmJyb3dzZXIiXQ..
mulle parim, aga neid arvamusi on palju
soovitan järjest võtta, alates mu nimetatust, lõpetades operaga. igal yhel on oma arvamus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
27.10.2012 22:19:30
|
|
|
| Seda võimalust seal ikkagi polnud-soovitage veel.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
27.10.2012 22:24:02
|
|
|
| pinkman kirjutas: |
| Seda võimalust seal ikkagi polnud-soovitage veel. |
soovitan natuke ikka settinguid ka näppida, see võimalus on ikka väga hästi olemas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
27.10.2012 22:26:46
|
|
|
| Aga aita-ise ei leia
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
28.10.2012 23:42:56
|
|
|
Dolphin browser äkki?
Edit: Selline küsimus,et kui ma tahaksin selle klotsi nt 1.5-1.8ghz peal käima panna,siis kas piisaks,kui ma tiriks playstorest franco.kernel updateri ja sellega müraks või mis variandid mul selle jaoks on?
edit: "franco.kernel updater" olemas ja nüüd vaatan,mis sellega teha annab
viimati muutis mario20031 28.10.2012 23:52:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
28.10.2012 23:45:13
|
|
|
| Miks see vajalik on?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
28.10.2012 23:47:44
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
Dolphin browser äkki?
Edit: Selline küsimus,et kui ma tahaksin selle klotsi nt 1.5-1.8ghz peal käima panna,siis kas piisaks,kui ma tiriks playstorest franco.kernel updateri ja sellega müraks või mis variandid mul selle jaoks on? |
Kas tõesti 1.4 GHz quad-core on liiga aeglane? Pigem näpi softi, kui klokkima hakkad
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
29.10.2012 00:03:18
|
|
|
Ma ei tea,häirib et 333 kontaktiga telefoniraamat aeglane ja kiilub. Pealegi tundub klokkamine natuke huvitavam
laadisin franco.kerneli mingi r15 peale,aga üle 1400mhz ma seda käima ei saa panna. Kuidas klokata antud mudelit?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
29.10.2012 00:04:56
|
|
|
mario20031, lase mõni AOSP rom peale, saad touchwiz needusest lahti.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
29.10.2012 00:35:44
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
Ma ei tea,häirib et 333 kontaktiga telefoniraamat aeglane ja kiilub. Pealegi tundub klokkamine natuke huvitavam
laadisin franco.kerneli mingi r15 peale,aga üle 1400mhz ma seda käima ei saa panna. Kuidas klokata antud mudelit? |
rootida, rootida ja veel kord rootida ütles puutin ja ylbas edasi
arvad, et suvalisele jupatsile(see polnud personaalne) antakse võimalus oc teha
vaata nats ringi, mõne rommiga on see integreeritud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
29.10.2012 15:14:33
|
|
|
lükkan prooviks selle peale ja proovin natuke ning kui ei meeldi,siis proovin wirx'i lingitud rom'i ära
edit: Revolution HD peal ja eks kasutan ja vaatan kui hea see on. Nüüd saab ka kuni 1800mhz peale klokata seda.
Kui varem quadrant'i sai set cpu'ga min1400 max1400 peal käies vaevu 5500,siis nüüd sai min1400mhz max1704mhz peal rahulikult 7150 ilma mingeid muid asju kinni panemata vms. Käies min200mhz max1400mhz seades tulemuseks rahulik 6027. Puudub ka igasugune lag telefoniraamatus.Akust ootaks vähemalt 12h vastupidavust,kui ka see täidetud,siis olen rahul telefoni sisuga.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
29.10.2012 15:43:34
|
|
|
kas saad individuaalsed skoorida ka panna 6K ja 7K puhul.
palju cpu, mem, I/O tulemus on?
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
29.10.2012 16:40:34
|
|
|
Tegin uuesti
setcpu'ga min200mhz max1400mhz
kogutulemus 5962p
CPU: 11955
Mem: 4407
I/O: 9991
2D: 1000
3D: 2459
lükkasin praegu min 1600 max 1800 ja telefon reboodib,sisse enam ei jää,nii kui seaded setcpu'lt saab nii jookseb kokku ja restart...Hästi
edit: Sain jagu sellest restardi teemast.teen kohe min 1400 max 1704'ga ja vaatan mis toimps
kogutulemus 7074p
CPU: 16135
Mem: 5530
I/O: 10304
2D: 980
3D: 2419
Positiivne on veel see,et kui enne näitas et mul ram'i 778mb,siis nüüd on kasutatavat ram'i 857mb
edit2: näppisin natuke rom'i ja I/O skoor läks paremaks igal juhul
Selle graafiku järgi ei ütleks küll,et one x vabalt 6000-6300 saab
Spoiler 
mõtlesin,et äkki onm võimalik ka gpu'd klokata vms ja vaadata mis siis juhtub. Praeguseks vähemalt tean,et see aparaat 1800mhz peal mul ei käi,1704mhz on viimane ja üle selle jookseb kokku lihtsalt.
viimati muutis mario20031 30.10.2012 16:47:54, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
29.10.2012 16:52:19
|
|
|
one x saab 6000-6300 default clokiga. miskit kinni panemata ja stock rommiga.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
29.10.2012 18:11:20
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
CPU: 11955
Mem: 4407
I/O: 9991
2D: 1000
3D: 2459 |
siis pole klokkida vajagi, selle romi/kerneliga on I/O pea 2x parem kui stockiga.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
30.10.2012 22:40:29
|
|
|
| Keegi teab kus oleks võimalik I9305 normaalse hinnaga eestisse tellida?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|